Koersverloop werd door 't noodlot uitgestippeld Meeuwen haalde fors uit: 6-2 Ei Wim van Steenis sloeg in eindfase snel toe PIJNEN: 50 KILOMETER-TITEL Koning i ronde tenrijk Ja n broers sterkste IftORTj ZATERDAGVOETBAL BSyVftï ïan de Berg (Leiden) snelschaakkampioen Korfbaltitel voor Altius In Waspik fSSfCSf:* -'•» jyisBL Zaterdagclubs Duidelijk iu VIJFDE SPORTPAGINA DE STEM VAN MAANDAG 9 JUNI 1969 1/ I IN - Het toonaangevende ad „Expressen" ljeeft kt, dat het geen ver- de Europese atletiek- pen in Athene zal esehouwt dit toernooi i voor het Griekse re- edse atletiekbond be en naar de kamipioen- vaardigen, hoewel het le dagblad zich voor in boycot toonde^ We- Ier kogelslingeren Gy. bereikte bij de Hon- kampioenschappen een .10 meter. Helenio HJerrera Italiaanse club Roma Dan je komende berieh- n contract zou hebben FC Barcelona, ont- nog voor een jaar aan n", aldus Herrena. Jan e laatste tijd weer de geniet van Ajax en benaderd door Real nvalsleider van Ander og geen besluit geno- «delftal van Go Ahead het nationaal kam- ■ugdploegen. De eind- head 8, 2 Feijenoord 8, jax 5, 5 NOAD 2 en 6 rïartin Roesink is met de Brit Ronnie Shade ndigd in het internatio- ill Betterball"-golfbaI- i Sheffield werd gehou- ;n Shade bereikten een slagen. Winnaars wer- Mauriee Bemhridge en Angel Gallardo met 263 >N Groot-Brittannië ilve finalewedstrijd (in- het badmintontoernooi Cup (dames) te Tokio beslissende voorsprong en Thailand. Hiermee Engelsen zich voor de e tegen de winnaar van Staten - Indonesië. De eindstrijd ontmoet ver- irhouder Japan op 14 EN De Nederlandse oenschappen zijn in en met het vierde en deel. De uitslagen zijn: (tot 62 kilogram): 1 en n Nederland Steenbak- s, Amsterdam); 2 Van Halter, Utrecht); 3 1DZ, Utrecht). Zwaarge- 0 kilogram): 1 en kam- derland Vogelsang (Her- rdam), 2 Van der Kieft it); 3 Van Rooyen (De ;ht)Klasse boven 100 en kampioen van Ne- nan (Hercules, Amster- orie (SSS, Alkmaar); 3 ido, Arnhem). PORT „Arts en Let- New York de Belmong men. Favoriet „Majestic naar van de Kentucky Preakness, eindigde met achterstand als tweede. merries „The Oaks" te iwonnen door een out- ïg Partner van Lord Ro den door de Zuidafri- y John Gordon, won met ngte voor Frontier God oor deze klassieke ren alve mijl. Myastrid (28/ ie op vier lengten. Slee- verdiende ruim 30.000 eer dan een kwart mil- voor zijn eigenaar. Het Nederlandse is te Haarlem in de ontmoeting met het ver gende team van Bermu- verslagen. Nadat Bermu- van 269 runs op het bord t, werden de Nederlan- oid voor het schamele to- In de follow-on kwamen dse batslieden iets beter Met een eindscore van zij er echter niet in een iet innings te ontlopen, zwaarste nederlaag van nds elftal in het tijdperk ANP) Matthijs de Ko- «TV -W „C-t0llfllK irs vr) Maunijs ut «- Ronde van Oostenrijk irs gewonnen. De acht» etappe over een af star lometer van Graz naa i een overwinning W pen Vladimir Kohout. H l en tijd van 6 uur, 20 w seconden. Tweede we jjker Fritz Seidl °P landers ende rr ten en de 43 einmayr. derde Voor plaats van de Tsj) de st) op z.t.; aler i.a.: ed), (Ned) De 1 (Oost) 7; 4. I op 14. (Van onze sportredactie) GOES Het is zaterdag in de Ronde van Midden-Zeeland niet tot een krachtmeting van de groten uit de eerste etappe gekomen. Op het moment dat Henk Benjamins in Goes de tweede etappe, en daarmee de Ronde, won waren Jos van Beers (le), Wim Bravenboer (4e) en Leo Sogers (2e) reeds door valpartijen uit de strijd, terwijl de nummer drie van vrijdag, Guus Leliaart zijn kans door pech miste. iZM-jgr.