„Biologisch All Het kampioen wasmiddel in voorwas en hoofdwassen veilig" €ÊÈ0 HEFTRUCK CHAUFFEUR AGENTSCHAP HOUDER administratieve kracht (mnl. of vr.) het Ritmeester legioen... DE STEM totaal UW HMIfl 30 cent Ritmeester RIANT met water verzachter gemeente scheepswerktuigkundigen net meisje of jongeman Bontmantels Kees van de Ven JACZON DIEPVRIES N.V. Chr. Walder N.V. Textielgroothandel werktuigbouwkundige constructeur een goeie bekende En Ritmeester zorgt dat ze d'r zijn. Tja, want iedere dag worden er zo'n 90.000 Riemt sigaren opgestoken. Waar dan opk: in Sluis of Sleen, in Willebrord of Wildervank, overal geniet men van die geurige Riant uit de bekende groene doos: negentig duizend per dag. Als de Acht van Chaam verreden wordt, hebt u minder mensen bij elkaar, dan er per dag Ritmeester Riant sigaren gerookt worden. DE STEM VAN DONDERDAG 16 OKTOBER 1969 -leverancier de Heer Ploeger van Modern in Rotterdam zegt: „Het aantal laagschuimende wasmiddelen neemt met de dag toe. Geen wonder, dat de huisvrouw soms niet meer weet wat ze nemen moet. Als vakman adviseer ik All voor de moderne wasautomaat, want er is er niet één met All te vergelijken. Biologisch All is niet te overtreffen in voorwas en hoofdwas. All bevat waterverzachter en afgeremd schuim. Het is dus zéér, zéér veilig. Voor het wasgoed, maar vooral ook voor die dure machine met zijn gevoelige onderdelen... trommel, rubber en afvoer- slangen. Voor mij is All dan ook het beste van alle wasmiddelen". Waarom is All nu eigenlijk niet te overtreffen'. Omdat er in AU meer enzymen (veilige biologische vlekkenopeters) zitten dan m welk ander wasmiddel ook. Voorwas. Bij de voorwas gaat het om enzymen. De vele enzymen van AU zorgen er in deze wasfase voor, dat meteen al enorm veel vuil en vlekken uit het wasgoed verwijderd worden. Dat kunt u zien aan het weggepompte sop. Hoofdwas. In het begin van de hoofdwas (tot 60" Celsius) kunnen All's enzymen opnieuw hun werk doen. Hierdoor lukt het AU de hardnekkigste vlekken, die nog in het wasgoed zijn achtergebleven helemaal af te breken. En dat is nu juist de unieke eigenschap, waardoor All een grote voorsprong neemt op alle gewone wasmiddelen. Hierna (tot 90° celsius) zorgt All dankzij zijn rijke samenstelling voor een perfecte afwerking en een vlekkeloos, schitterend wit eindresultaat. Met All wordt het wasprogramma van uw wasautomaat maximaal benut. Van minuut tot minuut. Gemakkelijk 3 jaar gara Reiskostenvi bij bestedin 500,- Kgen «ervii Winkelwaarde A.D.Z.-korting Thuisbezorgd Afhaalkorting Netto-prijs Auto's Motoren Aangeboden: V.W. 1300 nw. model '67 prijs f 4704»,-. Ames - Zwijndrecht, Rotterdamse- weg 350 a.d. Rijksweg Dor drecht - Rotterdam, tel. 01850- 26755. Aangeboden: Opel Kadett fastback '67 prijs f 5600,-. Ames - Zwijndrecht, Rotter- damseweg 350 a.d. Rijksweg Dordrecht - Rotterdam, tel. 01850-26755. Aangeboden: Renault Dau- phine '65 prijs f 2240,-. Ames Zwijndrecht, Rotterdamse- weg 350 a.d. Rijksweg Dor drecht - Rotterdam, tel. 01850- 26755. Aangeboden: Renault 4 L '67 prijs f 3136,-. Ames - Zwijn drecht, Rotterdamseweg 350 a.d. Rijksweg Dordrecht - Rotterdam, tel. 01850-26755 Aangeboden: V.W. 1200 Luxe m-sch. '65 prijs f 3584,-. Ames- Zwijndrecht, Rotterdamse weg 350 a.d. Rijksweg Dor drecht - Rotterdam, tel. 01850- 26755. Voor zo spoedig mogelijk gevraagd een voor bediening buffet en een voor hulp in de keuken. Chinees Restaurant „Azië" Brugstraat 12, tel. 37237 Roosendaal Lange persianer pattes 475.