Warme stoel voor Middelburi in provinciaal energiebedrijf LUCT0R DE FUSIE PZEM-ZEGAM Diefstallen en vernielingen in Hulst LUCKY LUKE EN DE WRAAK VAN DE DALT0NS NV SLAVENBURG'S BANK Hoogwater Wat en waar Liquidatie Aandelen Personeel WALCHEREN MIDDELBURG Onttrekking wegen aan het verkeer TERNEUZEN Wering schoolverzuim in andere vorm GOES Gevonden voorwerpen Tentoonstelling van kleinvee te Middelburg Oorlogsgraven: oorkonde voor D. Tillema Helikopter moest tweemaal landen Gemeente Goes Rijk ongeslagen in nationale hoofdklasse voor al uw autobanden Aanbestedingen Verbouw schoolgebouw te Zierikzee Examens Medische diensten VANDAAG MORGEN MAANDAG Meer nieuws uit stad en streek op pag. 3-5-7 2 DE STEM VAN ZATERDAG 7 DECEMBER 1968 (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Tot de belangrijkste stukken die de staten van Zeeland in hun wintervergadering te behandelen krijgen, behoort een lijvig rapport betreffende samenwerking c.q. fusie van de n.v. Provinciale Zeeuwse Elektriciteitsmaatschappij en de n.v. Zeeuwse Gasmaatschappij. Het college van G.S. stelt de Staten voor om de vertegenwoordigers van de provincie in de algemene vergadering van aandeelhouders van de n.v. PZEM een bindend mandaat te verstrek ken om zich in principe uit te spreken voor een fusie van de beide vennootschappen. Door een dergelijke fusie, die van kracht zal moe ten worden op 1 januari 1970, wordt in Zeeland één energiebedrijf ge sticht, voor zowel de gas- als de elektriciteitsvoorziening. Zoals wij onlangs al hebben ge meld, hebben de aandeelhouders van de .n.v. ZEGAM zich al met ruime meerderheid in principe voor een fu sie uitgesproken. Thans is het woord aan de P.Z.E.M., die in sterker mate dan de ZEGAM, een provinciaal be drijf is. Er was al een groeiende sa menwerking tussen P.Z.E.M. en ZE GAM, die geresulteerd heeft in het snel wegwerken van een in het eer ste boekingstijdvak door ZEGAM ge leden verlies. Een commissie van onderzoek, ge leid door dr. W. H. van den Berge, lid van de Raad van State, heeft dan ook diepgaand onderzocht of een verder doorgevoerde samenwerking tussen de beide n.v.'s niet tot hetzelfde po sitieve resultaat zal leiden als dat wat men vain een fusie verwacht. In het rapport van deze commissie, dat de Staten van Zeeland gisteren is aangeboden, wordt duidelijk voor een fusie gekozen. G.S. van Zeeland ne men die conclusie over. De procedure die met de fusie ge paard gaat, zal bestaan uit het ope nen van overleg over de wijze van uitwerking, nadat beide maatschap pijen in beginsel tot fusie hebben be sloten. Na 1 januari 1970, de eigenlijke fusiedatum, zal een ruil varn ZE GAM-aandelen tegen aandelen P.Z. E.M. plaatsvinden, waarna de ZE GAM wordt geliquideerd. Zoals de si tuatie thans is, zal Middelburg (nog) geen deel uitmaken van het nieuwe provinciale energiebedrijf. Middel burg neemt wel een bijzondere posi tie onder de Zeeuwse gemeenten in, omdat men hier de drie nutsbedrij ven (gas, water en elektriciteit) ge combineerd exploiteert en wel op een rendabele manier. Er zijn in het ver leden onderhandelingen tussen de ge meente Middelburg en het provin ciaal bestuur gevoerd, betreffende deelneming van