NIEUWE WEG KLOETINGE-GOES SHOW SHOW GROTE VERWARMINGSSHOW VAN AARDGAS- EN OLIEHAARDEN Fa. KINT-VERMORKEN Mim naar I' tussen Mooi kleurhoutsneden van Fekete in Deurle hasjiesj Vier jongelui met aangehouden Tweede oogst aardbeien in Zeeland t t t CONTRC Bloemen In Terneuzen Wel flinke buit, maar stropers niet gepakt Niet vergeten Prematuur Vissers Erasmus Amateurs Glas f M. E. Nordlohnc geen praktijk Waterschap Hulster Ambacht Kcmt u nu reeds kijken wat de toekomst u te bieden heeft. DE ALLERNIEUWSTE MODELLEN KOMT ZIEN KOMT ZIEN op maandag 20 en dinsdag 21 oktober tot 10 uur 's avonds in HOTEL VAN LEUVEN te KLOOSTERZANDE Komt u gerust eens kijken, het verplicht u tot niets. KLOOSTERZANDE TELEFOON 327 DE STEM VAN ZATERDAG 18 OKTOBER 1969 (Van een onzer verslaggevers) KLOETINGE De gemeente Kloetinge is begonnen met de aan leg van een nieuwe verbindingsweg naar Goes. Als deze gereed is, komt de oude, smalle Heernisseweg, die in zeer slechte staat verkeert, volle dig te vervallen. Kloetinge en Goes hebben afgesproken om elk een deel van het project uit te voeren. Voor Kloetinge zijn er geen problemen en daarom is men alvast begonnen. „Het kan maar heter gebeurd zijn vóór de gemeentelijke herindeling", zo redeneert het Kloetingse gemeen tebestuur. Goes zit echter met de grote moeilijkheid, dat er nog geen geld is voor dit werk. En dat betekent dat de nieuwe weg voorlopig midden in een weiland zal blijven steken. Plan is zelfs om de nieuwe verbinding in de toekomst vierbaans te maken...... (Van onze correspondent) TERNEUZEN De gemeentepo litie van Terneuzen heeft zaterdag morgen om even na vijf uur de 20- jarige F. S. en de 21-jarige E. F. v. D., beiden afkomstig uit Vlissingen aangehouden, toen zij over de nieu we brug bij Sluiskil liepen. Zij ble ken in het bezit te zijn van enkele tientallen grammen hasjiesj en wer den in het politiebureau opgesloten. Zaterdagavond arresteerde de poli tie opnieuw twet Vlissingers, de 18- jarige L. J. VV. L. B. en de 19-jarige H. W. B. Zij werden in de Nieuwe- diepstraat opgepikt en ook zij had den enkele tientallen grammen has jiesj bij zich. Hun auto werd even eens in beslag genomen. De gemeen tepolitie tracht nu de herkomst van deze verdovende middelen te achter halen. (Van onze kunstredactie) DEURLE Zo vaak men ermee in aanraking komt en dat was nog kortgeleden het geval op een tentoon stelling in het Paleis voor schone kunsten te Brussel van kunstenaars uit Herzegowina en Bosnië valt het op dat ook de moderne kunst uit de Balkanlanden nog steeds sterke bin dingen heeft met de natuur, met oeroude volksoverlevering en de mythische achtergronden van het leven. Jonge en allerjongste kunstenaars putten nog steeds uit deze stof, maar zij doen dat in een volkomen moder ne vormentaal, en in een vaak ver bluffende techniek. Dit karakteristi- cum gaat ook op voor de Hongaarse emigrant Esteban Fekete, die nu al een jaar of acht in de buurt van Darmstadt in Duitsland woont en thans een grote collectie van zijn kleurhoutsneden laat zien in het Mu seum Dhont Dhaenens te Deurle a.d. Leie. Het is een sprookjeswereld die hier voor de toeschouwer opengaat, een sprookjeswereld, waarin het liefelijke verschijnt naast het ver schrikkelijke en huiveringwekkende. Typisch voor Kekete is 't