Chevron 1 Meubelverkoper I Verkoper Textielafd. WIM 3 4 S De Junglebloem deva etalage teken en kunstschilder artikelen ENTOSORBINE Ministerie van Verkeer en Waterstaat KENNISGEVING g Gevraagd jj JACOBS Woninginr. N.V. g VERKOOPCONTROLEUR Gemeente Middelburg Chevron heeft een vloot van 83 tankers in de vaart. Per jaar vervoeren zij 100 miljoen ton aardolie. Chevron is reeds een gevestigde naam in Europa. Nu gaan ook 8000 Caitex stations de naam Chevron dragen. CHEVRON - krachtbron voor de hele wereld. OPROEPING Algemene Vergadering ACCURATE JONGEMAN Fa. ROSKAM Kantoormachines Bedorven maag en diarree - Gashaarden -Was- automaten - Koelkasten - Luxe- en huish. artikelen - Verlichting Oproeping Horeca ondernemer passende functie Avonturen van SÜSKE en WISKE 5 DE STEM VAN MAANDAG 21 APRIL 1969 De wnd. hoofdingenieur van de Rijkswaterstaat in de directie Wegen te 's-Gravenhage, brengt ter algemene kennis, dat het voornemen bestaat tot: Onttrekking aan het openbaar verkeer van de binnen het weggebied van de weg Alk- maar-Rotterdam-Breda-grens R ij les weg e npl a n 1968, nr. 16) gelegen overweg en uitweg van de Verlaten Dijk bij km 30.5 in de gemeente Hooge- en Lage-Zwaluwe. Bij de wnd. hoofdingenieur-directeur voornoemd te 's-Gravenhage, Koningskade 14 (postbus 1904) bestaat binnen dertig dagen na dagtekening de zes de gelegenheid schriftelijke bezwaren in te brengen tegen de voergenomen onttrekking. Een tekening, waarop het te onttrekken weggedeelte is aangegeven, ligt ter inzage op de secretarie van de gemeente Hooge- en Lage-Zwaluwe, alsmede op het kantoor van de directie Wegen, Pietseweg te Oud-Gastel. 's-Gravenhage, 21 april 1969. De wnd. hoofdingenieur-directeur voornoemd, P. H. van Hellemond iH (Liefst sehriftel. soil.) Nw. Markt R'daal. Verkooporganisatie in boeken- en grammofoon platenbranche zoekt U heeft gevoel voor de verkoop? U bent korrekt in spraak en in optreden? U kunt goed met men sen omgaan? U bent in het bezit van rijbewijs BE? Uw leeftijd is maximaal 30 jaar? Schrijf dan uw sollicitatie nog vandaag aan BMV, Livingstonelaan 466, Utrecht, of bel nog vandaag om een afspraak te maken 030-886587. vismarktstraat 9 breda-centrum telefoon 016 00 3 41 20 Burgemeester en wethouders van Middelburg brengen ter openbare kennis dat de door de raad in zijn vergadering van 20 januari 1969 vastge stelde en door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 11 maart 1969 no. 177-365, 4e afd. bur. R.O.V. goedgekeurde „Verordening tot wij ziging en aanvulling van de Bouwverordening" (2e wijziging) ingaande heden, ter lezing voor een ieder gedurende drie maanden op de afde ling Algemene Zaken (kamer 15) der gemeente secretarie, ter inzage ligt. Deze verordening treedt in werking op 1 mei 1969. De verordening is hetzij in druk, hetzij in afschrift tegen betaling der kosten ter gemeen tesecretarie (afdeling financiën) verkrijgbaar. Middelburg, 21 april 1969 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, w.g. mr. J. Hooi.j de burgemeester w.g. J. Drijber Onze jaarproduktie beloopt 100.000.000 ton aardolie, een belangrijk aandeel van de totale wereldproduktie. We maken er brandstof van voor het luchtverkeer, de scheepvaart en het wegverkeer, smeermiddelen voor de industrie; asfalt voor de wegenbouw; kunstmest en insecticiden voor de landbouw. Een gedeelte van onze produktie ruwe olie wordt verwerkt tot grondstoffen voor synthetische weefsels, plastics, wasmiddelen, rubber en kunstharsen. In totaal maken wij zo'n 1000 produkten, die overal ter