IDDELBURG IN FINALE NA -0 ZEGE OP ROERMOND FRANS KISNER: ZEGE IN MATTE TITELSTRIJD Wim de W had de langste adem Weer drie Zeeuwen onder limiet )oelpunten van Groene wegen en Yermeirssen (2x) HAMELINK SNELSTE ASPIRANT Pepels beste Nederlander in Zwitserland: zesde en ïurs PUB'JKATIE HNICUS Uitslag Verloren RLIEDEN LIEDEN VAN MN BUNDER EN DE WAAL HEERSTEN IN SCHOÖNMJKE D« wne Honani van accijnzen istilleerd inzine Bier tangifte Igemeen fSKAM voor 29,80 [SE HARTMANN mburgers na st overspeeld ombardement 'bedrijf v/h Kats 16 Ie limonadefabriek bitendienst ZESDE SPORTPAGINA DE STEM VAN 30 JUNI 1969 13 funktie kunnen [14.00-17.00 uur, -19.00 uur inlich- Personeelszaken, Rnciën deelt in verband met het I juli 1969 van de wetten tot ver- |>p alcohol, benzine en bier het Tienen gebruikers van opslag- Lerd, waar bij de aanvang van fen gedistilleerd van meer dan Irkte, in voorraad zijn anders Ibranderij, distilleerderij eerste pr gedistilleerd van een hande- j de accijns geniet daarvan doen in tweevoud bij de in- Ihten en accijnzen. Het bedrag I vastgesteld op 160,per hl. Kring geschiedt ook over voor- li, alsmede over de hoeveelhe- Ivan 1 juli 1969 naar de belang - |i. De navordering blijft beperkt l)% voor hoeveelheden reuk- en I vervaardigd met gedistilleerd 1 vrijstelling van accijns is ge- reuk- en toiletwaters in hoe- of minder geschiedt geen na- Irdering blijven de zwak alco- |et algemeen de dranken met den 15%. Jien gebruikers van op'slagplaat- |g van 1 juli 1969, met inbegrip lnaar die opslagplaatsen in ver- pn, benzinevoorraden van meer daarvan schriftelijk aangifte hr der invoerrechten en accjjn- e navordering is vastgesteld op paden C. Twee of meer opslag- neente en in gebruik bij dezelf- 3 één opslagplaats aangemerkt. Izinepompen met ondergrondse leeds als afzonderlijke opslag- "eheerders van pompen moeten ben van de stand van 't telwerk vang van 1 juli 1969. tenen de bierbrouwers schrifte- lij de inspecteur der invoerrech- lde aanwezige hoeveelheid bier, en het aantal hectolitergraden Tlheid vertegenwoordigt. Onder Laan de nog niet als bier aan te It bedrag van de navordering is ber hectolitergraad wort. In ondertekende aangifte dienen Tes en het beroep te worden ver Ie aanduiding van de plaats of jte geven voorraden zich bevin- (veelheden per plaats; voor ge lioort, de sterkte en de hoeveel- Jen kan men zich wenden tot de chten en accijnzen. reparaties van diverse kan en wij een bekwaam lige jaren ervaring. Ikheid tot verdere opleiding in pecialiteiten is aanwezig. bezit zijn van rijbewijs. Middelburg MEEL IN EUROPA! ions campingtenten m. Met 7-voudig uit elkaar te cht waterdicht. Met garantie! ie voorraad strekt, alleen onder rembours. isstraat 100, Nederland. (Van onze sportredactie) IDDELBURG Wat geen enkele lelburg-supporter na afloop van ompetitie had durven hopen, is rheid geworden. JM'burg heeft een 30 overwinning op Roer- j poule B gewonnen en plaatste daarmee in de finale van het tooi om het Nederlandse lialkampioenschap bij de ama- Ook in de match van [dag was weer een stijgendel ijn et Middelburgse voetbal te be ien De Zeeuwse voetballers troffen zichzelf en schotelden de toeschouwers de beste wed- van de