Zó set u lekkere terwi Gezelliger/mensen halen Heineken in huis lekkere koffie DE STEM Koffie zetten is een plezie rige bezigheid, waarmee u altij'd veel waardering oogst bij uw gezin en uw gasten. Maardan moet het ook echt lékkere koffie zijn, met zorg gezet Gemeente Overslag Haal Heineken in huis. Heerlijk, helder Heineken Altijd brouw-vers. Schenk dat gulle gezelligheidsbier en opeens is er weer die onovertroffen, gezellige stemming. Daar zorgt u voor, samen met Gemeente s-Heer Arendskerke vrouwelijke kracht een jongste bediende (mnl.) DE STEM VAN VRIJDAG 14 FEBRUARI 1969 Maal zélf, direct vóór het zetten Zelf malen, direct vóór het zetten, geeft u het volle profijt van de fijne geur en pittige smaak van versge- brande koffie. Dankzij het speciale systeem maalt de D.E. elektrische wandkoffiemolen (4000 waardepun ten*) zeer gelijkmatig, zonder dat de koffie onnodig warm wordt. Automatisch gezette koffie Dit D.E. volautomatische koffie- zetapparaat (11500 waardepunten, of min. 3000 met bijbetaling*) maakt binnen 10 minuten 8 heerlijke kop pen filterkoffie. Het apparaat regelt het opschenken en de filtertijd automatisch. Bovendien wordt de gezette koffie elektrisch warm ge houden. Snelfilter koffie Als u snel koffie wilt zetten, kimt u het best de snelfilterkoffiepot (1500 waardepunten*) gebruiken. Doe per kop 1 afgestreken eetlepel fijn gemalen koffie in het papieren filter zakje en giet zoveel water op, dat de koffie goed bevochtigd is. Water geheel door laten lopen en dan steeds in het midden verder opgieten. Filter koffie Met de D.E. filterpot (1250 waarde punten*) zet u een heerlijk, geurig kopje koffie. Neem per kopje 1 af gestreken eetlepel gemalen koffie. Schenk eerst een klein scheutje op, zodat de koffie kan zwellen. Dan gelijkmatig opschenken tot de be nodigde hoeveelheid is gefiltreerd. Goed warm houden op een lichtje. Het is de eerste dag van noveml ligt Alexander, tsaar aller Russen I familieleden, wachtend op het wolken jagen over de Zwarte Ze pen, waarvan de bemanningen el lossen, die het volk het einde var i half drie in de middag is het zo ren. In het zomerpaleis zou de n taak te beginnen. De nieuwe tsaa de troon. Nicolaas II is een stuk k Hij is nerveus en onzeker en de aa dra in het sterfhuis maakt hem i Van verdriet om zijn vader, maar en waarvan hij weet dat hij er nie de paleiskamers gooit de 26-jarl zwager Alexander en roept: ,,Wa' gebeuren en met alle Russen? Ik b Ik heb er nooit naar verlangd, tsae tenis. „Ik weet niets van regeren met ministers om moet gaan". D.E. waardepunten vindt u op koffie, thee, theezakjes, Moccona en filterzakjes. Vraag uitgebreide toegiftlijst aan Douwe Egberts N. V., Postbus 2076, Utrecht. FIJNE DESSERT 250g 2.14 ROOD MERK 250g 1.95 PAARS MERK 250g 1.72 laiÉlfrTO»*'* De angst blijft bij hem in de dage die volgen. Nerveus bereid hij zit voor op de kroning in Moskou, ande half jaar later, na het einde van voorgeschreven rouwtijd. Er zi sombere voortekenen. De verhoudii tussen de nog geen vijftig jaar out weduwe van Alexander en de jon' gemalin van Nicolaas, die hem n< voor de kroning een dochter schenk is verbitterd. Het hoofd van het gemeentebestuur van Over slag brengt ter openbare kennis, dat vanaf 19 februari 1969 ter gemeentesecretarie gedurende een maand voor eenieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad op 29 augustus 1967 vast gestelde bestemmingsplan regelende de bestem ming in onderdelen van gronden, gelegen napij de bebouwde kom, uitgewerkt in een uitvoerige kaart met daarbij behorende bebouwingsvoor schriften. Dit besluit is door Gedeputeerde Staten van Zee land op 23 december 1968 no. 1670/568 goedge keurd. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden, die zich met bezwaren tot de raad en Gedepu teerde Staten hebben gewend bij de Kroon be zwaren indienen. Overslag, 18 februari 1969. Het Hoofd van het gemeentebestuur voorn. G. C. E. M. DIERICK 1917 in Tsarskoje Selo, het fee telijk landgoed van de tsarenfamli keizerlijke roem is voorbij; sterk vermagerde en verouderi 'saar is de gevangene in zijn eigi huis, doorlopend in het oog gehot den door bewapende militairen. H einde Is dichterbij dan hij vermoede Ontwerp-bestemmingsplan „Lewedorp Noord 1968" De burgemeester van de gemeente 's-Heer Arendskerke maakt bekend, dat vanaf 21 fe bruari 1969 gedurende één maand ter gemeente secretarie voor een ieder ter inzage ligt het ont werp-bestemmingsplan „Lewedorp Noord 1968" vervat in 'n kaart met bijbehorende toelichting en in voorschriften, regelende de bestemming van de gronden, gelegen ten noorden van de Veerse Meerstraat te Lewedorp. Een ieder kan binnen de hierboven genoemde termijn schriftelijk bezwaren tegen het ontwerp plan indienen bij de gemeenteraad. De burgemeester voornoemd D. M. VERMET. 's-Heer Arendskerke, 14 februari 1969. vraagt een voor administratie, telexiste en hulp telefoniste. afwisselend werk - goed loon - vijfdaagse werkweek, reiskos- tenvereopdine woonachtig in Terneuzen of omgeving, brommervergoeding. Sollicitaties: schriftelijk of mondeling, dage lijks aan adres WESTKOLKSTRAAT 22/24, ook 's avonds, of op zaterdagmorgen r telefo nische afspraak. Tel. 3176. Met Heineken wordt het een is een factor van betekenis voor het welslagen

de Stem | 1969 | | pagina 10