Onteigening van grond voor industriegebied Zuid-Sloe Duurtetoeslag voor gemeentepersoneel iBezettir in top\ niet vo „Verblinde" chauffeur krijgt boete van f 100.- Boomkrot op slooplijst? Weinig kans op h.t.s. in Terneuzen Restauratie toren herv. kerk DE STEM ALS RAADSLEDEN INSTEMMEN Bezwaarschriften Verlichting sportveld Westdorpe in gebruik KRING WORDT „BOEKENSTAD'7 Verenigingen in Oostburg geschokt door besluit van Stichting Bibliotheek Raad Vlissingen Verwarming OOSTBURGS KANTONGERECHT TE GOES B. van Leuven 25 jaar bij "W aterleidingmi j Adviesbureau voor jongeren kan starten in januari '70 Inhaalfout Raadsvergadering School Vogelwaarde f40.000,- duurder f Een in beste krant elk opzicht VOLGENS Geen juiste infornu DE STEM VAN VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1969 (Van een onzer verslaggevers) 's-HEER ARENDSKERKE Het rijk is er niet in geslaagd alle gron den op minnelijke basis in het be stemmingsplan „Industrieterrein Sloe 1967" te verwerven. Het voorlopige onteigeningsplan omvatte een opper vlakte van 137.37.70 ha, eigendom van zes landbouwers. De heren J. M, van Nieuwenhuijzen te 's-Heer Arendskerke en J. van 't Westeinde te 's-Heerenhoek hebben hun eigen dommen vrijwillig verkocht. Tegen het voorlopig goedgekeurde besluit werden bezwaren ingediend door de heren M. Boonman te Nieuw- dorp, C. de Winter te Nieuwdorp en M. van 't Westeinde te Borssele. De bezwaarschriften werden ter advise ring voorgelegd aan de inspecteur van die ruimtelijke ordening in Zuid- Holland en Zeeland. Deze acht de bezwaren van de landbouwers onge grond, omdat beschikking over de grond noodzakelijk is voor die reali sering van het bestemmingsplan. De hoofdingenieur-directeur van de Cultuurtechnische Dienst in Zee land heeft verklaard, dat tegen de onteigening geen overwegende land bouwkundige bezwaren bestaat. „De reclamanten doen het in hun bezwaarschriften voorkomen", zo schrijven b. en w. van 's-Heer Arendskerke de gemeenteraad, „als of zjj niet of nauwelijks betrokken zijn geweest bij het opmaken van de taxatierapporten. Dat is niet juist". De heer C. L. de Winiter voert als enige bezwaar aan, dat hij niet in de gelegenheid is gesteld een vervan gend bedrijf te kopen in de IJssel- meerpolders. De onteigeningswet legt de verwervende partij wiel de plicht op een schadevergoeding te betalen, (Van onze correspondent) WESTDORPE Ook de voetbal vereniging R.I.A.-W. in Westdorpe heeft nu een sportterrein met ver lichting. Het is gelegen in de Mo lenstraat. Bestuursleden en spelers hebben veel vrije tijd opgeofferd om werkzaamheden te verrichten ter besparing van de onkosten. Vier grote lichtmasten zijn ge plaatst, met een totaaj van 4000 Watt. Dit bleek voldoende voor het speelveld, mede door de omliggen de beplanting. Het terrein wordt onderhouden door de dienst gemeentewerken. Vlak ernaast is ook nog een kleine speelweide voor de jeugd aanwezig met verschillende speeltuigen. Bij de ingebruikneming van de verlich ting waren veel belangstellenden, onder wie de burgemeester, de wet houders en enkele raadsleden. Aan dit gebeuren werd een fees telijk tintje gegeven. De muziekver eniging Eikels Worden Bomen zorg de voor pittige marsmuziek Voorzit ter G. van Haelst van R.I.A.