iENBOUW .V. SINGEN STAAL stallafie „BONDSBESTUUR MOET DE ZAAK ZELF OPLOSSEN" Eerste oriëntatie- nachtrit in Zeeland Zeelandia krijgt het gemakkelijk wajang1 HYGIËA EN WALCHEREN AAN ELKAAR GEWAAGD ITSBOUW Resolute George Kessler: cent Breda- team krijgt het zwaar Opstelling KNVB AFDELING ZEELAND nu, Rappan legt functie neer DR: Mars-Flandria contracteerde Eddy Beugels Kwestie voor mij afgedaan Geen commentaar Karstens niet in Grand Prix des Nations Handbalcompetitie 0-3855 Fransen willen froosttoernooi AC Milan door Roma geklopt Niet moeilijk Programma plantenmatgarine Programma HOCKEY Programma 15 DE STEM VAN VRIJDAG 17 OKTOBER 1969 19 SOUBURG tpad 43 51 CN! 01804 - 4433 (Van onze sportredactie) DEVENTER De disciplinaire maatregel, die bondscoach Geor ge Kessler tegen Johan Cruyff heeft genomen, heeft op de sfeer in de selectiegroep van het Ne derlands elftal gisteren tijdens de laatste training op het Go Ahead- terrein geen invloed gehad. De geselecteerden trainden alsof er niets was gebeurd en onder ling werd de „affaire-Cruyff" nau welijks besproken. Bondscoach George Kessler was resoluut in zijn beslissing maar ook in zijn commentaar over de affaire. „Dat Johan er vandaag niet bü was, is jammer voor het Nederlands elftal, maar de zaak Cruyff is voor mij afgedaan. Het bondsbestuur moet de affaire oplossen", aldus de door blessures getergde bondscoach. „Ik heb maan dag een telefoongesprek gevoerd met Johan Cruyff, die een half uur later met het vliegtuig naar Italië zou vertrekken. De ajacied vroeg mij of hij iets later in Holten mocht aanko men. Ik heb hem toen duidelijk ge zegd dat hij precies om twaalf uur Johan Cruyff. (Van onze sportredactie) MAASTRICHT Eddy Beugels heeft gisterochtend een contract van 'én jaar getekend voor de nieuwe sportgroep Mars-Flandria. Beugels vilde eigenlijk gisteren slechts een oriënterend gesprek, maar nadat hem de voorwaarden waren meeje- ieeld kwamen beide partijen spoedig lot overeenstemming en zette Beu gels zijn handtekening. De heer Leen- ders, publiciteitschef van Mars deel de ons mee: „Wij zijn blij met Beu gels die per slot van zake een grote ■nternationale ervaring heeft". Met Beugels heeft Mars-Flandria tu voor 1970 19 renners onder con- m'' zijn: Eric Leman, Eric de vlaeminck, Rogier de Vlaeminck, Jean - Pierre Monserè, Flory Onge le, Emile Bodart, Wilfriet David, Jack de Boever, Ronny van de Vijver «ui Mahieu, Michel Coulon, Pieter «assen, Hubert Hutsebout, Etienne «evens, Corneille en Derix allen Bel- 8en, en de Nederlanders Wim Dou- hojs. Joop Zoetemelk, en Eddy Beu gels. Mars-Flandria zal nog een twin- 'fs'e ,renner contracteren, waar- sohijnlijk een Nederlander. Men is daarvoor in onderhandeling met Piet hoekstra. Ook Jan Spetgens en Pop- Je Oosterhof werden benaderd, maar i de willen liever nog een jaar ama- I bhjven. De wielergroep heeft «sluitend één-jarige contracten. We| Jaar geleden wilde Mars ook al f ,ae wielersport beginnen. „Wij mli? toen een sterke ploeg op pa- m/.i ar meF Eddy Merckx als kop- naldus de heer Leenders, 11 aar dat is toen op het laatste mo ot met doorgegaan". tars-Flandria zal tevens een na- h»t t amateurploeg formeren van vr ("aat Amstel en Vredestein. leide" Is llierv°or nog met een ploeg- deling 6n Ve'e renners 'n onderhan- V«&?LM(ANP>- De Franse de eina j overweegt om tijdens Pioensr-vl e van bet wereldkam- otganisei-<? voetbal. e6n toernooi te ia r6n, voor die Europese lan- Fraikriii.Z!n "jlSeschakfild. Behalve Sdie rije J'1 ïplden Portugal, Honga- ?