[henk faanhof: „ik LEER ze sturen" ROBUR MIKT OP PUNTENDELING „Wielerbelangen" kreeg explicatie Er moet norm vee! eef: i gebeuren Q75|[De Schipper mikt met 775 ■Hinneman op ereplaats erlaN Returnprogram zaterclagvoetlml 975. AFDELING ZEELAND Scheldesport klopte Terhole COMMENTAAR HENGELZEGE VAN DE SMIT 3 één goede garderobe. Kies bij Hij. te rits. In rood. or uin en goud. lorlopende eggshell, zwart ere kleuren, id. Korte rits. riem. 12 loalsuzietis )k opmerkelijk ■ijsd.) :,rm 'erkgroep van ielerbelangen ONDERHOUD CONTACT ^Zesdaagse van de Toekomst Gent KOSTEN eding geldig t/m 5 decei d. DC STEM VAN DONDERDAG 20 NOVEMBER 1969 (Van cmze sportredactie) GOES De discussiegroep Wie- Kerbelangen Zeeland heeft voorlopig (problemen te over, die in de toe- Komst om een oplossing vragen. Dat lis wel duidelijk na het praatje, dat iBrum Koopmans en Henk Faanhof hebben gehouden over hun ervaring Imet de wielerschool van de Amster damse wielervereniging Olympia. Op l de tweede bijeenkomst in hotel Cen- Itraal in Goes waren beide heren uitgenodigd om de specifieke vraag- Istukken toe te lichten, die er rond de goprichting van een tweede wieler- school ontstaan. Immers, het resul taat van de eerste vergadering was f ie 'vraag: „Hoe moeten we in Zee- Rand de jeugd opvangen en stimu- Eren?" J Koopmans, die ook al in Limburg I en Twente heeft geholpen om een «school van de grond te helpen, was I eerst alleen gevraagd. „Maar", zo I stelde hij, „dat wilde ik niet. Henk Faanhof is n.l. de man, die de tech nische leiding heeft van onze wieler school in Amsterdam." Olympia is vijf jaar geleden be gonnen met de jeugd. „Eigenlijk on der druk van de KNWU", zei Koop mans. „De Unie besloot toen namelijk dat de verenigingen leden mochten aannemen van tien jaar. Noodge dwongen zijn we dus begonnen met de jeugdactie". Olympia scharrelde in het eerste jaar veertien fietsjes bij elkaar en maakte via advertenties reclame voor de wielerschool Twee jaar later werd de school de Amsterdamse jochies worden opgevangen binnen de hekken van het Olympisch Sta dion ook weer noodgedwongen uitgebreid, omdat de KNWU toen besloot dat jongens van acht en ne gen jaar al lid mochten worden. Olympia was er intussen in geslaagd het arsenaal van fietsjes uit te brei den tot 53, waarvan acht hele klein tjes. Koopmans: „Achteraf gezien heb ik er geen spijt van. Maar vijf jaar geleden was ik een grote tegen stander van de plannen van de KNWU om zulke jonge knapen op een racefiets te zetten. Maar drie we ken geleden zijn we toch weer be gonnen. Op de le les waren er niet minder dan vijftig nieuwe jongens. En dat doet me ontzettend veel goed.'' Olympia heeft de zaken se rieus aangepakt. Er verscheen zelfs een boekje met richtlijnen voor de pupillen: het aap-noot-mies van de wielersport. Samensteller A. Knijp behandelt daarin o.a. de voeding, de hygiëne, de kleding, verzorging, li centies en de verschillende klassen in de wielrennerij. Henk Faanhof kreeg na zijn voor zitter Koopmans het woord. Hij, de man van de techniek, geeft de Am sterdamse jongetjes elke week (za terdagmorgen) les in wielrennen. „Ik leer ze sturen, want het verschil tus sen een gewone fiets en een racekar retje op dat punt is bijzonder groot", aldus Faanhof, die op een schoolbord het verschil aangaf in stuuroverbren- ging tussen de twee fietsen. „Het gekke is, dat iedereen, die bij ons op de wielerschool verschijnt, direct wil racen, terwijl ze nog nooit een race fiets hebben gezien. Rond het Olym pisch Stadion maken we elke week een soort slalom-piste. De jongens moeten dan constant sturen om tus sen de dranghekken van de gemeen te door te