Schaapsherder weer voor de rechter Regen en wind schoren komen Oecumem Vormings Politierechter Middelburg „Zwarte theater" niet in Goes Jeugdige insluipers op heterdaad betrapt Apollo 8-cabine Goes MUZIEKPRIJZEN HILVARENBEEK IN 1970 Reparatie aan Rijksweg 58 is oorzaak ongeval UW-Goes bestaat 25 jaar Inbraak gemeentehuis Koudekerke opgelost „Juliana" houdt raimteshow Ovezande Kloetinge Rilland-Bath Yerseke Goes Nw- en St.-Joosland Burgerlijke stand Wat en waar Dinsdag 11 november a.s GESLOTEN Bogaert's Naaimachinehandel - Hulst t Eug. P. Fassaert- v.d. Walle GESLOTEN f maken bekend, VANDAAG MORGEN 19 uur H DE STEM VAN VRIJDAG 7 NOVEMBER 1969 (Van een onzer verslaggevers) HULST De herfst is gekomen. En daarmee de regen en vooral de wind, die de bomen in een keer schoren en afspoelden. Het groen dat is verdwenen van de akkers en van de bomen, geeft de omgeving van Hulst een geheel ander aan zien. De wallen worden griper. Dat biedt in vergelijking met het zomerse beeld een triest aanzien. Het onwezenlijke en piaatsjesach- tige aan een stadje als Hulst blijft ondanks alles behouden. MIDDELBURG Voor de tweede maal dit jaar stond de schaapsherder J. R. uit Zierikzee voor de rechter. Nu ging het er niet om of hij al dan niet de sloot schoon moest houden, maar nu was het om de klappen die hij had uitgedeeld aan .1. C. uit Zie rikzee, en de scheldpartij op het kantongerecht in Terneuzen op 24 september. De schaapherder rakelde ten over vloede zijn vorige zaak nog eens op voor mr. P. van Empel. Hij was dit keer veel minder geëmotioneerd dan destijds, wellicht dank zij de afwe zigheid van het slachtoffer. Ditmaal hoefde er geen parketwachter aan te pas te komen. Mr. Van Empel hoorde R. ten overvloede aan, maar hij vond toch dat dit niets te maken had met de zaak die nu diende. De officier van justitie, mr. T. Lebret, eiste vijf tig gulden boete. Daai was de schaapherder het helemaal niet mee eens. Rechter Van Empel meende dat het voor R. toch beter toeven was tussen de schapen, dan onder de mensen en ging mee mot de eis van de officier. Ir. G. H. uit Amsterdam stond voor de rechter omdat hij op 1 oktober van dit jaar onder invloed van drank zijn auto bestuurd zou hebben. De verbalisant J. A. uit Terneuzen, had H. langzaam rijdend door Terneuzen zien gaan. Op het stopteken reageer de verdachte niet. Op een gegeven moment reed hij op de verkeerde rij strook en kwam bijna in aanrijding met de politieauto. Daarna reed de agent hem klem en nam hem mee naar het bureau. De hulpofficier van justitie, de hoofdinspecteur E. H. uit Terneuzen werd uit zijn bed getrom meld. Verdachte schreeuwde tegen hem: „Ik heb in een concentratie kamp gezeten, maar jullie zijn nog erger dan de moffen!" Ook de hoofd inspecteur had de dranklucht gero ken. „Waarom liet u zich toch geen bloedproef afnemen?", vroeg mr. Le bret zich af. „want als je die wei gert, dan vernietig je je eigen on- schuldig-verklaring!" H. had hier tegen principiële bezwaren. Daarna kwamen vrienden en zelfs de café-hotelhouder, de heer J. R. uit Axel, verklaren dat de ingenieur maar één gin-tonlc had gedronken. De officier eiste een week gevange nis en een jaar ontzegging. Dank zij de verdediging van mr. Constanse, kon de rechter onmogelijk het schuldig uitspreken. „Al vind ik het verschrikkelijk dat u geen woord van excuus richt tot de beide heren verbalisanten, tegen wie u als een viswijf te keer bent gegaan. Ik spreek u vrij maar ik maar er aan tekening van dat het vreemd is dat u eerder voor precies zo'n zelfde zaak ook al eens