Jeugdwerk van gaat samen sliclitin Kinderen moeten tóch aan het verkeer leren wennen üsitmasitels Over 2 jaar voldoende bejaardentehuizen in West-Z.-Vlaanderen ALTONS U zag Carmen In gesprek met hPJi Goes wil t Honk uitbreiden met geld uit de nationale jeugdzor g-eollecte Til 1 Hulp en houvast voor jeugd Nachtvorst Maatregelen tot behoud industriële projecten Dode in Fijnaart er ie MORGEN betering van mwagenkamp Middelburg at en waar VANDAAG Samen 80nSpmSenr dr°°g et" ROLEX Nieuwe wijk Middelburg wordt rustigmaar: Frontaal Waterreuzen in net van visser Kunstijsbaan J-fc--rS Nu5VoTeenenl^ csnip0 rapr nu(en opö®H.Vv;r' Uitbreidingen (ADVERTENTIE) n klasse apart omdat we ze f maken s ook meer service en jrdeliger )A: Ginnekenweg 35, 36834. 5ENDAAL: Hoogstraat 32, 37503. n een onzer verslaggevers) 9ELBURG De tijdelijke aats voor woonwagens aan de andseweg te Middelburg zal, raad daarmee akkoord gaat, ilijk worden verbeterd. zei een aantal voorzieningen :ig is, zoals elektriciteit, lei- ter, een waslokaal enz. is in i der jaren echter deze accom- e in een slechte toestand ge- Dat is vooral het geval met het plateau, dat bij regenval een rpoel wordt. Daar komt de op. an oud ijzer bij, dat door de agenbewoners, wegens ontbre- in andere mogelijkheden, her wordt neergesmeten, door het gemeentebestuur op- ,e plan voorziet o.m. in een be- ig aan de open (Nieuwlandse) waardoor de standplaats ge in het oog zal worden onttrok. Brwijl de veertien standplaat- or het aanleggen van een rond eter toegankelijk zullen wor- maakt. Het binnenplateau zal geëgaliseerd en verhard, zijn in de groenstrook opslag voor oud-ijzer geprojecteerd. JBURG al 9.30 - 12.30 en 13.30 - 17.30 uur instelling „Vliedbergen in Zee- STEEN jens 9-13 uur tentoonstelling Weeshuis 10-12, 14-17 en 19-21 /ereldstedebouwtentoonstelling RPEN Vat een zaligheid 13 jaar s: Gejaagd door de wind a.l. sades: De laureaat 18 jaar le: Up the MacGregors a.l Stay awarv Joe a.l. The happiest millionaire a.l i:' Z war tba ar ds geest a.L Yours, mine, ours ai. kameropera 20 uur Aktueel 20 uur De barbier van Sevilla LAAS In de klauwen van de maiüafc a: Helden va; Telemark 14 jaar De slaaf van San Sebastian r De vos 18 jaar De laatste Safari 14 jaar De jonge wilden 14 jaar indie: Een koetswerk voor dat 18 jaar 20.15 uur Het grote doen (Ar* LE KEIEN GEBIKT 2WA',WAT yJE DAAR DAK MEEOP- ER GEEN WERK MEER VEROORDEELDEN... DE TEN NE NIEUWE UIT ANDERE GEVANGE ~N LATEN DAT NT WEER^ ■N MEE I BURG lal 9.30-12.30 en 13.30-17.30 uur >nstelling „Vliedbergen in Zee* .STEEN tjens 9-13 uur itentoonstelling i. Weeshuis 10-12, 14-17 en 19*21 'ereldstedebouwtentoonstelling Vyider 15 uur Schieting JGEN Edisonstraat 19-22 uur inheid tot bezichtiging schools®* RPEN pen: Als onder vandaag LAAS pen: Als onder vandaag pen: Als onder vandaag jDE STEM VAN WOENSDAG 13 NOVEMBER 1968 (Van een onzer verslaggeefsters) GOES In het district Zuid- en Noord-Beveland wordt de nationale jeugdzorg inzameling, die van 18 tot 23 november wordt gehouden, georganiseerd door Don Bosco en 't Honk, door de katholieken en hervormden dus. Ook van de zijde van de gereformeerden is mede werking toegezegd. Van alle gemeenten in dit district is inmiddels toestemming verkregen te mogen collecteren. De bedoeling van de organisators is 20.000 gulden (maar liever meer dan minder) bij elkaar te brengen. Daarvan zal de helft naar de stichting nationaal jeugdzorg fonds gaan. De rest komt ten goede aan het plaatselijke jcugdzorgwerk op de Bevelanden, dat gecentraliseerd is in Goes. nationaal JEUGDZORG FONDS giro 1648888 (Van een