Eilat Springladingen in haven van Lichte schade en vier ontploffingen Vrouw en kind gestorven onder tragische omstandigheden Nieuwe regeling van tarieven Ité-reizen -au hel «MM«i Plan voor iütü* i derde Moerdijk- DiyckhoJjjj- Echtpaar in Tilburg ziet bevrijder terug IN BERGS ZIEKENHUIS DRAGON, ev E Nachtvorst China bereidt zich voor op eventuele oorlog 1 Nog geen bestek WAAG •Lijk van jongen gevonden SUCCES AANVALLEN telling Dons mantels mantelcostuums WAT EEN HEERLIJKE GEBEURTENIS" Hongkong: Einde staking in Onde-Pekela MEDISCHE TUCHTRAAD INGESCHAKELD Bij de Tijd"se horloges Twee Belgische vissers gered op Oosterschelde luxe inpakpapier Voorbeelden '®yj|5wr ^«arderiset^ Narcotiseur Verkeersdode in Kloosterzande T ime plakt Agnews mond „dicht DE STEM VAN MAANDAG 17 NOVEMBER 1969 AANSLAG OP SCHEPEN Jiriekes stal de s)( i avond een earns; had gekregen, ingedragen, gezete, log met een zwart t [gezicht. Op het poi ■hulling. De eer ipitse nar om de pil tjes te zetten. De te urden tot diep in| te carnavalsfeest it volg insavc: Voor aatselijke lijkheden nog een 5* i het oog, die hel* alssfeer zal passen. (Van onze redactie buitenland) EILAT Voor de eerste maal sinds de juni-oorlog zijn Is> raëlische koopvaardijschepen betrokken geweest bij aansla gen van El Fatali. Rond 02.00 uur werden gisteren in de Rode Zee-haven Eilat twee Israëlische schepen licht bescha digd door springladingen, die onder water tot ontploffing kwamen. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De bemanning van de schepen is er in samenwerking met de veiligheidspolitie in geslaagd de gaten te dichten en de sche pen zodoende drijvende te houden. Men neemt in Eilat aan dat de springladingen zijn geplaatst door kikvorsmannen van El Fatah, af- komstig van de nabijgelegen haven van Akaba. De haven ligt aan de noordelijke punt van de golf van Akaba en vormt via de Rode Zee de enige uitweg voor Israël ten oosten van Suez. De haven is van vitaal be lang voor de economie van Israël met name door het feit dat het de belangrijkste importhaven is voor olieprodukten. Eilat ligt ongeveer tien kilometer ten westen van de Jordaanse haven Akaba. Drie van de explosies troffen het 14.000 ton metende vrachtschip Dah- navalsfeest ill Send jaar 2J nden worde»;' as. woajl jke organisiM ïsdag 18 november: oom 10.33 - 23.24, fe 22.37; Made-Driiri rneuzen 9.17 en. 21 2 en 2h40; Wemelfe Filns 0 uu: >or d wind 14 jan bouv 20 uur 18 j. KG 14 jaar lur iwe van een i iur w M 19 jaa N intj 18 jaai 21 uur met een keikoppen vairik""' lye. a.l. He ever, a.l. sh 1 om Él sic en H om Engeland, fcj ir, 14 j. ie d< Te kever, a.l. )e r' izen van het «e| 3e t -ugkeer van f 3- - >n PI re, 18 J. ■rema. 18 j. 5.S e klei: 3 bader, ai. gd v oor de wind. Che", 18 j. doods rs, 18 (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Er bestaan plan. nen voor de verdubbeling van de Moerdijkbrug. Tussen de spoor brug en de bestaande verkeers- brug over het Hollandsch Diep zal een derde oeververbinding worden gebouwd met drie rijstro ken. De bestaande Moerdijkbrug zal, eveneens met een verdeling in drie rijstroken, het verkeer van Holland naar Brabant die nen, de nieuwe brug dat in om gekeerde richting. Er is echter nog geen bestek voor dit werk gereed en het staat evenmin op het vijfjarenplan voor de wegen bouw. Het is echter wel mogelijk dat de verdubbeiiing van de Moerdijkbrug •volgend jaar op de rijksbegroting wordt geplaatst. Een en ander hangt samen met de bouw van een acht - strooks - tunnel rader de Oude Maaa bij Dordrecht. Jinister Bakker heeft diat reusachti ge werk al aangekondigd bij de ope ning van de Heinenoordtunnel, even eens onder de Oude Maas. Voor de bouw van de nieuwe tunnel bij Dor drecht