LINDENBERG ZWARE OPGAVE Alles duel of niets- in Polen Marjan Janus favoriete in achttiende Ronde van Sas9 Greep liessier op zijn spelers net niet sterk genoeg Goede vorm René Pijnen WIELERKOERSEN DIT WEEKEINDE MAIRESSE OVERLEDEN Speelverbod Zwolsche Boys WESTDUITSERS ONGENAAK BAAR Amateurkoers in Cadzand Jaarvergadering afdeling Zeeland Extracluels voor St.-Aloysius II HAMMONDORGELS HANDBAL Sterke combinatie in Goes: GSC Bronchiletten BELANGRIJK INTERESSANT PROGRAMMA CHI0 Rotterdam 'n G©ed idee Luncüi of diner in Zierikzee Exclusief 13 DE STEM VAN VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1969 Wim van Hanegem (links) en Wim Suurbier met een aantal rood-wit-blauwe ballen, die voor het begin van de wedstrijd Polen - Nederland in het publiek zullen worden geschoten. CRUYFF ONTEMBAAR (Van onze sportredactie) LILLERS De Fransman Riotte heeft gisteren de tweede etappe van de Ronde van het Noorden gewon nen. Het was een rit over 185 kilo meter van Calais naar Lillers. René Pijnen was opnieuw de beste Neder lander met een vierde plaats ge volgd door zijn ploeggenoot Jules van der Flaes (Belg.). De uitslag: 1. Riotte (Fr) 185 km in vijf uur zes minuten en eenender- I tig seconden, 2. Pintens (Belg) op twee seconden, 3. Asseur (Fr) z.t., 4. Pijnen (Ned) op vier seconden, 5. Van der Flaes (Belg) op vijf se conden, 6. Van den Einde (Belg) I z.t., 7. Leman (Belg) op tien secon- den. Vervolgens het gehele peleton in I dezelfde tijd als Leman. De leiding in het algemeen klas sement werd overgenomen door de Belg Pintens. René Pijnen is in de algemene rangschikking tweede met 33 seconden achterstand. Van Kat- I wijk is 22e op ruim vijf minuten. Het algemeen klassement na twee etappes ziet er als volgt uit: 1. Pin tens (Belg) 9.56,02, 2. Pijnen (Ned) op 33 seconden, 3. Riotte (Fr) op 1.47, 4. Wright (Gbr) op 1.55, 5. Vasseur (Fr) op 1.59, 17. Van der Flaes (Belg) op 5.05, 22. Van Kat wijk (Ned) z.t., 24. Van der Vleuten (Ned) z.t. (Van onze speciale verslaggever) KATTOWICZ George Kessler, de Nederlandse bondscoach heeft een tamelijk vaste greep op zijn spelers. Zijn taktische plannen wor den uitgevoerd op het veld, maar voor een koude oorlog in de dagen voor de belangrijke interlandwedstrijd tegen Polen, bleek zijn greep gisteren in het immense Silezien-stadion van Kattowicz net niet ste vig genoeg. Johan Cruyff, dinsdag en woensdag in Zeist getekend als een speler wiens rechter enkel nog lang niet in orde is en wiens meespelen zondag op zijn minst twijfelachtig zou zijn, oefende gis teren mee en hij deed het op bijna volle toeren in een partijtje van acht tegen acht, dat de Nederlandse bondscoach hield om de matheid van de reis uit de benen te laten trekken. (Van onze handbalmedewerker) BREDA Na de hoofd- en over gangsklasse gaat zondag ook de veld- handbalcompetitie in de afdeling Zee land van start. Door te weinig be- I langstelling voor elfhandbal zal er in afdeling Zeeland uitsluitend zeven- I handhal op het veld worden ge- j speeld. In Goes kwam een zeer belangrijke fusie tot stand. Van de vier handbal verenigingen in Goes zullen Tonido, Hellas en Robur onder de naam van G.S.C. (Goese Sport Combinatie) uit komen. Alleen Volharding blijft nog zelfstandig. Door deze fusie is een sterke