Jan Aling wipte makkelijk naar zege in Friesland omdat er zoveel I keus g is mols I behangj Jos Huysmans; stapte uit cle tweede rij' CEES STAM SLIMSTE IN RONDE TERHEIJDEN QCTIEF PELLENAARS: IK MAAK ME ER NIET DRUK OM 3nds op .K.G.B. DE WAALSE PIJL f Eerste zege van Toon Konings in v i I Wie beweert, dat hij zijn totoformulier beter invult omdat bij rookt, overdrijft natuurlijk sterk. Wie echter beweert, dat (jiljfe) een prima halfzware shag is, beeft gelijk! Of u er nu 13 of weer 7 goed hebt geraden, steek een (gjj&fr) op, dan róókt u in ieder geval voortreffelijk! VIJFDE SPORTPAGINA DE STEM VAN MAANDAG 21 APRIL 1969 2 KORTi - FC Barcelona heeft ;errein geplaatst voor het toernooi om de voor bekerwinnaars overwinning op FC was de stand nog ge_ «Chester United, dat halve finalewedstrijd hp nummer 1 speelt aan, kan na Bobby ny Dunne nu ook Da- ichrijven op de lijst len. De Braziliaanse Perereira, die op het ainer in Peru werk- een aanbod om het intus te gaan trainen, or Bayern Miinchen lioenschap van West- Is dichterbij. Het won orussia Dortmund met and heeft Leeds Unl- op de landstitel be en 20 overwinning ty. Metro (Rotterdam) msterdam), hebben de ettes, waarmee tradi- Rotterdam het atle- rd geopend, beheerst, (heren) werd gewon- ro in 14.33,3, de 1400 as voor Sagitta in een 1. Een race over tien irin overigens de bes- andlopers ontbraken, m door Ben Sijtveld 0 minuten en 30,2 se- renlo zegevierde Hans in een 25-kilometer- r: 1.22,57. Vierde werd n het Bredase Sprint liens clubgenoot Borst 1.28,26). Een veldloop kilometer te Woerden im van Kees Hopman De Rus Nikola! in Maagdenburg tijdens roeting Oost-Duitsland- wereldrecord 200 me- verbeterd. Hij bracht 25,4 sec. Het oude re- ;ds op zijn naam met 2 deze prestatie verbe- het wereldrecord op de Dolslag. Zijn tijd: 1.05,8 f hij 0,4 seconden onder ~d, dat eveneens op zijn De Oostduitser Roland aarde het Europese re- er schoolslag, dat sinds 967 met 2.13,5 op naam iegand staat. Tijdens de van de internationale ■nschappen in Bonn erlandse Henny Penter- meter wisselslag in lee zij tweede werd en als eerste onder het B voor dit nummer ge- bleef. NT Bij het toernooi Idkampioenschap biljar- ithlon, dat in West-Ber- nen, is de Nederlander iburg gestart met een ij verloor in het kader Westduitser Spielmann. i herstelde zich later en I lmann in het drieban- I jeurten. Jan Feeke uit ieft in Heerlen het Ne- ïpioenschap anker kader d. Zowel Feeke als Wim lit Waubach behaalden dpunten, maar in het al- iddelde was de Noord ter. In Rotterdam is de ter Lorist Nederlands ïoofdklasse driebanden n de beslissende partij de Hagenaar Sundquesl. 1: 1 Lorist (A'dam) 12, (Den Haag) 10, 3 Van 6, 4 Kok (Veendam) g (A'dam) 6, 6 De Nijs De Beer (Tilburg) 6 en (Arnhem) 4 punten. ORT De internatio- i het Belgische Bolder en dubbele Nederlandse opgeleverd. Frans Sig- ïbedreigd de beide man- )0 cc-klasse en Karsma- alle Belgen in de 250 ire klasse moest Sigmans met de Belg Walter hij beide manches kon beslissen. Hoewel Robert in de Grote Prijs land, voor een kleine ihouwers gehouden in ouden, als derde eindig de leiding behouden m i het wereldkampioen- De Fin Kalevi Vehko- rsqvarna werd winnaar, vain Geboers (met CZ) Jan Maas uit Gemert circuit van Zandvoort nationaal record motor- tigd. Met zijn „Japoll? e hij de 400 meter af ie. aver dit voorstel, waarbij een zal denken aan ec ussen NKGB en KNlrV, tevens zou willen o Koninklijk Nederi®»® ymnastiek Verbond. M-ei ïde zo spoedig mogei J kunnen maken, eg met het KNGV tverige leverde de