.EIDING Er is veel bereikt en veel veranderd „Boeren zijn het ben als underdog te fungeren95 4V2% AMRO BANK SCHEIDEND VOORZITTER K. v. K.: Stichting Amivedi nu ook in Z.-Vlaanderen VOORZITTER ZEEUWSE C.B.T.B.: AMRO-spaarders profiteren vanaf 1 juli a.s. van de volgende rentepercentages: Eyen uitblazen mevrouw papier voor uw -pen :da" tvensen rielijke of dministratieve icht kracht leve Meegevallen REGISTRATIE VAN GEVONDEN EN VERMISTE DIEREN BEAUTE MINUTE Niet alle etenswaren in de koelkast WARME KIPPESALADE Voorzitter v. d. Bos van CBTB legde zijn functie neer Chr. boerenbond vergadert in Terneuzen Verbouwing gemeente- werkplaats Lange wachtlijst van bejaarden die woning zoeken Japanse auto's Benoeming bij stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland Grotere aanvoer groenten AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK ÏG DE STEM VAN DONDERDAG 26 JUNI 1969 umel met gewichten, be- sijn jaren „uit de roulatie rechterbeen, zwom hij om ie op te voeren. igzaam maar heel zeker imel terug. Het trainings- erd opgevoerd. Eerst eens >en meer. En nu traint hij per week vier tot vijf uur Irumel hinkt niet meer. geslonken door het lang- psverband. herkreeg de terkte. Zijn wonderbaar- ;keer op het atletiekveid 11e telexen ter wereld ge- oen hij voor het eerst de :r weer haalde, stroomden ensen uit eigen en buiten- in. die eens gedoemd was zich ren voort te bewegen, die niet buiten een stevige k kon, heeft aangekondigd ze maanden voor de eerste iet openbaar zal springen'1, dstrijd. Valeri Brumel is er van die voorbeelden uit de ,d die door wilskracht en gsvermogen bereiken wat igelijk werd gehouden. kantoor te Goes, per n opleiding op Mulo- en afwisselende werk- ris. lan rktuigenfabriek NTERNATIONAL Goes erkkring op ons kantoor opleiding en studerend an het Praktijkdiploma lid in typen gewenst. aamheid. i aan Bureau v. d. blad. RUEB Breda GROEP ,ek „Breda" kiezen kties op diverse onze afdeling Op- advies bijgestaan. iet Hoofd van onze u eens rechtstreeks jeelhuislaan 173 te \0. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Vrijdag 27 juni zal ir. G. H. van Krevelen voor de laatste maal een verga dering van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaanderen voorzitten. Na een „bewind" van bijna acht jaar zet hjj een streep onder het voorzitterschap. Ir. van Kreve len verhuist in september naar Ossendrecht en treedt ingaande 1 januari 1970 toe tot de hoofddi rectie van de Suiker Unie. Hij is 23 jaar directeur geweest van de eerste Nederlandse Coöperatieve Beetwortel Suikerfabriek te Sas van Gent. Op 16 november 1961 volgde ir. Van Krevelen ir. Horstman op als voorzitter van de Kamer van Koop handel voor Zeeuwsch - Vlaanderen. „Er is in die 23 jaar dat ik in Zeeuwsch - Vlaanderen ben veel be reikt en veel veranderd. En er zijn zeker ook zeer positieve resultaten geboekt", aldus de heer Van Kreve len. „Men moet daarbij niet alleen af gaan op wat men ziet, maar ook naar wat klaar ligt om uitgevoerd te wor den. Het streekplan voor Zeeuwsch - Vlaanderen bijvoorbeeld dat bijna rond is, zai een belangrijke fase voor de verdere ontwikkeling' van dit ge bied inluiden. Ook de gemeentelijke herindeling zie ik als een flinke stap in de goede richting naar een grote re openlegging van deze streek. Als je alles wat nu bereikt is, ver gelijkt met het Zeeuwsch - Vlaande ren van vlak na de oorlog, dan moet men toch wel toegeven dat er enorm veel ten goede is veranderd. Toen was Zeeuwsch - Vlaanderen nog echt een voornamelijk op België georiën teerd gebied. De wegen waren slecht en de men sen leefden vrijwel geheel geïsoleerd. Ik heb Zeeuwsch - Vlamingen gekend die nog nooit over de Westerschelde waren geweest, België was nog een goedkoopte - eiland, waar je voor luttele guldens de bloemetjes