herhaalde lijk optreden van wolven in zijn tafe relen. Feketes vormentaal zou men kunnen kenschetsen als expressionis tisch, maar dan met een duidelijk naïeve inslag. Herinneringsbeel den aan het Hongaarse landschap, boerderijen met bomen, wisselen af met figuren en vertellende scènes die alle een vreemde betovering uit stralen, met name de betovering van de Balkan: naiveteit openheid, me lancholie en voorvaderlijke overleve ring. Feteke heeft een op zichzelf wat week handschrift, zijn vormen zijn niet altijd even hoekig en kantig als men die voor de houtsnede zou wensen, maar dat hij desondanks tot overtuigende resultaten komt, is slechts 'n bewijs van groot vakman schap- Zijn drukprocédé van vele la gen kleur over elkaar is subliem en iedere houtsnede van hem is dan ook een juweel van rijke en harmoniëren de kleuren. Het enige voordeel van het vroegere beroep dat de maker ervan uitoefende technisch teke naar is waarschijnlijk de techni sche perfectie van zijn kleurendruk ken, voor de rest herrinnert niets er meer aan. Zijn wereld is door en door poëtisch. Voor wie de fascine rende geest en sfeer van de Balkan wil ondergaan door het medium van uitstekende kleurenhoutsneden is de ze tentoonstelling een bron om zich uitvoerig aan te laven Dat is moge lijk tot 2 november a.s WILLEM ENZINCK (Van een onzer verslaggevers) KORTGENE Enkele stropers, die vanuit een personenwagen met lichtbakken en een 6 mm. flobert geweer jaclit maakten op hazen en konijnen in het domeingebied Schot man Ruiterplaat te Kamperland op Noord-Beveland, hebben op het nip pertje kans gezien te ontsnappen aan een jachtopziener en politiemannen, die hen op de hielen zaten. Ze gin gen er te voet vandoor en lieten een auto (zonder nummerplaten) achter met daarin: 47 konijnen, 3 hazen, lichtbakken en lege patroonhulzer. Toen een politieman het dashboard kastje van de auto opende kwam daaruit een springlevend konijn te voorschijn. De stropers zijn nog steeds spoorloos. Ga eens naar Mechelen. De ten toonstelling Gauvisme in Europa (tot 17 nov.) in het Cultureel Cen trum kunt u gewoon niet missen. We schreven er al uitvoerig over; dus geen herhaling. Kort en goed: voor iedereen begrijpelijk". Ant werpen biedt onder anderen in het Kon. Museum voor Schone Kunsten Schilderkunst in België ten tijde van Henri Leys (1815-1869); tot 17 nov- En Gérard Grassère liet ons we ten, dat hij tot 24 oktober bij gale rie Vyncke in Gent aanwezig is. Ook zijn werk werd herhaaldelijk in deze krant besproken. Tot en met dit weekend is het gouden jubileum van St.-Gertrudis en St.-Norbertus in Roosendaal nog kunstzinnig aanwezig in de boven zaal van schouwburg De Kring. Bij Int Heyderadey exposeren daar nog tekendocenten, die werkzaam wa ren of zijn aan deze lycea. In de Buitelaar te Made schilderijen en grafiek van Parabirsingh, de Dongen- se - Curagaose artiest, die dinsdag 11 in deze krant uitvoerig paradeer de. Ook Oosterhout krijgt weer een expositie in het Oelbert-gymnasium. Daar wordt vanavond door Niel tSeenbergen geopend 'n tentoonstel ling van Mariette van Kemenade uit Tilburg. Zij was het die indertijd een prematuur geboren kindje schil derde, dat behalve op deze tentoon stelling ook in deze kolommen te kan is tot en met 17 oktober van 10- 17 uur