-mtmm Henk Benjamins tijdens de huldiging na de Ronde van Midden-Zeeland. plaatsten zich «J met een achtersta en 5 seconden op eindrangschikking ining een voorsprong 4 seconden op de u yr. Joop Zoetemelk e en Wim P™** Harry Jansen wa» weggelegd. achtste etappe 229 km in .6-2"'" sec.; 3. Konm ec.; 3. Havelka <TS]' (Oost) op 1-jf" De Prinsen (Ned). Jansen (Ned) op 2,05. Eindklas jenklassement: 1 «j, - Oostenrijk op Zoetemelk De Koning j tenklassement- 51 punten 2. ig 21; 9. Jansen éw. Door het wegvallen van de drie snelsten uit de eerste rit lag de weg naar de eerste plaats in de eindrang schikking open voor Henk Benjamins, Peter van der Donck, Roel Snijder en Frits Hoogerheide. Dit viertal had in de rit over Schouwen Duiveland slechts drie seconden achterstand op gelopen en bevonden zich in de laatste fase van de tweede etappe in een kopgroep van negen man met Vonck, Cornelisse, Van Stralen, Duyker, en Van der Burg. In de eindsprint zou dus de beslissing moeten vallen. Henk Benjamins liet er geen twijfel over bestaan wie de sterkste sprinter in het gezelschap was. Van der Burg werd tweede en Vonck kwam als goede derde binnen. De spannende eindsprint kwam als sluitstuk van de enige serieuze ont snapping in deze 170 kilometer lange wedstrijd, waarin het noodlot groten deels de gang van zaken heeft be paald. Een stuk aantrekkelijkheid WEESP (ANP) De Leidenaar Van de Berg heeft zaterdag in Weesp de Nederlandse snelschaaktitel ver overd. Hij behaalde in de finale met tien spelers een score van 6,5 pnt. De tweede plaats werd gedeeld door Zuidema, Piket en Timman, allen met 6 punten. Het was de eerste maal dat een dergelijk toernooi werd gehouden. Het ligt in de bedoeling, dat men er in de toekomst een groot internatio naal toernooi van gaat maken. DOORN (ANP) De Hilversumse vereniging Altius is zaterdag voor de tweede achtereenvolgende maal kam pioen van Nederland korfbal (zater dagteams) geworden. In Doorn ein digde Altius in de finalepoule van zes clubs met negen punten bovenaan. Tweede werd Drachten en derde Achilles, beide met zeven punten. Bij de junioren prolongeerde Drachten de nationale titel. verloor de koers reeds na 34 kilo meter, toen bij Nieuwdorp zes man bij een valpartij werden betrokken. Onder de coureurs die de strijd moes. ten staken bevonden zich Leo Bogers en Wim Bravenboer, respectievelijk tweede en vierde in de rangschikking. Van de betrokkenen was Stolle er met een gebroken sleutelbeen het ergst aan toe. Oorzaak van deze valpartij was een demarrage van Wim Bravenboer, die onmiddellijk gevolgd werd door Leo Bogers. „Bravenboer was de schul dige," aldus Caballero-ploegleider Peters, die het dichtst bij de coureurs reed, „hij demarreerde op los grint. Geen wonder, dat zij onderuit gin gen." Dat er direct op het aanzetten van de favoriet werd gereageerd was een gevolg van de bewakingstactiek van Smiths- Acifit en Trico Noble. Ren ners van beide teams deden hun uiterste best de groep bijeen te hou den. Voor aanvang van de wedstrijd had Peet Verschuren, ploegleider van Trico Noble reeds duidelijk gesteld dat zijn team er voor moest zorgen dat Jos van Beers bij de beslissende slag zou zijn. De eerste 130 kilometer leek het er op dat het strijdplan van Ver schuren zou slagen. In Colijnsplaat waren alle renners (40) in de koers nog bijeen. Met nog veertig kilometer te rijden zetten Van der Donck, Vonck, Van der Burg, Snijder en Cornelisse de karavaan met hun ont snapping in vuur. Zij namen twintig seconden. In het peloton wachtte