- Lange nertspuotjes f 750,- Nieuwlandstraat 3 Tilburg tel 0425(1-26617 Op 14 oktober 1'969 is door ondergetekende uitge bracht een exploit ten ver zoeke van Mr. Hubert Charles Joseph Marie Kro nenburg, wonende te Bre da, bij welk exploit aan Franciscus Johannes Hus- son, rechtens wonende te Breda, doch thans zonder bekende woon- en verblijf plaats in het Koninkrijk of elders, is betekend een ex ploit van A. Flanderijn, deurwaarder te Rotterdam, van 7 oktober 1969, ten verzoeke van Mr. Kronen burg gedaan, waarbij uit krachte van de in dat ex ploit vermelde executori ale titel, ten laste van voornoemde Husson, exe cutoriaal beslag is gelegd onder de n.v. Nederlands- Amerikaanse Stoomvaart Maatschappij (Holland- Amerika Lijn) te Rotter dam, op alle gelden, goe deren en/of geldswaarden, welke de derde-gearres teerde onder zich heeft en/ of zal verkrijgen van, ver schuldigd is of zal worden aan voornoemde Husson, welke inbeslagneming is geschied ter verzekering en verhaal der vordering van Mr. Kronenburg, vnd., ten laste van Husson, vnd., krachtens bedoelde execu toriale titel en wel voor de bedragen als vermeld in dat exploit van executori aal derden-arrest, alles on verminderd de verdere reeds gevallen en nog te vallen kosten, tot aan de algehele voldoening toe. M. H. PIETERS, Nw. Boschstr. nr. 26, Breda. Gerechtsdeurwaarder, Kosteloos. Op 14 oktober 1969 is door ondergetekende uitgebracht een exploit ten verzoeke van Weia Jasina v. Gaans, zonder beroep, wonende te Dinteloord, Gemeente Din- teloord en Prinsland, te de zer zake onder meer woon plaats kiezende te Bergen op Zoom, aan de Stations straat "nr. 24 ten kantore van de advocaat en procu reur Mr. M. van Ginneken, bij welk exploit Jannes Buiter, werkzaam op de Rijnvaart, rechtens wonen de te Dinteloord, gemeente Dinteloord en Prinsland, aan de Steenbergseweg nr. 32, doch thans feitelijk zon der bekende woon- of ver blijfplaats in het Konink rijk en zonder bekende woon- of verblijfplaats el ders, onder betekening van de daartoe betrekkelijke beschikking dd. 1 oktober 1969, met bevel zich strikt aan de inhoud van die be schikking te houden, is ge- dagvaard om op dinsdag 6 januari 1970, des voormid- dags te 10 uur, niet in per- soon, doch vertegenwoor digd door een procureur, te verschiinen ter Openba- re Civiele Terechtzitting van de Arrondissements- rechtbank te Breda, zitting houdende in hPt Paleis van Justitie, aan de Klooster- j laan nr. 46 te Breda. j De vordering strekt tot echtscheiding subsidiair i scheiding van tafel en bed, i met nevenvorderingen. M. H. PIETERS, Nw. Boschstr. nr. 26, Breda. Gerechtsdeurwaarder, De Griffier der Arrondisse mentsrechtbank te Breda brengt ter kennis van be langhebbenden, dat de rap porten van de heren des kundigen in de onteige ningsprocedures van: Cornelius Wilhelmus Smits, in zijn hoedanigheid van Burgemeester, Hoofd van het gemeentebestuur der gemeente Made en Drim- melen, wonende te Made, gemeente Made en Drim- melen tegen: G. J. Maas, wonende te Made, gemeen te Made en Drimmelen, In den Duin 18, en E. W. L. Ramakers, wonende te Made, gemeen te Made en Drimmelen, In den Duin 55 ter griffie van gemelde rechtbank zijn gedeponeerd op 10 oktober 1969 om al daar gedurende 14 dagen ter inzage van partijen en eventuele derde belang hebbenden te liggen. Breda, 10 oktober 1969. De Griffier deT recht bank voornoemd, Mr. R. P. E. DAHMEN. Bij vonnis van de Arron- dissements-Reehtbank te Breda van 3 oktober 1969 zijn in staat van faillisse ment verklaard de echte lieden Antonius Jacobus Cornel, fruithandelaar en Johanna Greetje Verduyn, wonende te Geertruiden- berg, met benoeming van Mr. A. A. S. M. Aerden tot rechter-eommissaris en on dergetekende tot curator. Door de Rechter-commis- saris is bepaald, dat de in diening der schuldvorde ringen moet plaatshebben uiterlijk op 15 november 1969 en de verificatiever gadering zal worden ge houden op maandag 15 de cember 1969 te 15 uur in het Gerechtsgebouw aan de Kloosterstraat te Bre