STAK Openluchtspelers weken naar schouwburg uit Israëlische luchtraid kost Nederlandse verzekeraars 1 miljoen (Ilauknecht Even uitbl •icheren ENKELE VROUWELIJKE ADMINISTRATIEVE KRACHTEN LERAAR Nh LERAAR Nj Derde maatschappelijk werkster in dienst VAKCENTRALES: Ingreep bij te hoge prijzen moet mogelijk blijven ZEILEN TWEE ZEEUWEN IN STRIJD OM WERELDTITEL Nieuwe onderwijzeres voor Cadzand Ter zake Kampioen- schieting in Ellewoutsdijk Faillissementen t f I, in- Bauknecht Nederland N.V. ERVAREN VERTEGENWOORDIGER 1 Ji DE STEM" IS KRACHTIG EN REIKT VER Ki DE STEM op uw vakantie-adres (s.v.p. met blokletters invullen) HUISADRES VAKANTIE-ADRES WKlt Aparte school voor kinderen van woonwagenbewone: Bevroren aardbei ZO! DE STEM VAN DINSDAG 24 JUNI 1969 MIDDELBURG Het is helemaal niet prettig, wanneer openluchtspe lers, die ingesteld zijn op een be paalde omgeving, door het slechte weer ineens verplicht worden genoe gen te nemen met een ruimte in de schouwburg die meer dan twee maal zo klein is, met een gedeeltelijk ge ïmproviseerd decor, terwijl ze dan bovendien nog geconfronteerd wor den met allerlei toestanden van haast-, kunst- en vliegwerk. Het kan bijna niet anders of deze situatie moet afbreuk doen aan het met zoveel zorg en enthousiasme in gestudeerde werk. Als er dan ook nog de bekende premièrekoorts bij komt, wordt het wel heel moeilijk om een objectieve waardebeoordeling van uitvoering te geven. Toch menen wij zonder meer te kunnen zeggen, dat „De Openlucht- spelers" met hun „Romeo en Julia" een zeer goede prestatie geleverd hebben. Het sobere decor was func tioneel uitstekend geschikt voor een Shakespeare-stuk. Met enkele zet- stukjes werd de toeschouwer zonder enige moeite verplaatst naar waar de schrijver hem hebben wil. De kostumering was uiterst verzorgd, terwijl de belichting (die ook al in alle haast was aangepast) uitstekend voldeed. De mise-en-scène van regisseur Ad van Noort getuigde van zeer kundig vakmanschap, dat helaas alleen te lijden had onder de al te kleine ruimte waarop de medespelenden niet ingesteld waren. Het was eigen lijk al een geweldige prestatie, dat de verschillende opkomsten vanuit de zaal door de meesten zo soepel en gemakkelijk genomen werden, dat het nauwelijks opviel. De grime van de heer Is. Lorier (ter elfder ure in gevallen voor mej. In 't Veld) was onopvallend, wat duidelijk een com pliment inhoudt. Wanneer wij nu toekomen aan de beoordeling van het spel, zien we ons voor een zeer moeilijke opgave geplaatst. Het is natuurlijk onmoge lijk alle medespelenden een plaats te geven in een beknopte recensie. In het algemeen moeten we zeggen, dat de groep in zijn geheel niet helemaal in staat is geweest ons de hele avond volledig te boeien. Gezien de vele handicaps die overwonnen moesten worden is dat ook niet bepaald ver bazingwekkend. Het is zo al moeilijk genoeg in een dermate lang toneel stuk de spanning voortdurend op het zelfde niveau te handhaven, wanneer de vaart en het ritme dan nog be moeilijkt worden door bijzondere om standigheden, wordt het voor ama teurs een onmogelijke opgave. (Van onze correspondent) OOSTBURG De Stichting voor Maatschappelijk Werk en Gezinszorg" in het dekenaat Aardenburg streeft er naar om in het komende jaar een derde maatschappelijk werkster in dienst te nemen. Door het grote aantal bejaarden in deze streek, de uitbreiding van de bejaardenhuizen en de uitgestrekt heid van het werkgebied meent de stichting dit te kunnen rechtvaardi- gen. Dit vermeldt de stichting in haar jaarverslag over het jaar 1968. Zoals het ook de voorgaande jaren het ge val was, werd ook het afgelopen jaar regelmatig werkcontact met de pro testantse collega's voortgezet. Tevens werd aan een aantal gesprekken tus sen beide stichtingen regelmatig deel genomen door de sociaal paedagogi sche dienst. Eveneens is er veelvul dig contact geweest met de directrice Van het R.