chef de bureau wilma administratieve kracht wilma kaderpersoneel EEN ASSISTENT Uitvoerder Straatmakers Laadschopmachinist EE Qpuikneclit Co Gewe bodei ACTIEVE VERTEGENWOORDIGERS a) COMM. TECHNISCH MEDEWERKER c) TOONZAALVERKOPER polymeerfabrieken breda nv door uitbreidingen met nieuwe fabrieken RECHTOP DE VROUW AF STENOTYP i-nederland b) ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER ELEKTROMONTEURS Ditmaal gei Achttien jaar Goedkope saf Politieke m< ONDERHOUDSMONTEURS aannemingsmaatschappij n.v. aannemingsmaatschappij n.v. van de produktieleider n 0 Pensionaat „St.-Joseph" EEN KINDERVERZORGSTER Schapers Zoon TECHNISCHE UNIE N.V. ADVISEUR/SERVICEMAN BOUWMATERIALEN CURIENTIEF PSYCHOLOGISCH ADVIESBUREAU N.V. Gebr. Van Fraassen Zonen chef werkplaats of eerste monteur AANKOMEND MAGAZIJNBEDIENDE Valkenswaard heeft een modern verpleeghuis: de werksfeer waar u naar zocht! verpleegster waarnemend hoofd twee gediplomeerde ziekenverzorgsters eiungen P M ;ÈN PEtUNGil PEILINGFN ||i 18 DE STEM VAN ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1969 Industrieterrein „De Krogten", Lijndonk 25, Postbus 355 te Breda. De onderneming maakt onder Nederlandse directie deel uit van het wereld omvattende concern FARBWERKE HOECHST A.G. met ruim 80.000 perso-l neelsleden, een omzet van 8 miljard DM in 1968 en een arbeidsterrein, omvattende anorganische en organische chemicaliën: kunstmeststoffen, kleur-l stoffen, oplosmiddelen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutischel artikelen. r In Breda worden grondstoffen (polystyreen) vervaardigd voor de plastic-1 verwerkende industrie, welke produkten over de gehele wereld worden ver-I kocht onder de handelsnaam HOSTYREN.® hebben wij gelegenheid tot plaatsing van enige Zij moeten in het bezit zijn van een diploma L.T.S. en Bemetel machine-bankwerken. Gevraagd wordt naar ervaringen met een van de volgende werkzaamheden: - het stellen en revideren van pompen, tand wielkasten e.d.; - het herstellen van compressoren en ma chines; - reparatie en onderhoud van vorkheftrucks; - hydraulische aandrijvingen. Woongelegenheid in Breda kan worden aan geboden. Sollicitaties onder vermelding van leeftijd, op leiding en ervaring aan de personeelsdienst. Telefonische inlichtingen 01600 - 25955. Op het Centraal Bureau ener organisatie van ondernemingen, gevestigd in het Zuiden des lands, vaceert de funktie van Deze funktionaris is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de direktie. Tot zijn taken behoren o.m. het leiden en be heren van de boekhouding en de administratie. De boekhouding geschiedt volgens een traditioneel ponskaartensysteem. De be trokkene zal zorgdragen voor een correcte registratie en voor de samenstelling van de financiële overzichten ten dienste van een efficiënt bedrijfsbeheer. De administratie betreft een omvangrijke en gecompliceerde sterk muterende registratie van overeen komsten. Voor het beheer hiervan is een kritisch beoordelings vermogen noodzakelijk. De funktionaris zal worden bijgestaan in deze door een 10 tal assistenten, waaronder het hoofd van de mechanische administratie. Hij dient voorts op collegiale wijze met andere staffunktionarissen te kunnen samenwerken en te beschikken over een goede aanleg voor systematisch en ana lytisch werk, terwijl ook eisen gesteld worden met betrekking tot vaardigheid in rapportering en correspondentie. Gedacht wordt aan een kundig en zelfstandig medewerker met een middelbare of daarmee gelijk te stellen opleiding en goede ervaring in de moderne