men échter niet af. Hoogerheide, Benja mins en Duykers sprongen achter de vluchters. Op hetzelfde moment ging er voor de tweede maal een schok door de volgerskaravaan. Van Beers was ge vallen! Er werd een ambulance voor de leider gevraagd. Wat was er pre cies gebeurd? Van Beers, over zijn eerste schrik en teleurstelling heen: „Ik voelde, dat ik een aflopende tube om mijn achterwiel had, maar ik durfde op dat kritieke moment niet van wiel te wisselen. Ik hoopte dat het nog zou gaan, maar toen ik aan zette liep mijn band er af." Van Beers vreesde eerst dat hij zijn been gebroken had. Zijn voet was achter het zadel blijven haken. Later bleek het allemaal nogal mee te val len. De ongelukkige coureur had al leen schaafwonden opgelopen. In zijn val sleurde Van Beers een tweede ongeluksrenner mee: Wim Evertse. De coureur uit Zierikzee vestigde in deze Ronde een nieuw record met vier lekke banden en twee valpar tijen, Evertse: „Ik zat aan het wiel van Van Beers op het moment dat hij wegsprong. Er zaten twee Caballero- renners vooruit, dus hield ik de zaak in de gaten. Ik zag zijn band er ai lopen, maar het was al te laat. Ik ging' ook over de kop." Terwijl Theo van Poecke en Guido Paridaen bij Van Beers wachtten, kreeg het twee de groepje, inmiddels met Van Stra len uitgebreid tot vier man, contact met het voorste vijftal. Met 1 minuut 40 voorsprong in We- meldinge (op 13 kilometer van de finish) was het duidelijk, dat de prij zen in de eerste groep van negen man zouden vallen. Er had zich tussen de grote groep en de koplopers nog wel een groep van vier renners, Legierse, Koeken, Diepenveen en Bertou, ge vormd, maar door gebrekkige samen werking bleven zij op een minuut van de leiders. Gerard Peters: „Diepen veen moest er voor zorgen dat die groep er niet meer bij kwam. Mei Benjamins en Snijder voorin hadden wij de beste kansen. Koeken zat in het groepje van vier te profiteren van het werk van anderen. Als zij bijge komen waren had hij in de eindsprint gevaarlijk kunnen worden." De tactiek van Peters slaagde. Het kwartet kwam 1 minuut en 36 secon den te kort, waarmee ook de kansen van Legierse verkeken waren. Het was een tweede teleurstelling voor Piet Liebregts, ploegleider van Smiths Acifit, die zijn hoop gevestigd had op Bravenboer en Legierse. „Het is voor Legierse belangrijk dat hij hier wint. Na zijn zege in Olympia's Toer kan de KNWU hem dan niet meer thuis laten voor de wereldkampioenschap pen," had Liebregts voor de start ver klaard. Legierse deelde de mening van zijn „baas". Na zijn nederlaag berustte hij echter in de uitslag: „Ik heb mijn uiterste best gedaan om nog bij te komen, maar wij sprongen te laat uit het peloton. Ik kon niet eerder weg, omdat ik opgehouden werd door de valpartij van Van Beers." Voordat bij Colijnsplaat de finale werd ingeluid was er in de wedstrijd bijzonder weinig gebeurd. Vermel denswaard zijn in die eerste 130 kilo meter eigenlijk alleen de solo van Rudi Liebregts, die na 10 kilometer wegsprong, zestig kilometer alleen reed en daarmee negen premies pakte en de vermetele vlucht van de 18- jarige Frans Kisner. De jonge renner uit Heikant sprong op de Veerse Dam weg en nam 400 meter. Ook hij werd echter teruggepakt. Zie verder onze zesde sportpagina. (Van een onzer voetbal medewerkers) BREDA De Meeuwen zijn als enige zuidelijke vertegenwoordiger in de strijd om de KNVB-beker over gebleven. Zoals te verwachten viel bleven zij baas over Wit Zwart. In een goed gespeelde wedstrijd moest Wit Zwart zes doelpunten