-.K. Bejaardentehuis in Oostburg. Vooral het opnamebeleid en het doorlichten van de wachtlijst hebben zich in een uitgebreide be langstelling mogen verheugen. Ook 13 de mogelijke inschakeling van een wellfare voor de bejaarden vooral omdat een groot deel van deze men sen bedlegerig is, ter sprake ge bracht. Een geplande tentoonstelling zal deze vorm van bezigheidstherapie stimuleren. Ook mag er melding wor den gemaakt van een cursus voor ge zinshelpsters. Deze cursus die voor heen in Breda werd gehouden bij de opleidingsschool voor gezinsverzorg sters Bouvigne, werd het afgelopen jaar voor het eerst in West-Zeeuwsch- Vlaanderen gehouden. Aan deze cur sus namen zes gezinshulpen van voor noemde stichting deel, aldus het jaar verslag. Des te meer lof verdienen de men sen, die ondanks alles hun rol volko men waar maakten. Hier zouden we in de eerste plaats willen noemen Ronnie de Koning als Romeo en Vi vian Lampe als Julia. Vooral in de scènes die zij samen speelden, kwa men z;j tot toneelprestaties, die al le respect afdwongen, en die hun, na de balkonscène, volkomen terecht een open doekje bezorgden. Van de vele andere medespelers zouden we nog graag willen noemen: Piet de Leeuw als Capulet, de vader van Julia, een rustige, beheerste rol met ruim voldoende nuance; Gerard Baijens als de vertrouwde biechtva der en bulpzame zielzorger deed daar niet voor onder, terwijl Nel de Wilde in iets mindere mate een verantwoor de vertolking gaf aan de voedster van Julia. Bram Kwekkeboom gaf, naar onze smaak en iets te timide Paris te zien. Jammer was, dat de figuren die in dit romantische dra ma voor de vrolijke noot moesten zorgen, dat niet helemaal klaarspeel den. Aarnoud van Oosten als Mercu- tio bracht het heel ver in zijn zegging, maar houding en beweging beant woordden daar niet voldoende aan, terwijl ook Piet van Sluijs als Ben- volio moeite had zijn rol waar te ma ken. Resumerend kunnen we zeggen, dat, gezien de bijzonder moeilijke omstandigheden, de openluchtspelers onder de uitstekende en bezielende leiding van Ad van Noort gekomen zijn tot een alleszins verantwoorde opvoering van dit zeer moeilijke stuk. A. H. UTRECHT (ANP) Het overleg orgaan van de drie vakcentrales heeft in een brief de voorzitter en de leden van de Tweede Kamer ver zocht, te bevorderen dat in het wets ontwerp tot wijziging van de prijzen wet alsnog ingrijpen tegen afzonder lijke bedrijven op het prljzenvlak mogelijk wordt gemaakt. Het overlegorgaan beschouwt het ingediende wetsontwerp (dat wette lijk verplichte melding van prijsver hogingen mogelijk wil maken) op zich als een waardevolle aanvulling van de bevoegdheden van de over heid. Maar, aldus het overlegorgaan, op neming in de prijzenwet van een be paling die incidenteel ingrijpen mo gelijk maakt, kan voorkomen dat prijsstijgingen zich als een olievlek over de gehele bedrijfstak uitbreiden en voorts dat omwille van enkele prijsopdrijvers een gehele branche wordt getroffen. (Van onze zeilmedewerker) VEERE Tijdens zeilwedstrijden op het Veerse Meer voor de selectie voor de wereldkampioenschappen zeilen in de O.K.-klasse die dit week einde werden gehouden, hebben zich twee Zeeuwen geklasseerd. De Mid delburger Hans van Paggee, Neder lands kampioen O.K.-klasse en de Goesenaar Wim Sinke zullen Neder land in het met O.K.-team in Frank rijk, waar de wereldkampioenschap pen worden gehouden, mogen verte genwoordigen. Verder werden in het Nederlandse team gekozen door de selectiecom missie van de O.K.