Wolsink winnaar in hoofdnummer motorcross Axel Hoek veroverde laatste punten NOORMANNEN HAD GENOEG AAN 1-1 sport-resultaten Drie nieuwe records bij opening seizoen Goense: sterkste driebandenspel DE SMIT TERUG BIJ VLISSINGEN ATLETIEK IN VLISSINGEN Kampioen in le klas St. Niklaas eerste in Reinaarttoernooi HVV in finale verslagen: 3-0 Zeeuwsch'Vlamingen kampioen Overwicht Uitslagen Geslaagde wandeltocht BeatrixTerhole Stand Vlissingen AI winnaar j imioreneompetitie Betaald B-elftallen Amateurs Reserveklassen Afdeling Zeeland Handbal Zaterdag 13 ZESDE SPORTPAGINA DE STEM VAN MAANDAG 5 MEI 1969 13 (Van ome motorsportmedewerker) AXEL De derde Axelse motor cross werd op alle fronten een groot succes. Het feit dat drie aangekondig de en door de Axelse organisatie ge contracteerde vedetten Sigmans, Teu- wissen en De Coster verstek moesten laten gaan, deed aan dit succes geen afbreuk. Sigmans werd in de kam- nioenscross op koninginnedag te Maa- ren uitgeschakeld door een valpartij waaraan hij een lichte hersenschud ding overhield. Zijn dokter vond het niet verantwoord dit weekend te star ten. De Belgen Teuwissen en Decos- ter waren wegens blessures eveneens verplicht om hun motoren op stal te laten. Voor de organisatie werd dit een tegenvaller maar het publiek zag door de afwezigheid van genoemde rijders een gelijk opgaande strijd tus sen de Nederlandse internationale Wolsink, Keizer, Van Heugten en de Belg Vromans, die men niet gemak kelijk zal vergeten. Het prachtige weer zorgde er bovendien voor dat het een gezellige drukte werd op het Axelse circuit. Wat het circuit betreft was ieder een het er over eens dat dit door het inschakelen van de stijle taluds en het inkorten tot een lengte van onge veer 1000 meter een geweldige ver betering had ondergaan. Om twee uur werd gestart met een wedstrijd over 15 minuten plus twee ronden voor de amateurs aangesloten bij de motorerossclub Axel. De moei lijkste klim van het circuit mochten deze amateurs overslaan maar onder de aanmoedigingen van het publiek (Van een onzer voetbalmedcwerkers) HULST De jeugdcommissie van de jeugdvereniging HVV '24 uit Hulst heeft in het afgelopen weekend haar traditionele Keinaart-toernooi gehou den. Zaterdag leverden zestien pu- pillenelftallen, verdeeld in vier pou les, strijd om deze trofee. Ais poule winnaars kwamen uit de bus Axel, Biervliet, Terneuzen en Temeuzense Boys. Winnaar werd uiteindelijk het elftal van de voetbalvereniging Axel, dat in de finale 0-0 speelde tegen Ter- neuzense Boys, doch betere straf- schopspecialisten bleek te bezitten. De eindstand luidt: 1 Axel, 2 Terneu- zense Boys, 3 Terneuzen, 4 Biervliet, 5 HVV '24, 6 Steen, 7 Vogelwaarde, 8 AZVV. Zondag leverden A- en B-junioren sttijd. Zowel bij de A- als bij de B- junioren zegevierden de elftallen uit St. Niklaas, waarmee zij hun presta tie van verleden jaar herhaalden. Bij de B-junioren werd St. Niklaas win naar dank zij strafschoppen, nadat het in de finale tegen Axel 1-1 had gespeeld. Axel was bij de B-junioren de beste ploeg. Vlissingen