kampioenscompe- (en mischien wel van het hele lopen seizoen) voor. De opmars Middelburg begon twee minuten het einde van de eerste helft een treffer van Groenewegen, linuten na de hervatting nam neirssen alle twijfel weg (20), icht minuten later ook het derde leker verdiende, doelpunt voor rekening te nemen. la het eerste doelpunt kwam voor ie kritieke fase van de wedstrijd" ie hevig teleurgestelde Roer- i-trainer And/ré Stoffels na afloop werden gedwongen meer aan te ai. Dat maakte overigens niet groot verschil, omdat wü het ut toch vanaf de eerste minuut al te zwaar Op de verdediging en gelegd. Maar Middelburg was ion sterker. Vooral het vrijlopen sr bal deden de Middelburgers beter dan wij. Dat was het grote :hil met de eerste wedstrijd". |it het accent in de eerste helft al te veej op de verdediging i gelegd, zou lang niet iedereen in onderschrijven. Het zou mis- en wel kunnen slaan op de eerste minuten van de wedstrijd, maar e resterende tijd werden de gas- wel gedwongen zich op de verde- ag te concentreren. Met Wim enewegen, Bert Pentury en Ton irikse in de vooruitgeschoven po 's zette de thuisclub de Roermond- efensie onder druk. e verwachting vam trainer Piet enberg dat Pentury en Hendrikse ikt zouden worden en daardoor ;en zouden komen voor Groene- fn, kwam helemaal uit. De 32- ge routinier fungeerde, vooral in isrste 45 minuten als lanceerin- ting. Tientallen malen werd hij e gelegenheid gesteld om uit te in in de richting van goalie Piet lands. Maar even zoveel keren de bai naast, over of belandde bij de keeper. otdat Wim Groenewegen in de 43- minuut succes had met zijn bom- iement. Dit keer was er zelfs loeier voor nodig om Wijnands lerslaan. De harde schuiver van mewegen (op ongeveer 25 me- werd door back Mat van Tienen richting veranderd en verdween 1st nel. De elf Middelburgers kre- hiermee loon voor 43 minuten d werken. de eerste minuten na rust deden Roermondse voetballers wat er hen werd verwacht Zij kwamen opzetten en Johnny But kreeg tweetal gevaarlijke schoten van van Tienen te verwerken. „Het de enige keer dat ik iets van k op onze defensie heb gemerkt", But later vertellen. En dat klopte, it Middelburg hoedde zich voor herhaling van de stormloop a la Musschen. Iet behulp van de hard zwoegende van Liere en Dick van Westen id 't tij gekeerd en nam de thuis- i het initiatief weer over. De uitaten lieten niet lang op zich chten. In de 18e minuut zette de ermoeibare Sjaak Boera vanuit rechterhoek voor op de schoen de goed opgestelde Frans Ver- irssen, die korte metten maakte: 0. Het was de genadeslag voor de iiburgers. loewel Leon Segers en Connie van eken nog voortdurend in de gaten ouden moesten worden, was de lenstand van Roermond volledig iroken. Nadat een wippertje van ütury net voor het doel lan- i gegaan trof Vermeirssen v tweede maaj de roos. Uit irzet van Hen-drikse scho' de 26e minuut langs Wijn- de resterende minuten ki rd niet de kracht opbre- - "Ug te slaan. Het bJ wa.t de klok sloeg -ogels -in Groerew tse wert-.,,, d0 adelijk FRANS VERMEIRSSEN ...twee maal raak... verdediging te gaan", aldus de oe- fijmeester. „Wij hebben in twee driehoeken geopereerd", voegde Wim Groenewegen er aan