Becel is goed voor gezonde bloedvaten. Zegt u dat iets? P belaagt uw wasgoedwsfbnt REMINGTON Misschien is in uw speciaal geval een ander Tapisom-Tapijt wel beter geschikt: bijvoorbeeld onze Tapisom-Conibrt-tegels! Tapisom-Ssoo Tapisom- Confort-tegels Sommer-Adviesaanvraag schone schijn bedriegt De Remington Selectric met de Regelknop. Klik Ceigen zuig* ul bet witte wil uit w jwosgeed. 24 DE STEM VAN DONDERDAG 1 MEI 1969 30 Taplsom alleen écht met het Tapizwijntje van Sommer, de fabrikant öók van Taplflex-vloerbedekking en Somvyl-tvandbekledlng. F Bes niet meteen ons nieuwe alleen om zijn verrukkelijke kleuren... Een strak nylontapijt, dat door speciale samenstelling niet-statisch, dus vuilaf- stotend,' is gemaakt. Daardoor..werden de ongekend MsblijvendeTcleuréii moge lijk. Het onderhoud? Alleen stofzuigen! Zeer lange levensduur. Ongevoelig voor vocht, dus ideaal, ook voor terrassen. Kleuren7uni,3gedessineerd,f34,-perm1. (met zelfplakkende vilten onderlaag) Van vrijwel onverwoestbaar naaldvilt, met 100% nylon looplaag op een extra dikke verende onderlaag. Deze tegels lopen lekker veerkrachtig en zacht. Mak kelijk in onderhoud. Tarten de drukst- belopen ruimten. Formaat 50 x 50 cm. In 10 warme kleuren, f 36,- per m2. Vul in. Knip uit. En zend in gesloten en veloppe, waarop links boven „Sommer- Advies", aan Sommer Nederland N.V., Antwoordnummer 1350 Asd, Badhoeve dorp. Geen postzegel opplakken c\ Naam Adres: Woonplaats ALLE PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF B.T.W. Naar welk soort vloerbedekking gaan uw gedachten uit? Voor welk vertrek Huisdieren? Gezinsgrootte Soort huis? Uw belangrijkste eisen t.a.v. vloerbedekking? Model Selectric 200 met inruil van oud elektrisch scheer- apparaat 73,50 (zonder inruil ƒ98,50). Selectric 300 ƒ94,- (zonder inruil 119,—). Selectric is het enige scheer- apparaat met EMA EUR Bloedvaten hebben we allemaal. Dat bete kent dat Becel ook goed is voor u. U ge bruikt Becel als een gewone margarine. Gewoon op tafel. Het smeert zachter dan gewone margarine. Dat wel. Het smaakt ook lekkerder dan gewone margarine. Dat ook. Verder is het een gewone margarine, maar .dan heel gezond. Omdat het 50-55% meer voudig-onverzadigde vetzuren bevat. Want het is bereid met ca. 90%zonnebloemolie. Daarom is Becel zo goed voor gezonde bloedvaten. En dat zegt u wel degelijk iets. Wilt u een gefundeerd Sommer-advies, afgestemd op uw persoonlijke wensen en omstandigheden? Zend dan onderstaand adviesaanvraagformulidr ih. Er is een Sommer-advies over elke kwaliteit Tapi- som.Voorelk soort huis.Voor elke ruimte en elke leeftrant. De garantie dat er precies die Tapisom in uw huis komt te liggen die in uw geval de verstandigste is! Plantaardige Becel bevat 50-55% meervoudig onverzadigde vetzuren. Vraag de Becel folder, Postbus 37, Rotterdam. No. 6, de schoonblaasstand. Om de Selectric weer net zo clean te maken als üw gezicht. Reeds een echte Remington "Special" voor f. 45,- met inruil van een oud elektrisch scheerapparaat of nat scheer gerei. (zonder inruil f. 55,-). klik Omdat er net zoveel verschillende baarden zijn als mannen. Daarom ontwierp Remington de Selectric. Met de regelknop. Met de regelknop kiest u de scheerstand die het meest geschikt is voor uw eigen baard. Klikklik. klik Met de regelknop klikt u de kolossaal brede scheerhoofden omlaag of omhoog, 't Is maar net wat voor baard u hebt. klik Elektrisch scheren is nu probleemloos. Met 4 Wikken maakt de regelknop een eind aan schraalheid en irritatie. Radikaal./ Als u gladgeschoren bent klikt u de regelknop. naar 5. De tondeuzestand. Voor even tuele snor en bakkebaarden. Waf is 'wit vuil'? In leidingwater zit kalk. Kalk, vuil en wasmiddelresten klonteren samen. Duizenden van die kleine klontjes zetten zich vast op de -vezels van uw wasgoed, Dat js het witte vuil. Dat is de constante belager van uw wasgoed, Het zet zich vast, kan dus niet meer wegspoelen. En u maar denken dat uw was schoon is. Begrijpelijk. Maar het is niet waar. Het lijkt alleen maar zo, In werkelijkheid is het vuil. Wit-vuii, Calgon 4- wasmiddel is dé oplossing Een wasmiddel alleen is niet opgewassen tegen de overmacht van het witte vuil. Ook al zit er vaak een ingebouwde waterontharder in. Is de hardheidsgraad van uw water hoog, dan gebruikt u noodgedwongen veel wasmiddel. Dat is niet economisch. Te veel wasmiddel geeft bovendien méér 'wit vuil'. U heeft bij elk wasmiddel Calgon nodig. Dat kunt uzèlf doseren, 'n Beetje Calgon bij het wasmiddel en hef witte vuil laat los.-Spoelt weg. u uw v/<?5 pqs <j.an echt schoon en zuiver kan zijn. Blijf dus geen wasmiddel bijgooien als het niet echt wast. Gebruik Calgon. Dan wast u zuinig. Dan wast u pas werkelijk schoon. En uw wasmachine profiteert ervan mee. Hij blijft vrij van kalkaanslag.

de Stem | 1969 | | pagina 24