Regionale politie gewenst Ons vlees is beter dan het vlees van anderen5' CPFAFF), Spijtlgdatwe linoleum niet vandaag hebben uitgebracht COMMISSARISSEN IN RAPPORT: Krommenie linoleum papier voor uw ^pen KVB en PCB akkoord mei c.a.o. streekvervoer Kan brillant groeten: heetman 55 Zeeuwsch-Vlaamse slagers Studio bleef wat steken in experiment Statenfractie KVP bezoekt Oostburg r Lokaal Bestuur Tob niet langer. Ruil uw oude naaimachine in. Schaf u de moderne Pfaff aan. 248,- tot 881,- Pfaff Naaimachinehuis W. RIKKEN N.V. EHBO-wedstrijd in Vlissingen Tafeltennis Kansen van St.- Aloysius zijn verkeken Olie op Westersclielde Sfelf u zich eens voor dat we linoleum niet in 1899 maar vandaag hadden geïntroduceerd. En u morgen 't nieuws in uw ochtendblad zou lezen. In de trant van: Krommenie brengt vloerbedekking die een leven lang meegaat! Sensatior nele ontwikkeling op vlperbedekkings- i gebied! Uniek materiaal voor uw vloer: brandt niet, slijt niet, pluist niet, vlekt niet. ErfZ. Enz. Waarschijnlijk zoudf u uw man aan stoten en verzuchten: Hè, hè, onze vloer bedekkingsproblemen zijn opgelost. En iedereen zou z'n, ouderwetse vloer bedekking aan de vuilnisman meegeven om voortaan zorgeloos te leven op het hy permoderne linoleum. De huisvrouw zou meer tijd voor haar ge?in hebben, omdat ze minder aandacht hoefde te besteden aan haar vloer. Haar echtgenoot zou zich lekker ontspannen voelen omdat-ie af en toe rustig wat as van z'n sigaar zou kunnen morsen. En de kinderen zouden zich fijn kunnen uitleven omdat de vloer tóch niet stuk te krijgen was. Helaas, Krommenie heeft z'n lino? leum afin 1899 uitgebracht. En daarom denken sommige mensen wel eens dat 't een tikkeltje ouderwets is. Kunnen wij 't soms helpen dat we onze tijd zo ver vooruit waren? Onvoldoende hulp verlening J DE STEM VAN DINSDAG 29 APRIL 1969 5 (ADVERTENTIE) Dat kan bij ons. U koopt een ring met een kleine brillant. Deze steen kunt u telkens ruilen voor een grotere. U hoeft dan alleen het verschil bij te betalen. Zo krijgt U geleidelijk, zonder grote uitgaven ineens, een steeds edeler en kostbaarder sieraad. Wilt u meer weten over dit aantrekkelijke systeem? Wij zullen het u graag vertellen. solitair ringen met 1 steen In prijzen van 125.-, 200-,325.-en hoger. edelsteenkundige f.g.a. diamantexpert g.i.a. ESËH9 LIJNBAAN 92 tel 116670 filiaal oostzeedijk 155-157 rotterdam (Van een onzer verslaggevers) HULST In een persbericht komt de algemene Nederlandse slagershond, n.a.v. de vorige week in De Stem verschenen publicaties, tot de conclusie dat de vleesprijzen in Zeeuwsch-Vlaanderen zo hoog zijn omdat de kwali teit van het vlees beter zou zijn dan elders in het land. Door de consument in Zeeuwsch-Vlaanderen worden, aldus de bond, zware eisen gesteld aan de slagers, eisen die hun uitwerking hebben op de prijzen. De bond schrijft letterlijk: „N.a.v. diverse persberichten over o.a. de vleesprijzen in Zeeuwsch-Vlaanderen, informeerde de algemene Nederland se slagershond bij instanties en leden naar de prijzen, mogelijke oorzaken van prijsverschillen enz. De algeme ne Nederlandse slagershond komt tot de conclusie dat Zeeuwsch-Vlaande ren geen duurte-eiland is t.a.v. vlees en vleeswaren, tal van factoren in aanmerking nemend. Vooropgesteld dient te worden dat vlees een veel heid van soorten, benamingen en kwaliteiten kent. Hetzelfde geldt t.a.y. vleeswaren. Vergelijken van prijzen zonder daarbij de kwaliteit door objectieve deskundigen te la ten beoordelen zal doorgaans onjuis te conclusies tot gevolg hebben. Des kundigen (objectieve) zijn o.a. te vin den bij het Nederlands centrum voor vleestechnologie in Zeist (afdeling van T.N.O.) en het slager vakonder wijs (S.V.O.) te Utrecht. Als gevolg van enorme