°ceoslavië rv!, loTakij€' SP^je, andere en nog enke- dcelnemen den hieraan kunnen 55 55 in het hotel moest zijn. Johan ver scheen niet en wij hebben in de mid daguren opgebeld om uit te vinden of het in Italië mistig was. Daarna heb ik het besluit genomen Johan Cruyff niet op te stellen in de wed strijd tegen Bulgarije. Voor mij is de zaak af want het is een beleidskwes tie geworden. De K.N.V.B. zal zich moeten beraden over de affaire- Cruyff', aldus George Kessler. K.N.V.B.-secretaris-penningmeester Henk Burgwal zei: „Onze bonds coach heeft de zaak-Cruyff overge dragen aan het bondsbestuur. Hij is aangesteld voor de technische bege leiding van de voetbalbond. Vandaag heeft Johan Cruyff mij op het bonds- bureau opgebeld en gevraagd of ik stappen wilde ondernemen bij het bestuur en bij de heer Kessler om hem alsnog in aanmerking te laten komen voor de interland tegen Bul garije. Johan verklaarde uitdrukke lijk dat er geen enkel excuus voor zijn afwezigheid was aan te voeren'" „Wat de uitlating van Johan Cruyff over Jos Coler betreft, zullen er geen stappen worden onderno men, De heer Coler heeft de Ajacied niets kwalijk genomen omdat hij be grip kon. opbrengen voor de emo tionele toestand waarin Cruyff bij aankomst op Schiphol verkeerde. Iedereen zegt wel eens iets waar hij later spijt van krijgt", aldus Henk Burgwal. Voor het eind van deze week zal het bondsbestuur geen be slissing nemen over het al dan niet meespelen van Cruyff tegen Bulga rije. Mocht het bondsbestuur beslui ten de affaire-Cruyff te vergeten en vergeven, dan is het laatste woord aan George Kessler. De bondscoach zal dan moeten beslissen of hij Cruyff toch zal opstellen. Hij is de verantwoordelijke man voor de op stelling en de technische begeleiding. Uiteindelijk mag Kessler een beroep doen op 700.000 K.N.V.B.-leden in clusief Johan Cruyff'. De bondscoach wilde op het com mentaar van K.N.V.B.-secretaris- penningmeester Henk Burgwal geen commentaar geven. De training was voor de grijzende bondscoach op dat moment belangrijker. Voor en na de laatste training van het tweedaagse verblijf in Holten en Deventer was bondscoach Kessler een teleurge steld man. (n de catacomben van het Go Ahead-stadion, waarvoor enkele honderden fans op de Nederlandse elftalspelers stonden te wachten, kon de grijzende bondscoach de moeilijk heden nog niet overzien. „Vanmor gen heb ik Jan van Beveren naar Amersfoort gestuurd voor een me disch onderzoek. De uitslag heb ik nog niet ge hoord, maar de berichten waren bij zonder ongunstig. Jan van Beveren zou een sleutelbeenfractuur hebben opgelopen in de wedstrijd tegen Feijenoord (botsing met Van Hane- gem). De blessures van Epi Drost, Coen Moulijn en Rinus Israël vallen misschien wel mee", aldus George Kessler. Na afloop van de training die oorspronkelijk in de morgenuren zou worden gehouden, maar door dichte mist en blessures was ver schoven naar 16.00 uur, zag Kessler het aantal blessures oplopen. In een oefenwedstrijd kreeg de Feijenoor- der Wim Jansen een schop tegen zijn enkel, waardoor hij samen met Rinus Israël (die weer last had gekregen van zijn blessure), naar de kleedka mer ging. K.N.V.B.