komen. Zelfs komen er as piranten en nieuwelingen, die graag aan de lessen deelnemen." Henk Faanhof heeft de wieler school samen met de jeugdcommissie van Olympia opgezet om de jongens te leren sturen en niet om ze te le ren wielrennen. „We weten natuur lijk nooit of het later wielrennertjes worden. Maar ze hebben er tenminste wat aan. Nu kunnen ze een vuilnis bak of een auto goed ontwijken. En daarmee hebben we al een goed doel bereikt." Bram Koopmans: ervaring met de jeugd. (Van onze medewerker) TERNEUZEN In de le kias van de zondagcompetitie in de KNVB afdeling Zeeland staat er voor hek- kesluiter Robur de thuiswedstrijd te gen Schoondijke op het programma. Voorzitter De Kok van Kobur, die zonder meer stelt dat de prestaties van zijn ploeg slecht zijn, meent dat een gelijk spel toch wel tot de mo gelijkheden behoort. „Het zal na tuurlijk weer erg moeilijk zijn. De dekking van de tegenstander laat te wensen over en ook aan de afwer king van onze eigen aanvallen man keert te veel. We sukkelen boven dien met invallers. Aan de goede geest ontbreekt het zeker niet en ook de training wordt uitstekend (otterdam: Beursplein - Zwail in. Tilburg: Schouwburgrinj lard. Leiden: Haarlemmer®, (Van onze sportredactie) GOES De discussiegroep Wielerbelangen Zeeland besloot al op jie eerste bijeenkomst, dat de gymnastiekleraren moesten worden ngeschr bij de actie om de wielersport in Zeeland te bevorderen, lans Lir trg, de gymleraar uit Goes, die deel uitmaakt van de Biscussiegio^p, heeft al een eerste stap daartoe ondernomen. Op 29 november houden de Zeeuwse gymnastiekleraren een maandelijkse 'bijeenkomst, waar een delegatie van Wielerbelangen Zeeland wordt verwacht, om de plannen toe te lichten. De moeilijkheid is nu, dat er nog zoveel plannen te maken zijn, vant na de uitleg van de heren Koopmans en Faanhof is het een dare zaak, dat er enorm veel moet gebeuren, voordat er iets op poten staat. Vooral ook, omdat de Amsterdamse mogelijkheden gezien de concentratie van mensen veel groter zijn dan die in Zeeland. Vragen varen er dan ook te over voor beide heren. o.' (Van onze sportredactie) |i: GOES Op de tweede vergade- ng van de discussiegroep Wieler- felangen Zeeland is een werkgroep fenoemd, die zich voor de volgende irgadering maandag 8 decem- Jer in Goes zal gaan beraden (ver de volgende punten: aantrek- pn en begeleiden van de jeugd; pbsidie jeugdwerk; samenwerking issen de clubs op dit terrein; club- Bredstrijden en het opnieuw instellen |an een wielercompetitie voor ad- jpiranten en nieuwelingen. De com missie bestaat uit Jan van Stee «voorzitter „Theo Middelkamp"), gen IJsebaert (consul KNWU), Ben Jlulder (penningmeester „Theo iiddelkamp"), Pieter de Vos (be- jtuurslid „Erop en erover"), Wim Hendriks (KNWU-speaker) en Jo de 6°o (ex-coureur). De commissie komt vrijdag 28 november ten huize pan Jo de Roo in Kruiningen bij el kaar om een werkschema op te [stellen, dat dan weer Op 8 december ter discussie zal worden gesteld. De belangrijkste waren,: Hans Lindenberg: „Heeft u in Amsterdam ook die scholen bena derd?" Bram Koopmans: „Wij zijn een jaar. nadat de wielerschool begon, gestart met schoolwedstrijden. Van de sportraad in Amsterdam kregen we daarvoor een subsidie vam 3.000 gulden, waarvan twaalf fietsen wer den gekocht. De gemeente zelf maakte bij die scholen bekend, dat er een mogelijkheid was om wieler wedstrijden te rijden. Elke school mocht vijf jongens inschrijven. Drie daarvan klommen dan later op de fiets. Wij hebben dat drie jaar vol gehouden. Nu doen de gezamenlijke Amsterdamse wielerclubs het". Rinus Remijn (voor het eerst met Leen van de Parel aanwezig bij