won van Bood Wit met 2-1 en veroverde daar mee de derde plaats. HVV '24 en Ter neuzen speelden om de vijfde en zes de plaats. Deze wedstrijd eindigde op 0-0 en de Hulstenaren wonnen na strafschoppen. De strijd met als in zet de zevende en achtste plaats tus sen Hontenisse en Wonderzeel (B.) werd door de Belgen met 1-0 gewon nen. Bij de A-junioren werd de organi serende club en St. Niklaas poule- winnaar. HW '24 dankte dit aan een overwinning op Rood Wit met 3-0 en twee gelijke spelen, n.l. 1-1 tegen Ter neuzen en 0-0 tegen Wonderzeel. De waeslanders hadden alle drie hun wedstrijden gewonnen, n.l, tegen vlissingen 4-0, tegen Axel 3-1 en te- Een het tweede elftal van HVV '24 met 6-1. In de finale gaven zij de blauw-gelen uit Hulst geen schijn yan kans. Nadat de rust met 1-0 was ingegaan, passeerden zij tijdens de tweede helft nog tweemaal de HVV- doelman en toonden met deze 3-0 score aan, dat de eerste plaats bij de teste ploeg van dit toernooi was te rechtgekomen. Eindstand: A-junioren: 1 St. Nik laas 2_ HW '24 1, 3 Terneuzen, 4 fjXel, 5 Rood Wit, 6 Vlissingen, 7 wonderzeel, 8 HVV '24 2. lieten de enthousiaste beginnelingen zien dat ze de eerste beginselen van de harde motorerosssport al aardig onder de knie hebben. Enkele leden van de Vlissingse club (De Uitlaat) reden mee op uitnodiging zonder me dedinging voor de prijzen omdat te voren vaststond dat zjj voor de ama teurs een klasse te sterk waren. De wedstrijd werd gewonnen door de Axelse Maico-rijder Johan Schelle- man, gevolgd door Adrie de Feijter en Johan Seheele. De eerste manche van de junioren 250 cc waarbij *an de start kwamen 15 Belgen en 15 Nederlanders baarde direct na het vertrek al de nodige sensatie. Enkele rijders haakten in elkaar met als gevolg een flinke val partij die zich eerst ernstig liet aan zien maar waaraan tenslotte niemand een verwonding overhield. De Bel gische rijder Bradt nam direct de lei ding fel achtervolgd door Frans Kars- makers. Na vier ronden nam Kars- makers de kop, om deze niet meer af te staan. Bradt eindigde als vierde, voorafgegaan door zijn landgenoten Zonnenberg en Salme. De tweede manche gaf een duide lijk Belgisch overwicht te zien. Wel was opnieuw een landgenoot aan de leiding vertrokken, nl. Van Heertun uit Schijndei, maar na vijf ronden moest hij zijn meerdere erkennen in de Brusselaar De .Tonghe. Van Heer tun eindigde als tweede en als enige Nederlander bij de eerste acht. Bij de internationalen deed Gerrit Wolsink zijn titel van kampioen van Nederland alle eer aan. De eerste twee ronden van de eerste manche moest hij Jan Keijzer en Tom van Heugten laten voorgaan. Toen nam hij het heft stevig in handen en won onbedreigd. Achter hem ontwikkelde zich een felle strijd tussen Keijzer, Veis, Roessink en de Belg Vromans. Jan Keijzer wist zijn tweede plaats te behouden terwijl Vromans in de laatste ronden naar de derde plaats schoof, gevolgd door Veis en Roesink. De tweede manche nam Vromans vanaf de start de kop, op zijn hielen gezeten door Tom van Heugten, Keij zer