ri u ill fill landelijke actie voor vakantieganger Zeeland voorloper bij Recreatie en Verkeer' ige prijs. Ultimatum Open brief aan Bogaers Raad Philippine tegen verhoging van de wethouderssalarissen Zeeland met tong op zijn culturele schoenen -papier voor uw <-pen 55 Even uitblazen mevrouw Plezierig huishouden Knoop DE MANTELSPECIALIST IDE MANTELSPECIALIST DE MANTELSPECIALIST DE MANTELSPECIALIST rs invullen) Folders odehuis Jeugdcentrum „Sur Bourn" in Terneuzen geopend Uitbreiding postdienst te Sluiskil L. van Oorschot weg bij ziekenfonds Pressie Vooruit „De jeugd szïToïais—x >«-»-« Stlldie dere ocTcterwerpen kwamen nog aan bod. In het gesprek was een begin Arbeidsmarkt Bijstand NKV afdeling Westdorpe viert gouden jubileum elegante regenmantels, pakjes en mantels oneindig gevarieerde kollektie verrassende kwaliteiten en dessins prijzen die enorm meevallen Breda: Ginnekenstraat 29 i-adres u, uiterlijk 14 dagen van 3 bon, aan onze afdeling ,che opgaven kunnen niet in Nederland en België ebracht. Buiten Nederland fag in rekening gebracht. Wij verzoeken u dringend ner te vermelden. snkelijk van de postbestel- il in Zuideuropese landen DE STEM VAN DINSDAG 13 MEI 1969 ier maand per week ssing is. t/m tding vermelden. ITÊ R NATIONAL (Van een onzer verslaggevers) YERSEKE De provincie Zeeland wordt de voorloper van de landelijke actie „Recreatie en Verkeer". Op 29 mei a.s. ko men alle afdelingen van het Verbond voor Veilig Verkeer in het Zeeuwse district bijeen in Goes, voor een vergadering om de opzet van de activiteiten, die het hele zomerseizoen zullen doorgaan, te bespreken. De burgemeester vain Yerseke, mr. C. Pijl Hogeweg, voorzitter vam het diistrictsibesituur van heit Verbond voor Veilig Verkeer, vestigde de aandacht op enkele belangrijke facetten van de actie. „Allereerst", zo zei hij, „wil len we proberen bij die Zeeuwse be volking begrip op te roepen voor die genen, die iin onze provincie hun va kantie komen doorbrengen. Vaak zijn deze mensen weinig of helemaal niet bekend met bepaalde verkeerssitua ties. Neem nou b.v. Rijksweg 58. Iemand, die deze weg niet kent zal wel eens een erge miswekkende fout maken. Door die actie willen we be reiken dat o.a. hiervoor het nodige begrip wordt opgebracht". „Van de andere kant", aldus de heer Pijl Hogeweg, „zal er naar wor den gestreefd om datzelfde begrip aan te kweken bij de recreant, die toch ook rekening dient te houden met het leiven vam de niet-recreant". Burgemeester C. Pijl-Hogeweg A. L. Borstfnuikend okstraat 2 -goes TERNEUZEN Zonder stormram, loals aanvankelijk de bedoeling was, maar met rookbommen is het nieu we jeugdhuis van Provadya? „Sur Boum" In de Terneuzense Dijkstraat geopend. De aangekondigde medewerking van de politie bij deze heuglijke ge beurtenis voor de jongeren boven 16 jaar bleef beperkt tot het binnenlo pen van twee agenten. Niettemin was er een levendige belangstelling voor het nieuwe on derdak dat geheel door de leden van Provadya-Terneuzen in elkaar was gezet en van een passend interieur is voorzien. De stichting „De Sluis" heeft welwillend enkele ruimten be schikbaar gesteld. De Vlissingse pop groep „Universal Delight en discjoc key Lex Harding luisterden de fees telijke ingebruikneming op. Later op de avond verhuisde men naar gebouw De Schakel waar de popgroups Sandy Coast en Bloody Picnic" optraden. Er zullen folders in diverse talen worden verspreid. Verder is het de bedoeling, dat op de campings dia's en filmpjes zullen worden vertoond. Deskundigen zullen daarbij voorlich ting geven. Elke afdeling zal afzon derlijk bezien, wat plaatselijk geor ganiseerd kan worden. De heer Pijl Hogeweg: „Wij geven als districtsibestuur alleen de hoofd lijnen aairu De rest moet uit de afde lingen kamen. Zo kan ik me voorstel len, dat men in Zeeuwsch-Vlaainde- ren speciale