Middelburg in een geconcentreerd provinciaal nutsbe drijf. Ook heeft Middelburg afzon derlijk met de P.Z.EM. gesproken. In principe wil Middelburg wel, doch een bezwaar is dat deze gemeente, na afstoting van het gas- en elektrici teitsbedrijf, alleen het op zichzelf niet rendabele waterleidingbedrijf zou overhouden. Om deze reden vindt de commis sie-Van den Berge dat Middelburg, als het tot de gefuseerde maatschap pen toetreedt, een preferentie in het aandelenbezit dient te hebben. Voor het bepalen van het aantal aandelen van Middelburg in de nieuwe maat schappij, zou het aantal inwoners van deze gemeente dubbel geteld kunnen worden. In het nieuwe energiebedrijf krij gen de gemeenten een grotere in vloed op het gehele beleid (betref fende gas èn elektriciteit) dan het geval is bij handhaving van twee af zonderlijke n.v.'s. Deze invloed wordt gerealiseerd door haar aandelenbezit en door haar (ADVERTENTIE) h««fdstrait.lf St.Janstser» '"•'inn i«.W» HI-FI STEREO OFF.-DEALER BAOBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND I Editie Zeeland ABONNEMENTSPRIJS: 14.00 per kwartaal (excl. 50 cent incassokosten), 4,75 p. maand (excl. 5 cent incassokosten). KANTOREN: Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140-3751. Klokstraat 1, Goes tel. 01100-8030. REDACTIE ZEELAND: Chef Zeeuwse redactie: A. F. Koopman (01180-7438). REDACTIE ZEEDWSCH-VLAANDEREN: G. van Berkel (01150-4866) en J. Robesin (01140-2005). REDACTIE WALCHEREN: C. Schets (01180-7764). REDACTIE BEVELANDEN EN SCHOUWEN-DUIVELAND: mej. S- Maaskant (01100-5689) SPORTREDACTIE ZEELAND: Th. Klein (01150-4865). EXPLOITATIE ADV.: L. K. M de jong (inspecteur), Terneuzen, tel. 01150-4281. Th. de Bakker, Terneuzen, tel. 01150-2601 M. Bogers, Oostburg, tel 01170-2893 C. Menu, Goes, tel 01100-8030. vertegenwoordiging in de bestuursli chamen. Het deelnemingspercentage van de gemeenten zal ongeveer 33 bedragen, waarbij de gemeenten, die een belangrijke bijdrage aan de op richting en ontwikkeling van ZE GAM hebben gegeven, een streepje voor krijgen in de vorm van een extra-aandelenbezit. De beide bedrijven worden, wat de omwisseling van aandelen betreft, op gelijke voet behandeld. Omwisseling zal dan ook, aldus de commissie, moeten geschieden op basis 1 1. Het te plaatsen en vol te storten maatschappelijk kapitaal van P.Z.E M., dat nu ƒ2 miljoen bedraagt, wordt uitgebreid tot 3 miljoen. De provincie Zeeland krijgt 2000 aande len en de gemeenten gezamenlijk 1000 aandelen. De gemeenten die op 1 januari 1969 aandeelhouder van ZEGAM zijn, krijgen als eerste gelegenheid op basis 1 1 om te ruilen. De over blijvende aandelen (oa- 500) kunnen worden verdeeld naar rato van het aantal Inwoners per gemeente. De commissie adviseert, om boven de uitbreiding van het aandelenpakket P.Z.E.M.