Omloop van de Baronie met 170 amateurs HARRIE JANSEN LIJKT GROOTSTE KANSHEBBER §§@§t Route-tijdschema Lastig EBHV duel voor tegen Vedo-Animo 2 een interessant duel «ra BAVEL OVERWINNING IN KAMPIOEN BIJ 3C Ernstig obstakel voor competitie fijnste en koffie gezond KOFFIE VHflG pen atis WAARD KORFBALCOMPETITIE JSC favoriet tegen Helmond VOLLEYBALINTERLANDS Andere functie voor directeur Olympisch Stadion WIELERKOERSEN DIT WEEKEINDE VAN BRACHT NAAR TOKIO Bezoekers waren plezierig verrast! G VAN 10 Parcours biedt weinig kansen voor minderen HANDBALCOMPETITIE I Lage Zwaiuwe 3.— 24.- prijzen. EN £N is I Oud.Gastel 1 'tuisland ?AAT Programma echte koffiebonen- COFFEÏNEVRIJ Programma Tilelkanir s Programma Henk de Kleine: fraaie winst DE STEM VAN VRIJDAG 28 MAART 1969 23 01650 - 34746 Jees Koeken, een van de kans hebbers uit de equipe van Hennie se&outen. i'V| Ss tl »W Bant* Tonnie Barten: uitschieter? (Van onze sportredacteur) BREDA Uit een renliersveld van welgeteld 170 amateurcoureurs, moet zondag de tiende winnaar van „De Omloop van de Baronie" komen. Het zal, men kan het afleiden uit de ere-lijst, beslist een bekende zijn want de omloop laat weinig gelegenheid tot „uitspat tingen" van minderen. Namen als Haast, Den Hartog en Beugels die op de winnaarslijst voorkomen, bevestigen dat. De Omloop van de Baronie, nu dus aan bet tweede lustrum toe (en dat nog steeds met het bestuur van de wielerclub „Sportief" als organisatoren), is een zwaar karwei dat door de zwakkeren verafschuwd wordt en de lof oogst van de cracks die op het slopende parcours echt groot kunnen zijn. ven tweeëntwintig teams in. Het zijn er achttien meer dan bij de ope ningsronde. Anders dit jaar, is ook „de aankomst want van de KNWU kwam geen goedkeuring voor de sintelbaan van Sprint. Reden tot weigeren: de entree een "onver valste kasseienpad is te smal. De finish ligt nu in net stuk Toren- dreef - Dr. Schaepmanlaan, even eens dus aan de rand van htt Mastbos. Kees Pellenaars zal om 13.00 uur het startschot lossen voor deze tien de Omloop van de Baronie. Anders dit .iaar, is ook de samen stelling van de organisatie. In die zin dat het viermanschap is terug gebracht tot een groep van drie om dat Toon Simons bedankte. Anders tenslotte is ook de jury. Geen onge wone zaak, maar op één punt wel opvallend: Frans van den Elshout uit Made ontbreekt in het. korps. Voor het eerst in al die jaren, want hij was erbij vanaf de oprichting. Van den Elshout toont zich dan ook diep ontgoocheld en zegt weinig be grip te kunnen opbrengen voor het feit dat men hem passeerde. „In ai die negen jaar heb ik nooit gehoord dat ik het fout deed. Integendeel, er waren dikwijls complimenten. En nu sta ik ineens aan de kant. Het is onbegrijpelijk". In de loop van de jaren is de omloop een belangrijke plaats gaan innemen in het rijtje van klassie kers, de selecte serie grote koersen voor amateurs. Enkele jaren gele den werd de wedstrijd in dit door de KNWU terecht zuinig gehouden programma opgenomen en het bete kende een erkenning voor en van het werk dat „Sportief" verricht. Werk dat uiterlijk nooit veel veran derde, want het comité bïacht. in die tien jaar geen opvallende wijzi gingen aan in het parcours dat zich kenmerkt door een rijke variatie. Intern voltrok zich de organisatori sche perfectie en het resultaat na tien jaar is een koers die in