vrijgesproken bent wegens gebrek aan bewijs!" A. H. uit Axel, was volgens de rechter in België al eens eerder ver oordeeld geweest voor het rijden on der invloed. Verdachte ontkende dit en zei dat hij toen vrijgesproken was. Maar éénvijftiende promille alcohol in het bloed vond mr. Van Empel wel te veel. Zijn uitspraak was een week gevangenis, negen maanden ontzegging, waarvan vijf voorwaardelijk, drie jaar proeftijd en toezicht van het Zeeuws Consul tatiebureau voor Alcoholisme. Hetzelfde lot onderging de Am sterdammer A. O., die bij een aan rijding in Lewedorp betrokken was. Uit een auto-accessoirewinkel had J. Z. uit Rotterdam een sierknopje van een versnellingshandel wegge nomen ter waarde van 18,75. Zelf zei hij het ding gekocht te hebben van de vrouw van de eigenaar. Maar de drie getuigen onder ede legden meer gewicht in de schaal, dan de ontkenning van Z. Daarvoor moest hjj tachtig gulden boete betalen. Als de buren zich anders gedragen hadden, dan was de klap niet geval len en had de zeer gunstig bekend staande S. E uit Vogelwaarde niet voor de rechter gestaan, was de me ning van mr. Van Empel. Op 19 augustus had verdachte scheldende de dochter van de familie Bastelaar, Elisabeth, een mep verkocht. Hij was bezig zijn afrastering te vernieu wen en daar moest zij zich zo nodig mee bemoeien. E. zou liever vandaag nog dan morgen de vriendschaps hand toesteken, maar daar was geen kijk op. Mr. Lebret eiste de mini male straf van dertig gulden en daar was de reenter het mee eens. „Het is jammer", vond hij, „dat mensen hun leven zo laten vergiftigen door bu renruzies' GOES In verband met een auto- ongeluk dat de hoofdrolspeelster in de voorstelling van „Het zwarte theater" (8 november in Goes) heeft gehad, heeft het bestuur van de te Goes samenwerkende culturele in stellingen op korte termijn het na jaarsrepertoire moeten wijzigen. Men is er in geslaagd om de to neelgroep „Arena" te contracteren Deze brengt, eveneens op 8 novem ber, een voorstelling van „Na de re gen" van John Brown. De voorstellingen van „Het zwarte theater" die elders in de provincie zullen worden gegeven, kunnen door gaan. Na 10 november komt „Het zwarte theater" weer op de plan ken. Een andere actrice zal de rol van de gewonde hoofdrolspeelster overnemen. (Van onze correspondent) YERSEKE Een drietal jeugdige personen is op heterdaad betrapt bij een inbraak in de consistorie van de gereformeerde kerk in Yerseke. Aan gezien de rijkspolitie verband zag met enkele andere diefstallen en inbraken, zoals in de Nederlandse Hervormde kerk in Yerseke, in de coöperatie te Wemeldinge, werden na het verhoren van zeven personen W. S., M. N. en C. de K. in voorlopige hechtenis gesteld. Naar de medeplichtigheid van nog enkele verdachten is het onderzoek nog niet afgesloten. Vandaag zal be slist worden of de drie ingesloten verdachten zullen worden voorgeleid. m (Van onze correspondent) GOES Vanavond om elf uur zal vanuit Den Haag per vrachtauto met oplegger de Apollo 8-cabine naar Goes komen. Om vijf uur wordt de cabine bij de veiling in Goes ver wacht. Als bijzonderheid kan nog worden medegedeeld dat er tevens een ruimtepak te bezichtigen zal zijn. HILVARENBEEK In 1970 zul len wederom de tweejaarlijkse mu ziekprijzen van de gemeente Hilva- renbeek worden bescliikbaargesteld. Deze prijzen groot f. 1.500,en f. 1.000, worden toegekend voor een compositie voor harmonie en fanfare. Aan de prijsvraag kan wor den deelgenomen door componisten uit het gehele Benelux-gebied. Het reglement voor de prijsvraag, dat onlangs is samengesteld