Schaatsers rijden om jtitel en plaats in de kernploeg EERLINGEN rEVRAAGD KERRY HARRIS ZORGDE VOOR EEN VERRASSING KEES VERKERK LOOTTE ÏJZONDER GUNSTIG Vooruitzichten beter dan in UW© n diplomeerde jaarden- ïken- irzorgster dmlnistratieve ssistente RUIM 600 WINNAARS IN TOTO 20 ente voor de etkeuken Xntonius* ICHTSE HOF Heren Dames INSCHRIJVINGSBON DE STEM-VOLKSCROSS Tenniskampioenschappen van Victoria en aankomend Stem-Volkscross op 19 januari TRISCH ZIEKENHUIS N-LEUR (N.Br.) RDENCENTRUM NIUSHOF" Prijzen van Marielle Goitschel gestolen BANKWERKER ït.-Laurensziekenhuis eda Gerrit Schuite trofee voor Jan Janssen Film paardesport Olympische Spelen ZES CATEGORIES INSCHRIJVING Tien draverijen in Hilversum T afeltennis-team voor w.k. München Badminton Jong Ambon II ging onverwacht verliezen Beloesova-Protopopov werden onttroond N.A.C.-STADION BREDA N.A.C.-AJAX or zo spoedig mogelijk een >ezit van het INAS-diploma. ader overeen te komen. richten aan het hoofd van 'ienst. Van Bergenplein 39, eur, tel. (01608) 3155. DE STEM VAN ZATERDAG 11 JANUARI 1969 Stichting Verpleegtehuis Nederland slijk qestoorde bejaarden Laren N.H. - tel. 02153-3941 ,p de begin 1969 aan te vangen sus ter opleiding van zieken, rden ,n. leeftijd 17 jaar. ng L.O. en enige jaren rooi. meisjes is er de gele- I.V.I.O. te volgen, die eft tot de verdere oplei- verpleegster. in- of extern gens Rijksregeling, vergoeding 2 x per >ven f 2.50). schaf uniformkleding gra m/of aanmeldingen aan irice Zr. A. J. Rolffs op adres. (Van onze sportredactie) DEVENTER Om met de trainer-coach van de Nederlandse herenschaatskernploeg Leen Pfrom- mer te spreken: „Tijdens dit weekeinde om de Nederlandse kampioenschappen in Heerenveen zal het moeten gebeuren." «Direct na afloop worden namelijk de kernploe gen. dames en heren, definitief samengesteld. Er bestaan vooral wat de samenstelling van dt herenploeg betreft nog vraagtekens. Kees Verkerk'. Ard Schenk en Jan Bols, het drietal dat zal gaan ilflmaken wie er met de nationale titel gaat strij ken. zijn gevrijwaard van keuze-zorgen. De rest moet zich vandaag en morgen in de kernploeg die uit zes, welicht uit zeven rijders zal gaan be staan, rijden. En dan is er nog Eddy Vèrheyen, die zonder studiezorgen beter in vorm lijkt dan ooit. In ieder geval zal het „vlammen" in Heerenveen. Van trainer-coach Leen Pfrommer mag het. i „Dit keer ben ik er niet tegen. Ik vind het zelfs begrijpelijk." Bij de dames is de concurrentie niet zo groot. Alleen Rieneke Demming heeft zich bij de top geschaard. Stien Kaiser is, gezien het recente succes in de strijd om de Dynamo-cup Jn Oost-Berlijn, opnieuw de grote favoriete voor de eindoverwinning. Ook Ans Schut, die steeds beter begint te rijden zal hoog in het eindklassement eindigen. Elly van der Brom heeft zich tot een goede klas- lementrijdster ontplooid en van Carry Geysser moet worden afgewacht of zij volledig hersteld is van een rugblessure, die zij in Oost-Berlijn opliep Vele malen is de Amsterdamse, om weer geheel fit op het Heerenveense ijs te verschijnen, naar het