Beslis Als hoest nwkind kwelt... PHILIPS Pullman tilt zwaar aan kwaliteit óók voor zijn lichtgewichtmafras PROPER C/ V ASSISTENTE DE STEM gONDSVERGADE Philips hoogtezon (zonder schadelijke ozonwerking) houdt uw vakantieconditie 12 maanden per jaar op peil. Al voor 75.- heeft u een uitnemend apparaat met een groot bestralingsveld en korte bestralingstijden. In slechts enkele minuten een Weldadig zonnebad, dank zij de hoge intensiteit en het gelijkmatige bestralingsveld. Met Philips hoogtezon beter bestand tegen winterklachten, meer weerstand voor uw kinderen, kortom een uitkomst voor het hele gezin! Kind (14) schiet vader neer Nieuw 105.- I schrompelen weg KEYNES N.V. De tapijtreiniger met KRACHT Democratisch gekozen deken in Leiden Maar goed dat de ene helft van ons volk nog kolen stookt dan kan de andere helft zich nog 's lekker komen warmen DE STEM VAN DINSDAG 11 FEBRUARI 1969 het hele jaar door zongebruind en fit (.Van onze i BERLIJN. - De We. sing om het federale pa bijeen te roepen pas gen geallieerde inogendhede] woordelijkheden jegens Gistermiddag hebben de regei land en Frankrijk een geme strekking uitgegeven, naar aai Duitsland heetf genomen ter Berlijn. ...geef het dan dadelijk Buckley's Kinder hoestsiroop. Dat helpt verrassend vlug, werkt verzachtend op keel en luchtwegen en lost dat benauwende slijm op. Bo vendien bevat Buckley's Kinderhoestsiroop vit. C voor de zo nodige weer standsversterking en het smaakt aangenaam. Altijd in huis hebben. korte bestralingstijd groot bestralingsveld infrarood apart in te schakelen PARIJS Een vader van i vijf kinderen, de oudste 19 en de jongste 14 jaar heeft in Va- lenciennes zijn onvoorzichtig- heid bij het spelen met de dood moeten bekopen. Op het buffet in de huiskamer lag altijd een jachtgeweer voor het grijpen, want de man was verzot op vuurwapens. Zodra hij maar even tijd had speelde hij met zijn kinderen indiaantje en fan taseerde verhalen uit het verre westen ontleend aan boeken of aan de bioscoop. Zaterdagmid dag kwam hij thuis van zijn werk en terwijl zijn vrouw in de keuken het eten klaarmaak te voor de middagmaaltijd kroop hij onder de tafel en als hij met zijn indianengekrijs begon, mochten de kinderen om beur ten schieten, ditmaal was het de beurt aan Martina, het jongste meisje van 14 jaar. Zij wachtte op het gekrijs van haar vader ouder tafel en nauwelijks hoor de zij wou-wou roepen of zij legde aan en schoot. Ongeluk kigerwijs zat er nog een kogel in het wapen, waarmee Martina haar vader dodelijk verwonde. Het schot in het huis klonk als een kanonschot. Toen de ver schrikte moeder in de huiska mer kwam, was haar man al stervende. Martina was niet tot bedaren te brengen en zij riep voortdurend, dat zjj het niet expres had gedaan. korte bestralingstijd royaal bestralingsveld apart in te schakelen infrarood metklokje snoeropberging en in-en-uit schakelaar extrakrachtigo stralingsbronvoor kortere bestraliigitjjfc apartinteschatala infrarood «metklokji en meetlint Vraag het uw dokten BÜ apothekers en drogisten f Pijn en jeuk wèg Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aamhei- en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op, zwelling verdwijnt. Toegepast In SPERTI doet deze weefsel- Vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien Ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. Sperti Zalf en Zetpillen I SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zalf f3.85. Zetpillen f5.20. INGENIEURS en KONSTRUKTIEBUREAU vraagt vóór direct een (Van een onzer verslaggevers) MAASTRICHT De stad Leide: 'al de eerste democratisch gekote: fleken van Nederland krijgen. De huidige deken der stad heef [aangekondigd dat hij eind maart za [altreden en de dekenale raad i [thans met het bisdom tot een ak [koord gekomen over een proceduri [van de eerste deken-verkiezing ii [Nederland. (ADVERTENTIE) j op onze afdeling boekhouding. Type-ervaring en bediening van de boekhoudmachine (type NCR 32) gewenst. Eventueel op free-lance basis. Werk tijden kunnen in overleg worden geregeld. Sol licitaties te richten aan Keynes N.V., Stations plein 2, Schiedam. Telefoon (010) 15 63 44. Met een KLEINTJEin schiet u raak!... midden in de roos laag sisalvezels een warme deklaag van 2 cm dikke soepele polyether een W toplaag van 1 cm dikke polyether - voor het doorstikken - aangebracht. De Pullman Butterfly is verkrijgbaar in elke gewenste maat I Bekledingprachtige damast in blauw, beige of apricot naar,keuze. Met een Pullman Butterfly kunt u alle kanten uit. Ook letterlijk. De 1-persoons uitvoering weegt nauwelijks 14 kg. Bij Pullman gaat vermindering van het gewicht niet ten koste van kwaliteit. Ook de Butterfly lichtgewicht- J binnenveringmatras is een échte Pullman met hoogkwalitatief binnenwerk. Onvermoeibaar veerkrachtig voor heerlijke, gezonde ondersteuning. De Butterfly weegt 1 3 minder dan andere Pullman binnenveringmatrasseri, maar heeft dezelfde enorme draagkracht. Hoe dit bereikt wordt? Door het gebruik van absoluut gelijkwaardige doch minder zware afdekmaterialen. Op het interieur van elektrisch geharde veren worden een stevige Gr°te zak van 20 kg f3,95 JJraag zo nodig 1.05400-53241, toestel 31 Voor inlichtingen en foldersN.V. PULLMAN Matrassenfabrieken - Zwijndrecht

de Stem | 1969 | | pagina 8