EXAMENS a. KOK b. HULPKOK(KIN) een KLEURMAKER CHV Veghel vertegenwoordiger Vanq Raad van Clinge stelde urgentielijst voor kapitaalswerken vast „Kloetinge laat zich niet intimideren" W. J. C. Aarts Dr. D. Dorrepaal J. Geldof Wagemakers Lakfabrieken Breda A. Godeau Bejaardencentrum „Coensdike" f te Aardenburg KUNSTMARKT GOES Void of TIENDE VA De heer J. Gerards nam afscheid van de school MOTIE TEGEN CHLORERING AFVALWATER MARIA JOSEPHINA MEERT afwezig geen spreekuren geen spreekuur afwezig exclusieve bruidskleding „angelique" enkele plaatsen beschikbaar Crunchy grape DE STEM VAN ZATERDAG 28 JUNI 1969 MIDDELBURG Middelbare School voor Scheepswerktuigkundi- gen: J. Al la art, Terneuzen, J. Beek man, M. Beije (bedden Middelburg), R. Flipse, O.W. Souburg, L.de Lan ge, Middelburg, A Nonnekes, Goes, A. Minderhoud (prijs), Aagtekerke, J. Riemens, Vlissingen, J. de Rijke, (prijs), O.W. Souburg, S. van Rose- velt, R. Schuuring (beiden Vlissingeni A. de Steur, (prijs), Grijpskerke. Niet gediplomeerd: 14 leerlingen. ARNHEM Te Arnhem slaagde voor het diploma landmeetkundige de heer Walter van Haelst te West- dorpe. GOES Voor het eindexamen van de H.B.S.-B afdeling van het Goese Lyceum zijn geslaagd E Christochowitz. Hansweert, N. Deïst Zonnemaire, J. de Jong, Goes, P. Meulpolder, Heinkenszand, R. Schee- pe, Yerseke, J. Sprenger, Goes, J. Tan, Goes, H. Tideman, Goes, F' Vaas, Yerseke, P- Verhulst, Zonne maire, R. Vermaas, Goes, M. Zon- nevylle, 's-Heer Arendskerke. HILVERSUM Te Hilversum slaagde dc heer Roei d'Hooghe te St.-Jansteem voor het examen MO- gymnastiek. Hulst Huishoudschool Assistenten Al. Ivonne Baart, Lilian Boënne, Anita van Broeek, Monique de Brouwer Liesbeth de Bruyn Anne- lies Burm Roset de Cailuwé Erna Daal man Ellen Fleurbaay Thea van Goe- them Liset Heirman Judith de Koek Ivon Maat Ineke Polspoel Rose-Ma- rie de Ridder Paula Schelfhout c.m„ Carrie Snippe Carla Stool Loes van Troost Mariëtte Valckx c.m. Leonie van Veen Lidwien van de Voorde. Assistenten A2. Mieke Bek Marlies Bracke Ireen Braem c.m. Anita van Bunder Patricia van Damme Anette Freyser Vera Fruytier Marian van der Ha Maria van der Ha c.m. Vera de Kind Nicol de Koek Bea Martinet Jeanin van Osselaer Geoget de Pau Marijke Saman Liüan Sturm Ireen Suy U-een Vandeputte Rose-Marie van Vlierberghe Riria de Vree c.m. Ria de Waal Carla Willaert. Assistenten N. Christian de Block Magda Crombeen Jacqueline van Driessche Lydie Haulez Hedwig E- meleer Jacqueline Govaert Marlou Grandsaerd Elly Dhert Annelies Jan sen Marjo Pleunis Marie - Louise de Schrijver Denise de Smet Lidwien Vlassenrood. 2e jaars primairen: Klas 2A- Dora Audenaerd Gerrie Bossehaert Anita Blommaert c.m. Lydia de Ca- luwé Marie-José de Cock c.m. Coririe Drijdijk Rosita van Hoye Annelies In- ghels c.m. Corrie Kints c.m. Anne - Marie Nagelkerke Marleen' Poecke Marleen Smet Marijke Smit Ingrid Thuis Carla Triest Liset van de Vee ken c.m. Ria van de Vijver Klas 2B. Carla Baert Ineke Bouvré c.m. Gusta Bracke Thea van de Bran den Marie - Therese de Brouwer Ma rian de Brouwer Vera de Bruyne Marleen de Burger c.m. Maria van Campenhout Marian de Cock Carla Coenen Cecile van Dam Ingrid Dui- ninck Cedel Herwegh Ria d' Hooghe Marian van Hove Marian Kouijzer Marie - Louise Pharasijn Elly Pies- sens Carla van Putte Annie van de Vijver. Klas 2C. Annemieke van de Brande