exporten in de varkens vleessector. en sterk teruggelopen in voer waar het rundvlees betreft, be weegt het prijsniveau in de vlees sector zich het laatste half jaar prak- (Van onze correspondent) MIDDELBURG Als laatste in le reeks voorstellingen „Heden- gs otneel" werd in een overbe volkte Middelburgse Schouwburg door het gezelschap Studio „Tuin der lusten" van Fernando Arrabal op- {evoerd. We weten dat Studio een experimenteel-gezelschap" is en «tt heeft ons al enkele malen ver tast met zeer goede voorstellingen van hedendaagse schrijvers. Deze keer haddien wij helaas een uuetje de indruk, dat men in het experiment was blijven steken. We onnen dat misschien gedeeltelijk het stuk wijten, dat beslist heel '■'ut minder sterk is als „De Archi ll en de keizer" dat we het vorig Jaur te zien kregen. Het is moge- dat het centrale probleem in het *uk (voorzover het over het verha- ler.de gedeelte va de inhoud gaat) onsi als „gewone" meinsen niet aan breekt: het gevecht van een jonge •vouw tussen een lesbische liefde bot een jeugdvriendin, en haar rffde tot de geheimzinnige Teloc. kot zijn allemaal „misschiens", baar zeker is, dat het hele geval ons in zijn totaliteit niet over nam. De regie van Lodewijk de "OW maakte de nachtmerrie van orabal zo onwezenlijk mogelijk, ."at is duidelijk dat het voor de acteurs een zeer moeilijke opgave 'ord, om hun rollen waar te ma- en in het algemeen mogen we *Sgen, dat zij daar toch nog vrij jj*d in geslaagd zijn, al konden zij 'c bovengenoemde nadelen niet weg- Wen. Wie daar nog het meest in 'jaagde was Carol van Herwijnen '«Teloc. Hij wist, ondanks de be- Mongen van schrijver en regis- jbar, van deze gedroomde man een fetisechte droomfiguur te maken een geweldige soepelheid van 'om en beweging. Datzelfde gold in bfdere mate voor Marielle Fiolet ^«de hoofdpersoon Lais. De aap- Zenon werd aannemelijk ver- door Ad van Gessel, een zeer lelijke opgave, omdat hij gestaltg t geven aan een figuur die al maar puur faratasieprodukt was ten kans kreeg zijn „symbool- voldoende tot uitdrukking te komen. De jeugdvriendin Mi- A gespeeld door Al gespeeld door Willeke van mmelrooij kwam voor ons pas echt l/'oven, toen ze zich getransfor- ?®d had in een andere Medousa. spel dus bij een stuk, dat ons helemaal in zijn greep heeft krijgen. A. Hellwig. tisch continu in opgaande lijn. De gemiddelde consumentenprijzen voor vlees van het centraal bureau voor de statistiek zijn niet gebaseerd op winkelprijzen in Zeeuwsch-Vlaande ren. Doorgaans wordt in Zeeuwsch- Vlaanderen een bijzonder goede kwa liteit door de slagers grossier- gele verd. Alleen op grond daarvan zul len de gemiddelde vleesprijzen in Zeeuwsch-Vlaanderen hoger moeten liggen dan het landelijk gemiddelde. Voorts zijn er bijna geen streken in het land waar de eis van „mager vlees" zo sterk, van invloed is op de prijzen als in dit gebiedsdeel. Ook worden door de consument hier bij zonder hoge eisen gesteld t.a.v. het uitvliezen; een tijdrovend en arbeids intensief, dus prijsverhogend werk. De arbeidsintensiviteit ligt per m2 hoog. Een minderheid van de slagers slacht nog in het eigen bedrijf. De meeste grossieren, plaatsen, regio naal, doch ook vanuit Roosendaal, Breda, Den Haag. Rotterdam, Assen, Goes, Midelburg, Harderwijk enz. Vooral varkensvlees komt /eelal el ders uit het land. Vanzelfsprekend werken de transportkosten door in de in- en verkoopsprijs van de slagers. In Zeeuwsch-Vlaanderen is weinig vraag naar kalfsvlees, zodat verge lijking van prijzen voor deze vlees soort geen enkele maatstaf biedt voor het prijsniveau in Zeeuwsch-Vlaande ren in vergelijking met de rest van het land. Weekeind-aanbiedingen zijn geen basis voor prijsvergelijking. Hoe liggen de prijzen voor