de vergadering van de discussiegroep): „Leert u de jongens op de wieler school ook het onderhoud van de Henk Faanhof: „Het gebeurt na tuurlijk vaak, diat het regent. Dan nemen we de jongens mee naar de kantine van Blauw Wit, waar ik dan een fiets uit elkaar haal en later met uitleg weer in elkaar ziet. Ik wijs dan op de belangrijkste punten, waarop ze altijd moeten letten, zo als remmen en de conditie van de tubes". Koopmans ter aanvulling: „Na de les krijgen ze allemaal een poetsdoek in hun handen. In de ca tacomben van het stadion moeten De discussiegroep „Wielerbelangen Zeeland" bijeen in Goes. ze dan de fiets, die ze gebruikt heb ben, schoonmaken. Pas als het werk goedgekeurd is, mogen ze naar huis". Piet Rentmeester: „Wat is het re sultaat voor de wielervereniging Olympia van de wielerschool?" Bram Koopmans: „We kunnen nog geen resultaat zien. Daarvoor is ondanks het feit, dat we al vijf jaar bezig zijn de tijd te kort ge weest. Slechts één van die jongetjes is nu een middelmatige adspirant. Van alle knapen, die wij op de wie lerschool hebben, blijft ongeveer een kwart hangen. Olympia heeft dan ook meer dan negentig jeugd leden". Kees Courtin: „Hoe onderhoudt Olympia het contact met de ouders van de jongens, die op de wieier- school zitten?" Bram Koopmans: „Eens in de maand hebben wij een ledenverga dering en een vergadering voor de jeugdleden. Dan komen de ouders meestal mee". Kees Courtin: „Doet Olympia ook aan karaktervorming?" Henk Faanhof: „We zouden het wel willen, maar dat vergt te veel tijid. Het zijn er namelijk zoveel, dat je moeilijk elk jongetje stuk voor stuk kunt benaderen". Arjaan de Schipper: „Heeft Olympia wel eens geprobeerd om met normale fietsen op de wieler school te werken?" Bram Koopmans: „Daar zien we geen brood in. Dan zouden de reële verschillen te groot worden. De een komt met een lichte sportfiets en de arader met een zware „slagersbak". Met ons materiaal rijden ze alle maal onder de zelfde omstandighe den". k (Van een onzer wlelermedewerkers) GENT Aan de vierde zesdaagse ;oor de toekomst die eveneens in lent wordt betwist wordt hef enige ederlandse koppel dat de Belgen ran repliek moet dienen (Klaas alk is gekoppeld aan de Belg Bras- 11 r) gevormd door de Zeeuwen Jo an Hinneman (21 jaar) uit IJzen- Ijkt' en Jan de Schipper (22 jaar) uit Breskens. Tot en met vrijdagavond kan men dit duo in lichte oranje zij- en truien met 14 als rugnummer, gedurende een half uur over de hou ten baan zien vliegen. Na afloop van de series van vrijdagavond zijn di erste vijf van elke reeks (er wordi erfden in twee series van 11 ploe gen: aangeduid om de finale te be. isten, die zater- en zondagavond ordt gereden, telkens over eèn uui De eerste avond eindigden dp eeuwsch-Vlamingen op de zesdt plaats en dat viel eigenlijk zowel Jo an Hinneman als Jan de Schipper «gen. Ze hadden er beiden meer van erwacht. Toch denken ze er bij te tjn als zaterdag- en zondagavond de twi- wor IvZee finale zal worden gereden en het Gentse sportpaleis zeer zeker goed zal zijn gevuld. De reden waarom ze volgens hun zeggen gedeeltelijk had den gefaald „We moeten nog aan elkaar wennen. Het aflossen gebeurt nog te stuntelig." Voor veel Zeeuwsch-Vlamingen zijn beide streekgenoten totaal on bekenden. Oorzaak: Johan Hinneman verblijft sedert een drietal jaren in Gent waar hij bij een zuster van hem Inwoont. Hij heeft in deze Belgischs stad ook een supportersclub. Slechts één keer dit seizoen namelijk tij dens de ronde van Breskens, waar hij tweede werd reed hij in Neder land. Alle andere wegwedstrijden be twistte hij in België, waar hij dit jaar een zeer verdienstelijke