de wielervvereld hoog wordt aange schreven. Dat feit wordt goed geac centueerd door de belangstelling van de ploegleiders, want dit jaar schre- 11 PLAATSEN kin: Tot. km. Tijd: Aanwijzingen dat altijd goed is voor spektakel. Behalve Ilarrie Jansen heeft Lie- bregts mogelijke winnaars in de per sonen van Piet van de Kruis en Pe ter van de Donk, door hem „ont dekt" en onder zijn leiding bezig aan een opvallende doorbraak. De concurrentie zal echter fel zijn. Op de eerste plaats van de ploeg die lierman Krott onder zijn beheer heeft. Een sterke equipe met Zoetemelk, 1 Den Hertogh en Bakker als steun punten. Kwaliteitsrenners die in staat zijn op het Brabantse circuit een belangrijke rol te spelen. In die strijd gaat ook meestal de ploeg van Frans van den Ende mee. Zon dag zet hij Baars, Benjamins, Snij der, Aldershof, Harings er. Diepen veen in. Niet te onderschatten is voorts de Limburgse formatie van Henk Steevens met Jo Vranken en Theo van de Leeuw als grote uit blinkers. Altijd goed voor opvallende uitslagen is verder de ploeg van Henny Schouten die bestaat uit be kende coureurs: Popke Oosterhof, Marcel Pennings, Kees Koeken, Rink Cornelisse, Wim Prinsen en Jan Aling. Een hechte groep vormen ook Henk Nieuwkamp, Tino Tabak, Kees Stam, Frans van de Ruyt, Klaas Balk en Evert Dikhof. En dan zijn er natuurlijk de uitschieters in Brabantse en Zeeuwse ploegen, be zig aan hun opbouw, zoekend naar de cadans. "Uitschieters als Tonnie Barten, Peter Maas, Harrie Schoofs, Cees Frijters, Frank Ouwerkerk, Ka- rel Willemsen, Cor Leunis, "Leo Em- bregts, Gé van Straten, Ad van Overveld, Sieb van Dongen, Frits Hoogerheide, Kees Priem, Jo Spet- gens.In deze groep moet de win naar van 1969 gezocht worden en dat valt niet mee meest constante (Van onze handbalmedewerker) BREDA Reeds nu komt er te kening in de strijd om de titels in de veldhandbalcompetitie. Wanneer zondag het programma normaal kan worden afgewerkt dan kunnen reeds volgénde week de eerste kampioenen I Hoose Zwaluwe 4.— 21.- IUMS e modellen en ne, leuke des- ange pantalon. poplin, cotton ïoderne opvat- n. etc. /at dat voor een wkt u pas als u Ischerpe prijzen kste ;en. Teryiene en ideatdeling „Al- let mooiste". I Moerdijk I Klundert I Heijningen I Fijnaarl Breda 0,— 0,13.00 Start hotel-café-rest. „Boschhek" Van t.iet geneutraliseerd door Burg. de J-ianlaan Montenspark - Verdilaan - W v. Oranjelaan - Graaf Hendrik III- i„an - Julianalaan - Boeimeersmgel - Vv'ilhelminasingél - Oranjesmgei - Ter- heijdenstraat - Terheijdenseweg. Terheijdensweg 6.6— 13,09 DEFINITIEVE START over de Ter- oeiidenseweg (11) naar, Itrlieijden 5,5 11.5 13-16 Dorpsstraat (12) - Molenstraat (13) - Moerdijkseweg (14) - r.a. Withuis (15) naar llagenberg 5,5 17.13.24 Brouwerijstraat (16) - Brandestraat 17) - oversteken - Wagenbergsestraat iS). via Heikant (19) naar 13.30 Kerkdijk (20) - Spoorstraat (21) - Ha. ver.straat '22) Raadnuisstraat (24) - 4orenhiisediik (25) naar 13.34 Gaete (26") - Loonsediik (27) - Dorps- s.-aat (28) Nieuwlandsedijk (29) tij Flierstraat (30) r.a. langs Buiten dijk (31) onder spoor- en verkeersbrug door naar 31.13.45 oij binen komen Moerdijk linkse weg vegen - Havenkant (32) - Steenweg (33) r.a. J W. Frisostraat (34) - Roo- devaart (35) Langeweg (36) - rechts omhoog via Blauwe Sluisdijk (37) naar 39.