FELIX DRAFKAMPIOEN Hockeyteam Breda klopte Eindhoven DE MEEUWEN VERRASTE HUNTER HWfflrc pimnu W alcherenpuntendeling Cherie Spencer verloor hoefijzer korï de echte griepbestrijder WAAROM.... 'n PHILIPS TV TECHNICA NOVA Brabants Ruiterhuis LICHTDRUKKEN FOTOCOPIEëN STENCILWERK H. van G^intfjer Duivensport Twee kandidaten Cliateanroux Wielerman Bordeaux-l Wielerwere getroffen d dood van L Schraauwen VIERDE SPORTPAGINA DE STEM VAN MAANDAG 8 SEPTEMBER 1969 WASSENAAR (ANP) De laatste kans van de Limburger Sjeng Hendrikx om aan de prach tige staat van dienst van zijn achtjarige merrie Cherie Spencer nog het kampioenschap van Ne derland toe te voegen, heeft hij op een vol Duindigt gemist. Het was niet zijn schuld, doch het simpele feit dat de merrie vlak voor het ingaan van de laatste bocht een hoefijzer van het voor heen aftrapte en daarbij zo uit balans raakte dat Hendrikx niets meer aan de merrie durfde te vra gen. Van deze onvoorziene feiten profiteerde de Hagenaar Giel van der Togt met de sterke Felix, die Van der Togt voor het eerst in zijn carrière de nationale draf- titel bezorgde. Felix werd op een haar na de du pe van een aanrijding in de eerste bocht tussen C. Alkestis van E. en Axkit Hollandia Eer hij weer in de juiste draf was, waren onder aan voering van El Hadie en Dave Fez zijn tegenstanders al zo ver weg dat hij voor een onmogelijke taak scheen te staan Door gebrek aan echte doorzetters en stayers in dit veld werd het tempo echter zo gedrukt, dat Felix al binnen een ronde de aansluiting weer kon bewerkstelli gen. Nog in vijfde positie nam Fe lix de laatste bocht om daarna vol komen op eigen kracht aan de ach tervolging te beginnen van de Fran se hengst Royal G, die om onbegrij pelijke redenen van Jan Wagenaar jr. de binnenkant had vrij gekregen. Royal G zag zijn aanvankelijke voor sprong van een 20-tal meters eerst nog onaangetast, doch toen de ver moeidheid een rol ging spelen, won Felix meter na meter terug. In een keiharde finish, waarin Van der Togt alles riskeerde, bleek Ro yal G niet meer opgewassen tegen de kracht van de Nederlandse vijf jarige, die met een ruime halslengte voorsprong de Nederlandse titel op zijn naam bracht. De favoriete Che rie Spencer maakte na haar ijzer- verlies en korte fout een grandioze terugkeer uit de achterhoede. Zij ein digde nog als derde. Vierde werd Dave Fez met Jan Wagenaar jr., die ook in de klassieke produktendrave- rij met twintigduizend gulden aan prijzen faalde. De favoriet Ingo Quick had te lang werk om op gang te komen, waarvan Martin Vergay met de outsider Important D profi teerde. De Gold Cup voor volbloeds is on danks paarden uit Duitsland en Bel gië een zuivere Nederlandse aange legenheid geworden. Direct na de start van het indrukwekkende acht tien paarden tellende veld trok Hu- bert het veld in zo'n vaart rond, dat de rest zich alleen maar verge noegde om in de buurt van de drie koplopers (Hubert, Schermer en Top Brunde) te blijven. In het laatste rechte stuk nam Schermer zijn taak als leider over en deed dat met de Duitse jockey Dieter Weiss zo subliem dat hij daar ook bleef. Hubert was minder ge lukkig, want uit het over de volle baanbreedte chargerende veld bleek de pluimgewichtdi ager Turquoise juist iets sneller en klopte de moe dige Hubert op verrassende wijze voor de tweede plaats. Cherie Spencer, die kansloos werd door het verliezen van een hoefijzer. BENELUXPLOEG: NEDERLAAG IN 'T OSLO (ANP) Opnieuw heeft de Benelux atletiekploeg zijn meerdere moeten erkennen in Noorwegen. Dit keer versloegen de Noren hun tegenstanders in het Bislet-stadion van