door de ju ry (de heren R. van Yperen, G. Nieuwland en II. van Lijnschoten), kan worden aangevraagd bij het ge meentebestuur van Hilvarenbeck. De Hilvarenbeekse muziekprijzen werden voor het eerst uitgereikt in 1964; Meindert Boekei won toen een prijs van f. 1000,en Hugo de Groot een van f. 500, In 1966 meende de jury, dat geen van de ingezonden composities voor een prijs in aanmerking kon worden gebracht. In 1968 werd de prijs van f 1500,- toegekend aan Kees Vlak te Monni kendam. Het doel van de Hilvarenbeekse prijzen is het stimuleren van het ma ken Yan composities voor harmonie en fanfare en voorts het bieden van een kans aan jonge, nog onbekende componisten. (Van onze correspondent) KRABBENDIJKE Op Rijksweg 58 zijn ter hoogte van Krabbendijke twee vrachtauto's met elkaar in bot sing gekomen. De bestuurder van de vrachtauto met aanhanger J. P. uit Breda kwam in de wrakstuk ken van zijn cabine bekneld te zit ten. Nadat hij door de rijkspolitie hieruit werd bevrijd ls hij per am- bunlace overgebracht naar het zie kenhuis in Bergen op Zoom. Op de rijksweg worden momenteel Werkzaamheden verricht aan de naast de rijbaan gelegen klinkerver harding. Er stond op die plaats van het ongeval een tractor met aan hangwagen geladen met zand. Een wiel van de tractor stond op de rij baan. Hiervoor remde de tankauto van Dowas uit Bergen op Zoomt, bestuurd door J.P.J., die in de richting van Bergen op Zoom reed. Toen hij eenmaal tot stilstand was gekomen botste een vrachtauto met aanhanger van Van Gend en Loos met grote snelheid op de achterzijde van de vrachtauto. De eerste vrachtauto werd door geduwd en kwam in aanraking met de tractor waarop de bestuurder N. P. uit Nieuwdorp nog zat. Deze werd van de tractor afgeworpen en kwam met de schrik vrij. Tractor en beide vrachtauto's liepen zware schade op. (Van onze correspondente) GOES De Unie Vrouwelijke Vrij willigsters, afdeling Goes, bestaat 25 jaar. Het U.V.y.-werk, is uitgespro ken naasteliefdewerk, zo zou men de allesomvattende arbeid kunnen noe men. Zuster T. Ouwehand, die sinds de oprichting dit werk een warm hart toedraagt, is de secretaresse van de Goese U.V.V. In vrije uurtjes helpt men zijn medemens, speciaal hulp behoevenden en eenzamen. Ook bij rampen en oorlogen verschaften de U.V.V.'sters hulp. Bij de watersnood ramp in 1953, hielpen zij de geëva- cueerden en honderden dijkwerkers werden van eten en drinken voor zien. Door alle strubbelingen heen, blijft de U.V.V. zijn medemens hulp bieden, waar dat nodig blijkt. Een grote verbetering en gekoesterde wens, voor het uitvoeren van dit soort arbeid, zou een dienstencen trum voor Goes zijn. Dat kan prak tisch zijn en in een grote behoefte voorzien,'aldus zuster Ouwehand. Er wordt veel arbeid gedaan in de ziekenhuizen, waaronder het revali datiecentrum Ter-Valcke. Wekelijks zijn daar UW'sters te vinden, die met gevarieerde artikelen graag ge ziene gasten zijn bij de patiënten. Voor „tafeltje dek je" yvordt momen teel in •ziekenhuis BengzjSsht gekookt. „Royale porties, dié door sympathi serende heren" vertelt zuster vol trots, „naar de betreffende adressen vervoerd worden". In Amsterdam be schikt de UW over een eigen bus voor dit doel. De pas in het leven geroepen ac tiviteiten zijn onder meer de oppas dienst en het gaan rijden met men sen in invalidewagens. Voor eerst genoemde dienst is zelfs de jeugd ingeschakeld, die uiteraard tegen een kleine vergoeding gaan babysit ten. Door financiële steun en mede werking van sociaal denkende en plaatselijke organisaties en instellin