-arts dr. Kessel achtte het wenselijk dat Rinus Is raël naar het St.-Geertruidenzieken- huis in Deventer werd gebracht om een foto te laten maken van de en kel. De blessure van Wim Jansen bleek later mee te vallen. Kessler, nog altijd vriendelijk glimlachend door de kleedkamer lopend, zei „Ik heb Coen Moulijn wel opgesteld in de oefenwedstrijd tegen Borussia Dortmund, maar of de Rotterdam mer zal meespelen is een groot vraagteken. De blessure van Moulijn is ernstiger dan ik had verwacht". Door het wegvallen van Jan van Be veren zal het Nederlands elftal woensdagavond in het stadion Feij enoord tegen Bulgarije met een de- butant-doelverdediger spelen. Jan van Beveren, blessure aan de rech terschouder, kan niet meedoen en in zijn plaats zal een keuze gemaakt moeten worden tussen Feijenoorder Eddie Treytel en Twentenaar Piet Schrijvers. Beiden hebben in verte genwoordigende elftallen gespeeld, Treytel een keer in het UEFA- jeugdteam. Donderdag is Van Beveren naar Amersfoort gegaan voor een medisch onderzoek en daar bleek dat de bles sure van de doelman van Sparta van dien aard is dat hij vandaag in de oefenwedstrijd tegen Borussia Dort mund noch woensdag in de inter landwedstrijd zal kunnen spelen. Om toch de beschikking over twee doel- verdedigers te hebben, heeft George Kessler, de bondscoach, onmiddellijk Piet Schrijvers gevraagd naar Holten te komen. Reeds voor de beslissing was ge vallen dat Van Beveren was uitge schakeld, donderdagmorgen name lijk, had Kessler al besloten Treytel te laten spelen in de oefenwedstrijd tegen Borussia. „Ik moet ook Trey tel een kans geven om aan het elftal te wennen". Het voorlopig Nederlands elftal dait in het Dieckmanstadion te En schede een oefenwedstrijd speelt te gen de Westduitse Bundesligaclut Borussia Dortmund, is als volgt sa- mengesteid: Doel: Treytel (Feijenoord, rug nummer 1); achter: Suurbier (Ajav 2); Israël (Feijenoord, 3); Eijken- broek (Sparta, 4) en Strik (PSV, 5) midden: Rijnders (Ajax, 6) en Veen stra (PSV, 7); voor: Wery (Feijen oord, 8); Van Dijk (Ajax, 9); Van Hanegem (Feijenoord, 10) en Mou lijn (Feijenoord, 11); Wisselspelers :Romijn (Feijenoord 12); Drost (FC Twente( 13); Jansen (Feijenoord, 14); Van der Kuylen (PSV, 15). Jan van Beveren: niet van de partij tegen de Bulgaren. (Van onze sportredactie) MIDDELBURG In de nacht van zaterdag op zondag zullen de bewo ners langs de nu nog geheime route over Walcheren-Noord en Zuid-Be- veiand onrustig slapen. Immers, dan „racen" de snelle wagens van de deelnemers aan de eerste oriëntatie nachtrit in Zeeland voorbij. Wagens die op pad gestuurd zijn door de MAC-Scheldegouwen, de Middelburg se Motor- en Autosportclub. Onge veer 60 equipes zullen zaterdagnacht proberen de route, uitgedacht door de heren De Ruyter, Vos jr. en sr. en A. Erssene, met een gemiddelde van 30 kilometer per uur met zo weinig mogelijk strafpunten af te leggen. De eerste officiële nachtrit in Zee land is door de liefhebbers van het rallyrijden goed ontvangen. De heer P. de Ruyter, voorzitter van de sportcommissie van de MAC Schel- degouwen, kreeg