Riet Daalman c.m- Miranda van Dor- selaer Ankie van Esbroeck Ingrid Es- kes Deborah Fleurbaay Maddie Jans- sens Rose - Marie Kroes c.m- Marian Peeters Ingrid Scheele Rose - Marie de Schepper Marian de Smet Astrid Stevens Carla Steyaert Monique Valckx Elly Voet Nellie Volleman Inez de Wilde Cornelia Zemljak Klas 2D. Maria de Bakker Lucie de Beule Ineke Blommaert Rosita Bo- gaert Ria Bogaert Ingrid van Bunde ren Lia van Dorselaer Elly Durinck c.m. Ineke Frankevyle Mia Hermans Ireen Jonkheym Elly Maes Annie Menu Bernadet Menu Maron Rade makers Nellie Verdurmen Marian Verschuren Lien de Waal Elian de Winter. Klas 2E, Ingrid Adam Willy Broek man Lidwien van Campen c.m. Chris tian van Damme Marlies Ferket Ria Freyser c.m. Rose - Marie van Geer- truy Rosa Heydens Anita Heyens Ve ra de Letter Anne - Marie van Osse laer Agnes de Poorter c.m. Marlies Plasschaert Serrie Sponselee Tinj van de Veeken Annie van Vlierberghe Miriam Want Lia Wijniaoker Marijke Buysse. Klas 2F. Marga Bogaert Mariët van Dijk José van Goethem Elly van Kerckhoven Lucie Kbits Margo Maas Beppie van Meelen c.m. Jan- nie Neeteson Marleen Reyns Rose- Marie Schuren José Sponselee Beppie van Stevendaal Ireen van de Veeken Resie Verschuren Lucie de Waal Li lian Warrens Kostuumklas. Jeanine Fruytier Tilly van Hulle Susan Valckx Ingrid de Windt. Kinderverzorgsters. Marleen van Bunder Miriam van de Brande Hen- ny Buys Anke Dekker Mieke Dobbe- iaer Marijke Geerards Marieke Jan- sen Verplanke Ilonka Smulders Ma rianne Sponselee Marian van Swaal c.m- Anke Valke Gerrie de Vriend Annie van Waes. Vormingsklas. Hanneke van Bavel Ria Bonte c.m. Emmy Brandt c.m. Rita Buysst c.m. Annette de Cock Marian Eskes Vera Fassaert Rita van Hove c.m. Rita Lucasse c.m. Carla Muller Marian van Remortel Lea Scholter c.m. Marjan Wijne. AXEL Christelijke Lagere Tech nische school. Timmeren: G. E. Agterhuis, Axel, J.A. van Aaperen, C. J. Bareman, Zaamslag, C. J. van Door Zaamslag, H. Everse, Axel, M. J.A. van Hove, Koewacht, L. de Hullu, Axel, J. A. N. Kalisvaart, Axel, M. Maas, Axel, A. J. Oppeneer, Axel, C. Overduine Jz., Axel, C. Overdulve Kz., Axel, J. J. de Pooter, Axei, A. A. C. Poppe Axel, P. F- Riemens, Axel, J. C van Tatenhove, Axel, P. J. Verhelst, Sluiskil, P. F. Vermeersch, Zaamslag P. J. Verschelling, Axel, A. de Vos, Zaamslag, E. A. Willemsen, Axe-1. Metaalbewerken: C Bakker, Ter neuzen, A. den Beer, Axel, G. J. H. Borgt, Axel, E P. de Brouwer, Axel, A. Dekker, Terneuzen, J. van Dron- gelen. Axel, J. J. Geluk. Zaamslag, J. C. Goossen, Zaamslag. Th. Haak, Zaamslag, B. de Groote Zaamslag, C. J. Hamelink Axel, J. A. Koekkoek Axel, M. van Langevelde, Axel, A. C. G. de Reu, Axel, L. J. Scheele, Axel, P. A. A. Sohram, Axel, A. F. Vasseur, Axel, A. A. v. d. Wege, Axel. Uitgereikt het Aanvullend getuig schrift Timmeren aan: L. Colijn, Axel en G. L. Leclou, Axel. Uitgereikt het getuigschrift voor de 2-jarige Semi-parttime B-cursus Timmeren aan: M. Dieleman, Zaam- SLAG, J. Kolijn, Zaamslag, M. de Blaoij, Axel, J. Lindhout, Axel, J. C. de Regt, Axel, J. A Schuitvlot, Axel, J, H. Vink, Axel e'n A. E. Wil lemsen, Axel. MIDDELBURG Technische school. Timmeren 3A: J. van Beek huizen, Westkapelle; C, Bouterse, Kamperland; D. Brasser, Koudeker ke; J. Crucq, Nw. St.