ters ol Gerichte actie tegen BTW Componist maakte scherzo voor feest tv Verdierf geld DIOCESANE MIDDENSTANDSBOND Eis drie jaar tegen derde verdachte van brand in Hulst HERDENKING IN ZEELAND Toine van den Bunder toonde sprintklasse sapeer pan 0 maanden garantie op zool èn bovenleer. Noorse verkoopsters in Goes RAAD BRESKENS Herindeling is onaanvaardbaar Geen subsidie voor godsdienstonderwijs scholengemeenschap Textiel BABY STIKT IN KINDERWAGEN Razzia bij Kaapstad Op Dordtse Kil Vrouw en kind dood na scheepsbotsing Ronde van Zuidzande Inschrijvingen in handelsregister WOT UW Monarchie Gezien op mm -y Olympic KVP-lijst Goes vastgesteld BIJ DE SRAR 4 DE STEM VAN DlNSDAG 16 SEPTEMBER 1969 5 ilijke eigendommen van Apeldoorn. De oogst, arvan er 14 deelnamen gemiddelde leeftijd van mderd jaar, terwijl in de oude klederdrach- en werkelijk hoogtepunt ig werd een parade ge. alle deelnemende combi- commando van de heer srkamp, inspecteur van e, welke hiermede een este gaf. welke slechts evenaren zal zijn. nationaal clubkampioen zwaar: 1 Deltaruiters 707 pnt., 2 IJsselstrooni 2,25 pnt., 3 De IJsselrui. imen) «27,75 pnt.; natio. mpioen der klasse licht: ters (Ruurlo) 682,25 pnt.j e Rijvereniging Gorsseï 580,75 pnt.. 3 Delfland teringen) 660,25 pnt.; in- ■essuur der klasse zwaar, :den werd om het natio- oenschap in deze klasse n memoriam P- A. Voor- prijs. Deze beide prijzen zonnen door H. J. van t Icarus van de Blauwe Groningen, tweede prijs met Charming Lady :n omstreken, derde prijs esteyn met Wiena van Ruiters uit Wateringen; kampioen springen der jr werd mejuffrouw A. Us Nova Noord Oost ede J. E. Kloosterboer van Z.E.O. uit Gronin- de derde plaats G. La- erna uit Velp. Het natio- ub kampioenschap werd loor de Hamelandse Po- it Geesteren met op de its de ponyclub Nimmer- ersfoort en als derde de tertjes uit Haren. De na- ipioen mennen werd de ik met het paard Pedro eede M. van Dijk met Nofrita en op de derde ■oppoolse met de schim- termanteltje met nantige rugplooi, rme wol in modern raatdessin. Let u op de grappige jes. In aqua. ;n roestbruin. 110 52.75 bat 92 46.75 (Van onze correspondent) De raad van Breskens heeft tij dens een twee uur durende zitting (met zeven tegen vier stemmen) het wetsontwerp voor de herindeling on aanvaardbaar genoemd. De Eerste Kamercommissie zal a.s. vrijdag een hearing houden over het huidige wetsontwerp. De raad betreurt het in hoge mate dat Aardenburg en Sluis zelfstandig blijven en dat de rest tot één ge meente moet worden samengevoegd. In het belang van de streek achten de raadsleden van Breskens het be ter dat ook Aardenburg en Sluis bij de grote gemeente Oostburg zullen worden gevoegd. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Voorlopig zal men er in Middelburg niet toe overgaan om een gemeentelijke subsidie be schikbaar te stellen voor het honore ren van godsdienstleraren aan open bare scholen. Dit blijkt uit de reactie van het col lege van b- en w. op een verzoek van de centrale kerkraad van de her vormde gemeente, om een door deze kerkeraad aan te wijzen godsdienst leraar voor de stedelijke scholenge meenschap Middelburg, een vergoe ding te geven die overeenkomt met de normale lesuren-vergoeding. B. en w. van Middelburg verwijzen naar de in het vooruitzicht gestelde algemene maatregel van bestuur be treffende het godsdienstonderwijs op openbare scholen. Volgens deze zul len de uitgaven voor godsdienston derwijs aan een school voor voortge zet onderwijs ten laste van het rijk kunnen worden gebracht. Het is ech ter nog lang niet zover, dat de alge mene maatregel van bestuur wordt afgekondigd. Het is met het oog op de geldmiddelen van de gemeente niet verantwoord, om het gevraagde subsidie voor rekening van de ge meente te nemen, zo delen b. en w. de raad