onzer verslag geefsters) GOES Onder het motto „Hulp en houvast voor de be dreigde jeugd" wordt volgende week in het hele land de eerste nationale jeugdzorg-inzameling gehouden. De opbrengst is be stemd voor de totale financiering van het jeugdzorgwerk. Dat deze collecte kan worden gehouden is te danken aan de gezamenlijke activiteiten van acht landelijke overkoepelende organen, die aangesloten zijn bij de Nederlandse Jeugdgemeen schap. Deze organen zijn de fe deratie Ankerklubhuiswerk, de stichting evangelisch herstel en opbouw, de sectie jeugdzorg van de hervormde jeugdraad, de ka tholieke nationale stichting voor bijzonder gezins- en jeugdwerk, de landelijke vereniging club huiswerk, het Leger des Heils, de Nederlandse bond voor so ciaal-cultureel vormingswerk en de stichting vrijzinnig protes tantse centrale voor maatschap pelijk werk. Al deze organisaties bewegen zich op het terrein van het bij zonder jeugd- en volksontwik kelingswerk, buurtwerk en bij zonder opbouwwerk. Zij werken vanuit 550 door het gehele land verspreide club- en buurthuizen. Op het terrein van de fond senwerving hebben deze 8 orga nisaties zich aaneengesloten in een samenwerkingsorgaan: de stichting nationaal jeugdzorg- fonds. Het is in de week van 18 tot 23 november voor de eerste maal dat dit fonds zich tot het hele Nederlandse volk zal rich ten. In verband met deze collecte is Nederland opgedeeld in een aantal rayons. Vanuit deze dis tricten zullen de collectes dus regionaal worden georganiseerd. Omdat het voor de eerste maal is dat deze collecte wordt gehou den is bepaald dat de helft van de opbrengst ten goede komt aan het nationaal jeugdzorg- tonds. De andere helft gaat naar nat plaatselijk jeugdzorgwerk, van waaruit de collecte regionaal wordt georganiseerd. HET PROCES James Earl Ray die de moord op dr. Martin Luther King jr. op 4 april j.l. ten laste wordt ge- 'eSd is gisteren voor zeker 90 dagen uitgesteld op verzoek van de nieu we advocaat van Ray. Vooruitzichten voor donderdag en 3* °PSesteld door het K.N.11* T Koud en vrijwel overal droog nachts plaatselijk lichte vi millu,0orui.t?ichta in nijfers ddeld over Nederland: Voor donderdag: zon. 10 tot ■M.I.: met vorst, ge- r,rn.V', «"«,uo!"UH8zon. iu tot 60 onder n min*-,temP-: 2 tot 7 graden EradL max*-temP*: 2 tot 6 2'°* normaal: kans op een 90 nrnn .°?R van mi«stens 12 uur: etmaal; 80 procen?.660 ®ehee' droog cent°°minriidag: Z0,n: 10 tot 60 P™" der An™ t,emp': 1 tot 7 §raden on- den nnsL max-*temP-- 2 tot 7 gra- Serinde "oroiaal; kans op droge SentVa" ™nstens '2 uur- 90 pro- De bedoeling is dat deze 10.000 gulden, ervan uitgaande dus dat er inderdaad 20.000 gulden wordt opge haald, het startkapitaal gaat vormen van een nieuwe stichting, die de her vormden, katholieken en gerefor meerden in Goes willen oprichten. Al ongeveer anderhalf jaar zijn deze 3 groepen bezig te komen tot de op richting van een dergelijke stichting. De stand van zaken is op het ogen blik zo, dat gesproken kan worden van een stichting in oprichting. De nieuwe stichting zal voluit Interker kelijke stichting voor bijzonder jeugdwerk en vakontwikkelingswerk Goes gaan heten. Er is goede hoop dat de stichting binnen nu en een paar maanden een feit zal zijn. Er moeten echter nog verschillen de officiële kanalen „bevaren" wor den, voordat het zover zal zijn. De opbrengst van. de collecte zal een brug kunnen zijn naar deze stich ting in oprichting. Wat men namelijk wil in Goes is, dat het geld, dat uit de opbrengst wordt verkregen, ge stopt wordt in een uitbreidingsplan van 't Honk aan de Keizersdijk. Op een