Onbekwame tJCI- leden remmen de vooruitgang Hoekstra sterkste in sluitingskoers Hulst „DE SCHELDE" KRIJGT MEER MOGELIJKHEDEN Syntraciét Good Luck tegen AZYY de favoriet npleegsler PARIJS BLAD „AURORE": Zeer veel kritiek Feijenoord weer voor lastige wedstrijd l#2Jf VANAVOND voetbal op t.v. Uitslag Geef haard en Sraclwl Betere warmte is er niet. •Toto 10 KNVB-ZATERDAGVOETBAL groep, BAVO- EK 10PAEDIE a e d Eis de originele d&ébst buitenbijts plot Cosmetica lidsadviseuse -LEUR met c.v. «premie maand VERLEIDING Deense arbiter bij Nederland- Bulgarije Schooljeugd Uw holenhandelaar brengViwelwn Gewaarschuwd Uitschieter Programma M tvangen samen ge collega's srking komen jongens jes, met ulo-diploma of tenminste 17| jaar oud worden in 3^ jaar op- L— het diploma Zieken- B. diploma staat een we- - je open I Steeds meer verpleegzorg voor de v-zwakke medemens uwd aan speciaal daar- jgeleide deskundigen, irover eens praten vjn kijkje in ons mooi- centrum, vlak bij zee en :en gesprek over je toe- i kansen. Laat er geen ir groeien en bel voor raak (02533) 3144, of ;n brief aan de directie, Iderweg 27, Noordwij- wijkerhout TRISCH CENTRUM na zoekt >pgeleid tot ;en werkuren bepalen ;eltelijke dagtaak), te, echt vrouwelijke t u de kans een aantrek- te verdienen, een afspraak 30 -1344 t igen van onze kliniek lordelijke, maar vooral orden graag verstrekt door Numan, aan wie U ook om informaties of Uw tel. (01710) 50840 Roosendaal en Breda kunnen wij u te koop (doorzon) woonk. van woonk. met hardhouten 3 of 4 sl.k., 2 toiletten, balcon, dakkapel etc. 00.— en f 48.550.--Mi- .450.— en f 6.200.— ind ek bedraagt de last. na H eerste jaar gem: *er iddeld DP ïur, Wit-Roosken", Nispen- donderdag 9 oktober jnstraat 104, Amsterdam (Van onze redactie) PARIJS Het besluit van de UCI om voortaan in de Tour de France en de Ronde van Italië de duur te bekorten tot 20 dagen, de lengte van de etappen te beperken tot 200 kilometer en de gemiddelde afstand tot 180 kilometer heeft in de Franse bladen veel beroering gewekt. De France Soir wil best aannemen, dat bij dit besluit de be doeling heeft voorgezeten om aan het dopinggebruik een einde te maken of om het misbruik zo veel mogelijk te beperken. Op zichzelf een lofwaardig streven. Maar het bestuur heeft blijk baar niet voldoende de kaart van Frankrijk bestudeerd. Want niet ieders etappe-stad heeft voldoende hotel- en restaurantaccommoda tie om alles wat vastzit aan de Tour te ontvangen en te herbergen. De etappes zijn geen oorzaak van oververmoeidheid voor de renners die onderweg goed worden verzorgd en voldoende rust krijgen. Het kwaad schuilt in het teveel aan criteriums, waardoor de renners zich dikwijls moeten verplaatsen, zodat zij geen tijd hebben om uit te blazen en tot rust te komen. Een uitstekend mid del zou zijn geweest dit aantal crite riums te beperken. Wat men thans heeft gedaan staat gelijk met een de valuatie van de wielersport. Het sportblad l'Equipe denkt er net z0 over. Uitsluitend sportief bekeken kan de verkorting van etappes bij dragen tot meer leven in de brouwe rij en tot betere prestaties. Maar wat l'Equipe het bestuur bijzonder kwa lijk neemt is, dat met de diverse or ganisaties geen enkel voorafgaand overleg is gepleegd en dat men zich in de geografische problemen niet heeft verdiept. Heeft het bestuur zich wel rekenschap gegeven van wat de Tour de France vergt aan huisvesting en aan communicatiemogelijkheden in de diverse etappe-steden? Als het bestuur zijn zin zou krijgen-, wat is er dan nog over van de Tour de France? De kwaal ligt elders. Renners reizen voor diverse crite riums voortdurend naar alle hoeken van Frankrijk en van Europa in plaats van hun krachten te concen treren op de klassieke sport en op de etappes. Wat gaat er