is een constructie ontworpen die het mogelijk maakt eerst twee keer twee rijstroken gereed te maken en voor het verkeer open te stellen, waarna de resterende twee rijstroken ter weerszijden kunnen worden vol tooid. Met dit werk zal zeker vijf jaar zijn gemoeid. Hiervan valt een 'eel drukker gebruik van de Moer- ijkverbinding in het noord - zuid - arkeer en omgekeerd te verwach- en, hetgeen de bouw van de derde ivierkruising urgent maakt. Mu iek van ranje m 1 for oval, .rk. Jeu'- ,m. WIK 3R voor o. RG U 13.30 rur Kwartel. Jeurljn, .o. in samenwerk»» ilconcert theater 10.30 en Proloog door aloog. Jeugiv001'1 v.o. EN nUI Schouwburg 20 se Brabander (Van een onzer verslaggevers) WILLEMSTAD Onder de wal pij Willemstad heeft de rijkspolitie te water gistermiddag om half vier in het Hollands Diep het stoffelijk 'overschot gevonden van de 15 - ja- "ge A. M. A, van Looy uit Gent. Vrij- ag sloeg hij overboord van het schip jan zijn vader dat toen op ongeveer fezelfde plaats voer als waar het chaam van de jongen is gevonden- lia, dat daardoor meters van de oor spronkelijke ligplaats werd wegge slagen. Een onmiddellijk ingesteld onderzoek wees uit dat de aange brachte schade echter zodanig was dat het schip na reparatie weer met een lading fosfaat naar het Verre Oosten kon vertrekken. De vierde explosie trof het 1000 ton metende passagiersschip Hey Daroma. De kracht van deze explosie was zo ge ring dat de bemanning aanvankelijk dacht dat de explosie ergens anders plaatsvond. De schade aan dit schip werd omschreven als tamelijk licht. Woordvoerders van de verschillen de guerrilla-organisaties beperkten zich tot het uiten van „hun enthou siasme" over de aan de vijand toe gebrachte slag. Een van hen zei: „De ze actie toont duidelijk aan dat de vijand overal kwetsbaar is en dat hij voortaan zal worden geraakt op plaatsen waar hij dat het minst ver wacht". Ondanks de betrekkelijk lichte schade die is aangebracht menen waarnemers in Tel Aviv toch te kun nen bespeuren dat de aanslag in de haven van iElat door de Israëlische autoriteiten zeer ernstig wordt op gevat. Men erkent dat de sabotage daad een spectaculair succes bete kent voor de Arabieren, die dan ook niet zullen nalaten dit uit te bui ten. Men voegt er echter aan toe dat dit succes alleen behaald, is kunnen worden door het stilzwijgend ak koord, het „Gentlemen's Agreement", dat tussen Israël en Jordanië is ge sloten. Op grond van dit akkoord gingen beide partijen van de gedachte uit dat de zone rond de havens van Eilat en Akaba, die slechts tien kilo meter van elkaar verwijderd liggen, buiten de gevechtszone lagen. Tel Aviv vindt nu dat dit akkoord ge schonden is. Israëlische commentatoren beper ken zich tot de volgende twee pun- t.en: De haven van Akaba. de enige haven van Jordanië, speelt een veel grotere rol in de economie van Jor danië dan de haven van Eilat in die van Israël. Het is volkomen duide lijk dat Israël over de middelen be schikt om de haven van Akaba vol ledig te torpederen, terwijl Jordanië dat ten aanzien van Eilat niet kan. Koning Hoessein die dit wel weet heeft daarom herhaalde malen de Arabische guerrilla's verboden van uit de haven van Akaba te opereren. Door de verhoging van de guerrilla activiteiten in dit gebied die nu een climax vonden in de aanslag op de twee schepen lijkt het erop dat de regering in Amman besloten heeft voortaan het „Gentlemes's Agree ment" te negeren, of dat ze niet in staat is de guerrilla-activiteiten on der controle te houden. Wat ook de identiteit mag zijn van de kikvorsmannen die de ladingen hebben aangebracht, het is moeilijk om de verantwoordelijkheid voor de aanslag niet aan Egypte toe te schrij ven. Is Egypte namelijk niet het eni ge