gen kan alles uitgevoerd worden. (Van onze correspondent) KOUDEKERKE De rijkspolitie in Koudekerke heeft, in nauwe sa menwerking met de districtsrecher che van de rijkspolitie in Middelburg en de gemeentepolitie in Middel burg, de diefstal opgelost die werd gepleegd in de nacht van 6 op 7 mei in het gemeentehuis van Koudeker ke. In die nacht werd in genoemd pand een bedrag van f 9000 gestolen. In o-pdracht vain de plaatsvervangend commandant vain de rijkspolitie te Westkapelle werd op vier november H. L. P. uit Middelburg aangehou den. Hij bekende een deel van de buit van de daders in ontvangst te hebben genomen. De bei'de andere daders, te weten A. v. S. en M. J. V. beken-den medeplichtig te zijn ge weest aan die diefstal. De laatste twee personen zijn reeds gedetineerd in het Huis van Bewaring in Middel burg in verband met bekentenissen van reeds gepleegde diefstallen. H. L. P. zal aanstaande vrijdag voor de officier van justitie in Middelburg worden voorgeleid. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het tamboers-, pijpers- en jachtblazerskorps met ma- jorettenpeleton Juliana geeft vrijdag 14 november een spektabelshow in het Citytheater in Middelburg. Ge heel in de geest van de tijd, heeft men de show gemonteerd als een vluchtplan voor een ruimtereis. De toneelgroep van Juliana brengt een toneelspel in drie bedrijven, getiteld „Wegpiraten". Elk van de bedrijven fungeert als een „trap" in een ruimtereis. Het stu wend vermogen om de trappen voort te bewegen wordt geleverd door de muzikale prestatie van Juliana. Het programma is daardoor vol vaart en afwisseling. Juliana noemt het trouwens, om in stijl te blijven, „het vluchtplan". De aanvang van de ruimtereis is bepaald op half acht. Schieting Edele Handboog Bij de heer J-F. de Rijke werd door de vereniging Edele Handboog 'n schie ting gehouden op de liggende wip. Van 17 verenigingen waren er 53 schutters aanwezig. De uitslag is als volgt: hoofdvogel: C. Timman van Vios te 's Heerenhoek. eerste zijvogel L. Vermuë van Spes-Nostra te Ove zande. Tweede zijvogel: H.A. Mol van Jacoba van Beieren te Goes- Eerste bovenkal; P. Vermuë van Ja coba van Beieren te Goes. Tweede bovenkal; L. Vermuë van Spes-Nos tra te Ovezande, bij loting. 1ste on derkal; C. Westdijk van Vios te 's- Heerenhoek. Tweede onderkal; Leo de Jonge van ADLM te Kwadendam- me, beiden hij loting. 1ste klep: C. D. Raas van Vooruitgang te Kwa- dendamme. 2de klep; J.F. de Rijke van Edele Handboog te Oudelande. 3de klep; C. Lous van Edele Hand boog te Oudelande. De vliegende vo- gelprijs was voor mevr. Van Loo - van Doel naar Hoger te Wolphaarts- dijk. De meeste kleine vogels had St. Westveer van Edele Handboog te Oudelande, 5 stuks- Schieting Zorgvliet Bij gebrek aan een eigen lokaal en daarbij een liggende wip, hield de handboogver eniging Zorgvliet van Ellewoutsdijk een schieting op de liggende wippen van Spes Nostra in Ovezande, bij de Wed. C. Verbeek. Er namen 72 schut ters van 16 sociëteiten aan deze schie ting deel. De uitslag van de eerste wip: Hoofdvogel: J. Bongers van Zeelan- dia in Ovezande. Eerste zijvogel: A. v. Loo van Doel naar Hoger in Wol- phaartsdijk. Tweede zijvogel; mevr. van Loo van dezelfde vereniging. Eer ste bovenkal: A. de Jonge-Rijk van Willem Teil uit Ovezande. Tweede bovenkal A. v.'t Westeinde van Wil lem Tel] uit Ovezande. Eerste onder- kal: P. Oostdijk van Willem Teil in Ovezande. Tweede onderkal Jac. Ver muë van Jacoba van Beieren in Goes- Eerste klep: Jac. Doene van Victoria in Kwadendamme. Tweede klep: J. Bongers van Zeelandia m Ovezande, Derde klep: Jac. Vermuë van Jacoba van Beieren in Goes. Meeste kleine vogels: L. de Kraker van Willem Teil in Kapelle, 7 stuks. Uitslag van de tweede wip. 1ste hoofdvogel: P. Vermuë van Jacoba van Beieren te Goes. 2de hoofdvo gel: A. de Jonge van Soranus te Heinkenszand. 