Karstens: „Ik sta daar ver boven" „IK ZOU ZOVEEL KUNNEN ZEGGEN" SPANNENDE JUDODUELS Belgisch elftal met Houwaart en Rensenbrink Zuidwesters en Animo II wonnen met veel moeite wybert Kleine zege St.-Aloysius Jeugdtoernooi in Hu ij bergen Amateurs wonnen wereldbeker BELANGRIJK ZONDER ZOETSTOF René Pijnen rijdt niet met Karstens Uilslagen Pellenaars: zaak afgedaan V* W Laver; volgend jaar geen „grand" slam Leys: ik accepteer dat OPNIEUW EEN INTERTOTO- COMPETITIE Utrecht krijgt kunstijsbaan J. CORVELEYN KAMPIOEN BANDSTOTEN Uitslagen IM& TAFELTENNIS „f? Uitslagen Tweede klasse DE STEM VAN DINSDAG 28 OKTOBER 1969 h et? I door Louis Dobbeimann. i f WOENSDRECHT (ANP) René Fijnen start niet met Ger- ben Karstens in de Trofeo Ba- racchi, een ploegentijdrit, die 2 november bij Milaan wordt gere den. Fijnen zou in deze klassie ker een koppel vormen met de omstreden winnaar van de Ron de van Lombarije. „Ik rijd niet meer met Kar stens. Mijn werkgever Willem II- Gazelle, had reeds verklaard dat zij mij liever met een renner van een buitenlands merk wilden la ten rijden. Daar komt die do- pingsafaire nu nog bij", aldus Fijnen. „Of hij nu geschorst wordt of niet, in de „Trofeo", rijd ik niet met hem". Fijnen weet niet of hij nu nog in de Trofeo Baracchi kan uitko men. Er bestaat een mogelijkheid dat hij een koppel vormt met de Belg Bracke. (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG Moeizaam maar welverdiend heeft St. Aloysius 1 in Zwijndrecht op beide winstpun ten beslag gelegd tegen V.O.Z. De thuisclub begon verrassend goed en naliet dubbelspel was de stand dan ook 3-1. De Zeeuwsch-Vlamingen nichten zich echter terug naar een 1-5 voorsprong, waarna Van Water schoot het pleit in de laatste partij in het voordeel van St. Aloysius be sliste (4-6). Kees Baumgarte bleek ook nu weer goed voor drie maal winst. De leiders in de eerste klas kwa men ook nu niet in moeilijkheden. M.Z. 1 en Aloysius 2 wonnen beide met 10-0 van resp. St. Aloysius 3 en M.Z. 2. Haringman 1 klopte Wilno 2 met 9-1. Ona 1 kwam tegen PZEM 1 niet verder dan een gelijk spel, het geen het eerste winstpunt voor de Middelburgers betekende. In de tweede klas werd leider Haringman 2 een winstpunt afhandig gemaakt door M.Z. 3. St. Aloysius 4 bleef via een 10-0 zege op hekken sluiter M.Z. 4 ongeslagen. De strijd om de leiding in klas 3 A werd beslist in het voordeel van M.Z. 5. Het versloeg St. Aloysius 5 met 3-7. Overgangsklas F: Irene 3 - Never Despair 3 6-4; V.O.Z. - St. Aloysius 1 4-6; Gispen - Belcrum 2 3-7. Eerste klas: Haringman 1 - Wilno 2 9-1; PZEM 1 - Ona 1 5-5; St. Aloysius 2 - M.Z. 2 10-0; M.Z. 1 - St. Aloysius 3 10-0; Big Smash 1 - Wilno 1 3-7. Tweede klas: M.Z. 3 - Haringman 2 5-5; Ona 2 - Goes 1 0-10; St. Aloy sius 4 - M.Z. 4 10-0. Derde klas A: Big Smash 4 - PZEM 3 3-7; St. Aloysius 5 - M.Z. 5 3-7. Derde klas B: Croon 1 - M.Z. 6 5-5; Goes 2 - PZEM 2 8-2. Vierde klas A: 't Zand 1 - Big Smash 6 10-0. Vierde klas B: 't Zand 2 - Croon 3 10-0. M.Z. 8 - PZEM 4 6-4. Vierde klas C: W.T.T. V. - Apollo 2 8-2; M.Z. 7 - 't Zand 3 9-1. (Van onze sportredacteur) PRINSENBEEK Gerben Karstens heeft gisteren contact gehad met zijn advocaat voor eventueel te ondernemen stappen („tegen wie kan ik nu niet zeggen") naar aanleiding van de manier waarop hij dit weekeinde in het nieuws is geweest. Gerben Karstens blijft bij zijn eerdere verklaring dat wat de Prinsenbeekse kastelein Jan Leys gezegd lieeft, gelogen is. Alleen in de formulering ten aanzien