-W. zei zeer verheugd te zijn met deze nieu we aanwinst. „Natuurlijk heeft het wat geld gekost, maar met behulp van toto-geld is men toch tot aan schaffing kunnen overgaan". Hij dankte de leden voor het vele werk, dat ze hebben verricht en ook het gemeentebestuur. Burgemeester Van Waes wenste R-I.A. veel succes toe. Hij vond het een grote verbetering voor de sport in zijn gemeente. Het terrein zal voornamelijk dienst doen als trai ningsveld, aangezien de afmetingen niet aan de gestelde eisen voldoen als wedstrijdterrein. Na een kort oefenpartijtje, bege leidde de muziekvereniging het be stuur, de spelers en de genodigden naar het clublokaal, waar het ge meentebestuur nog een gezellig sa menzijn aanbood. maar niet de plicht een ander bedrijf aan te bieden. De heren M. Boon man en M. van 't Westeinde hebben bezwaar tegen de manier, waarop de onderhandelingen over d-e aan koop zijn gevoerd. Volgens ae inspecteur van de do meinen heeft zowel mondeling als schriftelijk overleg plaatsgevonden over de aankoop van de eigendom men door de staat. B. en w. van 's-Heer Arendskerke zijn van oordeel, dat de rechten van de eigenaren voldoende zijn gewaar borgd. Zij stellen de raad, die op dinsdag 30 september a.s. bijeen komt, voor om tot onteigening van de gronden te besluiten en de be zwaren ongegrond te verklaren. (Van een onzer verslaggevers) CADZAND In Cadzand staat de toren in de steigers. Onder toezicht van Monumentenzorg restaureert firma Jopse uit Middelburg de toren van de Nederlands Hervormde Kerk. Het werk gaat f 30.000 kosten. Cadzand hoeft dat niet alleen te betalen, er komt steun van rijk en provincie. De toren van Cadzand is niet zo heel erg oud. In 1929, toen de kerk die in die tijd voor zien was van een houten torenttje gerestaureerd werd, heeft men een bijpassende toren gezocht èn gevonden. De kerk is veel ouder dan de toren en stamt uit het begin van de veertiende eeuw. Ze is in de stijl van de Scheldegotiek opgetrokken. (Van onze correspondent) OOSTBURG Het besluit van het bestuur van de Stichting Gemeen schappelijke Bibliotheek om van het oorspronkelijke plan af te wijken en het gebouw van de Katholieke Kring in Oostburg te huren om daar de bi bliotheek onder te brengen is bij het Oostburgse verenigingsleven als een (Van een onzer verslagggevers) VLISSINGEN Evenals eerder deze week in Middelburg het geval was, heeft de gemeenteraad van Vlissingen in zijn vergadering een kort debat gewijd aan het voorstel tot het geven van een duurtetoeslag aan de gemeenteambtenaren. In navolging van de provincie hoofdstad heeft men ook in Vlissin gen besloten een bedrag ineens uit te keren van 140,inplaats van een percentage dat van het inkomen is afgeleid. Verder besloot de raad tot de ver koop van grond voor de bouw van 88 keuzewoningen door de christe lijke woningstichting Walcheren in het bestemmingsplan Souburg-Noord. Enkele verspreide percelen werden verkocht aan de vereniging tot ver betering van de volkshuisvesting Vlissingen, voor de bouw van 135 keuzewoningen, die eveneens in Sou burg-Noord worden gebouwd De netto grondprijs is bepaald op 27,30 per m2, waarbij een bedrag komt dat de gemeente aan een aannemer moet betalen voor de aanleg van achter paden en die in de koopprijs wordt verwerkt. De stichting sportbelangen mag, zo werd besloten, met de ge meente een lening aangaan tot een bedrag van 8500, welk bedrag be stemd is voor de aanleg van een oefenterrein voor veldsporten achter de tribune op het sportveldencom plex aan de Irislaan. In de woningen die worden geëx ploiteerd door de woningbouwver eniging Goed Wonen zal centrale verwarming worden geïnstalleerd. De meerderheid van de bewoners heeft daartoe zijn voorkeur uitge sproken. De vereniging heeft zelfs kans gezien een geldlening van 870.000 te sluiten. De betaling van rente en aflossing zal door de ge meente worden gegarandeerd. Een extra subsidie t.b.v. de speeltuinver eniging Het Fort zal het mogelijk maken dat deze speeltuin weer in bedrijf komt. De vereniging beschik te over onvoldoende middelen om een toezichthouder te betalen. hom ingeslagen. Zoals bekend lag het in de bedoe ling om de bibliotheek het begin van het volgend jaar in de regionale so ciale werkplaats in te richten. Door deze laatste beslissing wor den immers minstens twee vereni gingen t.w. de tafeltennisvereniging Ona en de Oostburgse