medisch centrum van Go Ahead geweest. Me1 coach Leen Pfrommer en leden van de herenkern ploeg toonde ze zich bijzonder tevreden over d* medewerking van Go Ahead. Peter Nottet en Ard Schenk verlieten zelfs he'. trainingskamp in Heerenveen om een onderwater massage-behandeling in Deventer te ondergaan Aan de voorbereiding op de Nederlandse kam pioenschappen heeft het wat de kernploegen be treft aan niets ontbroken in het vakantie-centrum „Jong Amelte" in Gorssel. Leen Pfrommer voor mij mag het MELBOURNE (ANP) De Aus tralische Kerry Harris is gisteren op verrassende wijze doorgedrongen tot de finale van het damesenkelspel van de open tenniskampioenschappen van Victoria. Zij schakelde haar als derde ge plaatste landgenote Karen Krentzcke met 6-4 11-9 uit. Kerry Harris, die dit seizoen voor het eerst bij de se nioren speelt, had twee dagen tevo ren ook reeds iedereen verbaasd door de als tweede geplaatste Judy Te- gart, finaliste op Wimbledon, te ver slaan. In de eindstrijd komt Kerry Harris uit tegeh haar landgenote Mar garet Court, die in 44 minuten met 6-2 6-2 de baas bleef over Kerry Mel ville (Australië). De Australiërs Dick Crealy en Al- lam Stone vopoverdien de titel in het haremdubbelsipel door een overwin ning met 9-7 6-4 6-4 in 80 minuten, op hun landgenoten Bill Bowrey en Ray Ruffels, die Australië in de Chal lenge round van het toernooi om de Davis Cup vertegenwoordigden. De zege van het als tweede geplaatst* duo was voonail te danken aan de 24-jarige Crealy, wiens opslagen en ground strokes steeds problemen zijn bejaardentehuis met 85 bew J«n Bols, die met Verkerk voor een boeiend duel op de 5000 meter kan «orgen. ANTIBES (AP) Dieven hebben ifigebrok'. 'i in het huis van de Fram- sejfolympisehe ski-kampioene Ma rielle Goitschel en zijn er vandoor gegaan met al haar medailles en tro feeën alsmede 'n groot aantal waar devolle gebruiksvoorwerpen, aldus de politie van Antibes. Marielle Goitschi' was op vakantie in Zwit serland toen de inbraak in haar wo ning in Biot, bij Antibes, plaatsvond. die over leidinggevende oai hikt, kan t.z.t. benoemd worden» nct-direktrice. K.f.1 lenden worden verzocht hun ichten aan de direktrice van centrum. Burg. Smeelelaan telefoon 04160 - 4432 - 4433. ris volgens de richtlijnen van psciteiwj Vier Nederlandse équipes in Rally? van Monte Carlo (Van onze sportredactie) HEERENVEEN In Heeren veen is gisteravond de loting ver richt voor de 500 en 1500 meten dames en 500 en 5000 meter heren, die vandaag voor de Nederlandse kampioenschappen op de Thialf- kunstijsaan worden gereden. Van de kanshebers op de nationale ti tel lootte Kées Verkerk zeer guns tig op de 500 meter. Hij komt op deze afstand uit tegen sprinter Jorrit Jorritsma. Schenk ontmoet op de sprint de talentvolle Piet Vink uit Middelie en Jan Bols moet trachtten een scherpe tijd te maken in zijn rit tegen Ron Nooitgedagt. Peter Nottet tenslot te komt in de baan tegen Henk Waanders. Ook op de 5000 meter was het lot Kees Verkerk gunstig gezind. De Put- tershoeker komt in de vijfde rit op het ijs tegen stayer Jan Bols en dit kan een bijzonder interessante kracht meting worden op het in uitstekende conditie verkerende ijs, in Heeren veen, waar ongeveer 8000 toeschou wers worden verwacht. Schenk duel leert op deze afstand met Nooitge- dacht. De resultaten van de lotingen waren: Sprintersklasse: 500 meter: Eerste rit: Frits Bartling (Amsterdam)-Mar ten Hoekstra (Heerenveen). Tweede rit: Jan Bazen (Zevenhuizen)-Jan de Vries (Ruinerwold). 