— 13.57 Hoogstraat (38) - Ohemoienstraat (39* r.a Oude Stoof (40) m Zwingelspaan r.a Tonserlijk (41) - l.a. Noord Lange weg (42) na bord model 10 bijl. WVR i.a. Keiweg volgen (43) l.a Stadsediik (44) - r.a. Oude Heijningseweg (45) naar 51.14.15 Oude Heijningsedijk (46) naar 53.14 18 )jj Nieuwe Moien (47) - r.a. Appe- i-arsdijk (48) - Rijpersweg (49) naar 59-14.27 veerkensweg (51) naar 64.14.35 Sfoofstraat (52) - Molenstraat (53) - op Markt (54),.rechtdoor - Brugstraat (55) - Keiweg volgen op driesprong rechtse keiweg volgen tot café „De Maai" (56) (geel-groer) gestreepte lui. ken) - r.a. Steenberesestraat (57) l.a Hellegatsestraat-(58) naar 14.47 Moerstraatseweg (59) richting W>uw volgen over Hazelaar (60) langs eutë .Sport" naar 14.53 N.euwstraat (61) - Markt (62) l.a. Roo ipnaaalsestraat (63) - Roosendaalse- caan (64) naar Roosendaal. 15.04 Fmterslaan onder tunnel door. daarna a Laan van Brabant - President Ken- nedylaan - bij snackbar ..De Kroeven" :.a Kroevenlaan. daarna r.a-. na 25 meter l.a - Langdonksestraat - daarna '.d Zundertseweg - daarna r.a. Korten dijk - tot trafobuisje. 1516 -r bran dp Hopfstraat (73) - Rucphense taartkant (74) i.a Raadhuisstraat (75) a Zundertseweg (76) naar 15.33 -toephenspweg (77) - Prinsenstraat (8) - Rijksweg 16 oversteken - Wil- cfertsedijk (79) - Gaardsebaan (80) i.a Rusten bergstraat (81) - volgende splitsing link» aanhouden tot café „Het Paaltje" r.a. Oekelsebaan (82) Sehr'pkemveg (83) Oekelsestraat '84) naar 9 UI.15.47 -a Noordhueksestraat (85) - Hazel- donksestr (85) voor transformator- huisje l.a Ballemansweg 186) - Galder (op viersprong rechtdoor) - Galderse- weg (87) r.a Daasdonk (88) - Daes- aonkseweg l.a Strijbeekseweg (89) naai 10.121.16.02 hu café „t Hoekske" (90) r.a. Chaam seweg <91) naar 7.— 12816.13 Dorpsstraat (92) bij splitsing l.a. Al- anensPtraan (93) naar T— 135.16.24 Cbaamseweg (94) - r.a. na 20 meter .a, Willeorordusstraat (95) l.a. Raad' ruisstraat (961 richting Gilze - 14216.34 \iphenseweg (97) - l.a. Raadhuis- huisgtraat (98) - Plein Oranje (99) r.a Biestraat (100) - l.a. Nerhoven 0 (101) richting 151.— 16.49 Oilzeweg (118) - l. aanhouden - Roos Bergseweg (118) l.a. Deken Dr Dirckxweg (119) - Rouppe v. d- Voort .aan (1201 naar lo4.16.53 ,.a Dorosstraat (121) - Molenstraat (122) - Strijheekseweg (123) r.a Daes- cionksestraat (124) - Daasdonk (125) r.a Galderseweg (1261 - l.a. Bouvigne- clreef (127) - r.a. Torendreef (128) r.aar 9— 163.— 17.09 FINISH Moerstraten 8.— 72.— ÏÏouw 4.— 76— "«osendaal 7.— 83— Rocphen 8.— 91 Zonden 11.— 102. icrgen U venhout Alphen I. Gilze Bavel "'■'«hout Wanneer zondagmiddag tegen een uur het startschot valt en de kara vaan op weg gaat voor de 163 kilo meter, valt moe'ilijk te voorspellen wie als grootste kanshebber is ver trokken. Het zijn er namelük bijzon der veel. In dat rijtje van favorieten springt echter één uaarp sterk naar voren: die van Harrie Jansen. Een van de meest constante renners in de eerste klassiekers. Vooraan in de Ster van Zwolle maar uitgeschakeld door bandbreuk. Vooraan in de ron de van Zuid-Holland, maai vol plichtsbesef toen een ploegmaat in gunsjigé positie kwam. De makkelij ke manier waarop Jansen deze koersen deed, gaf de overtuiging dat hij enkele grote uitslagen gaat halen Daarom mag hij als de allergroot ste kanshebber voor de eerste plaats in de tiende omloop aangemerkt worden. Jansen zit dif jaar