ongeveer een jaar geleden de ingeving om nu eens in Zeeland een nachtrit te organiseren. (ADVERTENTIE) Ligt in elke kiosk en in de tijd- schriftenhandel. Voor gratis proefnummer; Bei 020 17 28 45 of schrijf: postbus 7512, Schiphol-Oost MILAAN (AP) Roma heeft AC Milan op verrassende wijze met 3—2 verslagen in de hoogste divisie van de Italiaanse voetbalcompetitie. De wedstrijd werd gespeeld in het San Sirostadion van Milaan. Bij de rust leidde Roma al met 21. Het was de eerste nederlaag van AC Milan op eigen terrein dit sei zoen. Roma tegenstander van PSV in de tweede ronde van het toernooi om de Europa Cup II nam al na drie minuten de leiding toen de Spaanse midvoor Joaquin Peiro van enkele meters inkopte. Milan maakte in de tiende minuut gelijk door linksbui ten Prati op een pass van aanvoer der Gianni Rivera Linksbinnen Ca- pello gaf Roma in de 19e minuut op nieuw de leiding (21). In de 57e minuut scoorde Peiro, wellicht de beste man van het veld, opnieuw. De uit Argentinië afkom stige midvoor Nestor Combin maak te er in de 70e minuut 3—2 van na een schitterende solo-actie gevolgd door een hard schot. De Milanese verdediging was uiter mate zwak en alle Romeinse doel punten waren gevolgen van fouten in de defensie. Milan speelde ook slecht geconcentreerd en dacht ken nelijk al aan de moeilijke wedstrijd tegen Estudiantes van volgende week woensdag. De snelle ploeg uit Roma was heer en meester en verdiende de zege volkomen. Ongeveer 60.000 men sen woonden de wedstrijd bij Hij enquêtteerde de 120 deelnemers aan de Vee-rse Meer-rit. Het resul taat was 70 formulieren, waarvan vijf negatief, maar 65 positief. De heer De Ruyter werd door dit on verwachte enthousiasme gestimu leerd en zaterdag is het dan zover. Om negen uur 's avonds zal speaker Wim Hendriks de eerste wagens op weg helpen voor een rit van 160 ki lometer lang. De automobilisten die van start gaan zullen dan waar schijnlijk niet beseffen wat voor werk aan dit autofestijn is vooraf gegaan. Ten eerste moest de orga niserende vereniging de route uit stippelen. Dat gebeurde bij daglicht- Maar daar de reglementen aange ven dat bij een oriëntatierit alle her kenningspunten met het oog te zien moeten zijn, werd de route nog eens drie keer bij avond afgelegd. Daarna werden alle burgemeesters en dat zijn er nogal wat aangeschre ven met het verzoek vergunning te verlenen. Toen die eenmaal positief hadden gereageerd, moest water staat voor het geheel toestemming geven. Dat is dus inmiddels ge beurd. Zaterdag kunnen de minnaars van het autorijden met handicap zich dus uitleven. En naar de heer De Ruyter verklaarde, zal het voor de geroutineerden onder hen niet te moeilijk worden. De Ruyter: „Wij hebben er naar gestreefd een route uit te schrijven, die voor iedereen te rijden is. Ons doel was: iedereen aan de start, en iedereen aan de finish. Dat betekent natuurlijk niet dat de route op zich gemakkelijk is. Daar zitten echt moeilijke punten in. Maar wij hebben zogenaamde her stel-oriëntatiepunten in de beschrij ving opgenomen. Daardoor krijgen alle deelnemers de kans de gehele route te rijden. Normaal is het zo, dat, als je de weg kwijt bent, dan kun je wel stoppen". Zaterdagnacht dus geronk over de wegen. Of niet? De heer De