500 meter: Eerste rit: Jappie van Dijk (Ruigahuizen)-Wim Beukers (Bergen). Tweede rit: Ard Schenk (Anna Paulowna)-Piet Vink (Midde lie). Derde rit: Ron Nooitgedacht (Amsterdam)-Jan Bols (Hoogeveen) Vierde Rit: Ernst Beets (Amsterdam)- Eppie Bleeker (Wolvega). Vijfde rit: Wim Bogers (Apeldoorn)-Piet de Rij ke (Nagele). Zesde rit: Harm Kuipers (Norg)-Karel te Winkel (Brammen). Zevende rit: Arie Eriks (St.-Maar- ten)-Ab Krook (Loosdrecht). Achtste rit: Piet Meyer (Katwoude)-Theo Roozendaal (Zwaagdijk). Negende rit: Henk Waanders (Twello)-Peter Nottet (Loosduinen). Tiende rit: Dirk Stekelenburg (Loosdrecht)-Eddy Ver- heyen (Deventer). Elfde rit: Jorrit Jorritsma (Rotterdam)-Kees Verkerk (Puttershoek). Twaalfde rit: Hans Helden (Heerenveen)-Arie Hekman (Balkenbrug). Dertiende rit: Bas van Os (Waarder)-Henk Beltman (Wijhe) 5000 meter: le rit: Beukers-Eriks. 2e rit: Schenk-Nooitgedacht. 3e rit: De Rijke-Waanders. 4e rit: Stekelen- burg-Borgers. 5e rif: Verkerk-Bols. 6e rit: Jorritsma-Vink. 7e rit: Te Win- kel-Krook. 8e rit. Van Dijk-Nottet. 9e rit: Van Os-Bleeker. 10e rit: Kui pers-Hekman. 11e rit: Roozendaal- Verheyen. 12e rit: Meyer-Beltman. 13e rit: Beetst-Van Hélden. 500 meter: Eerste rit: Nel Visser (Heerenveen) -Marrie Willems (Pes- se). Tweede rit: Wil Burgmeyer (Nieuwveen)-Ans Schut (Apeldoorn). Derde rit: Bep Geyssen (Amsterdam)- Jannie Goorman (Nijverdal). Vierde rit: Elle Vermeulen (Amsterdam)- Carry Geyssen (Amsterdam). Vijfde rit: Stien Kaiser (Delft)-Akke Falke- na (Koufurderige). Zesde rit: Truus Dijkstra (Guitenpost)-Berta Schutte (Lochem). 7e rit: Doetie Schilstra (IJlst)-Sietske Veenstra (Houtigeha- ge). Achtste rit: Marja Taris (Gro ningen)-Elly van den Brom (Amster dam). Negende rit: Trijntje Rep (Oostzaan)-Rieneke Demming (Ter Wolde). Tiende rit: Atje Heulen- Deelstra (Irnsum)-Truus Veldhof (Albergen). 1500 meter: le rit: Falkena-Van den haag (ANP) Vier Neder- 116 équipes zullen deelnemen 8jn de Rallye Monte Carlo, die van 18 tot 24 januari wordt gehouden, «ijs van Lennep start met Jost Klein )n een Volkswagen 411 te Reims, v CaT Rosenblatt, die met Luy- brechts in een BMW-2000 rijdt, koos hetzelfde vertrekpunt. Rob Slotema- 1 en Ferry Van der Geest begin- "J® 4 Frankfort met een BMW- tul aan (,e ruim -8900 km lange tocht naar Monaco. Gerard van Len nep en Dick Schwarz starten HELLEMONS. Klinkstraat 22, Ouden^ eens meteen 2002-TIin Warschau. 