in de ploeg van Piet Liebregts. een team WIELRENNEN - Aan de weg wedstrijd om de Grote~-Prijs van Harp Lager, die 30 maart bij Londen wordt gehouden, nemen de Neder landse amateurs Harry Jansen (Westzaan) en Luigi Westrus (Am sterdam) deel. (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas van de Zeeuwse Korfbalbond ont vangt Vedo I het Souburgse Animo II. Beide ploegen azen op de derde plaats, dus een felle strijd mag wor den verwacht, waarbij de schotvaar digheid van Vedo iets hoger aange slagen kan worden. Blauw Wit I zal Tjoba II het vuur na aan de schenen leggen, maar een overwin ning zit er voor Blauw Wit niet in. Zuidwesters I geeft het Terneuzense Luctor I geen kans zijn positie wat te verbeteren, waarbij Togo I goede tweede zal blijven door een grote overwinning op Olympia. In de tweede klas geen belangrij ke wedstrijden. Blauw Wit^ II gaat tegen Swift III de zoveelste neder laag tegemoet. KVL ontvangt All Ready en zal daar ook geen punt aan overhouden, In de derde klas A zullen de thuisspelende teams geen punten weggeven. Animo IV kan wat oprukken door Stormvogels II te verslaan. BKC zal geen enkele moeite hebben tegen Atlas II. Ondo II heeft tegen Vedo II ook al een gemakkelijke dag. TOP blijft op de tweede plaats tegen Tjoba III. In de derde klas B spelen alleen Togo II en Zaamslag. De Goese club kan hierdoor de voorsprong verder uit breiden. Bij de junioren blijft Storm vogels II puntloos onderaan, nu lei der Swift U op bezoek komt. Swift I ontvangt Animo en zal zich hier geen illusies hoeven te maken. Vol harding I kan weer wat opschuiven door een overwinning op Stormvo-, gels. le klas: Vedo I - Animo II: Blauw Wit I - Tjoba II: Zuidwesters I - Luctor I: Togo I - Olympia I. 2e klas: Blauw Wit II - Swift III: KVL - All Ready. 3e klas A: Animo IV - Stormvogels II; BKC - Atlas II: On do II - Vedo II; TOP - Tjoba III. Xe Klas B: Togo II - Zaamslag. Junio ren: Volharding II - Swift II; Swift I - Animo; Volharding I - Stormvo gels. Adspiranten A: Blauw Wit A - Swift A; Togo A - BKC. Adspiranten B: Animo B Stormvogels B: Swift snel Swift kwiek: Zuidwesters - KVL. Adspiranten C: Stormvogels P - Ondo B: Swift vlug - Stormvogels C. Adspiranten D: Tjoba A - Togo B. Adspiranten E: Blauw Wit C - Luctor C; Luctor B Olympia B; Tjoba B - Zaamslag. Pupillen A: Tjoba C - Swift A; Animo hip - At las; Tjoba A - Tjoba C. Pupillen B< BKC - Animo blits; KVL - Stormvo gels B: Zuidwesters - Swift B. Pu pillen C: Blauw Wit B - Tjoba B: Luctor - Volharding: Olvirmia - Blauw Wit C. (Van onze sportredactie TERNEUZEN/BREDA DESK en Middelburg mogen in de eerste klas E van bel amateurvoetbal geen fou ten meer maken, willen zij hun plaats aan de kop van de ranglijst behouden. Met de beslissende fase van de competitie voor de deur staat (Van onze volleybalmedewcrker) BREDA De reeks interland wed strijden tegen Bulgarije - Israël en België en daarop aansluitend de VVesteuropese kampioenschappen in Finland van 5-12 april zijn een ern stig obstakel voor de afwerking van de vaderlandse volleybalcompetities. Het niet primair stellen van de competitie is allang een twistpunt in de Nevobo. Bij het afstaan van spelers of speelsters aan vertegen woordigende teams kan men uitstel van een competitiewedstrijd vragen. Zo ook vorige week toen men dood leuk de jeugdkampioenschappen van een district organiseerde