de rest van het assortiment? De aanbiedingen zeggen weinig of helemaal niets om trent de kwaliteit. Mager rundvlees is een wijd begrip. Hoe is de sa- menstellings kwaliteit van „verse worst en verse worst"? Vanzelfspre kend komt dat in de prijs tot uit drukking. Veel bedrijven noteren zeer uiteenlopende prijzen voor verschil lende soorten „mager vlees", en heb ben meerdere kwaliteiten vleeswaren van dezelfde soort. o.a. cervelaat. le verworst en ham. Doorregen lappen ondervinden in diverse plaatsen wei nig vraag, hetgeen zijn uitwerking heeft op de prijzen voor andere soor ten. In de slagerij wordt doorgaans weinig meer door Belgen gekocht in Zeeuwsch-Vlaanderen, sinds enkele maanden. Sommige artikelen zijn momenteel duurder dan in België. Kwalitatief is het Nederlandse produkt beter. Voor verpakt vers vlees krijgt door de con currentie van de slager in dit ge bied nog weinig voet aan de grond. Verkoop van vlees door het grootwin kelbedrijf heeft elders in het land doorgaans niet prijsverlagend werkt. Het voeren van bietenkoppen is de oorzaak van veelal zeer rijp vee, was kostenverhogend werkt voor de ge- en verbruikers van vlees. Vet vee, wat kostenverhogend werkt voor bezorgen, wat een deel van de sla gers ten gerieve van hun klanten nog doet, vergt veel extra arbeid en werkt kostenverhogend!! NASCHRIFT REDACTIE Met opzet hebben wij in onze vo rige publikaties niet gerept over kwa liteit. Omdat wij in tegenstelling tot de slagershond niet zouden durven suggereren dat de kwaliteit van het vlees elders in het land minder is dan in Zeeuwsch-Vlaanderen. Wij vragen ons overigens wel af of de Zeeuwsch. Vlaamse slagers hun sortering met moeten uitbreiden met goedkoper vlees, zodat hun klanten een grotere keuzemogelijkheid krijgen. (Van onze correspondent) OOSTBURG De KVP-fractie van de Provinciale Staten in Zeeland zal op uitnodiging van de KVP Sta ten Kring thuis op 9 mei om half 8 een gespreksavond bijwonen in ho tel Du Commerce te Oostburg. Eveneens zullen aanwezig zijn de Standsorganisaties uit W.-Zeeuwsch- Vlaanderen. Men wil een gedachten- wisseling hebben over de problema tiek in de Statenkring thuis. (Van een onzer verslaggevers) BREDA De ruim honderd Nederlandse hoofdcommissa rissen en commissarissen van politie willen een regionale po litie, waarin de gemeentelijke korpsen en het korps van de rijkspolitie moeten opgaan. Deze regionale politiekorpsen zouden zeker uit vijfhonderd man moeten bestaan om goed te kunnen functioneren; om van een ver antwoorde, efficiënte vervuiling van de politietaken, inclusief een re delijke specialisatie op verschillend gebied, verzekerd te zijn". Dit staat in de „Beschouwing over de organisatie van de politie", een discussiestuk samengesteld door het Landelijk Contact van Hoofdcommissarissen en commissarissen van Gemeentepolitie in Nederland. In de beschouwing wordt verder gewezen op de noodzaak van een aan merkelijk sterker centraliseren van het beheer van de politie. Hoewel deze opmerkingen worden gemaakt in het kader van de zo zeer nood zakelijk geachte schaalvergroting bij de politiediensten, zijn de (hoofd) commissarissen overigens tegenstan ders van één, gecentraliseerde, natio nale politie. De in het raamplan geschetste ver groting zou voor de meeste politie korpsen in Nederland van ingrijpende betekenis zijn. Tientallen kleinere steden zouden een reeks van voorde len hebben van een beter geoutil leerde regionale politie. Momenteel zijn er in Nederland nog maar vier steden, waar het politiekorps uit meer dan vierhonderd man bestaat. De laatste jaren is de politie ener zijds oog in oog komen te staan met een misdaad die zich van gemeente- of landsgrenzen maar weinig meer aantrekt; een verkeer dat van