van Kees Pellenaars' rol, past hij een correctie toe in die zin, dat hij nu zegt; „Ik VERMOED dat Pellenaars dwang uit oefende. Positief beweren kan ik het niet, want ik ben er niet bij geweest" Gerben Karstens zegt geen behoefte te hebben aan „zo'n loos gepraat als Pellenaars het doet" en is daarom kort in zijn reactie: „Ik zou zoveel van De Pel kunnen zeggen. Maar dat doe ik niet. Daar leen ik me niet voor. Ik sta daar ver boven". Gerben Karstens zegt verder verbaasd te zijn over Pel lenaars opmerking dat hij nooit „brandschoon" is geweest. Karstens: „Begin april schreef een weekblad zeer grievend over mij. Pellenaars verklaarde toen tegenover verschillende kranten, o.a. ook DE STEM, (wat juist is, red.): „Waren ze allemaal zo als Gerben, de wielersport zou er heel wat beter voor staan dan nu het geval is". Kijk, dat zei Pellenaars toen van mij. Nu pro beert hij het ineens heel anders voor te stellen. Alsof er in die paar maan den alles veranderd is. Maar och, ik had het wel kunnen verwachten van Pellenaars. Iedereen kent hem toch. Als amateur zou ik kwaad geworden zijn over dergelijke roddelpraat. In die tijd trok ik me van dat soort dingen wel wat aan. Als prof echter heb ik zoveel gehoord, dat ik er wel tegen kan" Kees PeHenaars' reactie op de uitlating van Gerben Karstens, dat hij Jan Leys onder dwang tot zijn verklaring heeft laten komen of zou hebben laten komen, is kort: „Ik wil er niks meer over zeggen. Voor mij is deze zaak afgedaan, want hoe meer er nu nog gepraat wordt hoe zinlozer het bek vechten is. Het is aan jou om te beoordelen of ik Jan Leys onder dwang zette. Je was er bij, met Cees Haast". NOOT: In het gesprek van zaterdagmiddag, waarbij ik aanwezig was, heeft Kees Pellenaars naar mijn mening absoluut geen dwang uitge oefend op Jan Leys. (P. H.). SYDNEY (ANP) De Australi sche tennisser Rod Laver, die al twee keer in zijn carrière het ..grand slam" behaalde (overwin ningen in de kampioenschappen van Australië, Frankrijk, Engeland en 6e Verenigde Staten in een sei- ""'iizal deze prestatie in 1970 niet kunnen leveren. De roodharige tennisrobot neemt namelijk niet deel aan de open Aus tralische kampioenschappen, die 19 tot en met 26 januari in 8ydney worden gehouden. De rede-n 's. dat het organisatiecomité over de voorwaarden tot deelneming overeenstemming heeft kun nen bereiken met de professional- Sroep van McCall, waarvan Laver 'd is. Het gezelschap van Lamar unt, de „world championship ten 's professional group" met o-nder „„J 6e Australiërs Newcornbe en en de Nederlander Okker, «Peelt wel in Sydney. Het toernooi is gedoteerd met een 1 enjzenbedrag van 52.000 gulden. De tangtU.700 ont- Het commentaar van Jan Leys op de opmerking van Gerben Karstens, dat hij gelogen heeft: „Ik ken Pellenaars nu 6 jaar. Ik ben overal met hem geweest en ik durf gerust te zeggen dat ik bij hem het vak heb geleerd. Hij is altijd goed voor me geweest en hij betaalde me prima. Ik heb hem altijd verdedigd. Soms zelfs zo, dat ik er klanten door uit mijn zaak joeg. Altijd nam ik het voor hem op en ik wil en ik zal er nu nog geen kwaad woord over zeggen. Alleen dit: ik vind het schunnig dat hij Karstens over mijn rug probeert te nekken. Dat hij mij daarvoor laat opdraaien". Vraag: Betekent dit dat jij bevestigt onder druk gezet te zijn? Jan Leys: „Neen, dat betekent net niet". Vraag: Wat betekent het dan wel? Jan Leys: „Nou, zoals ik het zeg en verder heb ik er geen commentaar op". Vraag: Karstens noemt jou