iedere dag te aanschouwen, zien is geweest. Dat zij nog veel meer In Oisterwijk zijn in het gemeente huis grafiek, keramiek, schilderiien en tekeningen geëxposeerd van Re- nee Bouws, Karl Carvalho, Maria Karthaus en Attie Leerschool - Krie le. Niet omdat Lambert Tegenbosch bij de opening gesproken heeft over de prijs van het kunstwerk is er de rijkssubsidieregeling (25 pet.) van kracht, het hangt ook samen met het actieve gemeentebestuur ten aan zien van tentoonstellingen in dit raad huis. Bij de BKS in Tilburg zijn mo menteel bronsplastieken van Kees Verkade en gouaches van willem Snitker te zien, terwijl we in datzelf de Tilburg nog graag even vermelden de tentoonstelling „Kleding en Siera den" in het Volkenkundig museum (achter de Schouwburg). Voor de Nemerlaer in Haaren noteren we vanavond de opening van een expositie van de Amsterdammer Wim Worm. Dit in het kader „open huis voor grafiek". Tevens opening van een kleine galerie op de Nemer laer na de brand weer opnieuw een open huis te maken. In Hulst zijn tot en met 14 okto ber bij kunsthandel Van Geyt nog schilderijen van Joop Dam aanwezig. Daarna beginnen de voorbereidingen voor een grote tentoonstelling Maxi- mini, een tentoonstelling van kleine schilderijtjes van Nederlandse en Belgische schilders, die -op 1 no vember opengaat. Dat wordt een kwa liteitstentoonstelling bij Van Geyt, die u nu reeds in uw agenda moet note ren. In Vlissingen in het stadhuis tot 26 oktober nog „Schilderijen uit met o.a. Van Gogh, Picasso, Breit- ner, Appel, Corneille etc. Bij Trout- zaerte in Westdorpe kunt u dit week end voor het laatst nog kijken (en kopen) naar de vaag figuratieve schilderijen van Pierre van Soest, beeldhouwwerk van Frans Cox en keramiek van Elisabeth Gerst. In het Dordrechts museum te Dordrecht de „Drie Vissers" (tot 2 nov.) t.w. Arie Visser (1885), een zondagsschil der, die vooral bijbels geïnspireerd wordt; Martin Visser (1922). werk zaam als meubelontwerper in Berg- eijk en Carel Visser (1928) een beeld houwer met internationale faam. mus In zijn tijd" in Boymans-van missen de tentoonstelling van „Eras in Rotterdam kunt u zeker niet Beuningen (tot 24 nov.) Als de naam Erasmus niets doet, dan moet u er op ons gezag (hum) toch heen gaan of anders het artikel over de tentoonstelling de komende week in deze krant, maar lezen. Het is een unieke collectie uit de 15e en 16e eeuw, die zelden of nooit zo bijeen te zien is. Tot en met dit weekend is in dit museum ook nog grafiek te zien van Allen Jones. Nok twee grote tentoonstellingen in herinnering: Rembrandt in 't Rijks- innering: Rembrandt in het Rijks museum tt Amsterdam en Nederland se Beeldhouwkunst '64-'69 te Utrecht- In de domstad nodigt galerie Jas, in de Nachtegaalstraat u uit bij de expositie van Gerard Grassère en Len Peperkamp (plastieken), ter wijl we voor Amsterdam nog te note ren kregen: Stedelijk museum met recente schilderijen, assemblages en gouaches van Eugene Brands (tot 16 nov.) en werk van Jan Bons en Swip Stolk die binnenkort de typografie prijzen van de stad Amsterdam (Werkman- en Duwaerpri.jp) krijgen overhandigd Ina Broerse aam de Nieuwe Spiegelstraat wil u graag ont. vangen bij de kleuretsen van Jan Verburg en metalen plastieken van Kees Otten (tot 4 nov.). Op de valreep