mee. (Van een onzer verslaggevers) GOES De Katholieke Mid denstandsbond in het bisdom Bre da heeft gisteravond in een bui tengewone vergadering in Goes het startsein gegeven voor een ge richte actie tegen invoering van de tweede BTW-ronde per 1 juli a.s. Tpvens heeft het bestuur van de Bredase Bond besloten de belangen van de Zeeuwse middenstanders, die te maken hebben gekregen met een nieuwe en veel duurdere methode van elektriciteitsmeting, te gaan beharti gen. Wat de B.T.W. betreft, nam de ver gadering een resolutie aan, die aan de beide Kamers der Staten Generaal en aan de Kamers van Koophandel zal worden gestuurd. Daarin wordt de teleurstelling uit gesproken over het Belgische besluN, om de invoering van de B.T.W. met e enjaar uit te stellen, dit in strijd met de E.E.G. afspraken. Verder wordt vastgesteld dat dit disharmonie in de prijzen die in Nederland en in België gelden, minstens een jaar langer zal doen duren, hetgeen veel bedrijven, speciaal in de grensstreek, in moeilijkheden zal brengen. Er wordt bij de regering op aan gedrongen in elk geval de tweede B.T.W.-ronde van vijf procent niet te laten doorgaan. Voorzitter C. Wouters zette uiteen, dat een enquête onder mididenstandsbedrijven in Breda, Roo sendaal Bergen op Zoom, Zundert en Putte, heeft aangetoond dat de om zetten over de gehele linie zijn ge daald. In veel gevallen was die om zetdaling zeer aanzienlijk. vastrechttarief door de N.V. PEZEM voor houders van bedrijfspanden en bedrijfspanden annex woning met behulp van speciale meters, die de piekbelasting gedurende twee uur vaststellen. De heer J. de Vos, sprekend namens de mid-denstanidsverenlging te Hulst, verklaarde dat in tal van gevallen het vastrechttarief met honderd pro cent zal stijgen als men inderdaad met de piekmeting, die slechts geïntrodu ceert is, doorgaat. Verhogingen van 30 proeent zullen echter ooik geen uit zondering zijn. Het probleem van de piekmeting, ingeleid door Drs. W. Lockefeer als voorzitter van het Zeeuws midden stands contact-orgaan zou, zo zegde de voorzitter toe, door de bond wor den opgenomen. De heer Vos zal het bestuur als adviseur terzijda staan. De piekmeters vormen, na de recen te maatregelen die de middenstand hebben getroffen, de druppel die de emmer doet overlopen. (Van onze redactie binnenland) WOERDEN - De 4Vi maanden oude baby van de veehouder J. Lie- vaart in Woerden is in de kinderwa gen gestikt. Het kind lag te slapen in de wagen die naast de woning in de zon stond. Toen de moeder de baby ging halen om hem te voeden bleek het kind te zijn overleden. Volgens de gealar meerde arts door verstikking. Speciaal de textielsector zit in de hoek waar de slagen zijn gevallen, evenals de schoenenbranehe, hier be droeg de omzet in geld 7 tot 9 pro cent. In de andere sectoren was ef een toename van de omzetten in geld, hetgeen niet betekent dat de bedrijfs winst daarmee ook is gestegen. „Wij zijn diep geschokt" zo teken de dhr. Wouters de situatie zich afvra gend waarom Nederland toch al het zwaarst belaste land ter wereld - altijd koploper moet zijn bij prijsver hogende maatregelen, nieuwe belas tingen e.d. Sprekend over de positie van de katholieke middenstand temidden van het structurele geweld, zei de heer Wouters dat de nieuwe voorzitter van het N.K.O.V., die morgen wordt geko zen, een niet partij gebonden figuur zal moeten zijn. Hij dient zo onpartij dig mogelijk de belangen van de ge hele detailhandel te verdedigen en hij zal om praktische redenen steun moeten geven aan die politieke partij die de middenstand'sbelangen het best in het parlement en daarbuiten be hartigt. „Daarmee heb ik bij wijze van spreken een voetzoeker neerge legd" zei de heer Wouters ons. Hij gaf de vergadering in overwe ging om, waar dit in de plaatselijke afdelingen