Oslo met 115-95. Over het algemeen lag het prestatieniveau op zeer middelmatig ni veau. Alleen Gaston Roelants liep zaterdagmiddag een indrukwek kende race op de tien kilometer. De Belg, die volgende week bij de Europeese kampioenschappen in Athene ook op dit nummer uitkomt, bewees in een fraaie solo dat hij in de Griekse hoofdstad tot een van de gevaarlijkste concurrenten moet worden gerekend. Roelants won in 28 minuten en 19 seconden, de vijfde snelste tjjd dit seizoen in de wereld gelopen. Van de Nederlanders in de Bene- luxploeg bracht alleen de Amster dammer Cees de Winter het tot een overwinning. De jonge AAC-er won het polstokhoogspringen met een hoogte van 4.30 meter. Een tegenval ler was het lopen van Hans van Enk- huyzen op de 110 meter horden. De Rotterdammer, die onlangs werd toegevoegd aan de Nederlandse af vaardiging naar Athene, eindigde als vierde en laatste op de 110 meter horden met een tijd van 14,8 secon den, ruim boven zijn normale presta tie niveau. Speerwerper Piet Olofsen wierp voor de vierde maal dit seizoen bo ven de zeventig meter, maar zijn 70,62 meter bracht hem toch niet meer op dan de derde plaats. De Noor Arne Kvalheim behaalde een dubbele overwinning. Zaterdag won hij de 1500 meter in de zeer ac ceptabele tijd van 3 minuten en 40.4 seconden. Op de tweede dag was hij op de 5000 meter zijn concurrenten in de eindsprint te snel af. De tijd (14.20.-) was internationaal van wei nig betekenis. Ben Kusmic, een van de twee bondscoaches van de KNAU, die de Nederlandse afvaardiging naar de Europese atletiekkampioenschappen in Athene zullen begeleiden, is zater dag aan de dood ontsnapt. Op weg van zijn woonplaats Sit- tard naar het trainingskamp van de atleten in het nationaal sportcentrum Papendal bij Arnhem, werd Kusmic bij Mook door een tegenligger in de flank gegrepen. Ben Kusmic werd uit de totaal vernielde wagen geslingerd doch liep slechts lichte kneuzingen op. Een Franse atletiekploeg bespan de uit Alain Sarteur, Patrick Bour- beillon, Bernard Brugier en Gilles Berthould heeft zaterdagmiddag in Parijs het Europese record op de 4 x 200 m geëvenaard. Het Franse kwartet liet 1 min 23,6 sec. afdrukken waarmee het even snel was als een Westduitse formatie op 24 juli van het vorig jaar in Werdohl. Een ander Frans team noteerde in Parijs 1 mina en 22,5 sec., maar deze prestatie kon niet als Europees re cord worden erkend, omdat de ploeg wegens een foutieve wissel werd ge diskwalificeerd. De Nederlandse jongensatletiek- ploeg heeft zaterdag in Amsterdam een ruime overwinning behaald op de jeugd van Wales. De eindstand was 107 tegen 72 punten. Nederland zegevierde twaalf maal. Wales slechts vijf. De beste prestaties kwamen op naam van Visser (DEM) die de 400 meter won in 48,9 seconden en pols stokhoogspringer Van Dinther (Prins Hendrik) met een hoogte van 4.02 m. Piet Beelen uit Lisse is niet ge slaagd in zijn poging het Nederlands record op de 10 Engelse mijlen te verbeteren Beelen deed gisteren in Oss een aanval op dit record van Aad Steylen. De atleet van de Spar taan won wel de wedstrijd in 53 min 14,04 sec. De uitslag: 1 Beelen (De Spartaan) Lisse 10 mijlen (16.9" km) in 53 min 14,04 sec. 2 Vink, Amsterdam 54.09.02 3 Thuys, Best 54.37,05 Mieke Sterk (ADA) heeft tijdens de Noordhollandse meerkamp-kam pioenschappen die op de sintelbaan Elzenhage in Amsterdam werden ge houden, een uitstekend resultaat ge boekt op de vijfkamp De Amster damse atlete verzamelde 4581 pun ten, waarmee zij bijna 130 punten boven haar totaal kwam van enkele weker, geleden bij de nationale kam pioenschappen in