552-3203 of 3229. oor spoedige indiensttreding e®11 het administratie-kantoor. reisten-. Ulo-diploma, at ouder dan 19 jaar. ijke sollicitaties te richten aan het H Administratieve Dienst, Ulvenhe" - 21, Breda. d,e, Delg Walter van Pelt. Zij 2002X1 Uit Reims met een BMW- .jH BOSCH (ANP) Jan Jans- tnt„r woensdag werd uitgeroepen rcnnl 'n van het iaar. is ook tenner van het jaar. ta„tevo"d ontving hij in café res- achtfö Vlier" voor de vijfde' Sclnir. ïende maaI de Gerril im die wordt uitgereikt ties r<V.ln.er met de beste presta- zkhK 'Vlteit' karakter, koersin J[t en mentaliteit. Jan Krekels map mm, "O renner van de toekomst no-e- V die dit seizoen als Kees Verkerk, de man die met Schenk tot de grote favorieten voor de na tionale schaatstitel behoort lootte bijzonder fortuinlijk. den Brom. 2e rit: Dijkstra-Kaiser. 3e ri: Demming-Schutte. 4e rit. Bep Geyssen-Goorman. 5e rit: Vermeulen- Visser. 6e rit: Burgmeyer-Taris. 7e rit: Veenstra-Keulen-Deelstra. 8e rit: Rep-Veldhof. 9e fit: Schilstrta-Wil- lems. 10e rit: Carry Geyssen-Schut. (Van onze sportredactie) BREDA - Het paardsportweekblad „De Hoefslag" heeft een film over de hippische sport op de Olympische Spelen in Mexico uitgebracht. Het produkt draait onder de naam „Van Avandaro tot Mexico City" en is van commentaar voorzien door de spe cialisten Eysvogel, Stibbe en Ver beek. In beeld gebracht zijn de Olym pische onderdelen veelzijdigheids- proef (military), dressuurproeven en springconcours. De film. die van goe de kwaliteit is en de kijker kennis laat maken met de top-ruitersport, duurt tweeënhalf uur. (Van onze sportredactie) GOES-ROOSENDAAL-BRE- DA De vooruitzichten voor de grote Volkscross die DE STEM in zeer nauwe samen werking met de Bredase atle tiekvereniging SPRINT vol gende week zondag (19 janua ri) organiseert zijn veel gun stiger dan vorig jaar. Toen im mers, gooide het weer veel roet in het eten. Op de dag voor de cross begon het zeer hard te dooien. Nu zien de weersom standigheden er stukken beter uit dan voor die zondag in 1968. Voor de tweede De Stem-volks- cross kwamen alleen de allersterk- sten aan de start; de mensen die zich door het weer niet lieten stoppen. De lopers en loopsters, die zich vorig jaar daardoor wel lieten weerhouden, kunnen nu volgende week „revanche" nemen. De Volkseross van De Stem is nog steeds voor iedereen „toeganke- lenk". Het is niet alleen een loop festijn voor' zuiver atleten. Allerlei sportmensen en ook niet-sport- lieden hebben in de voorgaande twee jaren kennis genomen van het „fenomeen" cross-country. Voetballers die vaak onder ling per club en in clubkleuren een soort competitie hielden en konden houden, ojndat steeds het gehele voetbalprogramma werd afgelast handballers, korfbal lers, dammers, schakers, volley ballers, militairen en andere be langstellenden zijn door de Stern- crossen „op het pad van de cross" terecht gekomen. Bij de deelne mers treffen we deze keer veel „oude bekenden" aan: mensen die ook in 1967 en 1968 hebben mee gelopen. Het is wel zeker dat ook de derde Volkseross van De Stem een gezellig en massaal evenement zal worden. Deelnemers en deelneemsters kunnen in zes categorieën mee lopen. Deze onderdelen zijn: Categorie 1: Volkscross voor fneisjes van 14 tot en met 18 jaar. Het