Voor Zeeland geen groter contingent w.w.-woningen 'ill Politierechter pakt fors dronkenschap aan In gesprek met MINISTER SCHUT - OP WERKBEZOEK ZWICHT NIET VOOR A ANDRANG AJAXKOORTS IN Z.-W.-NEDERLAND J. Godden otitic voor opera-premiere ilENS „Ruilbeurs" voor jeugdliturgie bisdom Breda Cao-streekvervoer nog niet goedgekeurd Zacht weer Kampeerterrein Domburg krijgt medewerking van Mgr. Huibers overgebracht naar St. Bavo gemeentebestuur oogwater uit Zeeuwsch- eren naar 'AN DAAG \AORGEN „Zevibel" neemt afscheid van bestuursleden Belegger: Nederland kandidaat ontwapenings commissie Gecombineerd concert in Middelburg Dr. Stoelinga benoemd aan universiteit Nijmegen EUROPA MEUBEU e uland te Hoedekensker. pen aan de pachter J, dekenskerke. n van benoeming van A. Kole als gemeente, loopt op 1 juni a.s. af. wordt deze te herbe- Uedige financiering van skosten van het nieuwe komt de afdeling 's-Gra- van Het Groene Kruis >g f. 10.000,- te kort. Bij liffeisenbank Hoedekens, en geldlening worden ge. voorbehoud, dat de ge. ijdige betaling van rente garandeert. In hun voor- en burgemeester en wet- raad hierop gunstig te i onzer verslaggevers) - 24 zieken uit Zeeuwsch- vertrekken op 29 april vaar Lour des. De tocht ganiseerd door het NKV, mt uit Den Bosch en doet naar Antwerpen Roosen- In beide Noordbrabantse urden zieken opgenomen, r Apothekers-assis- Giljan, Tholen. AG Diploma scheeps- ndige: A, J. die Haan, Doctoraal examen in cie: L. de Kind, St.-Jan- I: scheikundig ignenieur: Heinkenszand. ui DIVERSEN 1 voor meisjes 20 uur id afd. Goes Vrouwengilde RZANDE Bar 20.30 uur De Zange er Naam FILM, CONCERT ENZ. 3N uur Shaiako, 14 j. 3 uur der van de liefde, 18 j. RENDSKERKE agsgebouw 17.30 uur On- lolistenconcours Excelsior DIVERSEN ;e Lozanne 20 uur sociëteit ruis 11 uuir Acoordeon- RENDSKERKE ngsgebouw 20 uur Dans- xcelsior IZANDE wip 15 uur Schieting JK ïort 15 uur Schietimg ert-Nijs 15 uur Schieting 1 Oranje 10.30 uur PvdA- ie over „Cultuurpolitiek id" NDKERKJE is 19.30 uur Zanguitvoering >IJK e 20 uur Bal deze rubriek: tel. 01180- stbus 116 in Middelburg. terdag 26 april: Zoom: 10.46 en 23.27 uur; 10.15 en 22.46 uur; melen: 13.40 en 1.30 uur; 9.45 en 22.16 uur; 9.14 en 21.51 uur; e: 10.36 en 23.17 uur. DE STEM VAN VRIJDAG 25 APRIL 1969 =T HELE WESTEN- KENT tTSOENL'JK MAN. WU WIL- N KANS GEVEN. OVER Ë6N MOET Zü EEN ONS ■1IET DTZE ITGE- (Van een onzer verslaggevers) BREDA Een „ruilbeurs" van ideeën en materiaal voor jongeren liturgie zal op donderdagavond 1 mei worden gehouden in het Pastoraal Centrum van het bisdom Breda. De ruilbeurs, die uitgaat van het Dioce saan Instituut voor jeugd en jonge ren, wii meehelpen om de kwaliteit van de jongerendiensten zo hoog mo gelijk te doen zijn. De commissie voor liturgie van het bisdom verleent hieraan haar medewerking. Voorzover zij bekend zijn hebben de organisators van jongerendiensten in West-Brabant en Zeeland een uit nodiging ontvangen met het verzoek materiaal in de vorm van liederen en teksten mee te brengen. Daarnaast zullen leden van het jongerenkoor in Oosterhout enkele voorbeelden uit hun liturgie ten ge hore brengen, zoals het onzevader met calypso-begeleiding en een lied „De geest van God" op de melodie Jerusalaim van Rika Zarai. Gezien het succes van de rpcente suggesties een jongerenliturgie voor de vasten actie „Dubbelop voor Afrika" en voor een paasviering zal het dioce saan instituut ook een mapje met suggesties voor een pinksterviering beschikbaar stellen. (Van een onzer verslaggeefsters) ZIERIKZEE - Het bestuur van de ver eniging ter bevordering der Zeeuw se visserijbelangen „Zevibel" heeft afscheid genomen van de heren J. Vriens, P. Haeck en H. de Hooge, die int voor