grote moeilijkheden F jarverslagen konden^a- fhinderd 1 "r*1 i»n Omlr De twee belangrijke coureurs uit de finale van de Ronde van Friesland: Jan Alting (links) en Rink Cornelisse (rechts). LEEUWARDEN (ANP) De 19- jarige Drentse wieleramateur Jan Aling uit Bunne, die tot de selectie- groep van Joop Middelink behoort, is zaterdag winnaar geworden van de twaalfde ronde van Friesland, een klassieker over 171 km met start en finish in Leeuwarden. Hij maakte deel uit van een kopgroep van der tien renners. Vier kilometer voor de finish demarreerde Aling zo sterk dat zijn belagers hem niet meer tot orde konden roepen. De Drent finishte met een voorsprong van bijna 200 meter. Hij legde het traject af in 4 uur en 51 sec. Veel strijd is er in dieze ronde ndat geweest. Het langgerekte peloton hield zich-lange tijd bijzonder rustig. De eerste schermutselingen van enige betekenis kwamen pas na 135 km, nadat de Dokkumer Piet Hoekstra lange tijd met Jan Hordijk voor het peloton hadden uitgereden. Toen de twee vluchtelingen waren achter- haald, ontsnapte een groepje van veertien renners uit de hoofdmacht. Al spoedig kwamen zij tot een beslis sende voorsprong. Van dit dertiental zag men Rink Cornelisse als de toe komstige winnaar. Want sterke cou reurs als Harry Jansen, die door een massale valpartij onder Ijlst (na 54 km) voortijdig gedwongen werden de strijd te staken en de winnaar van de dorpenomloop van Drente, Henk Benjamins, die daardoor de aanslui ting had gemist, waren niet in de kopgroep vertegenwoordigd. Cornelisse was dus favoriet, maar toen Aling demarreerde was Corne lisse de eerste, die het peloton pro beerde af te stoppen, om daardoor zijn ploeggenoot de gelegenheid te geven de beslissing te forceren. Deze opzet slaagde en zo was er voor ploegleider Henny Schouten toch nog reden tot juichen. Minder prettig stond het gezicht van Joop Middelink, die nu zo lang zamerhand de indruk heeft gekregen dat het met onze amateurs niet zo best is gesteld. „Wanneer het zo door- (ADVERTENTIE) gaat kunnen wij internationaal, niet meer meekomen", was zijn commen taar na afloop. „Er moet verstandi ger gereden worden. Want wat nu weer in de ronde van Friesland is vertoond is gewoon bedroevend". De uitslag: 1 Jan Aling (Burane) 171 km in 4.06.57, op 12 sec.: 2 W. Vlot (Wamneperveen), 3 Cornelisse (A'dam), 4 Blom (Haarlem), 5 Duy- ker (Beverwijk), 6 J. Vlot (Wanne- perveen), 7 Van de Ruit (A'dam), 8 Van Donk (Rosmalen), 9 Jansen (Nes a. d. Amstel), 10 v. d. Voort (A'dam), 11 Aldershof (Haarlem), 12 Ooster hof (Eelde), op 55 sec.: 13 Brander (Groningen), op 2.30: 14 Koeken (Achtmaal), op 2.33: 15 Van Katwijk (Oploo). (ADVERTENTIE) aiiiiiHiiiiniiijBiiimiiiii i—w i s voor ginnekenstraat 90 a veemarktstraat 74 f MARCINELLES (ANP) Ook de Waalse Pijl is gisteren in een Belgische overwinning geëindigd. De klassiekers lijken dit seizoen op het lijf van de Belgen geschreven, of en dat is minstens zeker zo juist het grote con tingent Belgische beroepsrijders is niet alleen machtig door zijn kwantiteit, maar ook door zijn kwaliteit in een-daagse wedstrijden. Jos Huysmans, vrijdag nog tweede in de Gold Race, was de sterkste van de Belgen, die de strijd beheersten en geen buitenlander toestonden binnen de eerste tien te eindigen in de rit van Luik naar Marcinelles in het grauwe Waalse mijnigebied. Jos Huysmans, al 27 en eigenlijk steeds gedoemd tot een knechtenrol temidden van zijns gel/ken, die toevallig net iets meer de al lure van de vedette hebben dan de gele rijder van Mann-Gründig