-Joosland; B. Dekker, Grijpskerke; J. Dingeman- se, Koudekerke; P. Duine, Middel burg; P. Houmes, Westkapelle; F. Klap, O.W. Souburg; W. Kleinepier, Domburg; L. de Lange, Middelburg; W. Louws, Aagtekerke; A. de Nooij- er, Arnemuiden; P. Roelse, (prijs) Ritthem; J. Vermeule, Middelburg. Verklaring voor praktijk: J. Da- vidse, Meliskerke; B. Dijke, Arne muiden; P. Huiszoon, Middelburg. Timmeren 3B: M. van Belzen, Ar nemuiden; K. Boone, Westkapelle; C Bosschaart, O.W. Souburg; J. van Dam, Middelburg; S. Duinhouwer, Middelburg; M. Geuze, Middelburg; C. Jacobsen (prijs) Serooskerke-W; J. Jobse, Oostkapelle; M. Louws, Aagtekerke; A. Maljaars (prijs) Serooskerke-W; J. Minderhoud, Aag tekerke; B. de Ridder, Arnemuiden; W. de Rijke, Serooskerke-W; J. Schets, Arnemuiden; C. Vreké, Se- rooskerke; W. Wattel, Serooskerke; J. Westerbeke, Westkapelle; W. Won- dergem, Oostkapelle. Verklaring voor praktijk: A. Ce- vaal, Middelburg; G. de Koek, O.W. Souburg; I. Onderdijk, Serooskerke. Metselen 3: B. van Belzen, Arne muiden; M. van Belzen (prijs) Arne muiden; M. Dellebeke, Nw. St.-Joos- lan-d; C. Huibrechtse, Wissenkerke; P. Jongepier, Westkapelle; G. v.d. Kreke, Middelburg; G. v.d. Linde, Middelburg; A. Moen-s, Nw. St.-Joo3- land; W. Murk, Domburg; S. de Nooijer, Arnemuiden; C. Roelse, Me liskerke; P. van Schooten (prijs) Breskens; J. de Visser, Ritthem; R. Walraven, Nw. St.-Joosland; S. Wattel, Serooskerke-W. Schilderen 3: C. van Belzen, Arne muiden; C. Boogaard (prijs) Grijps kerke; J. Boogaard (prijs) Arnemui den; C. Carré, Domburg; D. Kodde, Middelburg; M. Latumeten, O.W. Souburg; F. Louws, Middelburg; J. Marteijn, Arnemuiden; P. Nanuru, O.W. Souburg; P. Sanderse, Melis kerke; F. Sinay, Middelburg. Metaalbewerken 3A: H. Beken- kamp, Middelburg; P. Human .Mid delburg; J. Janse, Middelburg; A. Kamermans, Middelburg; C. de Kroo, Koudekerke; I. Labeur, Mid delburg; H. van Leerzem, Middel burg; A. Maljers, Veere; J. Masius, St.-Laurens; J. v.d. Ouden, Middel burg; M. Patty, Koudekerke; R. Roose, Middelburg; W. Sinay, Kou dekerke; H. Sleijpen, (prijs) O.W. Souburg; J. van Waarde, Middelburg F. Wiessner, Vlissingen. Verklaring voor praktijk: A. Boo gaard, Domburg; A. van Horssen, Middelburg; A. Vermeulen, Middel burg. Metaalbewerken 3B: P. v.d. Bosse, Ritthem; M. Corbijn, Vrouwenpol der; P. Gideanse, St.-Laurens; A. Janse, Aagtekerke; L. Jobse, Se rooskerke-W; A. Kodde, Gapinge; W. Louwerse, Serooskerke-W; R. Nijssen, Middelburg; J. Ovaa, Rit them; M. Pattiasina, Middelburg; M. Patty, Koudekerke; L, Petiet, Middelburg; A. Riemens, Seroosker ke-W; J. Speijer, Middelburg; O. Wonmaly, Middelburg; P. Wijkhuijs, (prijs) Biggekerke. Verklaring voor praktijk: M. Gel dof, Veere. Metaalbewerken 3C: K. van Breda Westkapelle; C. Brouwer, Domburg; A. Dominicus, (prijs) Westkapelle; P. Goedbloed, Gapinge; C. Groene- weg, O.W. Souburg; M. de Groot, Middelburg; J. den Herder, Seroos kerke-W; H. v.d. Hiele, Middelburg; N. Jacobse, Middelburg; P. Kage- naar, St.