Gewichtheffe!' brak been Alsu f139.50 voor een kolber t veel vindt, moet u toch even itoren deze advertentie de Formidabel eerste Wernhout A maand! IN MOERSTRATEN Grote deelname aan wandeltocht oh verfrist roor f 59.- fioen in gebruik! RF - BEHANG [iST ZN. TAFELTENNIS OTC veroverde de ,Dorpencup' Dan blijkt wellicht die prijs helemaal niet zo hoog, Dan is zo'n kolbert - ineens iets om V te hebben.,. Voetbalarbiter Paardesport ZEGE VOOR KOUWENBERG auw op één plant f knotsgoeie bolknak van WILLEM H SOcent i alleen het allernieuwste, alleen het allerbeste DE STEM VAN DINSDAG 30 SEPTEMBER 1969 (Van onze volleybalmedewerker) BREDA In de eredivisie volley bal (heren) blijken de verhoudingen heel anders te liggen dan vorig jaar. Het in het verleden zo succesrijke Blokkeer dolf het onderspit tegen Orawi, dat met niet mis te verstane cijfers een 3-1 overwinning behaalde. A.M.V.J. en Libanon blijken dit jaar hoge ogen te gaan gooien, terwijl voor Cito en S.F.C. een bescheiden rol lijkt weggelegd. D.O.S. behaalde een kostbare zege bij mede-debutant D.T.S. In de zuidelijke hoofdklasse bleek Bermi, met twee invallers, niet op gewassen tegen een zeer sterk E.V.V. De beslissing viel in feite al in de eerste set. Met 14-16 won de geluk kigste en toen zakte het verzet van Bermi ineen. Orawi 2 en Odulphus bleven, zij het met moeizame 3-2 overwinningen, eveneens ongeslagen. Van de verliezers van vorige week won Were Di van Sarto en Concordia van Hajraa. Bij de dames boekte debutant St. Paul zijn tweede zege en leed ex- eredivisiër P.S.V. zijn tweede neder laag. In de overgangsklasse dames slech te resultaten voor de Bredase teams. R.H.B.S. en V.V.O. lieten zich in ei gen huis verrassen door respectieve lijk Orawi 2 en Sarto. L.V.C. moest het hoofd buigen bij het sterke Set Bp in Den Bosch. Lyceum kwam in het verre Grave evenmin tot set winst. In afdeling 8 leverde de ont moeting TerholeMarathon opnieuw winst op voor Marathon. Bii de heren zijn er zware klappen uitgedeeld. In Bergen op Zoom zorg de Moller V.C. voor een grootse ope ning van het seizoen door Lyceum met 3-0 terug te wijzen. In Vlissingen bezorgde Matador Delta 2 een 3-0 nederlaag. Sifrak liet Flits in de 2e set de eer redden, maar hield de Rot terdammers in de 3 andere sets dui delijk onder de 10 punten. L.V.C. R.H.B.S. was twee sets lang een echte derby. Na de 15-12 en 14-16 hadden de HBS'ers blijkbaar hun kruit ver schoten en kon LVC zich vlot naar een 3-1 zege spelen. MOERSTRATEN In samenwer king met de K.P.J. Heerle-Moerstra- ten heeft de wandelsportvereniging „Moerstraten" een wandeltocht ge houden. Voor deze tocht, die over afstanden van 6, 12 en 18 km. voer de door de omgeving van Moerstra ten, hadden zich ong. 250 deelnemers opgegeven. Deze mensen kwamen uit geheel West-Brabant. Vanaf één uur vertrok men vanaf het voetbalveld. De eerste deelne mers werden tegen half drie terug verwacht, zowel voor de verenigin gen als voor de individuele deelne mers waren medailles beschikbaar gesteld. Volgend jaar hoopt W.S.V. uit Moer straten een bondstocht te organise ren in september, een z.g. herfst- tocht. Dit seizoen zal de wandelsportver eniging nog deelnemen aan tochten in Oudenbosch, Roosendaal en de be- vrjjdingstocht in Bergen op