maar mogelijk was, te streven naar samenwerking met de christelijke en algemene midden standsorganisaties. Langdurig discussieerde de verga dering over de verhoiginig van het (Van onze correspondent) MIDDELBURG De officier van justitie mr. T. Lebret heeft giste ren drie jaar onvoorwaardelijke gevangenisstraf met aftrek geëist tegen B. L. B. uit Den Haag. Hij wordt er van verdacht medeplichtig te z(jn aan een inbraak in het warenhuis Willing te Hulst op zater dag voor Pasen. Hierbij brak brand uit tengevolge waarvan een oude man en een brandweerman om het leven kwamen. B., de derde verdachte in deze zaak, had aanvankelijk bekend me deplichtig te zijn. Later herriep hij alles en verklaarde in paniek zijn bekentenis te hebben gedaan. De of ficier van justitie vond, dat daarvan absoluut geen sprake kon zijn, aan gezien B. in etappen bekend had. Pa niek zou daarbij uitgesloten zijn, vol gens de officier. Verdachte had enkele alibi's aan gevoerd, die aan betrouwbaarheid in boetten na het getuigenverhoor. Ge tuige J. A. K. uit Terneuzen had de auto van verdachte, een donkere Ja guar, met licht gekleurde zijvlak ken, op de bewuste avond om tien voor half acht op de veerboot van Kruiiningen-Perkpolder zien staan. Hij had ook de verdachte zelf ge zien en geconstateerd dat hij rechts naast de bestuurder gezeten had. De bestuurder was later uitgestapt om naar de restauratie te gaan. In zijn requisitoir noemde de of ficier van justitie de verdachte een onverbeterlijke recidivist, die sinds 1954 herhaaldelijk werd veroordeeld. Dat verdachte tijdens de inbraak slechts de taak van vonkemblusser had gehad, vond de officier geen be wijs, dat hij minder schuldig was. De raadsman van verdachte, mr. D. Huisman, bracht een rapport onder de aandacht dat in 1967 is uitge bracht door de psychiater dr. Haver- (Van onze redactie buitenland) KAAPSTAD Bij razzia's in een kleurlingennederzetting in de omge ving van Kaapstad zijn in het week einde 1032 personen aangehouden. Volgens de politie zocht men naar de daders van roofovervallen, diefstal len, zedenmisdrijven enz. (Van een onzer verslaggevers) GOES Zestig Noorse verkoop sters zijn gisteren in Goes aangeko men voor een tweedaagse cursus bij foundation-industrie Arnberg n.v. De meisjes werden door het gemeente bestuur van Goes in de raadzaal van het stadhuis (zie foto) verwelkomd. Daarna werden zij in de gelegenheid gesteld het bedrijf van Arnberg te bezichtigen. Vervolgens werd een bezoek ge bracht aan Middelburg. In de mid dagpauze ontvingen zij de eerste les sen. Vandaag maakt de groep een rondrit door Zeeland. Daarna wordt weer enkele uren les gegeven. Tenslotte vertrekken zij per bus naar Schiphol om van daaruit per vliegtuig naar Noorwegen terug te reizen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG H.M. de Ko ningin zal op zaterdag 1 november een groot gedeelte van de plechtig heden ter gelegenheid van de her denking van de bevrijding van Zee land, met uitzondering van Schou wen -Duiveland, bijwonen. De plech tigheden vinden hoofdzakelijk op Walcheren plaats. Op 31 oktober arriveren er on geveer 225 Brits oud-strijders als mede tientallen vertegenwoordi gers van Noorse, Belgische, Franse en Nederlandse commando's, die in ,e slag om de Schelde-monding nebben gestreden op Walcheren. Bovendien komen er 200 actief die nende Britse militairen naar Zee land, waaronder twee militaire or kesten. De plechtigheden beginnen met een kranslegging door de Britse oud-strijders bij het monument voor het vierde commando te Vlis- singen en bij het monument op de Westkapelse Zeedijk. De hieraan deelnemende militairen maken ver volgens een tocht langs het voor malige strijdtoneel op Zuid-Beve land, bij Veere en bij Zoutelande, waar zij in 1944 hebben gevochten. De koningin