zelfstandigwerkend KOK Voor u tot 61% rente en voor u keuze uit 6 spaarvormen en voor u. 'Werken bij Demka' Demka Utrecht Medewerker Bedrijfsadministratie Uw salaris extra lonend maken? Uw spaargeld weer snel beschikbaar? Langere, maar overzienbare termijn? Geld waar u de eerste tijd niet aan hoeft te komen? Kunt u uw geld enkele jaren missen? Nog meer mogelijkheden? Kunt u uw geld nog langer actief laten zijn? de bank waar ook zich thuis voelt NATIONALE RADIO EN TELEVISIE STICHTING N.V. PHILIPS Conserven- en Diepvriesfabriek GROKO N.V. Zundert, Tel. 016963151 Thuis kunt u maar op één manier sparen: RENTELOOS! Waarom 6 spaarvormen? Is één niet genoeg? Beslist niet. De NMB heeft voor iedereen een passende spaarvorm. Afgestemd op per soonlijke wensen, mogelijkheden en doeleinden. De een wil snel over zijn geld kunnen beschikken. Een ander kan langer wachten. Bij de NMB staan vele wegen open. U kunt b.v. ook kiezen voor 61/2spaarbrieven. Elke spaarvorm heeft zijn specifieke voordelen. En nog een belangrijk voordeel bij de NMB: de persoonlijke service. Dit blijkt uit ons gedegen advies over sparen, waarvan wij u hier een voorproefje geven! Huize Charitas te Roosendaal A. Eerste bejaardenverzorgster B. Bejaardenverzorgsters of Ziekenverzorgsters Voorlichtingsavond voor vaklieden donderdag, 6 februari in Hotel Gijtenbeek, Stationsplein, Zwolle Philips Breda is een vestiging van de Hoofdindustriegroep Elektro-Akoestiek van Philips' Gloeilampen fabrieken n.v. In ons bedrijf worden o.m. de volgende pro- dukten ontworpen en gefabriceerd: mikro- foons, oortelefoons, professionele ver sterkers en profes sionele t.v.-apparatuur zoals b.v, camera's. m Bij onze administratie is plaats voor een in het bezit van diploma M.B.A. en m studerend voor S.P.D. De funktie omvat onder meer de nakalkulatie en budgettering van produktie-afdelingen. Leeftijd 25 jaar. m Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan m onze Personeeldienst. Mondelinge sollicitaties ma na telefonische afspraak. KAPITTELWEG 10, BREDA (01600)-25655 In verband met het beginnen van een nieuwe afdeling bestaat er vacature voor de funktie van Deze moet in staat zijn geheel zelfstandig nieuwe artikelen te creëren. Van deze funktionaris, die rechtstreeks onder de chef van het laboratorium opereert, wordt verwacht dat hij met een prettig overwicht zijn afdeling weet te inspireren en deze op een efficiënte wijze kan leiden. Kortom een uitstekend vakman die het leidinggeven aangeboren is. Indiensttreding na' gezamenlijk overleg. Bezit van diploma's strekt tot aanbeveling. Schriftelijke of persoonlijke aanmelding met telefonische af spraak aan "De aantrekkelijke spaarvoorwaarden en de vele spaarvormen bij de NMB worden bovendien afgerond door uitgebreide voorlichting over üw ideale spaarvorm. Dat is nu persoonlijke service", zegt de Heer J. W. Boulonois, Directeur van het Stadsbijkantoor Noordeinde, 's-Gravenhage. Dat kan. Door een salarisrekening met spaarservice. Een rentevergoeding van 3i% over dat deel van het salaris, dat op de rekening blijft staan. De NMB verricht ook betalingen voor u, geeft krediet, ver strekt u betaalcheques, etc. Geld opne men Contant aan de kas, elke werkdag van de week. Oplossing: spaarrekening met opzegter mijn van 1 maand. Zonder opzegging kunt u meteen over f 2500,- beschikken. Eerste inleg f 10,-. Rente 4%. Dan adviseren wij u de spaarrekening met een opzegtermijn van drie maanden. Eerste inleg ten minste f 100,-. Rente4$%. Laat uw spaargeld groeien meteen rente van 5|% op een spaarrekening met een opzegtermijn van 6 maanden. Echt ge schikt dus voor spaarders die een hoge rente wensen maar zich toch ook weer niet lang willen binden. Eerste inleg ten minste f 100,-. Bij-stortingen en opna men ten minste f 100,-. Bij-stortingen en opnamen ten minste f100,-. Een deel van uw geld, dat u gemakkelijker beschikbaar wilt houden, zou u bijvoorbeeld