klein stukje grond achter 't Honk wil men een loods neerzetten, waar een gedeele van de honderden kinderen, die nu in 't Honk komen, opgevangen kan worden. Een mogelijke uitbreiding van 't Honk betekent niet alleen dat de her vormden uit de huisvestingsmoeilijk heden zijn. Ook de gereformeerden, katholieken èn allerlei andere groe pen zullen er baat bij hebben. Want zowel de hervormden, katholieken als gereformeerden zitten moeilijk wat de huisvesting betreft. De hervormden hebben hun te klei ne Honk. De gereformeerden hebben momenteel een eigen clubhuis aan de Beestenmarkt, dat nog niet draait, omdat het eerst verbouwd moet wor den. En de katholieken hebben feite lijk niets. Don Bosco bestaat alleen op bestuurlijk niveau. Een clubhuis is er niet, want daar is geen geld voor. Via samenwerking kan het huis vestingsprobleem dus worden opge lost. Komt de nieuwe stichting er, dan betekent dat per se niet dat het werk vanuit deze stichting alleen maar gebeurt voor hervormde, ka tholieke en gereformeerde kinder tjes. Ieder kind dat zich bij een van de clubhuizen aanmeldt, is welkom. Het clubhuis van de gereformeer den zal uitsluitend met vrijwillige krachten werken. In 't Honk is er één jeugdleidster, mejuffrouw P. Postma uit Goes, die wordt bijgestaan door een stagiaire van de sociale kunstacademie in Breda en door vrij willigers. Komt de nieuwe stichting er, dan zal een tweede beroepskracht worden aangetrokken voor het totale gezins- en jeugdwerk. Overigens, de stichting is in op richting, waarin nu drie groepen par ticiperen, staat open voor partici panten van andere richtingen, mits deze zich maar duidelijk aanbieden. Momenteel zijn er in Goes namelijk geen andere, dan deze drie te vin den. En wat verder de collecte betreft, tachtig mensen zijn tot nu toe be reid gevonden, die straks met de col lectebus langs de deuren willen. Men heeft er echter 250 nodig. Wie zich alsnog als collectant wil aanmelden, kan dat doen bij mejuffrouw Post ma in de Stalstraat nummer 15, of bij 't Honk (naast De Veste) aan de Keizersdijk. DEN HAAG, (ANP) Op last van minister mr. L. de Block van economische zaken wordt onder zocht welke maatregelen nodig zijn om te voorkomen dat belangrijke industriële projecten voor ons land verloren gaan doordat in onze na buurlanden voor bepaalde projecten «eer lage offertes worden gedaan. Minister De Block heeft dit mee gedeeld in antwoorj op schriftelijke vragen van het Eerste-Kamerlid Thomassen (PvdA). De bewinds man beaamt dat het Amerikaanse bedrijf Dow Chemical vorige ma-and besloten heeft de voorgenomen ves tiging van een zoutelectrolyse be drijf in het Duitse Stade en niet in Delfzijl te doen plaatsvinden. Hoe wel de hogere prijs voor elektrische energie op zichzelf een ongunstige factor voor Delfzijl was, is deze belangrijke beslissing genomen op grond van een vergelijking van een zeer groot aantal factoren. (Van onze correspondent) SLUIS In 1970 zullen er In West-Zeeuwsch-Vlaanderen voldoen de bejaardentehuizen zijn. De grote investeringen, die de vereniging Protestantse Tehuizen voor Bejaar den „Rozenoord" nu doet ten behoe ve van de bouw van twee tehuizen en de grondige vernieuwing van het bestaande „Rozenoord" te Sluis, zul len de lijsten van op een plaats wachtende bejaarden tot een mini mum grootte beperken. Meer dan 7 miljoen gulden heeft de vereniging geleend om de plan nen te kunnen uitvoeren: vervanging van de oude Sluise villa „Rozenoord" door een nieuw gebouw, nieuwbouw van een appartementengebouw in het centrum van Biervliet en een be jaardentehuis aan de Ringlaan te Breskens. Het aantal beschikbare plaatsen onder beheer van de ver eniging zal zodoende van 80 op 235 worden gebracht. Met de bejaarden tehuizen te Oostburg en Aardenburg kan dan in de behoefte worden voor zien. Als deze bouwplannen uitgevoerd zijn blijft in West-Zeeuwsch-Vlaan deren de vraag naar een verpleeg tehuis. Er bestaan echter al plannen in die richting: mogelijk zal de stich ting verpleeghuizen Midden-Zeeland een verpleegtehuis bouwen bij het Oostburgse St.