bedrijfsadministratie. Hoewel niet ver eist, strekt het bezit van het Staats Praktijk Diploma tot aan beveling. Een ruime honorering, gebaseerd op bekwaamheid en ervaring, naast aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, wórden in het vooruitzicht gesteld. Kandidaten die menen op grond van het bovenstaande in aan merking te komen, worden uitgenodigd een eigenhandig ge schreven sollicitatiebrief met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring, onder bijvoeging van twee recente pasfoto's, te richten aan het Psychologisch Instituut van Dr. J. L. M. Herold St. Lambertuslaan 9 - Maastricht dat Vóór vertrouwelijke behandeling zal zorgdragen en eventuele telefonische informaties betreffende de vakature kan verstrekken. Tel. 04400-14547. vraagt voor de bouw van de bouwcomplexen te Roosendaal een Zij krijgt tot taak het verzorgen van allerlei administratieve werkzaam heden, zoals het invullen van loonstaten en het bijhouden van perso neelsgegevens. Enige ervaring is van belang om deze afwisselende functie goed te kunnen vervullen. Gegadigden kunnen zich overdag wenden tot de uitvoerder, de Heer H. Meeuwissen, aan de directiekeet van het werk, Laan van Brabant, Roosendaal. Tel. 01650—35012. Wilma bevindt zich in een fase van grote uitbreiding. Wij bouwen woningen, bejaardentehuizen an winkelcentra. Verder bewegen wij ons ook op het gebied van stadssanering. Voor de toekomst hebben wij grote plannen in voorbereiding. In verband met deze ontwikkelingen willen wij tijdig nieuw aantrekken voor de uitvoering van bouwprojecten. Wij stellen jonge mensen met een technische opleiding van verschil lend niveau of met een andersoortige opleiding èn met technische belangstelling graag in de gelegenheid zich in ons bedrijf verder te bekwamen en uit te groeien naar een voor hen geschikte functie, zoals tariefkalkulator, assistent-uitvoerder, uitvoerder. Gegadigden gelieven zich schriftelijk te wenden tot de afdeling Personeelszaken, Wilma N.V., Postbus 10, Weert. Middelgrote houtverwerkende industrie in het zuiden des lands vraagt voor spoedige indiensttreding Deze functionaris zal na een ruime inwerkperiode worden belast met de leiding van 3 produktieafdelingen. Kennis van de hout branche is gewenst doch niet noodzakelijk, wel U.T-S.niveau. Grote waarde wordt gehecht aan organisatorische en leiding gevende kwaliteiten en gevoel voor orde. Ervaring in een soortgelijke functie en een leeftijd van 25-40 jaar strekken tot aanbeveling. Voor de juiste man bieden wij een goed gehonoreerde functie. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een recente pasfoto wor den gaarne ingewacht onder no. 72349 bureau van dit blad- ECONOMISCH ADVIESBUREAU Drs. H. KALKHOVEN Voor een gerenommeerde groothandel in duurzame gebruiksgoederen (haarden kachels, wasautomaten, koelkasten enz.) die op moderne wijze haar taak t.a.v. de detailhandel vervult, zoeken wij contact met ervaren en Zij zullen een reeds bestaande klantenkring in West- resp. Oost Brabant intensiever gaan bewerken en daar naast nieuwe contacten moeten leggen. De voorkeur gaat uit naar candidaten met branchekennis, die ervaring hebben in de verkoop aan (ook grotere) detaillisten, maar ook sollicitaties van werkelijk bekwame verkopers uit aanverwante sectoren worden gaarne ingewacht. Succesvolle candidaten zijn representatief, bekwaam en werklustig en (gaan) wonen in Breda en/of Tilburg Zii°k?Hgmeen startinkomen van tenminste f. 14.000,- per jaar, terwijl een beduidend hoger inkomens niveau mogelijk en realiseerbaar