Rioleringswerken te s-Heerenhoek Vragen over Pijnen wilma stlaurens ziekenhuis breda db mnl. krachten Tijde] minin Hoofdtoc Gemeente Kapelle gaat grond aankopen Voorstel d lange baai Telefonis 1 IR.J. PRINS WATERSTAI A. Godeau REIS NAAR AUMALE aannemingsmaatschappij n.v. TIMMERLIEDEN en SJOUWERS KERNMAKERS KERNINZETTERS HANDVORMERS MACHINEVORMERS serveerster verpleegkundige A. CONSTRUCTEUR B. TEKENAAR-CONSTRUCTEUR FRED A.SCHUURINK N.V. J1 Woningbouw Nieuwe fabriek in Baarland opent op 11 juli IN TWEEDE KAMER N.V. Verenigde Bedrijven Beckers, Becking Bongers Bergen op Zoom BarDe Meulen' BEEKMAN ir. W. den Boer N.V. (...meer dan) bij Machinefabriek IK HEB ER EEN MET DE MOGELIJKHEID TOT HOOGSTE PREMIE (GEEN PREMIE STOP) WE HEBBEN NOG PLAATS VOOR op de afdeling perserij op de afdeling draaierij-frezerij op de afdeling bandmontage op de afdeling stempelmakerij op de afdeling kontrole WATERSCHAP Hl DE STEM VAN ZATERDAG 21 JUNI 1969 (Van onze correspondent) 's-HEERENHOEK De openbare raadszitting der gemeente 's-Heeren- lioek begon ditmaal op een vreemde wijze. Een filmploeg van de Neder landse Blindenbond was n.I. aanwe zig om voor een dorpsfilm mede een korte impressie op te nemen van de raadszitting. Na deze ouverture was men echter weer spoedig terugge keerd tot de normale gang van za ken. Voorzitter burgemeester J. Dreg- mans lichtte de raad in, naar aanlei ding van ee?i onderhoud dat b. en w. hebben gehad met G.S. over de finan ciële positie der gemeente. Hierbij is het programma van de kapitaalwer- ken ter sprake gekomen. Dit onder houd heeft er toe geleid, dat terstond machtiging is ontvangen om tot een bedrag van f. 150.000.-. de riolerings werken uit te voeren in het oude ge deelte. Ook andere belangrijke zaken zijn ter sprake gekomen. De voorzit ter noemde o.a- een kleedlokaliteit op het sportveld, een nieuwe brandweer, kazerne, straatverlichting en een sub sidie van f. 2.500.— aan het fanfare- uniformenfonds. Wethouder Raas gaf, naar aanleiding van de uit te voeren rioleringswerkzaamhedein, een nadere explicatie. Het plan de campagne ziet er als volgt uit: rio lering in de Kerkstraat en Emma- straat. Door de bestaande riolering in de Julianastraat komt een pers leiding te liggen naar het z.g. Paar- degat. De riolering van de Prins Hen drikstraat bi "kt overbodig te zijn. Hier liggen buizen met een diame ter van 40 cm. De buis die echter van hieruit op de kölkenzuiger is aangesloten, blijkt slechts een dia meter van 15 cm te bezitten, het geen te gering is Ook deze zal dus 40 cm moeten gaan bedragen. De Molendijk wordt gerioleerd en een gedeelte van de van Horsighstraat. Een en ander is in overleg met de N.V- Grondmij. opgesteld. Burge meester J. Dregmans sprak er zijn vreugde over uit dat nu met de eerste fase begonnen kan worden hetgeen wellicht mettertijd voor voortzetting realiseerbaar is in het nieuwe gemeenteverband. Nu moe ten de directe calamiteiten' worden opgeheven. Ten aanzien van de woningwet- bouw kon minder optimistisch wor den gesproken. Deze aangelegenheid is nog steeds niet dooT Den Haag goedgekeurd. Premiebouw zal dit jaar onmogelijk zijn, terwijl ook ten aanzien van de bejaardenbouw nog vele vragen onopgelost zijn gebleven hetgeen de burgemeester toch zeer zeker ten aanzien van de laatstge noemde bouw bijzonder betreurde. Tevens kon worden medegedeeld, dat met de Nederlandse Spoorwegen overeenstemming is bereikt, dat ook aan de Zuidzijde van de overweg in het verlengde van de Molendijk de dijk mag worden afgegraven over een lengte van ongeveer 50 meter teneinde