Rederijkers kamer Oefening en Vermaak alsmede de judoschool van de Axelse judo leraar Staf de Moor dakloos. De heer P. Bruggeman, vice-voor- zitter van de Rederijkerskamers ver klaarde dat het besluit om de Ka tholieke Kring aan de bibliotheek te verhuren als een donderslag bij heldere hemel kwam. „Het gebouw is de enige accommodatie waar wij be hoorlijk kunnen repeteren en uit voeringen geven. Ik vraag me af waar wij nu naar toe moeten. De enige oplossing zou het Ledeltheater zijn, maar dat kunnen wij als kleine vereniging natuurlijk nooit betalen. We zullen ons tot de gemeente moe ten wenden om een of andere oplos sing, maar ik vind eerlijk gezegd dat zoals de zaken momenteel staan de toekomst er voor de Rederijkerska mer somber uitziet". Dergelijke reactie was ook te ho ren uit de mond vain de heer Car- pentier, bestuurslid van de tafelten nisvereniging Ona. „Het besluit kwam voor de ingewijden onder ons niet helemaal onverwacht, want we wis ten al dat er reeds enige tijd moei lijkheden bij de exploitatie van het gebouw waren. Ik vind het natuur lijk een vervelende zaak en verwacht wel dat wij bij de gemeente aan moe ten kloppen met het verzoek om ons een ander onderkomen te bezorgen. Het spreekt vanzelf dat wij het liefst in de Katholieke Kring waren ge bleven. Een van de voornaamste re denen van dit nogal onverwachte besluit moet worden gezocht in de hoge exploitatiekosten die aan het vertrouwde onderkomen van het Oostburgse verenigingsleven zijn ver bonden." De heer W. C. A. M. van Dongen, voorzitter van het bestuur van de Stichting Gemeenschappelijke Biblio theek en stichting- en kringvoorzit ter, was niet te bereiken, voor com mentaar. (Van onze correspondent) OOSTBURG „U moet zelf maar eens proberen om met ge sloten ogen een auto volledig on der controle te houden", raadde A. W. van der W. uit Sluis de kantonrechter, mr, C. J. M. van Hees, aan tijdens de donderdag gehouden strafzitting van het Oostburgse kantongerecht. B stond terecht, omdat hij op 19 juli met zijn auto op de weg van Sluis naar Oostburg op de linker weg helft belandde en tenslotte in de berm tot stilstand kwam. T.T. A. van den Bosch De verdachte voerde tot zijn ver dediging aan, dat hij door een tegen ligger totaal zou zijn verblind. Offi cier van justitie, mr. H. Sprey, trok de woorden van de verdachte ern stig in twijfel en verklaarde, dat er op het bewuste weggedeelte een rem spoor van zeker 45 meter op de lin ker helft was aangetroffen en, zo be toogde de officier, „ik betwijfel, of iemand, die verblind wordt, in staat is om zijn auto 45 meter achtereen in een kaarsrechte lijn kan laten rij den. Ik vermoed zelfs, dat de ver dachte onder invloed heeft gereden, al is dit niet wettig bewezen". Mr. Sprey eiste een boete van f. 150.- en ontzegging van rijbevoegdheid voor zes maanden, waarvan drie voor waardelijk. De kantonrechter maak te van de boete f. 100.-, maar wat de ontzegging van de rijbevoegdheid betreft, veroordeelde mr. Van Heer verdachte conform de eis. Tegen J. J. de F., woonachtig in Luik (B.) werd f. 200.. geëist en ont zegging van anderhalf jaar, omdat de verdachte vertegenwoordigd door mr. De Mul op de provinci ale weg bij Schoondijke door een ver keerde inhaalmaneouvre schuldig zou zijn aan een aanrijding met een tegenligger. De F. passeerde op het moment, dat de rijweg over een hel ling voert en zodoende de situatie op (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN Dc heer B. J. H. van Leuven te St. Jansteen is ge huldigd omdat hij 25 jaar in dienst was bij de n.v. Waterleidingmij Zeeuwsch-Vlaanderen. Te zij nen huize werd de jubilaris toege sproken door de burgemeester van St. Jansteen, mr. J. I. M. Reuser, tevens lid van de raad van commis sarissen, ir. P. Stoter, directeur van de waterleidingmij, ir. van