da. De curator, Mr. M. B. Schuurink- Blanken Catharinastraat 13c, Breda. Bij vonnis van de Arron- dissements-Rechtbank te Breda van 9 oktober 1969 is in staat van faillissement verklaard de naamloze vennootschap Autobedrijf „Luxor" N.V., gevestigd en kantoorhoudende te Oos terhout, Leysenhoek 30-34 met benoeming van Mr. A. A. S. M. Aerden tot rech ter-eommissaris en onder getekende als curator. De curator, Mr. W. G. A. Kousemaker, Catharinastraat 13c, Breda. De enige uitdelingslijst in het faillissement van P. Bakker, voorheen te Ter- heijden, thans te Alblas- serdam, Pr. Marijkestr. 15, is op 16 oktober 1969 ter Griffie der Arrondisse- ments-Rechtbank te Breda gedeponeerd, alwaar zij ge durende 10 dagen ter kos teloze inzage van belang hebbenden ligt. De Curator, Mr. F. R. van der Laken, Sophiastraat 28, Breda. OPENBARE BEKENDMAKING. Burgemeester en wethouders van de gemeente Breda brengen ter openbare kennis, dat zij voor nemens zijn een vergunning te verlenen aan: 1. de heer M. L. F. M. v. d. Stee, wonende te Langeweg, Schoolstraat 2, tot het bouwen van een woning op het perceel Grieglaan 14; 2. N. V. Architectenburo P. S. A. Oomes en W. Th. M. Bogaert, gevestigd te Breda, Grote Spie 36, tot het bouwen van een kantoorge bouw op de hoek Ruusbroecstraat-Langendijk; 3. de heer G. Ch. Jongenelen, wonende te Breda, Prins Frederiklaan 11, tot het slopen van een aanbouw en het bouwen van een garage op het perceel Koraalstraat 52 4. de heer F. Kramer, wonende te Breda, Over- akkerstraat 256, tot het verbouwen van een keuken en garage op het perceel Overakker- straat 256 en 5. de Bouwmaatschappij Breda N.V. gevestigd te Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 45, tot het bou wen van 61 eengezinswoningen en bergingen op de percelen Bisschopshoeve nos. 15 e.v. Daar bovengenoemde bouwplannen niet in over eenstemming zijn met de ter plaatse geldende uitbreidingsplannen zullen de vergunningen ver leend worden met toepassing van artikel 20 der wederopbouwwet. Belanghebbenden kunnen gedurende 10 dagen na heden hun bezwaren schriftelijk kenbaar maken aan het gemeentebestuur en gedurende deze ter mijn ter gemeentesecretarie, afdeling volkshuis vesting, Catharinastraat 16, inzage nemen van de bouwaanvragen met bijbehorende bescheiden. Breda, 16 oktober 1969. Burgemeester en wethouders voornoemd, MERKX, burgemeester. VAN DEN DAM, secretaris. VINKE CO AMSTERDAM Reders, Cargadoors, Agenten Geregelde Lijnen vraagt voor onder haar beheer staande REDE RIJEN (voor lijndiensten en bulkcarriers) in ver band met nieuwbouw en vervroegde aflossing van haar officieren in het bezit van diploma A en B Sollicitaties, schriftelijk of mondeling, te richten aan de afd. Personeelszaken, de Ruyterkade 107, Amsterdam. Tel. 64133. (5 minuten van Centraal Station). VOSSENDAAL 11A, ETTEN-LEUR TEL.: 01608 -2546 vraagt ERVAREN Sollicitaties dagelijks van 8 uur tot 17.00 uur aan bovengenoemd adres. LANDELIJK AVONDBLAD vraagt voor Ulvenhout Inlichtingen agentschap Breda. Telf. 30889. Lange Brugstraat 26, Breda zoekt voor spoedige indiensttreding met ervaring op gebied van administratie en enige boekhoudkundige kennis. Solicitaties aan bovenvermeld adres tussen 10 - 12 en 2 - 5 uur of schriftelijk. CONSTRUCTIE BUREAU MARTON VUCSAN vraagt voor haar tekenkamer ervaren H.T.S. - U.T.S. of P.B.N.A. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons kantoor Baronielaan Ibis - BREDA - Tel. 41393 huiin1"""'! lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllltllllllllllIIIIIMIIIIIMIIIIIIIIII""1 iiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiii IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIllllllllllllllll'1"11""1"" 11# I •J ook als tabletten

de Stem | 1969 | | pagina 26