ook inde auto iedereen altijd zijn eigen lievelingsmuziek PHILIPS B.F. Goodrich bekwame bouwkundige tekenaars Zilver Op uw banden moet U kunnen vertrouwen. Als bandenspecialis ten geven wij U vrij blijvend deskundig advies. vernietigt alle geuren Nu luisteren vader en moeder nog naar Montovani. Maar 10 kilometer verder is zoonlief aan de beurt, met de fabeltjeskrant. Met een Philips cassette-speler in uw auto is dat mogelijk. De muziek van uw keuze op elk gewenst moment. Is er een betere manier om vermoeidheid en verveling te doen verdwijnen? De muziek van uw keuze - zelfs in stereo als u dat wilt Nouwens van Poppel •■Uy '>'fv ;i$* DE STEM VAN VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1969 TUDEUJK 2 VOOR 89ct. air-wiek nature! in spuitbus 3.95 In nieuwe Amerikaanse flacon tijdelijk van Ai4Xf voor 2.15 Dè manier om altijd een heerlijk fris huis te hebben en te houden. Zet air-wick neer. Ergens. Voor permanente en attente frisheid overal in huis, 4'r-tvickl naturel BERGEN op ZOOM: Stationsplein 15 tel: 01640-5879 of 5435 BREDA: Tramsingel 4-4a tel: 01600-37247 na 18 uur 01600-46214 (ook op zaterdagmorgen staan wij geheel tot Uw dienst). architecten hbo-bna vragen voor het bureau Breda en het bouwbureau Tilburg Sollicitaties te richten aan het bureau Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 36 Het door Philips ontwikkelde compact-cassette-systeem is univer seel. Het is in alle landen ter wereld aanvaard. Alle bekende grammofoonplaten- merken, zoals RCA, Columbia, His Master's Voice, Mercury, Polydor, Decca, Fontana, Philips en vele andere brengen hun repertoire uit op compact-cassettes. Vrijwel alle fabrikanten, van cassette-recorders en cassette spelers, groot en klein, hebben ook het Philips compact-cassette-sys teem overgenomen. Werkelijk compact Een volledig langspeel-pro- gramma in een cassette van onge veer 6x10x1 cm. Tenminste twintig van deze cassettes bergt u gemakkelijk in uw handschoenenkastje. Versneld voor- en achteruit spoelen De<compact-cassette is de enige, die u versneld voor- en achteruit kunt spoelen. Daardoor kunt u als u dat wenst elke willekeurige passage direct weer herhalen of kunt u bepaalde stukken overslaan. Elk wat wilsin spelers Ook de keuze is groot. Bij Philips kunt u kiezen uit 5 verschillende autospelers. Mono en stereo, met of zonder radio. (reeds vanaf 199.— Eenvoudige montage Ook de autospelers zijn compact en dus - zelfs in kleinere wagens - gemakkelijk in te bouwen. Ode voor gebruik in huis Het Philips compact-cassette- systeem is ook voor gebruik in huis. Daartoe biedt Philips u een uit gebreid scala van cassette-spelers, zowel voor net-als batterijvoeding. Ook zelf opnemen Het Philips compact-cassette- systeem is er niet alleen om af te spelen. Met een cassette-recorder (reeds vanaf 219.1 of een portable radio/ recorder-combinatie kunt u zelf uw eigen muziek op de band vast leggen, tot 2 uur per cassette. In mono of in stereo. Service Het Philips compact-cassette* systeem is wijd verspreid en ge accepteerd. Koopt u een Philips cassette-speler of-recorder, dan weet u dat u steeds en overal, in binnen-en buitenland, snelle en betrouwbare service krijgt. Unieke aanbieding Zoals u misschien al eer der gelezen of gezien hebt, biedt Philips u thans een unieke kans om een goed en voordelig begin te maken met uw eigen cassettotheek. Bij aankoop van een Philips cassette-speler of cassette-recorder - ook voor de auto - krijgt u nu 5 uit gelezen langspeel musi- cassettes (normale winkel waarde 110. voor slechts 25 gulden. pr (Ook voor de kopers van cassette-recorders heeft Philips een uniek aanbod) afd. Personeelszaken, Zuidelijke Spoorstraat 3-4 Postbus 6, Ede

de Stem | 1969 | | pagina 13