Ruy ter: „Nee, het is niet nodig met racemonsters aan de start te ko men. De deelnemers moeten een ge middelde van 30 kilometer rijden. Blijkt bij de finish dot ze harder hebben gereden, dan krijgen ze zelfs strafpunten". De start van de eerste rallyrij ders is om negen uur aan de Nieuw- landseweg in Middelburg. Het eerste (of tweede?) ge deelte zal de deelnemers naar Goes voeren, waar in de kantine van de AKF een „geneutraliseerde" nachte lijke lunch kan worden genuttigd. Het inschrijfgeld bedraagt acht gul den. Leden van Scheldegouwen krij gen daarop een korting van f 3,50. Op de dag van de oriëntatierit zelf zullen degenen die alsnog van start willen gaan een tientje moeten be talen. Daarvoor dingen zij dan ook mee naai- prijzen met een totale waarde van f 500,-. Er zijn natuurlijk favorieten bij de inschrijvers. Zo is het equipe Cor Bode uit Vlissingen een van de gro te kanshebbers. Anderen zijn: Hol- lestelle (Goes), Degens (Middel burg), Groenleer (Kapelle), Hoek man (Goes), Van Schooniacker (Hoo- gerheide), Van Engelenburg (Groe- de), Kloosterman (Bitzelimge), en Quack (Goes). (Van een onzer voetbalmedewerkers) TERNEUZEN In de eerste klas van de zondagcompetitie in de KNVB afdeling Zeeland krijgt koploper Zee landia het heel wat gemakkelijker dan de naaste concurrenten DFS en Domburg. De hoofdstedelijke ploeg gaat namelijk bij Lewedorpse Boys op visite en het valt niet aan te ne men dat men daar zal struikelen- DFS en Domburg ontmoeten elkaar en een thuisclubzege is het meest voor de hand liggende resultaat. Luc- tor moet het terreinvoordeel probe ren uit te buiten, maar het is toch de vraag of dat genoeg zal zijn om Hulsterloo te bedwingen. Aardenburg heeft veel aan kracht ingeboet maar desondanks moet het in staat zijn om Robur te kloppen. IJzendijke heeft zich wat uit de ge varenzone gewerkt. Het is niet te verwachten, dat Philippine, dat nu op bezoek komt, zich zonder meer naar de slachtbank zal laten voeren. HoofdplaatSchoondijke is een aan trekkelijk sitreekduel, waarvan het resultaat lasitig te voorspellen valt. le klas: Luctor 1Hul9terloo 1, Aardenburg 1Robur 1, DFS 1 Domburg 1, Lewed. Boys 1—Zeelan dia 1, IJzendijke 1Philippine 1, Schoondijke 1Hoofdplaat 1- Res. le klas: Oostburg 2Middel burg 4, Walcheren 2Corn Boys 2, Zeeland Sport 3Terneuzen 3, Zee landia 2Hontenisse 2, Goes 3Vo gelwaarde 2, Vlissingen 4Steen 2. 2e klas A: Aardenburg 2Noor- ADVERTENTIE 87 (Van onze sportredactie) BREDA Gerben Karstens, de Prinsenbeekse coureur, die zondag de Ronde van Lombardije won, zal zeker niet deelnemen aan de tijdrit Grand Prix des Nations, die zondag a.s. in Parijs wordt verreden. Behal ve een serie aantrekkelijke contrac ten hield Karstens aan zijn fraaie ze ge in de belangrijke klassieker name lijk ook een fikse verkoudheid over. Reden waarom Karstens zijn ploeg leider Gaston Plaud belde, om hem te vertellen dat hij onder deze om standigheden van deelname aan de Grand Prix moest afzien. Karstens rijdt nu zondag wellicht in de profronde van Mierlo, als hij ten minste met de organisators tot over eenstemming kan komen. (Van onze handbalmedewerker) BREDA Het duel HygiëaWal cheren in de dames hoofdklasse van de handbaicompetitie wordt een strijd met weinig krachtsverschil. Beide