toe, „Delmotte- Vermeinssen-Boera en Hendrikse Pentury en ik. Die tactiek is erg goed gelukt. Vooral op links konden wij goed uit de weg omdat daar Roermonds zwakste kant bleek te PIET LINDENBERG ...taktiek geslaagd... zijn". „Ik vonfl Roermond een klasse min der als Middelburg", was Anton Schoenmakers, dirigent in de verde diging, van mening, „in het begin van de 2de helft hebben wij 't ach ter even moeilijk gehad, maai; meer niet". Het is overbodig te vermel den dat Frans Vermeirssen zaterdag- WIM GROENEWEGEN ...bombardement... avond tot de gelukkigste Middelbur gers behoorde. Als middenveldspeler heeft hij in deze kampioenscompetitie nu al drie doelpunten gescoord. Zijn mening: „Roermond was minder fel dan in de eerste wedstrijd. Toen wij eenmaal voor stonden kregen wij te veel ruimte en daar hebben wij van geprofiteerd". (Van een onzer wielermedewerkers) GRAAUW Voor 't gros van de elf aspiranten die als eerste van de drie categorieën de weg op werden ge stuurd om te strijden om de provin ciale titel vormde vooral de eerste van de drie te verwerken heuveltjes geen geringe opgave. De meesten moesten daar hard op de tanden bij ten, want de overschakeling van een lang stuk vlakke weg, met onder meer 1 kilometer kasseien (de zoge naamde Stenen Beer) naar de eer ste heuvel bleek vooral zijn uitwer king niet te missen. Renners als Vermeulen, Spaans, Roose en R. van de Sijpt (gevallen) dienden daair af te haken. Van de overgebleven 5 renners die nog in aanmerking kwamen voor de titel kampioen van Zeeland trok de Jager reeds op 500 meter van de aankomst de eindsprint aan. Dit bleek overigens veel te vroeg te zijn geweest, want Wijffels, Schouw, Ha melink en Scheers gingen met veel gemak over hem heen. Van deze vier renners bleek Hame link de st erkste te zijn. Met nipt ver schil liet hij Scheers achter zich. De man uit Terneuzen kon zich door deze overwinning kampioen van Zee land in de jongste categorie der wiel renners noemen. Uitslag: 1 S. Hamelink, Terneuzen de 30 kilometer in 45 min. 10 sec.: 2 B. Scheers, Middelburg, 3 G. Schouw, Middel-burg; 4 H. Wijffels, IJzendijke; 5 J. de Jager, Biezelinge; 6 R. Vermeule, Middelburg; 7 R. Roose, Middelburg; 8 A. Kuzee, Souburg; 9 K. Spaans, 's Gravenpol der. Dr. van Dijk hangt Wim de Waal, de nieuwe Zeeuwse kampioen hij de nieuwelingen, de medaille om. (Van onze sportredactie) GRAAUW Frans Kisner zal Zeeland als eerste man vertegenwoor digen op de nationale titelwedstrijd voor amateurs, die op 20 juli in het Limburgse Beek wordt gehouden. De 18-jarige eerstejaars amateur uit Hei kant eiste gisteren in Graauw de Zeeuwse titel op in een felle sprint, waarin alleen Ko de Vrieze hem kon benaderen. Dat Frans Kisner een doorzetter was bewees hij reeds eerder. De Ron de van Midden Zeeland, waarvoor hij drie weken geleden als vrij onerva ren amateur inschreef, reed hij on der zeer zware omstandigheden uit. Halverwege de tweede etappe had hij zelfs nog de kracht om te demar reren. Zijn vlucht was slechts van. korte duur, maar Kisner wilde het wielerpubliek ook alleen maar even laten weten dat hij nog lang niet ka pot was. Het 7200 meter lange parcours was voor hem dan ook uitermate geschikt ob gebruik te