combinatie ontstaan, die in de komende competitie wel eens hoge ogen zou kunnen gooien. In de hoofdklasse gaan de dames van Walcheren naar Velo in Waterin gen. Velo dat vorige competitie op ^e voorlaatste plaats eindigde, maakt nu een sterkere indruk, maar gezien het succes van Walcheren afgelopen dag tegen het sterke Hygiëa mag toch weer op winst van de Zeeuwse ploeg worden gerekend. De dames van EBHV gaan in de over gangsklasse op bezoek bij Athene in Den Haag. EBHV staat weer voor een moeilijke opgave. Toch moet het mogelijk zijn met volle inzet een punt te veroveren. Hoofdklasse: Dames: HygiëaNiloc PosterholtHellas VeloWalcheren ZeeburgSwift. Heren: AttilaAHC '31 ESCA—Hellas Ooeratie '55— iOlvmpia Aalsmeer—Sittardia. Overgangsklasse A: Dames: SEW Verhurch OuintusDWS Athene EBHV De BlinkertAthMa. Heren: ■Hurrv UpNiloc HerculesBlauw Wit HermesV en K ZeeburgSp. Vareest Afdeling Zeeland: Dames: le klas GSC 1Walcheren 2 FortunaZld Sport MarathonFMM 1. 2e klas: IGSC 2Walcheren 3 SluiskilSchel de Sport STOSOlvmpus 2. Heren: i le klas: SIOP—Fortuna 2 GSC 2— [Walcheren 2 MarathonVolhardinz 2e klas A: Fortuna 3Olymous 2 Marathon 2—EMM 2. 2e klas B: For tuna 4Olympus S. Johan Cruyff wil er namelijk zon dag bij zijn. Hij is begerig naar een nieuwe topper in zijn rijke voetbal loopbaan. Hij liet donderdag duide lijk merken dat de bondscoach op hem geen vergeefs beroep zal doen. Cruyff, de artiest, vedraagt het ge woon niet dat hij buiten de schijn werpers wordt geplaatst, dat hij in het duister wordt gehouden, om der wille van welke tactische manoeuvre dan ook. Cruyff heeft zijn eerzucht, zijn verlangen om te schitteren, hij heeft zijn ambities en in zo'n geval is hij ontembaar. Wanneer Kessler de Poolse waar nemers er waren een paar honderd toeschouwers in het stadion waar donderdagmiddag werd getraind en waar zondag zal worden gespeeld tijdens de eerste „Poolse" oefening van zijn 17 uitverkorenen, zand in de ogen had willen strooien over de vraag of Johan Cruyff zich niet bui tenspel laat zetten. Kessler gaf tijdens het speelse oe fenpartijtje zijn aanwijzingen, Johan Cruyff gaf er nog meer aan zijn ploeggenoten. Ryzard Konsewicz, de Poolse coach zal zonder twijfel weten dat Johan Cruyff er weer is en dat hij niet alleen rekening heeft te hou den met een sterke Nederlandse ach terhoede, maar ook met een aanval CADZAND (zaterdag) Par cours: Mariastraat, Ringdijk Noord, Erasmusweg (lengte 1200 meter). Amateurs: start 15.00 uur, 90 ki lometer. Deelnemers o.a. Bogers, Coppens, Fiktorie, Van Hoek, Frij- ters, Jongenelen, Van Poecke, Van Campen, Priem, Vonck, De Vrieze, Paridaen, Klayssen, Minneboo, Fran sen en Van der Pluym. Adspiranten: start 13.30 uur, 30 kilometer. Deelnemers o.a. Van Dijk Damen, Hamelink, gebr. Schouw, Biddelo en Vroegrijp. HUYBERGEN (zondag) Par cours: Boomstraat (start), Dorps straat, Staatsestraat (finish), straat achter steenfabriek, Bakkerstraat (lengte ongeveer 2400 meter). Amateurs: start 14.30 uur, 120 ki lometer. Deelnemers o.a. Bogers, Van Hoek, Van O verveld, Van Hoek, Frijters, Jongenelen, Tabak. Hoek stra, Schoofs, Suykerbuyk en Schenk Nieuwelingen: start 13.00 uur, 65 kilometer. Deelnemers o.a. Van Bor stelen, De Rijk, Hellemons, Jaspers, Akkermans en Verbiest. VOETBAL