een leugenaar. Wat zeg je daarvan? Jan Leys: „Die uitlating van Karstens accepteer ik zeer graag". Vraag: Je heb dus gelogen bij Pellenaars? Jan Leys: „Wie zegt dat?" Antwoord: een andere conclusies kun je moeilijk trekken. Jan Leys: „Ik bedoel alleen maar dat mag Karstens gerust van mij zeggen". Vraag: Hoe is nu je verhouding met Karstens? Jan Leys: „Ik heb volop ruzie met Karstens. Ik heb gezegd: Gerben, met jou wil ik niks meer te maken hebben". Naar aanleiding van een zinsnede in ons artikel van gisteren, heeft Ca- ballero-mecaniciën John Krijnen te kennen gegeven dat Jan Leys de situatie waarbij hij (Krijnen) betrokken was, anders voorstelde dan de werkelijk heid. Jan Leys rectificeert zijn opmerking met: „John Krijnen stond erbij toen Karstens ine riep. Teruggekomen vroeg Krijnen: Wat moest Karstens? Daarop heb ik gezegd Hij vroeg of ik zijn rugnummer wilde opspelden". PETER HEERKENS. Gerben Karstens: „Als prof heb ik zoveel gehoord dat ik er wel tegen kan". (Van onze sportredactie) DEN HAAG De intertoto-com- petitie keert terug. Aain het einde van dit seizoen zal de KNVB de nummers 2, 3, 4 en 5 van de ere divisie voor deze competitie inschrij ven. De deelnemende verenigingen krijgen voor het spelen van hurn uit wedstrijden een onkostenvergoeding van f 10.000. (Van onze sportcorrespondent) HUIJBERGEN Om ruim 160 jongens en meisjes op een middag judo te laten doen in wedstrijdver band en toch de zaak aardig in de hand te houden, daar komt heel wat organisatietalent bij te pas. Het is een verdienste van de organise rende jeugdvereniging Huijbergen en het wedstrijdsecretariaat, dat za terdagmiddag in het nieuwe ge meenschapshuis De Kloek alles naar wens verliep. Een verdienste van de judoka's was het, dat er mooie, felle en soms verbeten strijd te zien viel. Lieten de ouderen, vooral zij bo ven de 55 kilo, goed judowerk zien, bij de jongsten daarentegen werden de grepen nogal eens vergeten en moesten de scheidsrechters af en toe optreden bij onduidelijke situa ties. De spanning was er echter niet minder om. De demonstratie zelfverdediging, in de pauze gebracht door de judo ka's M. Hijndijk en R. Spoor, beiden van de judoschool Den Briel- was van goede klasse en oogstte ieders bewondering. PARIJS (ANP) De Nederlandse amateurwielrenners hebben door de goede resultaten in het afgelopen seizoen de wereldbeker gewonnen. In de veertien wedstrijden, die voor deze beker meetelden, behaalde Ne derland 50 punten. Polen, dat als tweede eindigde, kwam niet verder dan 16 punten. Nederland behaalde overwinningen in de Tour de l'Avenir en de Ronde van Zuid-Slavië (Joop Zoetemelk) Rijnland Palts, de Ronde van België en de Ronde van Engeland (Fedor den Hertog) en de Ronde van Oos tenrijk (Mattihijs de Koning). Maan dagavond was Herman Krott, ploeg leider van Amstel, in Parijs aanwezig om de beker uit handen van Felix Levita-n in ontvangst te nemen. TENNIS Tom Okker heeft in de ha'lve finales van een internationaal tennistoernooi voor de Afrikaanse stad 4-6 4-6 verloren van zijn Amerikaan se dubbelspel-partner Marty Riessen. In de andere halve finale versloeg de Australiër Tony Roche de Fransman Pièrre Bartbes met 6-2 9-7, Klasse I tot 28 kg: 1. F. de Pijper Den Briel, 2. R. Kamphorst Óost- voorne, 3. J. Verduit Nw-Vosse- meer. 4. H. Berkhof Oost-Voorne. Klasse 3 33 - 39 kg: 1. J. Goris Huijbergen, 2. H. Jansen Tholen 3. W. Vermeulen Oost-Voorne, 4. R- Pietersen Den Haag. Klasse 5 47 - 55 kg: 1. V. Naaf Den Briel, 2. P. Zanduijl Den Briel, 3. E. Heijdenrijk Oost-Voorne, 4. G, Pijnen Ossen- drecht. Meisjes tot 35 kg: 1. J. v. Gastel Huijbergen, 2. C. v. Schild Nw-Vossemeer, 3- M. van Pul Huij bergen, 4. M. v.d. Poel Huijbergen. Klasse 2 28 - 33 kg: 1. L. Jong Vlis- singen, 2. F. Looij Den Briel, 3. F. Knoppen Bergen op Zoom. 4. G. Veltkamp Den Briel. Klasse 4 39 - 47 kg: 1. M. de Pijper Den Briel, 2. W. Willeboordse Vlissingen, 3- J. Krijgh Den Briel, 4. P. Hensen Den Brial. Klasse 6 boven 55 kg: 1. W. Overslagen Den Briel. 