kunnen maken van zijn doorzettingsvermogen. Het was duidelijk dat op de lange wegen rond Graauw alleen de renners die af kon den zien aan bod zouden kunnen ko men. Voor de zwakken was er dit keer geen mogelijkheid om nog eens terug te komen na gelost te zijn, zo als dat vorig jaar in Oostburg wèl het geval was. hadden Ko Blok (in de 7e ronde) en De Jong en Kuzee (in de 8e ronde) voor korte tijd voor het peloton ge fietst. Hun ontsnappingen werden ech ter niet door de favorieten geduld, met het gevolg dat zij spoedig weer werden opgeslokt. Twee ronden voor het einde kwam er ook een einde aan het avontuur van Moelker e.n Evertse. De laatste 14 kilo-meter werden door een geslo ten groep afgelegd. Met de streep in zicht was het tenslotte Frans Kisner die het sein voor de finale gaf. Hij zette een lange sprint in, die aanvan kelijk door niemand beantwoord leek te worden. Maar dat was slechts schijn, want Ko de Vrieze was vast besloten het de Heikantse coureur niet cadeau te geven. Met een mach tige rush kwam hij alsnog naast hem maar o-p de streep scho-of Kisner zijn wiel toch nog enkele tientallen cen timeters eerder over de streep. Uitslag: 1 F. Kisner (Heikant), 140 kilometer in 3 uur 24 minuten en 44 seconden, 2 J. de Vrieze (Goes), 3 W. van Campen (Hulst), 4 W. Evertse (Zierikzee), 5 G. Paridaen (St. Kruis) 6 B. Fransen ('s-eerenhoek H )7,J.' Blok (Kruiningen), 8 J .Moelker (W meldinge), 9 C. Priem (Goes). ustriebouwspecialisten vraagt iensttreding op haar bouwob- m loon rectiekeet. Bilderdijkstraat Al- >1859-2215. 's Avonds: Hr. I. 164, 's-Gravenhage. Tel. 070- In Graauw waren de minder ster ken onherroepelijk verloren als zij het zonder beschutting van het pelo ton moesten stellen. Dat er slechts weinigen goed waren voor de 140 ki lometer, bleek wel uit het feit dat slechts negen van de 25 vertrekkers aan de kalkstreep kwamen. Het was aan de staart van de S"~ groep moeilijk om terug te k<"' voorin het peloton hadden d kandidaten het even zwaar pogingen weg te komen voor vrijwel iedereen er ke opgave. De en<' ronden op behoo- de hoofdmacht r se. De ren" vijf wc Sjaak Hamelink gaat als eerste over de eindstreep bij de aspiran ten. (Van een onzer wielermedewerker) GRAAUW De strijd bij de nieu welingen om de Zeeuwse titel speelde zich af over elf ronden van ruim 7 kilometer. Reeds tijdens de eerste ronde viel een ontsnapping te note ren van de Vos en Smallegange ,doch die was slechts van korte duur. Faas, Remijn, Dooms en nogmaals De Vos probeerden 't tijdens de vol gende ronde, maar door toedoen van H. Gijsel werden de vluchters bijeen- gebeend en in de vierde ronde waren er vier nieuwe leiders, n.I. Paauwe, Faas, Gijsel en Huyzen. Dit viertal streed gedurende 3 ronden in de voorste gelederen. In de 7e ronde vond T. Huyzen het welletjes en ging er in zijn eentje van door. Twee ronden zou de man uit Kloetinge voorop rijden. Zijn voor sprong zou zelfs op het gunstigste moment 40 seconden bedragen. In tussen waren reeds Paauwe, Faas en Smallegange door de knieen gegaan en werd Van de Parel uit Goes uit koers genomen wegens het aan nemen van drinken buiten de bevoor- radingscontröle Een demarrage van H. Gijsel in de kom van het