het ongeluk IBllllll De nieuwe Ford Capri is 't helemaal. U weet wel - zo'n wagen waarvoor je iedere keer de straat oversteekt om 'm weer te bekijken. Het is een échte fastback. Hij rijdt als een sportwagen. Maar met 4 mensen erin. En als we 4 zeggen, bedoelen we niet 2 volwassenen voorin en 2 kinderen met moeite achterin. Nee, dan bedoelen we ruimte en comfort voor 4 van 'volwassen' omvang. En dan nog iets, u merkt 't zodra u in de Capri gaat zitten: die rijhouding! Laag - Ontspannen - Gestrekte armen. Maar ook als u prestaties verlangt, hebben we het één en ander voor u in petto. Er zijn maar liefst vijf motoren (1300,1500 en 1700 cc V-4 motoren plus 2000 en 2300 cc V-6 motoren) beschikbaar voor de Capri. De laatste van dit illustere kwintet doet 0-100 km/u in 9,4 secon den. En er zijn er niet veel die dat sneller doen! Verder hebben we het Capri Paketten Plan ontworpen. U kunt uw Capri van binnen én van buiten een per soonlijke toets geven. De prestaties opvoeren, 't Com fort. Wat u maar wilt, want de Capri is ontworpen om door u persoonlijk ontworpen te worden. Ideaal voor individualisten! Toch is er één ding waar we u tot onze spijt elke inmenging moeten ontzeggen: de vormgeving. Die is standaard. Mijn buurmeisje i Trouwens ik kan Daarom dan ook, Anders zit ze zich Mijn buurmeisje li Haar achternaam Haar ouders zaten Maar daarom zijn Ellie mag anderha Daarmee, weet ze Haar opa's komen En Ellie weet dan Siepie zijn vader was machinist die er waren. Op zekere dag mo trein naar Riacco rijden. Wat ja droomde hij er van, dat zijn vader de koning. Wat was hij trots. Hij i en steden. Alle mensen stonden kunnen zien. Hij voelde zich een 1 s morgens wel toen moeder hem dat het maar een droom was gewi het maar gedroomd had. Hij dac verhaal van Siepie de kleine machij Deze Capri is uitgerust met XL-pakket en sportwielen. Gréke Renne. 9 ja Blauwrparstraat 7, Doi

de Stem | 1969 | | pagina 10