Zuidslavië heeft in Belgrado voor 12.000 toeschouwers gelijk gespeeld tegen Roemenië (1-1) In deze vriendschappelijke wedstrijd opende Demrovski na 29 minuten de score in het voordeel van de Roeme nen. Tien minuten na rust bracht Mujkic de stand in evenwicht. die dank zij Cruyff tot de gekste din gen in staat is. Het moet voor Konsewicz een be nauwend vooruitzicht, zijn want hij weet net zo goed als de Nederlandse coach dat de krachtmeting van zon dag voor hem, zowel als voor Kessler een „to be or not to be" is. De verlie zer van Kattowicz telt nauwelijks nog meer mee in de strijd voor Mexico. De winnaar heeft nog kans de tot nu toe zeer succesvolle Bulgaren op hun weg naar de eindronden van het we reldkampioenschap te achterhalen. De twee verantwoordelijke leiders van de elftallen trekken hun plan, op wat zij weten van de kwaliteiten van hun tegenstander. Het zal, na gistermiddag, dwaasheid zijn, te ver onderstellen, dat Konsewicz verwon derd zou zijn als hij op 7 september om vier uur in de middag, als hij er zelf niets meer aan kan doen en de taak nog slechts rust op de schou ders van zijn spelers, Johan Cruyff startklaar ziet. Ook Konsewicz houdt daarmee natuurlijk rekening, zoals ook Kessler de kwaliteiten van de nieuwe gevaarlijke Poolse vleugel speler Marks incalculeert. Geen van beiden wil zich meer bloot geven dan noodzakelijk is. Beiden zullen de sa menstelling van hun ploegen zolang mogelijk voor elkaar verborgen hou den. Geen van de twee is zeker van zijn zaak. In het „schaakspel" zijn niet alleen de grote stukken waarde vol, ook de pionnen, waarvan de slag kracht niet uit en te na bekend is. Konsewicz zal zich zonder twijfel afvragen wat Kessler doet met de er fenis van Theo van Duivenbode, die nu hij niet is gekozen, een open plek in het linkerdeel van de defensie heeft achtergelaten. Een vraag, die Kessler misschien voor zichzelf al heeft beantwoord, maar waarvan hij dat antwoord in ieder geval nog niet heeft uitgesproken. Kiest hij de nuch tere Romeyn als rechterverdediger en laat hij Suurbier op links spelen? Het is niet de meest voor de hand lig gende veronderstelling. Geeft hij de soms te speelse en voor het zware interland-voetbal misschien nog niet rijpe Epi Drost een kans, of kiest hij de enige debutant onder de veldspe- lers, de beheerste en begaafde Pleun Strik, die alles heeft behalve de er varing van de international om een grote te zijn. Niemand zal het liever willen we ten dan de kleine, pijprokende, grij zende Poolse coach, want hij kent de kracht van de Nederlandse achterhoe de. Het kan hem niet onbekend zijn dat Nederlands besten in de laatste interlandwedstrijden zeven keer de deur achter gesloten hebben gehou den. De statistiek leert hem dat Luxemburg (2 x), Polen (2 x), Schot land, Tsjechoslowakije en Roemenië geen doelpunt tegen Nederland heb ben kunnen maken en dat slechts Bulgarije een gat heeft kunnen vin den door een dubieuze strafschop, In Sofia werd de Nederlandse ploeg daardoor gedwongen van zijn defen sieve speelwijze af te stappen en risi co's te nemen die nog een tweede doelpunt tot gevolg had. Het zijn allemaal overwegingen die zwaar tellen, even zwaar als de zes Poolse doelpunten, waarvan vijf in de eerste helft tegen Noorwegen, waarna de Poolse ploeg echter in Moskou tegen Rusland helemaal niet kon scoren. De onzekerheid over heerst, de spanning zal tot voor en kele minuten voor vier zondagmid dag en misschien nog gedurende lan ge tijd van de wedstrijd, waarvoor meer dan zeventigduizend toeschou wers worden verwacht, blijven be staan. (ADVERTENTIE) Hoestdrank in tabletvorm. 