Arabische land dat beschikt over goed getrainde eenheden kikvors mannen die er op gebrand zijn de betrekkelijke rust in deze streek te verstoren Israëlische straalvliegtuigen heb ben aanvallen uitgevoerd op Jor daanse artillerie-stellingen, nadat de ze eerder Israëlisch gebied hadden beschoten, aldus een Israëlische woordvoerder. Een Jordaanse woord voerder deelde mee dat de Israëli's begonnen waren met schieten. In de hoofdstraat van de stad Ra- mallah in Cis-Jordanië zijn veertien mensen onder wie vrouwen en kinderen gewond geraakt door een bomexplosie in de buurt van een Israëlisch militair voertuig. Diversen indragen 20 uur door prof- W. ot over „Betójgf Iraar Oost-Af r del v. Geyt EXP- i-Kunst van Neoc, ;he*scSidie(rs (t.m- 31 I Markt 15: rf'jl Den Bonte (tjn- SN Museum Exposdiy. de jaren ly*u ov.) gesloten ro'utzaerte i oei Frankot (t» Vooruitzichten voor dinsdag en woensdag opge steld door het KNMI. Af en toe buien, ook zonnige periode en plaatselijk nachtvorst. [weersvooruitzichten in cijfers ge- iddeld over Nederland. Voor dins- Aantal uren zon; 0 tot 3. Min. omstreeks normaal, max. ip.: omstreeks normaal. Kans op droge periode van minstens 12 uur; 60 procent kans op een geheel droog etmaal; 30 procent. I Voor woensdag: aantal uren zon: B tot 6, min. temp.: omstreeks nor aal, max. temp.: omstreeks normaal, ans op een droge periode van min- 5 12 uur: 50 procent. Kans op geheel droog etmaal: 30 procent. min. temp. max temp. en Helder 4 8 lelde 2 7 Bilt 3 8 isingen 5 9 - Zd. Limb. 3 8 (ADVERTENTIE) SPECIALE AANBIEDINGEN en met en zonder bont in de maten 36 t.m. 54 Elegante Damesconfectie GINNEKENSTRAAT '53 Hoek van Coothplein BREDA - Tel. 01600-34965 MAANDAGS DE GEHELE DAG GESLOTEN 11 (Van een onzer verslaggevers) TILBURG „Ja hoor, dat is hem. Hij is alleen maar iets magerder geworden. Dat we hem 25 jaar kwijt zijn geweest. Weet u nog dat u ons een zak uien en peen hebt gebracht?" De heer en mevrouw C. Korremans uit Tilburg (73 en 72) schudden gisteren tegelijk de handen van Henk Drenth (49) uit Eindhoven. In de laatste week van oktober 1944 had hij bij het echtpaar Korre mans gastvrij onderdak gehad als sergeant van de Zuid-Nederland bevrijdende Irenebrigade. Zijn aanwezigheid in het gezin van het Tilburgse echtpaar had een onuitwisbare indruk achtergelaten. Zo'n sterke zelfs dat het vooruitzicht op de hernieuwde kennis making jnet deze bevrijder de bejaarde mevrouw Korremans zoveel kracht gaf dat zij volgens de doktoren van het Elisabethziekenhuis wonderbaarlijk snel herstelde. Zij was zwaar ziek geweest. Zondag kon ze Henk Drenth evenwel in haar huisje aan de Van Grobben- donckstraat ontvangen. „Wat een heerlijke gebeurtenis", glunderde zij zondag. Het bij zondere van juist deze bevrijder is volgens het echtpaar geweest, dat hij „onze zes dochters altijd met rust liet. Dat was met vele soldaten anders. Hij was bijzonder correct". Na verschillende brieven en bezoeken aan het ministerie van De fensie en een bezoek aan het Groningse Onstwedde vond een zoon van het echtpaar zelf oud-beroepsmilitair na weken de bevrijder van de familie in Eindhoven. HONGKONG (AFP) Uit ver schillende betrouwbare bronnen in Hongkong is vernomen, dat China doorgaat zich op een eventuele oor log voor te bereiden, ondanks de on langs begonnen Chinees-Russische onderhandelingen. In de meeste be richten wordt melding gemaakt van voorbereidselen in de provincie Kwantoeng, grenzend aan Honkong, maar hetzelfde zou in heel China ge beuren. Bijna overal worden volgens deze berichten schuilkelders en tunnels voor de evacuatie van stedelijke be volkingen gegraven. Ook wordt ge sproken van de verplaatsing vain fa brieken uit de steden naar het plat teland. Dit