aandacht zou willen schenken aan het aanduiden vain tij delijke verkeersmaatregelen. Elders zall men weer iets amdeTS onder de toep niemen. Opzet is, dat die actie begin juni draait. Landelijk begint de actie op 15 juni. Wij starten wat eer der, omdat in Zeeland het toerdsten- seizoen iets sneller op gang komt. Als de activiteiten succes hebben, dain kunnen we er volgend jaiar op terug komen. Aangepast aan de omstandig heden uiteraard". (Van onze correspondent) Met ingang van 1 juni a.s. wordt „De Rijkspont Sluiskil" met een zes tal diensten uitgebreid. Dit is een gevolg van de even eens per 1 juni a.s. ingaande wijzi ging van de dienstregeling ZVTM/ Nederlandse Spoorwegen. De thans van kracht zijnde vertrek- en aan komsttijden blijven onveranderd. In opdracht van de regering van de Bondsrepubliek is een enquête gehouden onder 4.000 huisvrouwen. Koken, bakken en inmaken leert de meerderheid van alle ondervraagde huisvrouwen nog altijd van moeder °f een ander familielid. Éénderde van de huisvrouwen leert het zelf. De wouwtjes hebben er ook plezier in: 51 procent van de ondervraagden "ond de verzorging van de maaltijd Prettig, 33 procent beschouwde het koken als een deel van de huishou delijke arbeid en vond het nóch een Bezoeking, nóch een vreugde. Bakken vond zelfs 81 procent van de vrouwen een prettige bezigheid, «an de ondervraagden hield 72 pro- cent bij haar inkopen rekening met zowel kwaliteit van het gebodene als de Prijs; 26 procent deed dat niet. Afwisseling in de maaltijden en zorg voor de smaak vonden resp. 34 en 27 Procent van de vrouwen belangrijker Pan enige ander factor, al komt be langstelling voor het vitaminegehalte at 26 procent van de vrouwen bo venaan de lijst plaatste) er dichtbij De prijzen spelen slechts bij 15 procent van de dames de voornaam- de aankoop van levens middelen kijkt 84 procent van de Visvrouwen onder de 34 het eerst aar de kwaliteit, 69 procent het eerst naar de prijs. De invloed van voorlichting over voeding en het bereiden daarvan 1 -zeer Sroot. De huisvrouw wordt tiAn™ad door reclame en adverten- \i radio, cursussen, tijdschrif- io erl kookboeken. Maar van de l nse huisvrouwen is 64 procent -J"mee n°8 niet tevreden. Zij zou- r: ,®raaS nog meer informatie spe- kunst0hPebhbengebied VaB 06 k°°k" Een modisch nieuwtje zowel voor haar als voor hem. De fleurige be drukte shawl (hier uit echte Indiase zijde) wordt als zelfbinder geknoopt. Hij draagt de shawl verder als „stropdas". Zij kan de knoop lager laten zakken onder de opengeslagen revers van mantel of blouse. Ge klede „nonchalance" is helemaal in. (VERVOLG VAN PAGINA 1) „Maar ondanks herhaalde vcrzo- ken", aldus de brief van de Belan genvereniging, „van het voltallige actiecomité (het laatste op 31 januari 1969) en ondanks herhaaldelijke ver zoeken van afzonderlijke leden van het actiecomité i.e. de voorzitter van de Belangvereniging, werd nimmer enig antwoord noch van de wethou der noch van het college ontvangen, zodat de kwestie nog geheel bij uw college berust". Desondanks en bovendien volledig in tegenspraak met het in juni van het vorig jaar door wethouder Gie- len gegeven antwoord, heeft het Energiebedrijf onder bedreiging met afsluiting van gas en elektra betaling van de omstreden meerkosten ge- eist. Het bestuur van de Belangen vereniging brengt nadrukkelijk on der de aandacht dat de afgeslotenen de verbruiksnota's van gas en elek triciteit steeds volledig hebben be taald en dat zij voor de wijkverwar- ming voorschotten van 504 per jaar of verschuldigde gedeelten daarvan hebben betaald, zodat afsluiting al leen is geschied ten gevolge van het achterwege blijven van betaling van de omstreden meerkosten voor wijk- verwarming, terwijl deze kwestie nog bij het college aanhangig is en elk antwoord, ondanks toezeggingen van wethouder Gielen, is