-Laurens; A. Melis, Zoute- lande; A. de Pagter, Ritthem; K. Parinussa, Middelburg; N. Wein berg, Middelburg. Electrotechniek 4. P. J. Appels, Middelburg; J. A. de Bokx, Middelburg; C. J. L. Brink huis, Middelburg; P. vam Eenennaam Middelburg; L. J. Lievense, Westka pelle; A. Lindenberg, Middelburg; P. Louwerse, Serooskerke-W; J. Miat- thijsse, Meliskerke; L. G. C. Menig, Middelburg; K. R. Meijerling, St. Laurens; G. C. de Nood (prijs) Gapinge; P. M. Platschocre, O. W. Souburg; M. de Rijke, Oostkapelle; F. J. Scheepers, Vlissingen; J.Schuit Middelburg; D. van Sluijs, Middel- Nadat de heer J. Gerards reeds eerder te Philippine afscheid had ge nomen van de katholieke onderwij zersbond waarvan hij hoofdbestuurs lid was, volgde gisteren het afscheid van zijn personeel, het oudercomité, het schoolbestuur en de kinderen van de school zelf. Onder de aanwezigen merkten wij op de burgemeester en beide wethouders, de heer Hendriks, die de voorzittershamer van de KOB Oost- en West-Zeeuwsch-Vlaanderen van de heer Gerards heeft overgeno men, de heer Lansu, voorzitter van de hoofdenvereniging Zuid, het schoolbestuur en de leden van het oudercomité De rij der sprekers werd geopend door pastoor Modde, als voorzitter van het schoolbestuur, die de heer Gerards ten voorbeeld stelde en hem bedankte voor alles wat hij voor de school en het onder wijs had gedaan. Hierna voerden nog het woord de moderator der school, kapelaan Verhagen en de heren Hen driks en Lansu, en tenslotte de heer Lammens, namens het personeël der school en het oudercomité. burg; E. M. Szarafinski, Middelburg; J. W. Vendevielle, Middelburg; R. Verschiere, Middelburg; E. C. Vo gel, Middelburg; L. J. Willeboordse O. W. Souburg; L, de Wolf, Melis kerke; J. H. van Wijngaarden, Mid delburg. Autoherstellen 4 A. C. Boone, Middelburg; M. M. Cop- poolse, Grijpskerke; G. J. den Dek ker, Hoedekenskerke; J. Euser (pr) Middelburg; J. P. D. Gehrmann, Vlissingen; J. P. Hengst, Westkapel le; M. A. J. van Hese, (prijs) Vlis singen; J. van Keulen, O. W. Sou burg; C. M. v. d. Linde, Vlissingen; P. T. Meerman, Nieuwdorp; J. Pop pe, Veere; M. A. de Pree, O. W. Souburg. Autoherstellen 4 B. J. Barentsen, O. W. Souburg; B. J. van Dijk Soerewijn, O. W. Souburg; B. Jongepier, Middelburg; J. Kwek- keboom, Nw. St. Jooslamd; P. Lie vense (prijs) Middelburg; P. Moes, Middelburg; P. J. Onderdijk Veere; J. P. Oreel, Zoutelande; A. J. Rot tier (prijs), Vlissingen; C. J. Ver hulst, Middelburg; D. J. J. Vermaas Arnemuiden; R. G. Wannée, O. W. Souburg; A. Wondergem, Seroosker ke-W. Brood - banketbakker 3. F. J. Dobbelaar, Middelburg; W. J. Dijke, O. W. Souburg; J. de Feijter, Lewedorp; R. M. Goosen, Vlissingen; M. van Gorsel, Middelburg; D. F. J, M. Jongepier, Domburg; M. J. Kouwer, Middelburg; H.C. Linden- berg, Middelburg; J. C. Marckel- bach, O. W. Souburg; W. P. Mida- vaine, Oostkapelle; B. K. Oele, Kou dekerke; I. v. d. Pas, Middelburg; W. J. F. Reijnhout, O. W. Souburg; T. Snijders, Middelburg; W. J. Ver meulen (prijs), O. W. Souburg; H. C. de Vis (prijs) Vlissingen; R. Won dergem, O. W. Souburg; P. F. Zech, Middelburg; Verklaring voor praktijk: J. A. de Rruijn, Middelburg. (Van een correspondent) CLINGE Nadat door het colle ge van B. en W. een hearing was ge houden onder de raadsleden is er een plan opgesteld om nog dit jaar ver schillende urgente kapitaalswerken uit te voeren. Allereerst moet te Nieuw - Namen een tweeklassige kleuterschool gebouwd worden, die met de grondkosten een bedrag van f. 155.000 zal vergen. Het gemeenschapshuis te Nieuw - Namen zal aangekocht worden voor de prijs van f. 70.000. Op het gemeen telijk sportterrein te Clinge zal de kleedkamer verbeterd worden, aange zien die niet meer voldoet aan de ei sen, die er gesteld worden. Hiervoor zal een bedrag van f, 40.000 nodig