Zoom. [geventileerd. Bij eik i fris toilet binnen en ichtjes in het kleinste lator is gemakkelijk te 'endien eenvoudig te aag in prijs! De ITHO erinq via Uw installa- Een tragisch moment tijdens de wereldkampioenschappen gewichtheffen in Warschau. De Amperikaan Dael Iaat een gewicht van 110 kilogram uit zijn handen glippen, hetgeen hem op een gebroken been kwam te rtaan. iramma: jan het koordje trekken, ventilator ventileert enkele imatisch over op enkele .rental. ja is afgewerkt-de ventila- (ADVERTENTIE) Blokkeer, dat een verrassende nederlaag tegen Orawi leed, in de verdediging. TEL. 46573 LBEDRMF 4ig54 (Van een onzer wielermedewerkers) WERNHOUT In de acht catego rieën van de eerste jeugdronde van Wernhout werd felle strijd geleverd om de erepalmen, die voor de win naars beschikbaar waren. Die felle strijd ontaardde vaak in een sterke solo. De handen van de tweeduizend wielersportliefhebbers gingen dan ook op elkaar voor sterk fietsen van Leon Veeke uit Bosschenhoofd, Al- bert Buys uit Oudenbosch, die zijn regenboogtrui weer alle eer aandeed, Mario van Dijk uit Lage Zwaluwe, die bij de allerkleinsten afrekende met Ferry Plantaz uit Eindhoven, Antoon Stevens uit Dussen die de suprematie van het Sprundeise duo Eddy Veeke-Tiny van Rijsbergen de- nnitief doorbroken schijnt te hebben, Wicher Fekken uit Eindhoven, die de gereputeerde Niek Snijders uit Hoe ven terugwees en voor de kleine Bart van Est uit Dinteloord. Bjj de dertienjarigen deden John Akkermans uit Zevenbergen en Ma rio van Nispen uit Breda weer van zich spreken. Akkermans had zijn zinnen duidelijk op de prestatieprijs gezet en van Nispen bewaarde alles voor de eindsprint, die hij gemakke lijk won. Bij de veertien- en vijf tienjarigen waren het John Demmers uit Bergen op Zoom, Willy Derijck uit St.-Willebrord, Wouters uit Zun- dert en Kees Hoeks uit Hoogerheide, die zich in de door de Belgische af vaardiging beheerste strijd konden mengen. Willy Wouters greep op overtuigende wijze zijn zevende ze ge van dit seizoen. (Van onze sportcorrespondent) HOOGERHEIDE De Ossen- drechtse tafeltennisclub O.T.C. heeft gistermiddag in Hoogerheide de eer ste prijs weggesleept in het door Je veo georganiseerde toernooi om de „Dorpencup". Jeveo zelf werd twee de en het Huybergse St. Marie der- Het tafeltennistoernooi werd ge houden in het kader van het tienja rig bestaan van Jeveo. Aan de strijd namen 35 jongens en één meisje deel. Dat meisje was Anita van Dijk van O.T.C., die veel mannelijke deelne mers voor haast onoplosbare proble men stelde. Zij heeft in niet onbe langrijke mate bijgedragen aan het succes van haar vereniging. Het toernooi zelf was uitstekend ge organiseerd en het tijdschema, van tien uur in de morgen tot half zes 's middags werd bijzonder goed aan gehouden. Na de finale-partijen, die evenals de andere partijen in de goed bezette Erasmushal te Hoogerheide werden gespeeld, bleek O.T.C. te hebben gewonnen met 53 punten. Dit was genoeg om Jeveo (50) en St. Marie (41) voor te blijven. In poule A slaagden twee leden van Jeveo erin de eerste plaats te bezetten. Het waren E. van Ginne- ken en A. Mens. In poule B werd T. van Oevelen (Jeveo) eerste voor J. van de Poe] van O.T.C. Ook St. Ma rie had een individuele prijswinnaar, n.l. R. de