Sloten, hoofd van de afdeling exploitatie. Ook waren aanwezig de heer Es- kes, chef van de afdeling exploitatie Zeeuwsch-Vlaanderen, de heer Van Damme, voorzitter van de perso neelsvereniging, en de heer Van Driel, namens de afdeling personeels zaken Terneuzen. Burgemeester Reuser speldde de heer van Leuven het gouden insigne van de maatschappij op. Ir. Stoter herinnerde eraan, dat de heer Van Leuven 25 jaar geleden in dienst trad als machinist op het pompstation in St. Jansteen, waar hij thans als in strument-bankwerker werkzaam is op het pompstation Braakman. Na de jubilaris dank te hebben ge bracht voor de aan het bedrijf bewe zen diensten bood ir. Stoter hem het diploma van de Nederlandse Maat schappij voor Nijverheid en Handel aan en overhandigde de gebruikelijke gratificatie. Namens het personeel bood de heer Eskes een geschenk aan- Later op de dag mocht de jubilaris veel ge lukwensen van collega's en vrienden in ontvangst nemen. (Van een onzer verslaggevers) GOES Het ziet er naar uit, dat in januari 1970 in Zeeland een ad- vies- en inlichtingenbureau gaat wer ken. Het bureau zal worden gedragen door kerken en andere levensbe schouwelijke organisaties in de pro vincie. Men zal er alle imformaitie kunnen krijgen over zaken, die de militaire dienst aangaan. Ook als men gewe tensbezwaren heeft tegen de „dienst" kan men bij het bureau inlichtingen vragen. Bovendien zal men over ont wikkelingshulp het nodige aan de weet kunnen komen. Het bureau zal worden geleid door enkele maatschappelijke werkers. In Goes hebben dezer dagen vertegen woordigers van kerken en levens beschouwelijke organisaties in Zee land van gedachten gewisseld over het inlichtingenbureau. Dat gebeur de tijdens een bijeenkomst, die was georganiseerd door de provinciale hervormde jeugdraad en de katho lieke stichting voor jeugd- en jon gerenwerk. De vergadering werd ge leid door ds. T. Rinkema, voorzatter van de provinciale hervormde jeugd raad. Voor de oprichting vain het ad viesbureau bleek grote belangstel ling te bestaan. Vain verschillende kanten is reeds medewerking toe gezegd. de weg onoverzichtelijk is. Mr. Van Hees nam aan, dat de verdachte „geen wegpiratenmenitaliteit" zal bezitten en veroordeelde de Belg tot een boete van f. 100.. en een voor waardelijke ontzegging van een jaar. De officier eiste tegen de 67-jan- ge E.A.P. uit St. Kruis de symboli sche straf, zoals hij zelf uitdrukte, van één gulden en ontzegging van de rijbevoegdheid op een bromfiets voor negen maanden. Dit in de eer ste plaats om de verdachte, die op 7 april door onvoldoende oplettend heid met een personenbusj e in hot sing was gekomen doordat de Ver dachte plotseling naar links was uit- gezwenkt, tegen zichzelf te bescher men in verband met zijn leeftijd en zijn hardhorigheid, aldus mr. Sprey. De kantonrechter, veroordeelde P. conform de eis. Minder lankmoedig was de officier tegen S.K. uit Antwerpen. Op 28 ju ni had verdachte op de weg van Oostburg naar Sluis door een foutie ve inhaalmanoeuvre een lichte aan rijding veroorzaakt. Mr. Sprey eiste tegen de verdachte behalve een boe te van f. 150.- tevens de intrekking van het rijbewijs voor de tijd van zes maanden. K- werd tenslotte ver oordeeld tot f. 100.- boete en een voorwaardelijke ontzegging van zes maanden. J.S.B. uit Sluis moest zich verant woorden voor het feit, dat hij op 16 juni op rijksweg 58 Oostburg-Sluis geen voorrang had verleend en hier door een hotsing veroorzaakte. B. kreeg een boete van f. 50.-, nadat f 75.- was geëist. Eveneens geen voorrang had F.R.K. uit Waterloo (B.) op 12 april bij Sluis verleend en ook hierdoor was een aanrijding ont staan. Conform de eis werd K. tot f. 40.- veroordeeld. J.P. uit De Vaart werd door nu. Van Hees veroordeeld tot een geld boete van f. 75.