in Eindhoven. In de hal van de th dit weekend nog - „Peintures sur la Guerre" van Hu- bert Damon, die zegt: „Mijn bestaan confroneeert mij met het lijdende en gekerfde vlees; omdat ik harts tochtelijk het leven en de bloemen bemin, heb ik mijn walging van ie. dere vorm van oorlog willen uit. schreeuwen en zijn onduldbaarheid willen aaotonen". Bij de Krabbedans (Wal 2a) doet Broer Dobbelsteen het met zijn schilderijen en tekeningen wat kalmer aan (dit weekend nog), de provincies Zeeland, Brabant en Lij, wijzen op de tentoonstelling Kunste- naars in eigen tijd in het stadhuis te Heerlen (tot 20 oktober). Hier han- gen bijeen gekroonde schilderijen uit de provincies Zeeland Brabant en Li burg. De expositie komt alleen in Limburg. Toch in Limburg. Het Boe. rehöfke te Hulsberg: Hein Severijns keramiek Pieke Dassen (poppen) en Nira de Jong (wandkleden). En in Maastricht: galerie De Jong: Dick Elffers (tekeningen en schilderijen) galerie CC: Toer van Schaik (plas. tieken en schilderijen). Glas wordt een materiaal, dat kun. stenaars op een nieuwe wijze gaat boeien. De Rietveldacademie te Am. sterdam is begonnen met de bouw van oventjes. Wat er in Amerika op een originele wijze op dit terrein a| gepresteerd wordt is momenteel te zien in het Nationaal Glasmuseum te Leerdam met werk van Harvey Lit tleton, Erwin Eisch en Marvin Lipovs- ky. Inspirerende experimenten er, resultaten (tot 24 okt.). Iets dichter bij: in Dreubel in galerie De Griend (jot 20 okt.) schilderijen, aquarel- len en pentekeningen van C. A. Heuff. En nog dichterbij; in Zandvliet in de Martinushoeve een tentoonsteÜinj met werk van Ray van Broekho ven, Jozef Verstijfel, Jean Wouten en Petrus Quick, Dit weekend voor het laatst. KAPELLE BIEZELINGE Het fraaie herfstweer van de laatste tijd heeft zoals wij hebben gemeld, tot gevolg gehad dat op de veiling van Kapelle - Biezelinge vorige week heel wat doosjes aardbeien konden worden geveild: de plan ten hebben dit jaar voor de twee de maal vrucht gedragen. We zien hier een 16-jarige Zeeuwse schone Yvonne de Vos, die met gerecht vaardigde trots deze najaarspri meur laat zien. De vruchten brach ten op de veiling f 1,25 per doos op. Heden overleed in het r.-k. ziekenhuis te Hulst na een langdurige ziekte, in de leeftijd van 73 jaar, voorzien van de H.H. Sacramenten der Zieken, onze geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, schoonzuster, tante en nicht, mevrouw JULIA BEERNAERD weduwe van de heer Johannes Franciscus Blommaert Wij bevelen de ziel van onze dierbare overledene in uw godvruchtige gebeden aan. Hulst: G. Blommaert M. Blommaert-Himbreeht Kinderen en kkinkinderen Hulst: J. E. Blommaert G. Blommaert-Wijnen en kind St.-Jansteen: J. Vereecken-Blommaert C. Vereecken en kind De fam. Blommaert De fam. Beernaerd Hulst, 19 oktober 1969. Zoutestraat 68. De plechtige uitvaartdienst waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatshebben op 22 oktober a.s. om 11.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst heren: Tabakstraat achter het zie kenhuis om 10.30 uur. Bijeenkomst dames: in de basiliek om 10.45 uur. Dinsdagavond om 7.30 uur eucharistieviering in bovengenoemde basiliek. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Heden is plotseling van ons heengegaan ons lief dochtertje en zusje DIANNEKE in de jeugdige leeftijd van bijna drie jaar. P. de Waal M. de Waal-Bun Mare Fam. De Waal Fam. Bun De Engelenmis gevolgd door de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 21 oktober a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Catha- rina te Hengstdijk, waartoe u beleefd, wordt uit genodigd. Voorzien van de Genademiddelen van de H. Kerk overleed plotseling te Breda onze mede broeder BROEDER AELREDUS Cornelius Johannus Antonius van Dam Hij bereikte de leeftijd van 70 jaar en was 47 jaar geprofest. Mede namens zijn familie: Broeder Reginald Poelstra, Algemeen Overste van de Broeders van Huijbergen. Bergen op Zoom, 18 oktober 1969. Hoogstraat 23. De Eucharistie van de uitvaart zal worden ge vierd in de kapel van St.-Marie te Huijbergen op woensdag 22 oktober om 10.00 uur. De begra fenis heeft daarna plaats op het kloosterkerkhof. Dankbaar dat wij hem zo lang bij ons mochten hebben, bedroefd om zijn heengaan in de leeftijd van 75 jaar, delen wij u mede dat in vrede van Christus, gesterkt door het H. Sacrament der Zie ken is overleden mijn dierbare echtgenoot en onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader, broer, schoonbroer, oom en neef de heer AUGUST JOSEPH SCHATTEMAN echtgenoot van Marguerite Francque Uit aller naam: De fam. Schatteman De fam. Francque Sas van Gent, 18 oktober 1969. Schulpenpad 17. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatshebben op woensdag 22 ok tober a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Sas van Gent, waarna be grafenis op het r.-k. kerkhof, aldaar Maandagavond (hedenavond) om 7.00 uur H Eucharistieviering voorafgegaan door rozen kransgebed. Bijeenkomst ten sterfhuize, Schulpenpad 17, om 9.30 uur. De overledene is opgebaard in het r.-k. zieken huis te Sluiskil. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Personeel gevraagd Internationale Kunststoffen- industrie N.V. vraagt mnl. en vrl. produktiepersoneel. Inlich tingen. Kalshoven 25, Breda. Te koop aangeboden Grote sortering capljttegeis in 7 kleuren 40 x 40 f 1,55 p. st Super nylontegels in div kleu ren 37 x 37 cm f 1,85 p. öt. Levering met 3 j slijtgaran ie Alleen bij 't Tapijtc-entrum in R osendaal, Molenstraat 97 tel 01650-33179 b.g.g 33372 Breimachines Swiss Magic, de beste, geheel metaal. Pfaff Naaimachinehuls, Kortemee- straat 17, B o Zoom; '.ange Brugstraat 30, Breda: Nwe Markt 48, Roosendaal Massief eiken salontafels, D' Antiekzolder, Sander 24, Etten-Leur, Tel. 01608-2169. Viola heeft mooie mini panty nylons voor f 1,98. Viola, Goes naast kunsthand el Florence oogarts te Vlissingen Door omstandigheden op maandag 20 oktober. Ik verzoek degene die op die dag een afspraak hadden een nieuwe afspraak te maken (opbellen tussen 2.00 en 3.00 uur). Voor spoedgevallen neemt waar dr. Kroonenberg te Goes. Goed idee.... voor uw bont in ieder geval kijken bij de grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland duizen den korte en lange bontman tels tegen zeer aantrekkelijke, lage, betaalbare prijzen. Bont kopen is een zaak van ver trouwen. Een 3-jarig, schrif telijk garantiecertificaat is dat vertrouwen waard. Meer waar borg voor bont. Desgewenst zeer soepele kredietservice. De Bontkoning, Hoogstraat 97, Rotterdam - zie