Becel is goed voor gezonde bloedvaten. Zegt u dat iets? flu$t0tt3l Televisie AAMBEIEN VERTEGE Laat zich in het (felle) zonnetje zetten deze zomer? Hoe kun je nu zo'n bal missen. markiezendoek>extra< HERBESAN vorr Bontmantels Kees van de Ven Tirgon® I schrompelen weg Wij maken ook KS-202 tentdoek Ons advies: Neem Ticino Dolan Markiezendoek! Want met dit superieure markiezendoek gaat u een bijzonder, prettige zomer tegemoet. Zonder scherpe zonnestralen, zonder tropische temperaturen. Goed voor uw planten, mild voor uw ogen. En met de garantie dat u een frank en vrij uitzicht behoudt. En laten we eerlijk zijn: de buitenkant van uw huis krijgt met Ticino Dolan een hij zonder riant en chique aanzien. Van Maaren persoonlijkheit u uit zoveel en Monturen, e van glazen. Me De nieuwste glazi variëren automata wijzigingen van d Wees zuinig op u< 's-Hertogenbosch EEN ZITTEND LEVEN? Velen leiden 'n ongezond, onnatuurlijk leven. Gevolgen: trage spijsver tering, onzuiver bloed, verstopping. Daardoor ontstaan moeheid, hoofd pijn, puistjes, aambeien. HERBESAN Kruiden thee bevat 14 verschillen de Krulden met elk een eigen heilzame werking en herstelt de natuurlijke luhcties van liet lichaam. kruidenthee Voor goede krachten uit? Schriftelijke of mondelinge DE STEM VAN WOENSDAG 19 FEBRUARI 1969 Bloedvaten hebben we allemaal. Dat bete kent dat Becel ook goed is voor u. U ge- bruikt Becel als een gewone margarine. Gewoon op tafel. Het smeert zachter dan gewone margarine. Dat wel. Het smaakt ook lekkerder dan gewone margarine. Dat ook. Verder is het een gewone margarine, maar dan heel gezond. Omdat het 50-55% meer voudig onverzadigde vetzuren bevat. Want het is bereid met ca. 9Q?4> zonnebloemolie. Daarom is Becel zo goed voor gezonde bloedvaten. En dat zegt u wel degelijk iets. Breeduit in zijn stoel. Zijn tévé schreeuwt de spanning de kamer in. Totdat de stem stokt. Het beeld bibbert. Niét van daverend enthousiasme. Maar van ouderdom misschien. Of van 'n klein gebrek in de bouw. Dat is het moment waarop hij niet alleen zijn wedstrijd mist, maar ook een Aristona. Met een briljant beeld. Een vol geluid. Een attente constructie waardoor er bijna niets mis kan gaan. Dat is het moment waarop hij zich voorneemt voortaan op dat merk te letten als hij een toestel koopt. En u? (Welke van de 28 Aristona- tévés kiest Kleuren of zwart/wit? Palissander of noten, teak of hoogglans macoré voor mensen die het goed bekijken Zo'n attente constructie is typerend voor alle Aristona-apparaten: televisie, radio, bandrecorders, platenspelers, hifi/stereo-apparatuur. Lange persianer pattes f 475.- Lange Nertspootjes 750,- Nieuwlandstraat 3 Tilburg tel U4250-26617 Slechte stoelgang is geen schande Het ia een hinderlijk ver schijnsel dat In de beste families voorkomt. Waar om zou u tobben over een slechte of onregelmatige stoelgang? Bij iedere dro gist of apotheker kunt u immers een doosje Tirgon kopen. Tirgon is een mild werkend laxeermiddel op basis van plantaardige extracten, dat de darm functies stimuleert en regelt. laxeerdragees voor een soepele stoelgang. Pijn en jeuk wèg f Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap do aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op. zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERTI doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeier Ineenschrompelen, zó afdoen! dat zo nu geen probleem meer zijn. Spertl Zalf en Zetpillen SPERTI Is zacht en desinfec terend - bovat géén verdo vende middelen Voor snelle rechtstreekse behandeling van aambeien. SPERTI Zali 13.85, Zetpillen 16,20. FRANEKER UTRÊ' vraagt t.b.v. haar dynamische voor het rayon Li Onze voorkeur verkoper, die niel van ziekenhuizen zodanig niveau hl werkperiode geven. Goede kontaktue schoolopleiding specifieke problei Leeftijd: 25-40 ia Een goede honors sioenfonds zijn v Schriftelijke sollicitaties m varing, alsmede een recen van de Oostwoud Fabriek Strikt vertrouwelijke beha Plantaardige Becel bevat 50-55% meervoudig onverzadigde vetzuren. Vraag de Becel folder, Postbus 37, Rotterdam. Winterberging? Overbodig! Ticino Dolan kunt u zomer en winta buiten laten hangen. En ondanks dat blijven de kleuren helder en spranketeni Dit ijzersterke doek is bestand tegen alle weersinvloeden. Geen zorgen voor winterberging, dus kostenbesparend. Vooral belangrijk voor ziekenhuizen, kantoren, horecabedrijven enz. Kies uw kleur! U hebt keus uit 15 blijvend fraaie kleuren: 6 prachtige effen tinten en 9 pittige streepdessins. Dolan acryl-garen Zuur- en chemicaliënbestendig: „rookzuren" tasten dit doek niet m. 0 Bestand tegen uitwerpselen van vogels en inwerking van roest, 0 Waterafstotend. 0 Absoluut kleurecht, De Weverijen van P. H. kaars Sijpesteijn zijn ook de makers van het befaamde KS-202 tentdoek. N.V. Weverijen P. H. Kaars Sijpesteyn 1"°""" Tel. (02980) 83851 VRAAG BIJ UW ZONWERINGSBEDRIJF Ticino Dolan is steeds direkt leverbaar.

de Stem | 1969 | | pagina 16