en Van de Boomen. Wolsink volg de als vijfde, maar rukte ronde na ronde verder op naar voren. In de zevende ronde nam hij opnieuw de fcop en werd door niemand meer be dreigd. Deze laatste manche werd de spannendste van deze geslaagde cross. Tot op de eindstreep werd het een nek-aan-nekrace tussen Keijzer, Van Heugten en Vromans. In de allerlaat ste meters moest de Belg afhaken we gens machinepech en flitsten Keijzer en Van Heugten wiel aan wiel over de finish. Een daverend applaus voor de overwinnaar Wolsink bewees dat het duizendkoppige publiek genoten had van een prachtige motorsport- middag en dat de toekomst van de Axelse motorcross verzekerd is. Kort na de start van de 250-cc-motoren in de Axelse cross deed zich een spectaculaire valpartij voor waarbij de Belgen Pallen, Van Parijs en Gamal betrokken waren. Geen van de coureurs liep ernstige verwondingen op. Amateurs: 1 Schelleman Axel, 2 De Feijter Axel, 3 Seheele Vogelwaarde, 4 Sijs Axel. Junioren, 250 cc: 1 Bursens België 43 pt, 2 Bradt 34 pt, 3 Segers België 41 pt, 4 Karsmakers Nederland 41 pt, 5 Moerman België 34 pt, 6 Heijstek 34 pt, 7 Van de Velde 32 pt, 8 Camal 30 pt. Internationalen 500 cc: 1 Wolsink 50 pt, 2 Keijzer 48 pt, 3 Veis 41 pt, 4 Roessink 41 pt, 5 Haaker 41 pt, 6 Drlessen 40 pt, 7 Eggens 36 pt, 8 Van de Sluis 31 pt, Wassink 31 pt, 10 Van de Boomen 28 pt. (Van een onzer voetbalmedewerkers) TERNEUZEN In de eerste klas van de zondagcompetitie in de KNVB afdeling Zeeland is Noormannen kampioen geworden. Het beslissende duel tegen concurrent Zeelandia werd weliswaar niet gewonnen maar de Westkapelse ploeg had aan het gelijke spel (11) juist genoeg om feest te kunnen vieren. De door veel toeschouwers bijgewoonde wedstrijd (ongeveer 1650 man) hebben geen mooie, maar wel een spannende en sportieve wedstrijd te zien gekregen. Na 5 minuten boekten de Middel burgers al succes door een doelpunt van Sinke (01). Het leek erop dat dit doelpunt beslissend zou zijn en Zeelandia naar de KNVB zou terug voeren. Maar het pakte anders uit. Tien minuten voor het einde maakte Schoenmakers hands binnen de be ruchte lijnen en de uitstekend lei dende scheidsrechter Assies besliste strafschop. Koen Minderhoud be lastte zich ermee en hij smaakte het genoegen zijn ploeg naar een gelijk spel (11) a naar later bleek, de KNVB te schieten. DFS nam door 2 doelpunten van Van der Graaf voor de rust al een 20 voorsprong tegen Domburg. Van de Graaf en Van Aartsen voerden de stand op tot 40 maar toen kwam Domburg aan hod. Via Houmes en Riemens werd de achterstand tot 42 verkleind. Van Aartsen scoorde echter opnieuw voor DFS (52), waarna Riemens de uitslag op 53 bepaalde. Aardenburg vierde een waar schut tersfeest. Met 10—1 werd Robur on der de voet gelopen. Bij de rust was het 30 door Trapman, Herman en Henry. Na de thee scoorden De Smet, Vermeire en Trapman (3 x) waar door de voorsprong 80 werd. Toen redde Vaes de eer (81) maar Her man en Henry maakten er hierna nog dubbele cijfers van (101), Luc- tor kwam tegen Schoondijke door treffers