de etalages - vrijdagavonds tot 9 uur geo pend. Te huur aangeboden a: Keurig gemeubileerd boer derijtje omg. Breda - Ulven- hout. Vrijstaande woning, c.v., garage, b: Bij Mastbos ge meubileerde vakantiebunga. low. c: Gestoffeerde woningen Maria veld; Hoge Vucht. d: Enkele winkelpanden, kantoor- en opslagruimte. Reigerstraat 2, Breda, tel. 01600 - „Standen" Het modernste voorlichtingsboek met 52 ech te foto's en 8 doorsnede-teke- ningen. Nederlandse tekst. Stuur f 14.90 per brief of giro en dit prachtige boek wordt u omgaand toegezonden in dis crete verpakking en met gra tis documentatie betreffende onze uitgebreide sortering sex-specialiteiten. Super Cos metics, Afd. Postorders 5249 Rotterdam. Giro no. 630798. Huizen Te koop te Roosendaal: z.g.a. n. vrijstaand herenhuis met ga rage en grote tuin, met c.v. en parketvloeren. Luxe uitge voerd. Prijs n.o.t.k. Brieven onder nr. 018973 K5. Café te huur te Stekene, lig ging centrum. Schutterszaal. modern sanitair comfort, ver zekerd inkomen; geen overna me, huur plm. f 75,-. Bevragen: de Kesel. Dorp 103, Stekene. Tel. 03-717667. Ginneken Degel, nieuwbouw gas-c.v. f 60.000,- „Vrij op naam". V.d. Berg en Co., Ma kelaar i.o.g., Nwe. Ginneken- straat 43, Breda. Tel. 01600- 24421. De dijkgraaf van het waterschap Hulster Am bacht maakt bekend dat een openbare verga dering van de algemene vergadering zal wor den gehouden op DONDERDAG 30 OKTOBER 1969 TE 18.30 uur in „De Koning van Engeland" te Hulst Hulst, 15 oktober 1969. De dijkgraaf voornoemd, W. P. J. Staal Teteringen, herenhuis, half vrijstaand met c.v., garage en tuin rondom: luxe nieuwbouw aan de "Oosterhoutseweg. Ver wachte oplevering december 1989. Koopsom f 76.000.-. Inl. 3eckers Makelaardij Breda, Roland Holststraat 40. Tele foon 01600-31112. Goes en omgeving te koop wo ningen en bedrijfspanden, zo nodig met uitgebreide hypoth. Makelaarskantoor L. A. van Opstal Zoon, Jac. van Bei- erenstraat 1, Goes. Tel. 01100- 5405. Auto's Motoren Te koop z.g.o. Ford Taunus 12 M, km-stand 51.000 Ieder des kundig onderz. toegest. Vraag prijs f. 2.500.-. Mascagnistraat 52, Terneuzen. Te koop Opel Relcord 2 d. 1965 Simca 1000 1968, ï'iat 600 D 1966, V.W.-kleinbus 1965. De Muynck, tel. 01105-551, Borssele Autobedrijf Het Centrum, Ga gelstraat 33 Eindhoven. Keuze uit 60 automobielen. Inruilen, financieren, garantie. Autobedrijf Het Centrum, Peugeot 404, 204, Taunussen 12M, 17M, 20M, Fiat 850 coupé 1967, 1966, Renault Ma jor 1965, Austin Seven 1965. 1966 10 stuks Autobedrijf Het Centrum, Volkswagens 1300, 1500 1600 TL, Triumph's Karmann Ghia, Simca 1000 1965, 1966, Spot koopjes Opel Kadetts 1965 Autobedrijf Het Centrum, NSU Sport F 1960 Kadetts 1968 f 2750,-. Volvo's onge looflijk. Autobedrijf Het Centrum BMW 1800 1965, 1966. Auto's zonder aanbetaling vanaf f 10.