kort in dienst waren bij het bestuur der visserij op de Zeeuwse staomen. Dit bestuur is, zoals bekend, 1 maart j.l .opgeheven. Het afscheid vond plaats in hotel „Mondragon" te Zierikzee. Voorzit ter A. L. S. Lockefeer van „Zevibel" vond het een ontmoedigende zaak dat tot de opheffing van het bestuur is besloten, mede in verband met de uitvoering van de Deltawerken. Zowel de heer Lockefeer als diver se andere sprekers dankten de heren voor de wijze waarop zij hu nfunctie hebben uitgeoefend. Van de zijde van de drie heren, waarvan afscheid werd genomen, werd gesproken door de heer Vriens. Hij zei 't o.a. te betreuren dat de verdeeldheid in de visserij ook nu nog groot is. Bij de oprichting van Zevibel had hij de hoop, zo zei hij, dat de Zeeuwse visserij zich in één organisatie zou laten bundelen om ook als eenheid naar buiten te kunnen treden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De hoop van het provinciaal bestuur en van de gemeentebesturen der grotere Zeeuwse steden, dat minister W. F. Schut (Volks huisvesting en Ruimtelijke Or dening) tijdens zijn werkbe zoek van gisteren en eergiste ren zou zwichten voor het ver zoek om een groter contingent w.w.-woningen voor Zeeland is niet in vervulling gegaan. Tijdens een persconferentie in het Middelburgse Provinciehuis zei mi nister Schut, dat hem inderdaad al lerwegen is verzocht het voor 1969 vrij sterk verminderde contingent ww woningen weer te vergroten. „Maar daarop heb ik moeten zeggen: dat kan niet, ik heb niet meer!!", ver klaarde hij. „Zeeland is een beetje verwend, doordat men hier in het verleden de extra's die in de contingenten zaten, volledig heeft benut en men is erin geslaagd om door het benutten van arbeidsbesparende bouwmethoden een meer dan evenredig deel van de nationale bouwmarkt naar Zeeland te halen. Maar nu heeft men ook elders de mogelijkheden in de gaten gekregen en dat houdt voor Zeeland een onvermijdelijke teruggang naar het stationair niveau in", zei de be windsman. Minister Schut was duidelijk ge- imponeerd door het feit dat er in Zeeland, na een periode van stilstand in de industrialisatie, weer een ken tering is ingetreden. Maar in het ver schaffen van extra woningbouwcon- tingenten (de wens is, zoals de hoofd ingenieur-directeur van de volkshuis vesting in Zeeland heeft becijferd: 3400 woningen per jaar) zag hij geen beleidsinstrument om de industrialisa tie en zeehavenontwikkeling nog een extra__duwtje in de rug te geven. „Wij zullen van nu af aan de am- bitionele vraag moeten bijhouden. Het is langzamerhand zover, dat de beleggers in de woningbouw in Zee land geïnteresseerd kunnen raken, omdat bier groei te verwachten is. Maar als regel geldt: eerst werk gelegenheid scheppen dan de beno digde huizen bouwen. Grote fabrieken ontstaan niet van vandaag op morgen", zo was het oor deel van de minister, en daardoor is het mogelijk de vraag naar woningen redelijk op de voet te volgen. Minister Schut vond dat de ge meenten de eerste viool kunnen spe len als het om de woningbouw gaat, door zelf en vooral tijdig, stede- bouwkundige plannen op te zetten; plannen waarin beweeglijkheid zit, plannen ook die inspelen op de wen sen van de particuliere beleggers. Daarnaast kunnen provincie en ge meenten zo vindingrijk mogelijk (e- bruik maken van de vele regelingen die het rijk op het gebied van de woningbouw kent. UTRECHT (ANP) Partijen be trokken bij de c.a.o. voor het streek vervoer hebben gisteren een gesprek gevoerd met de minister van Sociale Zaken ad interim, ir. Lardinois en minister Bakker van Verkeer en Wa terstaat. Over het verloop van dit ge sprek wensten de betrokkenen geen mededelingen te doen, maar uit het feit dat de vakbonden