gebeuren ais de renners morgen over meer vrije liji zullen beschikken? Dan komen er nog meer criteriums en dan zal de verleiding nog veel groter zijn om zich tegen overmatige vermoeidheid nog meer doping te gebruiken en l'Epuipe besluit:,.Men moet de kwaal zelf aantasten. Men bestrijdt geen kanker met kwakzalversmiddelen." De Parijse Aurore is pog veel bo- zer en schrijft hoe noodzakelijk het is geworden om aan de oude sokken van de U.C.I. de wapens af te nemen, waarvan zij zich ten onrechte heb ben meester gemaakt. Mag men de vooruitgang laten tegenhouden door een stel onbekwame seniele heren? Waar vindt men binnen een straal van 180 kilometer iedere dag steden die in staat zijn om 2000 mensen van de Tour de France te herbergen, on derdak, te eten en te drinken te ge ven? Daar komt bovendien bij, dat als Genève ziin zin krijgt, de renners door minder wedstrijddagen grote fi nanciële verliezen zullen lijden. De organisatoren van de Ronde van Spanje hebben hun misnoegen uitgesproken over de maatregelen van de UCI om de doping tegen te gaan. De directie van de Vuelta is van mening dat de beperking van het aantal etappes en kilometers in de grote ronden het doping-probleem nog niet oplost. Men vindt verder dat de nieuwe formule voor de toelating tot het wereldkampioenschap op de weg er niet toe bijdraagt dat dit kampioen schap aan waarde wint. De Spanjaar den willen de strijd om de regenboog trui niet in een rit beslissen, maar over meer wedstrijden verdelen. Verder zijn de organisatoren van de Vuelta evenals de directie van de Tour de France van mening dat zij bij het overleg over deze kwestie be trokken hadden moeten worden. Piet Hoekstra, geflankeerd door de rondemiss, met de bloemen voor zijn zege in Huist. (Van onze sportredactie) HULST De sluitingskoers in Hulst, gisteren onder ideale weers omstandigheden verreden, is geëin digd in een triomf voor de slimste onder de coureurs; de renners die vanaf het begin van de 110 kin lan ge wedstrijd geweten hebben dat het waanzinnige tempo dat vanaf de eer ste ronde was gedraaid, nooit twee en een half uur zou kunnen worden volgehouden. Hun inzicht blaek juist want toen de knokkers van het eer ste uur na vele kilometers wat op-1 vallend over hun stuur begonnen te buigen, was er nog geen gat van be tekenis geslagen. Op dat moment sloegen ze toe: Koeken, Hoekstra, Meyer, Spetgens, van Stralen en Legierse, de uitge kookte rijders die hun reserves nog niet hadden aangeboord. Met in eer ste instantie uitloper Spetgens als lokaas, en Koeken als de grote ani mator in de achtervolgende groep, werd een kopgroep van zestien man uit elkaar getrokken, en reduceerde (Van onze sportredactie) BREDA Door een tegenstrijdige berichtgeving in onze krant van gis teren zijn vele lezers in verwarring Seraakt over de juiste speeldatum van de eerste wedstrijd tussen AC Milan en Estudiantes voor de we reldbeker voor clubs. De wedstrijd wordt vanavond gespeeld en zal om 20.55 uur rechtstreeks worden uit gezonden op de Nederlandse televi sie (eerste net). Dit in tegenstelling roet hetgeen in ons bericht „recht streeks op televisie" stond vermeld en waar sprake was van gisteravond. Gisteren hebben Rocco (AC Milan) t en Zubeldia (Estudiantes) de opstel- ™g van hun team bekend gemaakt, net elftal van AC Milan is als volgt samengesteld: doel: Cudicini: ach ter en midden: Anquiiletti, Schnel- nnger. Rosato, Malatrasi en Fogli (of Trapattoni); voor: Sormani, Lodetti, vombin, Rivera en Prati. Estudian tes zal in het veld komen met: doel: pnetti, achter en midden: Suarez, Madero, Malbernat, Manera. Togne- h- voor: Echecopar, Bilardo, Coni- Sliaro, F] ores en Veron. Een half uur voor de wedstrijd zal ussen de Fransman Machin, de Oos- -enrijker Schiller en de Tsjech Krna. "Wh, die zijn aangewezen om de ontmoeting te leiden, worden geloot wie als scheidsrechter zal fungeren m wie als grensrechters. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN 't Resultaat van de trainingen in het Terneuzense over dekte zwembad zal in het komende zomerseizoen zeker te merken zijn" voorspelt de heer Th. Acke, voorzit ter van de Terneuzense zwemver eniging De Schelde en praeses van de K.N.Z.B. - kring Zeeland. „In het vorige seizoen was aan de tijden van de Middelburgse en Goese zwem mers al duidelijk te zien dat ze door het verwarmde water in de open baden eerder konden beginnen met hun trainingen. We hebben moeite gehad om het verschil later in het seizoen te overbruggen." De Ter neuzense zwemmers krijgen dit keer om hun beurt de kans hun concur renten een slag voor te zijn. Zolang de overdekte zwembaden in Middelburg en Vlissimgen nog niet klaar zijn is „De Schelde" de enige Zeeuwse zwemvereniging die in de winter onder behoorlijke omstandig heden door kan zwemmen. Zeker een reden om bij de opening van „De Honte" blij te zijn. Oprechte vreugde was er maar- dagavond bij de zwementhousiaslen die de opening van het Terneuzense bad bijwoonden. Het was echter geen onverdeeld genoegen. Want juist bij de aanblik van het mooi uitgevoerde DEN HAAG (ANP) De laatste wedstrijd van Nederland in de voor ronden van het wereldkampioenschap voetbal tegen Bugarije op 22 oktober in stadion Feijenoord in Rotterdam staat onder leiding van de Deen Gunnar Michaelsson. Hij wordt geassisteerd door Kaj Soerenseu en Kjeld Svanevig. bad, bekroop de Terneuzense wed strijdzwemmers teleurstelling over het feit dat zij wekelijks de „kuip" slechts drie uur kunnen bevolken. Het was geen teleurstelling voor het bestuur van „De Schelde" toen be kend werd dat het bad slechts voor een zeer beperkte tijd bese-ükbaar zou zijn voor de wedstrijdzwemmers. Er was reeds meerdere malen op ge wezen dat „De Honte" in de eerste plaats bestemd was als instructiebad voor de schooljeugd. Men had echter gehoopt dat er desondanks minstens twee avonden beschikbaar zouden zijn voor „De Schelde". Maar ook twee wekelijkse trai ningsavonden voo>- de 300 leden van De Schelde (de grootste zwemver eniging van Zeeland) bleek geen haalbare kaart. Voorzitter Acke: „dat heeft in de eerste plaats een finan ciële oorzaak. Wij betalen voor een uur training op een door de weekse avond 30,Voor een uur op zon dagmorgen vroeg men aanvankelijk 40,Dat was te veel voor onze club. Als wij zondagsmorgens met 22 le den naar St. Niklaas gaan, wat wij de vorige winter gedaan hebben, zijn wij voor een uur 14,— kwijt. Als de huurprijs op zondag inderdaad 40, blijft dan overwegen wij om de trai ningen in St. Niklaas voort te zetten". De heer Acke gelooft overigens niet dat dit noodzakelijk zal zijn. Hij heeft goede hoop dat de zondagse huurprijs van het bad, die een dezer dagen weer ter sprake komt bij 3. en W.. verlaagd zal worden, zodat de club op vrijdagavond twee uur en op zon dagmorgen één uur kan oefenen. De verhoogde onkosten (alleen de huur van „De Honte" komt de club per winter op ruim 3000, - te staan) tracht men op te vangen door van de leden die de trainingen bezoeken iets extra's te vragen. Ondanks het feit dat het zwembad slechts drie uur voor De Schelde be schikbaar is verwacht men zoals ge zegd volgend jaar al betere tijden. „Een half uur intensief trainen is voor onze leden al '-effectief. Het is bovendien zo goed als zeker dat het bad van-af half januari beschikbaar is voor de kringtrainingen van de KN ZB. De beste Zeeuwse zwemmers en zwemsters om-der de 16 jaar zullen dan wekelijks anderhalf uur kunnen trainen. Hoewel wij op verschillende punten nog onvervulde wensen heb ben moet toch gezegd worden dat wii