Vlaardingen (4454). Van zeer goed gehalte waren de 13,9 seconden op de 100 meter hor den, het verspringen (5,81 m) en 24,2 seconden op de 200 meter. De prestaties van Mieke Sterk op de andere onderdelen waren: kogelsto ten 10,27 en hoogspringen 1,50 m. Corrie Bakker (Hellas) eindigde met 4394 punten als tweede. De bes te prestatie leverde de Utrechtse op het verspringen met een afstand van 6,09 meter. Miep van Beek (ADA), die enkele weken geleden de uitzending naar de Europese atletiekkampioenschap pen miste, kwam in Amsterdam niet aan de start. De Belg Gaston Roelants aan de kop van het veld op de 10.000 meter. Hij wordt gevolgd door zijn landgenoot Puttemans. (ADVERTENTIE) CIGARETTES (Van een onzer voetbalmedewerkers) BREDA Al valt het bij benade ring nog niet te zeggen welke ploe gen straks de hoogste klasse zullen binnenstappen, zijn er toch al en kele clubs die zich kandidaat stel len. D.O.T.O. uit Pernis boekte zijn tweede overwinning, ten koste van S.I.Z.O., evenals Rijnsburgse Boys, dat op het nippertje de baas bleef over Sprang. De Sprangenaren ston den met rust nog voor. S.S.C. mis te duidelijk een afwerker in de voor hoede. Evenals vorige week werd tegen streekgenoot Kozakken Boys niet gescoord. De Werkendammers deden dat wel door Dirk en Klaas van den Heuvel. N.D.S.M. verraste 's-Gravenzande S.V. en Quick Boys kwam niet verder dan een gelijk spel op eigen veld tegen debutant Spijke- nisse. Huizen liet zijn sterkte zien, zes doelpunten tegen A.R.C. In de 2e klasse B valt het gelijke spel van De Meeuwen op tegen de topclub uit het westen Zwart Wit. Om op het sportpark De Vaan de Rotterdammers te bedwingen moet men wel iets in zijn mars hebben. Dat geeft perspectieven voor de toe komst van de Zeeuwse debutant. Ar- nemuiden verloor op het nippertje van Ter Leede. Nieuweling N.O.A.D pakte in de derde klasse de volle winst op Krab- bendijke door 'n doelpunt van jeugd speler Bauman, die vorige week te gen Good Luck ook scoorde. Good Luck keerde met een nederlaag te rug uit Terneuzen. De Raamsdon- kers konden het niet vinden. Ter- neuzense Boys éénmaal. Dinteloord herstelde zich. Het deelde de punten met Roda Boys. Woudrichem speel de gelijk tegen Rillandia. IJm van Straten en Jan van Straten zorgden voor de drie doelpunten van Woudri chem. Sleeuwijk haalde de eerste punten binnen ten koste van A.Z.V.V. Het schijnt een belangrijker rol te gaan spelen dan vorig seizoen. In de vierde klasse A gaf Wilhel- mina V.V.N. geen kans. Nieuweling Beatrix uit Den Bosch deed het goed met een gelijk spei in Zuilichem. Zui- lichem tekende overigens protest aan, omdat er bij Beatrix een ongerech tigde speler meegedaan zou hebben. Altena ondervond dat Wit Zwart nog steeds een tegenstander is, waar rekening mee dient te worden gehou den. De punten werden gedeeld. Seolto stelde teleur door op eigen veld van Brakel te verliezen. Debu tant S.D.O., waar veel van verwacht werd, maakte in zijn eerste wedstrijd geen gunstige indruk tegen Nivo Sparta. De Zaltbommelers waren niet te spreken over de speelwijze van de club uit Genderen, die on danks hun klasse-doelman Van den Anker een duidelijke nederlaag le den. (Van onze hockeymedewerker) BREDA De start van de com petitie eerste klasse heren heeft enige verrassende resultaten ge leverd. De puntenverdeling, die het gepromoveerde MEP op eigen terrein tegen HTCC wist te be halen (0-0) is bijzonder opval lend, evenals de kleine zege, die 's-Hertogenbosch bij zijn bezoek aan Keep Fit bereikte (0-1). EMHC deelde met het bezoeken de Tilburg de winstpunten (0-0). Venlo zette de competitie met