1ste zijvogel: J. Rijk van Jacoba van Beieren te Goes. 2de zijvogel: J. v. Doorn van Spes Nos tra te Ovezande. 3de zijvogel: Jac. Vermuë van Jacoba te Goes. 4de zij vogel: P. Vermuë van Jacoba van Beieren te Goes, beiden bij loting. 1ste kal: P. Daalman van ADLM te Kwadendamme. 2de kal: Jac. Lotts van Ons Genoegen te Oudelande. 3de kal: P. Schreurs van Zeelandia te Ovezande. 4de kal: C. Remijn van Spes Nostra te Ovezande, de laatste drie bij loting. Meeste kleine vogels C. v.d. Guchte van Spes Nostra te Ovezande, 7 stuks. De vliegende vo- gelprijs was voor A. de Jonge van Soranus te Heinkenszand, als eerste en mevr. Steenaert van Vooruitgang te Kwadendamme als tweede. Groene Kruis Vairaavand om 8 uur wondt de jaarlijkse leden vergadering gehouden van het Groe ne Kruis in het wijkgebouw. De heer H.J. Colijri stelt zich niet meer her kiesbaar als voorzitter, zodat in de ze vacature moet worden voorzien. Een verder belangrijk agendapunt is de begroting voor 1970. Na het huis houdelijke gedeelte worden t-wee films vertoond: „Denk aan hygiëne" en de Zeeuwse kleurenproduktie „Waar de zee het land ontmoet". Straatnamen In verband met de opheffing der gemeente zal een aan tal straatnamen moeten worden ge wijzigd omdat deze reeds in Goes worden gebruikt. De wijziging gaat in op 1 december. Hieronder volgen de straatnamen die gewijzigd zijn met de nieuwe naam erachter: Achterweg - Brederostraat; Bergweg- je - Waanskinderen; 's Gravenpolder- seweg Goese straatweg: 's Heer- Abtskerksezandweg - Kloetingse weg Havenweg - Houtkade; Huisersweg- Huijsvaartsweg; Kerkplein - Geer- tesplein, Langeweg - Maartensweg; Molenweg Oostmolenweg; Nieuw- straat - Jachthuisstraat; Noorddijk - Kattendijkse dijk; Opril - Oostkeur- ne: Prinses Beatrixplein - Willems plein; Prins Bernhardstraat - Wil lemsstraat; Schoolstraat - Schimmel- penninckstraat; Stadsweg - Pieters- weg. Soulfestijn In het dorpshuis Luc- tor et Emergo is zaterdag om half acht een soulfestijn. De acht mansfor matie van Lloyd B- Richard uit Bre da treedt op. De opbrengsten zijn be stemd voor de actie Redt een gezin (Borneo) en Koos Quist (Ivoorkust). De Grote Slok De carnavalsver eniging De Grote Slok heeft besloten zaterdag 14 november het Elfde van de Elfde bal te houden. De avond in het dorpshuis begint om acht uur. De Tilburgse Pandora's Box verzorgt in een speciale carnavalsbezetting de muziek. De toegangsleeftijd is gesteid op 16 jaar. Vaardigheldsproeven In de ge meentelijke turnzaal legden vijftig turnsters en turners van de gymnas tiekvereniging VZOS het examen af voor het vaardigheidsdiploma. Enke le leden waren verhinderd, maar krij gen later bij één der zustervereni gingen nog gelegenheid het examen af te leggen. Slechts 4 dames kre gen op de evenwichts-blak aftrek wegens afvalen, terwijl slechts een keer van herkansing gebruik moest worden gemaakt. Het geheel stond onder leiding van de directeur P. J. van Boven. Als juryleden waren aanwezig ae heren De Ridder uit Vlissingen en Bal uit Middelburg. De voorzitter de heer B. J. Korsta„je maakte nu afloop de uitslag bekend. Demonstratie-avond Vanavond zal de heer W. Wisse leraar N.O, te Goes, in de Goese Ambachtsschool een* demonstratie- en werkavool verzorgen. Hij zal onder meer een uiteenzetting