toestaan. Daaf Franeke, net terug uit Saarland, nam er vier voor ziin rekening en Flipse en Van der Heiiden ieder één. Daar konden de Capellenaren er maar twee tegenover stellen via Jo- han Roosenbrand. Overigens loofden de Zeeuwen het spel van de Braban ders, die ais enige Brabantse vierde klasser overgebleven waren. De Zeeuwse vierdeklasser Kloetin- ge vond ook zijn beker-einde, door van Maasdijk te verliezen, die nu volgende week De Meeuwen op be zoek krijgen. Dat kan De Meeuwen in de halve finale brengen, hetgeen een knap staaltje is voor de nieuwe tweedeklasser. Een verrassing was dat Huizen, dat van de week DOVO uitschakelde, nu verloor van het zwakker geachte NDSM. Ook 's-Gra- venzande vond zijn beker-einde bij IJsselmeervogels, dat met SHO en De Meeuwen wel tot de finalisten gerekend kan worden. In de landscompetitie won Quick Boys van WVF. Beide clubs hebben geen kans meer. Het beste staat er nu Spakenburg voor, dat mede-con- eurrent Excelsior (Maassluis) de das omdeed. Met WOG zullen zij uit maken wie dit jaar zich landskam pioen mag noemen en wedstrijden mag spelen tegen de zondagamateur- kampioen en de Westduitse kam pioen. De stand in de landscompetitie: Spakenburg 69: WOG 68; Ex celsior (M) 66; WVF 75; Quick Boys 7—4. De uitslagen: Huizen - NDSM 0—1; Zwaluwen '30 Rijsoord 10; IJsselmeervogels - 's-Gravenzande SV 30; Kloetin- ge - Maasdijk 13; Meeuwen - Wit Zwart 62; SHO - Excelsior '31 21. Wim van Sieenis kreeg een welverdiende beloning na de zege in Boschkapelle. (Van een onzer wielermedewerkers) BOSCHKAPELLE De 18e ron de van Boschkapelle kreeg 80 ren ners, onderverdeeld in 24 aspiranten, 17 nieuwelingen en 39 amateurs aan het vertrek. Bij de adspiranten storm de een bijna voltallige groep op de meet af. De Brabander J. van Dijk, leek op zijn zoveelste overwinning aan te sturen, doch hij werd in de laatste bocht voor de finish verrast door de Middelburgse renners Gibo Schauw, die daarmee zijn eerste over winning boekte. Ondanks het feit, dat bij de nieu welingen slechts 17 vertrekkers wa ren ontstond een bijzonder spectacu laire strijd. De twee hoofdfiguren werden hier de overwinnaar W. de Waal uit Axel, die na 25 kilometer al leen het hazenpad koos en zich niet (Van onze sportredactie) NIJMEGEN René Pijnen uit lioensdrecht is in het Goffertstadion 'e Nijmegen Nederlands kampioen ge worden op de 50 kilometer zonder Sfflgmaking voor beroepsrenners. In 7 felle eindsprint was hij Leen Poortvliet en Jan van der Horst net ■ets te snel af. Pijnen is de nieuwe kampioen op dit nummer sinds Arie '*n Vliet in 1955 deze titel voor het laaht opeiste. De strijd in het Goffertstadion was mjzonder interessant. Reeds in tiet oegin gingen Matje Gerrits, Leen Poortvliet en Gerard Vianen er van door. Zij werden snel door het pelo- 7 '"gelopen, maar Leen Poortvliet demareerde opnieuw. Hij kreeg Jan 'an der Horst en Rene Pijnen aan z'jn wiel. Zij slaagden er in eendrach- 'gs samenwerking de voorsprong te 'Mgroten en voor de achtervolgers (ADVERTENTIE) waaronder Janssen, Wagtmans, Post. Stevens en Vianen, bleek de kloof blijkbaar te groot. In de eindsprint toonde Pijnen zich de sterkste. Er waren 1000 toeschouwers. OCANA, een Spanjaard, is winnaar geworden van de Midi-Libre. De laat ste ettappe kwam op naam van de Fransman Guimard. Hij werd eerste nadat de Belg Bodard wegens duwen door De Vlaeminck van de eerste naar de laatste plaatts was verwezen De rit voerde over 103 kilometer van Mont Louis naar Perpignan. De uit slag van de laatste etappe: 1 Gui