1.~ (Van onze sportredactie) TERNEUZEN Nog slechts twee agen en de amateurvoetbalcompeti- ie gaat beginnen. Zondag zullen weer luizenden voetbalenthousiasten hun 'avoriete clubs aanmoedigen. Voor de legradanten van het vorig seizoen wordt het een competitie waarin alle mogelijke moeite gedaan zal worden om het verloren terrein te heroveren. Voor de gepromoveerde teams bete kent het een strijd voor het behoud van een plaats in de hogere klasse. Kampioensaspiraties zijn er direct niet bij voor de gepromoveerden. Het eerst jaar is een kwestie van accla- matiseren en daarbij wordt slechts gelet op een zo eervol mogelijke •laats op de ranglijst. Een club die zeker wel kampioens kannen heeft is Middelburg. De Zeeu wen werdien vorig jaar opnieuw lands kampioen. Trainer Piet Lindenberg staat voor een zware taak. De teams in de eerste klasse E zijn op revanche belust. TSC heeft aangekondigd dit jaar serieus te streven naar een eerste plaats. De Oosterhouters zouden niet bang zijn van de reputatie van de Middelburgers. Vlissingen-trainer De Smit meent dat het tijd wordt dat Vlissingen eens uit de schaduw van Middelburg naar voren komt. Het be looft een beslist interressante compe titie te worden in IE, met debutanten Schijndel een club waar weinig van bekend is en Alliance, dat een voortreffelijke indruk maakte in de tweede klasse vorig seizoen. De ma nier waarop de Roosendalers kam pioen zijn geworden was imponerend. Voor de eerste competitiedag staan er meteen twee belangrijke wedstrij den op het programma. De Zeeuwse clubs ontmoeten de debutanten in IE. Dan kan meteen de kracht van de nieuwelingen in deze klasse duidelijk worden. Middelburg speelt uit tegen Schijndel. Trainer Lindenberg heeft niet langer de beschikking over Wim Groenewegen hij traint momenteel de vierdeklasser Kloetinge de man die in staat was Pentury en Hen- drikse te lanceren in de voorhoede. Lindenberg zal er inmiddels wel in geslaagd zijn dit probleem op te los sen. Middelburg is rijk aan talentvolle amateurspelers, zodat Schijndel in dit eerste competitieduel beslist als de „verliezer" begint. Een boeiend duel kan Vlissingen Alliance worden. Alliance, dat de tweede klasse in een jaar heeft „genomen" drijft op zijn grote routine. Dat moet het te kort aan snelheid compenseren^ij de Roo sendalers, dait in de drie broers Van de Boom zeer sterke krachten heeft. Met good-old (42 jaar-) Piet van Osta weer onder de lat moet er een gelijk spel te behalen zijn tegen Vlissingen, dat zich vooral gaat richten op de jeugd. Trainer De Smit, geassisteerd door twee oefenmeesters, wil in de toekomst de jeugd kansen geven. Vlis singen wil in tegenstelling tot vele (ADVERTENTIE) andere cluhs het accent vooral op de aanval leggen. Wellicht dat dit ini tiatief die seizoen al resultaten zal hebben. In de tweede klasse B krijgt Axel debutant SC Gastel op bezoek. Het team van trainer Vain der Velde is