zal omstreeks elf uur in Middelburg arriveren, waar zij in de nieuwe kerk een herdenkings bijeenkomst zal hijwonen te midden van vertegenwoordigers uit alle la gen van de Zeeuwse bevolking. De herdenkingsrede zal door dr. L. de Jong, directeur van het Rijksinsti tuut voor Oorlogsdocumentatie wor den uitgesproken. Na afloop is er een officiële ont vangst van de koningin door het provinciaal bestuur in de abdij te Middelburg, gevolgd door een lunch. De koningin zal daarna als eerste een bezoek brengen aan de ten toonstelling die gewijd is aan de bevrijding en wederopbouw van Zeeland. Het volgende programma-onder deel, een optreden van twee Britse ""itaire orkesten op de markt te Middelburg, zal eveneens door haar worden gadegeslagen, waarna zij om ongeveer vijf uur Middelburg verlaat. De dag wordt besloten met di verse bijeenkomsten, zowel te Mid delburg als te Vlissingen. Op 2 november zal waarschijnlijk een herdenking van de gevallenen te Bergen op Zoom plaats vinden. Daaraan vooraf gaat, indien moge- lijk ecn interkerkelijke dienst in Middelburg. mans te Rotterdam. De eindconclusie hiervan was dat B. in volledige psy chische disharmonie verkeert en dat hij in feite ontoerekeningsvatbaar is. De geëiste straf in deze vorm zou daarom nooit aanvaardbaar zijn. Verdachte zelf was het met deze uitleg, betreffende zjjn persoonlijk heid helemaal niet eens. Ten over vloede wees hij er nog op dat hij on schuldig is. Op 24 september zal de rechtbank uitspraak doen. (Van onze correspondent) 's-GRAVENDEEL Een scheeps botsing op de Dordtse Kil ter hoogte van 's-Gravendeel heeft gisteravond aan twet mensen het leven gekost. Da circa twintigjarige mevrouw J. de Bruyn-van Duyvenvoorde uit Kat wijk en haar tweejarig kind, kwamen om in het wrak viam de Katwijk 3, die enkele minuten na een aanvaring met de 4000 ton metende Atlantic al onder de waterspiegel was verdwenen. Het ongeluk gebeurde waarschijn lijk tengevolge van een defect aan de stuurinrichting van de Atlantic. Direct na de aanvaring, waarbij de Katwijk 3, geladen met ijzer, onmid dellijk water begon te maken, sprong schipper de Bruin in de rivier om aan wal alarm te slaan. De reddingsactie kwam voor zijn vrouw en.kind echter te laat. Vanmorgen zou worden geprobeerd de lijken van de slachtoffers te ber gen en het wrak van de Katwijk te lichten. HET WERK bij de mijmmaatschappij Curasao is gisteren nia een staking van twee weken hervat. PRESIDENT TITO van Zuidslavië en de Roemeense president Ceausescu zuilen waarschijnlijk deze week een algemeen gesprek houden over de wederzijdse betrekkingen en de in ternationale situatie. EEN 49-JARIGE bankdirecteur uit Wilrijk bij jtetwerpen, hoofdverdach te in een miljoenenzwendel die begin van dit jaar aan het licht kwam, is in de Zuidomerikaanse staat Paragu ay gearresteerd. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een van de hoofdfiguren van het feestcon- cert dat op 6 november in het Zuidlandtheater in Terneuzen zal worden gegeven, is de 44- jarige musicus Rudolf Perdeck. De muziekdocent aan de rijks scholengemeenschap Petrus Hondius componeerde een scherzo voor orkest en piano, dat hij opdroeg aan de befaam de pianiste Janine Dacosta. Zij is het ook, die het scherzo van Perdeck op 8 november voor het eerst in het openbaar zal uitvoeren. Rudolf Perdeck is in Almelo ge boren. Na een HBS-opleiding stu deerde hij aan het Amsterdams Conservatorium, waar Hendrik Andriessen zijn leraar oompositie was. Na een onderbreking van zijn studie door militaire dienst stu deerde hij aan het Koninklijk Con servatorium in Den Haag, waar hij bij Theo van der Pas slaagde voor het solo-examen piano. Na enige tijd in Leiden op middelbare scho len muziekles te hebben gegeven, kwam de heer Perdeck in 1963 naar Terneuzen als