steeds grotere allure wordt, en ze wordt anderzijds geconfronteerd met grote technische ontwikkelingen, urbanisa tie en met de hiermee verband hou dende behoefte aan nieuwe bestuurs vormen; ontwikkelingen die ook van de politie een andere aanpak vragen. De grote meerderheid van de leden van het Landelijk Contact is geen voorstander van één nationale politie, omdat o.a. „een belangrijk deel van het politiewerk steeds een lokaal ka rakter en een lokale betekenis zal houden" en omdat „zich in de samen- Leving een proces van democratise ring en individualisering voltrekt, waarmee bij het organiseren van de overheidstaken rekening moet wor den gehouden". Men wil de politie zo dicht mogelijk bij de bevolking houden. Vooral op het punt van het beheer valt er, volgens de (hoofdcommis sarissen veel te regelen en sterk te centraliseren. Nu nog kunnen zaken als werving, opleiding, kleding, be wapening, uitrusting, keuring e.d. nog door elk korps afzonderlijk worden behartigd. „Daarenboven," stelt men in het rapport, „is er dringend behoefte aan landelijke voorzieningen op het ge bied van voorlichting en research en is er wetenschappelijk speurwerk ten behoeve van de politie nodig op het gebied van de gedragswetenschap pen". Landelijke coördinatie is ook nodig, zo vinden de (hoofd)commissarissen, op het gebied van uitrusting van de recherche en het gebruik van tele- eommunicatiemiddelen. Zij denken ook aan het gebruik van computers voor het politiewerk. De opperste politiechefs in Neder land vinden het tevens gewenst dat de verantwoordelijkheid voor de po litie niet langer in handen is van twee, maar van één minister. Het bestuurlijk gezag over de politie zou door middel van een Regionale Poli tie Commissaris tot stand gebracht kunnen worden. De burgemeester zou sleutelfiguur moeten blijven tussen politie en plaatselijke samenleving, zo stellen de (hoofd)commissarissen zich voor. De hele opzet is zodanig gedacht dat hij zo doelmatig mogelijk is voor handhaving van openbare orde, uit oefening van het verkeerstoezicht en de bestrijding van de criminaliteit. Doelmatige bestrijding van de crimi naliteit stelt als eis een centrum, waar voldoende politiemensen aan wezig zijn om vrijwel alle vormen van de criminaliteit het hoofd te bie den. In principe zou de regio-politie zoveel mankrachten en hulpmiddelen moeten kunnen opbrengen dat hulp van buiten de eigen regio niet nood zakelijk is, aldus het Landelijk Con tact-rapport. V Men laat zich niet uit over de vorm van de verdeling van het land in politie-regio's, ook niet over de ter mijn, waar binnen men de gedachte schets uitgewerkt zou willen zien. HET PRODUKTSCHAP voor 'Sierge wassen heeft medegedeeld dat inmid dels 145 aanmeldingen voor het lid maatschap zijn binnengekomen voor de dezer dagen opgerichte coöpera tie van handelaren en producenten van hyacinten. (ADVERTENTIE) Bij aankoop van een Pfaff zigzag •machine kan immers in de meeste gevallen uw oude naaimachine, ongeacht welk meih, worden ingeruild! Bespreek deze mogelijkheid eens in een Pfaff-zaak. ons zigzag-programma loopt van elektr1sch. compleet met koffer BERGEN OP ZOOM: Kortemeestraat 17 TERNEUZEN: Nieuwe Diepstraat 23 Verder verkrijgbaar bij: tel. 01640-5878 tel. 01150-2294 A C BAST1AANSE H. A OE BREUCK G. HEME1.AAR: G. HEME1.AAR: Papegaaistraat 4, Goes B. F. v Waesberghestr. 