^ZUID-NEDERLANDSE BEURS Vernieuwde Henc-o-mat: het moderne voorwas-middel voor de moderne wasautomaat. tiencdmat hoechst-vlissingen n.v. hoechst-vlissingen n.v. hp betrouwbare medewerkers assistent-chef mechanische werkplaats a. een laborant (in dagdienst) b. laboranten (in 4-ploegendienst) Voor GOED ANTIEK LA CHARRETTE Ware was-geschiedenis. vandaag, vrijdag 24 oktober feestelijke opening van de grootste eindhoven in de philips-jubileum hallen een keur van 200 standhouders met demonstraties en attenties het doel voor uw gezinsuitstapje! Centr. verw. bouwpakketten I NTRACO Goed nieuws voor u mevrouw Als u biologisch Henc-o-mat gebruikt voor de voorwas in uw wasautomaat, hoeft u zelfs niet meer in te weken. Want vernieuwde Henc-o-mat verwijdert de vlekken en het ergste vuil al in de voorwas. Nog voor u met de hoofdwas begint, is uw was al praktisch schoon. Want Henc-o-mat is nu sterker dan ooit. En... sneller. Nèt zo snel als uw wasautomaat Bovendien beschermt Henc-o-mat uw kostbare wasautomaat tegen kalk-aanslag. Daarom: vergeet dat vervelende inweken! Gebruik voor de voorwas: 25 DE STEM VAN VRIJDAG 24 OKTOBER 1969 3' In verband met de oKforefdmg van onze fabrieken zoeken wij een: Aan deze staffunktionaris, die direkt verantwoording schuldig is aan de chef van de mechanische werkplaats, welke 60 medewerkers omvat, zullen de navolgende taken worden toevertrouwd: Het uitwerken van periodiek voorkomende grotere stilstands planningen. De administratie en het beheer van de gereedschappen en de machines. Het toezicht op aan derden opgedragen werkzaamheden. Het helpen opzetten van een preventief onderhoudsysteem voor de technische outillage. Wij komen gaarne in kontakt met iemand tussen de 23 en 28 jaar met een HTS-diploma werktuigbouw, die enige werkplaatservaring bezit Inzicht in werkvoorbereiding en planning strekt tot aanbeveling. Inzake huisvesting verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek de letters T.W.P., binnen 10 dagen te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V„ postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 90.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vlissingen Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. In ons bedrijfslaboratorium, dat onder één van de produktiebedrijven ressorteert, kunnen op korte termijn worden geplaatst: die de navolgende taak krijgt toevertrouwd: algemene laboratoriumwerkzaamheden, zoals aanmaak van reagentia, monstervoorbereiding en produktenkontrole, het verlenen van assistentie bij het uitvoeren van ojn. afgasanalyses en afvalwatercontrole. Wij komen gaarne in kontakt met iemand die In het bezit is van het diploma laborant h en die zijn militaire dienstplicht heeft vervuld. Leeftijd 20 - 30 jaar. De werkzaamheden van deze funktionarissen zullen bestaan uit het regelmatig analyseren van kontrolemonsters, om aan de hand van de resultaten hiervan de produktie te kunnen aanpassen. Voor deze zeer zelfstandige funktie, vragen wij een voltooide MAVO- opleiding (met wiskunde) en tenminste vijf jaar ervaring in het labora toriumwerk, bij voorkeur op een bedrijfslaboratorium in de chemische industrie. Leeftijd 20 - 30 jaar. Voor hen die zich door studie verder in deze richting willen bekwamen liggen hier zeer reële toekomstmogelijkheden. Wij bieden een goede salariëring, een moderne pensioenregeling even als een dertiende maandsalaris. Onze toeslag voor vol-kontinudienst bedraagt 28%. Wij zorgen voor bedrijfskleding en voor vrij vervoer naar en van ons bedrijf. Voor het verkrijgen van een passende woongelegenheid verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek (afhankelijk van de belangstelling) de letters Lab-a of Lab-b, binnen 10 dagen te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V„ Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 90.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.L kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vlissingen Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. een wonderwereld voor vader, moeder en de kinderen. dagelijks tor en met zondag 2 november van 2—11 uur; directe stadsbusverbinding Verdien zelf DUIZENDEN GULDENS Zonder lassen of solderen legt U met klemfittin- gen zelf Uw centrale verwarming aan. Gasketel, 8 radiatoren, pijpen en kranen vanaf f 1795. Event, transmissie berekeningen en bruikleen ge reedschap. Techn. Handelsonderneming Breda, Aeaciastr 114, telf. 43488, event, 's avonds en zaterdagmor gen na telf. afspraak. naar de vertrouwde zaak Baronielaan 29, Breda, Tel. 01600 - 45672 Verkoopcomité Prins Willem Alexander kalender O.R.A. vakantiehotel voor gehandicapten vraagt: voor de verkoop van de kalender 1978. Aanmelden schriftelijk bij: secretaris stichting O.R.A., Rondweg 7, Hoensbroek. Er was eens een Nederlandse huisvrouw. Op wasdag had ze het niet gemakkelijk. Koken, schrobben, boenen, pfff... Maar de fabrikanten deden er iets aan. Ze ontdekten bijvoorbeeld 'inweekmiddelen. Met het koken was het nu tenminste gedaan... En de fabrikanten kwamen met wasautomaten. Dat was helemaal het toppunt van gemak. Alleen... Toch jammer dat de Nederlandse huisvrouw voor een echte smetteloze was nog steeds moest inweken. Zon gesjouw en gewacht! Gelukkig is er nu vernieuwde Henc-o-mat Het moderne voorwas-middel voor de moderne wasautomaat. Als u Henc-o-mat gebruikt in de voorwas, hoeft u zelfs niet meer in te weken. Want Henc-o-mat haalt al in de voorwas 't ergste vuil en de vlekken uit uw wasgoed. Nog voor u met de hoofdwas begint,is uw was al praktisch schoon! Nu versterkte war' racht, 1

de Stem | 1969 | | pagina 25