-club Nederland: J. Hellemans uit Maarssen B. Imhoff uit Zutphen, R. Verweymeren uit Rotterdam, R- Wester uit Graauw en de heer Vrolijk. Als reserves zijn gekozen J. de Vries uit Amsterdam en A. A. Vos- selman uit Nunspeet. (Van onze correspondent) CADZAND Op de vrijdag te houden raadsvergadering zal de be noeming van een onderwüezres op de agenda staan. Deze vacature is ont staan door het ontslag van mej. I. P. Gossije per 1 augustus. Op de voor dracht komt als enige kandidate voor mei. P. J. M. Niermans uit Breskens. Tevens zullen b. en w. voorstellen om de verordening op de heffing van vermakelijkheidsbelasting aan te vul len met een punt dat betrekking heeft op de exploitatie van speelautomaten. Het college van b. en w. stelt de raad voor om de Nederlands-Hervormde Kerk een subsidie van 1500,te verlenen ten behoeve van de uitbrei ding van de verlichting van die kerk. Op de agenda stelt het college van b. en w. tevens voor een jaarlijkse bij drage van 400.te verlenen aan de Nederlands-Hervormbde gemeen te te Cadzand in verband met het te geven godsdienstonderwüs op de openbare lagere school. De agenda vermeldt tevens een voorstel om een krediet van 25 000,te verlenen t.b.v. de verbetering van de Boule vard Wielingen alsmede het voorstel de sluitingsuren van de drankgele- genheden tijdens het toeristeeseizoen te verlenen tot 1 uur 's nachts. HET BESTUUR van de met AKU ge lieerde Spaanse onderneming La Seda de Barcelona S.A. deelt mede dat het dividend over 1968 op 12% is vast gesteld. Hiervan werd in december reeds een interim-dividend van 4% uitgekeerd. Daar het kapitaal in 1968 werd ver dubbeld. betekent dit een verhoging t.o.v. 1967, toen het dividend 18% bedroeg. DE INSCHRIJVING op de dubbele emissie van de N.V. Beleggingmaat schappij Ika is op donderdag 3 juli en zal uitsluitend zijn voor houders van claims. Het bezit van 50 aan delen geeft recht op toewijzing van één aandeel groot 50 en het bezit van nominaal 1000 obligaties geeft recht op toewijzing van één obligatie groot 1000. De opbrengst van de nieuwe uitgiften, welke 19,5 min. zal bedragen, zal zodanig worden be legd, dat het karakter van de porte feuille gehandhaafd blijft. De uitgifte betreft, zoals gemeld, 50.000 aandelen tegen 200 per aan deel en nominaal 10 min winstobli gaties tegen 100 pet. J. LYONS AND COMPANY LIMITED te Londen, en Sitos n.v-, een dochteronderneming van de n.v. Meelfabrieken der Nederlandse Bak kerij („Meneba"), Rotterdam, ma ken bekend te zijn overeengekomen om tezamen die groeiende markt voor verpakte cake in de EEG te exploi teren. Lyons zal 51 pet. verwerven in het vergrote aandelenkapitaal van Ulrich n.v., thans een volle dochter onderneming van Sitos. Het ligt in de bedoeling dat de bestaande pro ductiecapaciteit van Ulrich wordt uitgebreid en dat Ulrich enkele Ly ons cakeprodukten, geimporteerd uit Engeland, zal verkopen. Met deze transactie is omstreeks f 2 min ge moeid. PER 30 JUNI zullen de aandelen en de 5,75 pet. converteerbare achterge stelde obligaties van de KLM ook worden genoteerd op de effecten beurzen van Düsseldorf en Hamburg. De notering van de KLM op de beurs te Frankfurt kwam reeds enige maanden geleden tot stand. Behalve op deze drie West-Duitse effecten beurzen zijn de aandelen KLM en de converteerbare obligaties verhan delbaar te Amsterdam, New York en Brussel. (Van onze correspondent) ELLEWOUTSDIJK De provin ciale Zeeuwse Schuttersbond hield haar jaarlijkse kampioenschieting voor de Keizers en Koningen in El lewoutsdijk, omdat de kampioen van het vorig jaar, de heer Jac. Plat- schorre, uit die plaats komt en het recht heeft om deze schieting te or ganiseren. Europese Kampioenen waren aanwezig, te weten: P. Rent meester, P. Vermuë en W. de Jonge. De Keizers waren