-Antoniusziekenhuis, (ADVERTENTIE) Het meesterstuk van Rolex, gedragen door vele grote persoonlijkheden over de hele wereld. Een officiële chronometer met automatische opwinding door Rolex Perpetual rotor mechanisme. Gegarandeerd waterdicht tot op 50 meter door Oyster kast met Twinlock opwindknop. Duidelijke datumaanwijzing door ingenieuze Cyclops lens. ROLEX DATEJUST vanaf 580,- Ook voor haar van 18 tot 23 november de nationale jeugdzorg inzameling. edelsteenkundige'f.g.a. diamantexpert g.i.a. Lijnbaan 92 - Oostzeedijk 155-157 Tel. 1166 70 Rotterdam (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG In de in aanbouw zijnde nieuwe Middel burgse wijk Dauwendaele wordt gestreefd naar concentratie van het verkeer op enkele hoofd wegen. Daarnaast zijn in dit stadsdeel wegen ontworpen die (Van onze correspondent) FIJNAART In de nacht van maandag op dinsdag omstreeks twee uur ontdekte een weggebruiker dat op de Appelaarsedijk te Fijnaart een auto zwaar beschadigd tegen een boom stond. De rijkspolitie trof op de plaats des onheils M. K. uit Fijn aart dood in de auto aan. De boom was diep in het voertuig gedrongen. De oorzaak van dit ongeluk is on bekend. Ter plaatse hing een zeer dichte mist. Op rijksweg 17 onder Standdaar- buiten gebeurde dinsdagmorgen een aanrijding tussen een vrachtauto ge laden met pulp en een vrachtwagen geladen met betonblokken. Een der vrachtwagens komende uit de richting Zevenbergen reed op de linkerweghelft en kwam frontaal in botsing met de tegemoetkomende vrachtwagen. De bestuurder van de pulpauto kon met veel moeite uit de zwaar beschadigde auto worden ge daagd en werd zwaar gewond over- 'ebracht naar het ziekenhuis te )udenbosch. De chauffeur van de andere vracht- uto liep geen verwondingen op. (ADVERTENTIE) voor het doorgaande verkeer „onaantrekkelijk" zijn. Een andere maatregel om de rust te vergroten zal, in de tweede fase van het plan Dauwendaele, de con centratie zijn van auto's op parkeer- stroken, die toegang geven tot brede voetgangerspaden. Het college van b. en w., dat een en ander aan de raad meedeelt naar aanleiding van het rapport Middel- burg/Vüssingen van de Stichting Zeeiand, zegt het met de samen stellers van het rapport eens te zijn, dat een te rigoureuze scheiding van verkeer en woonwijken geen aan beveling verdient. Het gemeentebestuur stelt zich namelijk op het standpunt, dat kin- (Van een onzer verslagevers) BURGHSLUIS De heer J. Fondse uit Burghsluis heeft vo rige week, toen hij zijn in de Oosterschelde uitstaande fuik leeghaalde, een paling gevangen die een lengte van 1.10 m had en niet minder dan vier kilo woog. Het bleek een zogenaam de „kongeraal" te zijn, een vrij zeldzaam exemplaar. Het dier is aan een particulier verkocht. Kort daarop ving de heer Fondse twee kabeljauwen, even eens vrij zeldzaam voorkomend im de Zeeuwse wateren, die res pectievelijk vijf en acht kilo gram wogen. „Nu nog een mon ster van Loch Ness vaingera", zeggen ze in Burghsluis, „en we krijgen een toeristemiseizoen als nooit tevoren." deren aan het verkeer moeten wen nen terwijl lange loopafstanden bij de bewoners bezwaren