zou ook met scholen ge beuren. Russische troepen bevinden zich nog steeds bij de Chinese grens, aldus „linkse" bronnen, die verklaren dat het gaat om één miljoen militairen. Volgens deze bronnen zijn de Chi nees-Russische onderhandelingen in een impasse geraakt, waaruit men concludeert, dat de toestand noig steeds gevaarlijker is en dat China geen ander alternatief heeft, dan zich te blijven voorbereiden op een eventuele oorlog. OUDE-PEKELO (ANP) Aan de staking bij de steenfabrieken Straiting n.v, te Oude-Pekela is een einde ge komen. Vandaag gaan de stakers weer aan het werk. De fabrieksconrmissie, daartoe gemachtiend door het overi ge personeel, heeft dit besloten. Aan de directie is meegedeeld dat men de reeds voor de staking bekend ge maakte voorstellen na enkele diep gaande gesprekken met de directie zal aanvaarden. (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM „Mijn vrouw was zwaar suikerpatiënt en we wisten dat de bevalling moeilijk zou worden. Maar juist daarom hadden we verwacht dat ze alle hulp zou krijgen, die ze nodig had. Die hulp heeft ze naar mijn smaak niet gekregen. Ik vermoed, dat organisatorische pro blemen en ondergeschiktheidsgevoelens van het personeel van ziekenhuis Lievensberg hiervan de oorzaak zijn. Maar dat mijn vrouw en mijn kind bij de bevalling zijn overleden is niet eens de voornaamste reden, dat ik de Medische Tuchtraad om een onderzoek heb gevraagd. Hoe erg ik dat ook vind. Het gaat er mij om de geneesheren duidelijk te maken, dat ze wat socialer moeten worden en "lat zij zich niet moeten verschuilen achter hun beroepsgeheim. seling en tegen de verwachting in. De heer Bross plaatst een groot vraagteken bij de hele gang van za ken. „Wij wisten tot veertien dagen voor de bevalling niet eens of mijn vrouw wel of niet naar het zieken huis zou moeten. We hadden dokter Plasman wel gevraagd of het niet noodzakelijk zou zijn, dat zij eerder verlost zou worden. Veertien dagen voor de bevalling liep mijn vrouw bij een controle in het ziekenhuis toeval lig de internist tegen het lijf, die het vreemd vond, dat zij nog niet opgeno men was. Op zijn aandringen is zij toen opgenomen. Overigens tijdens de hele zwangerschap is het steeds goed gegaan. Mijn vrouw en ik heb ben verder ook nooit te horen gekre gen, dat er geen kinderen mochten komen". Over het verloop van de bevalling vertelt hij: „De eerste weeën begon nen vrijdagavond 17 oktober. Er was geen specialist bij. Ik ben zelf zater dagmorgen naar het ziekenhuis ge gaan. Ik heb die dag verschillende malen gevraagd een speciaHst te roe pen, ik heb gevloekt en geschreeuwd, maar er kwam geen specialist. Za terdagavond kwam dokter Plasman. Toen was het kind al dood. Ik heb hem gevraagd mijn vrouw operatief e redden, maar hij lachte alleen maar. Ik heb nog geprobeerd een in ternist via het intercomsysteem bij het kraambed te krijgen, maar dat lukte niet. Mijn vrouw kreeg steeds meer pijn en om twaalf uur 's nachts vroeg ik de zuster nogmaals een spe cialist te bellen. Zij zei dat niet ta mogen, omdat dat de taak van de hoofdwacht was. Twee uur later kwam de hulpwacht, die beweerde, dat alles goed was". Aldus de heer P. Broos uit Ber gen op Zoom, die die Medische Tucht raad gevraagd heeft een onderzoek in te stellen naar de gang van zaken rond de dood van zijn vrouw, de 27- jarige Maria W. Broos-van Loon op 19 oktober. Zij overleed tijdens de bevalling in het Bergse ziekenhuis Lievensberg toen zij onder narcose was gebracht, nadat haar kind dood was geboren. De directe oorzaak van de dood is niet met zekerheid vastgesteld, omdat de heer Broos ge weigerd heeft een post - mortale on derzoek toe te staan. Hij zegt hier voor zijn redenen te hebben. Dr. j. Grosveld, medisch