van Seen en Pijcke met 02 achter te staan. Moison bracht de ruststand op 12. Dezelfde speler bracht hierna de ploegen naast elk aar (22) en nadat De Mol Luctor een 32 voorsprong had bezorgd bo gen Kornelis en De Wever die weer am ten gunste van de bezoekers (34). Kort voor tijd Benutte Traas een strafschop om de balans in even wicht te brengen (44). Lewedorpse Boys versloeg Htster- loo met 52. Door De Deckere kwa men de bezoekers al in de eerste mi nuut op 01 maar De Baar en T. Menhere brachten de ruststand op 21. De Baar (2 x) voerde de stand naar 41 voor Bracke er 42 van kon maken. Even voor het einde be paalde De Baar de uitslag op 5—2. Noorm. Zeelandia Schoond. Domburg Aardenh. DFS 22—34 22—33 21—28 21—28 19—24 18—21 Luctor Lewed. B Hoolfdpl. Huls ter 1. Robur Patrijzen 20—16 20—16 20—16 21—16 21—11 21— 3 in de 3e klas B werd Breskens 4 kampioen door een 30 overwinning op de enige concurrent Philippine 2. TERHOLE De door de wandel sportvereniging Beatrix Terhole ge organiseerde wandel wedstrijd ter ge legenheid van het 5-jarig bestaan is een groot succes geworden. Begun stigd door een warme meizon gingen er bij het vertrek ruim 400 wande laars en wandelaarsters van start, die allen voordat zij de polders in- zwermden eerst een rondgang door het dorp maakten. Nadat de jury alles had berekend kon burgemeester Van Hootegem de prijzen aan de winnaars overhandi gen na eerst de wandelaars en mede werkers te hebben toegesproken. Vooral de organisators de dames Hil- laert en Dobbelear kregen een spe ciaal woord van dank. De uitslag was: 5 km-groep: 1. Jeugdbelang, IJzendijke; 2. Honte nisse, Kloosterzande; 3. W.S.V. Bea trix, Terhole. 10 km: 1. Hontenisse, Kloosterzande, 2. W.S.V. Beatrix, Terhole; 3. S.V.S.V. Biezelinge. 15 km: 1. S.V.S.V. Biezelinge; 2. W.S.V. Hontenisse, Kloosterzande; 3. T.I.T. Sas van Gent. (Van een oM«r voetbalmedewerkers) TERNEUZEN In de eerete klas van de zaterdagcompetitie in de KNVB afdeling Zeeland is Hoek kam pioen geworden. De leiders lieten er in Zierikzee, tegen Mevo, geen twijfel over hun kracht bestaan. Met 04 trokken de Zeeuwseh-Vlamingen aan het langste eind. Zoals verwacht werd kon Veere het tegen de Arne- muiden-reserves niet redden. Met 34 trokken de reserves aan het langste eind. Toch werd het voor Veere geen slechte dag, want niet al leen Mevo verloor maar ook Beve landers en VCK. Eerstgenoemde met 7—3 van Wemeldinge en de Koude- kerkse ploeg met 31 van Meeuwen 2. Veere heeft nu nog één puntje no dig om zeker te zijn van promotie, 's Heer Arendskerke kreeg met 04 klop van Zeeland Sport. Middelburg hield Kats met 42 onder de duim. In de 2e klas A werd Ni< uwdorp kampioen en in de 3e klas C was de titel voor Sluis. 