uit Beer- zel, is uit die rol gestapt. Het succes van Huysmans is overigens op het nippertje geweest. Pas vijf tien kilometer voor de finish werd een kopgroepje van drie man achter haald door het restant van een grotere ploeg, die geleidelijk was afgebrok keld onder de druk van het hoge tempo, dat noodzakelijk was om de ja gende meute voor te blijven. Bij de drie sterken, die het langst weerstand boden was een Nederlander, Rini Wagtmans, die met een 22e plaats in Mar cinelles schraal werd beloond voor zijn talrijke en grote inspanningen. De vluchtmakkers van de Brabander waren Joseph Samyn en Tomasso de Pra. De beslissende ontsnapping in deze wedstrijd over 222 kilometer vond plaats na 55 kilometer. Carletto, die zich ook in de voorgaande kilometers actief had getoond, heeft ongeveer een half uur solistisch voor het peloton gereden. Toen kreeg hij steun van Wagtmans, De Pra, Samyn, David, Fla- bat en Panizza. De kopgroep schoot best op, eendrachtig samenwerkend was de voorsprong in Namen al gegroeid tot vier minuten en tot op 45 kilometer van de finish bleef die marge ongeschonden. Toen kwam de vermoeidheid. David viel als eerste terug. Het peloton kwam steeds dichterbij en Samyn verhoogde de vaart van de koplopers. Panizza, Flabat en Carletto haakten af en ook het. overgebleven drietal werd vijftien kilometer voor het einde opgeslokt door het peloton, toen de Muur van Thuin als een berg voor de vluchters oprees. De eersten uit het grote veld vonden aansluiting. Die eersten waren uit sluitend Belgen, die daarna de strijd onderling uitvochten. Merckx wilde alleen weg, maar werd teruggehaald. Godefroot, Merckx en de gebroeders de Vlaeminck, Leman en Van Springel, Van Schil en Pin- tens, gunen elkaar geen meter. Van die rivaliteit maakte Huysmans gebruik. •Hij nam een handvol seconden in de laatste paar duizend meter en werd in Marcinelles voor het eerst in zijn lange loopbaan als winnaar van een wer kelijk grote wedstrijd gehuldigd. De uitslag luidt: 1 Jos Huysmans (Bel.) 222 km in 5 uur 51 minuten, op tien seconden'. 2 Eric de Vlaeminck (Bel.), op twaalf seconden: 3 Leman (Bel.), 4 Godefroot (Bel.), 5 Merckx (Bel.), 6 Roger de Vlaeminck (Bed.), 7 Rosiere (Bel.), 8 Van Sprimgel (Bel.), 9 Pimtens (Bel), op vijftien seconden: 10 Van Schil (Bel.), op 50 seconden: 16 Evert Dolman (Ned.), 22 Rini Wagtmans (Ned.), 24 Peter Post (Ned.) op 1 minuut 33 sec.: 27 Jaak Frijters (Ned.). Het peloton in felle jacht op de eerste kopgroep, Aldershof—Van DongenFranken. Aan de leiding van de grote groep de zeer actieve Nieuwzeelanders Beeston en Dern, die in de ploeg van Vredestein zijn opgenomen. (Van onze sportredacteur) TERHEIJDEN Cees Stam, slim en snel, had het goed gezien. Even, heel even viel het kopgroepje in de ronde van Terheijden stil toen hij met zes collega's aansluiting vond met de weglopers. Precies op dat mo ment zette Cees Stam aan, nam tien meter, voerde die op tot ruim hon derd en ging drie ronden verder als eerste over de streep. Zo finishte Toontje Konings uit Sprundel in Heinkenszand, vóór de Vughtenaar Henk van Zandbeek. miKterd de voorziibtersh® n. Ook de bestuurster aren geen probleem. Hamel (Breda), J- J' Haarlem), M. Bucket en C. Martens (Utree!11' enkele kaïndi'daatstel ar herkozen. Ook de n reda) zag zijn zmn^v Bonds Technische Con Tigd. In de vacatures, ow iet bedanken k. mevrouw v. d. a' j heer C. A. Thijssen, >r de verkiezing v®1* Dudink (IJmuiden) e ms (Tilburg). Philips kleurentelevisieontvanger voor Zuid-Nederland. Geschikt voor