(O r EERSTE VERKOPER EERSTE VERKOPER Voor het eerst zijn ze gekoppeld: een complete middengolf- en FM radio en een volwaardige cassette-recorder. Samen één compacte, prachtige creatie: Philips portable radio recorder. Wat u er allemaal mee kunt doen: .HAARENDAEL" leerling-verpleegsters leerling-verplegers Wagemakers Lakfabrieken Breda een accurate assistent-receptioniste Voor onze vestiging te BREDA vragen wij een RADIO-T.V. Voor deze functie zoeken wij een vakman van 25-35 jaar met verkooperv^ing en bij voorkeur in het bezit van één der betreffende vakdiploma's. Naast een afwisselende en zelfstandige werkkring met uitgroeimogelijkheden in een modern waren huis bieden wij U: goede salariëring en vakantieregeling. gunstige sociale voorzieningen en pensioen regeling, ruime korting op alle aankopen bij Vroom Dreesmann. Nadere inlichtingen en sollicitaties dagelijks van 9.00-17.30 uur (zaterdags van 9.00-13.00) bij onze personeelchef, 3e etage Hoekzaak, Breda. Tel. 01600-24300. Ook schriftelijke sollicitaties - gericht aan de personeelchef van Vroom Dreesmann Breda, karrestraat, Breda - worden gaarne ingewacht, waarna op korte termijn een afspraak volgt. VROOM DREESMANN BREDA internaat voor zwakzinnige kinderen te Haren CN.BrJ Voor Inlichtingen en aan melding kunt U zich wenden tot de directrice zr. Myriam, Rijksweg 9 te Haaren, tel. (04107) 213. heeft plaatsingsmogelijkheden voor en ter opleiding voor het diploma Z (zwakzinnigenzorg). De cursus duurt 3 jaar. Bij aanvang verdient U reeds een salaris van f 349,95 bruto per maand. Bovendien gratis kost, inwoning en bewassing. Toeslag voor onregelmatige diensten en eerste dienstkleding gratis. Tweemaal per maand vergoeding van reiskosten, voorzover deze een bedrag van f 2,50 te boven gaan. Premiespaarregeling. Uw vooropleiding moet zijn Mulo of Mavo, overgang naar de vierde klas van de middelbare school, Inas, A.V.V.. 1 en 2 of A.O.L.V. UI Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het ontvangen van afnemers en het administratief verzorgen van directe afleveringen, alsmede uit het behandelen van telefonische- en telexorders. Gewaagd wordt: tenminste Mulo-opleiding (Mavo) goede representatie grote accuratesse leeftijd tot circa 25 jaar Geboden wordt: een afwisselende en interessante functie, waarbij een goed contact met het publiek noodzakelijk is. een goede salariëring goede secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties te richten aan Wage- makers' Lakfabrieken N.V., afdeling Personeels zaken, Generaal Maczekstraat 65, Breda. Voor onze vestiging te BREDA vragen wij een GRAMMOFOONPLATEN Voor deze functie zoeken wij een vakman van 25-35 jaar met verkoopervaring en bij voorkeur in het bezit van het vakdiploma. Naast een afwisselende en zelfstandige werkkring met uitgroeimogelijkheden in een modern waren huis bieden wij U: goede salariëring en vakantieregeling. gunstige sociale voorzieningen en pensioen regeling, ruime korting op alle aankopen bij Vroom 4 Dreesmann. Nadere inlichtingen en sollicitaties dagelijks van 9.00-17.30 uur (zaterdags van 9.00-13.00) bij onze personeelchef, 3e etage Hoekzaak, Breda. Tel. 01600-24300. Ook schriftelijke sollicitaties - gericht aan de personeelchef van Vroom Dreesmann Breda, Karrestraat, Breda - worden gaarne ingewacht, waarna op korte termijn een afspraak volgt. VROOM DREESMANN BREDA de gekoppelde Genieten van uitstekende ontvangst op middengolf en FM. Bij alles wat u weergeeft genieten van Philips' bekende Big Sound (omdat alles even klein is, behalve de luidspreker). Philips Musicassettes, de nieuwe manier om van kant-en-klare muziek te genieten. Keuze uit een volledig repertoire. Om u op weg te helpen krijgt u bij aankoop van een Philips Portable Radio Recorder tijdelijk 2 opneem- en 3 LP Musicassettes van 91.50 voor 25.-. De nieuwe Philips Portable Radio Recorder werkt op batterijen en lichtnet. ledereen kan nu overal direct perfecte geluidsopnamen maken. De bediening is volmaakt eenvoudig. Geen problemen met snoeren. Radio en recorder zijn gekoppeld. De toonhoogte is regelbaar, de opnamesterkte wordt automatisch geregeld. De prijs van deze veelzijdige dubbelportabie is, compleet met ingebouwde netvoeding en cassette 429.-. PHILIPS 91667 A

de Stem | 1969 | | pagina 33