op een ge wone competitiedag. Voor de eredivisie heren werden de voor zaterdag vastgestelde wed strijden uitgesteld en de beslissende wedstrijden voor de zuidelijke hoofd klasse zullen moeten worden gespeeld tussen 14 april en 26 april, de dag waarop de promotiewedstrijden moe ten beginnen. Achter de schermen is men op hoog niveau aan het touw trekken om een oplossing te vinden. De strijd on* hei kampioenschap in de hoofdklasse dames gaat echter wel door. A.M.V.J. ontvangt There sia en bij een zege zijn de Rotter- ADVERTENTIE) damse dames alleen nog maar te evenaren door D.O.S., dat niét in ac tie komi Onderaan heeft Shot nog een kleine kans op redding, als het uit 3 wedstrijden 4 punten scoort. Het bezoek aan Orawi is al niet hoop gevend. Bij de heren gaat de be- angsteiling un naar hei wanhoops offensief van P.S.V. dat Were Di tot op twe<_ punten genaderd is. De Eindhovenaren krijgen Sarto op be zoek. Bermi ontvangt in Hajraa een gelijkwaardige tegenpartij met een sterke verdediging. De overgangsklas se heren heeft restantenopruiming. L.V.C moei zonder problemen bij Tamar kunnen winnen en Matador moet eveneens zonder moeite Delta 2 kunnen terugwijzen. In Breda een interessante derby tussen RHBS en Lyceum, terwijl Sifrak kampioen Orawi 2 op de proef gaat stellen. Bij de dames krijgen de degradatie kandidaten V.V.O. en E.B V.C. be zoek van respectievelijk A.M.V.J 2 en S.V.C. Voor Maratlton staat een reis naar 't leidende St.-Paul in Dor drecht op de lijst. Eredivisie: Dames: Haag '68 Vredestein: Valbovol P.S.V.; Isa- la H.M.L.; Bekkeirveld Rapid Kairanoi Armada. Hoofdklasse Zuid dames: Orawi Shot; A.M.V.J. Theresia; Jong Pendrecht Swift; Lyceum Vo- luas; Hevok Bekkerveld 2. Heren: Karanoi Mavok; P.S.V. Sarto; Bernu Hajraa; Concor dia E.V.V. Overgangsklasse 7. Dames: Sarto Karanoi 2; W.V.C. L.V.C.; Emergo Heijendaal. Heren: Odulphus 2 Quoi Ego; Willem 2 H.B.S. Flamingos; Ever Ready 2 Karanoi 2; Tamar L. V.C. Overgangsklasse 8: Dames: St.- Paui Marathon: V.V.O. „M.- V.J. 2; E.B.V.C. S.V.C.: Delta 2, Sarto 2. Heren: Orawi Sifrak: Concor dia 2 Bermi 2; Matadoj- Del ta 2; R.H.B.S. Lyceum. TSC er relatief het best voor. De Ooslerhoutse ploeg staat met een wedstrijd minder gespeeld slechts een punt achter op de leiders. TSC treedt zondag aan tegen Helmond. Na de uitstekende wedstrijd van vo rige week tegen DESK zullen de Oosterhouters het tegen de Hel- mondse formatie niet al te moeilijk hebben. Vlissingen zou streekgenoot Mid delburg een goede .dienst kunnen bewijzen door DESK te verslaan. Hoewel de ploeg uit Kaatsheuvel vo rige week tegen TSC geen al te beste indruk maakte, begint het tegen de Zeeuwen toch als favoriet. Middel burg krijgt zondag opnieuw een sterke tegenstander: Sparta '25. Na de grote teleurstelling van vorige week (4-0 tegen Concordia SVD) moeten de Zeeuwen zondag weer alles op alles zetten om aan de volle winst te komen. Alliance hoeft deze week de top positie in de tweede klas B waar schijnlijk niet prijs te geven. Aan genomen moet worden dat RWB er door de Roosendalers onder gehou den kan worden. Moeilijker krijgt Terneuzen het tegen RKTVV, dat de laatste weken weliswaar is af gezakt maar toch nog steeds meetelt in de strijd om de bovenste plaatsen. Rood Wit en Uno Animo gaan uit maken wie van de twee de aanslui ting met de kopgroep behoudt. RAC heeft zondag