„Zo gezellig wil ik 't thuis óók!" meer meubelen Cur MR. BEC] Alle meubelen in alle stijlen dat weet u: dat is Van der Meer. Maar er is iets dat u nög niet weet. Dat moet u gezien hebben. Hoe in die wereld van meubelen elke bank, stoel, kast tot zijn recht komt. Hoe élke kamer zijn aparte sfeer ademt. Hoe al die kamers (600 maar liefst in Meubelstad Utrecht) voor u openstaan. U bent vrij. Vrij om in en uit te lopen, om te kopen of niet te kopen. U voelt zich thuis: die wereld van meubelen is 'n wereld van gezelligheid. En u verzucht: „zo gezellig wil ik 't thuis óók!" Dat lukt! Want deskundige adviseurs staan voor u klaar, bekwame meubelvaklui brengen u alles thuis en Van der Meer geeft u drie jaar volle garantie op kwaliteit en afwerking. Maar zover is het nog lang niet. Kom nu eerst eens rustig en ongestoord genie ten. Morgen al. (Als het mag storen we u alleen even voor een lekker kopje koffie.) Tot morgen? Gezellig als u komt. zeeland (Van een TILBURG - Nai gezocht naar opei het conflict tussen ten in Tilburg dui Bankstel met draaibare fauteuils op chroom voet, moderne bekledingsstof in kleur naar keus 695,-. Salontafel met travertin blad 158,- Slaapkamer, berken met polyester front. Driedeurs kast 358,-, ledikant met 2 nachtkastjes 257,-, toilet tafel 133,-. Kompleet met toilettafel 748,- Fauteuils op draaibare chroomvoet. Gestoffeerd met dekoratieve struktuurstof, zitkussens keerbaar. Breed model 295,-; slank model 275,- Eethoek: tafel wit laqué, 110 cm. 145,-; stoel wit laqué met beklede zitting in diverse frisse kleuren 54,-. Kompleet met 4 stoelen 361,- Biedermeier eethoek, mahonie met acrylvelours be kleding. Tafel met bloemmahonie blad 110 cm. Kompleet: tafel met 4 stoelen 582,- Bureau, groen of rood gekleurd essen, witte laden, aan de voorzijde praktische boekenberging, 110x55 cm. 134,-. Bij passende fauteuil met biezen zitting 99,- Slaapkamer, wit laqué. Driedeurskast 471,-, ledi kant met 2 nachtkastjes 369,-, toilettafel met 3-deli- ge spiegel 200,-. Kompleet mèt toilettafel 1.040,- Hoekbankstel, dralonvelours, zit- en rugkussens keerbaar. Kompleet: 3-zitsbank, 2-zitsbank en fau teuil 1.400,-. Biedermeier salontafel, blad bloem mahonie 90 cm. 198,- Salonkast, echt palissander of teak, met verlichting, bar en TV-plateau, breedte 215 cm. Palissander 1.200,-, teak 999,- Bankstel met 1 hoge en 1 lage fauteuil op draai baar onderstel, zweeds ontwerp. Sterke struktuur stof. Kompleet 681,-; hoge fauteuil 168,-; lage fauteuil 141,-. Salontafel met teak of palissander blad, chroom onderstel 140,-/158,- Salonkast, echt teak, met verlichting, bar en TV- ruimte achter schuifdeur. Breedte 215 cm. 691,- Wengé eethoek: dressoir met wit laqué front, 200 cm. breed 637,-; tafel met wit kunststof blad, 85 x 165 cm. 225,-; stoel, massief wengé met biesmat zitting 145,-. Kompleet met 6 stoelen 1.095,- Bankstel met bijzonder zitcomfort. Exklusieve weef stof met keerbare kussens 1.995,-. Salontafel, 140 x 55 cm., teak met chroom onderstel 260,- Schommelstoel, wit laqué 85,- „Meubelstad" Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem afrit Jutphaas. Rotterdam: Groothandelsgebouw, "Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74 (modern). Keizersgracht 590 (klassiek). Den Haag: Winkelcentrum „Waldeck", einde Laan van Meerdervoort. Rucphen (N.B.) Sprundelseweg 45. Heerlen: van der Spoorsingel 2. 109e jaargang no. editie voor Directeur: Dr. W. A. J. HoofdredacteurL leijend Hoofdkantoor Breda, Reigf Telefoon 22341. Postgiro KANTOREN ROOSENDAAl VERINGA (Van onze parlementaire r DEN HAAG Minister van Onderwijs en wetcnscl bereid zo vernamen w avond in Den Haag dins^ Tweede Kamer een verkla leggen over de gang van zak Hogeschool te Tilburg. Hij i: reid met de Kamer ovei beurtenissen in Tilburg te ren, als de Kamer dat wil. De voorzitter van de Kamerfractie van P.v.d.A., TJyl had gisterenmiddag vérklaring en debat verzo Inmiddels is minister Ver, en W.) bezig „alle inlichtb verzamelen over de gebeur rond de sluiting van de hot van Tilburg. Hij hoopt op b; die inlichtingen een beleid nen voeren „dat gericht is Curatoren vergaderden ur om tien uur aan een „geW zitten en gaat vanochtend convent werkte een bemid niet gekomen het te Iancerei Het curatorium is geneigd vaarden. President-curator mr, als de minister van Onderwijs zou willen inspannen een basi kan worden. Het verschijnsel van de erfeli heid heeft de mens al eeuw bezig gehouden. Op pagina starten wij een artikelense over dit „wonder van het ven". Rotterdam verhoogt uitkering» van de Bijstandswet. Zeela wacht af. Pagina 5. Peary Land: een uitdaging vo< de naar nieuws zoekende men Pagina 7. Franz von Papen op 89-jaric leeftijd overleden. Pagina De Kleine Stem-lezertjes kunne bloemen winnen voor hun mo der in onze tekenwedstrijd. P gina 11. In Naarden staat een vestingmi seum. Nog eenmaal zal daar ee kanon bulderen. Pagina 21. Pompidou: een De Gaulle in za formaat? Peilingen. Pagina 15. Evert van Tright geeft binnei kort de wereldpremière van ee werk van Stockhausen. Mense en Muzen. Pagina 17. °ok een jongerengroep in Bei gen op Zoom preekt de revolu be. 20 WIJ. Pagina 29. De laatste week van april is nie ongunstig geweest voor he Damrak. Pagina 27.

de Stem | 1969 | | pagina 26