erelijst bij elkaar reed. De Gentse zesdaagse be tekende voor Hinneman zijn tweede zesdaagse. Hinneman had zich ook op deze zesdaagse minder kunnen voorbereiden dan zijn plan was, om dat hij drie weken verplicht was zijn koersfiets aan de kant te zetten in verband met «en keeloperatie. Jan de Schipper was twee jaar ge leden beter bekend dan nu. In 1967 veroverde hij immers de provinciale titel van Zeeland bij de amateurs op de weg, maar nadien is hij zich meer op de baan gaan toeleggen. Hij kan dan ook reeds bogen op enige piste ervaring. Zo reed hij met Lijn Loeve- seijn (die tijdens deze zesdaagse voor het eerst bij „de groten" ls gestart) reeds diverse ploegkoersen. De pezige monteur uit Breskens geeft er de voorkeur aan op de baan te gaan rijden omdat er veel meer sfeer heerst dan bij wegwedstrijden, En als hij over sfeer spreekt dan gaan zijn gedachten reeds uit naar zater dag- en zondagavond want dan hoopt hij zijn mannetje te kunnen staan in een naar hij denkt keiharde fina le, waar hij als grote favorieten ziet de Belgische kampioensformatie Goens-Lindekens, die tijdens de eer ste avond trouwens ook reeds voor het nodige vuurwerk zorgden. Zon der tegenslagen rekent de formatie Hinneman-De Schipper op een eer volle vijfde plaats. Jan van Stee: „Kunt u begroten wat de kosten zijn van zo'n wieler school?" Bram Koopmans: „De school op zich hoeft geen cent te kosten. Voor ons is dat liefhebberij. Het onder houd van de fietsen nieuwe ban den, remblokjes en kitlint komt voor vijftig fietsen op ongeveer f 1.500 per jaar. We kunnen het wel goedkoper, maar we gaan er van uit, dat de jongens op echte race fietsen moeten zitten. Dat stimu leert enorm. Als je wat doet, dan moet je het goed doen". Henk Faanhof: „Zou je het geld niet hebben om echte raeekarretjes aan te schaffen, dan moet je toch een bepaald reglement ontwerpen, als er met gewone fietsen gereden worden. Bijvoorbeeld allemaal het zelfde verzet". Bram Koopmans: „Als jullie gaan beginnen, doe het d-an niet zoals vaak in Brabant gebeurt. Daar la ten ze jongens van tien jaar 45 kilo meter per dag rijden op gewone fietsen. Dat is echt te gek". Hans Lindenberg: „Moeten wij het accent leggen op de wieler school of op de propaganda op de gewone scholen?" Henk Faanhof: „Ik zou beide pro beren. Ik zou schoolwedstrijden or ganiseren en ook een wielerschool beginnen. Dan kunnen de -gemeen tebesturen zien, dat het een serieu ze zaak is". Daarna ontstond onder de led-en van de groep nog een discussie met als resultaat, dat er in het vervolg niet meer over volkskoersen gesproken zal worden, maar over jeugd- en schoolwedstrijden. (Van onze medewerker) TERNEUZEN In de le klas van de zaterdagcompetitie in de KNVB afdeling Zeeland wordt het rctnrnprogramma van afgelopen za terdag gespeeld, zodat de verliezers al heel vlug in de gelegenheid wor den gesteld om revanche te nemen. Secretaris Hannewijk van Heinkens- zand is daar overigens niet zo ge lukkig mee. „Ik ben wel wat verwonderd, dat nu tegen dezelfde tegenstander moet worden gespeeld. Het is geen prettig idee omdat zo kort na elkaar wel eens kleine onprettige gebeurtenis sen van vorige week een verleng- stukje kunnen krijgen in zo'n wed strijd. Liever hadden wij begonnen De sportraad van Amsterdam ver strekt jaarlijks aan de gezamenlijke wielerclubs in die stad een subsidie van f 3.000 voor het organiseren van schoolwedstrijden. De gemeente sterdam geeft daarnaast voor elk jeugdlid van de wielerverenigingen f 1,38 subsidie per jaar. Bram Koop mans wist dinsdag in Goes ook nog te vertellen, dat in Limburg de pro vinciale sportraad aan alle wieler verenigingen 15,- per