zijn. Vervolgens zal er naast het ge meenschapshuis te Clinge een wo ning gebouwd worden voor de con- ciëerge; kosten f 40.000. Met al deze uitgaven is een bedrag gemoeid van f. 305.000. Er rest dus nog een bedrag van f. 20.000. Van dit bedrag wil het ge meentebestuur het terrein voor het gemeenschapshuis te Clinge aanko pen. Dit terrein behoort toe aan A. de Nijs. Als de meest dringende aan kopen blijven dan nog de aanleg van een parkeerterrein voor de kerk te Clinge, het aankopen van de grond, waarop de kleuterschool is gebouwd en het aanleggen van een tennisveld. In pricipe waren de raadsleden het meit deze opstelling van de urgentie- lijst eens. De heer Van der Kelen achtte het absoluut fout dat een be drag van f. 70.000 vermeld stond op de urgentielijst voor het aankopen van het gemeenschapshuis te Nieuw- Namen. Naar zijn mening mochten deze cijfers niet aan de openbaar heid worden prijsgegeven. De heer Goossens betreurde het dat er geen zwembad op de lijst voorkomt. De voorzitter deelde de beide heren me de, dat deze cijfers slechts ramingen zijn en dat de benodigde bedragen eerst zullen moeten worden goedge keurd door de raad. Het zwembad is niet vergeten doch zal bij een ander recreatieplan worden besproken. In een vorige raadsvergadering was een voorbereidingsbesluit aangeno men in verband met de vestiging van de stichting De Sterre. Door dit be sluit was er enige onrust ontstaan on der de bewoners van verscheidene huizen in de Fabelstraat en de Ka- pelledreef. Deze bewoners hadden een brief geschreven aan de gemeente. Volgens de heren Goossens en De Keyzer oordeelden, dat meer open baarheid en betere voorlichting be ter zou zijn geweest. De voorzitter deelde mede, dat alle nodige inlich tingen aan de betrokkenen waren ge geven. Natuurlijk voor zover deze aan het college bekend waren. Het be stuur van de stichting De Sterre kan doen wat het wil, doch de gemeente zal ook nog een woordje meespreken, aldus de voorzitter. Wat betreft de hulzen kon de voorzitter meedelen, dat er in de Fabelstraat misschien geen enkel huis zal verdwijnen. Voor de huizen in de Kapelledreef ligt de zaak anders. Maar, voegde hij er aan toe, er is bij het gemeentebestuur geen enkel concreet voorstel van De Sterre. De heer Van Duijse waar schuwde voor al te veel voorlichting. Pas als alles definitief is kan een breedvoerige voorlichting gegeven worden. (Van een onzer verslaggevers) KLOETINGE De gemeenteraad van Kloetinge is tegen het plaatsen van een chloreringsinrichting voor de zuivering van het Goese afval water, op grondgebied van Kloe tinge. Dit standpunt wordt duidelijk omschreven in een motie van het A.R.-raadslid, H. J. Colijn, waar- meo de hele raad het eens is. Een afschrift van deze motie is gestuurd naar het gemeentebestuur van Goes, het waterschap „De Brede Wate ring" van Zuid-Beveland, Gedepu teerde Staten van Zeeland en de ge organiseerde landbouw in Zeeland. De inhoud van de motie luidt a'*s volgt: De raad wenst zich bij over wegingen van een in alle op zichten voor bevolking, dieren, grond en materiaal zo belang rijke beslissing, niet te laten in timideren door de psychose van een z.g. fatale datum 15 juli (de datum, waarop het mosselsei zoen van Yerseke nog kan worden opengesteld, als onmid dellijk maatregelen worden ge troffen, red.). De consequenties van eventueel door de raad Kloetinge