buiten kon zetten. Dat is nu helemaal veranderd. Zeeuwsch - Vlaanderen is veel Ne- derlandser geworden", aldus ir. Van Krevelen wien men zijn 50 jaren al lerminst aanziet. Een van de opvallendste eigen schappen van de Zeeuwsch - Vlamin gen heb ik altijd hun soepele aanpas singsvermogen gevonden. Zij hebben zich bijzonder gemakkelijk aan de ontwikkeling van landbouw en indus trie aangepast, zonder stoten of span ningen. En toch is die omschakeling vrij snel en ingrijpend geweest". Had u een bredere industrialisatie in Zeeuwsch Vlaanderen verwacht? „Ik kan niet zeggen, dat de indus trialisatie mij teleurgesteld heeft. Naast verscheidene nieuwe vestigin gen zoals van Dow Chemical en van Philips hebben bestande industrieën aanzienlijke uitbreidingen doorge- gevoerd. Ik noem maar de Zuid - Ch gevoerd. Ik noem maar de Zuid-Che mie, de glasfabriek, de snikerfabriek. de stikstofmaatschappij en de cokes- fahriek, allemaal bedrijven die toch zeker niet stil zijn blijven staan". „Natuurlijk zijn er ook teleurstel lingen geweest. De textielfabriek „de Schelde" en die in Vogelwaarde heb ben het helaas niet kunnen redden door conjunctuurmoeilijkheden. Ver der vertonen veel bedrijven in de am bachtelijke sector een stij genat ten dens". Ir. van Krevelen wil er best voor uitkomen dat hij nooit voorstander is geweest van een te intensieve indus trialisering in de Kanaalzone. „Kijk maar wat in Rotterdam gebeurt, daar is het te hard gegaan. Ik pro beer een tussenstandpunt in te ne men". Hoe staat u tegenover de Benelux- integratie? In de 26 jaar sinds de oprichting v.d. Benelux is er ontzaggelijk wei nig bereikt op het gebied van de sa menwerking. Vooral als je aan de grens woont zie je van nabij dat het toch maar bitter weinig resultaat heeft gehad. Nee, ik noem het rond uit een teleurstellende ontwikkeling met de Benelux". „De ambtelijke barrières schijnen heel moeilijk te doorbreken. Alles gaat nog bijzonder star. Er zou eens flinke druk gezet moeten worden ach ter die ambtelijke apparaten. Het eni ge positieve wat ik van de Benelux kam zeggen, is dat de wil er is om uit de impasse te raken". Welke gevolgen ziet u voor Zeeuwsch-Vlaanderen door de vaste oeververbinding? „Als die er eenmaal is betekent z een ongekende weelde voor dit g> bied. Persoonijk had ik een wat oo lelijker gesitueerd tracé de voorkeu gegeven, boven dat van minister Bai ker. Maar ik zeg er direct bij, dat d tracébepaling op de tweede plaa' komt. Voor Zeeuwsch - Vlaanderen en i het "ijzonder voor de Kanaalzon maakt het niets uit of de verbindir hij Terneuzen of bij Kruiningen kom De expansiemogelijkheden voor d industrieën zullen in elk geval ni< uitblijven. Er zullen na de totstand koming v.d. vaste oeververbindin tellig meer ondernemers belangste 'Ing tonen voor Zeeuwsch - Vlaand ren". Wie ir. Van Krevelen zal opvolger als voorzitter van de Kamer v. Koop handel is nog niet bekend. Deze za in januari benoemd worden, wannee de nieuwe vertegenwoordigers var handel en industrie voor een plaat in het bestuur van de Kamer aange wezen zullen worden. Ook is nog niet officieel bekend wb ir. Van Krevelen zal opvolgen als di recteur van de Eerste Nederlandsche Coöperatieve Beetwortel Suikerfa briek. van Krevelen: veel veranderd TERNEUZEN De landelijke stichting Amivedi, die ten doel heeft gevonden en vermiste dieren te re gistreren, heeft nu ook in Zeeuwsch- Vlaanderen een afdeling opgericht. De centrale meldingspost berust bij mevrouw R. Sandrini-Vink, Vloos- ijkstraat 4 in Terneuzen. Zij wordt bijgestaan door-mevrouw Rottier, v. Ostadestraat 64 in Oost- uurg, mevrouw Aronson, Tabakstraat '3 in Hulst en mevrouw Sandrini, Westkade 37 a in Sas van Gent. De bedoeling is dat ieder, die een huisdier vermist of vindt, zich met een van bovenvermelde dames in