's Heer Arendskerke keek bij de rust tegen Zeeland Sport al tegen een 0—1 achterstand aan door een doel punt van Crucq. Na de thee voerden Van der Kraan (2 x) en Marijs de stand naar 04. Bij de rust stond VCK, door doel punten van Faasse en Dingemanse, tegen Meeuwen al met 20 achter. Wisse scoorde hierna wel tegen (2-1), maar via Faasse werd het tenslotte 3—1. Mevo gaf tot aan de rust uitste kend partij. Door een doelpunt van 't Gilde was de ruststand 01. Na de hervatting voerden Van Driel, Kiel en De Feyter de stand op tot 04, waardoor Hoek kampioensfeest kon vieren. Middelburg had nogal wat moeite met hekkesluiter Kats. Pluijmers opende de score (10) maar na rust boog De Jonge deze achterstand om in een 13 voorsprong. Door Pluij mers, Polderman en Dirven werd het tenslotte toch 42 voor Middel burg, Veere had het, zoals verwacht, heel moeilijk tegen Arnemuiden 2. Het werd een prima wedstrijd. Marijs buitte een misverstand uit (01) maar Jobse scoorde tweemaal en bracht de ruststand op 21. Via Ma rijs en Meulmeester werd het toen 23 voor de bezoekers, maar Ha- rinck kon uit een strafschop de ba lans weer in evenwicht brengen. Drie minuten voor het einde gaf Van Bei zen de bezoekers opnieuw een voor sprong (34) die niet meer uit han den werd gegeven. Wemeldinge schoot binnen 25 mi nuten door doelpunten van De Jon ge (2 x), Bruijnooge en Gijsel (2 x) de stand naai' 5—0. Koole zorgde voor 51 maar bij de rust was het atraf in de -1 had 6i doordat Minnaard een schop benutte. Nadat Gijsel tweede helft de stand tot 7- opgevoerd konden Mullié en Clement de score voor Bevelanders nog wat draaglijker aanzien geven. ZATERDAGVOETBAL AFD. ZEELAND EERSTE KLAS Hoek Arnni. 2 Veere Mevo VCK Wemeld. 1935 Beveland. 2029 Middelb. 21—25 's-H. Ar. 21—23 Meeuw. 2 21—21 Ze»l, Sp. 21—21 Kats 20—19 21—19 20—17 20—15 20—15 20— 5 (Van onze biljartmedewerker) VLISSINGEN In de sporthal te Vlissingen zijn zondagmiddag de laat ste partijen gespeeld van het drieban- dentoernooi. Veertien dagen geleden waren zestien spelers afkomstig nit de districten Walcheren en Znid-Be- veland aan dit toernooi begonnen. Zondagmiddag bekampten de aeht best geplaatsten elkaar voor de titeL De einduitslag luidt: J. Goense, Ovezande 206 291 0.704 11 G. Blom, Goes 194 321 0604 10 J. van de Guchte, Driewegen 190 311 0.610 8 A. Vogel, Middelburg 178 314 0.566 6 F. C. van Jole, Middelburg 193 271 0.712 T P. Bruynzeel sr., Kloetinge 155 397 0.504 4 J. Schones, Middelburg 158 320 0.493 4 C. de Jonge, Heinkenszand 179 351 0.484 4 (Van een onzer voetbalmedewerkers) GOES De uitslagen van de in dit weekend gespeelde wedstrijden in de juniorencompetitie van de KNVB al- deling Zeeland luiden Vlissingen A 1-Goes A 1 62: Terneuzen A 1- Steen A 1 50. Vlissingen A 1 be haalde door deze overwinning op Goes A 1 het kampioenschap van deze groep. (Van een onzer voetbalmedewerkers) VLISSINGEN Er zijn in Vlissin gen wat trainingsperikelen. Nadat bekend werd dat Vic Franssen niet meer bij de eersteklasser Vlissingen zou blijven en dat Bram Carol bij Zeeland Sport zou verdwijnen zijn er besprekingen gevolgd tussen Vic Franssen en Zeeland die resultterden in liet tekenen van een (voorlopig) contract tussen beide partijen. Eind vorige week kwam het (vooral voor Zeeland Sport) verrassende bericht (lat Franssen een contract zou heb ben getekend voor de tweedeklas ser