Renteverhoging! Bij de NMB nu al 4%% op gewoon spaartegoed! 5 7% 6% frans.i verliep Monteurs en Leerling-Monteurs/Monteuses Produktie-lassers/Bramers Stampers en Leerling-Stampers Met Dynamische Duo. 20- HORECABEDRIJF 3 leidinggevende assistenten d Opzegtermijn 1 maand: rente 4'/2% Opzegtermijn 3 maanden: rente 5% Voor u nu nog hogere rente bij de NMB. De 4% spaarrekening wordt nu 41/2%. Praktisch vrij sparen: 2500,- direct opvraagbaar Voor de restl maand opzegtermijn. De rente op de spaarrekening met een opzegtermijn van 3 maanden nu 5% in plaats van 4%%. Da NMB heeft nog veel meer aantrekkelijke spaarvor- men waaruit u een keus kunt maken - tot aan 7% toe. Voor u j~ is er nog een belangrijke reden om naar de NMB te stappen: de prettige, vlotte behandeling, de deskundige voorlichting,kortom de Eerste inleg ten minste ƒ10,-. Tot ƒ2500,- per maand direct opvraagbaar. Eerste inleg ten minste 100,-. Opzegtermijn voor gehele tegoed: 3 maanden. de bank waar ook zich thuis voelt zanussi was automaten veemarktstraat 43 telef 38880 breda Wij vragen voor spoedige Indiensttredina produktiemedewerkers in de volgende afdelingen; Gashaardenmontage: Voorbewerking: Stamperij: (2-pioegendienst) Leeftijd tussen 20 en 45 jaar. Geboden wordt een uitstekend betaalde werkkring in een bedrijf dat er - o.a. door goede sociale voorzieningen - in alle opzichten naar streeft een prettige werksfeer te bevorderen. Zo noemt HU deze opmerkelijke kombinatie van shirt en pantalon. Dit jersey safari shirt - een pracht exemplaar uit onze kollektie - is van Leacril. Getailleerd En voorzien van alle details, die mode maken. Een treffend voorbeeld uit HU's geweldige kollektie broeken is deze wijde-pijpen- pantalon van polyester scheerwol. In uni gabardine syg? en fijne fantasie flannels. Meer veiligheid door de juiste banden. Als bandenspecia listen geven wij U vrijblijvend deskun dig advies. te huur aangeboden Bontmantels Kees van de Ven nederlanase accountants-maatschap DE STEM VAN VRIJDAG 3 OCTOBER 1969 28 de heer C. H. M. Mackaay, Voorlichting Centraal Kantoor voor Amsterdam. Opzegtermijn 6 maanden: rentesi0/0 PorctA inliafl to Eerste Inleg ten minste f 100.—. Opzegtermijn voor gehele tegoed: 6 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste 100,—. Opzegtermijn 24 maanden: rente 7% Eerste inleg ten minste 100,—. Opzegtermijn voor gehele tegoed: 24 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste 100,—. rente 6% Eerste Inleg ten minste 100, Opzegtermijn voor gehele tegoed: 12 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste f 100,—. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Breda: Veemarktstraat 55-57, Valkeniersplein 14. Bergen op Zoom: Zuivel- plein 5. Dongen: Hoge Ham 19. Etten-Leur (N.Br.): Markt 34. Halsteren: Dorpsstraat 13. Oostburg: Nieuwstraat 24. Oosterbout: Heuvelstraat 8. Roosendaal: Markt 19. Terneuzen: Nieuwstraat 10, Voorts bijkantoren te Breskens, Goes, Hulst, Sas van Gent en Zaamslag. G51 bij ons 498, G52 615,— G54 715,— met volledige service en garantie. Onze Personeelsdienst zal u gaarne inlichten over deze functies in de kantine van ons bedrijf. Tramsingel 17 te Breda, op zaterdag 4 oktober van 10.00 tot 12.00 uur en verder iedere woens dag van 10.00 tot 19.00 uur. KONINKLIJKE IJZERGIETERIJEN EN CMAILLEERFABRIEKEN "DE ETNA" N.V. BREDA, Aanbieding geldig t/m 8 oktobec Amsterdam: Beethovenstr. - Ferd. Bolstr. - Jan Evertsenstr. - Javastr. - Joh. Huizingal. - Kinkerstr. - Middenweg - Nieuwendijk. Nijmegen: Burchtstr. Rotterdam: Beursplein - Zwart Janstr. - Lijnbaan. Den Haag: DierenseL Amersfoort: Langestr. Utrecht: Vredenburg - Steenweg. Apeldoorn: Hoofdstr. Vlaardingen: Liesveld Veerplein. Tilburg: Schouwburgring. Arnhem: Presüchaaf. Breda: Ginnefeenstr. Dordrecht: Statenplêin. Eindhoven; Marter, Haarlem:Gr. Houtstr. Hilversum: Kerkstr. Rijswijk: In deBogaard. Loden: Haarlemmerstr. Dorpscafé te Sint-Jansteen ZondeT contanten en vestigingspapieren behoeft men niet te reflecteren. Brieven onder no. 21498, bureau van dit blad. Lange persianer pattes 475,- Lange nertspootjes 1 756,— Nieuwlandstraat 3 Tilburg tel 04250-26817 Amsterdam Den Haag Rotterdam Almelo Amersfoort Beverwijk Breda Eindhoven Enschede Gouda Groningen Haarlem Heerlen Hilversum Leeuwarden Middelburg Zwolle Brussel ORGANISATIE De Nederlandse Accountants-Maatschap biedt, mede door zijn talrijke vestigingen, uitstekende toekomstmo gelijkheden. Dit geldt zowel voor hen die de accoun- tantsstudïe volgen, als voor degenen die zich willen toeleggen op een specialistische studie van kortere duur, ln het bijzonder hebben wij behoefte aan: met name voor onze vestigingen te Breda en Middelburg. FUNCTIE Onder meer het in samenspel met de accountant, die de leiding heeft van het controlerend team, verdelen van de werkzaamheden onder de assistenten en het uitoefenen van het toezicht daarop. In voorkomend geval het ver vangen van de accountant bij het contact met de direc tie van het te controleren bedrijf. VOORWAARDEN Candidaten voor de hiervoor aangeboden functie dienen met de N.I.v.R.A.-studïe tot een daarmede overeen komstig niveau te zijn gevorderd, dan wel in het bezit te zijn van het diploma S.P.D. Zij dienen het vermogen te hebben leiding te geven. Daartegenover bieden wij een honorering, die overeen komstig isaan de zwaarte van de functie. Bovendien zijn de secundaire arbeidsvoorwaarden ronduit goed te noe men. SOLLICITATIES Belangstellenden worden verzochthun sol I ïcifatie te rich ten aan het kantoor te BREDA Baronielaan 18, t.a.v. P.M. van den Heuvel tel. 01600 - 22400 MIDDELBURGDam 37, tel. 01180 - 5657 Gaat Uw belangstelling uit naar een van de andere kanto ren, schrijf dan aan het Algemeen Secretariaat, Heemraads singel 319, Rotterdam-6 of bel 010-259880, tst. 25.

de Stem | 1969 | | pagina 22