Jong, die in poule C Anita van Dijk net voor bleef. Dat is: zaeht». ,ef fris-witte kokos in S de fijnste melkchoco- lade. Mmm..! En.. Bounty r telt voor twee. Want in elke Bounty verpakking zitten twee repen. Dus: smul mee, smul met :wee (in 't Bounty family-pak vindt i2ès repen", om het hele fleztn te De uitslagen: 7-jarigen: 1. M. van Dijk (Lage Zwaluwe), 2 F. Plantaz (Eindhoven), 3 J. de Crom (Hooger heide), 8-jarigen: I. A. Stevens (Dus sen), 2 T. van Rijsbergen (Sprundel) 3 E. Veeke (Sprundel). 9-jarigen: 1 W. Fekken (Eindhoven), 2 N. Snij ders (Hoeven), 3 A. Nuyten (Ouden bosch),' 10-jarigen: 1 A. Buys (Ou denbosch), 2 P. de Jong (Sprundel), 3 P. Broere (Zevenbergen), 11-jari- gen: 1 L. Veeke (Bosschenhoofd), 2 M. van Vlimmeren (Hoeven), 3 Ch. Dietvorst (Bergen op Zoom), 12-ja- rigen: 1 B. vanEst (Dinteloord), 2 A. Schalk (Breda), 3 R. Stroosnijder (Moerdijk). 13-jarigen: 1 M. van Nis pen (Breda), 2 J. Akkermans (Ze venbergen), 3 F. de Brouwer (Apel doorn), 14-15-jarigen: 1 W. Wouters (Deurne), 2 J. Demmers (Bergen op Zoom), 3 J. de Clelr (Antwerpen). (Van onze sportcorrespondent) AXEL Tijdens de vergadering van de scheidsrechtersvereniging, die in hotel Het Wapen van Axel is ge houden, is de heer C. P. van de Velde W lid van verdienste benoemd. V d. Velde is dertig jaar lid van de vereniging en was vele jaren be stuurslid. De voorzitter van de ver- enlging, de heer L. A. Roelandt, speldde Van de Velde het bij deze be noeming behorende insigne op de SWll (ADVERTENTIE) (Van onze paardesportmedewerker) HOOGERHEIDE. De ingebruik name van manege Familyland te Hoogerheide werd opgeluisterd met een groots hippisch evenement, waar aan de voltallige Westbrabantse eli te heeft deelgenomen. Met mede werking van Sint-George uit Oossen- drecht werd het evenement, dat bij zonder veel wedstrijden omvatte, ge presenteerd. Het grootste gedeelte van de wed strijden bestond uit dressuur en sprin gen. Terwijl er bovendien ruimte was gemaakt voor huldigingen. Bloemen waren er voor R. Königs, die af scheid nam van St.-George en de rui tersport en voor diverse topruiters van de Westbrabantse kringen. Luitenant W. Petter uit Roosen daal, die op 21 september met veel machtsvertoon het kampioenschap van Nederland van de landelijke springruiters won in het Overijssel se Rossum, werd gehuldigd voor zijn indrukwekkende prestatie en ook Thijs Neefs die in Rossum reserve kampioen dressuur werd achter de Limburger Peeters, kreeg bloemen. Bij de ponyruiters ging de hulde naar bondskampioen René Mulders, die met zijn pony Rakker reeds een indrukwekkende erelijst bij elkaar ge reden heeft. Thijs Neefs en luite nant Petter zouden hun reputatie niet waar kunnen maken, want eerst genoemde maakte deel uit van de jury en luitenant Petter moest bui gen voor de 13-jarige Arne Kouwen- berg, die met zijn paarden Fairfilu en Rigoletta in de barrage kwam. risty - Paul Weston - immes Singers - Big itains - Tony Evans fibers, voor ieder- pno afspeelbaar): waard... Nu voor i plaat. Om zelf te hieke kans. Koop r nü die bon in- I een house o etters s.v.p.) overal in Nederland vlakbij: Amsterdam Rotterdam Den Haag Hilversum Bussum Arnhem Groningen Eindhoven Breda Alkmaar Maastricht

de Stem | 1969 | | pagina 15