De Ruton-Wasautomaat RO"1305. Of: De centrifuge met ook nog 13 perfecte wasprogramma's Uw woninginrichter weet er het fijne van in een minuut ün eigen hotel waar ook ter wereld! Wilt U er meer van weten? enZn «W&W; fMM tb Bescheiden, als het om parkeren gaat. De steile achterzijde bood bovendien de mogelijkheid tot een vijfde deur. Dat wil zeggen: ruim toegang tot de machtige bagageruimte. Is die u nog niet groot genoeg? Dan klapt u eenvoudig de achterbank even weg! Voor een onwrikbare wegligging zorgt de voorwielaandrijving. Vandaar dat de Renault 4 zich even thuis voelt op kuilige bospaadjes als met een pittige vaart op de snelweg. Welbeschouwd een doordachte, intelligente auto - die Renault 4. Daar is iedereen het vierkant mee eens, die wel eens nader met hem heeft kennis gemaakt. We komen er rond voor uit: de Renault 4 is niet de mooiste wagen die we konden ontwerpen, Maar wel de handigste, de comfortabelste en de royaalste in zijn prijsklasse. Het is immers logisch, dat een vierkant model de meeste binnenruimte schept. En de kleinste buitenmaten. Royaal voor u en uw bagage. kwaliteiten 5 jaar garantie op slijtage: Acrilan A1 Chatagne Draion D4 DupontDPlO Dupont DP20 Dupont501-DP30 Dupont 501-DP40 Enkalon E3 Meraklon P8 Nylfrance 1001 Perion Frisé DE STEM VAN DINSDAG 29 APRIL 1969 U raakt al enthousiast als u deze wasautomaat ziet (RO-i305:fi*®99' Inruil f 150.-). Bij de Ruton dealer. Wasautomaten hebben wastobbe en wringer naar het verre verleden verwezen, maar de centrifuge doet nog dienst. Ze drogen nu eenmaal niet zoals een vrouw dat graag zou willen. Dat komt omdat de trommel in een wasautomaat niet zo snel kan draaien als in een centrifuge. Sommige trommels halen wel de 600 toeren per minuut, maar dat is nog lang niet snel genoeg. Daarom presenteert Ruton nu een wasautomaat met een trommel die volledig als centri fuge kan werken. Duizend toeren maakt die trommel per minuut. Samen met de grote diameter zorgt dat voor een even hoge omtreksnelheid als in een aparte centrifuge. En een even droge was. Dat betekent dusalles in één keer droog. In één automaat. Geen geëmmer. Zo spaart u tijd en ruimte. Maar Ruton heeft er nog een hele rits snufjes aan toegevoegd om van deze was automaat een perfecte wasautomaat te maken. Vier katoenprogramma's. Twee nylonpro gramma's. Een fijnwasprogramma. Een wolwasprogramma. Een dekenwasprogram ma. Een spoelprogramma, waarin even gecentrifugeerd wordt om alle vuilresten te verwijderen. En twee centrifugeprogram ma's (échte), plus een knop voor niet- centrifugeren. Voor de kuip vonden we alleen polypropy- leen goed genoeg. Omdat dat nooit, nóóit roest. En omdat dat de warmte isoleert en dus stroomkosten uitspaart. Bukken is voorbij, want u vult deze Ruton, net als een centrifuge, bovenin. Wat u mist, is een zuinige '2 kg-knop'. Die is ook niet nodig, want het verbruik van stroom, water en wasmiddel wordt automatisch aangepast aan de hoeveelheid wasgoed. (U wast toch ook wel eens 2V2 kg? Of 3V4 kg?) JÊjll Hij weet hoeveel het betekent als er Ruton staat op een wasautomaat. Of een koelkast, een afwasmachine, wasdroger, een stofzuiger of andere huishoudelijke apparaten. Publicatie van Centrum voor Woningtextiel HollandHaag N.V. Den Haag - - Het is een volvolvölautomaat x» geworden. Met 15 pronkjuweeltjes van programma's. Een probaat voorspoelprogramma met koud water. Twee witwasprogramma's. - - U ziet ze overal rijden: handige hotels op wielen, geschikt voor elke auto. Moeiteloos mee te nemengewicht 200 kg. hoogte 75 cm. Levenslang een trouwe reisgenoot. Let eens op het merk.Tien tegen één: een Travel-Sleeper. bekijk hem bij CAMPINGFARM BREEKELMANS Beerseweg 1 - OIRSCHOT (N.B.) tel. 04997-1657 aan de Rijksweg Eindhoven-Tilburg, afrit Oirschot bij de brug over het kanaal. Havermarkt 7-11 Breda tel. 35939 Sinds 1900 een vertrouwd adres Geeft O de kans op grote bijverdienste. Schrijven naar: Waar ook Ier wereld - Uw ROZENSTRAAT 27 PUTTE (N.-Br.) Voor de grote romar collecties opgedoken, VOORN een glorieuze 1 en Panamastro ontwie schuin opgeslagen rarn zwart, marine en brui: ties, handwerkbijous rr De uitstekende stevig bij typisch Nederlandse! Een andere voorjaa.: nopte of kleurige pure aangeknipte sjaal. V/ilt u meer weten? Stap eens bij een Renault-dealer binnen. Of zend een briefje aan Renault Nederland N.V., Antwoordnummer 4000, Amsterdam. Een postzegel is niet nodig. RENAULT Renault 4 Luxe: f 4.603,20 (incl. B.T.W. af importeur) I Renault 4 Export: f 5.107,20 (incl. B.T.W. af importeur)

de Stem | 1969 | | pagina 20