2. H. Lan- gendoen Den Briel, 3. J. Rietveld Den Briel, 4. J. Looij Den Briel. GEWICHTHEFFEN De Fin Kaarlo Kangasniemi heeft tijdens gewichthefwedstrijden in Lahti nog een wereldrecord verbeterd. Hij kwam voor de drie Olympische oefeningen op een totaal van 530 kilogram, 2,5 kg meer dan het oude record in de hailfzwaar-gewichtsklas- se, dat ook op zijn naam stond. ATLETIEK Viktor Sanejev, de Olympische en Europese kampioen hmkstapspringen, heeft in Soegoemi aan de Zwarte Zee met 17,15 meter de beste seizoenprestatie bij het hmkstapspringen bereikt. De Rus met 17,39 m wereldrecordhouder, had bij de Europese kampioen schappen vorige maamd in Athene weliswaar 17,34 meter gesprongen, maar werd toen gesteund door een ontoelaatbare rugwind. UTRECHT (ANP) De gemeen teraad van Utrecht heeft de bouw goedgekeurd van een kunstijsbaan aan de Franciscus Dreef in Utrechts nieuwe wijk Overvecht. De gemeente geeft de benodigde grond in erfpacht en stelt zich ga rant voor de bouwkosten groot 750.000 gulden. Een in februari van dit jaar onder de Utrechtse burgerij gehouden bliksemactie bracht reeds 650.000 gulden in het laadje Waar schijnlijk gaat aan het eind van dit jaar nog de eerste paal voor de nieuwe ijsbaan de grond in VOETBAL In de ontmoeting tussen de juniorenteams vatn DIA 4 en EVV 4 kwam de Bredaniaar Louis Weteriiiigs zo ongelukkig in botsing met de keeper van EVV dat hij een beenbreuk opliep. De 16-jarige DIA- Lmksbuiten moest naar het St.-lgna- tiius-zieken'huis in Breda worden ver voerd. (Van onze sportredactie) ANTWERPEN Het grote nieuws van dit weekeinde in het Belgische voetbalgebeuren was niet, dat Anderlecht voor de zo veelste keer faalde. Ook niet dat Standard en F.C. Brugge vrij gemakkelijk aan de leiding ble ven in de eerste afdeling, maar wat er echt uitsprong waren de plannen van de Belgische bonds coach Goedhals. Plannen, die er toe moeten leiden dat Rob Ren- sebrink en Henk Houwaart in loondienst van F.C. Brugge sinds het begin van dit seizoen naar Mexico zullen gaan. Niet als Ne derlanders. maar als Belgen. En dan als deel van de Belgische nationale ploeg die zich zoals bekend wel heeft geplaatst voor de eindronde van de strijd om het wereldkampioenschap vol gend jaar. Rensebrink (vorig jaar D.W.S.) en Houwaart (ex-F.C. Twente) hebben beiden verklaard niet af kerig te zijn van naturalisatie. Bondscoach Goedhals zit vooral verlegen om een goede linksbui ten. Wilfried Puis is de laatste maanden duidelijk uit vorm en een andere grootheid loopt er op de Belgische voetbalvelden niet rond. Goedhals: „Als het voor el kaar zou komen, dan zou ik Rob Rensebrink direct in het elftal opnemen. Henk Houwaart wil ik dan gebruiken als wisselspeler". Misschien dus toch twee Neder landse voetballers naar Mexico. De twee „veroveraars" van de Brugse voetbalharten drukten ook in het treffen van F.C. Brug ge met Racing' White hun posi tieve stempel op het spelverloop. Na een zwak begin, waarin F.C. Brugge