verbinding stelt. De dieren komen dan op een lijst te staan, die geregeld (Van onze correspondent) GOES „Ik heb geen enkele behoefte aan een KIoos, maar waar ik behoefte aan heb is dit: dat de overheid eens meer gaat inzien dat ook de boer en tuinder deel uitmaken van het Neder landse volk (en een hardwerkend deel) en dat ze het beu zijn om als underdog van de samenleving te fungeren, en dat het de hoog ste tijd wordt aan hun gerecht vaardigde verlangens tegemoet te komen." Deze felle woorden uitte gisteren de voorzitter van de Zeeuwse Chris telijke Boeren- en Tuindersbond de heer De Jager tijdens de algemene vergadering van de Zeeuwse C.B.T.B. in de Prins van Oranje te Goes. De heer De Jager noemde als een van de meest knellende problemen de verborgen armoede van vele kleine zelfstandigen. Hij becijferde dat het gemiddelde arbeidsinkomen van de boer uit zijn bedrijf (uitsluitend de vergoeding voor arbeidsprestatie en ondernemingsrisico) slechts f 1600, hoger ligt dan de totale kosten voor de werkgever van een vakarbeider A. Dit verschil is nauwelijks vol- Naast de dagelijkse verzorging heeft onze huid regelmatig een wat intensievere behandeling no dig om haar jong en mooi te houden. Een gezichtsmassage is ideaal, maar niet ieder heeft hiervoor steeds voldoende tijd. In Frankrijk heeft men daarom de zogenaamde „Beauté Minute" uitge dacht, een speciale huidbehandeling die tijdens de watergolf plaatsvindt. Direct als de klant binnenkomt wordt de make-up afgenomen met oen lait en een tonic voor haar huid type. Dan wordt een speciaal crème- aasker aangebracht dat onzichtbaar op het gezicht aanwezig blijft tot vlak voor het uitkappen." Dit masker heeft een voedende en vochtinbrengende werking en wordt nog geactiveerd door de warmte van de droogkap. Na het drogen wordt het masker verwijderd en, indien ge- Wenst, een make-up aangebracht. Deze gecombineerde behandeling duurt slechts 10 minuten langer dan een normale watergolf. Inclusief een haarverzorgende shampoo kost de watergolf met ..Beauté Minute"-behandeling 11,50. In de zomermaanden bewijst de koelkast ons onschatbare diensten. We moeten echter niet denken dat alles in de koelkast gezet kan wor den. Vers zomerfruit, zoals aardbeien en frambozen, geeft de voorkeur aan een koele, donkere plaats in huis. Het weekend rechtvaardigt vaak wèl het gebruik van een koelkast. Het ver dient dan echter aanbeveling het verse fruit, afgedekt, onderin het groentevak op te bergen. Ook voor sterk ruikende levens middelen is de koelkast taboe. Wan neer er absoluut geen uitweg mo gelijk is, kan men in voorkomen de gevallen tot plaatsing in een koelkast overgaan, mits men een goed sluitende doos voor de levens middelen gebruikt. Doordringende geurtjes zijn moeilijk uit de koelkast te verwilderen. Melk en boter nemen snel opdringerige luchtjes over, waar door ze minder smakelijk worden. Kaas kan zorgvuldig verpakt (b.v. in een plastic zak), goed in de koelkast bewaard worden Echter wel liefst zo ver mogelijk van het koeliichaam verwijderd Zij moet ten minste een half uur vóór het gebruik uit de koelkast gehaald worden, teneinde de fijne geur en smaak beter tot hun recht te doen komen. Dit recept is bestemd voor 4 per sonen. 