met hun zestienen, De Koningen wilden niet onderdoen en waren ook met 16 man vertegen woordigd. In verband met de afwe zigheid van de voorzitter opende de algemeen secretaris deze schieting. In de eerste ronde was het de heer Th. Stael van de Friezen te Graauw die de vogel raakte maar niet vol, zodat de vogel bleef staan. Er werd ook door de andere schutters heel goed geschoten, maar in de derde en laatste ronde was het de heer Cor Timmerman die een voltreffer plaat ste en voor 19691970 met het kam pioenschap ging lopen. Deze schutter komt uit 's-Heerenhoek en is koning van de vereniging „Vios", In 1970 wordt deze schieting herhaald te 's-Heerenhoek. De vereniging „Zorg vliet" zou nog een schieting voor alle schutters geven, doch na enkele scho ten werden de njannen door het slechte weer van de stengeweide verdreven, en dus werd de schieting afgelast. (Van een onzer verslaggevers) BREDA De Israëlische luchtraid op het internationale vliegveld van Beiroet zal het Nederlandse verzeke ringsbedrijf naar schatting op 1 mil joen gulden komen te staan. Zoals bekend hebben de Israëliërs als represaille voor een aanval op een vliegtuig van hun burgervloot in Athene, een groot aantal Arabische vliegtuigen op het vliegveld van Bei roet vernietigd. De verzekeringen tegen molestge- vaar liepen voor 18% bij Lloyd in Londen en voor de rest bij verzeke ringsmaatschappijen. De totale schade van de Israëlische luchtraid werd rond 88 min geschat. Hiervan komt rechtstreeks en via herverzekering meer dan de helft ten laste van Amerikaanse, Belgische, Duitse, Franse, Italiaanse, Neder landse, Scandinavische en Zwitserse verzekeringsmaatschaopijen. Het Ne derlandse aandeel bedraagt, zoals ge meld, 1 miljoen gulden. Verzekeraars in Londen, geconfron teerd met deze rekening, overwegen nu of zij kunnen doorgaan met het le veren van verzekeringsdekking te gen dergelijke overvallen. Zij hebben meer schade geleden dan de Ara bische luchtvaartmaatschappijen die spoedig uit de zorg waren door nieuwe vliegtuigen te charteren om de vernietigde te vervangen. Uitgesproken. N.V. v.h. Koco Gapinge, fabricage van en handel in produkten van aluminium en andere metalen, statutair gevestigd te Mid delburg dioch feitelijk gevestigd en kantoorhoudende aan de Maria van Reigersbergstraat 2, Gapinge. Cur. mr. J. F. C. van Deinse, Ba lans 13, Middelburg. W. Lievense, v.h. Koudorpstraat 42, Westkapelle, thans Keurhove 112, Middelburg. Cur. mr. A. J. Peeck, Nieuwstraat 36, Middelburg. Vernietigd. L. J. van Vossen, landbouwer, Molenstraat 28, Oud- Vossemeer. GEBORENi T essa De heer en mevr. van Acker-Neyboer Etzel, Manita, Agetta Fr. Rooseveltlaan 41, Breda 21 juni 1969. •j- Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn inniggeliefde man en zorgzame papa JACOBUS MARINUS VAN GILS echtgenoot van Phelomena Christina Joore op de leeftijd van 34 jaar. Wij vragen uw gebed voor de dierbare overledene. Raamsdonksveer Ph. Chr. van Gils- Joore Ansje en Lucien Familie van Gils Familie Joore. Raamsdonksveer, 23 juni 1969. Landonk 64. De plechtige uitvaart dienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op donderdag 26 juni a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw He melvaart te Raams donksveer. Voor de overledene zal op woensdag om 19.30 uur de avondoefening wor den gehouden in de kerk, waarna bezoek aan rouwkapel van het St. - Theresiaziekenhuis. Bezoekuren van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Samenkomst donderdag om 9.25 uur aan de rouwkapel. Personeel gevraagd Meisje voor de huishouding ge vraagd. E, Cleemput, Stations- str. 15, Sas van Gent, tel. 01158-1414. Chauffeur gevraagd voor Henschel kip-auto. ïnl.: L. van Houte, Waarde. Tel. 