leraar muziek aan het Petrus Hondius-lyceum. Van zijn hand verschenen diverse composities voor kamermuziek voor fluit en piano. Veel succes oogstte de bundel kinderliedjes „Een mandje vol amandelen" waaraan Rudolf Perdeck e enaan- tal bijdragen leverde. Het scherzo voltooide hij in maart 1968. In Terneuzen is over de uitvoe ring van het door een comité uit de burgerij georganiseerde feest- concert en in het bijzonder over het daarin opgenomen scherzo een en ander te doen geweest. Rudolf Perdeck zegt hierover: „Alles wat over het scherzo gezegd en ge- De Terncuzense musicus Rudolf Perdeck, wiens „scherzo" voor orkest en piano op 8 november in het nieuwe Zuidlandtheater in première gaat. schreven is, bewijst dat er in deze streek wei degelijk grote belang stelling voor muziek is. Verder wil ik niets over mijn eigen stuk zeg gen. Daar moeten anderen maar over oordelen.". De heer Perdeck is het met tal van muziekliefhebbers eens, dat er meer concerten in Terneuzen moeten komen. „Er zijn te weinig mogelijkheden om naar concerten te gaan. De twee concerten die in het komen de seizoenprogramma van de nieu we schouwburg zijn opgenomen, zijn veel te weinig". En verder: „Dat de programmacommissie geen concert heeft willen opnemen, il lustreert volgens mij haar lauw heid ten opzichte van de muziek. Het is veelbetekenend, dat deze taak is overgenomen door een aan tal Terneuzense'muziekliefhebbers met alle tijd en moeite die daar aan verbonden zijn. Dit moet men los zien van het stuk van mij, dat trouwens maar een van de vier programmapunten van het feestconcert op 8 november is." Rudolf PierdeCk gelooft stellig, dat er voldoende publiek naar de concerten in Zuidlandtheatesr zal komen. Inderdaad was de zaal vorig jaar voor het toen gegeven barok- concert slecht bezet, maar barok muziek is wel zeer eenzijdig. Dit mag men niet als een maatstaf nemen voor een concert door bij voorbeeld het Kunstmaandorkest. Toen was de zaal van het oude concertgebouw zeer goed bezet". De heer Perdeck is thans bezig met het componeren van een gro ter pianoconcert. „Het is jamemr dat ik nooit veel tijd voor compo neren heb gehad. Als je een volle dige baan hebt, blijft er weinig tijd over om je aan het composa- tiewerk te wijden". (Van onze sportcorrespondent) ZUIDZANDE De kopstukken uit de Zeeuwse wielerwereld hebben tij dens de wielerronde van Zuidzande nogmaals aangetoond, dat zij op eigen grond geen renners uit andere pro vincies meer met de zegebloemen wensen te zien lopen. Ondanks het feit, dat voor deze koers diverse Bra bantse renners de reis over De Schel de hadden gemaakt, werden de eer ste zes plaatsen door Zeeuwse renners ingenomen. In Zuidzande gingen 33 renners van start om 18 ronden van ongeveer 4 kilometer door de wielen te draaien. Als eerste onruststokers van deze middag traden op Peter en Rinus Re- mijn, Hellem.ons en De Rooy. Hun be scheiden poging reikte tot hoogstens 10 seconden voorsprong, doch door toedoen van o.a. van Dongen en Deu- sing kwam alles weer samen. Tijdens de vierde ronde kozen de Braban ders Van Bostelen en Van Dongen de ruimte, doch ook zij kwamen niet verder dan een honderd meter. Ook de poging van T. Huyzen 5 ronden voor het einde werd door het peloton te niet gedaan. De beslissende ontsnapping in de ze levendige koers viei met nog 15 ki lometer te rijden. Van een onoplet- tenheid in het peloton maakten Toine van den Bunder en Wim de Waai dankbaar gebruik om voorgoed een bres te slaan, die beiden zou toelaten 20 sec. voorsprong op te bouwen De zes achtervolgers de Zeeuwen P. Remijn, H. Gijsel, J. Raas, T. Huijzen en de Brabanders A. Deusing en C. v. Bostelen probeerden nog wel de twee koplopers te bereiken, doch dezen hielden aan de witte kalküjn nog 10 waardevolle seconden over. Tijdens