200 g kleingesneden restjes kippen vlees, 1 fijngesnipperde ui 50 g), 6 eetl. fijngesneden selderie, 14 fijnge sneden paprika 100 g), 10 fijnge sneden olijven, 9 eetl. slaolie, 3 eetl, azijn, zout naar smaak, 2 koppen Corn Flakes, 15 g (1 eetl.) gesmolten boter of margarine. Meng de eerste 8 ingrediënten en verdeel het mengsel over 4 kleine vuurvaste schaaltjes (of 1 grote middellijn 20 cm). Maak de Corn Flakes fijn, roer er de boter of mar garine doorheen en bedek de schaal tjes met dit mengsel. Zet deze 15 mi nuten middenin een warme oven 400 graden F cijfer 4 of 5 200 graden C). Warm serveren met kleine broodjes geroosterd- of stokbrood. doende om zich ongeveer dezelfde sociale zekerheid te verschaffen en 30 tot 40 procent van onze leden blijft achter bij de vakarbeider A. Ook andere vormen van sociale zekerheid laten te wensen over, zo zei de heer De Jager en hij noemde het recht op uitkering bij arbeids ongeschiktheid. Hij vroeg zich ook af of voor de zelfstandigen niet een ver plichte verzekering voor uitkering bij arbeidsongeschiktheid moet worden overwogen, evenals kinderbijslag voor het eerste en tweede kind. De C.B.T.B.-voorzitter onder schreef in zijn jaarrede het streven naar bedrijfsvergroting zoals dat tot uiting komt in het memorandum van dr. Mansholt. De heer De Jager zei van mening te zijn dat niet genoeg gepleit kan worden voör een goede en doeltreffende saneringsregeling in land- en tuinbouw. De uniforme sa neringsregeling door de hele E.E.G. wees hij van de hand. Het prijsbeleid van het plan-Mansholt wees de heer De Jager ook radicaal van de hand. Zijn grootste bezwaar was dat het prijsniveau van vandaag wordt afge stemd op een gewenste structuur van morgen. Over de fruitteelt merkte de heer De Jager op dat de slechte situatie in de fruitteelt mede beïnvloed wordt door de slechte bedrijfsstructuur en de niet geheel adequate afzetstruc- tuur. De druppel die de emmer doet overlopen is echter de concurrentie vervalsing. „Voor de kleine bedrij ven lijkt vrijwel geen oplossing meer mogelijk, maar het zijn juist de jon ge, gespecialiseerde bedrijven die de grootste financieringsproblemen heb ben", aldus de heer De Jager. Ook mr. Biesheuvel oud-voorzitter van de Nederlandse C.B.T.B. en Tweede-Kamerlid, ging nader in op moeilijkheden in de fruitteelt, die volgens hem te herleiden zijn tot eigenlijk „het ene grote vraagstuk van de overproduktie". Hij noemde hierbij vooral de explosieve ontwik kelingen in de fruitteelt in Frankrijk en Italië. De heer Biesheuvel sprak de vrees uit, dat wanneer er geen afdoende maatregelen worden genomen het fruitoverschot nog zal toenemen. „De situatie is zeker ernstig, maar niet hopeloos", aldus mr. Biesheuvel. „De nadruk moet worden gelegd op maatregelen die een beperking van de overproduktie in de hand werken, Alle andere maatregelen zijn in ver gelijking hiermee slechts bijzaak", aldus mr. Biesheuvel, die verder vond dat de landbouw in de Gouden Delta bij nadere anayse geen gouden land bouw genoemd kan worden. Hij pleitte voor een hechtere samenwer king tussen de landbouworganisaties en de overheden. (Van onze correspondent) GOES De heer J. van den Bos heeft gisteren tijdens de algemene jaarvergadering van de Zeeuwse Christelijke Boeren- en Tuindersbond afscheid genomen als voorzitter van de Zeeuwse CBTB. De heer Van den Bos moest na ruim negen jaar de voorzittershamer te hebben gehanteerd zijn functie we gens drukke werkzaamheden neer leggen. Hem werd als dank namens de CBTB-Zeeland door de nieuwe voorzitter, de heer G. J. de Jager, een exemplaar van de Cronyk van Zeeland van Smalleganghe overhan digd. Namens het provinciaal bestuur sprak gedeputeerde A. L. van Gees- bergen de scheidende voorzitter toe. Namens de Nederlandse CBTB voer de ir. T. Wind het woord. De heer Van den Bos keek in zijn dankwoord met voldoening en dankbaarheid op de periode, dat hij de Zeeuwse en de landelijke CBTB heeft gediend terug. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Dinsdag wordt in hoital Rotterdam te Terneuzen een jaarvergadering gehouden van 6e gewestelijke af. O.-Z.