bijzonder veel moeite had met de defensieve tactiek van de Brusselse tegenstander, was het Houwaart die het tempo in de Brugse machine bracht. Eerst kwam Brugge door Marmenout op 1-0 en na rust bereidden de beide Nederlanders het tweede doelpunt voor. Houwaart nam een vrije trap, Rensebrink kreeg de bal en er volgde een keihard schot. Racing White-doelman Tack was niet klemvast, waardoor Marme nout weer kon scoren. Twee mi nuten voor het einde werkte Tack een inzet van Lambert in eigen doel. zodat F.C. Brugge met 3-0 won. De andere koploper in het Bel gische eerste afdeling Standard had het op eigen terrein tegen Charleroi niet zo gemakkelijk als Brugge, maar de uiteindelijke ze ge (2-1) is toch geen moment in gevaar geweest. Met Anderlecht gaat het met goed. Of liever gezegd, steeds slechter. De sterrenformatie kreeg het afgezakte Beveren Waas op de ranglijst naast zich, zodat de zevende plaats nu ook nog gedeeld moet worden. In de Brusselse derby tegen Cros sing Molenbeek (Elek Schwartz) kwamen de pupillen van Sinibal- di niet verder dan een pover 1—1 gelijkspel. Daarbij moet worden aangetekend dat Cros sing vaak ver buiten de perken van het gangbare sportiviteits- begrip bij het voetbal ging. Vooral de Marokkaan Bakalli maakte het al te bont. Maar scheidsrechter Hannet zag in zijn onbeheerst gedrag geen aanleiding om in te grijpen. Jan Mulder doelpuntte voor Ander lecht in de 19e minuut, Galindo deed dat negen minuten later voor Crossing. Nummer drie op de ranglijst Gantoise behield de aansluiting met F.C. Brugge en Standard door Union met 40 te kloppen. Gantoise speelde nuchter en za kelijk voetbal, waar Union geen antwoord op had. De gehele voorhoede van Gantoise maakte trouwens een doelpunt. Beerschot haalde overigens te gen F.C. Luik samen met Charleroi triest onderaan ook fors uit. Lothar Emmerich het Duitse kanonin de Bel gische competitie scoorde tweemaal voor de Antwerpse ploeg. In de eerste speelperiode was er weinig te genieten. F.C. Luik speelde duidelijk negatief voetbal: afbraak. Na rust ging het beter. Beerschot had intus sen via Emmerich een 10 voorsprong. Beerschot rolde het verzet van F.C. Luik nu zonder moeite op, en liep door drie schitterende doelpunten (Rano- gajec, Emmerich en van Pluym- broek) uit naar 40. Beveren Waas tenslotte had in het duel met Lierse S.K. veel pech. De Waaslanders die met 21 verlo ren, beukten tweemaal het hout werk rond Lierse-doelman En gelen. Beveren had dan ook een puntenverdeling verdiend. En dat vooral in de laatste minuten. (Van onze biljartmedewerker) AXEL Na een spannende finale is J. Corveleyn uit Sluiskil kampioen geworden in de tweede klas bandsto ten in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Dit toernooi werd gehouden in café De la Paix te Axel. In de voorlaatste partij versloeg Corveleyn P. Hoogstraate. Zijn naas te rivaal C. Piasmans uit Axel ver loor in de slotpartij van L. de Wilde uit Hulst waardoor Corveleyn de ti tel bemachtigde. De kampioen van het, vorige sei zoen, R. van Alem, was wegens ziekte verhinderd zijn titel te verde digen. De eindstand: 1. J. Corveleyn Sluiskil, 10-1.261; 2. L. de Wilde' Hulst, 9-1.323; 3. C v. d Velde' Sluiskil, 8-1.209; 4. C. Piasmans' Axel, 8-1.021; 5. G. v. Dorsselaer' Hulst, 7-1.177; 6. R. de Letter, Koe wacht, 6-1.438; 7. R. Clayssens Sas van Gent, 6-1.184; 8. P. Hoogstraate Axel, 2-0.915. (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas van de Zeeuwse korfbalcompetitie hadden de