startschot valt om 13.00 uur en de te lopen afstand bedraagt 900 meter. Categorie 2: Volkscross voor da mes van 19 jaar en ouder. De start is om 13.15 uur. Deze categorie moet 1300 meter lopen. Catgorie 3: Volkscross vor jon gens van 14 tot en met 17 jaar. Al twee jaar is de deelname aan dit onderdeel het massaalst ge weest. Het startschot valt om 13.30 uur. De afstand bedraagt 2500 me ter, Categorie 4: Volkscross voor heren van 18 tot en met 39 jaar. Deze categorie begint om 13.50 uur en moet 3400 meter aflegen. Categorie 5: Volkscross voor veteranen. Afstand: 2500 meter. Dit onderdeel zal om 14.15 uur aanvangen. Categorie 6. Cross voor heren van de KNAU (20 tot en met 39 jaar). Start: om 14.30 uur. Afstand 7600 meter. Zoals bekend bedraagt het in schrijfgeld één gulden. De. hieron der afgedrukte bon kan worden opgestuurd aan: De Stem, Reiger straat 16, Breda. Het is ook mo gelijk deze bon in te leveren bij een van de hijkantoren van De Stem. Per giro kan de gulden ook overgemaakt worden. En wel op no. 11369979 t.n.v. Wedstrijdsecre tariaat a.v. Sprint, Breda. De of ficiële inschrijvingstermijn sluit op 15 januari. i NAAM EN VOORLETTERS: ADRES: WOONPLAATS: GEBOORTEDATUM MAN/VROUW Komt uit voor: Individueel Vereniging: Te: School: Te: KPJ-afdeling: Wil deelnemen in de categorie: 1 2 3 4 5 6 (bedoeld cijfer doorkruisen) Inschrijfgeld Is voldaan: contant/per giro (1136979) (Doorhalen wat niet van toepassing is.) vormden voor Ruffels en Bowrey, dile in de ogietn van de ongamisaitaren fa voriet waren voor de titel. De Zuidafrikaan Robert Maud en die Brit Mark Co>x zulten elkaar onit- moeiten in de finale van het herenen kelspel van de internationale tennis kampioenschappen van Oranje Vrij staat. Maud versloeg gisteren zijn landgenoot John Yuill 6-4 6-3 en Cox won met 6-4 6-2 van de Zuidafrikaan Frew McMillan. De dameseindsitrijd zal gaan tussen (Van onze paardesDOrtmedeweriker) BREDA Zondagmiddag wordt de serie wintermeetings te Hilver sum voortgezet met tien draverijen waarvan enige interessante num mers. Allereerst het treffen in de „Grote januari-prijs" over 2900 me ter met vijfduizend gulden aan prij zen. Tussen de succesvolle winter- paarden Electra W., Florissant, Fred dy Scotch, Brun Beer, Flamingo Six en de „nieuwkomer" Fan Pom B. De nu vijfjarige ruin behoorde in 1968 altijd nog bij de tien meest win nende paarden van de F-jaargang en had van deze groep op afstanden boven de 2000 meter na Faith Hol landia het beste record (1,22.5). Door zijn nukken verspeelde Fan Pom B echter dikwijls reeële winst kansen, zodat zijn heroptreden met belangstelling tegemoet wordt ge zien. Zeker niet minder interessant zijn de „Daim-prijs" waarin de inter nationalen aan bod komen en de „Co bra-prijs" over 1600 meter. Eddy Six vain v.d. Boogaard doet het bijzon der goed, en in deze sprintersdrave rij moet de ruin wederom voorin kun nen eindigen. Naaste concurrenten zijn Arnoidus, Pemandel, Campea- dor Mac en de dravers van emitraine- ment Pools, Corita R en Darling Hollandia. Minder goed gaat het met