hun kaderle den hebben opgeroepen voor een spoedoverleg op aanstaande maan dag, valt af te leiden, dat het kabinet in ieder geval niet besloten heeft de c.a.o. ongewijzigd goed te keuren. Aanleiding tot het gesprek was een brief, die de KNVVO en de drie bon den dinsdag aan de ministers had den geschreven. Daarin voerden zij nog eens alle argumenten aan die pleiten voor een ongewijzigde goed keuring van de c.a.o. Zij herinnerden onder meer aan de twee procent voor het overheidspersoneel en aan de brief van het overlegorgaan vam de drie vakcentrales (waarin ook werd aangedrongen op goedkeuring van de c.a.o. en waarin werd gewezen op de arbeidsonrust die bij afwijzing waarschijnlijk zal ontstaan.) DEN HAAG De regeringen van de westelijke landen steunen Neder lands kandidatuur voor het lidmaat schap van de ontwapeningscommissie te Genève. Dit is gisteren in welin gelichte kringen in Den Haag verno men. De ontwapeningscommissie, die in 1961 werd ingesteld, telt thans 18 le den, waarvan vijf lid zijn van de NAVO en vijf van het Pact van War schau en de andere acht behoren tot de „derde wereld". Nederland heeft zich kandidaat gesteld nadat van de zijde van de „derde wereld" was aangedrongen op uitbreiding van de commissie. (an onze correspondent) MIDDELBURG Ter gelegen heid van het 135-jarige bestaan van de Koninklijke Zangvereniging „Tot oefening en uitspanning" en het 80- jarige bestaan van de „Vereniging voor Instrumentale Muziek" geven heide verenigingen een gecombi neerd concert. Het concert vindt plaats op 20 en 21 mei a.s. 's avonds om 20 uur in he concertzaal te Middelburg. Als solisten zullen optreden de so praan Ank Reinders en de alt me vrouw A. Scheltens - Koops. De dirigenten zijn: Jo Ivens en Alfred Salten. Het programma is ais volgt samengesteld. Gloria - Vivaldi 'solisten, koor en orkest), Te Deum- Strategier (solisten, kooT en orkest), vierde 2 Symphonie - Dvorak (or kest). (ADVERTENTIE) AMSTERDAM: De opera „Re constructie" (die 29 juni in premiè re gaat in het kader van het Hol land Festival) gaat 1 mei a.s. het repetitiestadium in. Op het moment wordt er de laatste schrijvende hand aan gelegd door twee schrij vers en vijf componisten. V.l.n.r. Hugo Claus, Louis Andriessen, Misja Mengelberg, Reindert de Leeuw, Peter Schat, Harry Mulisch en .Tan van Vlijmen. (Van onze verslaggevers) GOES/BREDA Ook Zuidwest- Nederland heeft gistermiddag en -avond aan het televisietoestel ge kluisterd gezeten om te zien hoe Ajax ondanks een nederlaag toch de Europa-Cupfinale heeft gehaald. Dat heeft overigens niet tot „dolle" toestanden geleid. Het bedrijfsle ven neert niet stilgelegen en er was om zes uur geen enorme druk te op de wegen van mensen, die zo snel mogelijk thuis de herhaling wilden zien. Velen hebben zich zelfs van de wedstrijd niets aangetrokken en zijn aan het werk gebleven. Zoals Brabants commissaris van de ko ningin, dr. C. Kortmann. Zijn vrouw heeft tussen de huishoudelijke be drijven door wèl gekeken; althans ze heeft gekeken hoe de bal rolde, want verstand van voetbal heeft ze niet, zei ze ons. De Zeeuwse afdeling van het NIvE vergaderde in Goes gistermid dag, er was geen stoel onbezet. On derwerp van bespreking: „Kwali teitszorg en kwaliteitsbesef in de kleinere onderneming" De excursie, die leden van het instituut voor bestuurswetenschap pen maakten naar de Schelde-Rijn- werken, had wel te lijden van de match. De gevangenen in De Koepel te Breda hebben gistermiddag naar de rechtstreekse t.v.