het zicht op de spoorlijn te verbeteren. Een pensioenregeling voor de wethouder werd zonder stemming goedgekeurd. In de rondvraag informeerde de heer Moison naar de mogelijkheid het presentiegeld van de raadsleden te verhogen. Hij wees op het feit dat ook het honorarium voor de wethouders inmiddels was verhoogd. De voorzitter zegde toe naar de mo gelijkheid hi«?rvan te informeren. De heer Pompemólle vroeg zich af, hoe het mogelijk was dat de heer de Jonge aan d e Werrijlaan een bungalow gaat bouwen op dat ge deelte van het bestemmingsplan dat de raad juist had verworpen voor de bouw van dergelijke bungalows. De voorzitter antwoordde hierop, dat de heer de Jonge nader heeft geïn formeerd en dat hem, op grond van het feit dat hij in de agrarische sec tor gaat bouwen, t.w. een kippen farm, een vergunning is verstrekt. Hij wees er op dat hier geen kwes tie was van het spelen van een spel letje met de raadsleden, doch dat de betrokken persoon zijn, recht via de daartoe geëigende wegen had gezocht en gevonden en dat hier tegen niets is te doen. (Van onze correspondent) KAPELLE Donderdag 26 juni om half acht 's avonds komt de Raad van Kapelle in vergadering bijeen om enkele belangrijke voor stellen tot grondaankopen in be handeling te nemen. In de eerste plaats stellen b. en w. voor van de erven C. E. P. Lens hoek te Kltoetinge aan te kopen 12 ha 64 a 75 ca boomgaard in de ge meente Kapelle en op een deel van deze gronden wil men komen tot de stichting van een centrum voor de glascultuur. Verder stellen b. en w. voor van de C.V. fa. L. Eversdijk te Kapel le aan te kopen een drietal perce len grond gelogen naast het ge meentelijk sportterrein en 2700 m2 grond gelegen na.ast het uitbreidings plan Bruelis. De laatste aankoop gaat om een totaalbedrag vaai 131.500,In hun voorstel om de gronden van de erven Lenshoek aan te kopen, zeggen b. en w. dat plannen om te komen tot stichting van een centrum voor de glascultuur in Kapelle in een ver gevorderd stadium zijn. De aan te kopen gronden zijn zeer geschikt voor deze cultuur. Er is voor dit project een werk groep gevormd waarin zitting heb ben de heren P. J. J. Dekker, voor zitter van de voorbereidingscom missie ruilverkaveling Kapelle-We meldinge; ir. J. H. Meyborg, hoofd ruilverkavelingsbureau van het ka daster; J. Markusse namens de ZLM; ir. H. Sijtstra rijlestuinbouwconsu- lent; ir. W. S. van Meegen namens de Cultuur Technische Dienst en burgemeester Van Suylekom van Kapelle. Met het oog op de ontwikkeling van het gebied Kapelle zijn b. en w. ervan overtuigd, dat de komst van een dergelijk centrum moet worden toegejuicht. Zodra deze plannen tot uitvoering komen, zal een aanzien lijk deel van de van de erven Lens hoek aan te kopen gronden worden afgesloten. Met betrekking tot de aan te ko pen grond van de C.V. Eversdijk zeggen b. en w. dat de noodzaak tot uitbreiding van de sportvelden zich steeds sterker doet gevoelen. Het af gelopen seizoen moesten acht elf tallen van de v.v. Kapelle in compe titieverband op één veld spelen. Meerdere wedstrijden werden ge speeld op de speelweide in Schore. Het bestuur van de v.v. Kapelle, hoe wel verkerend in een positie van overmacht, moest van de zijde der competitieleiders vele opmerkingen over deze onhoudbare situatie in casseren. Er is reeds begonnen met het uit werken van een plan om deze ter reinen zo spoedig mogelijk na aan- koop hun bestemming te geven. Een aan te kopen perceel van 27 a wordt gedeeltelijk bestemd voor speel plaats voor de in aanbouw zijnde kleuterschool in Bruelis en verder voor