ontmoeten. Het college meent, dat met name in Zuid al geruime tijd wordt ge werkt in de richting, zoals in het rapport wordt aangegeven, nl. dat de woning en omgeving, de moderne wijk, van beslissende betekenis zijn voor het levensgeluk van de mens. Verbeteringen zijn overigens steeds nodig, aldus het college, dat in dit verband opmerkt, dat de met de Magistraatwijk opgedane ervaringen van nut zijn bij het ontwerpen van het plan Dauwendaele. B. en w. van Middelburg stellen zich voorts voor om met het gemeen tebestuur overleg te plegen over de mogelijke bouw van een kunstijsbaan in de z.g. groenstrook tussen beide gemeenten. In het rapport van de stichting was opgemerkt, dat in een stedelijk gebied van 95.000 inwoners een dergelijke ijsbaan zeker tot de mogelijkheden behoort. In het begeleidend schrijven wordt tevens van de gelegenheid gebruik gemaakt om een aantal eigen Mid delburgse nota's en onderzoeken op verschillend gebied aan te kondigen. Zo bestaat er behoefte aan een tweede sportnota, die de raad in de loop van het volgend jaar tege moet zal kunnen zien. Binnen af zienbare tijd zal voorts het rapport jeugdbeleid ter behandeling worden voorgelegd. B. en w. wijzen er ook op, dat de stichting in haar nota niet is toegekomen aan een beschouwing over de sanering, restauraties en het wonen in de binnenstad. Het ge meentebestuur stelt zich voor om op deze aangelegenheid in een restau ratie-nota terug te komen. Ook een onderzoek met betrekking tot het voortgezet onderwijs zal niet achter wege kunnen blijven, aldus b. en w., die tenslotte ook nog een onderzoek aankondigen voor de behoefte bepaling van gymnastieklokalen voor het voortgezet onderwiis. 1 Jnnen 15 m.nuleo Vraag utlgebre.de .otdcr aan vdnkeher* üankz»! P m omdat de combinatie ziekenhuis-ver pleegtehuis grote voordelen biedt. De plannen voor de bouw van een ver pleegtehuis te Terneuzen liggen reeds klaar. Ds. L. Spaans, lid van het be stuur van de vereniging „Rozenoord", zei dinsdagmiddag op een persconfe rentie te Sluis, dat de bejaarden een tehuis in hun eigen plaats verkiezen boven een tehuis „van de kerk" maar in een andere plaats. „De kerk wil dienend aanwezig zijn", aldus ds. Spaans, die vooral omwille van de binding met de bevolking het pre dikaat „protestants" op zijn plaats achtte. Ds. Spaans zette uiteen dat de ver eniging, waarbij de veertien her vormde gemeenten in W.-Zeeuwsch- Vlaanderen als leden zijn aangeslo ten, nu een achterstand inloopt. In 1915 kocht de vereniging de villa „Rozenoord". die aan twintig bejaar den plaats bood. Elf jaar later kwam de eerste uitbreiding tot 45 bedden tot stand. Tijdens de oorlog leden de gebouwen zware schade en wer den alle bewoners naar Knokke ge- evacueerd. Zeven jaar na de oorlog kwam de laatste uitbreiding tot tach tig bedden gereed. Alleen deze vleu gel blijft nu staan; de rest wordt vernieuwd. Van de villa is nu al niets meer te zien. De nieuwbouw- plannen dateren van 1964, toen dui delijk werd dat er in 1970 meer dan 200 plaatsen nodig zouden zijn. De vernieuwing in Sluis betekent geen uitbreiding. De kosten bedroe gen 2,2 miljoen gulden en het rijk draagt om te beginnen 55.600 bij. De uitkering in de volgende jaren zal kleiner zijn. In Biervliet mocht de vereniging geen verzorgingstehuis bouwen in verband met de overheids- norme®. Daarom werd een vorm tus sen dienstverlening en verzorging gekozen: een appartementengebouw. Het gebouw op de Biervlietse wallen zal bijna 1,9 miljoen gulden kosten. Het rijk start met een jaarlijkse bij drage van ruim 44.000. In Breskens beschouwde men een