-uitzending van de voetbalwedstrijd Spartak - Ajax gekeken. De militairen in de Chassé-kazer- ne, eveneens in Breda, hebben over het algemeen allemaal naar de rechtstreekse uitzending gekeken. Officieel hadden alleen degenen die geen dienst hadden toestemming naar de t.v. te kijken, maar de an deren waren toch in de gelegen heid de wedstrijd te volgen, daar op verschillende plaatsen extra- televisietoestellen geplaatst waren. Dit laatste was ook het geval in de Cort Heyligerskazerne te Ber gen op Zoom. Alleen de wacht luis terde naar de radio, alle anderen waren in de gelegenheid de halve finale te volgen. In de Gen.-Maj. Berghuyskazerne in Middelburg was de situatie iets minder gunstig. Velen waren te leurgesteld daar de lessen en vaste diensten doorgang vonden. Slechts enkelen die geen dienst hadden (vooral onderofficieren) kregen toestemming te kijken. De arbeidsbureaus in Goes en Bre da hadden in het geheel niet te kla gen over het arbeidsverzuim. In Breda was er zelfs helemaal geen verzuim geconstateerd. Vele bedrij ven en kantoren hadden regelingen getroffen in verband met de wed strijd. De mensen konden eerder naar huis omdat zij eerder uren hadden overgewerkt of dat nog zul len doen. Voor de scholen waren nauwe lijks extramaatregelen nodig. De meeste leerlingen hebben normaal al vrij voor vier uur. In Goes zou men het trouwens toch niet hebben gedaan, want daar kwamen nogal wat klachten binnen toen de leer lingen voor de wedstrijd Benfica- Ajax in Parijs eerder vrij hadden gekregen. De zusters van de orde der nor- hertinessen in Oosterhout hebben ook voor de kijkbuis gezeten. Meestal zijn het alleen de jon gere zusters die vanaf het begin kijken,'maar na enige tijd kwamen de onderen ook wel. Bij de verlen ging in de wedstrijd Benfica-Ajax zat het hele klooster aan het appa raat gekluisterd. IN het kader van de uitwisseling van groepen bejaarden tussen de steden Middelburg en Folkestone brengt een groep van 42 personen uit Folkestone een tweede tegenbezoek aan Middel burg van 19 tot en met 26 april. De heer J. Godden (12 jaar), wethouder in zijn gemeente en president van het uifrurisselingscomité, zegt het volgen de over het bezoek. „In 1951 kwam ik met een handelsgroep van tien personen naar Vlissingen. Dit was mijn eerste contact met Nederland en ik moet zeggen, dat het me uit stekend beviel". „ER werden heel fijne relaties ge kweekt en ik was dan ook erg blij in 1963 met de gemeenteraad van Folkestone naar Walcheren te komen. Mijn eerste impressie was wat een fijn en gastvrij volk. In die korte tijd maakten wij veel vrienden. Te vens werd toen in 1963 aan mij ge vraagd om de sportuitwisseling met Middelburg te organiseren. In het begin was ik bang, dat het geen suc ces zou worden. Om de zaak te red den en de banden tussen de twee ste den te verstevigen, heb ik daarna de burgemeester gevraagd 40 Middel burgse bejaarden naar mijn hotel St. Clair in Folkestone uit te nodigen. Door dit initiatief van mij en mijn vrouw is de band tussen de beide ste den zeer hecht geworden". „WIJ zijn hier erg gelukkig over en wij voelen ons in Middelburg nu vol komen thuis. Ja buiten deze uitwis seling als het seizoen er op zit, kom ik elke oktober met mijn vrouw een poos in Middelburg vakantie houden. Wij houden veel van de mensen hier en ook van de stad zelf. Ik heb zo'n beetje heel de ontwikkeling van Mid delburg meegemaakt en elk jaar op nieuw zien wij weer veel verande ring". .JIET is voor ons allen een geweldig fijne week. Voor de meesten is dit een sprookje, want velen in Engeland zullen moeilijk kunnen geloven dat ons zo'n onthaal te beurt gevallen is. Persoonlijk ben ik er echt van on dersteboven en had iets dergelijks niet verwacht. Overal waar wij ko men, worden we met de meeste vriendschap en welwillendheid ont- vangen. Al de uitnodigingen die wif krijgen kunnen wij eenvoudig niet accepteren omdat er tijd voor tekort