dorp Graauw tijdens de negende ronde leek beslissend ,doch op de polderwegen rond Graauw werd de man uit Heikant ingehaald door De Waal, De Vos, Huyzen, Raas, Bal en Van den Bunder, zodat een kop groep van 7 renners ontstond. Peter Remijn een van de grote kansheb bers had inmiddels af moeten haken maar kon, tijdens de laatste ronde toen het tempo flink terug liep, weer aanhaken, zodat zich tenslotte 8 ren ners presenteorden om uit te maken wie zich voor een jaar kampioen van Zeeland bij de nieuwelingen zou mo gen noemen. Het werd Wim de Waal uit Axel die H. Gijsel en P. Remijn achter zich liet. De ceremonie protocolaire werd Kuzee (links) en De Jong waagden hun kans in de 140 kilometer lange strijd om het amateurkampioenschap van Zeeland. Zij kwamen op het 7200 meter lange parkoers echter niet ver voor het jagende peloton en werden weldra teruggepakt. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN Met een zesde plaats in het eindklassement is Pe pels ais de beste Nederlander geëin digd in de Ronde van Oost - Zwitser land. De gastrenner van Tricot Noble dankte deze klassering aan zijn plaats in de laatste etappe van Sehaff- hausen naar Flowill (150 kilometer). Hij werd met 15 andere renners ex aequo van de 4e tot de 20e plaats ge klasseerd. De laatste etappe leverde een o- verwinning op voor Kurrman. Twee de werd Fuchs, die hiermee de eer ste plaats in het algemeen klasse ment behield. Vonck kwam gisteren als 29e binen waardoor hij in het eindklassement op de 34e plaats te rechtkwam. Vam Poeeke (47) en Wan ders (48) kwamen in de grote groep achter elkaar over de streep. Hun klassering in het eindklassement: 46 Wanders, 47 Van Poecke. Van Beers werd vrijdag in de twee de etappe reeds uit de strijd genomen omdat hij zich aan de volgauto's af duwde. Van Poecke kwam in die zware bergetappe na sluitingstijd over de streep, maar mocht zaterdag toch weer starten. Het puntenklassement leverde een zege op voor Kürrman, met op de tweede plaats Fuchs. Der de werd Pepels. Trico Noble eindigde in het ploegeriklassement op de tien de plaats. Zaterdag waren de uitslagen als volgt: derde etappe (139 km): 1. Hel ler (Zw.); 5. Van Poecke; 11. Pepels; 17. Vonck; 18. Wanders. Tijdrit: 1. Kürrman; 2. Pepels; 19. Wanders; 47 Vonck; 48. Van Poecke. Ploegenklas- sement: 11e. verricht door dokter Van Dijk, voor zitter van de K.N.W.U. Hij ging de drie eerst aankomenden de medaille Uitslag: 1 W. de Waal (Axel), 80 km in 2 uur 02 minuten en 19 seconden, 2 H. Gijsel (Heikant), 3 P. Remijn (Goes), 4 J. de Vos (Zaanslag), 5 A. van den Bunder (IJzendijke), 6 K. Bal (Kwadendammc), 7 T. Huyzen (Kloetinge), 8 J. Raas (Heinkens- zand), 9 S. Boekhout (Terneuzen), 10 D Smallegange (Ellewoutsddjk) 11 M. Paauwe (Hansweert), 12 N. Faar (Terneuzen), 13 H. Dooms (Ter neuzen. (Van een onzer wielermedewerkers) SCHOONDIJKE Reeds na enke le kilometers stond het vast dat de kermisronde van Schoondijke door Van den Bunder uit IJzendijke of de Waal uit Axel zou worden gewon nen. Na de tweede ronde (er waren er 80 te rijden) was Van den Bunder het peleton ontvlucht en De Waal het peloton ontvlucht en De Waai pakken. De twee renners verston den elkaar zo goed, dat hun