uitgeble ven. Het bestuur van de Belangenver eniging wijst erop dat van het Ener giebedrijf nooit een redelijke verkla ring is gegeven voor de omstreden meerkosten en dat het bedrijf in een aantal gevallen, zonder daarvoor enige redelijke verklaring te geven, het totaalbedrag van de nota's voor de omstreden meerkosten, heeft ver laagd. „Thans doet zich de absurde situa tie voor", aldus het bestuur van de Belangenvereniging, „dat de vier ge zinnen wegens het niet betalen van de omstreden meerkosten voor de wijkverwarming zijn afgesloten van gas en elektriciteitstoevoer maar zeer tegen hun verlangen in nog steeds warmte middels de wijkver warming krijgen toegevoerd". VLISSINGEN De heer L. P. vam Oorschot, die bijna vijftig jaar lang deel heeft uitgemaakt van het be stuur van het Algemeen Ziekenfonds Walcheren te Vlissimgen, zal op 17 mei afscheid nemen. De heer Vam Oorschot zal dit doen tijdens een re ceptie in hotel „Britannia" in Vlissim gen van 16 tot 18 uur. (Vervolg van pagina 1) De heer Fransen is duidelijk ge schrokken van hetb riefje van Bo- gaers. „Ik dacht: we praten onge veer op dezelfde golflengte, maar daar heb ik me toch wel een beetje in vergist". De open brief is op de volgende golflengte uitgezonden: „De stilte rondom jouw dynamische figuur stemt ons zorgelijk. Wij kennen de zuigkracht van een zorgeloos „rechts' bestaan. Vele linkse goedwillende burgers en zelfs „linkse" partijen zijn de dupe geworden van de establish ment. Indien ook je te omvangrijk geworden bent om enige haast te be trachten, dan zullen we dat moeten nemen. Wij zullen niet omzien in wrok, je inspirerende woorden zul len we gedenken. Voordat we de Bra bander Bogaers „rust zacht" toewen sen, willen wij zekerheid omtrent je „afsterven". Achter dit toch wel agressief taal gebruik staat de voor drs. Bogaers overigens vleiende mening dat hij op dit moment de enige is die de P.P.R. vooruit kan helpen. De heer Van Dijk: „Wil de P.P.R, echt van de grond komen dan moet dat met Bogaers. Jurgens is een bij zonder knappe vent maar hij is een academicus. Bogaers is een wezen lijke Brabander. Hij verstaat onze taal. Jurgens niet. Jurgens is eens in Tilburg geweest. Dati s een volledig fiasca geworden. Bogaers was daar een klappend succes. Neem nou de anderen ook eens. Jac Aarden is niet meer dan een dominee. En een inter view van Jansen komt ook nooit goed over. Mejuffrouw Kessal is eigenlijk die enige, die wél overkomt. Maar zij zit in de verkeerde hoek. Zij heeft de sociale sector. Het gaat om de eco nomische sctor. Dié moet goed be mand zijn. Er is er volgens mij maar één die het heeft. Dat is Bogaers. Die krijigt de mensen mee". Reactie op dit alles van drs. J. Aar den, fractievoorzitter van de P.P.R. in de Tweede Kamer: „Dit is een vorm van morele pressie die ik niet volgen kan. Wanneer men Bogaers terug wil hebben dan zijn er doelmatiger we gen denkbaar om daarvan blijk te ge ven. Overigens is dit niet de manier om in brede kring vertrouwen te wek ken voor de P.P.R. Bovendien is met de brief onvoldoende rekening ge houden met de belangen van de heer Bogaers. De kritiek op Jurgens ten slotte is niet correct. Jurgens is met overgrote meerderheid tot voorzitter gekozen. Ik heb groot vertrouwen in hem". En in een poging om de brief van de Brabantse P.P.R.