geven over het imite. I ren van eenvoudige houtsoorten. Herdenking bevrijding. Zondag j november, 's-avonds om 19.00 uur zal I in de Ned. Herv. Kerk te Nieuw-en I Sint Joosland de bevrijding 25 jaar worden herdacht. Deze bijeenkomst, die voor ieder I vrij toegankelijk is, wordt ingeleid I met muziek van de muziekvereniging] „O.N.D.A." (vanaf 18.45 uur). Aan del bijeenkomst werken verder mee heil Nieuwlands Dameskoor en de kinde-1 ren van de beide lagere scholen. D(| oud-burgemeester van Nieuw-en Sintl Joosland de heer Mr. F. S. K. Graajl van Randwijck, zal een korte toe-l spraak houden. De burgemeester van E Middelburg, de heer Mr. J. DrijbetJ zal het slotwoord spreken. De orga.l nisatie van deze avond berust bij de 1 Wijkvereniging „Nieuw-en Sint Joot-1 land". Geboren: Monique, dv M. Bi'usket.l Groenewolt; Sandra, dv R. Geertal -Maas; Martinus, zv H. Hamilton.! Verlooij; Maria, dv A. van dej Voort-Boutens; Monique, dv J. Limo-l nard-Kwanten; Ferdinand, zv F,| Schat-Casteelen; Helena, dv J, K#.| ten-Jansen te Yerseke; Leendert a| J. Duynkerke-Koeman; Judith,del M. Koole-Van der Borgt te Kruinir,| gen; Romano, zv B. Lindhout-B huysen te Kloetinge; Johan, zv P,| Schouwenaar-Coumou te Wemeldiil ge: Marinus, zv M. Nieuwenhuya.1 Van Gilst te Hoedekenskerke; Jgl zv J. op 't Hof-Lantsheer te Kapelfcl Ondertrouwd: L. Poortvliet, 22 j:i te Ovezande en A. van Gurp, 2[ B. Uitterhoeve, 21 jr. te 's-i Abtskerke en J. Polfliet, 20 jr.; i| Koch, 24 jr. te Heinkenszand en Tl Wiering, 22 jr.; J. Francke, 28 jr.hl 's-Heer Arendskerke en M.' Quaklti' laar, 28 jr.; A. de Marco, 21 jr. e C. van der Cingel, 23 jr. Getrouwd: C. de Gier, 46 jr. enï| van den Burg, 40 jr.; D. Joppe, jr. te Kloetinge en C. de Goffau,l| jr. Overleden: P. van Dijk, 73 jr. I Kloetinge, echtg. v. P. Trompert;i| Filius, 77 jr., echtg. v. C. Gunst; Passieux, 66 jr., echtg. v. M. Gm(| A. Blomaard, 84 jr., wed. v. Krombeen; J. den Toonder, 69 fi wed. v. D. Geluk; J. Huissen, 51;: echtg. v. K. Lobbezoo; A. Okké,! jr., ongehuwd; A. Bauer, echtg. v. A. Sinke; W. Lambreetaj 58 jr., te Eindhoven, eichtg. v, fj Kuijpers; I. van Maldegem, 54jr.':[: Heinkenszand, echtg. v. C. Hirdei Van links naar rechts: Wika 1 teval, de bruidegom, bruid en toor Fasaert. Op 11 november a.s. hopen onze geliefde ouders René F. Rombout en Cornelia P. Rombout-de Kort liun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Receptie van 04,00-05.30 uur n.m. Ooslerom. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Hulst, De Wagliemakerestraat 6. hotel van Algemene kennisgeving. Plotseling is van heengegaan ons gelid kind en zus NELLY op de leeftijd van jaar. H. J. van de Linde D. van de Linde- Marinus Jane. Zuidzande, 5 nov. 1! Oostburgsestraat 16. De teraardebestell zal plaatsvinden op algemene begraafpM te Zuidzande op zat» dag 8 november 15.00 uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid, voor zien van het H. Sacrament der Zieken, onze dier bare vader, behuwdvader, groot- en overgroot vader, oom en neef CAMILLUS LUDOVICUS VAN HOECKE weduwnaar van Florentina Rijckaert geboren te Zuiddorpe, 10 juni 1876 en overleden te Westdorpe 6 november 1969. Westdorpe: E. van Hoecke M. van Hoecke-van Driessclie Sas van Gent: G. van Hoecke P. van Hoecke-Michiels Westdorpe: G. van Acker-van Hoecke R. van Acker Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind M. Lammens-van Hoecke Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind I. Soethaert-van Hoecke R. Soethaert Fam. Van Hoecke Fam. Rijckaert Westdorpe, 6 november 1969. Graafjansdijk