met onze krinigtraimn-gen van de hel in de hemel komen. Tot nu toe wer den de bijeenkomsten namelijk ge houden in de Souburgse Purley Pool, een ins-tructiebadj e van 10 meter lang", aldus de heer Acke. De Scheldevoorzitter is het er vol komen mee eens dat in de eerste plaats aandacht geschonken wordt aan de zwemopleiding van de school jeugd. Desondanks had volgens hem het verlanglijstje van de wedstrijd zwemmers aanmerkelijk verkort kunnen worden als zij hun wensen bij voorbaat kenbaar hadden kunnen maken: „men heeft mij of mijn voor gangers nooit gevraagd wat wij voor eisen aan het bad stellen. Nu is het bad klaar. Wij hebben ons er over verwonderd dat het nog zo'n mooi ruim gebouw is geworden, maar het wateropper vlak is slechts 200 m2, terwijl de mi nimum eis. voor het afnemen van KNZB-diplo-ma's 250 m2 is. Ik zal mijn best doen om daar dispensatie voor te krijgen, maar waarom is ons daarover geen advies gevraagd van te voren. Als het bad twee meter bre der gemaakt was hadden wij grotere wedstrijden kunnen houden en had den de kinderen zonder meer hun diploma's kunnen halen" men het aantal kanshebbers op de erepalm, uiteindelijk bestemd voor Hoekstra, tot zes. De overige renners uit de grote -kopgroep beschikten over te weinig energie om het zestal nog enigszins te bedreigen. Onder de achterblijvers, die in de laatste ronden in enkele groepjes uiteen vielen, bevonden zich de coureurs die eerder op de middag geschitterd hadden voor het talrijke publiek. Daar was in eerste instan tie Kroone-n, de grote man uit de eer ste helft van de wedstrijd, die sa men met Van Beers de eerste se rieuze ontsnapping op touw zette. Daar was Van Poecke, met Spetgens op jacht geweest naar de groep Kroo- nen, die door hun aansluiting in de 25e ronde,'uitgebreid werd tot negen man. En daar was ook Wouters, 27 ronden voor bet einde alleen weg, maar die in de slotfase niet ver der kwam dan een vijftiende plaats. Zij moesten lijdelijk toezien hoe Koeken, van Stralen, Legierse, Meyer en Hoekstra op negen ronden (van 1100 meter) van de finish aansluting kregen met Spetgens die op 17 k.m. van de krijtlijn tevergeefs zijn kans had gewaagd. Weldra had het zestal 'n straatlengte voorsprong op Van Leeuwen, die op zijn beurt werd ge volgd door een groepje met Prinsen, Van Poecke, Tolhoek en Kroonen. Zij hadden de hoop op een ereplaats na de sprong van Koeken en de zijnen echter reeds opgegeven. De zes koplopers zorgden voor een waardige aansluiting van deze zeer aantrekkelijke koers. Bijna op een lijn stormden zij op de eindstreep af. Op de laatste meters spitste de strijd zich tob op Koeken en H/ekstra. De Friqs toonde in die laatste fase toch over iets meer macht te beschikken dan de fei sprintende Koeken. De coureur uit Achtmaal kon ove rigens tevreden zijn met zijn tweede plaats. Het leverde hem voldoende punten op om in het Breda-Bierklas- sement ten koste van Van Overveld op te klimmen naar een tweede plaats. De eerste prijs in het klasse ment, dat dit jaar in 58 verschillen de koersen werd verreden, was voor de tweede achtereenvolgende maal voor Tonnie Barten uit Klundert. 1 P. Hoekstra, Dokkum, 110 km in 2.46.14, 2 K. Koeken, Achtmaal, 3 P. van Stralen, Heerhugowaard, 4 J. Spetgens, Someren, 5 J. Meyer, U- trecht, 6 P. Legierse, Den Haag, 7 H. v. Leeuwen, Den Haag, 8 P. van Poecke, Koewacht, 9. W. Prinsen, Hank, 10 K. Tolhoek, Yerseke, 11 T. Konings, Sprundei, 12 W. v. Steenis, Hoogblokland, 13 S. Ouwerkerk, Rot terdam, 14 L. Bo-gers, Ossendrecht, 15 A. Wouters, Zundert, 16 C. Bal Kwadendamme, 17 H. Standers Oude Tonge, 18 C. v. d. Berg, St. Maartens dijk, 19 R. Karremans, Rotterdam. (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) BREDA De beide koplopers in de eredivisie, Feijenoord en