aanzienlijk versterkt. Axel heeft di rect geen kampioensaspiraties. Het tipt RAC en Rood Wit ais grootste kanshebbers. Voor Axel zou een over wining op SC Gastel een fraaie com petitiestart betekenen, en een zege behoort zeker tot de mogelijkheden. Terneuzen, dat er op rekent een be langrijke rol te kunnen spelen heeft versterking gekregen V in Eugène Lauret. Terneuzen is beslist favoriet tegen RWB, ook al wordt dit duel in Waalwijk gespeeld. In de derde klasse B staat de in teressante wedstrijd tussen het ge degradeerde Zeeland Sport en het ge promoveerde Schutters-team op het programma. Bij winst van Zeeland Sport kan het de eerste stap in de goede richting van de Zeeuwen bete kenen. Gemakkelijk wordt het niet in Halsteren. Nieuweling HVV '24 heeft het terreinvoordeel tegen routinier DOSKO. In Hulst is men zeer opti mistisch over de kansen van HVV in deze competitie. Misschien dat dit optimisme de formatie van IIVV kan opzwepen tot uitstekende prestaties. Breskens Steenbergen, METO Goes, Hontenisse Vogelwaarde en MOC Steen zijn wedstrijden waar in het krachtsverschil te gering is om een redelijke prognose te kunnen ma ken. Noormannen is de nieuweling in de vierde klasse H. Het staat op deze eerste competitiedag voor de zware opgave tegen Biervliet. Een uitwed strijd, die voor Noormannen wel geen overwinning zal opleveren. De grote kandidaat voor de titel in deze klasse is RCS, dat vorig seizoen de race om het kampioenschap met HVV op het laatste nippertje verloor. De club uit Souburg gaat geen fout maken tegen Sluiskil, dart op egen terrein zijn eer ste nederlaag te slikken krijgt. Eerste klasse E: Schijndel Middel- delburg, Brafoanitia Sparta '25, Con cordia SVD RKC, DESK Hel mond, TOP Veerse Boys en Vlis singen Alliance. Tweede klasse B: Axel SC Gastei, VCW RAC, Rod Wit Uno Ani mo, Longa Barvel, RKVVU RK TVV en RWB Terneuzen. Derde klasse D: Breskens Steen bergen, De Schutters Zeeland Sp., MOC '17 Steen, Hontenisse Vo gelwaarde, HW '24 DOSKO en METO Goes. Vierde klasse H: Corn Boys Wal cheren, Sluiskil RCS, Zierikzee Clinge, Biervliet Noormannen, Hamsweertse Boys Renesse en Koe wacht Oostburg. TERNEUZEN Zaterdag wordt het Zeeuwse langebaan zwemseizoen afgesloten met de traditionele „Ronde van Sas". De naam van deze wedstrijd is zo ingeburgerd dat er moeilijk een andere voor te vinden is. Reeds OOSTENDE (AP) De Belgische ex-autoeoureur Willy Mairesse is in Oostende overleden. Het is niet be kend waaraan Mairesse is gestor ven. Hij is 41 jaar geworden. Mai-esse heeft van 1960 tot 1962 voor Ferrari gereden. Hij werd in de Grand Prix van Italië in Monza in 1960 derde en won in 1962 de Grote Prijs van Brussel. In 1963 kreeg hij een ernstig ongeluk op de Niirburg- ring, waarna hij gedeeltelijk invalide is gebleven. enkele jaren is er van een Ronde geen sprake meer. Toch blijkt men bij de Bruinvis de organi serende vereniging heel moei lijk van het begrip „Ronde" te kunnen afstappen, gezien het feit dat men weer een kleine ronde van een kilometer lengte heeft uitgezet, die door de deelnemers twee maal moet worden afgelegd. Het publiek heeft nu heslist een heter overzicht, daar de deelne mers niet meer zo ver uit de kant zwemmen. In de categorie schoolslag heeft bij de dames Marjan Janus weinig