een forse zege op MOP in (2-5). Breda, dat zijn eerste competitie duel in de lichtstad tegen Eindhoven speelde behaalde een kleine zege, welke echter weinig voldoening schonk. Viel er over de Bredase de fensie niets dan goeds te vermelden, daarentegen schoot de voorhoede in vele punten schromelijk te kort. Een aanvalslinie, die als los zand aan el kaar hing en het overwicht op onvol doende wijze in doelpunten uitdrukte. De consequente mandekking die de tegenpartij toepaste A. de Keijzer had gedurende de gehele wedstrijd een bewaker bij zich werd succes vol uitgevoerd. De Bredase voorhoe de vond echter de middelen niet om deze verdedigingsmuur te door breken. Het zegevierende doelpunt werd uit een feilloos genomen straf- corner door W. Verkley gescoord 0-1. Voorts werden de eerste ontmoetin gen in de bekercompetitie gespeeld. In de Tresling-beker (heren) noteer den we overwinningen voor Liberty 1 en Push 1; de nederlaag van Peli kaan 1 is niet erg bemoedigend. Voor de Hockey-Sport-beker wonnen o.m. Zw. Wit 2, Breda 3, Warande 2 en Waalwijk. Warande 1 verloor, terwijl Tempo daarentegen een verrassende draw bereikte. In de Josselin-de-Jong- beker zegevierden Zw. Wit 3 en 4, Waalwijk 2 en Liberty 2 speelden tegen elkaar gelijk. Om de Veteranen-beker drie over winningen voor resp. Zw. Wit, De Warande en Breda. Om de Parnassia-prijs (dames) mag Breda 1 met voldoening op de wedstrijd en het eindresultaat tegen Gooische 1 terugzien. Ook Push 1 kwam uitstekend voor de dag, gezien de goede zege op HHIJC 1. Push 2 behaalde een benauwde zege op Uden 2. Een duidelijke overwinning boekte Waalwijk 1. Om de Amsterdam-beker won Wa rande 1, doch Breda 3 en Pelikaan 1 moesten met een nederlaag genoe gen nemen. Om de Van der Hagen-beker won Zw. Wit 1 met korfbalcijfers. Met zulke cijfers verloren echter Liberty 1 en 2. (ADVERTENTIE) kopen zoveel mensen bij Omdat TECHNICA NOVA met zijn 40-jarige ervaring bekend staat om zijn deskundig advies vlotte correcte plaatsing betrouwbare garantie SERVICE, die D nergens vindt Daarom kunnen zoveel mensen onbezorgd genieten van hun T.V. (ADVERTENTIE) wte pijnstillende, koortswerende, snelwerkende cachets (ADVERTENTIE) VOOR RUITERKLEDING en RUITERSPORTARTIKELEN Veemarktstr. 20 Breda Tel. 39890 DE SPECIAALZAAK VOOR BRABANT (Van onze handbalmedewerker) BREDA De dames van Walche ren (hoofdklasse) hebben in Wterin- gen de punten moeten delen met Ve- lo. Na een voorsprong van 35 (bij rust) werd de eindstand bepaald op 6—6. Ook de dames van EBHV bereik ten (in de overgangsklasse) een ge lijk spel: 66 tegen Athene. Zij ston den na de eerste helft nog met 43 voor. De afdeling Zeeland ging oij de se nioren zeer slecht van start. Omdat verschillende verenigingen niet vol deden aan hun leveringsplicht van één scheidsrechter per team wer den verschillende wedstrijden uitge steld. Walcheren was in de eerste helft van het duel met Velo duidelijk ster ker. Nadat de eerste aanval van Ve lo was afgeslagen scoorde Marian de Meurichy met een hard schot 01. Bep Olsthoorn, die in deze wedstrijd drie doelpunten voor haar rekening nam, bracht na twee minuten de stand op 11. Tinny Vogels zag kans in dezelfde minutt met 'n lage schui ver Velo met 21 de leiding te ge ven. Dit was blijkbaar voldoende voor Walcheren. De achterhoede ging over op het grendelsysteem en voor werd beter gecombineerd. Dit resul teerde in de zestiende en zeventiende minuut in treffers van Annemarie v. d. Dood en Corry Houmes. Yvonne de Smit verhoogde de voorsprong tot 24 via een strafworp. Met nog vijf minuten voor de rust wisten beide partijen