Santomei koffiemelk van de melkman Doen. 25 beste filters voor 1.40 AAMBEIEN De naam is TIVOLI Wie rijdt daar nog „zonder" de mist int Een goede kennis van ut Neemt u hem dan eens onder handent HERBESAN Uw melkman laai daar een aardig duitje vallen. Hij brengt u tijdelijk een halve liter Santo mei koffiemelk voor 99 cent (i.p.v. f1,08) Maak dus kennis met de beste koffie melk die er is. U hebt nu een "geld"ige reden. M is de BTL-Gezinspolis; een nieuwe verzekeringsvorm. specmi voor het jonge gezin ontworpen. 17 kruiden ea Ed. LAURENS maakt ze. De gehele auto-elektra en elektronika van Bontmantels Kees van de Ven N.V. Levensverzekeringmaatschappij BTL antwoordnummer 1370 's-Gravenhage schrompelen weg Ook voor deze B.T.L.-GEZINSPOLIS kunt U inlichtingen verkrijgen bij Boerenleenbank Breda: Hoofdkantoor, Markendaalseweg 65. Boerenleenbank Ginneken: Hoofdkantoor, Dorpsplein 13, Ulvenhout. Boerenleenbank Princenhage: Hoofdkantoor, Liesbosstraat 8. 17 Krulden helpen u bij het tegengaan van de gevolgen van een onnatuurlijk leven. Te weinig beweging, te veel of verkeerd eten veroorza ken verstopping. De 17 heil zame kruiden in Herbesan kruidenthee helpen u om de natuurlijke funkties van het lichaam te herstellen. Herbesan kruidenthee bij apotheker en drogist. kruidenthee Ping ping. 'n fHj produkt. Alteenvertegenwoordïging voor Nederlandffijp fl N.V. Willem van Rijn, Postbus 8005, Haarlemmerweg475, M Amsterdam* 15, Tel. 020 -18 02 22 (20 lijnen) MÊW ^0 I 9 ongekleurd of geel glas. Laat ze nu monteren, voordatje wéér de mist in gaat Voor het veilig rijden bij duisternis zijn in dezelfde modellen ook Bosch halogeen vèrstralers leverbaar". Prijzen vanaf f 52.10 (incl. BTW) Lange persianer pattes 475,- Lange nertspootjes 750,— Nieuwlandstraat 3 Tilburg tel 04250-26617 Bij lage premie toch grote zekerheid. De BTL-Gezinspolis is gebaseerd op een lage aan- vangspremie, die gemakkelijk in het budget van een jong gezin is in te passen. Dus geen hoge vaste lasten maar een betaalbare premie, die toch de optimale zekerheid garandeert, waaraan u behoefte hebt. Zekerheid: dat bij uw overlijden een van jaar tot jaar stijgend inkomen voor het achterblijvend gezin aanwezig is; dat bij uw overlijden, doch ook bij het overlijden van uw echtgenote, direct een flink kapitaal wordt uitgekeerd om eventuele financiële moeilijkheden op te vangen; dat u op het moment dat u van de oudedag wilt gaan genieten daartoe door een flink kapitaal ook in staat gesteld wordt. Groeit mee met uw inkomen. De premie stijgt geleidelijk met het inkomen, nl. met 3% per jaar. Een stijging die is afgestemd op de nor male inkomensontwikkeling van het jonge gezin. Met de moderne BTL-Gezinspolis ligt dus de weg vrij uw gezin nu en in de toekomst financieel veilig te stellen, zonder dat dit grote geldelijke offers vraagt. f Pijn en jeuk wèg Zwelling verdwijnt Ec -wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op, zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERTI doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zün. Sperti Zalf en. Zetpillen SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zali 13.85, Zetpillen f 5.20. lichtopbrengst. Ze geven een zeer goede verlichting vlak voor de auto en ook de bermen worden uitstekend verlicht. Bovendien heb je de keuze uit drie verschillende uitvoeringen n.l. rond, vierkant of rechthoekig met Inlichtingen over de BTL Gezinspolis. Voor u ligt een uitgebreide brochure klaar. Hierin zult u onder meer voor beelden aantreffen;Voorbeeldenwaaruit duidelijk blijkt hoeveel de BTL Gezins polis tegen een gering premiebedrag biedt. U behoeft daartoe slechts nevenstaande coupon in een enveloppe zonderpostzegel te zenden naar: „Beste kerel, - zegt u - je bent mijn vriend en daarom geef ik je een goede raadkoop nu toch eindelijk eens mistlampen. En neem dan meteen de beste: Bosch halogeen mistlampen. Die hebben de nieuwe H3-gloeilampen met de extra grote Zend mij uw uitgebreide brochure over de BTL Gezinspolis. Naam: Adres: Woonplaats: leeftijd: leeftijd echtgenote: i

de Stem | 1969 | | pagina 16