B. 146. De gezongen uitvaartdienst, gevolgd door de ter aardebestelling, waartoe u beleefd wordt uit genodigd, zal plaatsvinden in de parochiekerk van Westdorpe op maandag 10 november a.s. om 10.00 uur. Samenkomst: Bejaardencentrum 't Verlaet te Westdorpe om 9.30 uur. Rozenkransgebed: zondagavond om 7.00 uur in de kerk te Westdorpe. Zij, die bij vergetelheid geen kennisgeving heb ben ontvangen, gelieven deze advertentie als zo danig te beschouwen. WEGENS STERFGEVAL zullen de Witte Pompen van de firma ABSDAALSEWEG 3 HULST zijn op zaterdag 8 november tot 13.00 uur. Diep bedroefd, maar dankbaar om wat hij vot* I ons is geweest, delen wij u mede, dat plotseM I overleden is, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde man en goci vader CAROLUS LUDOVICUS LIPPENS in de leeftijd van 83 jaar. Schoondijke: R. M. Lippensde Smet Vlissingen: H. L. Lippens T. W. M. LippensJaspers Focks Selioondijke, 5 november 1969. Willemsweg 51. De plechtige uitvaart, gevolgd door de begrafe nis, zal plaatshebben op maandag 10 novemtx' a.s. in de parochiekerk van de H. Petrus t' Schoondijke om 10.30 uur. BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN MIDDELBURG dat het gedeelte van de Baarsjesstraat, legen tussen de Langevieleweg en de P°ê' I lendaeleweg, van 10 november 1969 tot en met 28 november 1969 of zoveel langer a's I nodig zal blijken of zoveel korter als mogé lijk zal zijn, wegens herbestratingswerk- j zaamheden voor alle rijverkeer zal zijn af gesloten. Middelburg, 7 november 1969 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, Mr. J. Drijber- de secretaris, Mr. J. Hooij. Illllllllllllllllllllllllllllllll ELKE „STEM". LEZER is het dubbel en dwars waard op de hoogte te worden ges,e': van uw advertentienieuws Toneel,- Muziek - Dai MIDDELBURG Schouwburg 20 uur Les frèr Jacques OOSTBURG Ledel 20 uur „Potasch en j lemoer in textiel", dooi- tonq zelschap van Toham Kaart Tentoonstellingen goes Weeshuls, Singelstraat 10-12, en 19-21 uur Tentoonstelling! nen en recreëren in Nieuw (t.m. 8 nov.) HULST Kunsthandel van Geyt Expil Maxi-Minikunst van Nederla en Belgische schilders (t.m. 31 MIDDELBURG Vleeshal stadhuis Expositie „25 Zeeland" (t.m. 16 nov.) WESTDORPE Galerie Troutzaerte Expositie s derijen Poel Frankot,(t.m.. 1-2 Schietingen OVERSLAG E. van Bambost 19.30 uur |de klinge Op de Heide 19.30 uur Diversen KLOOSTERZANDE Krokodilbar 21.30 uur Orkest F Bonme 1 Films hulst Bioscoopgebouw 20 uur The Scalphunters, 14 j. j OOSTBURG Ledel 20 uur The sound of music, a 1 terneuzen Luxor 20 uur 100 geweren, 18 j Toneel |goes De Prins van Oranje 20 uur Het Zwarte Theater terneuzen Zuidland-theater 19.30 uur Concert door het Amsterdams pI harmonisch Orkest o.l.v. A.n] Kersjes; soliste Janirue Daccl (piano) Tentoonstellingen |goes Weesbuis, Singelstraat 10-12, 1- en 19-2] uur Tentoonstelling "en en recreëren in Nieuw cl (t.m 8 nov.; hulst Kunsthandel v. Geyt Expositil iviaxi-Mim-Kunst van Nederlarl en Belgische schilders (t.m. 31 d9 middelburg Vleeshal stadhuis Expositie jaar Zeeland" (t.m. 16 nov.) I westdorpe Galerie Troutzaerte Expositie scB derijen Roe] Frankot (t.m. 12 dl Schietingen j noordstkaat A- Menheere 15 uur HULST p- Deeraert-Nijs 14.30 uur koewacht J- de Guchteneire 15 uur i zuiddorpe Ca'é Centraal 15 uur Diversen aardenburg a'''st Ste'la 10 uur Jaarvergal r«g Invalidenbond 1 heikant ijzendijke Uafé de Lozanne 20 uur •Jongerensociëteit eugdgebouw 19 uur Tonee] EH. Opg. voor deze rubriek tel. 01 8 °f Postbus 116 In Middelbi Muziek - Dans

de Stem | 1969 | | pagina 4