wereld worden gebruikt. Chevron was één der oprichters van Caitex, ongeveer dertig jaar geleden. Nu zullen de 8000 Caitex tankstations in België, Denemarken, Duitsland, Italië, Luxemburg, Nederland en Zwitserland, evenals dat reeds in Engeland het geval is, de naam Chevron gaan dragen. Als u de naam Chevron ziet, bedenk dan, dat wij een oliemaatschappij zijn, die reeds lang in Europa vertegenwoordigd is. In Nederland door Chevron Investments (Netherlands) Inc., Chevron Petroleum Maatschappij (Nederland) N.V. (raffinage en verkoop), N.V. Chevron Centrale Laboratoria (research), Chevron Tankers (Nederland) N.V. (tankvaart) en Chevron Oil Company of the Netherlands (exploratie). Ook deze maatschappijen met vele duizenden werknemers en medewerkers, maken deel uit van het net van Chevron maatschappijen over de gehele wereld. tot bijwoning van de der Coöperatieve Raiffeisenbank Hulst op don derdag 8 mei 1969, 's avonds om half acht in Café DE STER Overdamstraat te Hulst. Punten van behandeling: 1 Opening. 2 Notulen vorige vergadering. 3 Statutenwijziging. N.B. Het ontwerp-gewijzigde statuten ligt ten kantore der bank ter inzage voor de leden tot na afloop der vergadering. 4 Wijziging huishoudelijk reglement. N.B. Het ontwerp-gewijzigd huishoudelijk regle ment ligt ten kantore van de bank ter inzage voor de leden tot na afloop der vergadering. 5 Rondvraag. 6 Sluiting. Hulst, 21 april 1969. HET BESTUUR Voor het controleren van inkomende goederen en verzendklaar maken van bestellingen is er plaats voor een (leeftijd 18 tot 20 jaar) Segeersstraat 28, Middelburg. Tel. 27.27. Het ,land Wat verkeerds gedronken of iqm gegeten, kou op maag en In- Iauv gewanden... plotseling „loopt De d u leeg", u voelt zich wee en onpasselijk: een nare maag- en darmstoornis. ENTOSORBINE - witte aan gename tabletten - bevat-6 snelwerkende middelen die de maag tot rust brengen en de ingewanden zuiverende diarree stopt. ENTOSORBINE helpt direct, u is zó weer in orde en doet weer normaal'aan alles mee. zuivert maag en ingewanden I hebbi Instel aanst: sen denhe werke Voor uw v,a. 33#.— v.a. 598.— v.a. 225.— NATUURLIJK naar ERKEND INSTALLATEUR W. v. d. AVOIRD BREDA Tel. 34900 Speelhuislaan 120 Wij Gin Bij beschikking van de pre-| sident van de Arrondisse- l mentsrechtbank te 's-Her- togenbosch, van 16 april 1969 is de oproeping bevo len van Elisabeth Cornelia I van der Pluym zonder be kende woon- of verblijf-, plaats hier te lande, om op woensdag, 7 mei 1969, te 16.30 uur te verschijnen met haar echtgenoot Cor nells Visser wonende tel Dussen in het Paleis van Justitie te 's-Hertogenbosch ten einde te worden ge hoord naar aanleiding van een door C. Visser voor noemd bij gemelde recht bank ingediend verzoek schrift tot het bekomen van echtscheiding. subsidiair scheiding van tafel en bed. De Griffier van de Ar-1 rondissementsrechtbahk te 's-Hertogenbosch G. Ch. Goelst. 's-Hertogenbosch 17 april '"79. 41 jaar voldoet aan vesti gingseisen, H.C.R. diploma's zoekt een Brieven Mastland 11, Bre- fa of tel. 01600-40982. De curator in het faillisse-l Jhent van D. de Fluiter, ge handeld hebhende onder de naam Chemisch Pharma-1 ceutische Industrie „Inter national Scientific" te Hank wonende te Bilthoven, Do- hatielaan 18, heeft op he- 2,ej? in dit faillissement ter Lriffie van de Rechtbank Utrecht nedergelegd de ®nige uitdelingslijst, welke aldaar gedurende tien da- kosteloos voor de jf^hldeisers ter inzage zalj 21 april 1969 De curator Mr. R. A. Dufour Boothstraat 12 Utrecht.

de Stem | 1969 | | pagina 6