bouwgrond in dit bouwplan. De raad moet ook beslissen over een voorstel tot verkoop van 38 a 47 ca grond van de gemeente aan de heer 1. Kole, zulks voor de prijs van 11.000,per ha. Een verzoek tot woningverbetering van de heer C. M. Brand komt even eens in behandeling en ook moet de rekening over 1967 van de al gemene dienst en van het woning bedrijf worden vastgesteld. BAARLAND Op vrijdag 11 juli vindt in het Zuidbevelandse Baar land de officiële opening plaats van de conservenfabriek „Spyer Brothers en Van der Vijver n.v." De bouw van dit bedrijf begon in januari. De fabriek staat vlakbij de Westerscheldekust, en beslaat vijf en een halve hectare. Ongeveer 3000 vierkante meter is bebouwd. Voorlo pig zullen 25 man te werk kunnen worden gesteld. Plan is om in de eerstkomende jaren zo ver uit te breiden, dat er werkgelegenheid komt voor ongeveer negentig mensen. De produkten die worden verwerkt tot grondstof voor andere industrie- en zijn bloemkool, zilveruien, augur ken, aardbeien, frambozen, kersen, diverse bessesoorten, pruimen en ap pelen. (Van onze sportredactie) BREDA/DEN HAAG René Pij nen, die is opgeroepen om op 9 juli tijdens de Tour de France, op te ko men om zijn militaire dienstplicht te vervullen, heeft gisteren de Tweede Kamer „bereikt". Twee fractieleden van de KVP, de heren drs. W- Du- sarduijn en J. H. Jansen, hebben schriftelijke vragen aan minister Den Toom van Defensie gesteld. Zij ver zoeken daarin de minister of deze de opkomst van René Pijnen zodanig wil regelen, dat het de Woensdrech- ter mogelijk wordt gemaakt aan de Tour de France, die in Roubalx van start gaat, deel te nemen. De heer Oepts, de reclamechef van Willem II, deelde mee, dat hij het niet zo prettig vond, dat er in de Tweede Kamer vragen zijn gesteld naar aanleiding van de zaak Pijnen. „Als zoiets op het politieke vlak komt, wordt het gevaarlijk. Het gaat dan waarschijnlijk zo lang lopen, dat er pas een beslissing wordt genomen als de Tour al voorbij is. Nee, je moet in deze situatie niet te veel con tacten aanboren. Wij verwachten, dat halverwege de volgende week een uitspraak komt over ons verzoek om uitstel, dat gesteund wordt door de KNWU. Dokter Van Dijk heeft ge zegd, dat hij er volledig achter staat en dat hij alle pogingen in het werk zal stellen om Pijnen vrij te krijgen voor de periode, die de Tour in beslag neemt." Naast de aanvrage van Willem II om uitstel loopt er nog een aanvrage van Pijnen zelf om vrijgesteld te worden van de militaire dienstplicht. De kans op slagen van die laatste ac tie, die ai veel langer speelt, is ech ter gering. Het verzoek van de Woensdreehter gebaseerd op drukke werkzaamheden op het boerenbedrijf van zijn ouders, is namelijk in eerste instantie afge wezen op grond van het feit dat men persoonlijke onmisbaarheid niet aan wezig achtte. Bovendien kan de actie van Pijnen er niet voor zorgen dat hij toch in de Ronde van Frankrijk uitkomt, want het beroep dait hij tegen deze beslis sing hééft aangetekend, wordt pas op 30 juni als de Tour twee dagen aan de gang is, door de Raad van State behandeld. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ondervinden bij gelegenheid van ons 50-ja- rig huwelijksfeest, betuigen wij onze hartelijke dank. Bijzonder dank aan b. en w. van Hontenisse, fanfare Exelsior en feestcomité van Terhole, hotel van Ooste- rom, voor de goede ver zorging van het diner. A. de Bot-Hemelaar. Terhole, Notendijk 18. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling, ondervon den bij gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. A. Goethals-Schelfaut Sas van Gent, Zandstr. 