ploegen staan op een gedeelde vijfde plaats. De Haagse ploeg kan mis schien enig profijt trekken uit deze thuiswedstrijd. De dames van EBHV (overgangsklasse) die in de lift zit- WENEN (ANP) Karl Rappan, technisch directeur van de Oosten rijkse bekerhouder Rapid Wenen, heeft na een buitengewone vergade ring van het bestuur van Rapid zijn functie neergelegd, hoewel het be stuur voordien eenstemmig zijn ver trouwen aan Rappan gaf. De 64-ja- rige Oostenrijker, ex-trainer elftal, was de laatste tijd het middelpunt van heftige kritiek na de matige re sultaten van Rapid Wenen. Afgelopen zondag verloor de club voor de Oostenrijkse competitie met maar liefst 0-6 van landskampioen Austria. Rapid, door PSV uitgescha keld in de eerste ronde van het toer. nooi om de Europese beker voor be kerwinnaars, bezet nu de elfde plaats op de ranglijst. Rappan verklaarde tijdens de vergadering: „Ik acht mij onder deze omstandigheden niet in staat miin taak naar behoren te ver vullen". Voorlopig zal Robert Kör- ner, trainer van Rapid Wenen, de post van Rappan overnemen. ten krijgen zondag de kans om door te stoten naar de tweede plaats. De reis gaat naar SEW te Nibbixwond dat ook aanspraak kan maken op de tweede plaats. Men mag dan ook re kenen op een zeer spannende strijd- In de districtsklasse dames delen het Bredase S.O.A. en Volt Tilburg de bovenste plaats. Zondag wordt in Breda beslist wie voorlopig de bo venste plaats gaat bezetten. Bij de heren moet Dongen het opnemen te gen hekkesluiter S.O.A- Het meest waarschijnlijke is dat de punten in Dongen blijven. Hoofdklasse: Dames: Hygiëa Walcheren, PosterholtSwift. Velo Niloc, ZeeburgHellas. Heren: AttilaOlympia, ESCASit- tardia, Operatie '55AHC'31, Aals meerHellas. Overgangsklasse A: Dames: SEW (ADVERTENTIE) '68EBHV, QuintusAthleta. Athe neVerburch, De BlinkertDWS. Heren: UDV en K, HerculesSp. Vereent, HermesNiloc, Zeeburg Blauw Wit. District Zuid B: dames le klas: SOA—Volt, EBHV 2—EVV. Heren le klas: DongenSOA, Volt Rapid. Heren 2e klas: Rapid 2EBHV 2, Dongen 2SOA 2- Dames 2e klas zevenhandbal: DVS Rapid, Break Out-Boemerang, We re DiSOA 2. Heren 2e klas zevenhandbal: Were DiInternos, EVVDesk. Tachos Taxandria. Afdeling West- Noord-Brabant: da mes le klas: RielDesk, GilzeDon gen, Tachos—BVC, EBHV 3Heerle. Heren le klas: Rapid 3Juliana, Blauw WitDesk 2, HeerleAvanti. Dames 2e klas A: AvantiSVM, Dongen 2Tachos 2 Dames 2e klas B: Boemerang 2— Were Di 2, Taxandria—GHV, Gilze 2—Volt 2- Dames 2e klas C: Rapid 3Internos, Be FairSOA 3, Groene SterRa pid 2, Avanti 2Break Out 2. Heren 2e klas A: Groene Ster Break Out 1, Break Out 3—BVC. Heren 2e klas B: Groene Ster—Break Out 2, Boemerang 2—EVV 2, Uno AnimoDVS. GHV, Uno Animo 2Blauw Wit 2, StokhasseltVolt 3. Afdeling Zeeland: dames le klas: FortunaOlympus, Walcheren 2 EMM, HontenisseZeeland Sport. Dames 2e klas: Sluiskil—GSC 2, EMM 2Olympus 2. Heren le klas: FortunaSIOS. EMM Fortuna 2, GSC 2Volharding, Ma rathonWalcheren 2. Heren 2e klas: Fortuna 3—Olympus 3, GSC 3GSC 4, Marathon 2EMM 2. mannen 2, Hulsterloo 2Biervliet 2, Breskens 3Ria W 1, Terneuzen 4 Graauw 1, Philippine 2Sluiskil 2. 2e klas B: Renesse 2Domburg 2, Zonnemaire 1Volharding 1 Hansw. Boys 2Luctor 2, Kwaden- damme 1Dreischor 1, 's-Heer Arendskerke 3Patrijzen 1, Cortge- ne 1—DFS 2. 