nog eenmaal te scoren (Lu- dy Gerinkel voor Walcheren en Bep Olsthoorn voor Velo). Na de hervatting werd het een ge- lijkopgaande strijd. In de tiende mi nuut moest Riek Pruijssers, keep- ster bij Walcheren, een doelpunt van Charlotte Donck toestaan. Via de paal bracht Bep Olsthoorn de gelijk maker tot stand. Een schot van gro te afstand van Hanny van Mierlo gaf Velo zelfs de leiding met 65. In de laatste minuut zag Marian de Meu richy kans een punt voor Walcheren uit het vuur te slepen. (ADVERTENTIE) VOOR UW en snellere service Halen en brengen wanneer U wenst. Breda Waalwijk Wilheiminastr. 30 Grotestr. 323 01600-32950 04160-2757 De dames van EBHV, die in de overgangsklasse debuteren, hebben hun eerste punt binnengehaald tegen Athene in Den Haag. De openings treffer werd gemaakt door Toos Hof man van Athem. Vrij spoedig zorg de Helma Boot voor de gelijkmaker. Toos Hofman liet een goed gericht schot 2—J aantekenen. Daarna was het weer de beurt aan EBHV. Met twee treffers van Dimph Maas na men de Bredase dames de leiding nver. Weer was het Toos Hofman die in de twintigste minuut de partijen op gelijk voet bracht. EBHV zag kans voor de rust de stand te bren gen op 34 door Nolly Disveld. Na de rust ging Athene zeer hard van start, hetgeen resulteerde in maar liefst drie doelpunten (Bep Toussaint, Siny d. Wit en Nelly Schol te). EBHV werkte hard om de ach terstand van 64 weg te werken. Door twee treffers van Iet van Ber- kel werd de eindstand bepaald op 6—6. MOTORSPORT. Paul Lodewij vorige maand winnaar in Finlat heeft op het circuit van Imola de 50 cc-race van de grote prijs van Italië gewonnen, geldend vi de wereldkampioenschappen mol renners. De man uit Nederhorst D Berg moest met zijn eigenbouw mathi felle strijd leveren met Brit Barry Smith, triomfator bij TT-races in Assen. Aalt Toersen m derde. De Nederlandse Kreidler. der voert de ranglijst voor de i reldtitel aan met zes punten v« sprong op Smith. Voor het kt pioenschap moet alleen nog de m strijd op 14 september in Zuid-S vië worden gereden. De Vries werd vierde, Hubfi achtste. Uitslag 125 cc: 1. Simmoi (Eng.) met Kawasaki, 2 Szabo (Hu 3. Villa (It.). Stand wereidkampi» schap: 1. Simmonds (Eng.); 2. V Dongen (Ned.), 3. Braun (W.D1 De Brit Phil Read won de 350 race. Stand wereldkampioenschi I. Agostini (It.), 2. Visenzi (It), Rossner (O.-DId.). De 250 cc-kls se kwam op naam van Read meti maha. TENNIS. De Nederlandse tennis: mes hebben zaterdag en zondag de banen van ELTV in Eindhm duidelijk revanche genomen voor nederlaag van 10-3, die ze jaar in Zwitserland moesten ins seren. Dit keer werd het 10-3 vt het Nederlandse team, waan overigens alleen de zusjes Nora Annemieke Blom ook vorig jaar (te uitmaakten. oZnder tot bijzonder ii ponerend spel te komen konden I trid Suurbeek en Judith Salométe partijen winnen, waarbij wel worden opgemerkt dat het spe; i de Zwitserse dames nogal teleurs! lend was. Het damesenkelspel van de o; Amerikaanse tenniskampioensck pen te Forest Hills is gewonnen Ji de Australische Margaret Couri Smith. In de finale versloeg zij Amerikaanse Nancy Richey me! 2 6-2 en verdiende daarmee li dollar (ruim f 20.000). Rod Laver slechts acht minuten nodig om te ontdoen van zijn gevaarlijkste vaal: Arthur Ashe, houder van Amerikaanse titel. De partij zaterdag in verband met de invallc de duisternis afgebroken bij de 8-6 6-3 12-12 in het voordeel vank ver. De laatste set kreeg in de cijfers 14-12, wat voor laf de eerste prijs van 16.000 dollar tekende. HOCKEY. De Westduitse hoek ploeg heeft voor 3000 toeschoot! in München de Olympische k£ pioen