Ede. Bij Vlissingen viel, na moeizaam onderhandelen, vrijdagnacht de be slissing. Bram de Smit, die jaren te rug Vlissingen op succesvolle wijze trainde, keert terug als trainer-coach. Hij zal daarbij assistentie krijgen van een of meer hulptrainers w.o. de oud-eerste-elftalspeler Jo de Waal. Ook bij de derde Vlissingse vereni ging, Walcheren, schijnt er trainings wisseling op komst te zijn. Na Strui- wigh kwam daar De Vriend in dienst maar het contract wordt niet ver lengd. Het is nog niet bekend wie de training bij deze vierdeklasser zal gaan verzorgen. (Van onze atietiekmedewerker) VLISSINGEN Met een overla den programma, 48 verschillende nummers, is zaterdagmiddag te Vlis singen het Zeeuwse atletiekseizoen geopend. De Districts Technische Commissie had aan de organiseren de vereniging Marathon 8 Zeeuwse kampioenschappen toegewezen. Ma rathon had maar liefst 40 nummers hieraan toegevoegd, hetgeen tot ge volg had dat verschillende nummers niet op tijd konden beginnen. Toch hebben de deelnemers en deelneemsters voor uitstekende wed strijden gezorgd, vooral bij de ju nioren kwamen enkele goede pres taties voor de dag. De zeer talent volle Cora Hofman van Schelde Sport-Terneuzen, zorgde reeds in de eerste wedstrijd van dit seizoen voor een recordverbetering op de 100 me ter meisjes A. Zij liep deze afstand in 12,3 seconden en verbeterde hier mede het reeds op haar naam staan de record met 0,1 sec. Cora Hofman moet zeer zeker in staat worden ge acht om dit seizoen de 100 meter binnen de 12 seconden af te leggen. Trijntje Smeenge van Dynamo verbeterde het record op de 800 me ter voor meisjes A met niet minder dan 4,5 sec. Het bestaande record stond op naam van Yvonne Kooy- man van Marathon met 3.32,8 min. Trijntje Smeenge deed over dezelf de afstand 2.28,3 min. Mary Bun van RKHAV overbrugde bij het speer werpen voor meisjes B een afstand van 25,14 meter en verbeterde hier- mede het op naam van Elly Boers staande record met 1,10 meter. Ook bij de jongens kwamen enke le goede prestaties voor. Zo sprong Kees Kloet van AV '56 als B-junior 6,19 ver, terwijl nummer twee bij de heren senioren, Harry Dost van Del ta Sport, niet verder dan 6,03 meter sprong. Ook kwamen de A-junioren niet verder dan 5,72 meter. Dezelfde Kees Kloet won ook het speerwer pen voor Jongens B met. 39,02 me ter en de 100 meter in 11,9 sec. Bij de heren was de 100 meter uitermate spannend; voor de jury was het moeilijk om een juiste uit slag vast te stellen, want Jan Terp stra van de KMA uit Breda. Hans van Straten van Schelde Sport en Harry Dost van Delta Sport gingen vrijwel gelijktijdig' door de finish. Jan Terpstra werd als eerste ge klasseerd met Hans van Straten op de tweede plaats en Harry Dost als derde met voor alle drie de lopers dezelfde tijd. De 3000 meter heren leverde een overwinning op voor de kleine Piet Vonck van RKHAV, die zonder eni ge tegenstand recht op de overwin ning afstevende. Vanaf de start ging hij in een hoog tempo er vandoor zonder dat Sjaak van Eekelen van Thor en Cas Mulder