te ne men besluiten tot medewerking van de moeilijkheden, waarin Goes schijnbaar is geraakt, die nen met aan zekerheid grenzen de waarschijnlijkheid vast te staan. Daartoe is een gedegen weten- schappelijk onderzoek van des. kundigen als basis voor discus, sie in de raad een eerste vet- eiste. Zijn verantwoordelijkheid voet I burgerij en eigendommen ha niet toe, dat dezerzijds zelfs maar het kleinste risico worit gelopen als gevolg van eer reeds 20 jaar bestaande wat), toestand op het gebied van lozing der afvalstoffen van de gemeente Goes. De stank hier van is overigens steeds zwijgend door de gemeente Kloetinge aanvaard. De plannen voor chlorering vat het Goese afvalwater, zoals de ze in de publiciteit zijn gekomen en waarvan mededeling werd gedaan door de voorzitter van onze raad, die een daartoe be legde vergadering bijwoonde, worden echter in deze vorm en bij deze dillettantiseh aandoende procedure voor voorbereiding reeds bij voorbaat afgewezen. De raad acht het unaniem nood zakelijk om reeds in dit sta dium zijn mening d.m.v. deze motie ter kennis te brengen van G. S. van Zeeland, het gemeen tebestuur van Goes, het water- schap „De Brede Watering" van Zuid-Beveland en de Zeeuw- se georganiseerde landbouw. Heden overleed tot onze diepe droefheid in het St.-Elisabethziekenhuis te Sluiskil, op 64-jarige leeftijd, voorzien van de H. Sacramenten der zieken, onze geliefde en zorgzame echtgenote, moeder, behuwdmoeder grootmoeder, zuster, tante en nicht echtgenote van Petrus Johannes Esseling Wij bevelen onze overledene in uw gebeden aan. Hulst P. J. Esseling Hulst J. E. M. de Bakker-Esseling K. de Bakker en kinderen Vlissingen A. J. M. Esseling M. J. C. Th. Esseling-Bosch en kinderen Sluiskil F. A. J. M. Esseling E. Hergic De familie Esseling De familie Meert Hulst. 26 juni 1969 Van de Maelstedeweg 96. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u be leefd uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 30 juni a.s. om 10.30 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St.-Liduina-ziekenhuis te Hulst. Samenkomst heren: St.-Liduinaziekenhuis, in gang Tabakstraat om 10 uur. Dames: voor aan vang uitvaartdienst in de Basiliek. Zondagmiddag om 5 uur Eucharistieviering voor de overledene in de basiliek. Dankbetuiging Voor Uw deelneming, betoond bij het overlijden van onze dierbare man, vader, behuwdvader, grootvader, broeder, behuwdbroeder en om, de Heer GOMARUS C. L. ZAMAN betuigen wij U onze zeer oprechte dank. Familie Zaman Familie Buijs Hulst, juni 1969. Steensedijk 10. Op 2 juli hopen onze ge liefde ouders en groot ouders Johannes Grim en Adriana van der Waard hun 45e huwelijks verjaar dag te vieren. Uit dankbaarheid wordt er dan in de parochiekerk van de Heilige Willibrordus te 's-Heérenhoek om 2 uur een Heilige Mis opgedra gen. Daarna receptie van 5.30 bot 7 uur in hotel De Ko renbeurs te 's-Heerenhoek. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, betoond bij het overlijden van onze man, vader en grootvader J. v. RATTINGEN betuigen wij onze hartelij ke dank. Bijzonder dank aan Direc tie en Personeel van Linex' Platenfabriek te Koe wacht. M. v. Rattingen-v.Houte kinderen en kleinkinderen Koewacht, Pr. Hendrikstraat 10. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling, die wij mochten ondervinden bij gelegenheid van ons 40- jarig huwelijksfeest, betui gen wij onze hartelijke dank. A. Bun A. Bun-de Bruijn kinderen en kleinkinderen Ossenisse, Grindweg 8 STEENHOUWERIJ en NATUURSTEENHANDEL Antwerpsestraat 33-39 Bergen op Zoom Tel. 01640 - 6461 Speciaal adres voor het vervaardigen van grafwerk Dankbetuiging Voor al Uw belangstelling en sympathie bij ons hu welijk ondervonden, dan ken wij U van harte. Th. Celle R. Celie-de Ridder Oude Drijdijck 3a. St.-Jansteen, juni 1969. CHIRURG te HULST van maandag 30 juni t.m. woensdag 9 juli In dit tijdvak zijn er houdt tot 15 juli C. van der Peyl, internist neemt waar. Zonodig kun nen spreekuurpatiënten Dr. Dorrepaal op het spreekuur van Dr. van der Peyl worden geholpen. Leendert van Asperen, wo nende Columbusstraat 3 te Breda failliet verklaard door de Arrondissements- Rechtbank te Breda. Cura tor Mr. A. F. M. de Kok, Academiesingel 41 te Bre da. De schuldvorderingen dienen uiterlijk 1 septem ber 1969 b(j de curator te worden ingediend. De verificatievergadering vindt plaats op 1 oktober 1969 om 10 uur in het ge rechtegebouw alhier. HUISARTS te Driewegen t.m. zondag 13 juli Dokter A. F. R. van Op dorp te 's-Heerenhoek neemt waar, tel. 01105 - 280. Spreekuur: 8.00-9.00 uur v.m. te 's-Heerenhoek, Aanvulling medicamenten zoals gewoonlijk. boutique breda, veemarktstraat 69 tel. 01600-35889 tilburg, bruldshuia „marliz" korvelseweg 123 tel. 04250-34486 Voor het tegen september a.s. te openen dat aan circa 80 bejaarden huisvesting zal gaan bieden, worden sollicitanten opge roepen voor de functies van bij afwezigheid van de kok dient hij/zij in staat te zijn om deze te vervangen. Salariëring gebaseerd op de richtlijnen van de Contact commissie Landelijke Organisaties van Bejaardentehuizen. Sollicitaties met uitvoerige gegevens over opleiding en ervaring te richten aan het Bestuur van bovengenoemd bejaardencentrum. Secr. Nieuwstraat 67 te Oostburg. vraagt voor de afdeling Kleurmengerij. Hij zal aldaar na een gedegen opleiding in staat moeten zijn om zelfstandig kleuren volgens monster te maken. Ook degenen, die belangstelling voor deze interessante functie hebben, kunnen zich door opleiding in ons bedrijf de benodigde vakkennis eigen maken, en worden uit genodigd zich met ons in verbinding te stellen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Wagemakers' Lak fabrieken N.V., Afdeling Personeelszaken, Generaal Mac- zekstraat 65, Breda. van 19 juli tot 16 augustus 1969 op alle dinsdagen, vrijdagen en zaterdagen. Voor serieuze gegadigden met artistiek verantwoord werk zijn nog Inl.: Secretariaat G.M.C. L. Vorst 76, Goes, Tel. 01100-6753. COÖP. HANDELSVERENIGING VAN DE N.C.B. g.a. Vraagt voor haar Depot 's-HEERENHOEK leeftijd tot 25 jaar Voor de in- en verkoop van landbouw- produkten. Vereiste opleiding: M.U.L.O, en/of Middelbare Landbouwschool. Zij die ervaring hebben in een dergelijke functie genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan Depot CHV, Werrilaan 67, 's-Heerenhoek. (Van een onzer versla; MIDDELBURG Na nat voorseizoen, vooral ploitanten van horecal meer achter de kust, w. daag in Zeeland de eer' toeristengolf" van de top 1969 verwacht. Eei angel" van rijksweg 5 s'eerd) of per veerb<u Zeeuwsch-Vlaanderen oi jjen waaieren de duizer kantiegasten uit langs dc Een belangrijk deel, voo: en pensiongasten, zo bleek gevraagd, heeft zich al vai van een onderkomen