-nieuwe stijl met 1 mil joen, nog eens 150 aandelen van 1000,in portefeuille te nemen, die bestemd zijn voor het vereffenen van onregelmatigheden in de verde ling. Voor de raad van bestuur van de nieuwe P.Z.E.M. geldt een verhou ding aan die van het aandelenbezit tussen provincie en gemeenten. De commissaris van de koningin of een lid van G.S. zal voorzitter van deze raad zijn. De fusie zal, zoals wij al eerder hebben bericht, geen nadelige conse quenties voor het personeel hebben, al zullen veranderingen in taken niet kunnen uitblijven. Het personeel van ZEGAM gaat op het tijdstip van fu sie in dienst van de P.Z.EM. over. Deze N.V. staat er borg voor dat in de totaliteit van de rechten en plich ten van het overgaande personeel geen nadelige wijzigingen worden aangebracht, zo staat in de concept overeenkomst betreffende de over dracht van beheer van ZEGAM te le- Verkeerslichten Sinds kort mis sen de weggebruikers, die zich via de Lange Viele-Buitenbrug huiswaarts spoeden, in het spitsuur (omstreeks vijf uur 's middags) de mobiele ver keerslichteninstallatie. De politie heeft deze installatie sinds het begin van deze week ingezet voor de ver keersregeling op de Poelendaelekrui- sing. Deze kruising, waar voorheen door een verkeersagent het verkeer werd geregeld, bleek voor de ver keersregelaars bijzonder gevaarlijk te zijn. Herhaalde malen hebben po litieagenten met een sprong het vege lijf moeten redden. Ze werden, on danks hun witte jassen en de ver lichte verkeersknuppels, niet opge merkt door de naderende automobi listen. Een van de redenen hiervan was dat de verkeerszuilen de agent aan het gezicht onttrekken. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Gs. van Zeeland hebben de Staten voorgesteld om een gedeelte van de Suzannapolderweg onder de spoorwegonderdoorgang ten westen van de Sloedam in de gemeen te Arnemuiden, aan het openbaar verkeer te onttrekken. De bedoelde weg sluit met, een ongelijkvloerse kruising aan op de nieuwe autosnel weg over de Sloedam. met alle ge varen vandien. G.s. gaan nieit mee met een verzoek van zekere M. Verhaert te Lams- waarde, om een gedeelte van de Van Remortelstraat in de gemeente Hon- tenisse, aan het openbaar verkeer te onttrekken. Alhoewel het om een doodlopende weg gaat, zou afsluiting van deze weg betekenen dat een me degebruiker ervan, de heer L. J. Vereecken. zijn servituut van uitweg kwijtraakt. Gs. vragen de Staten eveneens af wijzend te beschikken op een verzoek van de heer M. Rosseel-d' Hont te Aardenburg om een gedeelte van de Boomdijk ter hoogte van een kleine 800 meter aan het openbaar verkeer te onttrekken. Het verzoek van de heer Rosseel-d 'Hont werd onder steund door het dagelijks bestuur van het waterschap „Het Vrije van Sluis". Opheffing van het betrokken weggedeelte zou, zo vinden g.s. scha de berokkenen aan anderen die van deze weg gebruik malken en daarom stellen zij voor, het bewuste gedeelte van de Boomdijk niet aan het open baar verkeer te onttrekken. Vraagt naar onze concurrerende rentetarieven HULST: Houtmarkt 6 Tel. 0X140-3456 TERNEUZEN: Kersstraat 13 Tel. 01150-3553 Groede Koperen jubileum De neer J. Schelle heeft het feit herdacht dat hij 12,5 jaar geleden in dienst trad als ambtenaar van de gemeente Groede. Hij begon op 1 juni 1956 zijn loopbaan als typist. Hij doorliep alle rangen en sinds 1 april 1962 is hij le ambtenaar ter secretarie. Ook buiten gemeentelijke dienst ver vult hij verschillende functies o.a. se cretaris van het Industrieschap Bres- kens, Groede, Schoondijke, Hoofd plaat, secretaris