- per week. Geopend van 9 tot 21 uur, ook zondags. Grote week en dshows. Autobedrijf Het Centrum, Gli ders 1966 f 2150,-, Daffodil, Fiat 1300 1960, Caravans, Opel Rekords 1965 tot 1968. Gijzens Automobielbedrijf bieden u te koop aan: Opel Kadett de Luxe 1968, NSU 1000 C 1967, BMW 2000 1967 en 1966, Chevrolet 1965 met gas installatie, Renault R 10 1966, Citroën Azan 6 1967, Citroën 2 CV 1966, Cortina 1967 1500, Cortina 1966 1200, Simca 1000 1968, Simca 1000 GLS 1967 en 1966, Fiat 124 1967, BMW 1600 1967, Opel Kap. 1965. Renault R 16 1968, 1966, Simca 1501 1967, Simca 1301 1966, Simca Tourist 1967, Fiat 850 1967, Fiat 123 1966, VW 1300 1967, VW 1600 TL 1967, Simca 1100 1968, Mercedes 300 1966, Mer cedes 200 D 1965, Taunus 15M caravan, VW Karmann Ghia 1966. Dit is een kleine greep uit onze voorraad. Al deze au to's zijn schadevrij en keuring toegestaan, worden in onze eigen werkplaats getest, olie ververst en van nieuwe onder delen voorzien.. Gar. op onderd. en arbeidsloon. Financiering mogelijk, ook inruil. Wij zijn geopend 8 uur tot 's avonds 8 uur. Zondags 1 uur tot 6 uur Tel. 39870. Privé 43593. Geves tigd Academiesingel 34 A, recht tegenover KMA. ingang langs de poort, ook ingang Spoorstraat 32, vlak bij het station. Autohandel Het Vliegtuig in Oud-Gastel heeft te koon: 1968 Hinto Comtesa 1300 als nieuw. 1966 Opel Rekord De Luxe, 1965 Ford Consavi type G.T. Sport., 1965 Opel Kadett Cape i.p.st., 1964 Simca 1000 G.L.S., 1964 Fiat 600 100 pet staat, 1965 Taunus 12M station wagen, 1962 VW De Luxe Das gespoten prima staat, 1960 VW De Luxe pas gespoten prima staat, 1962 Ford Taunus 17M stationwagen. 1957 Opel Rekord i.p.st. Wij geven goede service met garantie, ruilen alles in. Prettige financ. Alle dagen ge opend. Adres naast het viaduct van Rijksweg 17. Kralen 8 Oud-Gastel. Tel. 01651-443 Let op! Wij bieden aan: VW Fabrieksnieuwe Adria tonica. 1600 A 1969 28.000 km gelopen. 1fu,n - Voor zeer aantrekkelijke prijs. Fiat 850 1964, Peugeot 204 1967, Peugeot 404 1967. Autobe drijf Van Kaam N.V. Antwerp sestraatweg 373, Bergen op Zoom. Tel. 01640-4775. b.g.g. 01640-3543. Autobedrijf Het Centrum Ci- troëns, Cortina's, Corsair's 1965 f 1750,-, Fiat 850 1967 f 2650,-. Deze week heeft Belcrum garage in voorraad: Chevro let Chevelle 1966, Ford Zodiac 1966, Opel Rekord 1900 1967, Opel Rekord Coupé 1967, Opel Kadett 1967, Opel Kadett Coupé 1966, Simca 1000 1969, Simca 1501 1968, Simca 1301 1967, Simca 1100 1968, BMW 2000 1967, BMW 1600-2 1967. VW 1300 1968, VW 1300 1967, Ford Capri 1969, Ford 15 M 1967, Ford 12 M 1967, Ford Corsair 1968, Ford Cortina 1967, Ford Cortina 1965, Fiat 1500 1967, Fiat 1500 Confort 1966, Fiat 850 1967, Fiat 124 1968, Fiat 124 1967, Daf 44 1968. Renault R 16 1967, Re nault R 8 1969. Renault R 10 1967 Mino Contessa 1967. VW combi 1967, Ford Taunus Transit 1967, Ford Taunus 12 M bestel 1966. De Reu ca ravan type bungalow en zovoort. Alle wagens worden volledig 3 mnd. en-of 10.000 km gegarandeerd. Voor een betrouwbare gebruikte auto naar een betrouwbaar adres het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet, en met de allergrootste ser vice. Belcrum garage, Min. Kanstraat 16-20, Breda. Tel. 01600-39900. Geopend van 8 u. v.m. tot 10 u. n.m. Zondags van 1 tof. 5 uur. Vakantie Voor gebruikte caravans, Ber gen op Zoomse Caravanhandel Tel. 01640-7446 Showterrein Moerstraatsebaan 1000 meter voorbij Vrederust. ravans nw. model 1969 4-pers. met torsievering en schokbre- kers, nu slechts f 2969 f 760 contant rest op lange termijn. Tevens in onze show room mod. Tngelse tour. sta-caravans merk Belmont en Minster. Nu vanaf f 6.995. Knuppe's Automobiel, en Cara- vanbedrijf, Baarleseweg 34a-b, Chaam (N.