beide koplopers het bijzon der moeilijk. Zuidwesters, dat op weg lijkt naar een derde titel in successie, stuitte op fel verweer van Blauw Wit, dat wat pech had. De ruststand was 11. In de tweede helft kon de Souburgse ploeg zich pas met veel moeite voorbij de Kloetingers wer ken. Het werd 12. De andere Sou burgse koploper Animo 2 leek tegen Togo regelrecht naar een nederlaag gevoerd te worden. Op een gegeven moment stond Togo zelfs met 41 voor. Toen echter zweeg het Goese geschut en kon Animo langzaam op rukken. Even voor tijd deponeerden ze de gelijkmaker in de korf. Het ge desillusioneerde Togo moest uitein delijk zelf beide punten uit handen geven 45. Stand: Zuidwesters 1 612; Animo 2 79; Ondo 1 78; Togo 1 8—8; Luctor 1 57; Swift 3 55; Blauw Wit 1 85; Tjoba 2 64; Vedo 1 74; Stormvogels 1 52. In de tweede klas waren er geen verrassingen, al waren de overwin ningen van Ólympia en Atlas bijzon der krap. Stand: AU Ready 1 612; Atlas 1 57; BKC 56; Olympia 1 75; Volharding 54; Togo 2 54; Zuid westers 2 6—4; Swift 4 4—3; Animo 3 5—3. In de derde klas A was het een goede dag voor TOP. Zelf won de ploeg uit Arnemuiden met 15 van Stormvogels 2, terwijl mede-koploper KVL tegen Ondo 2 aan het kortste eind trok. Het werd in St. Laurens een 32 nederlaag. Stand: TOP 610 KVL 6—8; Ondo 2 6—6; All Ready 2 54; Stormvogels 2 74; Atlas 2 4-2. In de derde klas B viel Zaamslag uit de kopgroep. Tegen het nog zon der puntenverlies zijnde Blauw Wit 2 had het geen schijn van kans. Het verloor met 50. Togo 3 speelt wel wisselvallig. Vorige week liet het een aardige partij korfbal zien, waarmee Zaamslag bijna werd verrast. Te gen het vee] zwakkere Olympia 2 liet Togo 2 de kans op de eerste punten echter volledig liggen. 24. Stand: Blauw Wit 2 510: Luctor 2 59; Zaamslag 78; Olympia 2 5-3; Tjoba 3 4—2; Togo 3 6—0. Bij de junioren schoot Swift uit zijn slof. Luctor werd daarvan de dupe 111. De pas geformeerde Terneu- zense jeugdploeg heeft nog veel te leren. Stormvogels 1 won volgens verwachting van zijn reserveteam 51. Tjoba bezorgde Animo de nodi ge problemen, maar dat was voor Animo geen beletsel de winst met 35 mee naar Souburg te nemen. Stand: Animo 6-9; Togo 5-8, Storm vogels 1 57; Blauw Wit 3—6; Vol harding 66; Swift 45; Tjoba 62; Stormvogels 2 51; Luctor 40. le klas: Blauw Wit 1-Zuidwesters 1 12; Luctor 1 - Swift 3 81; Togo 1- Animo 2 45; Ondo 1-Vedo 104. 2e klas: Olympia 1 - Animo 3 43; Volharding - Atlas 1 34; Zuidwes ters 2 - AU Ready 1 48. 3e klas A: Stormvogels 2 - TOP 15; Ondo 2- KVL 3—2. 3e klas B: Blauw Wit 2- Zaamslag 50; Togo 3 - Olympia 2 24. Junioren: Luctor - Swift 111; Stormvogels 1-Stormvogels 2 51; Tjoba - Animo 35. Adspiranten A: Togo A-Animo A uitg.; Swift B- Stormvogels A 04; Delta - Tjoba A 70. Adspiranten B: Atlas - Storm vogels B 3—0; Swift snel - KVL A 06; Ondo A - Zuidwesters 11. Adspiranten C: Animo C - Swift vlug 40; Animo D - Stormvogels C 02. Adspiranten D; Tjoba B - Blauw Wit B 12; Volharding A - Luctor 90. Adspiranten E: Togo C - Togo D 0-0. Pupillen A: Tjoba A - Animo hip 1-2; Swift A Stormvogels A 21. Pupil len B: Animo kick - Swift B 40; TOP Stormvogels C, PupiUen C: Blauw Wit B - Volharding 21; Tjo ba B - Olympia 00. (ADVERTENTIE) Wybert. Sinds jaar en dag hét vertrouwde middel voor stem en keel. Wybert. Een kwaliteitsprodukt, gefabriceerd uit zuiver natuurlijke grondstoffen. Wybert. Een natuurprodukt voor stem en keel Een publikatie van N.V. Gaba-Hilversum.

de Stem | 1969 | | pagina 13