Biologisch All? Het kampioen wasmiddel in voorwas en hoofdwas...en veilig teziin frMHfcemoiïerf&as DE STEM totaal UW KRANT met elektro-akoestisch ontwerper HTS-er Elektrotechniek water verzachte mêrnrnmm „Als vakman adviseer ik All voor de moderne wasautomaat. All bevat water- verzachter en afgeremd schuim. Het is dus zéér, zéér veilig.Voor het wasgoed, maar vooral ook voor die dure machine die toch zeker ook recht heeft op een veilig wasmiddel. Voor mij is All het beste van alle wasmiddelen". Waarom is All nu eigenlijk niet te overtreffen Voorwas Zwart en strapless, deze gedistingeerde beha van soepele Lycra stretch (ook de afneembare bandjes). Rood nylon 6.95 Huidkleurig 12.95 Een op elk kui de gezonde zonn m m 100%zonnebl Door pasteurisal véél lek PHILIPS Hoofdwas Met All wordt het wasprogramma van uw wasautomaat maximaal benut. Van minuut tot minuut. DE STEM VAN VRIJDAG 21 NOVEMBER 1969 :öi:; Omdat er in All meer enzymen (veilige biologische vlekkenop- eters) zitten dan in welk ander wasmiddel ook. Bij de voorwas gaat het om en zymen. De vele enzymen van All zorgen er in deze wasfase voor, dat meteen al enorm veel vuil en vlekken uit het wasgoed verwij All 133.10k.307 Een beha hoeft niet persé wit met een fijn bloemmotiefje, daarvan maakten we deze charmante beha. De voorgevormde cups zijn extra verstevigd met een beugel. Maten 36-42 4.75 U Marineblauw is altijd mode, vandaar deze Lycra stretch beha met voorgevormde permanylon cups. In de maten 40-44 is deze gracieuze nylon beha met voorgevormde permanylon cups met beugel. Veel kant, ook langs de bandjes. Maten 40 - 44 toonaangevend in foundations en lingerie derd worden. Dat kunt u zien aan het weggepompte sop. In het begin van de hoofdwas (tot 60° celsius) kunnen All's enzymen opnieuw hun werk doen. Hierdoor lukt het All de hardnekkigste vlekken, die nog in het wasgoed zijn achterge bleven helemaal af te breken. En dat is nu juist de unieke eigen schap, waardoor All een grote voorsprong neemt op alle ge wone wasmiddelen. Hierna (tot 90° celsius) zorgt All dankzij zijn rijke samenstel ling voor een perfecte afwerking en een vlekkeloos, schitterend wit eindresultaat. Philips Breda - de hoofdindustriegroep Elektro-Akoestiek - ontwikkelt en produceert professionele apparatuur in grote verscheidenheid op het gebied van beeld en geluid. In het moderne elektro-akoestisch laboratorium worden werkzaam heden verricht op het gebied van voorontwikkeling en ontwikkeling met betrekking tot luidsprekers, microfoons en oortelefoons. Wij zoeken ter versterking in deze sector een Hij zal een functie krijgen in een klein team waar hoge eisen gesteld worden aan initiatief en inventiviteit. Wij denken aan een medewerker van ca. 30 jaar met belangstelling voor de theoretische en praktische aspecten van elektro-akoestische systemen en het toepassen daarvan bij nieuwe artikelen. De HTS-er E die zich met enthousiasme in het team weet te voegen, kan rekenen op een boeiende werkkring met uit stekende promotiekansen. Belangstellenden nodigen wij i schriftelijk of telefonisch een afspraak te maken waarbij we kunnen ingaan op de details. Ons adres: Kapittelweg 10, Telefoon 01600-25655, toestel 217. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken Hoofdindustriegroep Elektro-Akoestiek Breda

de Stem | 1969 | | pagina 28