01134- 1293. Toploon. U bent tussen 18 en 27 jaar. U bent direct vrij? U houdt van afwisselend werk? Dan kunt u 1200 p. maand net to verdienen in vaste dienst m ffoede sociale voorzieningen. Wii betalen uw belastingen. U zult interessant werk in een team van enthousiaste buiten dienstmedewerkers doen. Goe de promotiekansen. De firma zorgt voor -een auto. Kom mor- cenoohtend om 9 uur naar Hotel Terminus. Stationsplein 19. Dep Boseh. en vraag naar heer Van Gijlswijk. Gijzens Automobielbedrijf bie den u te koop aan: Fiat 850 sport met zomer en winterkap 1967, Fiat 850 1967. Fiat 124 1967, 1966, Vauxhall Viva 1967, VW 1600 TL 1967, VW 1500 Variant 1966, Taunus 12 M cou pé 1966, Cortina 1500 1967, 1966. 1965, Simca 1100 1968 Simca 1501 1967, Simca 1301 1967 Simca 1500 1966, Kadett Coupé 1967, Opel Caravan 1967 Fiat 600 D 1966, 1965, Ford Ze phyr 1965, Opeis 1900, 1967 Opel 1700 1968, Skaldia 1967, Fiat 1100 R 1966, Taunus 20 M 1967 Peugeot 204 1967, Opel Caravan 1965, Citroën Ami Break 1966, Fiat 850 Speciaal 1968, dit is een kleine greep uit onze voor- VW 1500 1965-66 vanaf f 2050' raad. Al deze wagens zijn aan- 1snft 19RR f 215ft rijding vrij. Keuring toegestaan Met makkelijke aanbetaling. 'garantie op onderdelen en ar beidsloon. Het adres Acade miesingel 34a, Recht tegenover KMA, Ingang langs de poort Ook ingang Spoorstraat 32, vlakbij het station Geopend 8 uur tot 8 uur 's avonds zondags 1 uur tot 6 uur. Tel. 3987<\ Privé 43593. Autobedrijf Het Zuiden, fl0o straat 388, Eindhoven, tel Otó! 22332. Let op. Let op. Koop nu uw auto tegen zeer lage prijs. Fiat 850 ïggg,^ vanaf f 1950. Opel Kadett lte 66 vanaf f 1850. Glas 1204 M 66-67 vanaf f 1650. Simca lor,- 1965-66 vanaf f 1750. Simca hiv 1965 f 2000. NSU Prinz 4 lo* 65 vanaf f 1350. Let op u§i, 1000 L 7 stuks vanaf jlto Triumph Herald 1965 als nieui' Austin Glider 1965-66 vanaf f 1950. Ford Corsair 6 stuit, 1965 vanaf f 1750. Taunus 12 \i 1965 f 1650. Taunus 17 M l9f cn -f OORD Orvo 1 r>-, UJ' 1700 1965 67 vanaf f 2250. Opel Rekow 4 stuks vanaf f W 16 VW 1300 1966 f 2150. Rena";j f 300,- per week kunt u verdie nen in vaste dienst. Bent u tussen 18-23 jaar? Bent u di rect vrij? Wilt u in ons enthou siaste verkooüteam uw hoee in komsten waar Bel dan nog vandaag 030-886583 om een afsoraak te maken met onze verkoopleider. Verpleegster worden. Liefst In een nieuw ziekenhuis en in een moderne gezellige stad? Onze eerstvolgende opleiding start op 1 september 1969 Inlichtin gen Directrice Diaconessenhuis Eindhoven Gevraagd net mcisie voor winkel en huishouding goed loon. P. C. Dijkman, Kanaal straat 13. Hansweext, tel. 01130-1469. Heden heeft het God behaagd tot zich te roe pen, onze inniggeliefde moeder, grootmoeder, zuster, tante en nicht, ROSALIA PICAVET weduwe van Petrus Franciscus Valckx, geboren te Ossenisse, en na een kortstondige ziekte, gesterkt door de H. H. Sacramenten der zieken, overleden te Ossenisse in de gezegende leeftijd van ruim 82 jaar. Ossenisse: M, Hermans-Valckx L. Hermans J. Valckx C. Valckx-de Bruijn R. Rottier-Valckx A. Rottier en kinderen Fr. Valckx I. Valckx-Verbist en kinderen Ph. de Waal-Valckx E. de Waal en kinderen Port Lambton (Canada): Th,. Dobbelaar-Valckx Fr. Dobbelaar en kinderen. Ossenisse: Alb. Valckx F. Valckx-van de Bulck en kinderen. Ossenisse, 22 juni 1969. Dorpsstraat 11. De plechtige uitvaart en begrafenis, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 25 juni a.s. om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Willibrordus te Ossenisse. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden in volle overgave aan Gods H. Wil, voorzien van de H. H. Sacramenten der Ster venden, van mijn inniggeliefde man, vader, be- huwdvader, grootvader, oom en neef, de heer HENDRICUS FRANCISCUS NELEN echtgenoot van Zulma de Bruyne geboren te Wouw 26 juni 1893. Sas van Gent: Z. Nelen-de Bruyne A. Nelen L. Nelen-Schelstraete en kinderen Magda en Henk M. Schoonen-Nelen G. Schoonen en kind Ria Westdorpe: S. Pluym-Nelen E. Pluym en kinderen Anna en Cyriel Sas van Gent: C. Thomas-Nelen G. Thomas J. Bobelijn-Neien E. Bobbelijn en kind Eddy A. Obrie-Nelen H. Obrie en kinderen Ronny en Sonja Sas van Gent, 22 juni 1969. Watermolenstraat 2. De plechtige uitvaart, gevolgd door de teraarde bestelling waartoe UEd. beleefd wordt uitge nodigd, zal plaats hebben op woensdag 25 juni a.s. des voormiddags om 10 uur in de parochie kerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Bijeenkomst om 9.45 uur Watermolenstraat 2. Rozenkrans in de kerk, dinsdagavond om 7 uur. Zij, die bij vergetelheid geen uitnodiging heb ben ontvangen, gelieven deze advertentie als zo danig te beschouwen. Tb Ifnnr» aanopboden Grote sortering tapijttegels in kleuren 40 40cm f 1.55 oer stuk Textielhandel "an Uum Showroom Roosendaal tegen over Fatimakerk Dr Schaep- manlaan 57 Tel 01650-33.372 Super nyloutpRels In dlv kleu ren 37 x 37 cm f 1.45 per stuk alleen bij textielhandel v Hum Showroom, Roosendaal tegenover Fatimakerk Dr Schaepmanlaan 57 tel 01650-33372 Kleiaardappelen 15 cent per kg. te koop. Oude oogst. Cocqheyt, Absdale. 2 toonbanken, groot 2.30 x 60 en 1,70 x 60, formica hoven- blad, modern en doelmatig, resp. f. 200 en f. 150. Visser Passage, Roosendaal. 01650- 36501. SGA Lllllput, plastic slipje voor alle merken celstofluiers •67 *67 Occasions. Opel Kadett coupé Opel Kadett c '67 Opel Kadett Luxe Morris 850 '67 Austin Seven '66 Austin Seven '65 Renault R 10 '67 Simca 1000 GLS '66 Triumph Herald '65 Citroën Ami 66 Opel Rekord 1700 '66 BMW 1800 '67 Volvo 122 S '65 BMW 700 LS '65 Chevrolet Monza '65 Chevrolet Malubu coupé '65 Austin Glider '65 DKW F 102 *65 Peugeot 404 '65 Mercedes 190 D '64 Mercedes 220 SE coupé '64 VW 1600 PL '66 VW 1500 S '64 Ford Cortina '64 Ford Cortina st.C. '64 Ford Cortina 20 M '65 Ford Taunus 12 M '64 Lancia Flavier cabriolet '65 Knuppe's automobiel- en cara van bedrijven, B??rleseweg 34a-b, tel. 01619-24?.. Chaam- Breda, tel. 01600-31180. Major 1966 f 1950. BMW 1*2 1965 f 3250. Fiat Sport 1962 f 1950. Taunus 17 M station^ 1966 als nieuw f 2750. MereeJ- 230 SL 1966 als nieuw. Fiat lfo 1966 f 2350. Renault Floride 1964 f 1850. en nog diverse m dere auto's tegen een lagepw'. Al deze auto's worden afgew verd met 6 mnd. schriftelijk garantie. Inruil en financierio'! mogelijk. Wij zijn geopend 922 uur. 's Zondags tot l«w uur. Autobedrijf Het Zuiden Hoogstraat 388, Eindhoven, tel. 040-22332. Te koop Merc-Benz 250S X96] donkerrood, bekl. stand, stoei len, tussenst. en arml. radio schuifd, trekhaak. Van Oeve'. ren n.v. Goes. Dealer Benz en Triumph. Tel. oilüo. 6100. Belcrumgarage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's vanaf 1966 te koop. Min. Kanstraat 16-20, Breda. tel. 01600-39900. Huizen Bungalow t. k. t.b. Jan Steen straat 22, Fijnaart. 's-Gravenmoer. Eeuwenoud goed onderhouden woonhuis Hoofdstraat f 23.500,- V. d. Berg en Zo., Makel. i.o.g. Nwe. Ginnekenstraat 43, Bre da, tel. 01600-24421. Deze week in voorraad. Ford Escorte 1300 met roldak 1968, Ford Taunus 12 M 1967, Ford Cortina 1967, Ford Taunus 12M Combi 1967, Ford Taunus 12 M combi 1966, Ford Taunus Tran sit gesloten bestel dubbel lucht 2 zijdeuren en achterklep 1967 VW Bestel nieuwe model 1968i VW 1300 1967, VW 1300 1966, VW Variant 1965, Opel Rekord .1900 met schuifdak 1967 Opel Kadett coupé met radio 1966, Opel Kadett 4 drs. 1967, NSU 110 1966, Citroën ID 1966, Peugeot 204 1967, Peugeot 404 1967, Simca 1501 