jaar subsidie verstrekken voor elk lid onder de veertien jaar. Bedragen, die mis schien wel niet zo hoog oplopen, maar die voor een wielervereniging enorm belangrijk zijn. Mocht Zee land komen tot het stichten van een wielerschool en ook overgaan tot het organiseren van schoolwieler- wedstrijden, dan ligt hier een taak voor de Zeeuwse Sportraad. Ten slotte is wielrennen qua belangstel ling en aantal beoefenaars na voet bal de tweede sport in Nederland. met de tegenstander, waartegen wij in de eers'.e wedstrijd van het sei zoen hebben gespeeld. Afgaande op de huidige speelsterkte van ons elf tal, dat met spelers als De Mol en Goedegebure toch wel van flinke kracht is, heb ik er vooral defensief geen zwaar hoofd in. Onze overwin ning afgelopen zaterdag tegen een overigens technisch knap spelend Arnemuiden 2 is toen geen moment in gevaar geweest en ik zou niet we ten waarom dat zaterdag anders zal zijn, al moet wel rekening worden gehouden met het feit dat het „eer ste" van Arnemuiden vrijaf heeft en men dus over alle reserve-materiaal zal kunnen beschikken. Aanvallend schieten we nog wat te kort, maar doelpunten tegen ons maken kost de tegenstanders toch heel wat moeite" Meeuwen 2 dat op het nippertji van Bevelanders verloor zal nu ze ker alles in het werk stellen om,re varache te nemen voor deze kléine nederlaag (12) en ondanks het nr. deel van vreemd terrein zit er mo gelijk wel enig perspectief in voor de hekkesluitersploeg Heer A- reradskerke kreeg eer .iinke neder laag in Zierikz-j ij slikken en Mevo moet dus er een warm onthaal en niet ai te vast op een overwinning rel-.:i:.n want de thuisclub zit deze nederlaag beslist niet lekker. We- meldinge verloor onbevredigend van Middelburg en nu op eigen veld wordt gespeeld zit er voor de thuis club ditmaal de volle winst in. Van veel belang is het duel tussen Wol- phaartsdijk en Nieuwdorp. Vorige week lieten wij uit beide kampen al iemand aan 't wooird.Nu Woiphaarts- dijk thuis speelt zal Nieuwdorp nog meer op zijn tellen moeten passen en de 00 stand die bij het staken van de wedstrijd afgelopen zaterdag was bereikt wijst al Op weinig krachtsverschil. Voor Zeeland Sport staat een zware thuiswedstrijd tegen VCK op het programma. De Koude- kerks-e ploeg draait momenteel uit stekend en niet zozeer de 40 zege maar het vertoonde spel tegen de zelfde tegenstander geeft de VCK- ers moed. bezocht. In de wedstrijden lukt hot helaas momenteel niet". Lewedorpse Boys ontvangt Dom burg. De thuisclub is de laatste tijd wat beter op dreef geraakt, de Dom burgers daarentegen blijken van slag. Lewedorpse Boys behoeft zich dan ook geenszins bij voorbaat ver slagen te achten. Luctor zit nog steeds in de gevarenzone en het wordt tijd dat men wat punten gaat verzamelen. Mogelijk dat de thuis wedstrijd tegen Hoofdplaat daartoe een kansje biedt, al moet de kracht van de Zeeuwsch-Vlamingen toch wel iets hoger worden aangeslagen. Philippine staat Op de vierde plaats en heeft een behoorlijke achterstand op het leidende duo. Eén daarvan, DFS, komt nu op visite. De schot vaardigheid van de DFS-voorhoede in aanmerking genomen zal Philip pine van goedep huize moeten ko men om aan dit duel iets over te kunnen houden. Hulsterloo en Aar denburg ontlopen elkaar niet zoveel. Mogelijk dat het terreinvoordeel de balans niaar de Hulsterloo-kant kan laten doorslaan, maar de aantrekke lijk voetbal spelende Aardenburg- formatie zal zich zeker met hand en tand tegen de dreigende nederlaag verzetten. IJzendijke is zo zoetjesaan wat puntjes aan het verzamelen en werkt zich wat los van de hekke- sluitersplaats. Nu men bezoek krijg: van leider Zeelanidia