16 Hulst Nieuwendük 29, Vlissingen Langeviele, Middelburg tel. 01100-7476 tel. 01140-2215 tel 01184-3729 tel. 01180-5241 (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN De tweejaarlijkse EHBO-wedstrfjd om de Dr. van Gel derbeker zal dit jaar worden gehou den in de Scheldezalen aan de Vlis- singse Dishoekstraat. Aan het duel doen de beste EHBO- ers uit Zeeland mee. De Kath. Nat. Bond, die met het Roode Kruis en de Kon. Ned. Ver. voor EHBO aan de wedstrijd deelneemt zal worden ver tegenwoordigd door de afdelingen Hulst en Westdorpe. Van elke bond komen er twee ploegen. (Van een onzer verslaggevers UTRECHT De besturen van de katholieke en protestants-christelijke bonden van vervoerspersoneel zijn gisteren onder protest akkoord ge- gaa met een verleniging van de CAO voor het streekvervoer met twee maanden. De Nederlandse bond van vervoerspersoneel wees echter een dergelijke wijziging af. De N.B.V. houdt op 2 mei een protestvergade ring. De leden van de confessionele bon den hebben geëist dat per 1 januari 1970 gebruik zal worden gemaakt van de openbreekclausule in de CAO als dè loonontwikkeling daartoe aanlei ding geeft. (Van onze tafeltonnismedewerker) MIDDELBURG De verre uitwed strijd naar Roelofarendsveen waar werd aangetreden tegen de Treffers 2, heeft voor het Zeeuwse tafeltennis- team van St. Aloysius niet het ge wenste resultaat opgeleverd. Toch werd er behoorlijk partij ge geven en werden er meerdere par tijen in drie games beslist. De tegen partij was echter sterker en drukte dit tenslotte uit in een forse 91 zege. Hierdoor is St. Aloysius 1 praktisch kansloos geworden voor de promotie daar Maasvogels en Hunter '25 3 ge lijkspeelden en dus ieder weer een belangrijk punt verzamelde. In deze promotiegroep overgangsklasse be zet Maasvogels thans na drie wed strijden de eerste plaats met 5 pun ten. Hunter '25 3 is tweede met 4 pun ten, terwijl de Treffers 2 2 punten heeft verzameld. St. Aloysius kwam nog niet tot puntenwinst. TERNEUZEN Zaterdagmorgen werd geconstateerd dat tussen „Het Schulpenhoekje" en de Griete, over epn lengte van ruim een kilometer olie tegen de diikglooiing lag. Leden van de Oost-Zeeuwsch Vlaamse vo gelwacht „De Steltkluut" troffen een zwaan aan, die er slachtoffer van was geworden. Door welk schip van was geworden door welk schip de olie op de Westerschelde geloosd is, is niet bekend. (ADVERTENTIE) Prachtige kleurenfolders bij uw woning- „./"""•jnnchfer of rechtstreeks op aanvraag bij Postbus 13, Krommenie. In uw uitgave van 14 april jj. publiceerde u een bericht onder de kopregel „Gewonde bij ongeval in Huiten". Met verwijzing naar dit bericht kan ik u ten eerste mededelen dat ik de betreffende bestuurder ben ge weest, maar dat ik persoonlijk niet maar wel mijn echtgenote in het St.- Ignatiusziekenhuis alhier wend op genomen. Ikzelf werd na behandeling in dat ziekenhuis naar huis gezonden. Ten aanzien van de behandeling en de opname van mijn vrouw in bedoeld ziekenhuis dacht ik dat het nuttig was u in kennis te stellen van de volgende toedracht. Op zondagochtend 13 april j.l. te pl.m. 7.30 kreeg ik een ongeval met mijn auto en kwam na diverse bot singen met verkeerspalen enz. in de rechterberm van de weg Tilburg- Breda terecht, nadat ik bovendien verschillende malen was gekanteld. Mijn vrouw en ik zijn samen uit de totaal vernielde auto geklommen met behulp van een toegeschoten hulp vaardige man. Mijn vrouw bleek met diverse kaakfracturen en diverse an dere verwondingen er het ergste aan toe te zijn. Ikzelf bleek later een her senschudding en eveneens diverse verwondigen te hebben opgelopen. De hulpvaardige man heeft toen mijn vrouw tussen hem en mij ingenomen en gedrieën zijn wij naar een aan de overkant van de weg gelegen kof- fiehuisje gelopen. Daar hebben wij plm. 20 minuten op de komst van dr. Van Lemmen uit Rijen zitten wach ten, die ons de eerste hulp verleen de en vervolgens een taxi voor ons liet komen, waarmede wij naar het St.