Pakistan een onbeslist dwongen, 2-2. Het was 'n goede c strijd, waarin de Duitsers enkelei len gelukkiger waren dan hun tegt standers. Bij de rust was de 1-1. De gastheren namen na 251 nuten de leiding door Wolfgi Baumgart, die na de hervatting» de tweede treffer zou scoren. Si voor rust maakte Tanvir uit een k ge corner gelijk. Dezelfde spel bracht toen de tweede helft een tie tal minuten oud was, de stand 1-2. Even later scoorde ook Ba® gart zijn tweede doelpunt, dat ontstond door een fout van de i jarige doplman Saleed. Een dagS der won het team van Pakistan,' zondag tegen Nederland uitkomt.! Schweinfurt met 3-0 van een Btï' se selectie. Al'e doelDunten werde: de eerste helft gescoord. TAFELTENNIS. De Nederig jeugd tafeltennisploeg heeft in ver gelijk gespeeld tegen EngelaS 4-4. De meisjes wonnen alle hun partijen, de jongens leden nederlagen. De gedetailleerde slag is: Jongens: Jarvis, Eng. Van der Zee 19-21, 22-20, 21-17;»' cher Eng. Van Zoelen 21-1',;; 13; Jarvis Van Zoelen 20-22, 19. 21-18; Fletcher-Jarvis Van Zee-Van Zoelen 21-19, 20-22, 21-» Meisies: Linda Chesson, Eng len Klatt 9-21, 14-21; Linda CheS« Sonja Heltsel 21-18 14-21 17-21, ley Pacitto, Eng. Ellen Klatt f 18, 10-21, 13-21: Lesley Pacitto-»: da Chesson Ellen Klatt-Sonja n sel 6-21, 21-19, 17-21. (Van onze duivenmedewerker) BREDA De kandidaten voor overwinning in het groot nation1* duivenconcours van Chateau»)» (Frankrijk) voor jonge duiven bekend. Het zijn Jan Lambrechte Roosendaal met 17 uur en 44 nunU!, voor de 563 kilometer en Pie' i theunis-van Helsland uit Hulst 17,03 voor de 525 kilometer. Jan Janssen in a gangmaker Milbach PARIJS De w solo gereden van bi. ook al Parijs-Rouba twaalf deelnemers (na 253) kilometer) beurde er weinig op ment een voorspror| de grote mannen in en Bodart niet vi demarreerde. Wolft ter liet Godefroot zie werd ingelopen en Janssen. Het kwartet Wolfsho Catieau en Ferin werk samen. De voorsprong vankelijk snel Na kreeg een groepje met den, Bodart en Van C< ter aansluiting. Catiea de opnieuw. Hij bouw sprong op van meer di Toen begon het veld z Godefroot probeerde k om weg te komen, da; door zijn ploegmaat Va Na 400 kilometer, to- zjjn zoveelste demarim had de groep geen anl Vijfendertig kilometer Belg Catieau gepasseerl Janssen en Perin des vertwijfelde poging onl achterhalen. De Nederll echter niet. Godefroo I naakbaar. Janssen kon de overwinning laten vl na 435 kilometer een vl werd ingestuurd, hetge dan een minuut kostte, loo en Bodart kwam; Janssen. Perin slaagde om aan te haken, maar delijk dat dit viertal alk kon strijden om de tv Walter Godefroot, die I (Van onze sportre OSSENDRECHT H (tengevolge van een ai van amateurrenner Lec Wen heeft de Westbraba wereld diep getroffen. Lc. wen was een bijzonder i reur in de Zuid-West een van de meest speet derdelen in een koers, den, zjjn grootste spec Bovendien bouwde hi vriendenkring op onder z se collega's. De minuu gisteren voor de ronde gen in acht werd genom °ok een indrukwekkend Leon Schraauwen (21 pas op 18-jarige leeftijd Hij begon bij de nieu\ baalde in zijn eerste j; ste plaatsen. In het volg, waren er dat negen en cessen besloot hij metel stappen naar de amate- won hij een wedstrijd ei de KNWU uitgezonden n ouit des Mines, de rond, fand en de Ronde van bi welke hij winnaar w Puntenklassement en als 'gde in het bergklas| laar kwam hij door z: dienstplicht nauwelijks G.ndanks dat nodigde de wt voor de Ronde van wakije, maar Leon SchJ uankte voor het aanbod zoen reed Leon Schraaul ee™ Vploeg na daarvo g maakt te hebben van inconoble.

de Stem | 1969 | | pagina 10