directeur van het ziekenhuis stelt, dat hij er na een diepgaand intern onderzoek van overtuigd is. dat uit medisch oogpunt gezien alles gedaan is om 'n tragische afloop te voorkomen en dat in dit trieste geval noch de specia listen. noch het ziekenhuis enige blaam treffen. De behandelende gy naecoloog, de vrouwenarts C. Plas man, stelt zich achter het commen taar van zijn medisch directeur en zegt niet te weten wie er behalve de internist en de narcotiseur nog meer aanwezig hadden moeten zijn bij de bevalling. Dr. Grosfeld merkte nog op, dat de vrouw al vanaf jeugdige leeftijd suikerpatiënte was en dat zich bij deze ziekte altijd grote pro blemen voordoen bij een bevalling. Hij wijst erop, dat vlak voor de be valling de suikerziekte van de vrouw ernstig ontregeld was en dat alle moeite is gedaan dit in orde te bren gen, vooral toen bleek dat het kind al voor de geboorte was overleden. In de loop van zondagmiddag waren de laboratoriumgegevens duidelijk verbeterd, maar tijdens de verloskun dige operatie overleed de vrouw plot- ADVERTENTIE OMEGA TISSOT PONTIAC (Van onze redactie binnenland) HAAMSTEDE De reddingsboot „President Jan Leis" heeft een op de Oosterschelde in zwaar weer in nood verkerend Belgisch vaartuig met twee kokkelvissers aan boord binnen gebracht te Colijnsplaat op Noord- Beveland. De twee Belgische opvarenden van het scheepje, de „Primus" uit Boec- houte, waren schipper-edgenaar H. Rammeloo en een vriend. De Primus, die in het stormachti ge weer voor anker lag, kwam in moeilijkheden toen het los sloeg en het roer ontzet werd. De President Jan Leis voer ter assistentie uit van Burghsluis op Schouwen-Duiveland en sleepte de half vol geslagen Pri mus naar Colijnsplaat. De twee Bel gen waren doornat maar verkeerden overigens in goede conditie. Op de Westerschelde tussen Hans- weert en Hoedekenskerke heeft het bergingsvaartuig Tijgerhaai van L. Polderman een Belgisch jacht, dat daar met motorpeeh dreef, opgehaald en de haven van Hansweert binnen gebracht. Aan boord waren de eige naar met een vriend. Zij hadden in het duister reeds veel bange en natte uren doorgebracht op de Schelde. (ADVERTENTIE) vlemmix-etalage teteringenstraat 22, breda SCHIPHOL (ANP) Ité-reizen, waarbij vlucht en logies zijn inbe grepen, zullen volgende zomer mo gen worden aangeboden tegen 60 procent van het IATA-vliegtarief. Tot dusverre bevond zich dit mini mum-niveau officieel op 85 procent, doch gedurende de gehele afgelopen zomer is daarop op ruime schaal ont heffing verleend, zodat met de verla ging van het percentage in feite de bestaande toestand is bekrachtigd. Dit heeft het ministerie van Ver keer en Waterstaat aan reisbureaus en chartermaatschappijen meegedeeld Nu het minimumtarief zo drastisch wordt verlaagd, hoopt het ministerie echter wel, dat de chartermaatschap pijen en de reisbureaus zich ook aan enkele beperkende bepalingen, die voor Ité-reizen gelden, zullen hou den: binnen Europa mogen ze niet minder dan 60 procent van het laagst vergelijkbare IATA-tarief kosten, waarb'ij ze minstens een tijdsduur moeten hebben van een week. Alleen als er voor normaal IATA-tarief geen rechtstreekse route bestaat, kan op deze regelingen uitzondering worden overwogen. Voor Ité-reizen binnen Europa, die korter dan een week duren naar bestemmingen waarop een voldoende li.indienstverbinding bestaat, zal nog slechts bij uitzonde ring vergunning worden gegeven, zoals bij belangrijke sportevenemen ten en bedevaartsbijeenkomsten. Deze beperkingen worden gesteld, aldus het ministerie, „om te voorko men dat Nederland zich op het ge bied van de Ité-reizen te veel zou isoleren van de omliggende landen en een vluchthaven zou worden voor zeer goedkope