-Vlaanderen van de Zeeuwse christelijke boeren- en tuindersbond. Op de agenda staan o.a. bestuursverkiezing en bespre king van de ontwerpstatuten C-B.T. B. West-Nederland, en een gesprek over de nieuwe contributieregeling. De heren H. de Jonge, K. de Koeyer en L- de Regt treden als bestuurs lid af. De heren De Jonge en De Koeyer stellen zich niet herkies baar. aan instellingen, bedrijven en politie bureaus wordt toegezonden. Op deze wijze wordt de opsporing en terug brenging van zoekgeraakte honden, katten, maar ook van papegaaien en parkieten versneld en vergemakke lijkt. Dagelijks raakt er ergens wel een huisdier zoek of wordt er een „onbeheerd" aangetroffen. De eige naar of bazin spaart vaak kosten noch moeite om het dier op te spo ren. Het zoeken naar de vermiste gaat dikwijls met veel moeilijkheden gepaard. Politieposten kunnen niet altijd als dierenasiels en redder in de nood op treden. Om de vinder en de eigenaar van het dier sneller met elkaar in contact te brengen heeft de stichting Amivedi in Nederland een net van medewerkers(sters) opgebouwd, die belangeloos alle aan hen gemelde vermiste en gevonden huisdieren re gistreren. Deze meldingen worden verzameld op het secretariaat van de stichting, Generaal Spoorlaan in Rijs wijk, tel. 070 - 265190. Door bemiddeling van de stichting Amivedi en haar vele over het gehe le land verspreide medewerkers is al veel leed en verdriet van mens en dier voorkomen. (Van een onzer verslaggevers) HULST De gemeentewerkplaats van Hulst, die in gebruik is bij de dienst gemeentewerken en brandweer zal als de gemeenteraad een betref fend voorstel van het college goed keurt, worden verbouwd. De indeling en inrichting van het gebouw zijn verouderd. Op het wensenlij3tje van b- en w. komen onderwerpen voor ais een tien tons smeerbrug, een aantal nieuwe ramen in het gebouw, een goede verlichtingsinstallatie, nieuwe pla fonds, een magazijn, en betonnen vloeren. De raad van Hulst, die he denavond bijeenkomt, zal tevens be slissen over een voorstel van het college een nieuw voorbereidingsbe- sluit vast te stellen voor het gebied van de gemeente Hulst, waarvoor nog geen bestemmingsplan geldt. Dat voorbereidingsbesluit moet on gewenste bebouwing in die gebieden voorkomen. In de gemeente wordt gewerkt aan ontwerpbestemmings- plannen Noord 3 en Oost 2. Voor het bestemmingsplan Zuid 2 is het b. en w. gelukt de hand te leggen op de voor het realiseren van het plan benodigde grond. Het land is eigen dom van de heer A. Dobbelaar. Zodra overeenstemming is bereikt met de heer J. v. d. Voorde kan de Beneluxweg worden doorgetrokken naar de Steense Dijk. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Een 50 tot 60 bejaarden bezoeken dagelijks de sociëteit van de stichting protestants - christelij ke bejaardenzorg te Axel. Geduren de de zomermaanden komen er min der ouden van dagen. In totaal wer den in 1968 8616 bezoekers geteld. Van de bus van het dienstencentrum werd door 289 mensen gebruik ge maakt, en van het bad 347. Voor de warme maaltijden was grote belang stelling. Ruim 4000 maaltijden wer den door de Axelse protestantse be jaarden genuttigd. Dat zijn cijfers uit het jaarverslag van de stichting waarin verder te vinden zijn, een li- namcieel overzicht en een brief van de leidster van het dienstencentrum, mevr. J. Versteeg-Bouman. Geen cijfers verstrekt de stichting over de aanvragen die de protestants - chris telijke bejaarden bereiken voor een bejaardenwoning. Wel wordt gezegd dat er een behoorlijk lange wacht lijst bestaat die de woontoewijzings- commissie verplicht tot een zorgvul dig afwegen van de urgentie. Deze wachtlijsten zijn een analyse van de Axelse bevolkingsopbouw en hebben er toe geleid, dat de stichting er „ernstig naar streeft" in samenwer king met de woningstichting „Het Land van Axel" het aantal bejaar- denwondngen belangrijk uit te brei den. Naar aanleiding van uw frontpa ginanieuws van donderdag 19 juni j.l. met als kop „Een op de tien Ja panse auto's vertoond gebreken", ben ik zo vrij