is. Daarnaast geldt een aantrekkelijke autoregeling en vaste onkosten- vergoeding. Sollicitatiebrieven (handgeschreven en vergezeld van een recente pasfoto) s.v.p. binnen 14 dagen onder motto VA aan ons adres Mathenesserlaan 247, Rotterdam. Elke brief wordt beantwoord; voor iedere candidaat is discretie verzekerd. Laten we er geen doekjes om winden en eerlijk met elkaar praten over het freelance werken als (steno-) typiste volgens de werkwijze Een open gesprek, waarin we nïeta aantrekkelijker zullen voorstellen dan het is, maar ook niet minderl Een gesprek waarin we Uw kansen en mogelijk heden samen zullen bekijken. Breda, Kasteelplein 1-3, telefoon 01600-38980 HULST vraagt met ervaring. Sollicitaties te richten aan de directrice van het Pensionaat, Grote Markt 15. N-V. Aannemings- en Handelmaatschappij Raamsdonk kan voor direkt plaatsen voor riolering èn wegenbouw. voor straatwerk in onderaanneming De werkzaamheden liggen in West-Brabant. Aanmelden Raamsdonk 01621 - 2592, na 18 uur 01620-3598 of 5743. Ons verkoopkantoor te Middelburg is verantwoordelijk voor het bedienen van onze rela ties in Zeeland. In ons team medewerkers komen binnenkort enkele vacatures. Wij zoeken daarom contact met gegadigden voor de volgende functies: van tenminste 25 jaar voor de binnendienst, belast met het onderhouden van contacten met onze relaties en ons hoofdkantoor te Amsterdam. Voor deze interessante, veelomvat tende functie is een elektrotechnische opleiding van UTS-niveau gewenst. Haar taak zai bestaan uit lichte administratieve werkzaamheden, alsmede het verzorgen van de correspondentie. Gedacht wordt aan iemand met MULO-opleiding, doch ook zij die enkele jaren voortgezet onderwijs hebben genoten, kunnen voor deze functie in aanmerking komen. die na een korte inwerkperiode zelfstandig zal moeten werken. Zijn taak bestaat uit het adviseren van zowel particulieren als detaillisten. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker van 25 - 30 jaar, met een MULO-opleiding en enige jaren verkoop ervaring. Ervaring in de branche strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan: Loskade 43, Middelburg. Voor inlichtingen kan inen zich wenden tot de chef van het verkoopkantoor Middelburg, de heer C. Romeyn. Tel. 01180-4751. C. van Opstal N.V. - Oisterwijk Onze opdrachtgever is een sterk expanderend bedrijf, dat zich bezighoudt met de handel in- en produktie van dakplaten, spaanderplaten en diverse kunststoffen. Om degenen die de UNILlN-materialen in de praktijk toe passen, te assisteren bij een zo goed mogelijke verwer king van deze materialen, zien wij uit naar een bekwame Wij willen graag kennismaken meteen goede uitvoerder, die alles van bouwen afweet en bovendien beschikt over een goede presentatie en blijk heeft gegeven an deren te kunnen inspireren. Zijn adviserend vermogen zal hem in staat stellen snel en terzake duidelijke adviezen te geven, terwijl zijn gehalte aan zelfwerkzaamheid er borg voor staat, dat eventuele problemen ter plaatse worden opgelost. Soepele omgangsvormen, een grote mate van zelfdis cipline en een degelijke service-bewustheid zijn belang rijke steunpilaren voor de man, die heel Nederland intensief bereist en alle werkdagen tussen de wielen zit. Belangstellenden, die zich metterdaad volledig willen inzetten voor deze fascinerende job nodigen wij uit om schriftelijk contact op te nemen met onderstaand bu reau onder de letters UO-20869/9A. Dit bureau zal zijn vertrouwelijke taak afronden met een mentale oriënta tie van de aangestelde functionaris