109 STEENHOUWERIJ en NATUURSTEENHANDEL Antwerpsestraat 33-35 Bergen op Zoom Tel. 01640 - 6461 Speciaal adres voor het vervaardigen van erafwerh „MUZIEKVERENIGING HEIKANT" (FRANKRIJK) op zondag 29 juni a.s. Wij hebben nog enkele plaatsen vrij in onze bus sen. Opgave direct bij Michel v. Vlierberghe. Vylainlaan 4, Heikant. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij gelegenheid van ons 40- jarig huwelijksfeest, betui gen wij onze hartelijke dank. P. Gelderland E. Gelderland-v. Dammc Boschkapelle, juni 1969. vraagt voor de bouw van haar woningbouwcomplex te IJssel- monde, Rotterdam Gegadigden kunnen zich 's avonds na 7 uur melden bij de Heer A. Herbers, Baliëndijk 59, Breda. Tel.: 01600 - 44542. Door het aantrekken van enige belangrijke orders gaan wij de bezet ting van de gieterij op korte termijn uitbreiden. Wij kunnen daarom plaatsen: Inlichtingen over lonen en andere arbeidsvoorwaarden kunt u dage lijks inwinnen bij de afdeling personeelszaken van bovengenoemde N.V.. Ravelstraat 30. Hollestelle n.v. ZAAGMOLENSTRAAT 1 - GOES TELEFOON (01100) 5540 (3 lijnen) - 6995 (2 lijnen) GEVRAAGD: een voor het seizoen. CADZAND Corr. Fr. Verbiest, Sas van Gent, Statenstraat 10. v/oor de operatie-kamer van ons ziekenhuis ✓ragen wij een die de opleiding voor operatiezuster/broeder heeft voltooid. Sollicitaties te richten aan de directeur-genees heer. st laurens ziekenhuis ulvenhoutselaan 19-21 breda ^«VSTER+O^ 10 exclusieve voordelen welke geen andere buitenboordmotor heeft. 1. Thunderbolt elek trische ontsteking. 2. Schacht en onder waterhuis uit één stuk gegoten. 3. Jet-Prop uitlaat. 4. Rubber-ophanging in de propeller. 5. Reetkleppen op de krukas. 6. Glide-angle vorm onderwaterstel. 7. Power-dame ver- bindingskamer. 8. Geluiddempings- systeem in de schacht. 9. Volledige keerkop- peling bij alle mo toren. 10. Verstelbare Trim Tab vanaf 39 p.k. Kloetingseweg 5, Goes, Telefoon 01100 - 7383. Bureau voor scheeps- en werktuigbouw ontwerpers van baggermateriaal, hefwerktuigen, staalconstructies etc. Samenwerkend in de INTERNATIONAL MARINE CONSULTANTS GROUP ■vraagt voor spoedige indiensttreding: Brieven aan het kantoor der N.V., Singel 451, DORDRECHT. Vakantie Caravan, 4-persoons, met voor tent te huur tot 12 juli. Cam ping Zeebad, Breskens. Tel. 01150-4425. Te huur: tour-caravan merk Sprite, 4-pers. v.a. 23-6-69, tour caravan Impala, 4-pers. v.a. 15-7-69, te bevr. J, van Driel, Julianastraat 70, Axel. tel. 01155-1997. Te koop, grote sta-caravans met aparte slaapkamers en rij-caravans Sprite Musketeer, Sprite Alpine en Sprite 400. Kan gefinancierd worden. V. Boxtel, Putseweg 26, Ossen- drecht. Tel. 488. Vrij door aankoop: confortabe- le zomerwoning, 28 juni tot 19 juli en na 9 aug., f. 250,- per week, alles inbegrepen. Domi- nicus, West-Kapelle. Tel. 01187-265. Vrakking Caravanbedrijf ver koopt alle carav. en aanhang- wagentjes met 10 pet. korting. Komt zien, extra koopjes. Oos- terhoutseweg 147. Teteringen, tel. 01618-216. Caravan, gebruikte, 4-persoona in goede staat zijnde, met pri ma voortent, te koop voor de prijs van f 1600,-. Te bevragen Tel. 01148-383. T.k. kajuitvlet 6 x 2 m '66 10 pk Mercury '67. stuurhut, 2 vaste sl. pl. voll. 'inv. Jacht haven Drimmelen. Steiger C3 Tel. 01650-35500 b.g.g. 37397. Watersportcentrum Veerse Meer, Oosterschelde t. k. 600 m2 grond in bungalowpark, Kortgene, prachtige ligging, diverse panden in Colijnsplaat en Wissekerke, Inl. J. Baren- holz, Heuvellaan 29, Roosen daal. tel. kantooruren 01650- 34502 - 35709, b.g.g. 01650-33259. Astral caravans (Engels) Ca ra vancentrum Verategen, Hoeven. Maak Uw vakantie een succes met een caravan of tent van V S Bezoekt onze perma nente showroom te Hoeven. Bovenstraat 53, tel. 01659-457 Roosendaal, Burgerhoutsestr. 