hier de volgende kant tekening aan toe te voegen: Ofschoon uw bericht geheel op waarheid berust, geeft u de door snee-lezer de indruk dat het oin alle Japanse auto's gaat. Dit is niet juist. Volgens de importeur zijn de auto's, die in Japan rijden, van geheel ander materiaal en een geheel andere con structie vervaardigd, daar hier over al de maximumsnelheid 70 km per uur is, i.v.m. zeer slechte en overbe volkte wegen. Hij vond het overi gens onduidelijk een dergelijk be richt te plaatsen, daar het betrek king heeft op auto's van een ander werelddeel, terwijl er onlangs 200.000 auto's van een vooraanstaand Euro pees merk van de weg af zijn ge haald, maar daarover is geen letter gepubliceerd, hetgeen wellicht zijn oorzaak vindt in het feit dat er in Japan en Amerika een wettelijke be paling is dergelijke gebreken te moe ten publiceren. Om nu ter zake te komen, het wa re prettiger geweest als men uit de kop van het artikel kon opmaken dat het uitsluitend Japanse auto's in Japan betreft; want hier rijden er immers ook volop en allemaal zon der gebreken Ter geruststelling moge echt het laatste nieuws van afgelopen vrijdag dienen, n.l. Toyota is in het autoland bij uitstek, de Verenigde Staten, tot de auto van het jaar gekozen. ETTEN-LEUR J. Reyntjens. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Bij de Stich ting „Verpleeg- en Rusthuizen Zee land" is per 1 juli benoemd tot me- mej. zr. W. Davids. Vanaf die datum zullen alle aan vragen om opneme in één van de verpleeginrichtingen van de stich ting aan haar dienen te worden voor gelegd. Ook het geven van inlich tingen omtrent aangevraagde opna me zal tot haar taak behoren. Mej. Davids zal daarvoor iedere maandag, woensdag en vrijdag in de morgenuren bereikbaar zijn op het hoofdkamtooi van de stichting aain de Rouaanse Kaai te Middel burg. GOES Op de Nederlandse groen teveilingen begint het aanbod van de verschillende groentesoorten thans belangrijk toe te nemen. Lange tijd is er een kleinere aanvoer dan nor maal geweest tengevolge van het koude voorjaar maar thans wordt deze achterstand snel ingelopen. Er komen zeer veel komkommers aan de veilingen, het aanbod van to maten is groot en ook sla is er da gelijks in grote hoeveelheden te koop. De veilinigprijzen van de belangrijk ste groentesoorten van dit ogenblik zijn in vergelijking met de voorgaan- de weken nog al wat gedaald. Toma ten worden op het ogenblik verkocht voor f 0.90 tot f 1 per kg. De prijs van de middelmaat komkommers ligt tussen 20 en 25 cent per stuk en sla wordt verkocht voor 5-10 cent per krop al naar gelang van de kwaliteit. Ook van de overige groenten van dit ogenblik zijn de prijzen terugge lopen. Kas-prinsessenbonen werden twee weken geleden verkocht voor f 3.— tot 4.per kg en op het ogen blik ligt de prijs tussen f 1.50 en f 2. per kg. Kroten worden al naar ge lang van de kwaliteit verkocht voor 20 tot 35 cent per bos. Voor peen wordt tussen 60 en 80 cent per bos betaald. Goede kwaliteiten bloemkool in de grote en middelmaat noteren op de veilingen tussen 40 en 55 cent per kg. Aangenomen wordt dat de aanvoe ren van groenten in de komende we ken verder zullen toenemen en de tijd van de zeer hoge prijzen lijkt dan ook wel voorbij te zijn, hoewel de weersomstandigheden hierop een zeer belangrijke invloed kunenn uit oefenen. De achterstanden dit voorjaar wordlt nu in elk geval snel ingehaald. (ADVERTENTIE) Nu tot 7% rente! 4% rente op een AMRO- renteboekje of spaarrekening. rente op een AMRO-spaarrekening met een opzegtermijn van 3 maanden. 5% rente op een AMRO- spaarrekening met een opzegtermijn van 6 maanden. 6% rente op eén AMRO- spaarrekening met een opzegtermijn van 12 maanden. 7% rente op een AMRO-spaarrekening met een vaste termijn van 24 maanden.

de Stem | 1969 | | pagina 5