Fer rania Dia 28: briljante kleur weergave in 'n gratis raampje. .Ferrania Super 8: briljante kleurweerga ve ♦gratis montagestrij Ut* Lfir 1 iPt «^2^g|: ■BI bi «i Opleiding Ferrania 3M r y kantoorassisteiit^ meet- en regeltechniek een vak met toekomst mulo- en mavo-leerlingen y MCKSH8RP&D0M a. elektrisch monteur b. pneumatiek monteur c. bankwerker/pijpfitter commercieel-weienszhappelijk medewerker HOECHST-VLISSINGEN N.V. HOECHST-VLISSINGEN N.V. „DEWERFKAMPEN" leerling-ziekenverzorgsters Kantoorkennis, Handelskennis, Boekhouden en Handelskorrespondentie HOECHST-VLISSINGEN N.V. DE STEM VAN ZATERDAG 21 JUNI 1969 Élke Ferrania kleurendia 124x361 krijgt u voor niks in een plastic raampje. En alle ingeraamde dia's voor niks In een handig plastic doosje. Nuttige montagestrip cadeau bij elke ontwikkelde Ferrania Super 8. Ti KEPI geriatrische inrichting te Rilland-Bath (Z.) Voor inlichtingen en aanmelding kunt U zich wenden tot de directrice, zr. M. van Mourik Hoofdweg 166 te Rilland-Bath, tel. (01135) 451. heeft plaatsingsmogelijkheden voor De cursus duurt 2 jaar. Bij aanvang ontvangt U reeds een sala ris van f 341,38 bruto per maand. Bovendien gratis kost, inwoning en bewassing, toeslag voor onregelmatige diensten en eerste dienstkleding gratis, tweemaal per maand vergoeding van reiskosten, voorzover deze een bedrag van f 2,50 te boven gaan. Premiespaarregeling. Uw vooropleiding moet zijn Inas, V.V.B. of tenminste drie jaar ver volgonderwijs na de lagere school. Chemisch-Farmaceutische Industrie Postbus 581 - Haarlem Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co., Inc. Rahway, New lersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. Voor onze veterinaire/landbouwkundige afdeling zoeken wij voor spoedige indiensttreding een wiens taak het zal zijn, de verkoop van onze producten te stimuleren, door het geven van voorlichting aan dieren artsen, mengvoederbedrijven, landbouworganisaties etc. in het zuid-westen des lands. Het betreft hier een functie waarin met een grote mate van zelfstandigheid gewerkt kan worden. Voor een goede vervulling van deze functie is vereist: opleiding van middelbaar niveau leeftijd 25 30 iaar representatief optreden met goede contactuele mogelijkheden commerciële aanleg en doorzettingsvermogen rijbewijs B-E. Zij die voor deze functie in aanmerking wensen te komen gelieven schriftelijk hun sollicitaties te richten aan onze afdeling Personeelszaken. In september start opnieuw onze opleiding voor VROUWELIJK ADMINISTRATIEF PERSONEEL. Hiervoor komen in aanmerking leerlingen van de MULO, MAVO en LAVO die dit jaar hun einddiploma behalen. Deze één jaar durende opleiding omvat de vakken De leerlingen ontvangen gedurende twee morgens per week theoretisch onderricht en zullen gedurende da overige tijd werkzaam zijn op de verschillende admini stratieve afdelingen. Zij, die niet in het bezit zijn van een typediploma, zul len tevens worden opgeleid voor een erkend diploma typen. Wij bieden moderne arbeidsvoorwaarden en verzorgen het vervoer van- en naar ons bedrijf. Zij, die geïnteresseerd zijn, verzoeken wij een sollici tatiebrief te schrijven en deze voorzien van een recente pasfoto, met in de linkerbovenhoek van de brief de letters L.A. te zenden aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken, Hoechst-Vlisseingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereldomvattend concern met een perso neelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van bijna 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorga- nica, oplosmiddelen en kleurstoffen en pharmaceu tische artikelen. Zij bouwt op een groot industrie terrein aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost verschil lende chemische bedrijven. In de eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur en een tripolyfosfaatfabriek is de produktie in volle gang. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. De bouw van een Trevira-grondstoffenfabriek zal aan het einde van dit jaar een aanvang nemen. In verband met de vorderingen in de bouw van de tweede fosforoven breiden wij onze afdeling Meet- en Regeltechniek uit Hiertoe roepen wij sollicitanten op voor de funktie van Voor alle funkties wordt een grote mate van verantwoordelijkheid ge vraagd omdat hoofdzakelijk zelfstandig zal moeten worden gewerkt. De afdeling, welke nog betrekkelijk klein is, houdt zich voornamelijk bezig met het ontwerpen, de uitvoering en het onderhoud van komplete schakelingen. De onder a. genoemde funktie omvat voornamelijk onderhoudswerk zaamheden in de meet- en regelafdeling met vrij gekompliceerde elek trische regelkringen. Een opleiding op MTS-E niveau is vereist. Enige ervaring op elektrisch en/of elektronisch gebied is zeer gewenst Voor een goede uitoefening van de onder b. genoemde funktie is naast een LTS opleiding het Bemetel diploma Meet- en Regeltechniek deel I gewenst. Tevens is enige ervaring op het gebied van de pneumatiek onontbeerlijk. De onder c. genoemde funktie omvat hoofdzakelijk het zelfstandig, op summiere aanwijzing, bouwen van constructies t.b.v. meet- en regel- apparatuur, inclusief pijpfitterswerk en kabel leggen. Leeftijd voor alle funkties van 20 - 40 jaar. Bij het vinden van een passende woongelegenheid verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop en opleiding, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek voor de funktie onder a. genoemd resp. de letters EM.; onder b. PM.; onder c. BP, binnen 14 dagen te richten aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. V is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganlca, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemtehe bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en eelffripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. In september starten wij met de opleiding BEMETEL MEET- EN REGELTECHNIEK Hiervoor komen in aanmerking die dit jaar hun einddiploma behalen of reeds behaald hebben. Deze drie jaar durende vakopleiding vindt plaats in onze speciaal daarvoor ingerichte bedrijfsschool. Reeds tijdens de opleiding ontvangen de leerlingen een goede beloning. Wij bieden moderne arbeidsvoorwaarden en verzorgen het vervoer van- en naar ons bedrijf. Zij, die geïnteresseerd zijn, verzoeken wij een sollicitatiebrief te schrij ven en deze voorzien van een recente pasfoto, met in de linker boven hoek van de brief de letters L.M.R. aan het Hoofd van de Personeels dienst, Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen te zenden. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1963. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding.

de Stem | 1969 | | pagina 32