perfecte ontvangst van Ne derlandse en Duitse kleuren- en zwart-wit uitzendingen en van Belgische zwart-wit programma's toet 625 lijnen. Uiterst eenvoudig te bedienen door drukknop-elek tronische afstemming. Perfect beeld en geluid door veel automatische functies. Uitvoering w eonsolemodel, noten zijdeglans, voorzien van scharnierende deur tjes met slot 2950,— Ga voor kleuren naar 'n specia list. ACTIEF weet er alles van. L. Brugstraat 4 Breda Tel. 40250 (3 lijnen) (Van onze sportredactie) BREDA Kees Pellenaars zegt zich niet aangevallen te voelen door een uitlating van Jos van der Vleu ten, zaterdagavond in het KRO-sport- programma „Goal". Daarin zei Van der Vleuten met betrekking tot do ping o.m.: „Als ik het geleerd heb, dan was dat door jouw ploeg, Pel. Jij hebt me ertoe gedwongen". Later zwakte Van der Vleuten dit af met de opmerking: „Gedwongen is mis schien een te groot woord. Het was eigenlijk zo, dat Pel 's avonds de kamer op kwam en dan fel te keer ging over uitslagen maken. Dan wis ten wij wel hoe laat het was". Na in hetzelfde programma een pinnig commentaar gegeven te heb ben („Ik daag iedereen uit te bewij zen dat ik op dit punt ooit iets ver keerds deed. Van der Vleuten zal zich hiervoor moeten verantwoorden"), bleek Pellenaars gisteren de zaak wat rustiger op te nemen. „Ach, waar maak ik me eigenlijk druk om. We kennen de Vleut allemaal. Bovendien heeft hij verder in het interview zijn eerste opmerking teruggetrokken. Er was toch helemaal geen sprake meer van een beschuldiging. Weet je waar ik dat hele betoog op vond lijken? Op een Willem II-versje. Daarom maak ik me er geen seconde druk meer om". JACQUES ANQUETIL werd eindwinnaar van de ronde van Bas kenland. Perurena zegevierde in de laatste rit. WIM DUBOIS finishte als derde in de ronde van de vier kantons. Hij had 21 seconden achterstand op win naar Pol Mahieu en nummer twee, Dieter Puschel. GIANNI MOTTA maig twee maan den niet in België koersen. Zaterdag veroordeelde de Antwerpse recht bank hem omdat hij begin vorig jaar in het sportpaleis op doping betrapt was. MICHEL BERTOU werd voor de tweede achtereenvolgende maal win naar van Enschede - Munster, een wedstrijd van 204 kilometer. Ook hier was 't Nederlandse succes groot: 2. Jan Spetgens, 3. Jurgen Tschan, 4. Frits Sluper.,5. Gerrit Bruinsma. THEO VAN DE LEEUW was de aanvoerder van een compleet Neder lands fietsfeest in Opgrimbie. Hij won, tweede was Jo Vranken, derde Peter van de Kruis, vijfde Piet van Katwijk, zesde Mathieu Pustjens, ze vende Cor de Boer, negende Peter Vonck. JOOP ZOETEMELK reed een ge weldige wedstrijd in het Belgische Assen. Hij arriveerde er met een voorsprong van 3.10 als eerste. Fedor den Hertog was zevende, Rinus Ver- donk twintigste. HARRIE SCHOOFS, Bladel, won in Antheut. Ger Harings werd er vijfde. WILLEBRORD WIL VOORUIT nam deel aan. een grote ploegentijdrit in Hoevenen. Het team werd tiende op 31/2 minuut van de winnende ploeg, Lierse. Het Tilburgse „Pijnen burg" was-zevende, „De Rotterdamse Leeuw" twaalfde. CHARLES DE SMIT behaalde dit weekeinde twee goede plaatsen. In Welle werd hij tweede, in Rudder- voorde derde. Theo van Poecke ein digde in laatstgenoemde koers op de zesde plaats. CEES VAN BRAGT uit Lage Zwaluwe won de nieuwelingenkoers van Dirksland. Hij reed de 60 kilo meter in 1.32.14. Rinus Remijn werd er derde. Een dag later kwam Remijn als zesde binnen in Den Dungen. CEES BAL, Kwadendamme, was de beste nieuweling in Denderhouten. Hij werd de sterke winnaar van een 75 kilometer lange