bekwame afdelingschefs Luchtig leven in katoen Dat is welkome taal voor moeders, want katoen is ideaal voor kinderen. Daar kunnen ze in rennen en rossen, uitbundig genieten van de zomer. Katoen is natuurlijk en zuiver, lekker luchtig in het dragen. Daarom heeft C A een kollektie die eruit springt. Ga maar kijken- naar de duizend-en-één mogelijkheden op de kinderafdeling van C&A. 92-uo 19.75 Biscuit- en wafelfabrieken DE STEM VAN DINSDAG 13 MEI 1969 Origineel katoenen kleuterjurkje met bijpassend zonneboedje 92-110 14.75 1. Leuk katoenen schooljurkje in diverse zomerse dessins 116-146 14.75 - 16.75 2. Modern katoenen kletiterjurkje in diverse zonnige kleurkombinaties 3. Modem katoenen tuniekpak, speciaal voor tieners 152-167 34.75 4. Modern tienerjurkje in prachtige katoenen "toile de bachekwaliteit 152-167 29.75 5. Sportief en modern katoenen tneisjesjurkje. Bijpassende pantalon met uitlopende pijpen 116-146 34.75 - 39.75 Wij groeien nog sneller dan we van plan waren. Daarom komen we vakmanschap tekort. We vragen groente en fruit - slagerij - vleeswaren - kruidenierswaren - courante textiel - non foods naar een andere advertentie kijken. Dan zult u maar een lastige baan krij gen bij ons. Als u vooruit wil, hebben we een veeleisende baan voor u, maar óók boordevol perspectief. We vragen men sen die een afdeling in een supermarkt of een grote consumentenmarkt willen en kunnen leiden. Daarvoor is het niet nodig dat u nu al chef bent. We vinden het belangrijker dat u het wilt worden en er veel voor over heeft. We hebben nooit beweerd, dat we gestadig groeien. Anders hadden we nooit 25 grote zaken gehad na die paar jaar dat we bezig zijn. Het ging dus altijd al hard. Nu gaat het sneller dan ooit. We bouwen vele nieuwe super markten. Sinds kort ook consumen tenmarkten, groter en beter dan u ze kent. We zitten boordevol plannen voor nog meer nieuwe zaken in ons hele werkgebied, dat zich uitstrekt over Utrecht, Gelderland, Brabant en Overijssel. Daar zijn vakmensen voor nodig; mensen die méér willen. Als u het wat rustiger aan wil doen, kunt u beter U kunt een korte brief schrijven aan de Direktie van Groenwoudt's Super markt N.V., Postbus 2, Renswoude. Voor telefonische informatie (08387) 755,* afdeling Personeelszaken. MEIDUINWEG 1 - TEL. 01647-450 - OSSENDRECHT vraagt voor direkt Lichte werkzaamheden - zeer prettig werk - hoge lonen reisgelegenheid naar en van de fabriek wordt door ons verzorgd. Aanmelden dagelijks aan de fabriek afd. personeelszaken Meiduinweg 1 Ossendrecht.

de Stem | 1969 | | pagina 6