vrij en zal waar schijnlijk zonder zelf op het veld te komen enkele plaatsen zakken. Onder aan de ranglijst verkeren Zee land Sport en Internos in een pre caire positie. Zowel de Zeeuwen als de Ettense voetballers hebben zondag een kansje tegen respectievelijk Axel en Vliimensë Bovs. In de derde klas C kan Bavel zon dag bil een overwinning op Baard wijk als eerste de titel behalen. On der aan kan Zigo zich met een zege op SET in veiligheid brengen. Voor Gudok is er weinig kans op succes in deze match tegen Gilze. Spannend blijft in de derde klas D de strijd om de eerste plaats. DOSKO AMSTERDAM (ANP) De raad van commissarissen van het Olym pisch Stadion en de directeur de heer J. Mei legers delen mede. dat laatstgenoemde de raad van com missarissen heeft verzocht hem met ingang van 1 juli 1969 te ontheffen van zijn functie van directeur van het stadion in verband met een hem el ders in het bedrijfsleven aangebo den functie. De raad van commissarissen heeft dat verzoek ingewilligd en de heer Mellegers met ingang van die datum eervol ontslag verleend. liet zondag een steek vallen door op eigen terrein van Brcskens, dit jaar in de rol van kampioenendoder, te verliezen. Goes zakte door deze uit slag, ondanks het gelijke spel tegen Hontenisse, niet te ver af. DOSKO krijgt het zondag tegen Grenswachters weer zwaar. De ploeg uit Putte vecht om aan degradatie te ontkomen en zaj de punten dus niet zo maar uit handen geven. Goes hoeft geen punten te ver liezen nu MOC op bezoek komt. Zie- rikzee verkeert nog steeds in een gevaarlijke positie. Het. Zeeuwse team zal tegen SC Gastel dan ook flink van zich afbijten. Hontenisse en Steenbergen kunnen theoretisch nog op de eerste plaats komen. Hoe wel de kans klein is dat het inder daad gebeurt moet er in hun wed strijden tegen respectievelijk METO en Vogelwaarde fel voetbal verwacht worden. BELGIE: Zaterdag: Bredene aan Zee 'amateurs). 100 km, vertrek 15.00 uur. Haine St. Pierre (amateurs) 100 km, vertrek 15 00 uur. Kruiseke Wervik (amateurs). 106 km, vertrek 14.30 uui. Marke (ama'eurs). .98 Icm, 14.30 uur Zondag: Ronde van Vlaanderen (profs). Ver trek Gent, aankomst Hembrugge. 259 km, vertrek 10.00 uur. Heusden-Hembrugge (amateurs) 119 km, vertrek 13 00 uur. Koekeïare 'amateurs), 110 km, ver trek 13.45 uur. Dilsen (amateurs). 100 km. vertrek 15.00 uur. Merchtem (amateurs). 119 km, ver trek 15.00 uur. Namen-Me'tteï (amateurs). 107 km, vertrek 14.30 uur. O.L.V. Tielt (amateurs). 110 km ver trek 14.30 uur. Rotheur Rumière (amateurs). 110 km, vertrek 15.00 uur. Wommersom (amateurs). 80 km. ver trek 15.00 uur. Zutendaal (amateurs), 72 km, ver trek 15.00 uur worden gehuldigd. De dames van Niloe staan in de hoofdklasse boven aan de ranglijst. Zondag krijgt Niloc concurrent Zeeburg ojr bezoek. Wil Niloc de leiding behouden dan zal het de volle winst binnen moeten ha len. De dames van Walcheren krij gen Velo uit Wateringen op bezoek. Gezien de stand op de ranglijst moet Walcheren deze wedstrijd tot een goed einde kunnen brengen. Het Goese Tonido (heren) staat in de overgangsklasse onderaan de ranglijst. Wanneer de Goese ploeg de degradatie wil ontlopen dan zul len van de nog resterende vijf wed strijden er minstens vier in winst omgezet moeten worden. Zondag is die kans erg klein want koploper Swift Arnhem komt naar Goes. Bij de dames in de districtskfasse