mard (Fr.) 103 km in 2.38.13; 2 Wright (Eng.); 3 Lasa Sp.)4 Saez. Vervolgens het gehele peloton in de zelfde tijd ais de winnaar met onder andere Karstens als 65e. Rest nog te melden dat de vijfde etappe gewon nen was door de Brit Harrison. KEES PRIEM klasseerde zich in Izeghem als zevende in een wedstrijd voor amateurs over 150 km. die ge wonnen werd door de Belg Baert. HARM OTTENBROS uit Prinsen beek is als zevende geëindigd in de profronde van Budelschoot. Winnaar werd de Limburger Jan Harings. Hij legde de 100 kilometer af in 2 uur. 19 minuten en 35 seconden. Vijfhon derd meter voor de eindstreep was er een massale valpartij, waarbij de renners in de kop van het peloton het zwaarst getroffen werden. De uit slag: 1 Jan Harings (Sibbe), 2 Gerhard Koel (Amsterdam), 3 Leen de Groot (Utrecht), 4 Jan Serpenti (Wijk aan Zee), 5 John Schepers (Stein), 6 Har ry Stevens (Elsloo), 7 Harm Otten- bros (Prinsenbeek), 8 Jan van Kat wijk (Oploo), 9 Rene Pijnen (Woens- drecht), 10 Matje Gerrits (Oploo) al len in dezelfde tijd als de winnaar Een profkoers te Kessel over 200 ki lometer kwam op naam van Paul in 't Ven. Eddy Beugels werd derde op 1.50, de 14e plaats was voor Cor van Dorst. ETIENNE ANTHEUNIS won in Belsele-Waas een amateurkoers over 108 kilometer. Cor Hoogevorst werd achttiende, onmiddellijk gevolgd door Johan Reijmink. Bij een wedstrijd over 150 kilometer te Izeghem waren de bloemen voor Dirk Baerd. Zijn tijd: 3 uur en 43 minuten. Kees Priem werd zevende. Milot Cools (Big.) bleek de snelste in een 110 kilometer wegwedstrijd te Aartselaar. Hij reed ie afstand in 2 uur en 50 minuten Vierde werd Adri Wouters, negende R. van de Berg. Een amateurkoers te Opheylissem eindigde met een zege voor Van Hoitserhove. Hij reed de 120 kilometer in 3 uur, tien minuten. Wil Lemmens finishte als 14e, Luc Van der Beelen als 15e. meer liet verontrusten. De Heikantse renner H. Gijzel, die na drie keer van fiets verwisseld te hebben het pres teerde om in de eindfase J. de Vos en P. Remijn, die beiden ook een prachtige koers reden te verslaan in de strijd voor de tweede plaats. Voor het sluitstuk van de wieier- middag te Boschkapelle zorgden 39 amateurs, die op het zonovergoten parkoers 50 ronden dienden af te leggen. P. Gödde uit Zwijndrecht ont snapte reeds pa enkele ronden, en reed vele kilometers alleen voorop, hetgeen hem de premie van de strijd- iustigste renner zou opleveren. Toen een groep van een 15-tal ren ners hem even voor half koers bij de lurven vatte, demarreerde hij op nieuw. Na enkele ronden kreeg hij echter gezelschap van P. van Stralen, W. van Steenis en de Australische renner Austin. Het zou het begin worden van een slopende koersein- de. waarin de Noordhollander Wim Steenis de hoofdvertolker zou wor den Met nog 25 kilometer voor de boeg plaatste hij zijn beslissende demar rage. Zijn medevluchters Austin. Gödde en Van Stralen moesten hem laten gaan. Aan de meet bedroeg zijn voor sprong zelfs een halve minuut op die drie achtervolgers, waarvan de Aus traliër de sprint won. De uitslagen: amateurs: 1. Wim van Steenis (Hoog Blokland) 100 km in 2.26.12, 2. J. Austin (Australië) op 30 sec., 3. P. van Stralen (Heer Hugo- waard), 4. P. Gödde (Zwijndrecht) op 40 sec.. 5. W. Liebrechts (Vlaardin- gen) op 1.30, 6. F. Kisner (Heikant). 7. K. Blok (Kruiningen) op 1.40, 8 J. v. d. Kloot (Zundert). 9. P. Vonck (Heikant) op 1.55. 