tegenstand te duchten. Bij de heren ligt dat anders. De nummers één en twee van de wedstrijden in het Veerse meer van afgelopen zondag, Bartels van Zian uit Den Haag en Vowinkel van DJD uit Amsterdam zullen op fel verweer stuiten van de winnaar van vorig jaar, Elversma uit Zwolle. Bij de vrije slag heren zullen Ger Slop van DJK uit Amsterdam en Rinus Ouwerkerk van Zian uit Den Haag terdege rekening moeten hou den met de Zeeuw Sjaak van der Hoofd van de Schelde uit Terneu zen, die tot nu toe een uitstekend seizoen achter de rug heeft. Cruyff, Groot, Van Dijk en Drost (v.Iji.r.) legden voor het vertrek naar Polen nog een kaartje. Op de achtergrond supporters met spandoeken. ZWOLLE (ANP) Het eerste elf tal van Zwolsche Boys zal zondag niet aan de competitie in de 4e klasse H van het district Oost van de KNVB beginnen. Ook alle andere teams, inclusief de junioren, zullen niet spelen. Zwolsche Boys had deze week een getekende verklaring moeten over leggen, waarin staat dat het met zijn crediteuren tot overeenstemming is gekomen, waardoor het schulden vrij zou zijn. Deze verklaring had gisteren in Den Haag moeten zijn. Omdat dit niet het geval was, heeft de KNVB een brief naar de Zwol sche Boys gestuurd met de mededa ling dat de competitiewedstrijd te gen Wilp is uitgesteld. De bond in dit geval de sectie amateurvoetbal wil Zwolsche Boys nog hoogstens twee weken ge ven om orde op zaken te stellen. Bij de dames zal Anke van de Veeken van HZPC Den Haag het moeten opnemen tegen Corrie Schouten en Tineke Maat van de VZC uit Vlaardingen. De Zian-meis- jes Madeleine van de Velden en An ne Vugts zijn zeker niet bij voorbaat kansloos. In hoeverre de Zeeuwse deelneemsters Carita Salomé Martha Wolff partij kunnen geven is een open vraag. Carita is mo menteel in een prima conditie en het zal daardoor voor Martha Wolff een zware opgave worden om haar drie seconden voorsprong in het klassement voor de Zeelandbeker te behouden. In totaal zullen 275 dames en heren aan deze wedstrijd deelnemen. ROTTERDAM (ANP) De twe; de dag van het 22e Concours Hipp' que Internationale Officiële, dat o het terrein van de Rotterdamse ma nege wordt gehouden, kende weini spannende momenten. De sterk Westduitse equipe sloeg voor de ee< ste maal toe met twee overwinninge (Haeke Schmidt en Willibert Meh kopf. Het slotnummer van gistere het springconcours om de Prijs va Erasmus, werd het vlotst beëindi"' door de Britse amazone Ann Bar' house. Verheugend was de winst van mc vrouw Benedictus-Lieftinck in d sterk bezette diressuurproef „Inter mediaire" om de Prijs van Xenopho.r De Puttense behaalde met haar ne genjarige Tsjechische hengst „Turis ta", een jaar geleden gekocht in ee stoeterij te Topolcany 769 pnt. D' was zes punten meer dan de, Oostdui se Mexicoganger Horst Kohier m „Neusehee". De kracht van de Westduitse ro: ters bleek eens te meer Hauk Schmidt startte als eerste in h' jachtspringconcours om de Prijs vi de Kralingse Plas, Zijn resultaat m „Espartaco" over het 753 meter lan parkoers met zestien liinderniss was een totaaltijd van 97 3 second: Niemand zou hem meer van de eers prijs zeshonderd gulden kunnen e houden. Rótisserie 't Poorthuys (Uw gastheer A. Duynstee) HAVENPLEIN 1 Tafelreservering 01110 - 25 84 (Van een