1968, Simca 1301 1967, Simca 1500 1964, BMW 2000 1966, BMW 1800 '65 BMW 1600 1965, Ford Corsair 1967, Ford Cortina 1965, Fiat 1500 Confort 1967, DKW F 102 1964, Vauxhall Viva 1965 Ford Taunus 12 MTS 1964, Renault R 8 Major 1965 Fiat 1967 Ford Zodiac 1964 Opel Kadett 1965. Peugeot 404 Diesel stationcar, 1967, Ford Cortina 1966, VW 1200 1964, Mercedes 230 S 1966 enzovoort. Voor een betrouw bare gebruikte auto naar een betrouwbaar adres. Het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet en met de aller grootste service. Belcrum Ga rage, Min. Kanstraat 1620, Breda, tel. 01600-39900. Geopend van 8 uur v.m. tot 10 uur n.m. zondag van 1 tot 5 uur. Te koop Fiat 125 Nov 1967 blauw, cognackl. Vinyldak, 32750 km. Fiat 125 Mei 1955 als nieuw. 45000 km. Van Of, veren n.v. Goes. Dealers Mere Benz en Triumph. Tel. OHM. 6100. Vakantie V. S„, Bovenstraat 53, Hos ven, tel. 01659-457: Burger- houtsestraat 9. Roosendaal, tel. 01650-37482. Een bezoek aan onze showrooms voor q. ravans en tenten is de moeite waard. Iedere dag geopend, Ook op zaterdag en zondag. Wegens inruil te koop: een op. vouwbare caravan. Caravanb». drijf Slaakweg Heinkenszand Tel. 01106-1659. Valkenburg pension, prachtij gelegen, logies met ontbijt f 7.50 p.p. p.d. inclusief, tel 04406-2749. Te koop 3 sta-caravans, lang 9 meter, en breed 2,60 meter, met aparte slaapkamer. Cara- vanbedrijf Slaakweg Heinkeni- zand, tel. 01106-1659. Sportvissen op Oosterschelde, Met de M.S. „Hoop" en „Noordster". Vertrek steiger Katseveer (plus minus 6 km van Goes). Inl. J. J. van der Plasse, Kamperfoeliestraat 103, Goes. tel. 01100-8125. Te huur caravan 4-5 pers. mei gesl. voortent op camping Vlisslngen voor 28-6 - 5-7 en van 2-8 9-8 1969 f 140,. p.vr, Br. ond. no. SK 2055 Breda, Geldleningen ledereen een krediet tot f 3008 zonder bore direct te verkrij gen voor aanschaf van meu belen, woningtextiel Ook zij die gaan trouwen en allen die dringend meubelen willen ko pen. Vraagt gratis filder m uitvoerige inlichtingen bij Post. bus 1083. Rotterdam Tramsingel 88 BREDA Op de afdeling administratie van onze tebhnische dienst hebben wij plaats voor Wij bieden een behoorlijk salaris, terwijl onze sekundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend zijn. Uw sollicitaties worden gaarne ingewacht op bovenstaand adres. De Officier van Justitie bij de Arrondissementsrecht bank te Breda brengt ter kennis van belanghebben den, dat in de onteige ningsprocedure van ANTONIUS JOHANNES ALEXANDER ODER- KERK, wonende te Etten- Leur, in zijn hoedanigheid van Burgemeester, Hoofd van het bestuur der GE MEENTE ETTEN-LEUR, ten deze optredende als ei ser ingevolge artikel 19 der Onteigeningswet tegen: CORNELIS ANTONIUS BRASPENNING, wonende te Etten-Leur, Geerkade 9, door de E.A. heer Rechter commissaris is bepaald, dat het onderzoek der des kundigen zal plaatshebben op dinsdag, 1 juli 1969 des namiddags om 14.3^ uur ter plaata. van het te ont eigenen. BTeda, 19 juni 1969. De Officier van Justitie voornoemd, Mr. R. H. P. H. M. Grasso. Handelsonderneming vraagt een voor de verkoop van machines, gereedschap en hulpstoffen aan de vleesverwerkende bedrijven en de slagersbranche in het rayon Zeeland en West-Brabant. Aan de kandidaat, die bereid is zich in een klein team collega's volledig in te zetten, wordt een prettige werkkring geboden met ruimte voor eigen initiatief. Goede basis- salariëring en provisie. Auto wordt door de zaak ter beschikking gesteld. Leeftijd omstreeks 30 jaar. Woonplaats bij voorkeur in de naaste om geving van het te bewerken rayon. Sollicitaties te richten onder nummer 12853 bu reau Van dit blad. Auto's Motoren Het adres voor een goede ge bruikte auto: Taunus 12 M. Taunus 17 M, Opel Kadett, NSU 110, Flat 1500 L Fiat 1500, Flat 850, Fiat Sport cou pé 850, Cortina, Daffodil, Sim ca 1000, VW 1500 enz. enz. Theo Janssen, St.