op een spaarrekening met een kortere opzegtermijn kunnen plaatsen. Dan kunnen we u de spaarrekening aan bevelen met een opzegtermijn van 24 maanden. Dat brengt u een rente op van liefst 61%. Eerste inleg ten minste f100,-. Bij-stortingen en opnamen bedragenten minste f 100,-. Ook hier zou u een deei van uw geld, dat u gemakkelijker be schikbaar wilt houden, bijvoorbeeld op een spaarrekening met een kortere op zegtermijn kunnen plaatsen. Jazeker, u kunt ook kiezen voor spaar brieven van f 1000,-, die verkrijgbaar zijn bij de NMB met een looptijd van 6 jaar i M-M en een rente van 61%. Speciaal geschikt voor lange-termijnspaarders of hen die binnen enkele jaren met pensioen gaan. Want men verschuift zijn inkomen en dat kan in bepaalde gevallen fiscaal voor deel opleveren. Spaarrekening met een opzegtermijn van 12 maanden. Rente 6%. Speciaal voor hen die een hoog en regelmatig in komen van hun spaargeld willen hebben zonder koersrisico's. Eerste inleg f 100,-. Stapt u eens bij ons binnen en vraag over üw ideale spaarvorm NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Breda: Veemarktstraat 55-57, Valkeniersplein 14. Bergen op Zoom: Zuivel- plein 5. Dongen: Hoge Ham 19. Etten-Leur (N.Br.): Markt 34. Halsteren: Dorpsstraat 13. Oostburg: Nieuwstraat 24. Oosterhout: Heuvelstraat 8. Roosendaal: Markt 19. Xerneuzen: Nieuwstraat 10. Voorts bijkantoren te Breskens, Goes, Hulst, Sas van Gent en Zaamslag. Oproep aan alle ondstrijders en belanghebbenden Op 1 februari 1969 is opgericht de Nationale Radio en Televisie Stichting te Hoogerheide. Het voorlopig bestuur is als volgt samengesteld: VOORZITTER: M. Velterop, Bleriotlaan 34, Hoogerheide, tel. 01646-903 SECRETARIS: A. Forman, Sondermanlaan 10, Hoogerheide PENNINGMEESTER: P. v. Zundert, Raadhuisstraat 6, Hoogerheide PROPAGANDALEIDER: J. P. Ots, Prins Hendrikstraat 29, Hoogerheide Baten zullen bestaan uit contributies en schenkingen. Regel matig zal in de pers opening van zaken worden gegeven. DOEL: le. Zorg te dragen, door eigen radio- en televisieuitzen dingen, voor objectieve meningsuiting en voorlichting; 2e. Om weerwoord te kunnen geven tegen de gezagson dermijnende laster; 3e. Om recht te doen aan de vele slachtoffers en hun na bestaanden van de politionele acties in Indonesië; 4e. Uitgave van een programma, en informatieblad. Aanmelden als lid bij de genoemde adressen. De contributie bedraagt 15,per jaar te storten op girorekening 542643 t.n.v. M. Velterop met vermelding Nationale Radio en Televisie Stich ting of op bankgirorekening 52.51.40.417 t.n.v. de Algemene Bank Nederland N.V. te Bergen op Zoom. Postgiro van de bank 11120.357 Dit is uw kans om uw belangen te doen behartigen. Spoedige aanmelding is dringend gewenst. Comité van aanbeveling: Gep. generaal dermariniers W. A. J. Roelofsen. De generaal-majoor b.d. D. R. A. van Langen. Het bestuur. Alleen brieven op adver renties geplaatst ondei nummer, die een directe aanbieding of reactie op het gestelde in de adver tentie inhouden zullen door ons worden geaccep teerd. Folders, reclame orieven, huisorganen e.d worden door ons niet loorgezonden. vraagt voor de bejaardenafdeling Sollicitaties met referentie» te richten aan de directrice tel. 01650-35910. KONINKLIJKE DEMKA STAALFABRIEKEN N.V. 's-avonds van 7 tot 8 uur kunt u daar terecht. U treft er een funktionaris van onze personeelafdeling. Alvast een paar informaties Door de uitbreiding van de produktie bestaat er in diverse afdelingen vraag naar vaklieden, o.a. bankwerkers, elektriciens, draaiers, kotteraars, frezers. Deze funkties worden zowel in dagdienst als in ploegendienst verricht. De leeftijdsgrens voor sollicitanten is gesteld op 45 jaar. Uw verdienste is afhankelijk van vakbekwaamheid en funktie. Kunt u niet komen? Schrijf of bel ons dan. Wij maken graag een afspraak met u. Demka N.V., Antwoordnummer 900, Utrecht. Tel. 030 - 445811-

de Stem | 1969 | | pagina 6