Esprit Williams van Raayma- kers uit Steenbergen. Zondiag kon de ruin het niet bij de juiste drafpas houden ein door een galoppade kwam Esprit in die achterhoede terecht. In de „Chimpansee-prijs" krijgt de zes jarige ruin sterke tegenstand te be kampen en mogelijk zijn Farah Belwim, Fleetwood, Fletcher D, Ex cellentie S, Gehade Hollandia en Frisooline Mac te geleerd gezelschap. DEN HAAG (ANP) De cijfers van SPORTTOTO 20 van' 28 en 29 december zijn: Deelnemers: 734.742. Bruto-inleg: f 1.613.427,30. Prijzenbedrag f 726.042. Beschikbaar voor de eerste prijs: f 217.812,60; aantal meldingen 653; bedrag: plm. f333,Beschikbaar voor de 2e prijs: f 145.208,40; aantal meldingen: 11695; bedrag: plm. f 12,40. Beschikbaar voor de 3e prijs: f 217.812,60; aantal meldingen: plm. 71000; bedrag: plm. f 3,Beschik baar voor de extra prijs: f 145.208,40; aantal meldingen: plm. 8900; bedrag: plm. f 16,30. De reclametermijn loopt af op 5 februari 1969 te 12.00 uur. De cijfers van SPORTTOTO 21 van het afgelopen weekeinde zijn: Deelnemers: 794.294. Bruto-inleg: f 1.740.797,10. Pïijzenbedrag f 783.359. Beschikbaar voor de eerste prijs: f 235.007,70; aantal meldingen 11. Bedrag: bruto f 21.364,netto f 18.159.40. Beschikbaar voor de 2e prijs: f 156.671,80; aantal meldingen 238. Bedrag: f 658,Beschikbaar vor de 3e prijs: f235.007.70; aantal meldingen: 2668; bedrag: f 88,Be schikbaar voor de extra prijs f 156.671,80; aantal meldingen: 546; bedrag: f 286, DEN HAAG (ANP) De Neder landse Tafel Tennis Bond heeft ter voorbereiding op de wereldkampieon- schappen die van 17 tot en met 27 april in München worden gehouden een selectieploeg samengesteld. Van de twaalf geselecteerden zullen ui- eindelijk vier dames en vier heren worden afgevaardigd. De geselecteerden zijn: Dames: Mieke ten Broek (HOC) Aukje Wy- nia (AMV.J), Ria Bogmans (Een dracht), Ellen Klatt en Veronique v. d. Laan (beiden Salamanders) en Mairy v-am Ruiten (Treffers). Heren: Frans en Bert Schoofs (beiden Ned Lloyd), Bert v. d. Helm (Scylla), Peter Joels (Steeds Hoger TSB), Ni co van Slobbe (Hunter 25) en Hennv Stolk (Wibats). de Zuid-afrifcaansie Part Walkden, die de Britse Winnie Shaw met 6-1 6-S die ba-as bleef, en de Britse Vkiginia Wade, die een overwinning met 6-0 6-2 behaalde op de ZuidJafrilkaanse Vain Denveter. Virginia Wade en Winnie Shaw veroverden de titel in het dames- dubbelspel. Het Britse duo versloeg in de finale Part Walkden en CaWM Sheriff i-n twee sets: 6-2 6-2. De Z u id-af rik aatise Bob Hewitt en Frew McMillan bereikten de finale herendubbels-pel. Zij versloegen An drew Pattis-oin (Rhodesië) en Emil Kruger Zuid-Afrika) met 8-6 6-3. (ADVERTENTIE) Officieel bericht Toto 20 In verband met de op een woensdag vallende Nieuwjaarsdag werd op grond van Art. 17, lid 1 b van het Sporttotoreglement, de meldingster mijn voor Toto 20 versohoven naar 10 januari 12.00 uur. De datum waarop winnaars in het bezit moeten zijn van hun prijs wordt dan 29 januari. De reclametermijn voor niet ontvangen prijzen loopt van 30 januari tot 5 februari 12.00 uur (zie de