-leden nog enigs zins te verklaren: „Wij zijn een partij van ongeduldige mensen. Wij moeten geduld hebben. En in de tussentijd moet er hard gewerkt worden". (Van onze correspondent) PHILIPPINE De raadsleden Van Hecke en Brouwer hebben zich tij dens de laatste gemeenteraadsverga dering fel gekant tegen het verzoek van G.S. om de wethouderssalarissen te verhogen van 1996 gulden per jaar tot 2148 gulden per jaar. De andere leden (Van Hoeve, Rammeloo en Ha- merlijnck) waren verhinderd tijdens deze vergadering. De twee aanwezige leden waren van mening dat er gegronde argu menten ontbraken om de salarissen te verhogen. Voorzitter Van Ooteghem vertolkte de mening van b. en w. die van mening zijn dat het hier geen feitelijke verhoging betreft, maar een algemene salarisaanpassing. De le den Van Hecke en Brouwer bleven echter op hun standpunt staan. Wethouder Ploegaert gaf geen me- ling over deze kwestie, maar wet- ïouder Goense liet blijken het niet :ens te zijn met de raad. Deze zaak s nog niet afgesloten, omdat b. en w. nog met een voorstel aan de raad moeten komen. De gemeentebegroting voor 1969 werd door G.S. zonder aanmerkingen goedgekeurd. Met de reconstructie van de Lau- reynestraat kan nu spoedig worden begonnen. De komende weken zal dit werk openbaar worden aanbe steed. Op voorstel van b. en w. werd aan de Stichting Woonwagenpark in Z. Vlaanderen een subsidie verleend van 0,07 per inwoner voor sociaal werk onder de woonwagenbewoners. In plan Spuikom werden in deze vergadering weer drie percelen grond verkocht, n.l. ca. 2300 m2 aan de firma Kaas te Philippine. Enkele ad ministratieve punten konden zonder enige discussie worden afgehandeld, zoals de aanpassing rechtstoestand- regeling gemeente personeel, het ver lenen van een trenduitkering over het eerste halfjaar 1969 en de wijzi ging op de begroting voor 1968. op een creatieve welvaartsmaat schappij. „Ik hoop dat de studie, met name over de democratie, voor op zal staan in het plan, in plaats van het staren op statussymbolen", aldus Egas naar aanleiding van een opmerking over de inspraak vam onderaf. Die inspraak was ove rigens een van de hete hangijzers, waarover velen ongerust waren. Er werd met hand en tand verzet gepleegd tegen de schijn, dat een of andere provinciale commissie nu maar eens even uit zal maken aan welke cultuurvormen de Zeeu wen in de toekomst deel moeten(:) nemen. Terecht. In dit kader pastte ook de op merking van PS-lAd Hol, die con stateerde dat de bestaande com missie voor 11,5 procent uit Middel burgers bestaat. „In het kader van de objectiviteit is het daarom niet wenselijk, dat vanuit deze (Van Onze kunstredactie) wenselijk, dat vanuit deze groep prioriteiten gesteld worden. Zeker MIDDELBURG Het rode boek- j^et wanneer het gaat over een je van Mes wordt gespreksstof in concertzaal in Middelburg". Daar werd nota van genomen en de soli- cultureel Zeeland. We vermeldden dariteit Woeide open met opmer. reeds de inleidingen, die zaterdag kingen als: „We moeten in het ver- 1.1. in Middelburg gehouden werden volg spreken over de stad Zeeland, met de wijk Goes, met de wijk Mid- door de heren C. Egas en G. de delburg, met de wijk Terneuzen, Kok over dit cultuurplan. Tijdens etc". het forum erna bleek er inderdaad behoefte aan een discussie, die een beetje de eerste indruk, die het cul tuurplan op ons maakte, wegnam. Die indruk: dit cultuurplan is gebo- Natuurlijk kwam ook het onder wijs aan de orde als de instantie in het tekortschieten bij het vor- van een toekomstig creatief ren uit een minderwaardigheids- g-esiacht. Directeur Borst van de complex. Culturele Raad: „Het is fnuikend ais de creatieve vorming van de tuurplan b^jkt^krifgTnamelijk dê ieugd buiten schoolverband blijft, indruk, dat Zeeland met zijn tong De Culturele Raad heeft te weinig op de culturele schoenen, bezig is zeggingskracht om daar verande om maar in te halen, wat het in ring in te brengen". Wie anders tenaren voor musea en tentoon- Brouwershaven zou daarop reage- stellingen, groot theater, kunstnij- ren. „Ik heb daar wel wat voor. verheidsschool, beroepstoneelgroep Men maakt mij niets wijs, dat een en dergelijken. Andere deterl van Culturele Raad ons land, die wel over deze accom- 6 modaties beschikken, zeggen nu daaromtrent in Den Haag op weer- dikwijls: Breek ze maar af. Dat stand zou