VOORDELIG GEMAKKELIJK WEHKAMP Gezellig en op uw gemak uw keuze maken uit de nieuwe dikke kleurenkatalogus van Wehkamp. Thuis! En alles wat u bestelt kunt u thuis keuren en passen. Als u wilt een week lang. Ontdek net als honderdduizenden vaste Wehkampkianten dat u voordelig uit bent. Vergelijkt u de prijzen maar eens. Alles wat u bestelt wordt goed verpakt en zonder kosten bij u thuis bezorgd. Wanneer u artikelen terugzendt, kan dat óók op kosten van Wehkamp. - Stuur mij zonder verplichting tot kopen uw uitgebreide kleurenkatalogus 89.190.5 Het is prettig te weten dat Wehkamp zoveel merkarti kelen heeft. Ook de andere artikelen zijn van de beste kwaliteit. Extra zekerheid: de Wehkampgarantie en deskundige reparatieservice. Straat Plaats:Prov.n in open enveloppe zonder postzegel ver zenden aan: Wehkamp - Antwoordnr. 400 - Zwolle tel.:05200-73444 (dag en nacht bereikbaar) Natuurlijk kunt u kontant betalen. Maar dank zij het Koop-Maar-Door betaiingssysteem kunt u blijven dóórkopen voor een klein vast bedrag per maand. Daardoor kunt u met een gewoon huishoudbudget ineens veel meer doen. Bij Wehkamp. Bij Neder lands grootste postorderbedrijf. Smakelijke levensmiddelenpakket ten met vlees, drank en koffie van hoge kwaliteit. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 225 t.m. 228 Damesmode, bijna een boek vol, binnen de katalogus. Kijkt u zelf maar. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 1 t.m. 55 Alles voor baby, variërend van een bekende kinderwagen tot hele luieruitzetten. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 157 t.m. 159 Komplete serviezen in vele dessins worden u geleverd met volledige breekgarantie. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 230 t.m. 233 Mode voor de jonge man, te kust en te keur. Gekleed of sportief. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 128 tjn. 139 Stoere winterjassen en geklede kos tuums voor hem. Een komplete kol- lektie. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 108 t.m. 127 Sterke pannensets en fleurige droog, doeken en nog véél meer voor uw keuken. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pag. 240 t.m. 244 en 163 Slanlddedende foundations en ele gante nachthemden voor iedere vrouw. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pag. 82 tan. 89 en 68 Lm. 73 Maak uw huis gezellig met oud ko per. U kunt kiezen uit een hele kollektie. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 236 Vele variaties in echt haar, van haar stukjes tot komplete pruiken. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 91 Voor het nieuwe seizoen een kol lektie schoenen en laarzen voor het hele gezin. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 140 t.m. 153 Dekoratieve meubels in een groot assortiment, in vele prijzen en kleuren. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pag. 181 t.m. 202 en 221 t.m. 224 Dw slaapkamerinrichting, of het nu dekens, bedden of lakens zijn. Dé prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 158 en 181 t.m. 190 Hippe tienerkleding, speciaal in gekocht voor dochter. Jonge mode in jonge kleuren. De prijs: zie de gratis Wehkamp- katalogus, pagina 56 en 57 Ergens in 1964, in het prille beatstadium speelde de Watford Trade Hall in Londen een groepje onde naam de Highnumbers. T\ mislukte filmregisseurs, Ki Lambert en Chris Stamp er, evenals een groepje f volkomen kapot van. Ze i bestelt nu

de Stem | 1969 | | pagina 42