Ajax staan na de moeilijke wed strijden tegen respectievelijk Go Ahead en PSV zondag opnieuw voor een zeer lastige opgave. Voor landskampioen Feijenoord staat de ontmoeting tegen stadgenoot Sparta op 't program. De Feijen- oorders toonden tegen Go Ahead duidelijk een tekort aan conditie te hebben en wonnen vrij fortuin lijk door een schitterend doelpunt van de Oostenrijkse aanwinst Franz Hasil. Feijenoord werd na de rust echter in de verdediging gedrongen door de Deventenaren, en de Rotterdammers konden slechts met moeite stand houden. Sparta slaagde er evenmin in te imponeren. Op eigen terrein kwa men de Rotterdammers niet ver der dan een doelpuntloos gelijk spel tegen rode-lantoomdrage DOS. De kans is groot dat Feijenoord in de derby tegen Sparta zijn eerste verliespunt zal moeten incasseren. Een puntenverdeling lijkt zeker een haalbare kaart voor Sparta. Iets minder lastig krijgt Ajax het. De formatie van trainer Michels gaat naar FC Twente. De elf van Rijvers hadden een zeer matige competitiestart, maar hebben zich daarna voortreffelijk hersteld. Zondag werd het tegen NEC een 11 gelijk spel in de Goffert een knappe prestatie. Maar Ajax draait zonder meer soepel. Dat bleek vooral tegen PSV, dat de zware wedstrijd voor de Europa Cup II tegen Rapid Wien nog in de benen bad. Ajax wandelde met gemak naar 'n 30 overwinning. Met Cruyff en Keizer als goede uitblinkers. Vooral Cruyff, die niet meer zo individueel opereert als in voorgaande seizoenen, is Ajax de grote favoriet in Enschede. Of het team van Rijvers moet voor een onverwachte sensatie kunnen zorgen. Voor NAC zal het niet gemakke lijk zijn zich in de kopgroep te handhaven. De Bredanaars stel den teleur tegen MVV, waar ze niet tot scoren konden komen. Nu Go Ahead naar het NAC-stadion komt zal het niet meevallen de punten in Breda te houden. De equipe van Fahdronc heeft tegen Feijenoord getoond tot zeer goed spel te kunnen komen, dus NAC is gewaarschuwd. De pupillen van Canjels hebben het terreinvoor deel en dat zou doorslaggevend kunnen zijn- Er zqn eerder clubs met een grote reputatie gesneu veld in Breda. Debutant Haarlem, dat het verrassend goed doet in deze competitie kan zich zeker Telstar - ADO 1 X DWS - MVV XI 1 NAC - Go Ahead 1 1 X Feijenoord - Sparta x| 1 DOS NEC 1 x| FC Twente - Ajax XI H. Sport - Haarlem X 1 Volewijckers - DFC 1 1 X Vitesse - Heracles UI XI Volend. - Willem II xl Cambuur - Bi. Wit XI HVC - Excelsior Xl AGOVV - Wagen. handhaven vlak achter Feijenoord en Ajax. Haarlem gaat naar Holland Sport, en al is het moeilijk winnen op Houtrust, toch is Haarlem fa voriet. Dat Barry Hughes zijn elftal weet op te zwepen tot goe de prestaties werd zondag weer bewezen toen GVAV in Groningen met 0-2 werd verslagen. Telstar - ADO is een duel tussen twee ge lijkwaardige tegenstanders. Beide teams hebben zeven punten uit acht wedstrijden verzameld en een gelijkspel lijkt hier dan ook de meest voo-r die h-a-nd liggende uit slag. Het Amsterdamse DWS kan twee kostbare punten rijker wor den, nu het op eigen terrein MVV ontmoet. MVV faalde ook zondag tegen NAC, en de kans is groot, dat de Maastrichtse ploeg ook te gen DWS niet opgewassen zal blij ken. Het onderaan de ranglijst benge lende DOS is kansloos tegen NEC- De elf uit Nijmegen draaien sterk mee in de middenmoot en het lijkt niet waarschijnlijk dat het zwakke DOS erin zal slagen te ze gevieren of er zelfs maar een ge lijk spel aan over te houden. Het ziet er naar uit dat ook dit seizoen voor DOS een seizoen is waarin het alles in het werk zal moeten stellen degradatie te ontlopen. Sporttoto nummer tien vermeldt voorts nog e envijftal eegrste di- siewedstrijden en een ontmoeting uit de tweede divisie. In de eerste divisie kan het Tilburgse Willem II zijn leidende