vleeskeuringsdienst West-Zeeuwsch-Vlaanderen-Noord, secretaris gemeenschappelijke rege ling kustgemeenten West-Zeeuwsch- Vlaanderen een fgd. secretaris jeugd- centrale West-Zeeuwsch-Vlaainderen. Voorts is de heer Scheele kerkorga nist en verleent hij als solist, meer dere maien medewerking aan koor uitvoeringen. Koewacht Bejaardenschleting De uitslag van de schieting door de bejaarden bij V. J. Thijs te Koewacht is als volgt: hoofdvogel, Ant. Rombout uit Koewacht; eerste zijvogel: A. de Caluwé uit Koewacht; tweede zijvo- gel: H. de Schepper uit Koewacht; meeste kleine vogels: H. de Schepper en B. Baert uit Koewacht (5 stuks). Er namen 21 schutters deel. Met ingang van 1 januari a.s. treedt in werking de leerplichtwet 1969. Per gelijke datum worden de leer plichtwet 1900 en de ter uitvoering daarvan gegeven voorschriften inge trokken. Voor wat betreft het toe zicht op de naleving van de leer plichtwet 1900 betekent een en ander dat de commissies tot wering van schoolverzuim zullen verdwijnen. De gemeenteraad van Terneuzen besloot op 16 maart 1922 twee van deze commissies tot wering van school verzuim zullen verdwijnen. De ge meenteraad van Terneuzen besloot op 16 maart 1922 twee van deze com missies in te stellen, n.l. een voor Terneuzen (kom) met inbegrip van Driewegen, en een voor Sluiskil. B. en w. stellen de raad, gelet op het vorenstaande, voor te besluiten tot opheffing van deze commissies tot wering van schoolverzuim. Het toezicht op de naleving van de wet zal in het vervolg geheel bij de gemeentebesturen, i.e. de colleges van b. en w. liggen. In de nieuwe leerplichtwet is bepaald, dat ambte naren van politie bevoegd zijn een kind dat zij onder schooltijd op een voor het publiek toegankelijke plaats aantreffen, te brengen naar het hoofd van de school waarop het kind als leerling is ingeschreven. In de maand november zijn aan het bureau van gemeentepolitie te Goes onderstaande voorwerpen als gevon den aangegeven en nog niet afge haald. Inlichtingen daarover zijn al daar te verkrijgen van maandag tot en met vrijdag, tussen 9,- en 12.- uur. 7 diverse sjaals of hoofddoeken. 2, bankbiljetten van f 10,-, 10 diverse paren handschoenen, 11 onparige di verse dito's. 4 diverse onparige wan ten, 2 diverse paren wanten. 1 Lip- sleutel nr. 222, 2 kleine sleuteltjes aan ring, nr. 579; 2 bankbiljetten van f 5,-; wiel van kinderwagen (chroom met zwart); militaire tas, inh. sportkleding; grijs zakmesje, nieuw; huissleutel w.a. sleutelhan ger v. garage Adria; sleutelring m. 3 sleutels; witte voetbal met zwarte sterren en clubnamen; 2 contactsleu tels a. hanger; rood-zwart gestreep te wollen das; hondje, kleur zwart wit, teef; blank-houten autoped; zwart kinderschoentje, hoog model; klein model portefeuille, w.i. Engels gedicht; blauwe jongensfiets; wiel dop van „V.W."