-, omdat verdachte op 2 mei binnen de bebouwde kom met een snelheid van 72 kilometer zou hebben gereden. Mr. Sprey wees er in zijn requisitor op, dat verdach te een ellenlange straflijst had wat verkeersovertredingen betreft m.n. het overschrijden van de maximum snelheid en drong zelfs aan op een intrekking van het, rijbewijs voor de tijd van drie maanden naast een boe te van f. 75.- (Van een onzer verslaggevers) GOES De gemeente Goes gaat in de komende tijd een belangrijk deel van haar krachten geven aan het opruimen van krotwoningen, tot ware opluchting van menig ingezetene. Of ook op bovenstaande foto afge beelde „onbewoonbaar verklaarde woning", hoog (en droog) in de po pulieren van één der Goese stadswijken na vele jaren eindelijk onder de slopershamer zal sneuvelen, is een vraag die veel kinderharten, die er dagelijks de meest fantasierijke spelletjes doen, met enige zorg ver vult.... (Van een onzer verslaggevers) TERNEiUZEN Het gemeente bestuur van Terneuzen is er zich van bewust, dat de gemeente en de kanaalzone op dit moment nog weinig kans maken op de stich ting van een eigen hts. Dat bleek tijdens de raadsvergadering uit de reactie van wethouder van on derwijs M. Nieuwdorp op de op merkingen van de heer R. Hol. Dit PvdA-raadslid wees op het grote belang van een hogere technische school voor Terneu zen en omgeving. De heer Hol had eerder zijn te leurstelling uitgesproken over het feit, dat „het provinciaal bestuur het niet noodzakelijk acht door het E.T.I.- Zeeiand een tweede onderzoek inza ke de stichting van een h.t.s. in Zeeuwsch-Vlaanderen te laten uit- voeren, omdat men in bepaalde krin gen, o.m. de inspectie voor het hoger technisch onderwijs, geen medewer king zou willen geven aan de tot standkoming hiervan". Aldus de heer Hol, die in dit verband voorts nog stelde: „Aangezien de meeste chemi sche industrie in de provincie Zee land deel uitmaakt van het indus triële patroon van de kanaalzone Terneuzen en het initiatief voor het treffen van onderwijsvoorzieningen voor de z.g. „procestechniek" is uit gegaan vanuit Zeeuwsch-Vlaanderen, ben ik benieuwd of ook de vereni ging voor de Nederlandse chemische industrie de mening onderschrijft va-n de inspectie voor het hoger tech nisch onderwijs". De heer Hol, die burgemeester en wethouders ver zocht om alles in het werk te stellen om zoveel mogelijk steun te verlenen aan mogelijke plannen voor een Ter- neuzense Zeeuwsch-Vlaamse h.t.s. kreeg een weinig bemoedigend ant woord van wethouder Nieuwdorp. De heer Nieuwdorp wees op een twee jaar geleden uitgebracht E.T.I.-rapport, dat een h.t.s., door de te geringe aantallen leerlingen waar op kon worden gerekend, niet tot de mogelijkheden voor Zeeuwsch-Vlaan deren behoorde. Ook een vorig jaar door de afdeling onderwijs van de gemeente Terneu zen ingesteld onderzoek leverde een negatief resultaat op, aldus de heer Nieuwdorp, die tenslotte stelde, dat Zeeland beter is gediend met een goeie h.t.s. dan twee slechte. Op een desbetreffende vraag van de heer Hol, antwoordde de heer Nieuwdorp nog, dat van de zijde'van de chemische industrie nog nooit een verzoek tot stichting van een derge lijke school werd gedaan. Om door de eigenlijke agenda te komen had de Terneuzense raad wel geteld vijf minuten nodig. Dat kon doordat geen enkele der raadsvoor stellen bij de raadsleden een opmer king ontlokte. I In de rondvraag vroeg de heer P. Huijbrecht, na het betoog van de heer Hol, aandacht voor de stank, die wordt verspreid door de open afval waterleiding. De veronderstelling van de heer Huijbrecht, dat deze stank wordt veroorzaakt door de afvoer van de suikerfabrieken, werd door wethouder M. de Vos bevestigd. Burgemeester J. Aschoff, had eer der opgemerkt, dat zolang vergun ningen voor de afvoer via dit open kanaal worden verleend er weinig aan te doen valt. Hij zei het echter niet uitgesloten te achten, dat hier eerlang verandering komt. De heer Huijbrecht hield nog een pleidooi voor een betere speelaccom- modatie voor de Terneuzense jeugd. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE De stichtings- kosten van de bijzondere school die gerealiseerd zal worden in het uit breidingsplan Vogelwaarde, hebben I bijna f 40.000 meer bedragen dan I aanvankelijk was geraamd. In de ge meenteraadsverkiezingen van 20 ju ni van dit jaar werd besloten gelden voor de stichting van deze school beschikbaar te stellen. G.S. van Zee- land deelden 28 juni 1969 mee, dal zij met dit besluit akkoord gingen I De totale stiichtingskosten werden echter destijds geraamd ®P 1.033.632. Nu echter de exacte cij fers bekend zijn van de centrale verwarming, de kosten van vloer bedekking, van het dak, de eerste inrichting enz., komt men bijna 40.000 te kort. De financiële ge volgen van deze kostenstijgingen zijn de 26e wijziging van de begro ting van de gemeente Vogelwaarde. De raad, die vrijdag bijeenkom- wordt voorgesteld door het college van b. en w. deze wijziging te ®- cepteren. Heden overleed tot onze diepe droefheid in het R.-K. Ziekenhuis te Hulst, na een kortstondige ziekte, in de leeftijd van 16 jaar, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, onze geliefde zoon, broer en neef JOZEF VAN DAMME Wij bevelen de ziel van onze overledene in uw gebeden aan. Koewacht: A. van Damme I. van Damme-Verstraeten Koewacht: A. van Damme en verloofde Koewacht: F. van Damme Familie Van Damme Familie Verstraeten Koewacht, 25 september 1969. Benedenstraat 1. De plechtige uitvaart, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op maandag 29 september a.s. om 10 uur, in de parochiekerk van de H. Phi- iippus en Jacobus te Koewacht, waarna begrafe nis op het r.-k. kerkhof, aldaar. Rozenkransgebed zondagmiddag om 4 uur in bo vengenoemde kerk. Bijeenkomst aan de kerk om 19.45 uur. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op woensdag 1 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders P. v. d. VLIES en M. v. d. VLIES-D'OLIESLAGERS, hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Receptie van 2-3 uur in hotel „Koning van Enge land. Hulst, Lange Bellingstraat 48. DANKBETUIGING Hartelijk dank aan Rij school C. L. A. d'Hooghe, Wilhelminastr. 18, St.-Jan- steen, voor- het behalen van mijn rijbewijs op het eerste examen. F. C. van Osselaer. St.-Jansteen, Molenstraat 32 11 (Van een onzer verslagg DEN HAAG „In ieder blijkt duidelijk, dat in de ken van 16 juli tot en met geen sprake was van een dige bezetting. Zelfs a Noordzeekust, Texel mi: uitgezonderd, waren noj plaatsen onbezet. Op de was in de topweken nog plaats". Hiermee wordt september-nummer van va", de „Organisatie van en vakantiebestedingsbedr gereageerd op berichten ov volledige bezetting van de peerterreinen. Uit een door deze organisa gestelde enquête onder de ld evenwel gebleken, dat in de helft van juli het gemiddeldf deltfke bezettingspercentage procent lag. In een statistiek het bezettingspercentage nade gelicht. Daaruit blijkt, dat d reinen aan de Noordzeekust en Waddeneilanden in de week juli het hoogste bezettingsp tage hebben gehad, 91 proceni betekent evenwel, dat er bij d< gesloten „Orkava'Meden toch nog 392 plaatsen waren. Men betreurt dan ook de bj ten over volledige bezetting, waren voor vele collega's, did terreinen slechts zeer matig hadden en hun laatste hoop i bouwvakvakantie gevestigd haj in hoge mate onwelkom". Met wetenschap wil men tot een gei komen met de bronnen van berichten om in de toekomst d Iijke schadelijke informatie zeki voorkomen. Men is het ook niet eens mt Stichting Recreatie, die zegt da vakantiespreiding dit jaar duid merkbaar is. „Nog was het zo

de Stem | 1969 | | pagina 4