9, tel. 01650-37482. Hoogerheide Antwerpsestraatweg 9, tel. 01646-888. Steenbergen, Ram v. Hagendoornstraat 25. Alle dagen, ook op zaterdag en zon dag geopend. Caravans te huur te Renesse en Wemhout, tel. 01652-2433. T.K. metalen roeiboot met ingebouwde motor, t.b. C Rokx, Hazenbraèckstraat *>3, Fijnaart, tel. 01686-681. Sportvissen op de Oosterschel de met m.s Zeehond Plaats voor 40 pers. Speciaa) tarief, voor clubs minimaal 10 pers. verwarming - bar, toiletten en wasgelegenheid Inl. Goes, tel 01100-.859. Caravan 4 persoons, te huur, camping Panneschuur - Nieuw- vliet. Nog vrij voor 5 juli en na 19 juli. Te bevragen: Th. Hopstaken, Nassau straat 5, Sas van Gent. Te huur vrij gelegen gem. landhuis met 3 sl.k. 5000 m2 tuin en bos, te Putte N.Br. Brieven on. no. K4 10333. Te huur vrij gelegen terrein voor ruig kamperen met 1000 mr bos. Brieven onder num mer K4 10334. Te huur te Cadzand, 4 pers. caravan met voortent van 5- 12 juli en na 25 juli. Te bevr.: H. Wöginger, Oude Drijdijck 22, St.-Jansteen. Met 'n Yanmar échte scheeps- dieselmotor vaart u veilig en goedkoop met schroef 40 cm f 2128,- met schroef 45 cm f 2632,- met schroef 48 cm f 4340,-. Kan met 12, 24 of 36 maanden worden betaald. Tech nisch Bureau Robbe voor Wa tersport, Wittoucksingel 38, Bergen op Zoom, tel. 01640-4136 en 4719. Te koop 3 sta-caravans, lang 9 meter, en breed 2,60 meter, met aparte slaapkamer. Cara vanbedrijf Slaakweg Heinkens- zand, tel. 01106-1659. Wegens inruil te koop: een op vouwbare caravan. Caravanbe drijf Slaakweg Heinkenszand Tel. 01106-1659. Inruiltenten, gebruikte kam- peertenten voordelige aanbie dingen. Antoine de Bruyn, Bloemenmarkt 2 Roosendaal, tel 35842. Huwelijken Alleenwonende werkman, 49 j. zoekt kennismaking met nette vrouw gesch. ongehuwde moe der of buitenlandse geen be zwaar. (Doel huwelijk) Brieven onder no. SK 3981. Heer, 32 jaar, z.k.m. vriend of vriendin tot 32 jaar met be langstelling voor watersport. Brieven onder nr. 10346. Jonge man zoekt 'n lieve vrouw (tot 35) voor het leven. Brieven onder no. SK 3413. Huisdieren Ierse Setter, 1 Jr. oud, met stamb. f 250,-. Te bevr., Mos- taertstr. 17, Hulst, tel. 3404. T.k. witte en zwarte dwerg- poedeltjes, goudspaniels, peki nees j es en huishondjes. Am pèrestraat 29, Roosendaal. Te koop, zwarte en zilver grijze dwergpoedeltjes en mid delslag, teckeltje en pincher- tjes. V. Boxtel, Putseweg 26, Ossendrecht. Tel. 488. Te koop, Mechelse herder, reu. Te bevragen: Prof. Aalberse- straat 30, Roosendaal. Tel. 35069. Landbouw 3 Bokken t.k. H Braspenning, Brakkenstraat 39 Etten-Leur. T. k. Kemper trommelschi ders, tegen zeer lage pry, Kemper cyclo maaiers voof tractoren, vanaf 25 p.k. p# 0 van Gaans, Slaaistraat 2 p- sendaal, tel. 01650-33036. Voske met merrie veulen pony met rij zadel, kopstei f. teugels. Groot rijpaard met k en tuig en rijzadel. Tev&f een geit met 2 jonge bokjes t! koop. Een zeer oude boeren kar. Verbeetenstraat 23. RrJ tel. 41805. redi Diversen Een lift gevraagd naar Den Haag tegen vergoeding Vfl., oudere dame. op 3-7 a.s. of 4-7 v.m. Reacties tel 639084. lU Ziekenhuisverzekering onge. acht kwalen. Voor leeftijd L, 100 Jaar. Assurantiekantoor H. Vijgeboom, Gouverneur^' 6—8. Sluis. Schutterssoc. „Graauwse Poort". Schieting zondag 22 juni op 2 wippen bij G. Lij. baart, Hulst. Begin 3 