schiet". ,DAT hartelijke en spontane van de mensen hier ts iets wat wij in Enge land nauwelijks kennen. Het is daar om ook dat ik mij hier soms meer thulsvoel dan In mijn eigen land, waar alles zo heel anders is. En wat het schitterende programma betreft dat deze week voor ons is uitgestip- peld, moet ik eerlijk bekennen woor den tekort te komen. Nogmaals het is overweldigend en onvergetelijk wat Middelburg voor ons gedaan heeft. Voor ons allemaal zal het niet meevallen a.s. zaterdag van deze fan tastisch fijne stad afscheid te moeter nemen". (Van een onzer verslaggevers! DOMBURG In een „spoedeisen de" vergadering heeft de Domburg- se raad donderdagmorgen in principe besloten medewerking te verlenen aan de uitbreiding van het kampeer terrein van de Stichting Badplaats- belangen Domburg. De stichting wil reeds deze zomer trachten verbetering in de huidige toestand, te veel kampeerders op een te klein bedrijf, te brengen. Burgemeester, wethouders en raadsleden waren het er gisteren unaniem over eens, dat deze uitbrei ding van het terrein geen vergro ting van het aantal kampeerplaatsen mag inhouden. Men wenste zich te houden aan een eerder gestelde li miet van 2.000 kampeergasten om het „evenwicht" tussen groep en op andere wijze in Domburg verblijven de vakantiegasten niet te verstoren. De meeste raadsleden toonden zich donderdag wel bevreesd voor de mogelijke financiële consequenties, Vooruitzichten v»»f zaterdag fn zondag, 'PSesteld door »e' K.N.M.I. op donderdag °ni 18.00 uur: zacht weer ""l zonnige Pwloden, maar ook tijdelijk regen enkele buien. Weersvooruitzichten in cijfers ge- "uddeld over Nederland. tot Vobr zaterdag: aantal uren zon: 2 min.-temp.: 1 tot 5 graden bo et normaal: max.-temp 0 tot 6 gra ven boven normaal: kans op een dro- Periode van minstens 12 uur; 70 Procent: kans op een geheel droog 'Waal: 40 procent. )oor zondag: aantal uren zon: 2 01 min.-temp.: 1 tot 6 graden bo on normaal; max.-temp.: 0 tot «raden boven normaal; kans op een J°ge periode van minstens 12 uur: Procent. k«ns od een geheel droog maal: 30 piocent. (Van een onzer verslaggeevrs) MIDDELBURG De officier van justitie bij de politierechter te Mid delburg, mr. J. Andreae, heeft don derdag bijzonder zware straffen ge- eist in een aantal gevallen van dron kenschap achter het stuur. Zo vorderde hij tegen de kelner N. Z. uit Souburg vier weken gevan genisstraf, waarvan 2 weken voor waardelijk met een proeftijd van twee jaar, ondertoezichtstelling van het Zeeuws consultatiebureau voor alcoholisme en een jaar en zes maan den ontzegging van de rijbevoegd heid. Politierechter mr. P. van Em- pel legde deze straf conform op met uitzondering van de rijbevoegdheid, die hij tot één jaar terugbracht. De politie had de grootste moeite gehad om Z. met zijn auto te Vlissin gen tot stilstand te brengen. In de Paul Krugerstraat had Z. zo slingerend ge reden, dat de surveillanceauto van de politie niet eens had kunnen passe ren. Tegen de landarbeider C. M. uit Vrouwenpolder eiste de officier twee KARDINAAL Allrink is gistermid dag in audiëntie ontvangen door de paus. Hoewel er geen mededelingen gedaan zijn over de inhoud van het gesprek, neemt men in Rome aan, dat paus en kardinaal zoals gebrui kelijk gesproken hebben over de si tuatie van de kerk in Nederland. DE ACTRICE Vanessa Redgrave en de Italiaanse acteur Franco Nero verwachten een baby in september. Dit heeft de actrice tegen een New Yorkse journalist verklaard. weken onvoorwaardelijke gevange nisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. M. had onder invloed van sterke drank m Vlissingen op hel kruispunt Groene Woud-Walstraat geen voor rang verleend. Een botsing was het gevolg. De