stuiten. Gecoördineerde hoeft natuurlijk nou ook weer niet. acties van alle culturele raden in Maar het betekent wel een beetje )ande zu„en nodi zijn om het de zich veranderende mentaliteit. En van die mentaüteit, die zoekt onderwijs in dit opzicht om te vor- naar aangepaste of beter nieuwe men. Hier kletsen we maar wat. vormgevingen vam de zich aandie- jjij pleitte voor rondtrekkende nende creatieve maatschappij, is culturele vakkrachten, die inge- niet veel te merken. bouwd worden in de lesroosters van T. J J de scholen. En daarnaast een aan- J\ leUWe ideologie pak van de ouders vanuit de scho- Het commissielid G. de Kok mocht len voor maatschappelijk werk om dan wel uitroepen, dat er wel spra- de afstand tussen jong en oud niet ke is van een ideologie, maar als nog groter te maken, hij deze dan formuleert met: „Zo veel mogelijk mensem uit deze pro JTlit/r vincie zullen moeten meedoen aan /L111 C de cultuur" dan «ratatanvoor Tr0uwen3 |>ideologie" zat mij alle ideoiagische ^urtwens in Boersma ook iwm De ideologie het slib van gevaarlijke k De Kok was voor hem een Maar je begrijpt dat, als hq even vraagteken. Geen twijfel had later tegen Egas zegt van hem voor over de%trekking van het gehe- het eerst vanzijn leven var^open lan VQOr jeugdwerk" gehoord te hebben. deHcultu^le elite. De geprezen in lets van een nieuwe „ideologie" ?,praakKYfA WL? ZU! was te beluisteren in de teneur van bijvoorbeeld mets anders dan opmerkingen door de kunstenaar het kweken toekomstige Van de Boezem. Naar aanleiding meuwe ekte. Dat is een bedenkelij - van een concertzaal in Middelburg: za 3 „We hebben in Zeeland een stel Bij onderwijs en creativiteit blijkt zalen, die de hele week leeg staan, echter de mammoetwet een grote Weer een grote zaal? Dat kunnen boosdoener, die wel het ouderwetse we toch niet waar maken. Gooi het instampen van wijsheden nog meer geld in de bestaande gebouwen en bevordert, maar de lessen in crea- maak van de geijkte schouwburgen tivitedt beknot. Mensen uit het on- recreatiecentra. Haal dit kleed hier derwijs stonden achter elkaar op van de vloer (Middelburgse schouw- met de nodige ervaringsklachten, burg) en laat ze erin dansen". Toch zal ons inziens iet spre ken over „lessen in cultuurvakken" Forumlid A. Van Noort: „Ik voel moeten verdwijnen en gezocht moe- niets voor klei op de muren van ten worden naar vormen, die alle een schouwburg." Iedereen was 't er lessen tot een creatieve bezigheid overigens wel over eens, dat de maken. Maar dat is een hoofdstuk Middelburgse schouwburg al ver- apsrt. Misschien kan dat bij het ouderd was, toen hij geopend werd. jonge mammoet je dat Borst gebo- Niet daarom waren de gordijnen T0n wilde laten warden. 's middags om twee uur er al dicht. Geen tekenen van rouw. Het ge- /V r 1 irn tji/jnpjjcni'PJl/f beurde terwille van de techniek, H it j>111jn l il tl die ons cultuurtijdperk bepaald. Marcuse, de slechte verbindingen „Van Gewest tot Gewest moest de echte harmonieën in plaats van filmen. boerenkapellen en even zoveel an- „Ik hoop dat de studie voorop zal aanwezig van datgene wat in het staan in het cultuurplan" zei Egas rode boekje gemist wordt. En voor- En daarmee raakte hij een groot zitter Borst zei: „We gaan door met manco in dit plan. Zeeuwen zijn erover te praten, in alle geledingen, praktisch ingestelde mensen en wil- Dat is een goed standpunt, len direct iets zien; al zijn het „maar" concertzalen. Mr. Adrlaan- Waar liggen meer kansen tot een se vertolkte die gevoelens toen hij origineel cultureel beleid dan in het zei: „We moeten ons niet verliezen cultureel maagdelijk Zeeland (al- in praten, anders zijn we dood thans: die indruk wekt het thans voordat er kinderen geboren zijn", voor ons liggende stuk). Op deze Maar wij dachten, dat een van wijze zal Zeeland ook in dit op- de eerste taken zou moeten