koers. Wim de Waal uit Axel finishte als derde. LEEN VAN DE WAART, Hein kenszand, kwam als tiende binnen in Merken. Deze nieuwelingenwedstrijd was 70 kilometer lang. KEES PRIEM belandde in de mas sa-spurt van de ronde in het Belgi sche Heusden op de derde plaats. Ko Blok, Kruiningen, werd tiende. EDDIE MEYLEMANS, Ossen- drecht, eindigde op de eerste plaats in de Rotterdamse Ahoy-ronde, een adspiranten-koers. Zoals men elders op deze pagina kan lezen won hij een dag later in Heinkenszand. (Van een onzer wielermedewerkers) HEINKENSZAND Toontje Ko nings heeft in de ronde van Hein kenszand zijn eerste zege bij de ama teurs kunnen boeken. Bij het ingaan van de laatste ronde, toen zich een kopgroep van zeventien man had ge formeerd, bij wie ook Steehouwer en Tolhoek hadden behoord, maar door pech waren teruggevallen, maakte Konings samen met Van O verveld en Van Zandbeek de beslissende sprong. Genoemd trio bleef ondanks een fel le tegenactie van het peloton, onder aanvoering van Priem en van Poucke, buiten schot en in de eindsprint zege vierde Konings gedecideerd over zijn medevluchters. Lange tijd heeft het er naar uit gezien dat het zestal Tolhoek, De Wilde, Evertse, Van Poucke, Van Zandbeek en Van Overveid, reeds na enkele kilometers ontsnapt uit het veld van 92 renners, niet meer zou den worden teruggepakt. Met een halve minuut winst bleef deze kopgroep gestaag doorgaan en de samenwerking was uitstekend. Pas na 70 km, toen het veld reeds was gehalveerd, deels door pech van diverse renners, maar ook door ge brek aan courage gingen zes jagers in het tegenoffensief: Priem, Ko nings, Steehouwer, Willemse, Joosse en Blok. Zij profiteerden van een val partij waardoor o.a. Wim Liebrechts en Jan van Driël waren uitgescha keld. De jachtgroep waarin Priem de animator was, streek 23 km voor het einde neer op het zestal leiders dat kwalitatief toch niiet zo sterk bleek te zijn dan men aanvankelijk had ge dacht. Met twaalf man voorop bleek de zaak nog niet bekeken te zijn, want onder aanvoering van de fana tiek rijdende Van Beens kregen nog eens zeven anderen aansluiting met de kop. Voor een spectaculair slot zorgden kort daarop Konings, Van Overveid en Van Zandbeek met hun uiteindelijk beslissende greep naar de macht. De eindsprint van het pe loton werd gemakkelijk gewonnen door Van Beers, die een demonstratie gaf van zjjn sterke eindschot. Van een voliggroep, die daarna arriveerde won Koster de spurt. Bij de adspiranten, die vooraf wa ren vertrokken was er van strijd geen sprake. Meijlemans won de eindsprint van een grote groep. De uitslag: Amateurs: 1 A. Konings, Sprundel, 110 km in 2.32.7, 2 H. van Zandbeek, Vught, 3 A. van Overveid, Zegge, 4 op 10 sec. J. van Beers, Turnhout, 5 L. Boogers, Ossendrecht, 6 H. Nak, Rotterdam, 7 Th. van Poucke, Koe wacht, 8 J. de Bruijn, Sprundel, 9 W. Evertse, Zierikzee, 10 P. Gödde, Zwijndrecht, 11 J. de Vrieze, Goes, 12 W. de Wilde, Ellewoutsdijk, 13 C. Willemse, Hooge Zwaluwe, 14 C. Priem, Goes, 15 M. Joosse, Souburg, 16 C. de Jonge, Bruinisse, 17 C. van Dongen, Oud-Gastel, 18 op 23 sec. A. Koster, .Rotterdam, 19 H. Perfors, Rotterdam, 20 T. Barten, Klundert. Adspiranten: 1 E. Meijlemans, Os sendrecht 22 km in 33 min., 2 L. van Campo, Ossendrecht, 3 J. van Dijk, Ulvenhout, 4 W. de Graaf, Sluis, 5 J. Konings, Sprundel, 6 A. van Freij- en, Lepelstraat, 7 H. van Andel, Pa- pendrecht, 8 J. Selders, Roosendaal, 9 C. de Looze, Haarlem, 10 S. Ha- melink, Terneuzen. Het was het verrassende slot van een wedstrijd, die pas tegen het ein