voor sprong snel toenam. Er leek even leven in de brouwe rij te komen, (na 20 ronden fietsen) toen F. Hoeks en T. Huyzen op jacht gingen achter de twee koplo pers. Zij kregen nog gezelschap van Van Laarhoven en Geldens. Een tien tal ronden lang spande het achter volgende 4-tal zich, hard in om zich bij de leiders ,te vervoegen, doch dezen gaven geep krimp. Integendeel. De Waal en Van den Bunder haalden in die 32e ronde het grote peloton in. Ze gingen meteen door en na half koers werden ook Huyzen, Hoeks, Geldens en Vam Laarhoven er een ronde in gereden. Het tempo werd daarna aanzienlijk gedrukt, hetgeen de wed strijd niet bepaald spannend maakte. Voor de sprint om de bloe men, liet De Waal zich verrassen door Van den Bunder, die van ver de sprint aantrok en de Axelaar kwam ondanks een felle inspanning niet meer hij Van den Bunder, zo dat de bloemen deze keer naar IJzen dijke gingen- Uitslag:' 1. A. van den Bunder, IJzendijke, 70 km in 2 uur en 01 mi nuten, 2, W. de Waal, Axel, 3 op 1 ronde C. Buyck, Wouw, 4. S. Boek hout, Terneuzen, 5. G. van Laarho ven, Heiningen, 6. E. de Jong, Val- kenswaard, 7. F. Hoeks, Hoogerhei- de 8. F. Kusters, Chaam, 9. H. Hel- lemons, Roosendaal, 10. D. Smalle gange, Ellewoutsidijk, 11. J. van de Burgt, Valkenswaand, 12. H. Gel dens, Valkenswaard 13, T. Huyzen, Kloetingen, 14. J. de Vos, Zaamslag, 15. W. te Graaf, Sluis, 16. A. Suij- kerbuvek, Huybergen. "n Se*na.' era met zijn .s applaus O' s tenslotte ot, dat na nd- E het dicht ,ijke la het 1 een leidsrech' en Middel]' aan wijl de. Jrie- terr' ge. iden 1 dstrijc doren: nnen l Kloe- h nog jldinge en gaa' 1 - 1, die m' Riilan- Hing 1. SVD enen, 3. Ril- irde 1 pnt. In Wemel- tg J2-0, woo .oetinge - rbei ndia 2-0, kino 3 Eind- Jerrr. 2. Kloe- 14 uit 4. Rillan- (Van onze zwemmedewerker) TERNEUZEN Grote vreugde heerste er bij de zaterdagmiddag in Terneuzen gezwommen zwemkam- pioenschappen in De Schelde-zwem- ploeg na de prachtige en sensatione le overwinning van de jeugdige To- nie Veerman op de 100 meter rug slag heren. In een felle eindsprint passeerde hij Ad Koopman van Luc- tor en finishte in de tijd van 1.17.0 hetgeen precies de limiet is die werd gesteld voor deelname aan de natio nale kampioenschappen. Maar nog bleek de koek voor De Schelde niet op. Sjaak van der Hooft won de honderd meter vlinderslag jongens onder de 16 jaar na een fel gevecht met Henk van der Sande uit IJzendijke in de tijd van 1.27.0, waardoor hij 1 seconde onder de ge stelde limiet bleef en dus eveneens mag deelnemen in Breda. Vreugde was er ook bij De Zee hond waar het zwemstertje Anita Brakke met haar tijd van 1.41.2 op de honderd meter schoolslag meisjes onder de 12 jaar eveneens onder de limiet (1.42) voor de nationale kam pioenschappen bleef. De veelvoudige Zeeuwse kampioe ne Martha Wolff uit Souburg ze won maar liefst elf Zeeuwse titels, waarvan dit weekeinde zes haal de de limiet net niet. Ze kwam op de honderd meter vrije slag slechts 0.9 sec. te kort. Als troost waren er voor haar zes kampioensmedailles. Piet Schop vain De Ganzen won vrijdag avond de 800 meter vrije slag he ren in de nieuwe Zeeuwse recordtijd van 11.24.5 Zaterdag zwom hij even eens een Zeeuws