10. B. Slings (Al- blasserdam) op 2.10, 11. J. HiU (En- gelang) op 2.15, 12. P. Kisner (Hei kant) op 2.30, 13. A. Vingerling (Si- monshaven), 14. A. Duiker (Bever wijk), 15. F. Koevermans (Vlaardin- gen); nieuwelingen: 1. W. de Waal (Axel) 60 km in 1.30.12, 2. H. van Gijzel (Heikant) op 2.10, 3. J. de Vos (Zaamslag), 4. P. Remijn (Goes), 5. B. ter Harmse (Lage Zwaiuwe) op 2.20, 6. H. Hellemons (Roosendaal), 7. B. Bals (Schiedam). 8. A. Dubbeld (Middelharnis). 9. F. Dolstra (Schie dam), 10. S. Boekhout (Terneuzen), 11. P. Huüzen (Kloetinge), 12. N. Faas (Terneuzen), 13. L. v. d. Parel (Goes). 14. D. Smallegange (Elle- woutsdijk), 15. Monné (Vrouwenpol der). adspiranten: 1. Gino Schauw (Mid delburg) 35 km 57.10, 2. J. van Dijk (Ulvenhout), 3. C. Stoutjesdijk (St. Maartensdijk), 4. S. Hamelink (Ter neuzen), 5. J. Vroegrijk (Roosendaal), 6. H. Wijffels (IJzendijke), 7. L. van Campo (Ossendrecht), 8. J. de Ja ger (Biezelinge), 9. A. van Treijen (Lepelstraat), 10. A. van Oorschot (Bergen op Zoom). (Van een onzer wielersportmedewerkers) WASPIK Het ongeveer SSO me ter lange Kanaalpad was gistermid dag de traditionele scherprechter in het boeiende criterium te Waspik. Nauwelijks zaten de renners goed in het zadel, of de slag was gevallen. Louis Westrus, Ben Janbroens en Ton Damen kozen het hazepad, toen voor de tweede keer de gruwelijke koolas-hei genomen moest worden; zes renners sloten zich in de begin fase bij het leidende trio aan. Het hoofdstuk KoekenBarten werd toen open geslagen; het Bra bantse duo jakkerde van groep naar groep en niemand kon hen in dit vernielende tempo bijbenen. Louis Westrus mengde zich op dat moment in een duel voor premies en toen de Amsterdammer uitgeblust was ging zijn plaatsgenoot en ploegm akker Janbroers andermaal aan de haal. in een hoog tempo danste hij langs de duizenden, die het 1200 meter lange parcours omzoomden. Toen hij voor de laatste keer over de kalklijn bol de, had hij een voorsprong van 45 seconden op Westrus, die in de slot fase nog fel achtervolgd werd dooa' Kees Koeken. Slechts 21 renners wa ren in de hel van Waspik overeind gebleven; Ben Janbroers was van hen de sterkste, zijn zesde zege van dit seizoen, w.o. twee klassiekers, was een feit. De uitslagen: Adspiranten: 1 A. v. Helden (R'dam), 20 km in 38.05; 2 A. Kraus (Oudenbosch); 3 J. Konings (Sprundel); 4 J. Selders (R'daal); 5 A. Prinsen (Raamsdonksveer)6 T. Franken (Moerdijk); 7 J. Damen (Ulvenhout); 8 J. van de Abbeelen (Tilburg); 9 H. Solleveld (De Lier); 10 J. Martens (Hoeven). Nieuwelin gen: 1 H. Vos (R'dam) 50 km in 1.25.43; 2 H. Prinsen (Hank); 3 J. Klomp (Groot-Ammers); 4 F. van Dongen (Made); 5 H. van Groezen (Made); 6 H. Pronk (Scheveningen); 7 M. Lambo (Breukelen); 8 K. de Jongh (Made); 9 Th. van de Leist (R'dam); 10 W. Berkhout (Schiplui den); 11 A. Solleveld (De Lier); 12 K. A versteeg (R'dam); 13 G. van het Geloof (Lage Zwaiuwe); 14 Th. Joo- se (Raamsdonksveer); 15 H. Lam- mers (R'dam). Amateurs: 1 B. Jan- broers (A'dam) 100 km in 2.41.14; 2 L. Westrus (A'dam); 3 'C. Koeken (Achtmaal); 4 T. Barten (Klundert); 5 S. Berkhout (Schipluiden); 6 P. Hobo (Zuilinchem); 7 T. Damen (Ul venhout); 8 J. Coremans (Breda); 9 P. Dubbelman (Lage Zwaiuwe); 10 H. van Leeuwen (Den Haag); 11 N. van Uden (Oss); 12 W. Smeekens (Gilze); 13 C. Zoontjens (Tilburg); 14 J. van Driel (Werkendam); 15 A. de Jongh (Made); 16 M. Hesemans (Rijen); 17 K. van de Pluym (Made); 18 G. Plieger (Lexmond); 19 T. Zei- denthuis (Sassenheim)20 N. de Vries (Amersfoort). De doortocht van de kopgroep in de Ronde van Waspik. 5 halen - 4 betalen 49; 2 lent; 1. 56; 4. Remia 5ha8en 4betalen

de Stem | 1969 | | pagina 11