moet het Bredase rlBHV, dat de bo venste plaats bezet, het opnemen te gen stadgenoot SOA dat met drie punten achterstand op de tweede plaats volgt. EBHV moet op veel te genstand rekenen maar zal vermoede lijk zijn ongeslagen positie weten te handhaven. Bij de heren krijgt EBHV het Middelburgse EMM op bezoek. EMM dat sterker is dan de onderste plaats op de ranglijst xou doen ver moede)., kan hét EBHV lastig ma ken. Koploper Olympus (Vlissingen) gaat naar stadgenoot Walcheren en zal het ook niet cadeau krijgen. HOOFDKLASSE Dames. PSV-Hygiëa, Swift-Poster- holt, Walcheren-Velo, Niloc-Zeeburg. Heren Attila-Operatie '55, ESCA- Sittaria, Olympia-Aalsmeer, Niloc- AHC '31. OVERGANGSKLASSE B. Dames. Athleta-Actief, DES '57-Be- atrix, Olympia-UDI, Micrometers WLC-DES Heren PSV 2-Swift (Helm.) V en L- Posterholt, Tonido-Swift (Arnh.), Mi- cromelers-WLC-DES. DISTRICT ZUID B. Dames le klas: SOA-EEHV. Boeme- rang-Rapid, Olvmpus-Volt, Were Di- EVV. Heren le klas- EBHV-EMM, Fortu- na-Were Di, Walcheren-Olympus, Dohgen-Rapid. Dames 2e klas: Terheijden-DVS, SOA 2-VCW, Heren 2e klas A: Desk-Boemerang, Rapid 2-Volt. Heren 2e klas B: Fortuna 2-Olym- pus 2, EMM 2-Tonido 2, Marathon- SIOS. AFD. WEST NOORD BRABANT. Heren le klas elfhandbal: SOA 2- Desk 2, Dongen 2-Volt 2 Dames le klas zevenhandbtlh Bea- trix-Heerle, Gilze-Be Fair, Riel- Break Out. Heren le klas zevenhandbal: Avanti- Juliana, EVV-Tachos, Internos-Wers Di 2. Dames 2e klas A: Avanti-Taxandria, Blauw Wit-Desk. Dames 2e klas B: EVV-Boemerang 2, GHV-Volt 2. Dames 2e klas C: Rapid 2-Beatrix 2, EBHV 3-Rapid 3. Gilze 2-SOA 3. Heren 2e klas A: EBHV 2-Beatrix, SOA 3-Veloeitas 2, Break out-Groene Ster. 'Ieren 2e klas B: Beatrix 2-Blauw Wit. 2, DVs-Boernerang 2. Rapid 3- EVV 2. Heren 2e klas C: GHV-Taxandria 2, Desk 3-Boemerang 3. Uno Animo- Stokhasselt. AFDELING ZEELAND Heren Ie klas elfhandbal. Fortuna 3- Olympus 3, Marathon 2-SIOS 2, Wal cheren 2-Hellas 2. Dames le klas zevenhandbal: EMM- Hellas, Fortuna-Olympüs 2, Zld. Sp.- Walcheren 2, Dames 2e klas: Sluiskil-Tonido, Schel de Sport Walcheren 3. Marathon- Hontenisse. GÜ1RLE (ANP) De jonge Waal- wijker Rini van Bracht zal deelne men aan hel toernooi om het wereld- Vtmnioenschap driebanden dat vol gende week maandag In Tokio be gint. Van Bracnt vervangt de Oostenrij ker .lohann Sell »r7. die wegens ziekte de reis naar de Japanse hoofdstad Hel kan maken. (ADVERTENTIE) Er vverd koffie geserveerd van de beste bonen. Zo hoort het ook, denkt Maar daarmee zijn we er nog niet Het moet ook koffie zijn die elke gast zonder bezwaar kan drinken. En daarom ser veerde men Koffie Hag. De verkwikking van de ware koffie, maar vrij van cof feïne en andere schadelijke stoffen Spaart hart, zenuwen, bloedsomloop en maag, lever en gal. Pittige, geurige Koffie Hag Van de be.ste bonen... maai dan coffeïnevrij. Gastenkoffie.' GOIRLE (ANP) Gisteren is in net Brabantse Goirle het toernooi' oip het Nederlandse kampioenschap bands toten begonnen De uitslagen van de eerste ronden zijn: lans Sundquest Schiedam loop Roodenburg Voorhout) iArt Teegelaar Rotterdam *ap Ligthart Mkmaar) mbert van Leur )ss) '>nk de Kleine tierlo-Hout) ans Vultink Groenlo) Toon Mol (Amsterdam) 115 37 17 3.10 200 37 37 5.40 162 49 22 3.30 200 49' '19 4.08 124 34 41 3.64 200 34 33 5.88 200 35 43 5.71 108 35 20 3.08

de Stem | 1969 | | pagina 19