zijn: zicht de boot niet missen. Op vele het bestuderen van ontwikkelingen, terreinen wordt duidelijk gemaakt, die voor het culturele beleid van dat de provincie weet heeft van belang zijn en het ontwikkelen van een originele aanpak. Het „Luctor visies en plannen met betrekking et emergo" bepaalt nu echter te- tot het toekomstige beleid. Daar- veel de sfeer van het rode boekje, voor is nodig een marketing, een Wij zijn benoieuwd naar de nieuwe peiling vam behoeften en het ana- culturele wapenspreuk, lyseren van verwachtingen, die ba sis-plannen mogelijk maken gericht HENK EGBERS. In de krant van donderdag 8 mei stond weer eens de zoveelste opsom min® dat het werkloosheidscijfer vam de gemeente Oosterhout de laagste was van de provincie, een mooi re sultaat zou je zeggen. Er wordt ech ter niet gesproken over de vele pen delaars die deze gemeente telt cm dus zodoende niet werkloos zijn uiter aard. Het is echter wel de catego rie die het werkloosheidscijfer mede doen laten dalen. De spanning op de arbeidsmarkt echter, blijft be staan. Waarom dan nog gependeld, er is toch werk volop? Het antwoord ligt voor de hand; verschillende werkgevers willen veel arbeid voor weinig geld. En wanneer deze Oos- terhoutenaar er zich niet voor leent, dam nemen we maar gastarbeiders. Deze krijgen een loon volgens CAO met de reiskosten naar Nederland vergoed, plus alle sociale voorzienin gen van de staatskas. Maar men re aliseert zich niet dat deze gastar beider totaal meer kost. Het wordt voor de Oosterhoutse werknemer al leen maar moeilijker om zodoende met dit systeem dicht bij huis aan werk te komen. OOSTERHOUT. J. H. BEKERS. In uw blad d.d. 8 - 5 - '69 las Ik, dat een man, die zijn vrouw zelf moest verzorgen, daarvoor een on dersteuning ontving van f 87,-. In één woord geweldig! Lang leve de welvaart. Ik heb ook zoiets aan den lijve ondervonden. En wat het com mentaar van de dienst sociale zaken betreft (het recht om een bezwaar schrift in te dienen)laat mij niet lachen, (niet ontvankelijk) De direc teur stuurt eerst een stel ambtena ren naar je toe, wat al een grote geldverspilling is. Of hij begrijpt niet wat je bedoeling is. Intussen is het 7 weken geleden. Nog steeds niet behandelt? O pardon, ik heb f 100,- voorschot gehad, maar wel terugbe talen, hoor. Leve de Bijstandswet van Breda. BREDA R. v.d. H. WESTDORPE In het vereni gingsgebouw Concordia te Westdorpe werd het 50-jarig bestaan van het N.K.V., plaatselijke afdeling, ge vierd. Het betrof hier de hond „St.- Willibrordus en „St.-Deus Dedit." Tijdens een huldigingsvergadering boden diverse sprekers hun geluk wensen aan en richtten woorden van dank tot het bestuur. De heer P. M. Kenter, hoofdbe stuurslid van de landarbeidersbond, wees erop dat de afdeling Westdorpe tegelijk jubileert met de bond zelf. De muziekvereniging „Eikels worden bomen" bracht aan de jubilarissen een muzikale hulde. Voorzitter A. De Beleir van „E.W.B." bood namens zijn vereni ging eveneens gelukwensen aan. Hoofdbestuurder van de Landar beidersbond, de heer Van Geffen, huldigde elf jubilarissen en felici teerde daarnaast ook het afdelings bestuur en haar leden. In Concordia werd een druk be zochte receptie gehouden. De jubilarisen, die allen een in signe ontvingen, zijn de heren: E. de Maertelaere, P. Kalle, P. van Bambost, R. Thomas, A. Vervaet. L. van Waes, R. Jansens, A. Audenaerd, A. van Bambost en E. van Geetsum, allen 50 jaar lid. Veertig jaar lid zijn: A. Verhoosel, Urbain de Bakker, Fl. de Bakker en R. de Schepper, 25 jaar lid: H. van Maele. Vijftig jaar lid van St.-Deus Dedit: Alfred Kindt, A. de Bock, R. Ver- vaeck, A. Goethals, J. D'haene, L. Audenaerd en E. Sijnesael. 40 jaar lid: Fl. de Boeije, A. Wille en C. Thomas. 12,5 jaar: A. Roeland. (ADVERTENTIE) apte\s en tol pakjes 99,95

de Stem | 1969 | | pagina 5