uur. Be Bestuur. Klondyke, Binnenschieting^, terdag 21 juni bij P. de Waal' Hengstdijk. Begin 3 uur. Schieting zaterdag 21 juni P. Leeraert, Zandberg, 0p wippen. Inleg 2,75 p.w. Tem? 2,Begin 3 uur. Schieting zondag 22 juni hii C. de Kind, Kapellebrug. Be. gin 3 uur. Grote schieting zondag 22 jam bij A. Stallaart. Boschkapelle Begin 3 uur. Schieting zaterdag 21 juni feu J. Vernimmen, Stoppeldijk. Be. gin 3 uur. Het Bestuur Bejaardenschieting dinsdag 21 juni bij A. Menheere, Noord, straat, Hontenisse. Aanvang plm. half twee. Bij slecht weer binnen. IK ZIT GOED... HOOG LOON leeftijd 18 tot 45 jaar in twee ploegen dag- en avondploeg voor massafabrikage leeftijd 21 tot 45 jaar enige ervaring gewenst ongeschoolden leeftijd 16 tot 35 jaar komen in aanmerking personen vanaf 26 jaar .net ruime ervaring als gereedschap-stempel- maker. komen in aanmerking personen vanaf 20 jaar. Zij die diploma U.T.S. of gelijkwaardige op leiding hebben, genieten de voorkeur. Kom je zo gauw mogelijk aanmelden aan de fabriek: iedere dag van 8 00 fot 12.00 uur en van 14.00 tol 17.30 uur SPEELHUISLAAN 170 BREDA. Je kunt ook een telefonische afspraak maken. Telefoon 01600-32850. (Van ee BERGEN OP ZOOM De de afsluiting van het Volker; standen langs de Zeeuwse e bracht. Wij mogen aannemen en zullen worden, weloverwo minimum zijn beperkt. De ze Oosterschelde zal hierbij geer Dit zei ir. J. Prins, voorzitte de Maatschappij tot Bevorderin de Landbouw, Tuinbouw en Ve in Zeeland, in zijn openingsred de algemene vergadering v; ZLM. De bijeenkomst werd geh in schouwburg „Luxor" te B op Zoom. „Vermelding verdie aldus de heer Prins, „de ruih velingen in de Biesbosch me daarmee samenhangende afslui werkzaamheden". „Hierdoor", zo zei hij, „is reec aantal regelmatig terugkerende en kleine waterbeheersingsprobl tot het verleden gaan behoren wachten is nu nog op het defin einde van de gevaren en de b ren voor dit gebied door de afsh van het Haringvliet". De heer Prins wees erop, c Zeeland een verheugende duid heid kwam over de vraag, wa vaste oeververbinding over de terschelde geprojecteerd moet den. „Voor de landbouw", meend „levert dit tracé geen bezware De noodzaak, dat een nieuw g voor industrialisatie wordt aang is urgent, nu Moerdijk toch al ten de oorspronkelijke opzet ver is door de komst van Shell en i (Van een onzer verslaggever HULST De algemene verg ring van het waterschap Het Hu Ambacht heeft een voorstel van graaf W. P. J. Staal, reductie va waterschapslasten te verlenen oj gebouwde eigendommen in het komstig ruilverkavelingsgebied drecht, op de lange baan gesche Met 22 tegen 21 stemmen werd voorstel van de heer P. V. M. Vei teren aangenomen, die meende d. boeren van Kieldrecht door het i stel van de dijkgraaf nog te z- worden belast. EÉrt De zaak kwam aan het rollen, dat de Cultuurtechnische Dienst Goes het waterschap Het Hulster bacht meedeelde, dat ten behoeve de afvoer van het water uit het verkavelingsgebied Koewacht en de afvoer uit het water uit de Lo De dagelijks weerkerende vraal huisvrouwen zichzelf moeten st en beantwoorden óók nog, luidt: I zullen we eten?" Die vraag gaat I "a altijd vergezeld van een zuch I een frons. I Sedert enkele weken kunnen F e beroemde hoedenmaker arthet noemt deze garne Seen hoed maar een „coiffu naam doet er weinig eel belangrijker is het origi n hoogst flatteuze ontwerp Ve' iets van een dahlia hi meer daar de spitse org: aatl jps de kleur van fuch II en. In het kraagvormig V en bijbehorende oorknoj 'ttert Tirools kristal n cntglanzende witte kralen

de Stem | 1969 | | pagina 4