van Dynamo hierop enig antwoord konden ge ven. Bij het genoemde tweetal heeft Koos Oggel van AV '56 zich lange tijd kunnen handhaven, maar in de laatste ronden waa voor hem het tempo ook te hoog. Sjaak van Eeke len werd met ruime voorsprong op Cas Mnlder tweede. Tijd van Piet Vonck was 8.42,2 min. Ook werd er hevige strijd geleverd op de 800 meter voor jongens A, waar het Zeeuwse kampioenschap op het spei stond. Drie lopers gaven elk aar wel bijzonder weinig toe. Nadat niemand er veel voor voelde de kop te nemen, ging als eerste loper na een ronde Niek Flipse van AV '56 door de finish, maar spoedig bleek dat Sjaak Boeckhout van Zeeland Sport, Kees van Dalen van AV '56 en Jan Jansma van Zeeland Sport elkaar de titel fel zouden g'aan be twisten in de eindsprint. Sjaak Boeckhout van Zeeland Sport bleek de snelste te zijn voor Kees van Da len en Jan Jansma. De drie lopers hadden onderling slechts 0,1 sec. ver schil. Voor Boeckhout wend een tijd afgedrukt van 2.04,8 min., voor Van Dalen 2.04,9 min. en voor Jansma 2.05.- min. Niek Flipse van AV '56 behaalde eveneens een Zeeuws kampioenschap en wel op de 200 meter jongens A in de redelijke tijd van 23,9 sec. Bij de dames verdeelden de zus ters Schot op het discuswerpen en het kogelstoten de overwinningen. Bij het discuswerpen won Esther met 41,48 meter en bij het kogelstoten won Janny met 11,91 meter. Ella Deurloo van AV '56 won, zo als verwacht, het verspringen met 5,46 meter en behaalde hiermede ook een Zeeuwse kampioenstitel. Het laatste nummer van de mid dag, de 400 meter heren, werd een over-winning voor Klaas Sijp van AV '56, in een zeer redelijke tijd, gezien de eerste baanwedstrijd van het seizoen, van 51,9 sec. Tot veler verbazing liep bij de 800 meter jongens C de 48-jarige Staf Dobbelaere mee. Voor veel oude Zeeuwse atleten een bekende naam uit de veertiger jaren. Hij bleek nog over een uitstekende conditie en snelheid te beschikken, want hjj liep deze afstand in 2.22,7 min. Een pres tatie van deze oud-atleet die er ze ker mag zijn. EERSTI. DIVISIE: Veendam Swingen 3—1. TWEEDE DIVISIE: y.ED° FC WV 0. E0AD 4—1, Roda JC Wa- Velox - ZFC -1, Baronie - Heerenveen KWARTFINALES KNVB-BEKER "tesse - PSV 0—7. Nf)AnUNG C: Vitesse - NAC 0—2, nie FC Den Bosch °- Bar0" me Fort-Sitt 12, PSV - Roda JC 1"inrit .wburgia - Eindhoven 07, - un," Sport 2—0 FC' VW r,rn II 45 R RC w- -ei ngen De Graaischap - NEC 1—5. EERSTE KLASSE E: UNA DESK 01, Veerse Boys - Middelburg 02, Vlissingen - RKVVU 1—2, TOP - TSC 01, Sparta '25 - Helmond 00, RKC - Concordia SVD 0—2. TWEEDE KLASSE B: Vlijmense Boys - RWB 11, RAC - Terneuzen 21, Internos - Zeeland Sport 20 (Zeel. Sport degradeert), Alliance - VCW 1—0, RKTW - Rood Wit 3—2, Axel - Uno Animo 23. VIERDE KLASSE G: DIVO - VES '35 afg., De Schuttere - RKFC afg. VIERDE KLASSE H: Renesse - Hansweertse Boys 3—1. Zuid I, res. le klas: TOP 2TSC 2 0-0, Internos 2Vlissingen 2 1-2, De Valk 2—RKC 2 1-1, NAC 3—Veerse Boys 2 5-2, UNA 2De Spechten 2 3-0. Res. 2e klas: Terneuzen 2RBC 3 2-2, Zeeland Sport 2NAC 4 1-1, Roosendaal 2Baronie 3 3-2, Res. 3e klas C: Corn. Boys 2Mid delburg 3 2-0, RCS 2Alliance 2 2-2. le klas: Noormannen 1Zeelandia 1 1-1, DFS 1Domburg 1 5-3, Aar denburg 1—Robur 1 10-1, Luctor 1 Schoondijke 1 4-4, Lewed. Boys 1 Huisterloo 1 5-2. Res. le klas: Oostburg 2Walche ren 2 1-3, Vogelwaarde 2Middel burg 4 1-0, Renesse 2—Steen 2 3-4, Hontenisse 2Vlissingen 4 0-3, Zee landia 2—Zeeland Sport 3 1-0, Ter neuzen 3HW '24 2.0-0. 