Handschoenen van echt leer zijn voordeliger in de Hema jLl AR:samen «It y samen in de ijskast Nieuwe onthullingen in zaak Korsten Cruyff betaalt zware 1 tol voor talent ELSEVIER BRACHT FEITEN: dameshandschoenen 85% voor. 10% tegen. 5% geen mening EOIAND herenhandschoenen Nappa fantasie Gevoerde handschoen van soepel nappa, met ele gante sierstiksels gegar neerd. In 7 kleuren Warm Lammy Ongeschoren schapeleer is modieus, de vacht bin nenin houdt uw handen heerlijk warm! In vele najaarskleuren Nappa met suède Apart effect: de nappa handschoen heeft een suède garnering langs de boord. O.a. zwart, donker blauw en cognac. Met tri cot voering Halflang model Klassieke handschoen van soepel nappa, met kunst zijde gevoerd - maakt uw handen langer, slanker. In diverse modetinten In Elseviers Weekblad, enkele nummers geleden: hoe denkt Nederland over de monarchie? Een interessant en veelbesproken onderzoek. Speciaal voor Elsevier gehouden. Serieus. Uitge breid. Deskundig. Hoe waardeert men het werk,, van Koning'"1 Juliana? Hoe populair is Prins Claus? Veraiep u alsnog in deze enquête. Elsevier stuurt u het complete artikel gratis toe.^ Elseviers Weekblad, élke week actueel. Met veel nieuws uit binnen- en buitenland. Met sport en kunst. Met wetenschap en toerisme. Met objec tieve en korte commentaren. Ontdek 't zelf - koop een Elseviers 'Magazine' voor slechts één gulden. Elseviers Weekblad voor de Zakenman, - waarin de Nationale Personeelgids 65 cent. I Soepele autohandschoenen I Geven u goede greep op I het stuur, zitten lekker makkelijk. Geheel var kensleer, met drukknop sluiting Echt varkensleer Handgenaaide heren handschoen met tricot voering, fantasie-garne ring op de rug. In echte "mannen"-kleuren Lammy voor heren Sportief en warm, onge schoren schapeleer met de vacht binnenin. In ver schillende nuances van bruin en grijs Jong model Een echte herenhand schoen - maar ook in ju- niormaten (vanaf ca 14 jaar). Nappa met tricot voering, zwart of donker bruin WEEKBLAD Vraag Elseviers exclusieve monarchie artikel alsvolgt aan: stuur esn briefkaart naar Elsevier, Postbus 211Amsterdam, vergeet niet uw eigen naam en adres op te geven. vermeld op de schrijfzijda alleen het woord MONARCHIE

de Stem | 1969 | | pagina 31