de interessant werd. Toen de laat ste kilometers in zicht kwamen, gin gen de ruim zestig coureurs voor het eerst over tot werkelijk aanvallen. Daarvóór gebeurde er in deze zes tiende „Pellenaarsronde" (op gang gebracht met een startschot, dat Jan Janssen loste) niet zo erg veel. De groep bleef tot half koers rus tig bijeen en liet toen pas plaats voor uitlopers. Aldershof, Cees vhn Don- gen en Franken waren de eersten, die een voorsprong kregen op het snelle 800 meter lange circuit. Ze hielden het vijftien kilometer vol. Lange niet, want het peloton zette er onder leiding van de uit Nieuw Zee land overgekomen Beeston en Dern (logerend in Amsterdam) grote vaart in. Steeds weer namen Beeston en Dern de kop om het tempo hoog te houden en dat werd tenslotte de drie leiders noodlottig. De volgende demarrage, de twee de van de wedstrijd, bleek achteraf beslissend. Van Driel, Van de Lugt en Sieb van Dongen sloegen een gat en luidden zo de finale in. Ze dwon gen het peloton tot activiteiten en dat betekende zo'n 20 kilometer voor het einde een verbrokkeling van de compacte groep. Als eersten sprongen Dielemans, Vermeulen en Dubbelman naar de kop, toen er nog maar ruim twee ki lometer te koersen viel, haalden Van de Bergh, Willemse, Jacobs, Van de Burg, Barten, Aldershof en Stam de aanvoerders. Cees Stam drukte met een door. Hij deed enkele forse trap pen, zag niemand volgen en sprintte voluit de vrije ruimte in. De nog res terende afstand bleek te kort om de rappe Stam terug te pakken. Bij de nieuwelingen viel de beslis sende slag eerder. Een paar ronden na de start al verlieten zeven ren ners onder aanvoering van Van Groe- zen, het peloton om er niet meer in terug te keren. Vier kilometer voor de finish dubbelden ze de groep en toen het op spurten aankwam bleek Van de Spiegel rapper dan Van Bragt. Drukker was het in de finale van de adspiranten. Ze lieten het, na een vlakke race, op een massaspurt uit draaien en die won Dekkers uit U- denhout. UITSLAGEN Amateurs 1. C. Stam (Neck), 80 kilometer in 1.51.04; 2. J. Aldershof (Haarlem); 3. S. van Don gen (Middelharnis); 4. T. Barten (Klundert); 5. C. Willemse (Hooge- Zwaluwe); 6. J. Cooremans (Breda); 7. R. van de Burg (Zundert); 8. W. Dielemans (Prinsenbeek); 9. H. Ja cobs (Nes); 10. J. van Driel (Wer kendam); 11. H. van de Lugt (Vlaar- dingen); 12. P. Dubbelman (Lage Zwaluwe); 13. J. Vermeulen (Don gen); 14. P. van de Bergh (Rucphen); 15. J. de Bruijn (Sprundel); 16. A. Konings (Sprundel); 17. R. Roks (St.- Willebrord); 18. J. Maas (Wouwse Plantage); 19. P. Hanegraaf (Rijsber- gen); 20. P. Franken (Oosterhout). Nieuwelingen1. F. van de Spie gel (Voorburg) 60 km in 1.08.02; 2. H. van Bragt (Lage Zwaluwe); 3. H. van Groezen (Made); 4. P, Remijn (Goes); 5. J. Raas (Heinkenszand); 6. A. van Gorp (Breda); 7. J. de Rooy (Hoeven); 8. H. van Dongen (Prinsenbeek); 9. R. Beusekamp (H.I. Ambacht); 10. H. Hordijk (Rotter dam); 11. B. ter Harmsel (Lage Zwa luwe); 12. K. Roks (Rijsbergen)13. K. de Jongh (Made); 14. J. Voese- nek (Prinsenbeek); 15. J. van Hooff (Roosendaal). Adspiranten: 1. A. Dekkers (Uden- hout), 25 kilometer in 30.05; 2. J. van Dijk (Ulvenhout); 3. J. Konings (Sprundel); 4. C. Stoutjesdijk (St.- Maartensdijk); 5. J. Damen (Ulven hout); 6. L. van Campo (Ossen drecht); 7. J. Hamelink (Terneuzen); 8. W. de Graaf (Sluis); 9. A. Krans (Oudenbosch); 10. J. Rovers (Roo sendaal). Cees Stam had alle tijd om een triomfantelijk gebaar te maken. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1969 | | pagina 13