-Roehusstr. 59 hoek Stratumsedijk, Eindho ven, tel. 13437. Geopend van 10 t.m 9 uur 's avonds, ook zondags tot 6 uur F 1000,beneden de nieuwpr, te koop DAF Coupé van eerste eigenaar 6 maanden oud. 2850 km niet van nieuw te onder scheiden. Van Oeveren n.v. Dealer Merc-Benz en Triumph, Goes. Tel. 01100—6100. Te koop zeer mooie volkswagen cabriolet met radio, nieuwe kap en prima motor f 1350,-. te bevragen: Rozenstraat 37, Putte. N.B. Tel. 01645-532. Van eerste eigenaar Rambler 1966, beige, bank, grijskl. ra dio, trekhaak. Ford Zephyr 4 1961, wit. nieuwe banden zeer goed, koopje. Van Oeveren n.v Goes. Dealer Merc.-Benz en Triumph. Tel. 01100—6100. Lessen 10 autorijlesseD voor 17,51, vervolg- en losse lessen f 7,5 fonkelnieuwe VW's Autorlj- schoolcombinatie De Centrale, Stationsplein 5, Tel. 38718 Bei gen op ZoomLekstraat 9, tel 6504 Roosendaal Boulevard 115. tel. 4097, Temeuzen Dtft straat 54 tel. 0394. Autorijschool. 10 volle uren aa torijles voor f 47,50. St.-Jan- steen, tel. 2677. Huisdieren Goed tehuis gezocht voor J jonge poesjes. U krijgt er pa tis een pak Felix vleesbrokjes bij waar ze zo dol op zijn, v. Goorstraat 20, Breda. STICHTING AMBACHTSSCHOOL GEERTRUIDENBERG EN OMSTREKEN vraagt per 19 augustus a.s. voor 4 lestijden per week. voor 16 lestijden per week. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, binnen 8 da gen na verschijnen van dit blad, te richten aan de secretaris van het Bestuur, Strijenlaan 7 te Geertruidenberg. 1. Opgave van uw vakantie-adres dient u, uiterlijk 14 dagen van te voren, uitsluitend via onderstaande bon, aan onze afdeling abonnementen in te zenden. Telefonische opgaven kunnen niet in behandeling worden genomen. 2. Voor toezending naar vakantie-adres in Nederland en België zullen geen porti in rekening worden gebracht. Buiten Nederland en België worden 0,42 porti per dag in rekening gebracht. Hiertoe ontvangt u van ons een nota. Wij verzoeken u dringend bij betaling van deze nota het notanummer te vermelden. De ontvangst op :jw vakantie-adres is afhankelijk van de postbestel ling in uw vakantieplaats Wij moeten u erop wijzen, dat dit vooral in Zuideuropese landen vaak te wensen overlaat. Aan de Afdeling Abonnementen DE STEM Reigerstraat 16 Breda Naam Adres Woonplaats Betalingswijze: per kwartaal per maand per week* Bezorging per agent per post Doorhalen wat niet van toepassing is. Adres Plaats Land Periode van t/m Begin- en einddatum van toezending vermelden. VLISSINGEN Het gemee stuur Vein Vlissingen ls na overli ouders uit het woonwagence tot de overtuiging gekomen, da de kinderen van deze woonwag woners een aparte school binn< centrum dient te warden ingeri In een schrijven aan de gem< raad stellen b. en w. dat het i van onderwijs door deze kindere overige lagere scholen op grom verschillend milieu niet gewei Voorgesteld wordt om thans noodlofcaal op het terrein va centrum te plaatsen. Deze apart zal moeten worden verbonden a bestaande J.H. van Daleschc Vlissingen. De kosten voor het lokaal enz. worden geraami f 58.000. Ingrediënten: 1 kg aardb 250 gram suiker,, 1 mespunt Bereidingswijze: De aardl wassen, de kelkjes en stelen wijderen en de vruchten fijn maken. De suiker en het eraan toevoegen. Deze mass het vriesvak van de koelkast ten en gedurende anderhalf om de 20 minuten erin roerei kristalvorming te voorkomen Dit gerecht kan daarna d worden geserveerd en mag vi niet langer dan 2,5 uur in vriesvak staan. Desgewenst neren met slagroom die met ken stijfgeslagen is. Ook a zacht fruit kan op deze ms worden klaargemaakt. V' V

de Stem | 1969 | | pagina 4