ligt een neder laag in het verschiet al was de 31 zege destijds in de thuiswedstrijd door Zeelandia behaald niet zo bij zonder overtuigend. De hoofdstede lijke formatie wisselt uitstekende met zeer matige prestaties af en het behoeft dus geenszins te ver wonderen als IJzendijke voor een verrassing zou zorgen door dc groen-zwarten één puntje te ontfut selen. (an onze volleybalmedewerker) TERNEUZEN Scheldesport be haalde een verdiende overwinning op Terhole in de eerste klas heren van de Zeeuwse volleybalcompetitie. Een met pech kampend ISvG verloor van De Kikkers. Voorwaarts won van OV C en klom daardoor op naar de twee de plaats. WH leed een nederlaag tegen Terhole 2. De wedstrijd tussen Scheldesport en Terhole heeft niet datgene ge bracht wat er van verwacht werd. Een geladen Scheldesport kwam in het veld tegen een lusteloos spelend Terhole, dat al spoedig de kracht van de gastheren ondervond en dan ook een koude douche te verwerken kreeg met setverlies van 153. Zowel de tweede als de derde set werd een sfeerloze vertoning, waarbij Schelde sport Terhole steeds tegen de muur drong. Beide sets eindigden met 15 11, waarmee Scheldesport ongesla gen leider bleef. Uitslagen eerste klas: Terhole 2 - WH 3—0 (15-8, 15-8, 15-10), Voor waarts 1 - OVC 1 3—0 (10—9, 15—9, 15—7), Kikkers 1 - ISvG 1 3—1 (15 —9, 15—12, 7—15, 15—12), Schelde sport - Terhole 1 3—0 (15—3. 15—11, 15—11) 2e klas heren. Debutant Hoek blijft koploper in de tweede klas door Ter hole 3 met 30 te verslaan. Zaam- slag verloor in Axel van Voorwaarts 2. Schoondijke behaalde een enigs zins geflatteerde overwinning pp Sluiskil. Kikkers 2 bleef de baas over ISvG 2, OVC 2 klopte het door spe- lersvertreik gedupeerde IJVC 2. Uitslagen tweede klas: Hoek - Ter hole 3 3—0, OVC 2 - IJVC 2 3—0 (15— 6, 15—13, 15—4), ISvG 2 - Kikkers 2 1-3, Schoondijke - Sluiskil 3-0, Voor waarts 2 - Zaamslag 30 (15-9, 15- 5, 15—3), IJVC 3 - St. Albert (St. Albert niet opgekomen. Bij de dames bedwong OVC Voor waarts 1 met 32. Scheldesport had aan drie sets voldoende voor winst op ISvG. Terhole 2 versloeg Voor waarts 2 met dezelfde cijfers. Uitslagen dames: OVC Voorwaarts 1 32. ISvG - Scheldesport 03, Voorwaarts 2 - Terhole 2 0-—3 (315, 4—15, 8—15). (Van onze hengelmedewerker) HEIKANT De hengelvereniging De Knorhanen uit Heikant hield voor zijn leden drie wedstrijden. In het eindklassement bezette Emiel de Smit uit Heikant de eerste plaats met 535 punten. Zijn plaatsgenoot Boors v. _rd tweede met tien punten er' -.2 Francois Braem behaalde de over running in de verwerpwedstrijd van c!e vereniging. Hij versloeg al zijn concurrenten met groot verschil. Emiel de Smit, die op de tweede plaats eindigde, gooide de lijn 12,5 meter minder ver weg dan Braem: 100,25 tegen 87,75 meter. Eindklassement drie wedstrijden: 1. E. de Smit (Heikant) 535 punten, 2. O. Boone (Heikant) 525, 3. A. van Acker (Belgie) 495, 4. L. Koole (St.-Jansteen) 440, 5. B. van Bunde ren (Heikant) 440, 6. W. van Bunde ren (Belgie) 405, 7. E. van Vekeren (Belgie) 340, 8. L. Thug (Heikant) 335, 9. B. Jans (St.-Jansteen) 310, 10. J. Thug (Heikant) 300, 11. J. van Dosselaar (Hulst) 290, 12. F. Braem (Heikant) 250, 13. B. Jansen (St.- Jansteen) 250, 14. B. Neve (Belgie) 220, 15. W. de Vlieger (Heikant) 200. Verwerpwedstrijd: 1. F. Braem (Heikant) 100,25 meter; 2. E. de Smit (Heikant) 87,75; 3. F. Neve (Belgie) 86,10; 4. B. Neve (Belgie) 83,10; 5. J. Thug (Heikant) 79,10; 6. L. Colman (Belgie) 79; 7. W. van Bunderen (Heikant) 78,70; 8. L. de Vos (St.-Jansteen) 76,80; 9. B. Jan sen (St.-Jansteen) 73,30; 10. W. van Waesberghen (Heikant) 72,05.

de Stem | 1969 | | pagina 23