3e klas A: Hontenisse 3Clinge 2, Koewacht 2Vogelwaarde 3, Ria W 2HVV 3, Graauw 2Corn Boys 3, Axel 4Sluiskil 3. 3e klas B: Groede 1Breskens 4, Hoofdplaat 2Zeeland Sport 4, Wal cheren 3Terneuzen 6, Terneuzen 5 IJzendijke 2. Schoondijke 3Vlis singen 5. 3e klas C: Robur 2Cortgene 2, Robur 3Goes 4, Dreischor 2Kwa- dendamme 2, Volharding 3SVOWK 1, Hansw. Boys 3Zonnemaire 2- 3e klas D: Lewed. Boys 2Noor mannen 3, Patrijzen 2RCS 3, RCS 4Luctor 3, Zeelandia 4Patrijzen 3, Walcheren 4Zeelandia 3. (Van onze hockeymedewerker) BREDA Inhaalwedstrijden en de tweede bekercompetitieronde staan zondag op het hockeyprogramma. Het inhaalprogramma vermeldt drie ontmoetingen in de le klasse (Heren) waarvan het duel tussen Breda en EMHC dat in de Baroniestad plaats zal vinden ongetwijfeld de volle aan dacht verdient. De Bredanaars lie ten zich zondag door MOP verras sen. Om nog een hoofdrol te blijven spelen zal er van EMHC gewonnen moeten worden. De papieren van EMHC staan wat dit betreft even sterk, zodat deze ontmoeting voor beide ploegen van groot belang is. Met een gelijkspel zijn beide plee gen niet gebaat, omdat HTCC, dat op eigen terrein zonder twijfel over Keep Fit zal zegevieren, dan zich nog vaster op de bovenste plaats zal nestelen. Venlo heeft bij het bezoek van Eindhoven de kans om zich van de opgelopen tegenslagen te herstel len. Voorts is in de 3e kl. A nog de wedstrijd Rapid - Cadetten vastge steld. Het bekerprogramma luidt: Heren HTCC-beker: Rapid 1 - Apeldoorn 1; Breda 2 - Leiden 1. Treslingbeker: Were Di 2 - Liberty 2; Spirit 1 - Wageningen 2; Push 1 - Hoco 1; Zw. Wit 1 - Gr. Geel 3; Gl. Zwart 1 - Tempo '34; Rijswijk 1 - Pelikaan 1; Tilburg 3 - Push 2; Lei den 3 - Kieviten 2. Hockey Sportbeker: Victoria 4 - HDM 6; Echtrop 1 - Zw. Wit 2; Coen Swift 1 - HOCO 2; Waalwijk 1- HDM 3; Breda 3 - Sarto 1; Waran de 2 - MRHC 2; Arnhem 4 HOD 2; Warande 1 - MRHC 1; Rapid 2 Ares 1; AMVJ 1 - Breda 4; Gr. Wit 1 - Zutphen 1, Union 6 - Push 3. De Josselin de Jong-beker: ZOW 2- Amersfoort 4; Maastricht 2 - Bre da 5; Quick 2 - Amersfoort 5; Maas tricht 3 - Breda 6; Zw. Wit 4 Waal wijk 3; Warande 3 - Concordia 3; Zw. Wit 3 - Waalwijk 2; Liberty 2 - Concordia 2; Push 7 - Blerick 5; Son 3 - Heerlen 3; Tegelen 2 Ble rick 3; Pelikaan 3 - Heerlen 2. Veteramenbeker: Gooische A - Arn hem; Maastricht - Zw. Wit; Rapid- HOD; Warande - MRHC; Hudito - Gooische B; Breda - Oosterbeek. Dames Parnassia-prijs: Gooische 1 - Quick 1; Maastricht - Breda 1; Breda 2 - Venlo 1; Uden 2 - Apeldoorn 1; Uni on 3 - Push 2; Uden 1 - Apeldoorn 2; Union 2 - Push 3; Dordrecht 2 - Nuenen 1; Upward 1 - Waalwijk 1; EMHC 1 - Gr. Wit 1; Waalwijk 2 - MOP 1; Be Fair 2 - Push 1; HHIJC- HTCC 1; Rood Wit 2 - Push 4; Gooi sche 2 - HTCC 2. Amsterdambeker: Son 2 - Waran de 1; Blerick 1 - Deurne 1; Breda 3 - Venlo 2; Son 1 Sittard 1; Cartou che 1 - Aeolus 1; Leonides 2 Peli kaan 1. Van der Hagenbeker: ZOW 3 - Amersfoort 3; Maastricht 2 - Zw. Wit 1; Liberty 1 De Dommel 1; Venlo 3 - Geleen 1; Liberty 2 DVS 1; Horst 1 - Concordia 1. (ADVERTENTIE) Ligt in elke kiosk en in de tijd- schriftenhandel. Voor gratis proefnummer: Bel 020 17 28 45 of schrijf: postbus 7512, Schiphol-Oost

de Stem | 1969 | | pagina 15