verza de zomerhuisjes moest in vallen zelfs al in de wint* het bordje „verhuurd" w< hangen. Aan de kust van S Duiveland is nu dan o< enkele zomerwoning meer gegevens vain de „logiesdie de provinciale Zeeuwse Middelburg blijkt trouwen; zomerhuisjes door de geheh cie in trek zijn. Met uit: van die op Zuid-Beveland hi ]e plaatselijke V.V.V.'s geil nog slechts een beperkt ai nierhuisjes beschikbaar is. I In hotels en pensions wasl langs en achter de kust ni te vinden. In een aantal gev I trof dit slechts nog een et| of voor enkele dagen eetia omdat vele van deze hotels i ons, vooral in Zoutelande, 1 enz. door van te voren SÊ arrangementen van een of r ken, reeds tot in augustus g zijn volgeboekt. In de particuliere kamei was aan het eind van deze Schouwen-Duiveland, Walci Noord-Beveland en aan en a W-Z-Vlaamse kust nog v< aanbod. Tholen en Zuid-I meldden hier „vol", en O-i deren „beperkt". In oge dient echter te worden geno zowel op Tholen als in Zuid-I het aanbod in de kamerverhi toerisme beperkt is. In de campings langs de van Schouwen-Duiveland, W en W-Z-Vlaainderen, meest kelijk voor deze vorm van toerisme" is de ruimte nog beperkt. Dat is niet het ge de meer landinwaarts geleg peerterreinen, waarin nog v ten kunnen worden opgeslag De prijzen voor het ver een camping blijken onderlin die van vorig jaar, weinig te leti. Per persoon per ruachtl men ongeveer een gulden, men in het algemeen nog drit jes tot een gulden per tent van per nacht bij. De prijzen stalling voor de auto's, varië: 50 cent tot een gulden pei De hotelprijzen zijn als gev de invoering van de B.T.W, guldens hoger in vergelijkil die van vorig jaar. I In de middenklasse hotels men in Cadzand per nachtlog| ontbijt b.v. gemiddeld f 1 f 15.00. In Zoutelande, zo bh gevraagd, liggen deze prijzj hoger, en bedragen rond f 1(| prijzen voor pension en ki huur zowel via arrangemi liggen daar uiteraard in b meen onder, en blijken ondi verschillen. Van maandag 15 tot en met dag IS september aan wordt voor de tiende keer jaarlijkse vakbeurs Het Kind Juliana- en Merwedehal op he selaanterrein te Utrecht geho: Ce vakbeurs Het Kind wordt niseerd door de Koninklijke lands. Jaarbeurs in samenr net de Vereniging voor het B Kleutervak en de Vereniging en Kleuterkledingbeurs. Dat Het Kind in de afgelo jaar indrukwekkend gegroeid rit de volgende cijfers: in 19( op een netto standruimte 1109 m2 geëxposeerd, terwi; ruim. 180 deelnemers hun °P een neto standruimte 8000 mZ zullen exposeren. Deze verdubbeling van het vierkante meters is bovendien i Segaan met een evenredige toet van het artikelenassortiment. La het begin lag het accent WelijJc op kinderwagens en meubelen, waarvan deze vakbt volledige aanbod toont, ma een geleidelijke uitbreiding assortiment baby-, kleuter- Recept voor 4 personen: 2 fruits, 1 kop Corn. Flakes, 5( eet!) bruine basterdsuiker, 15 eet!) boter of margarine. Snijd de grapefruit dwars dc 4en en verwijder de pitten. Maak de partjes van het 'lees los en plaatst de grapefru kn in een ondiepe bakvorm, eventueel een dun plakje van derkanit af, zodat die helften slaan. Druk die Corn Flakes f iy «en half kopje overblijft. Meng de suiker en die boter c Sarine en voeg de Corn Flakes Wdeel het mengsel oveT die frn. Plaats de bakvorm 12 n middenin een warme oven (is is cijfer 4 of 5 is 200 gr. C.)

de Stem | 1969 | | pagina 4