-auto met sierring; goudkleurige armband: bic ballpoint; Lipsleutel aan kettinkje; wollen das, rood-zwart; Lipsleutel nr. 13372; 2 sleutels aan ring; heren-polshorloge met zwart bandje, „Pontiac"; para- pluie, opvouwbaar, in hoes, groen ge bloemd; paar oranjekleurige bad stoffen kousen; armbandhorloge „Mielker" met vermoedelijk gouden armband; zwarte bontkraag: hamer (houten steel is geschonden); imi tatie paarlen halssnoer; verm, dou blé dames-polshorloge „Nielka"; wit met blauw wollen baby-sokje; kin dertasje w.i. raffia-omvlochten melk beker; paar zwarte kinderschoentjes, maat 32; zilveren armbandje; goud kleurig dames-horloge; rode vulpen „Kreuzer"; sleutelring w.a. sleutel merk „Vieco" en 2 kleine sleuteltjes; zwarte gasaansteker „Poppel". (Van onze correspondent) MIDDELBURG In de vleeshal te Middelburg is de provinciale ten toonstelling van de Vereniging Nut en Sport (konijnen en pluimee) ge opend door wethouder M. Wattel. De heer Wattel merkte op, dat de ver eniging, die thans haar 50-jarig ju bileum viert, veel moeilijkheden heeft moeten overwinnen. Ook vooi de jeugd ligt hier een mooie vorm van vrijetijdsbesteding. Wel moei men er rekening mee houden, dat ook vooral in de nieuwbouwbuurten de te plaatsen hokken en volières aan de huidige eisen moeten voldoen, aldus de heer Wattel. De gemeente hoopte, naar zijn zeggen, dat er nog zeer veel van deze tentoonstellingen mo gen worden gehouden. Wat het aan tal inzendingen betreft: er waren 358 konijnen, 78 sierduiven, 25 hoenders, 54 krielhoendera en 18 cavia's. (Van een onzer verslaggever») HULST In hulst zijn de laatste tijd verscheidene diefstallen ge pleegd en vermeiingen aangericht. In verband met het onderzoek naar de diefstal van drie herten uit de weide van het bejaardencentrum de Blauwe Hoeve, heeft de politie een uitge breide speurtocht in de omgeving van het bejaardencentrum ondernomen. DaarbU is o.m. gebleken, dat de af rastering van schrikdraad rondom de ponyweide van de Honteruiters over een afstand van 30 m is wegge knipt, Plet onderzoek van de politie heeft tot dusverre niet geleid tot de aanhouding van de daders. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Als blijk van erkentelijkheid voor de goede ver zorging van de oorlogsgraven, zal op woensdag 11 december om half twaalf in het stadhuis door burge meester mr. J. Drijber aan de heer D. Tillema van de gemeentelijke plantsoenendienst een oorkonde van de Oorlogsgravenstichting worden uitgereikt. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Gistermorgen om kwart over tien moest een Engelse militaire helikopter op een weiland nabij de Otheense Kreek landen ten gevolge van de mist. Om ongeveer half een, nadat de helikopter daar was opgestegen, moest hij °P een stuk bouwland aan de rijksweg Bier- vliet-IJzendijke opnieuw landen om dezelfde reden. Aan het toestel ont stond geen schade en er werd nie mand gewond. Het toestel was op weg van Diut slndn aaOnarostede. weg van Duitsland naar Oostende. (ADVERTENTIE) Openbare Bekenmaking ONTEIGENING Het hoofd van het gemeentebe stuur van Goes brengt ter vol doening aan het bepaalde in ar tikel 84 van de Onteigeningswet ter openbare kennis, dat met in gang van 9 december 1968 gedu rende één en twintig dagen ter gemeentesecretarie (afdeling Al gemene Zaken) der gemeente Goes voor een ieder ter inzage is gelegd het besluit van de raad dezer gemeente van 20 november 1968, nr. 30, tot onteigening ten name van de gemeente Goes van de percelen grond met opstallen gelegen aan de Oostsingel, ka dastraal