politierechter bepaalde het von nis op een onvoorwaardelijke gevan genisstraf van een week en een ver bod om een auto te besturen voor de tijd van negen maanden. Twee weken gevangenisstraf, waar van een week voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar en een laar ontzegging van de rijbevoegd heid luidde de straf, die de bank werker L. de J uit Vlissingen kreeg opgelegd. Terwijl hij onder invloed verkeer de, had De J. met zijn auto in de Bloenienlaan in Vlissingen een aan tal geparkeerd staande wagens „ge caramboleerd". De officier had twee weken onvoorwaardelijk geëist. De belastingconsulent A. R. uit Vlissingen had in zijn woonplaats door zijn vreemd rijgedrag de aan dacht van de politie getrokken, bij onderzoek bleek hij te veel te heb ben gedronken. Mr. Andreae rekwi- reerde een onvoorwaardelijke gevan genisstraf van twee weken en een jaar ontzegging van de rijbevoegd heid. Het vonnis luidde echter een week onvoorwaardelijk en negen maanden ontzegging van de rijbe voegdheid, waarvan vijf maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Een boet van f 150,en zes maan den ontzegging van de rijbevoegdheid luidde de straf die de matroos H. van V. uit Vlissingen kreeg opgelegd om dat hij op de Edisonweg in zijn woon plaats dronken op een bromfiets had gereden ,\*.v HAARLEM: Het stoffelijk overschot van Mgr. Huibers, ex- welke een akkoordverklaring met de uitbreiding voor de gemeente, die zich garant heeft gesteld voor de stichting zou kunnen inhouden. Burgemeester F. Sprenger wees er echter op, dat de financiële opzet eerst later aan de orde zal komen, waarbij de raad dan altijd nog vrij zal staan om afwijzend te beschik ken. Naar raming zal het geschikt ma ken van het terrein, verwijdering van bunkers, beplanting en de aan leg van accommodaties een bedrag van rond de f 800.000 vergen. Burgemeester Sprenger wees er voorts op, dat thans nog absoluut niet valt te zeggen in welke mate door o.m. de rijksoverheid in deze kosten zal worden gesubsidieerd. Binnen kort zal hierover een gesprek plaats vinden met het ministerie van Eco nomische Zaken. In de omstandigheden dat deze grote investeringen ook hogere kam- peertarieven zullen betekenen zag hij geen al te groot bezwaar; „Een goed kampeerterrein trekt goede kampeerders, die bereid zullen zijn voor de geboden luxe te betalen", aldus burgemeester Sprenger., De hoofdelijke stemming leverde 9 voor- en 2 tegenstemmers op. Tot die tegenstemmers behoorde opval-, lend genoeg ook wethouder A. Wis se, die staande wenste te houden, dat de voorgestelde uitbreiding in het geheel niet nodig is, omdat de stichting thans ook nog twee tot drie hectare ter beschikking heeft voor vergroting van het terrein. bisschop van Haarlem, waaronder destijds ook nog de Zeeuwse eilan den ressorteerden, is donderdag overgebracht naar de kathedrale basiliek St.-Bavo, vanwaar de be grafenis zaterdag zal plaatsvinden. Op de foto: de baar met enkele vrouwen, die Mgr. Huibers een laat ste groet komen brengen. (Vaa een onzer verslaggevers) NIJMEGEN Tot gewoon lector in de faculteit der geneeskunde voor het geven van onderwijs in de kin dergeneeskunde is benoemd aan de Katholieke Universiteit van Nijme gen dr. G. B. A. Stoelinga. Dr. Stoelinga werd op 20 augustus 1929 te Breda geboren. Op 2 juli leg- de, hij lull artsexamen af aan de Rijks universiteit te Utrecht. Zijn oplei- ding tqt, kinderarts kreeg hij o.a. in het Sb-Elisabethziekenhuis te Tilburg Dr. Stoelinga is o.m. lid van de re dactie van het Maandschrift voor Kindergeneeskunde, staflid van het astmacentrum „Eijkeloord" en secre taris-penningmeester van de Neder landse Vereniging voor Kinderge neeskunde.

de Stem | 1969 | | pagina 3