Ibeen een ak gevorderde assistenten aki Bsr. leidinggevend assistent ARBEIDSKRACHTEN f I Nu heeft Philips ook een complete lange- en middengolf portable radio gekoppeld aan een volwaardige cassette-recorder. Samen één compacte portable in een liggend model. Lees wat u allemaal kunt doen met de nieuwste Philips Portable Radio Recorder. ANN iHH vf7^ .50 5.95 nededandse accountants-maatschap nedertandse accountants-maatschap N.V. Verenigde Bedrijven Beckers, Becking Bongers Philips Portable Radio Recorder Deze Philips Portable Radio Recorder werkt op batterijen en heeft een aansluiting voor een netvoedingsapparaat. ledereen kan nu overal direct perfecte geluidsopnamen maken. De bediening is volmaakt eenvoudig. Geen problemen met snoeren: radio en recorder zijn gekoppeld l De toonhoogte is regelbaar en de opnamesterkte wordt automatisch geregeld. De prijs van deze veelzijdige dubbelportable is f 279.-. 36 in ibso- ko- m. ge- HIJSKRAAN Deze superkraan op wielen, speciaal ge bouwd voor het „zwarewerk", heeft een verstelbare kraan- arm en een geheel draaibaar kraanhuis. Ook de grijper werkt echt bnbeen. (it rankheid, lige gevoel dat jok gebeurt s. Perfects t ingezet n alle mogelijk» Ins. Trli en sterk. Het s voor elk been, n handig >anües. ittende panties [e eigenschappen ns. |g.Perfecte Ue mogelijke V I Amtméam Rotterdam Den Hoog Almelo Amersfoort Beverwijk Brode Eindhoven Enschede Goud» Groningen- Hoorton» Hoorton Hilversum Loouwardon Middelburg Zwolle Brussel ORGANISATIE De Nederlandse Accountants-Maatschap is een onderne ming van registeraccountants met 18 vestigingen, met een computercentrum en met een organisatie-afdeling. Ter versterking van onze staf zoeken wij met name voor ons kantoor te Breda FUNKTIE Gevorderde assistenten zijn de vooruitgeschoven posten, die bij vele soorten van bedrijven de gegevens moeten verzamelen, die voor het eindprodukt nodig zijn: de ge- kontroleerde jaarrekening of een bedrijfsekonomisch ad vies. In de opbouw van de carrière van public accountant of van leidinggevend assistent als eindrang, is de funktie van gevorderd assistent een noodzakelijke tussenfase. Af hankelijk van reeds eerder verworven praktische ervaring, studievorderingen, persoonlijke aanleg en geambieerd einddoel wordt in deze funktie bepaald in welke richting de carrière wordt voortgezet. Wij steunen deze carrière- opbouw met ons advies, onze interne opleidingen en onze studiekostenvergoeding voor externe opleidingen. VOORWAARDEN Kandidaten voor de hier aangeboden funktie dienen te be schikken of over kontrole-ervaring of over een .zodanige administratieve praktijkkennis, dat een vlotte inpassing in het kontroleteam gewaarborgd is. Zij dienen in het bezit te zijn van het diploma M.B.A. of te studeren voor SPD, dan wel de N.l.v.R.A.-opleiding té volgen. SOLLICITATIES Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te rich ten aan het kantoor te Breda: Baronielaan 18, t.a.v. P.M. von den Heuvel, tel. (01600) 22400, 's avonds tel. (01600) 34190. Gaat Uw belangstelling uit naar één van de andere kan toren, schrijf dan aan het Algemeen Secretariaat, Heem raadssingel 319, Rotterdam - 6 of bel (010) 259880, toe stel 25. Gouda Gromnge* Hoor ta» Heerlen Hilversum leeuworde* Middelburg Zwolle Brussel Amsterdam A I /T Rotterdam /l I Amersfoort I Beverwijk ORGANISATIE De Nederlandse Accountants-Maatschap is een onderne ming van registeraccountants met 18 vestigingen, met een computercentrum en met een organisatie-afdeling. Wij willen in kontaktkomen met gegadigden voor de funk tie van met nome voor ons kantoor te Breda FUNKTIE Het in samenspel met de accountant, die de leiding heeft van het uitvoerend team, verdelen van de werkzaamheden onder de assistenten, het uitoefenen van het toezicht daar op, en het voorbereiden van de rapportering aan kliünten, zowel terzake van kontrole- als advieswerk. In voorko mend geval het vervangen van de accountant bij het kon- takt met de direktie van het bedrijf, voor wie de opdracht wordt uitgevoerd. VOORWAARDEN Gegadigden dienen met de N.l.v.R.A.-studie tot een met de funktie overeenkomstig niveau te zijn gevorderd, dan wel in het bezit te zijn van het staatspraktijkdiploma. Zij dienen te beschikken over leidinggevende (capacitei ten. SOLLICITATIES Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te rich ten aan het kantoor te Breda: Baronielaan 18, t.a.v. P.M. van den Heuvel, tel. (01600) 22400, 's avonds tel. (01600) 34190. t - Gaat Uw belangstelling uit naar één van de andere kan toren, schrijf dan aan het Algemeen Secretariaat, Heem raadssingel 319, Rotterdam - 6 of bel (010) 259880, toe stel 25. de gekoppelde Philips Musicassettes, de nieuwe manier om van kant-en-klare muziek te genieten. Keuze uit een volledig repertoire. Om li op weg te helpen krijgt u bij aankoop van een Philips Portable Radio Recorder tijdelijk 2 opneem- en 3 LP Musicassettes van 91.50 voor ƒ25.-. Hiermea schakelt u het apparaat in en regelt u het gróóóte volume. N.B. Bij alles wat u weergeef., geniet u van de bekende Philips Big Sound (omdat alles even klein is, behalve de luidspreker). Hiermee stemt u haarscherp af op de stations tussen 1100-2000 meter en 187-571 meter. De gieterij bij de breidt zich sterk uit. Wij zoeken hiervoor op korte termijn Aanmeldingen kunnen dagelijks geschieden van 8.00 uur tot 16.00 nnr bij de afdeling personeelszaken van ons bedrijf, Ravel- straat 30, Bergen op Zoom. Indien een ander tijdstip U beter uitkomt, belt dan 01640-5930. Knop voor razendsnel wisselen van cassettes. Natuurlijk afspelen wat u zelf hebt opgenomen. Maar ook gebruik maken van Musicassettes. (waarin nu een allesomvattend repertoire) Extra makketijk draagbaar door terugverende handgreep. PHILIPS »M7«

de Stem | 1969 | | pagina 27