bekend gemeente Goes, sectie F nrs. 984 (erf), 985 (huis en erf), 226 (huis, schuur en erf) en 225 (pakhuis), ter grootte van respectievelijk 88 ca., 116 ca., 58 ca. en 108 ca., welke percelen nader zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende en gewaar merkte kaart, grondtekening en de lijst van de te onteigenen per celen als bedoeld in artikel 83, juncto artikel 80 der Onteige ningswet. De onteigening geschiedt ter rea lisering van het bestemmingsplan Voorstad, vastgesteld bij raads besluit van 17 juli 1968, nr. 19. (Van onze correspondent) GOES. Bij een terugblik op de deelname van G.D.C. uit Goes in de Nationale damkampioenschappen kan men over het algemeen tevreden zijn over de prestaties van het tien tal uit Goes. De indruk bestaat dat de overige tientallen in de nationale strijd en vele anderen in de damwereld niet verwacht hadden dat de Zeeuwen het tot een gedeelde 4e en 5e plaats zouden brengen. En zoals j.l. maan dag reeds gememoreerd met nog méér interesse en uiteraard ook de de plicht van enkele prominente spelers en wellicht een betere tactiek hadden de Goesenaren zelfs nog tweede kunnen worden. In dit ver band geven wij onderstaand, overi gens met alle respect voor de overige spelers in het tiental, een overzicht van de spelers met hun resultaten, die alle zeven wedstrijden hebben meegespeeld en hun vrije tijd met o.a. de verre reizen hebben opgeof ferd. 1. R. Rijk 7 4 3 0 11 2. R. Rijkse 7 3 2 2 8 3. J. Louwerse 7 2 2 3 6 4. C. J. Hollestelle 7 2 2 3 6 5. C. W. v. Damme 7 14 2 0 6. A. G. v. Zeyst 7 13 3 0 Opvallend nog afgezien van de eerste vijf spelers die niet in Goes woonachtig zijn is de grote score 11 punten uit 7 van Rijk uit Ove- zande, die hierdoor ongeslagen bleef in dit toernooi tegen zeer sterke te genstanders, o.a. tegen oud-wereld kampioen Piet Rroozenburg. Ook Rijkse uit Yerseke, die aÜe wed strijden aan het eerste bord speelde, heeft een fraaie prestatie geleverd door acht punten te behalen, die eveneens werden veroverd door De Klerk met een partij minder. Resu merend kunnen we terugzien op een verdienstelijk resultaat van de Goese damclub met vele spelers uit Noord- en Zuid-Beveland, die Zee land op een waardige manier hebben vertegenwoordigd. Volgens de reglementen van de K.N.D.B. moet het betreffende tien tal terugkeren naar de provinciale kampioenschappen, die intussen zon der Goes worden gespeeld. Het zou dus betekenen dat er een andere kampioen volgend jaar aan de ge westelijke wedstrijden moet deelne men, doch het ljjkt een onredelijke zaak dit sterke tiental zonder meer uit te sluiten. Het zou wellicht aanbeveling ver dienen om Goes één of meerdere wedstrijden te laten spelen tegen de kampioen van de huidige competitie om zodoende de sterkste afvaardi ging uit Zeeland te laten deelnemen. (ADVERTENTIE) TIVOLIWEG 63 - HULST Telefoon 01140 - 2461 Wij leveren ook particulier (Van onze correspondent) ZIERIKZEE Op het stadhuis van Zierikzee heeft de openbare aan besteding plaatsgehad van de ver bouw en restauratie van de tien-klas- sige christelijke lagere school in Het Vrije aldaar, tot een modem gebouw met acht klassen. Van de vijftien inschrijvingen was de laagste het aannemeisbedrijf F, den Hartog en Zoon N.V. te 's-Gravendeel met f 350.205. De hoogste was het aanne mersbedrijf M. Osseweijer te Oude Ton>ge met f 491.500. De begroting bedroeg 416.000. Met de werkzaam heden zal de eerste week van janu ari 1969 worden aangevangen. UTRECHT. Supermarkt-mana ger: R. Verbeek, Goes. 