reizen met alle mo gelijke schadelijke gevolgen van dien voor de luchtvaartpolitieke positie van ons land". Volgens het ministerie houden en kele andere landen in West-Europa zoals Engeland, België en Frankrijk' zich „in vrijwel alle gevallen voor alles-inbegrepen reizen door de lucht aan een 100 procent lATA-regeling" Voorts wil de rijksluchtvaartdienst met de genoemde beperkingen het geregelde lijnvervoer der grote IATA- maatsehappdjen, waaronder de KLM enige bescherming verlenen. Hoewel dus het officiële minimum tarief tot 60 procent is verlaagd is het ministerie er zich wel van bewust dat lang niet alle reisbureaus er blij mee zullen zijn, en wel omdat im het verleden zelfs wel toestemming is verleend om tegen een nog lager tarief Ité-reizen aan te bieden, dan voor 60 procent van het IATA-tarief. Onder de zeer goedkope reizen, waarvan de prijs althans officieel iets zal moeten worden verhoogd (controle daarop is volgens ingewij den niet eenvoudig), vallen waar schijnlijk ettelijke kampeer-vluchten, die in het verleden wel tegen een lager tarief dan dat van 60 procent werden aangeboden. Hier enkele voorbeelden van wat in de komende zomer toelaatbaar zal zijn: Laagste Trein IATA- 60 zonder tarief procent toeslag Barcelona f401,- f246,- f243,- Malaga f 550,- f 330,- f 306,- Genua f343,- f205,- f177,- Dubrovnik f 443,- f 265,- f 265,- (ADVERTENTIE) Zwaar? IfrPfr ZWARE SHAG -gg;ff 1 „De hoofdwacht kwam om vier uur 's nachts en maakte toen de opmer king tegen mijn vrouw: „Ja vrouwke, kindjes kopen gaat nu eenmaal niet zonder pijn". Toen ik kwaad tegen haar zei. dat ze heter Plasman kon bellen, zei ze, dat zij dat zelf wel uit maakte. Mijn vrouw kreeg een, suit- je". Zondagmorgen vroeg ik weer om de specialist, maar de zuster zei. dat specialisten op zondag niet zo vroeg komen werken. Plasman kwam pas rond half tien en hielp mijn vrouw. Toen ik zei, dat mijn vrouw dood lag te gaan zei hij, dat het allemaal niet zo erg was en dat het de volgende maal beter zou gaan. Ik heb hem ge zegd voor geen goud wil ik een vol gend kind. Hij bevestigde, dat het kind dood was, maar zei dat het op de normale wijze zou moeten komen. 's Middags zei Plasman, dat mijn vrouw geholpen moest worden. Het kind bleek vast te zitten en Plasman riep om een narcotiseur. Die kwam, maar ik was het er niet mee eens. Ik wees de heren erop, dat mijn vrouw al moeilijk adem haalde en verder, dat je toch niet zo maar a Ia minute een narcoseschema kan ma ken. Ik wilde dat schema zien en werd daarna van de verloskamer ge zet. Ik ben naar mijn schoonouders gereden, met de gedachte, dat nu er een gynaecoloog, een narcotiseur en een internist bij waren alles toch nog goed kon gaan. Ik was net bij mijn schoonouders, toen ik werd terugge roepen. Toen ik daar aankwam was mijn vrouw dood". Hij heeft voordat hij zijn verzoek aan de Medische Tuchtraad richtte nog contact gehad met de voorzitter van de stichting Lievensberg. „Overigens" zegt hij, „als mijn vrouw en kind niet waren overleden, had ik ook om een onderzoek ge vraagd". (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE In Kloos terzande is de 58-jarige J. F. Neve uit Hontenisse om het leven geko men, toen hij met zijn bromfiets de provinciale weg in Kloosterzande overstak. Hij werd aangereden door E. L. uit Boxtel, die verblind werd door tegeliggers. De heer Neve was op slag dood. i-ii NEW YORK (AP) Een woordvoerder van het weekblad „Time" heeft verklaard dat door een produktiefont ongeveer 320.000 exemplaren van het nummer van 14 november naar de abonnees zijn gezonden met de adreslabels geplakt over de mond van vice-president Spiro T. Agnew wiens karikatuur op de omslag staat afgedrukt.

de Stem | 1969 | | pagina 3