-Br.), tel. 01619-248. Lessen 10 autortjlessen voor 47,51) Vervolg- en losse lessen i W fonkelnieuwe V.W.'s. Voor ge slaagde leerlingen antl-sllpcir- sus tegen speciaal tarief Ai- torijschool „De Centrale". Aal- meldingsadressen: Bergen ZoomHalsterseweg 186,j tel. 5923, b.g.g 6132. Breda: Stati onsplein 5, tel. 38718, Roosen daal: Boulevard 113, tel. 31097, Terneuzen: Diikstraat 84. tel Huwelijken Weduwnaar 60 jaar. bezit auto zoekt kennismaking met jonge vrouw of wed. z. k«. tussen 50 en 60 jaar. Br.ond nr. 23952 van dit blad. Diversen Schuldenregelingen d.wx con centratie der betalingen op één punt voor particulieren, ambtenaren en zakendrijven- den ter voorkoming van fail's- sement en (loon) beslag ver koop enz. enz. Medewerking erkenning van Voorschot, en financieringsbanken alsme de met hen die zich belasten mei de invordering van schuld- posten. Landelijk adviesbu reau v. d. Middenstand, ge vestigd sinds 1960 Bussum, Koningin Emmalaan 18, tel. 02159-16908. Durex voorbehoedmiddelen, fel realistische romans en voorlichtingslectuur, Deense 8 mm. films fotobladen en dia's. Sex-shop Terneuzen, tel. 4732 (Documentatie f 1 DO5'* AMSTERDAM „Al landse produktieleiders sters. Daarom heb ik duktie helemaal zelf gei resultaat is, dat het zo bleek twee films tegelij maken". Aan het woord Adriaan li Vorig jaar werd hem eer verleend door het minis cultuur, recreatie en m: pelijk werk om een docu te maken over het carna in zijn geboorteplaats Bij| Zoom. Door de produktieleiding hand te houden en zo zuinig! te werken lukte het hem 01 beschikbare gelden tegelijk men te maken voor de kor film „Antenna", in kleuren; niscope. In de produktie van heeft Adriaan Ditvoorst enige duizenden guldens gest daar dat het mogelijk was op het filmfestival te Mannb iqjktijdig gehouden met hel te Arnhem) in première te C.R.M., dat de première al v hem aangekondigd had, was helemaal eens met deze ganf ken. Reden voor de heer S. j' zen, hoofd propaganda voor fj van het ministerie van Cf de filmfoto's niet te laten pq voordat de officiële Nederlaii mière heeft plaatsgehad. Op het filmfestival te M. kreeg „Antenna" een eervo melding van de jury voor d nationale Evangelische Filmpr interessante vermelding, als Ditvoorst horen, dat minister geen gevolg gaf aan zijn uitn om de eerste kopie te komen ken, omdat de film een anti lieke strekking zou hebben. Adriaan Ditvoorst is in 1940 gen op Zoom geboren. Na zij taire dienst studeerde hij tussil en 1964 aan de Nederlandse! academie in Amsterdam. Ir maakte hij zijn eerste korte him „Ik kom wat later naar *v die geïnspireerd was op zijn tijd. Deze film kreeg prijzen festivals in Pesaro, Mannheim, ■w Een Bergen op Zoomse earn Ton Vos als de pater in „Ant nJ^ISh™R .Luns' gebogen oven naar hem vernoemde roos, s nieuweftr°nb-elailgrijke bijro1 in lanH^ fümPle dat beoogt bij N{| tino u consumenten een kooplui wfwJl nPtelling v00r bloeme: rni^T?1 aan te wakkeren. Hi Am?. J Is een gastarbeider, ei ft®3? werkende Itali; mière ;„Wlenu naam Wens de terhM» Scheveningen, niet te niet I j?, k le!.k' stelt zich ziet ha doek af voor, want in jln hoofdzaak slapend, i teruè nu Tn Ujdens de trei1 wel vaderland vertelt! steen 7 een van Guus van I N©derlMHandn Stem en in gebrcl landse eS wat hÜ over Net bloemen te weten is gekort

de Stem | 1969 | | pagina 4