's-HEERENHOEK. Op een te Utrecht gehouden examen voor Supermarktmanager slaaagde de heer P. Martens uit 's-Heerenhoek. Aardenburg en Oostburg: dokter F. Loose te Oostburg, tel. 01170-2121 Terneuzen: dokter K. Jiskoot, tel. 2303 Hulst: dokter Van Lierop Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuid- zande: dokter Bom, tel. 01179-366 Axel: dokter Kok Kloosterzande: dokter Terburg, tel. 01148-377 Middelburg: dokter Reijerse, tel. 3456 (alleen zondag) Vlissingen: zaterdag dokter Bil, tel. 3619 en zondag dokter Bom, tel. 2233 Goes: dokter Van de Feen, tel. 5003 Borssele en N'ieuwdorp: dokter Kiviet, tel. 01155-203 (Ioedekenskerke en Lwadendamme: dokter Kole, tel. 01193-203 Driewegen, 's-Heerenhoek, Ovezande en Lewedorp: dokter Geldof, tel. 01195- 275 's-Heer Arendskerke. Wolphaartsdijk en Helnkenszand: dokter Vos, tel. 01198- 231 Kruiningen. Hansweert, Krabbendijke cn Rilland-Bath: dokter Donker, tel. tel. 01134-544 Schoondijke, Breskens en Groede: dok ter Jansen te Groede, tel. 01171-366 IJzendijke, Hoofdplaat en Biervliet: dok ter Lievens te IJzendijke, tel. 01176- 266 TANDARTSEN Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: dokter J. van de Burgh, Oostkade 17 te Sas van Gent, tel. 1317 (spreekuur zaterdag 10-10.30 en 18-18.30 uur; zondag 12- 12.30 uur) Walcheren: dokter Van Bergen, Lange Giststraat 37 te Middelburg, tel. 01180- 2936 (spreekuur zaterdag 9-10 en zon dag 11-12 uur) DIERENARTSEN West-Zeeuwsch-Vlaanderen: dokter H. van de Vijver te IJzendijke, tel. 01176- 388 (b.g.g. 01152-232) Zaamslag en Axel: dokter J. de Haas te Zaamslag, tel. 01153-366 Hulst en Nieuw-Namen: dokter De Nijs te Hulst, tel. 01140-3004 Noord- en Zuid-Beveland: dokter Noor. denbos, tel. 01106-290 WIJKVERPLEGING Vogelwaarde, Hontenlsse en Graauw: zuster Vereecken-Bruggeman, tel. 01147-236 Clinge, St. Jansteen en Nleuw-Namen zuster Martina te St Jansteen, tel. 01140-3223 IJzendijke, Hoofdplaat, Biervliet en Breskens: zuster Causmaecker te IJzendijke, tel. 01176-367 (b.g.g. 008) Sluis en Aardenburg: zuster Lensen te Aardenburg, tel. 01177-367 (b.g.g. 008) Oostburg, Zuidzande en Cadzand: zus ter Derksen te Oostburg, tel. 01170- 2367 (b.g.g. 008) APOTHEKERS Middelburg: Van de Boogert, tel. 2789 Goes: Geirnaard, tel. 5255 Terneuzen: Hamann, tel. 2060 Vlissingen Van der Sande, tel. 2066 Morgen, zondag 8 december Hansweert 4.54 en 17.15 uur Terneuzen 4.11 en 16.35 uur Vlissingen 3.45 en 16.03 uur Wemeldinge 5.29 en 17.46 uur Maandag 9 december Hansweert 5.31 en 17.56 uur Terneuzen 4.50 en 17.17 uur Vlissingen 4.24 en 16.45 uur Wemeldinge 6.02 en 18.22 uur SLUIS Stadhuiskelder 15-17 en 20-21 uur Expositie: „Sluis, vroeger en nu" westdorpe Verenigingsgebouw 20 uur The Tee Set Verenigingsgebouw Tentoonstelling ko nijnen en pluimvee HEIKANT 't Hoekske Prijskamp Topbiljart HULST Bioscoopgebouw 20 uur Zeventien, 18 J. TERNEUZEN Luxor 20 uur The comedians, 18 j. OOSTBURG Ledel 20 uur The bridge on the River Kwal, 14 j KLOOSTERZANDE Het Witte Huls 15 uur Schieting ZUIDDORPE Café Centraal 15 uur St.