positie handhaven. In Veendam moet Van der Leek zijn mannen naar de overwinning kunnen leiden, hoewel Veendam in staat is op eigen veld voor een uitschieter te zorgen. Volewijkers en DFC zijn aan elkaar gewaagd. Het cijfer drie lijkt hier de juis te prognose. Heracles heeft de beste kans op winst tegen het Arnhemse Vitesse, terwijl het goed draaiende Blauw Wit SC Cambuur geen schijn van kans zal geven- Excelsior staat zeer goed geklas seerd en heeft weinig moeite om HVC te verslaan. In de tweede di visie zullen AGOVV en Wagenin- gen met een puntenverdeling te weden zijn. Van een onzer voetbalmedewerkers BREDA In vrijwel alle klassen kunnen de leiders in de KNVB-za- terdagcompetitie hun positie hand haven. Het is niet te verwachten dat DOTO in 2 A zijn goede positie gaat verzwakken nu het puntloze ARC op bezoek komt. De streek- derby Kozakken Boys-Sprang blijft altijd nog wel een ontmoeting met vele mogelijkheden, maar de Wer kendammers zijn op eigen veid toch favoriet- SSC zou wel eens voor een verrassing kunnen zorgen nu blijkt dat de Capellenaren weten wat doel punten maken is, maar de Katwij- kers staan op de tweede plaats en zullen die niet zo maar prijsgeven. Bij een overwinning komen de Ca pellenaren dicht bij de bovenste vier. Rijnsburgse Boys heeft geen moeite met SIZO en 's-Gravenzande aan op eigen veld Spijkenisse ver- laan. Huizen verwacht geen moeilijkhe- len bij NDSM. In ae tweede klasse i weet Arnemuiden dat CSVD iver een snelle ploeg beschikt die nen niet moet onderschatten, dat ndervond De Meeuwen reeds, dat lij Ter Leede de winst ook niet voor et grijpen heeft. Een puntenverde- ng zou al eervol zijn. In de derde klasse Zuid kan Good uck zijn puntenaantal vergroten nu ZVV op bezoek komt. De moge- jkheid zit er in dat Good Luck -ider gaat worden, maar dan zou OAD moeten verliezen in de reekderby tegen Sieeuwijk. Ter- euzense Boys krijgt de handen vol tn Woudrichem, zeker als dit team o'n produktieve bui heeft als vorige /eek. BVC mist zijn geschorste spe- ers, maar heeft tegen Rillandia och de beste kansen- Krabbendijke kan een plaatsje naar boven, Roda Boys is voor de Krabbendijkers een te kloppen tegenstander. In de vier de klasse A blijft Altena na zater dag nog aan de leiding. Zuilichem met één punt zal dat niet kunnen tegenhouden. Wilhelmina verwacht ook een overwinning nu Seolto op bezoek komt. Het blijft de vraag of debutant SDO zijn huzarenstuk van vorige keer kan herhalen bij VVN. Dat zullen ze in Klundert wel niet toelaten. Als Beatrix nog niet bekomen is van de dreun van afgelopen week, ziet het er niet naar uit dat het Brakel verslaat. Zwaluwse Boys krijgt Wit Zwart thuis, en aangezien de Capellenaren over hun inzinking heen zijn. zal doelman Polak zijn handen wei kunnen warmen bij de schietgrage voorhoede van de Wit zwarten. In de vierde klasse B mag WHS tegenstander Hoek niet onder schatten- Als de St.-Annalanders winnen zit het goed, want Smerdiek is tegen Yerseke niet zeker van da zege, evenals Chrislandia, dat Kloe» tinge op bezoek krijgt. Wissenkerka en Kapelle geven elkaar niet veeil toe. 3e klasse A: SSC'55 - Quick Boys, SIZO - Rijnsburgse Boys, NDSM - Huizen, DOTO - ARC, Kozakken Boys - Sprang, 's-Gravenzande SV- Spijkenisse. 2e klasse B: Arnemui den - CSVD, Ter Leede - Meeuwen. 3e klasse Zuid: Terneuzense Boys - Woudrichem, NOAD '32 - Sieeuwijk, BVC '54 - Rillandia, Krabbendijke - Roda Boys, Good Luck - AZVV. Ie klasse A: Zuilichem - Altena, Wilhelmina '26 - Seolto, VVN-SDO, Beatrix '63 - Brakel, Zwaluwse 3oys - Wit Zwart. 4e klasse B: Jmerdiek - Yerseke, WHS - Hoek, Wissenkerke Kapelle, Chrislandia- Kloetinge, Nieuwland Veere. (ADVERTENTIE) De heer Acke voor het nieuwe instructiebad De Honte in Terneuzen.

de Stem | 1969 | | pagina 15