-Ignatiusziekenhuis in Breda zijn vervoerd. "Wij arriveerden te plm. 8.25 in dat ziekenhuis. Mijn vrouw werd door de taxichauffeur in een rolstoel geplaatst in afwachting van dé komst van een verder behande lende arts. Toen om 8.50 een ambulancewa gen een patiënt kwam brengen heb ik te zamen met de verpleger daar van mijn vrouw op een brancard hel pen leggen, aangezien er tot dat mo ment nog steeds geen arts of iemand anders bij ons was komen kijken. Ik heb toen zelf wat dekking gezocht om mijn vrouw toe te dekken, want die lag enorm te rillen, waarschijn lijk ook vanwege de shock die zij had opgelopen. Ik ben toen naar de receptioniste gegaan en gevraagd wanneer er nu eindelijk een dokter bij ons zou komen, maar deze deelde mij mede dat er een zuster gewaar schuwd was die eerst moest beoorde len of de komst van een arts wel noodzakelijk was. Na mijn misnoegen hierover ken baar gemaakt te hebben pakte ik het telefoonboek en heb toen mijn hies- arts. dr. Lansen opgebeld, maar die bleek afwezig te zijn. Juist op dat moment kwam dan eindelijk de betreffende zuster. Toen hadden wij intussen een half uur op haar komst gewacht. Naar mijn mening terecht deelde ik deze zuster mede dat zij ten eerste vreselijk lang op zich had laten wachten en dat ik nu bovendien zo snel mogelijk een dokter bij mijn vrouw wenste te zien. Deze zuster vertelde mij toen dat als ik klachten had mij maar tot de ge neesheer-directeur van het zieken huis moest wenden, hetgeen ik dan ook omgaand telefonisch heb gedaan. Het was toen intussen 9.10 gewor den. Ik heb dr. Saes dan ook onom wonden verteld wat ik van de „voor treffelijke eerste hulp" in zijn zie kenhuis vond. Dr. Saes heeft toen kennelijk onmiddellijk maatregelen genomen dat er een arts bij mijn vrouw kwam, want vrij kort nadien kwam er enige beweging in de* zaak en werd mijn vrouw naar de rönt- genkamer gebracht en vervolgens ter verpleging opgenomen. De betreffende „eerste hulp"-arts heeft mijn verwondingen gehecht. Nadat eerstgenoemde zuster mij had verbonden deelde zij mij mede dat ik naar huis kon gaan. Toen ik haar vroeg op welke manier deelde zij mij mede dat ik maar een taxi op moest beUen. Eerst ben ik toen nog met mijn vrouw op de brancard meegegaan naar de kamer waar zij werd opge nomen, heb haar kleren in ontvangst genomen en werd toen door een zus ter van de z.g. klasse-afdeling eerst van het aanwezige bloed in mijn ge zicht ontdaan, waarna deze voor mij een taxi opbelde om naar huis ver voerd te worden. Diezelfde middag is de plaatsvervanger van mijn huis arts bij mij thuis gekomen en deze constateerde o.m. dat ik een hersen schudding had. Advies van deze dok ter was enkele dagen volkomen plat op bed en slechts slappe kost eten. Resumerende komt het hier op neer dat het plm. drie kwartier na aankomst in het ziekenhuis heeft ge duurd alvorens eindelijk een arts ons ging behandelen, dat ikzelf met be hulp van enkele verplegers mijn vrouw op een brancard moest leg gen en de nodige beddekking voor haar heb opgezocht, terwijl men mij tenslotte rustig op eigen gelegenheid met een hersenschudding met een taxi naar huis heeft gestuurd. Als mijn vrouw, zoals ikzelf jaren gele den, door een ongeval een gescheur de milt had opgelopen en ook een mwendige_ bloeding had gehad, had zij rustig in haar rolstoel dood kun- Rfoe^en voordat er op een snelle efficiente manier eerste hulp aan haar verleend was. Ik had mij nooit kunnen voorstel len dat het St.-Ignatiusziekenhuis op welk uur van de dag of nacht het ook moge zijn, zo onvoldoende was ingesteld om vooral bij ongevallen op een snelle en doeltreffende wijze „eerste hulp" aan patiënten te kun nen verlenen. BREDA a. B. D. Bloemkolk Het zou nuttig zijn als betrokken partijen zich mede naar aanlei ding van deze kwestie nog eens zouden bezinnen op de oprich ting van een ongevallencentrum. (Red.).

de Stem | 1969 | | pagina 5