2e klas B: Goes 3Luctor 2 3-0, 's-Heer Arendskerke 3Hansw. Boys 2 3-2, Kruiningen 1—Kwadendamme 1 0-4, Dreischor 1Zierikzee 3 9-1, Cortgene 1Zonnemaire 1 2-5, DFS 2Domburg 2 3-2. 3e klas A: Koewacht 2Graauw 2 7-3, Ria W 2—Hulsterloo 2 0-0. 3e klas B: Corn. Boys 3Schoon dijke 3 3-3, Terneuzen 6—Vlissingen 5 4-3, Breskens 4Philippine 2 3-0 (Breskens 4 Kampioen). 3e klas C: Zeeland Sport 4Luctor 3 1-0, Noormannen 2Volharding 2 7-3, RCS 4Patrijzen 2 1-9, Zeelan dia 4Zeelandia 3 0-4, Walcheren 3 Lewed. Boys 2 0-2. 3e klas D: Volharding 1Dreischor 2 4-1, Kwadendamme 2Patrijzen 3 1-2, Robur 3—Goes 4 0-4, SVOWK 1 Hansw. Boys 3 4-2, RCS 3Zonne maire 2 17-0. Roda Boys 26. Woudrichem - SVV 31, Seolto - Smerdiek 02. BEKERRONDE: Chrislandia - Nivo Sparta 00 (Chrislandia wint n.s.), Wijk - SSC '55 05, Meeuwen - Zwa- luwse Boys 41, Wissenkerke - Din- teloord 53, Wilhelmina '26 - Good Luck 2—1, Rust Roest - Sprang 23. LANDSCOMFETITIE: WOG - Ex celsior (M) 0—0, WVF - Spakenburg 2—2. DERDE KLASSE ZUID: Yerseke - HOOFDKLASSE: DAMES; Velo - Hygiëa 1010; Posterholt Zeeburg 6—3; Swift - Niloc 8—13; Walche ren PSV 9—8. HEREN: AHC '31 - Aalsmeer 15 17; Sittardia - Operatie '55 1115; ESCA - Niloc 179; Olympia - At- tila 1414. OVERGANGSKLASSE B: DAMES: Beatrix DES '57 109; Athleta - Olympia afgelast. HEREN: Swift (Helm.) Poster- holt 5—10; Tonido - PSV 2 8—18. DISTRICT ZUID B: DAMES le KLAS: EBHV - Volt 8-1; Ware Di - SOA 93; Olympus - EVV 37. HEREN le KLAS: Walcheren - EBHV 8—11; Were Di - Dongen 19 20; Rapid - Fortuna 412. DAMES 2e KLAS: EBHV DVS 44; Terheijden SOA 2 6—8. HEREN 2e KLAS A: SOA Desk 10—8. HEREN 2e KLAS B: Tonido 2 - Olympus 2 12—5; Hellas EMM 2 256, Hellas kampioen; Marathon - Fortuna 2 711. AFDELING WEST-NOORD-BRA- BANT: HEREN le KLAS ELF HANDBAL: Volt 2 - Desk 2 11—8. DAMES le KLAS ZEVENHAND BAL: Riel Beatrix 32; Heerle - Be Fair 70; Tachos - Break Out 8—7. HEREN le KLAS ZEVENHAND BAL; Tachos - Internos 1615; We re Di Avanti 2119. DAMES 2e KLAS B: Tachos 2 - GHV afgelast. DAMES 2e KLAS C: Beatrix 2 - SOA 3 20—9; Internos - EBHV 3 af gelast. HEREN 2e KLAS A: Groene Ster - Heerle 2314; Velocitas 2 SOA 3 14—14. HEREN 2e KLAS B; Break Out 2 - Blauw Wit 2-afgelast; Beatrix 2 - DVS 47. HEREN 2e KLAS C: Blauw Wit - Taxandria 2 20—6, Blauw Wit kam pioen: Volt 3 Stokhasselt 1810. AF??LING ZEELAND: HEREN e KLAS ELFHANDBAL: Marathon 2 - Fortuna 3 12—8; Olympus 3 - Hellas 2 afgelast. P le KLAS ZEVENHAND- BAL. LMM - Walcheren 2 105- Olympus 2 - Hellas 1-4; Zld. Sport' - Fortuna 84. tt2e KLAS: Hontenisse - thonV 1—ÊT3' Scilelde Sport - Mara-

de Stem | 1969 | | pagina 13