-Nicolaas- schieting IJZENDIJKE Café De Lozanne 20 uur Jongerensoc. KOEWACHT J. de Guchteneire 15 uur Schieting BIERVLIET G. Tukker 19.30 uur Les Copains met „Cloverleaf" B. Schanssema Seriekaarting ANTWERPEN Rex: Shalako 18 jaar Rubens: Blue, outlaw zonder genade 18 jaar Ambassades: Petulia 18 jaar Capitole: De vrou wenmoordenaj, Boston 18 jaar Savoy: Engelchen 18 jaar Astrid: Met de Engelen k<Jrat a.l. Quellin: 2001 ruimte Odyssee, 14 Astra: Peyton Place 18 jaar' KVO 20 uur Der Freischütz KNS 20 uur De wijze kater (Heijermans) BRUGGE Capitole: Up in the world al Memlinc: Joe Bass, de onverbuu 14 jaar Scala: Zeven Schotten barsten a t. Zwart Huis: De grote slag van 4 zeven mannen in goud 18 jaar GENT Scala: Drie stuivers geluk a,i Agora: De onoverwinnelijke Jos» Normandië: Casino Royale 18 ja,,- KNS 20 uur Een meisje in de soep (Frisbv) ST. NIKLAAS Eden: De zegetocht der schurken n Renova: De ridders van de p- Tafel 14 jaar Select: De slag om Anzio 14 j TURNHOUT Kursaal: De zegetocht der 1 18 jaar Forum: Colt en dollars 18 jaar Palace: Gevaar diaboiiek 18 jajr sluis Stadhuiskelder 15-18.30 uur Expositie „Sluis, vroeger en nu» (laatste dag). HULST Bioscoopgebouw 14.30 en 17.15 n» Khartoum 14 jaar 20 uur Zeventien 18 jaar S. Blommaert 15 uur Binnenscfa Mevr. Schopman: Hoktentoonsteliii? J. van Helsland: HoktentoonsteiS P. Wentzler: Hoktentoonstellbia terneuzen Luxor 14 uur Door dik en dun a.l. 16.30 en 20 uur The comedians 1! li. OOSTBURG Ledel 15 en 20 uur The bridge on the River Kwal 14 h, KLOOSTERZANDE Hotel Van Leuven: Bal TERHOLE Café De Kroon 19 uur Prijskaa.dc.- ZUIDDORPE M. de Cock 13 uur Hanenschietim ST.-JANSTEEN E. Ottjes 9-13 uur Duiven-tentoonstelling 19 uur Prijskaarting Verenigingsgebouw 19.30 uur Dana G. de Kind: Schieting IJZENDIJKE Café De Lozanne 20 uur J ongerensociëteit BIERVLIET B. Schanssema: Seriekaartins KOEWACHT V. Thys 15 uur Schieting A. de Kind 10-15 uur Duivententoonstelling WESTDORPE VerenigingsgebouwTentoonstelt konijnen en pluimvee STOPPELDIJK Café Centrum 10 uur Prijskaartiaj GRAAUW P. de Caluwé 15 uur Schieting liggénde wip LAMSWAARDE R. Heijens 15 uur Schieting ANTWERPEN BioscopenAls onder Vandaag. KVO 14.30 uur Monika 20 uur lm Weissen Rössl KNS 15 en 20 uur De wijze kater (Heijermans) BRUGGE BioscopenAls onder Vandaag GENT BioscopenAls onder Vandaag KNS 15 en 20 uur Een meisje in de soep (Frisby) ST. NIKLAAS BioscopenAls onder Vandaag TURNHOUT BioscopenAls onder Vandaag HOEDEKENSKERKE Gemeentehuis 19.30 uur Raadsveig HULST Bioscoopgebouw 20 uur Zeventien 18 jaar TERNEUZEN Luxor 20 uur Door dik en dun a.L OOSTBURG Ledel 2o uur The bridge on the River Kwai 14 Ja.' ANTWERPEN BioscopenAls onder Vandaag Kameropera 20 uur De ambassadrice KNS 20 uur De Wijze kater (Heijermans) BRUGGE BioscopenAls onder Vandaag GENT BioscopenAls onder Vandaag. KNS 20 urn- Een meisje in de soep (Frisby) ST. NIKLAAS BioscopenAls onder Vandaag TURNHOUT BioscopenAls onder Vandaag

de Stem | 1968 | | pagina 2