Art. 15,16 en 17). Er zijn vele duizenden winnaars, doch niettemin is met de betaling van prij zen reeds een aanvang gemaakt Achtereenvolgens-worden uitgekeerd de 1 e, 2e en extraprijs en tenslotte de 3e prijs. Alles wordt in het werk gesteld om een vlotte afwerking te bevorderen en daarom wordt men dringend verzocht hierover NIET op te bellen en NIET te schrijven vóór 30 januari a.s. (Van onze badmintonmedewerker) MIDDELBURG In de districts competitie badminton heeft Avanti 2 twee gelijke spelen behaald. Een te gen Oosterhout („uit"), een tegen Typhoon („thuis"). In de afdelingscompetitie eerste klas kwam Jong Ambon aan de lei ding dankzij een 3-5 overwinning op Avanti 2. Zierikzee handhaafde zich op de derde plaats door Matador 2 met de forse cijfers 8-0 te verslaan. Bij de tweede klassers is het on verwacht spannend geworden. Na een sterk overheersende periode van Jong Ambon 2 is dit team het plotseling minder goed gaan doen omdat het met invallers moest spelen. Het ge volg: twee nederlagen. Rilla-ndia 1 en Avanti 4 waren hier verantwoorde lijk voor. De uitslagen waren: le kl. district Zeeland: Avanti 1- Typhoon 1 4-4. HE: R. Bish-H. Je Lange 8-15, 4-15; K. Tan-J. v. Riems dijk 15-6, 15-3; DE: E. König-J. Ga- sille 7-11, 5-11; H. Kok-A. de Langs 11-4, 11-2. GD: H. Kok en R. Bish-A. de Lange en H. de Lange 13-15, 7-15; E. König en K. Tan-J.J. Gasille en J. v. Riemsdijk 15-11, 5-15, 18-15. HD: R. Bish en K. Tan-H. de Lange en J. v. Riemsdijk 15-6, 15-10. DD: H. Kok en E. König-J. Gasille en A. de Lange 6-15, 5-15. le klas afdeling Zeeland Avanti 2- Jong Ambon 1 3-5. HE: J.. van Som- meren-M. Tititheru 5-15, 9-15; R, Vermeulen-P. Titiheru 5-Ü, 7-15, 4- 15. DE: T. Verbeek-A. Sapulete 3-11, 4-11; V. Heystek-W. Manuhutu 11-6, 11-0. GD: T. Verbeek en J. v. Som meren-A. Sapulete en D. Manuhutu 8-15,- 15-10, 15-0; V. Heystek én R. Vermeulen-W. Manuhutu en P. Titi heru 7-15, 8-15. HD: J. van Somme ren en R. Vermeulen- M. en P. Titi heru 3-15. 0-15. DD: V. Heysrtek en F. Verbeek-W. Manuhutu en A. Sa pulete 15-12, 15-13. 2e kl. afd. Zeeland Astroïden 2- Tifkeenth Point 1 7-1. HE: J. Borre- man-N. Smolders 15-2, 15-3; E Ma- licki-A. Götzsch 15-1, 15-5. DE: C. Hoff-C. Roelse 11-0, 11-2) Mevrouw Houtzager-A. Kramer 8-11, 11-3, 7-H. GD: C. Hoff en J. Borremans-C. Roelse en A. Götzsch 15-4. 15-1- Me vrouw Houtzager en E. Klaassen-A. Kramer en N. Smolders 15-9, 15-9. HD: E. Klaassen en E, Malicki-A.' Götzsch en N. Smolders 15-8, 15-5. DD: C. Hoff en Mevrouw Houtzager- A. Kramer en C. Roelse 15-7, 15-9. LENINGRAD (ANP) De Rus sische kampioenschappen kunstrijden m Leningrad wenden gehouden eindigden met een grote verrassing; Tamara Moskvina en Alexej Mitsjin beiden student, onttroonden de twee voudige olympische en viervoudige wereldkampioenen Loedmilla Beloe- Arva en Oleg Protopopov bij het paarruden als Russische titelhouders. (ADVERTENTIE) ZONDAG A.S. AANVANG HALF DRIE worden verloot Voor de wedstrijd zijn loten ten bate van d^NAC jeugd verkrijgbaar a 0,25 per lot. N.A.C.-

de Stem | 1969 | | pagina 23