onzer wielermedewerkers) CADZAND Morgen houdt het wielercomité De Wielingen in Cad zand voor de achttiende keer een wielerkoers. Naast adspiranten zul len deze keer ook (voor de tweede maal) amateurs van start gaan. Het parkoers loopt over goede wegen en strekt zich uit over een afstand van 1200 meter. De start en finish zijn in de Mariastraat. Ver volgens gaat het via de Ringdijk Noord en Erasmusweg terug naar de Mariastraat. Bij de adspiranten schreven 26 renners in, onder wie Hamelink, Biddelo, gebroeders Schouw, Da- men, Vroegrijp en de succesvolle Jacques van Dijk uit Ulvenhout, die op zijn twintigste bloementuil uit is. Deze categorie gaat om half twee van start voor dertig kilometer. Om drie uur nemen vijftig ama teurs het vertrek voor een afstand van negentig kilometer. Van start gaan bij de amateurs de ploegen van Toyota (met o.a. Bogers, Cop pens, Fiktorie, Van Hoek, Frijters en Jongenelen), en Tricot Noble (met o.a. Van Poucke, Van Cam pen, Priem, Vonck, de Vrieze, Pa ridaen, Claeysen en Minneboo). Verder zullen ook Fransen en Van der Pluym uit Made van de partij zijn. (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG De afdeling Zee land van de Nederlandse Tafeltennis- bond heeft in Middelburg de jaarlijk se algemene ledenvergadering gehou den. Langdurig werden de proble men besproken, die in de afdeling le ven. Uit de omvangrijke agenda sprongen vooral de punten inzake reismoeilijkheden van de diverse ver enigingen i.v.m. de verspreide ligging, de kwestie over het al dan niet voort blijven bestaan van het afdelingsor gaan „Service" en de dwingende eis die het hoofdbestuur op korte ter mijn stelt t.a.v. het instellen van een damesklasse in competitieverband naar voren. Ook de indeling van de competitie klassen en het systeem waarin de ko mende competitie verspeeld gaat wor den, kwamen aan de orde. Daarbij werd besloten klasse 1 en 2 volgens het normale groepssysteem te spelen. De 3e en 4e klasse gaan i.v.m. de gro te aanmelding van teams spelen vol gens het algemene geldend landelijke systeem, hetgeen splitsing van groe pen betekent. Het aantal teams is in vergelijking met vorig jaar met acht gestegen tot 43. De afdelingsbestuursleden P. Heeren en M. Hofman stelden zich niet meer herkiesbaar. Ze werden met algemene stemmen benoe/nd tot ereleden. Voor hun activiteiten (bijna 15 jaar lang) in dit bestuur werden zij bovendien nog verrast met een cadeau. De open gevallen plaatsen zullen worden in genomen door I. Vermeulen (PZEM) en W. Jacobs (Croon). (Van onze tafeltennismedewerker) BREDA Doordat te elfder ure in de landelijke overgangsklasse van de NTTB een plaats is vrijgekomen, speelt het Graauwse St. Aloysius 2 zaterdag in Tilburg met DTVEKO en Velox-WSC beslissingswedstrijden voor deze plaats. Het Zeeuwse team bestaat uit de spelers Theo Vernimmen, Wilfried Dumez en Eugene de Bakker. Gezien het talentvolle en jeugdige element, dat in dit team aanwezig is, zijn de Zeeuwen zeker niet kansloos. ^nvTriRTlryT'T'TJp Ook in huur met recht van koop Reeds vanaf f28,-per week jent U de bezitter ran zo'n pracht i Zend mij Uw catalogus j Demonstreer mij uw instrument vrijblijvend aan huis. 1 naam [adres I PLAATS lel bovenst hokje aankruisen s.v.p. 1»-

de Stem | 1969 | | pagina 13