record op de 400 meter vrije slag. Hij is momenteel Zeelands beste all-round zwemmer want hij veroverde ook nog het zil ver op de 100 meter schoolslag en werd met een tijd van 1.07.0 vijfde op de 100 meter vrije slag. Dit nummer werd op schitterende wijze gewonnen door Karei Weyland, op enkele tiende seconden gevolgd door Frans van Kruiningen. Maar het record van Machiel de Pooter (1.04.5) bleef nog steeds overeind. Martha Wolff uit Souburg was ongenaakbaar op alle nummers. Ze won vrijdag avond gemakkelijk de 1500 meter, waaraan ze zaterdag nog overwinnin gen op de 100 meter rugslag, 200 meter rugslag, 100 meter vrije slag, 200 meter vrije slag en de 100 me ter vlinderslag toevoegde. Bij de meisjes was Sylvia van Oost van De Ganzen uit Goes weer bijzonder succesvol. In haar leef tijdsgroep won ze de 100 meter vrije slag in de goede tijd van 1.20.7 en die 50 m vlinderslag. Bovendien werd ze bij de dames derde op de 100 me ter rugslag. Tonnie van Maris, eveneens van De Ganzen won de sprint bij de jon gens onder de 16 jaar in de goede tijd van 1.09.1 Bovendien werd hij uit stekend doch verrassend tweede op de 400 meter vrije slag heren. Op de 100 meter rugslag meisjes onder de 12 jaar werd er een gevecht gele verd om de titel tussen Elsje Wolff en Irene Buys, beiden van SZV. Vol komen gelijk gingen ze op de finish af doch Elsje had nog een felle eindsprint over waardoor zij kam pioene werd. Op de 200 meter schoolslag da mes liet Carita Salome van De Schel- destroom zich deze keer niet verras sen door Coba van den Burgt. De uitslagen: 800 meter vrije slag heren: 1. P. Schop, Ganzen in 11.24.5 1500 meter vrije slag dames: 1. M. Wolff, S.Z.V. in 24.58.1. 100 meter rugsla,g meisjes onder de 16 jaar: 1. M. Wolff, S.Z.V. in 1.30.3; 100 me ter vrije slag jongens onder de 12 jaar: 2. M. van Goeije, Scheldestroom in 1.23.4; 100 meter rugslag heren: 1. T. Veerman, Schelde in 1.17.0; 100 meter schoolslag meisjes onder de 12 jaar: 1. A. Brakke, Zeehond in 1.41.2; 200 meter rugslag dames: 1. M. Wolff van S.Z.V. in 3.25.1; 50 meter vlinderslag jongens onder de 14 jaar: 1. J. van der Hooft, Schelde in 37.1; 100 meter vrije slag meis jes onder de 14 jaar: 1. S. van Oost Ganzen in 1.20.7; 100 meter vrije slag heren: 1. K. Weyland, Schelde in 1.05.3; 100 meter vlinderslag da mes: 1. M. Wolff, S.Z.V., 1.33.3; 100 meter rugslag jongens onder de 12 jaar: 1. M. van Goeije, Schel destroom in 1.44.2; 50 meter vlinder slag meisjes onder de 14 jaar; 1. S. van Oost, Ganzen, in 38.1; 100 me ter schoolslag heren: 1. P. van Cas- tel, S.Z.V., 1.23,8; 100 meter vrije slag jongens onder de 16 jaar: 1. T. van Maris, Ganzen, 1.09.1; 200 me ter schoolslag dames: 1. C. Salome, Scheldestroom in 3.27.5. 100 me ter schoolslag jongens onder de 14 jaar: 1. J. Fraanje, Schelde in 1.36.8 100 meter vlinderslag jongens onder de 16 jaar: 1. J. van der Hooft, Schel de in 1.27.0. 100 meter vrije slag meisjes onder de 16 jaar 1. M. Wolff van S.Z.V. in 1.12.9. 100 me<t rugslaig meisjes: onder de 12 jaar: 1. E. Wolff, S.Z.V. in 1.45.8; 400 meter vrije slag he ren: 1. P. Schop, Ganzen in 5.30.6; 200 meter vrije slag dames: 1. M. Wolff, S.Z.V. in 2.54.2

de Stem | 1969 | | pagina 13