in zijn nieuwe werksfeer. olv H. W. Pince van der Aa, docts pel. AFD. PERSONEELBELEID EN ORGANISATIE MGR. ARIENSTRAAT 7 DONGEN (01623) 25 82 SCHELDESTRAAT 94 - 100 VLISSINGEN DAF DEALER VOOR WALCHEffi vraagt: met leidinggevende capaciteiten om in onze garage te Vlissimgen werkzaam te zijn als bedrijfsleider. Gegadigden bieden wij prettige werk kring in modern bedrijf en een goed salaris. Vlissingen bij duin en stranden is een prettige plaats om te wonen. Sollicitaties richten aan de directie- vraagt wegens uitbreiding van de Technische Dienst voor reparatie wasautomaten - koelias- ten - vaatwasmachines Geboden wordt een zelfstandige funktie met goede sociale voorzie ningen. Vereist: L.T.S. elektrotechniek en V.E.V., en rijbewijs B.-E. Leeftijd plusminus 17 jaar. Schriftelijke sollicitaties aan Bauknecht Neder land N.V., Tramsingel 88, Breda. Een taak in een verpleeghuis vlakbij Eindhoven met een gezellig winkel- en uitgaanscentrum. Een ideale combinatie van werken en wonen. Verplegen in de sfeervolle rust van een modern tehuis. Externe huisvesting naar keuze, ook op 20 minuten afstand van Eindhoven. In ons verpleeghuis met 112 bedden is nog plaats voor een als in de rang van verplegende A, Verder voor Salariëring volgens de normen van bet Centraal Bureau voor het Kath. Zie* huiswezen. Uitstekende secuna arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitaties zijn welkom bij het de verpleging, Zr. Innocentia, Antwerpse Valkenswaard. CSTXJpt 19 N PEILING N -e jsl.P.D. wekt steeds T* denkbeelden van T nazi's in de leiding en uitgeruste N.P.D.-knokp, verleden. Geüniformeerde knot den. De Duitse justitie I gaan. Dezelfde weifel: jaren de S.A. en S.S. de Er zijn mensen, die ze zijn van pers en t.v. E| steed worden. Er zijn 1945 hebben ontdekt nooit gewaarschuwd, z Ditmaal zijn ze dan v Opnieuw heeft de reg derjarigheid te verl ling van de Raad voor c Jonge mensen moeter stellen van het vaderlan leeftijd naar eigen inziet ionge man en vrouw vai maar ook geestelijk. Vanzelfsprekend zulle ling tot geestelijke rijph] heel wat volwassenen, Cuiker-oorlog. Brood-i Voor de consumenlj tussen de grootwinkelbej lijke kanten. Maar voor De prijzenoorlogen vai geordend middenstands! sanering van de detailh; winkeltjes, die geen ree lukt aardig op het ogenlj Economische Zaken weir u ui vering wekkend is he Alexander Dubcek r joenen Tsjechoslowaken I web van intriges, dat de sponnen hebben. Dubcek nek en wordt iedere dag De ene functie na de met de dag heviger. Vriej den bezetten nu de hoog Het drama-Dubcek is beproefd Russisch recept, schien mag hij blijven leve ker wordt van de bezette Wat de Russen ook Van deze politieke moorrj wrede marteling - tot - Met afschuw en woede. VALKENSWAARD ■/m Zo luidde het antwoo kleine, dynamische Br; bisschop, die naar de 1a; ken bekend werd, moei wet „Rome" heeft omdat hij zijn mond nie liet wii houden, op de gewelf de enige uitweg' Bisschop Camara d batijns-Amerika van Mn centrale figuur aan den is in de discussie strijd) om sociale rech' 4e onderdrukte massa Biet deze woorden gecite Paperback „De rijke c en de arme Lazarus", v Westduitser H. Gollwit2 consequenties trekt uit ve) besluiten van UppsE ,De christelijke kerki Bigd in de Wereldraad daar, in juli van het v voor het eerst ontdekt e ?®gd, dat zij een boodst ben voor de wereld en C1 die haar regeren, eisen die in Uppsala ge moeten door de kerken gemaakt worden. Eisen al gericht waren tot de kelde" wereld- tot christenen", die verp nebben ten opzichte va

de Stem | 1969 | | pagina 18