Knorr Instant Vleesbouillon 14.- 13.- 10.- 18.- 113.- 22.- 23.- De Junglebloem C( door uitbreidingen met nieuwe fabrieken poiymeerfabrieken breda nv Elke dag vers van uw melkman IdmbiK jullie hebben dat hier mooi tmtdïï.hoorl i Jtheï.'Petclttetfmosj, fm vmittonky.lie! hebben wij gelegenheid tot plaatsing van BEDIENINGSPERSONEEL voor werk in vol-continudienst. Opleiding niet vereist Nieuwe moderne fabriek. Uitstekende voorzieningen. Bel 01600-25955 of stuur een brief of kaart zonder postzegel aan: - antwoordnummer 374 Breda - Vermeld alleen Uw naam en adres en U ontvangt uitvoerig alle inlichtingen over de arbeidsvoorwaarden. Bij HIJ kun je voor een habbekrats de opmerkelijkste zomerkleren in je vakantiekoffer stoppen! Fiësta-shirt Bekende merken. Sportauto-broek. Sanfor, katoenen twiH Badminton sweater. Badstof. Zeezeil-j; Parachutei Surfing-jack. Cotton/polyester, permanent-press. Holland Festival-kostuum. 100% scheerwol, met vest, o.a. in marine blauw, antracietgrijs. Unienhaarstreep. 2 Terras-shirts. Quick Dry. Per stuk 11.75. Rivièra-ondergoed. Supra-rib.4stuks. After six-pantalon, lichtgewicht permanent-press. herenmode Avonturen van SUSKE en WlbKE DE STEM VAN DONDERDAG 26 JUNI 1969 Knorr instant vleesbouillon is makkelijk strooibaar. Je maakt er alles net zo lekker hartig mee als je zelf wilt. 't Lost snel op. In 'n wip heb je een voortreffelijke drinkbouillon of een uitstekende basis voor soep, saus of jus. Je maakt er ook nasi, bami, spaghetti, ragout of rijstschotels veel pikanter mee. Instant vleesbouillon is ook veel zuiniger. Elk potje is goed voor maar liefst 6X liter pure vleesbouillon. In elk potje zit een gratis maatlepeltje voor nauwkeurige dosering Dat is handig! 'tls van de grote soepmaker. Knorr. Dus erg goed! Knorr instant vleesbouillon is pure vleeskracht in een potje! U hebt er elke dag plezier van. Haal duk gauw zo'n handig potje in huis. ik -4 De nieuwe keukenmeester Industrieterrein „De Krogten", Lijndonk 25, Postbus 355 te Breda. De onderneming maakt onder Nederlandse directie deel uit van het wereld-I omvattende concern FARBWERKE HOECHST A.G. met ruim 80.000 perso-| neelsleden, een omzet van 8 miljard DM in 1968 en een arbeidsterrein,! omvattende anorganische en organische chemicaliën: kunstmeststoffen, kleur-l stoffen, oplosmiddelen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutischef artikelen. In Breda worden grondstoffen (polystyreen) vervaardigd voor de plastic-I verwerkende Industrie, welke produkten over de gehele wereld worden ver-" kocht onder de handelsnaam HOSTYREN.® Tijdelijk 2 pakjes voor Amsterdam: Beethovenstr. - Ferd. Bolstr. - Jan Evertsenstr. - Javastr. - Joh. Huizingal. - Kinkerstr. - Middenweg - Nieuwendijk. Nijmegen: Burchtstr. Rotterdam: Beursplein - Zwart Janstr. - Lijnbaan. Den Haag: Dierensel. Amersfoort: Langestr. Utrecht: Vredenburg - Steenweg. Apeldoorn: Hoofdstr. Vlaardingen: Liesveld - Veerplein. Tilburg: Schouwburgring. Arnhem: P/esikhaaf. Breda: Ginnekenstraat. Dordrecht: Statenplein. Lindhoven: Réchtestr. Haarlem: Gr. Houtstr. Hilversum: Kerkstr. Rijswijk: In de Bogaard. Leiden: Haarlemmerstr.

de Stem | 1969 | | pagina 10