de laatste honderden me ters zette Van den Bunder zich reso luut aan kop en hoe Zeelands kam pioen Wim de Waal zich ook inspan de om nog over Van den Bunder te geraken, deze bleek de goede wind kant te hebben gekozen. De man uit IJzendijke toonde tij dens deze koers nogmaals aan dat hij ten onrechte werd thuisgelaten uit de Ronde van het Zuiden. Van het ach tervolgende groepje van zes toonde P. Remijn zich de snelste sprinter. Hij versloeg in volgorde Gijsel, Raas, Luijzen, Deusing en van Bostelen, De einduitslag luidde: 1 A. van den Bunder (IJzendijke) 70 km in 2.01.35 2. W. de Waal (Axel), 3. P. Remijn (Goes) op 10 seconden, 4. H.Gijsel (Heikant), 5 J.Raas(Heinkenzand) 6. T-Huijzen(Kloetinge), 7. A.Deusing (Halsteren), 8. C. v. Bostelen (Halste ren) 9.H.van Dongen((Prinsenbeek) op 28 seconden, 10. E. de Jong(Val- kenswaard), 11. J.Hellemons(Halste ren), 12. F.Kusters(Chaam), 13. J.de Vos (Zaamslag), 14 J. Neijenhuis (Etten-Leur), 15. H. Hellemons (Roo sendaal). MIDDELBURG In het handels register van de kamer van koophan del en fabrieken voor midden- en Noord-Zeeland werden de volgende ondernemingen ingeschreven: Autorijschool K. H. van den Berge, Kastanjestraat 105, Goes. Cafébedrijf „Glenelg Bar", Kortgene- Coiijnsplaat, Kruisstraat 5, Expl. M. T. Matthijsse-Rijpers. Hotel café rest. „Zeelandia", Voor straat 42, Kortgene-Colijnsplaat. Exp. H. Heymans. Kleinhandel in chocolade enz. M. de Jonge. Vlissingsestraat 2, Oost-Sou burg. Monarchie uit de tijd. Met deze woorden trachtte, ongeveer vijf ja ren geleden, de heer Scheps van de Partij van de Arbeid het Neder- '.andse volk wijs te maken, dat de nonarchie uit de tijd was en hij voegde er nog aan toe, dat hij geen raan zou laten al zou het morgen, al gebeuren. Uit het jongste NIPO- ipinie-onderzoek is wederom geble ken, dat 85 procent van het Neder landse volk achter ons koningshuis ;taat en het moet daarom voor de ieer Scheps een zeer bittere pil zijn, dat nu na vijf jaren van zijn .Wishfull Thinking" niets is terecht gekomen, bovendien is gebleken, dat het Nederlandse volk zich geen irreële mening laat opdringen. Het moet gezegd, dat ook dagbla den erg voorbarig zijn geweest die, vooral in de laatste jaren hun hou ding t.o.v. ons koningshuis hebben veranderd. Was het niet ditzelfde dagblad, dat enkele j'aren geleden nog_ het parool voerde „Voor God, koningin en vaderland"? Sinds het wegvallen hiervan was duidelijk te constate ren, dat de tendenzen van de vaste medewerkers, ten aanzien van het koningshuis zeer zeker niet „Pr0" was. Het zou daarom zeer gewenst zijn indien dagbladen ook eens zouden overgaan tot het houden van een opinie-onderzoek daar er vaak me ningen worden verkondigd, waar van m.i. nog geen 10 procent der lezers mee akkoord gaat. OOSTERHOUT C. v. d. S. (ADVERTENTIE) «j&pÉÉsi (Van onze correspondent) GOES Door de KVP afd. Goes (nieuw Goes) is de definitieve kan didatenlijst voor de a.s. gemeente raadsverkiezingen vastgesteld. De volgorde is als volgt: I J. H. Roose, Goes, 2 J. P. Polfliet, Goes; 3 G. J. Eshuis, Kloétinge; 4 J. Boon man, Wolphaartsdijk, 5 F. F. M. Ger ritsen, Goes; 6 W. P. M, Kips, 's-H. H. Kinderen; 7 J. Mallee, Goes; 8 J. M. Hop, Goes; 9 L. A. A. v. d. Boog, Goes; 10 W. P. M. te Booij, Goes; 11 Mevr. C. P. J. Rijk-Braspenning, Wolphaartsdijk; 12 J. W. Lucassen, Goes; 13 A. P. Boonman, 's-Heer Arendskerke; 14 J. G. Janssen, Goes; 15 P. J. A. L. van den Dries, Goes; 16 P. L. Eeman, Goes; 17 P. M. Ken ter, Goes. VEERTIEN NAVO-landen en Japan zijn overeengekomen om de teugels te vieren voor de export van veie strategische goederen naar Rusland en zijn communistische bondgenoten in Europa. Dit wordt van welingelich te diplomatieke zijde vernomen. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1969 | | pagina 5