verzorgingshuis als het sluitstuk van de bejaarden zorg in deze plaats, omdat er al be jaardenflats en een dienstencentrum zijn. Hier zijn de kosten 2,8 miljoen en draagt het rijk in het eerste jaar ruim 100.000 bij, later kleinere be dragen. Dit gebouw zal in december 1969 gereed zijn. Dat in Biervliet in het voorjaar van 1970. De kosten voor de bewoners be dragen in Sluis 5700 per jaar per persoon; in Biervliet kost een twee persoonskamer 6650 en een een persoonskamer ƒ4280 per jaar en in Breskens komt de prijs op 5610 per flat per jaar. De voorzitter van de vereniging, de heer M. Maas, wees erop dat deze prijzen voor de bij standswet geen bezwaar kunnen vormen. Maar de bejaarden zien in de bijstand vaak nog een gunst in plaats van een recht, aldus de heer Maas. BREDA Mr. W. van W., die enige weken in voorarrest heeft doorgebracht, verdacht van fraudu leuze handelingen in zijn functie van secretaris van de raad voor de kin derbescherming arrondissement Breda, is op zijn verzoek en dat van zijn verdediger uit de voorlopige hechtenis ontslagen. Daarbij is hem de bijzondere voorwaarde opgelegd dat hij niet in contact mag treden met personen, die direct of indirect bij de zaak betrokken zijn of betrok ken zullen worden. „ZELF heb ik nooit een auto of brom fiets bestuurd. Toch is voor mij de auto- en motorsport iets prachtig". Dit zegt de secretaris-penningmeester van de Zeeuwsch-Vlaamse autosport club ZEVAC, de 68-jarige Jacob Op- pe, gepensioneerd postbesteller te Zaamslag. „VOOR 1959 heb ik als duo-passagiei en kaartlezer verschillende nationale rallys en ritten meegemaakt, samen met een dorpsgenoot van mij. Op de motor. In die tijd was ik controleui bij de toenmalige auto- en motorclub MACA te Axel. In 1959 werd ik bi; de ZEV AC waarnemend secretaris zonder lid te zijn van deze vereni ging. In 1967, toen de MACA sa menvloeide met de ZE VAC, moes1 ik lid worden om als secretaris zit ting te kunnen krijgen in het be stuur." „WAT mij het meest aantrekt in deze vereniging is de prettige sfeer, al wil dat niet zeggen, dat er nooit eens een verschil van mening bestaat. Het projecteren en uitzetten van routes voor oriëntatie- en kaartleesritten is een mooi werk, maar bijzonder moei lijk. Je komt op plaatsen waar men als gewoon toerist of automobilist niet komt". „DE moeilijkheden zijn verschillend. Soms moet je wijzigingen aanbren gen, omdat na het uitstippelen een weg of straat wordt afgezet. En an dere keer blijkt het door de zware regenval niet mogelijk te zijn de rij ders over een geplande zandweg te sturen. Zo is er altijd wel iets, waar door er op het laatste moment ver anderingen in het rijschema komen." ,Ook tijdens de rit blijkt soms wel, dat er bij het uitzetten kleine fouten zijn gemaakt. Die worden dan bij aan komst door de deelnemers luidruch tig kenbaar gemaakt. Snelheidswed strijden in de auto- en motorsport, daar voel ik niets voor. Dat kan voor iemand, die van sensatie houdt, heel mooi zijn, maar ik houd niet van dat harde rijden." ,Bij oriëntatieritten is het altijd leuk om aanduidingen te kiezen, die heel eenvoudig zijn, maar vaak door de deelnemers over het hoofd worden gezien. Zo herinner ik mij, dat we eens een traject hadden, waar het via Driewegen mogelijk was op de juiste weg te komen. De opdrachten luid den: „Bij vier hoofdletters rechts". Bij de eerste weg werden de hoofd letter A, B en C geplaatst. Niemand van de deelnemers maakte gebruik van deze weg. Bij de volgende weg werden de letters A, B, C en D ge plaatst. Veel deelnemers meenden hier goed af te slaan, maar pas de laatste weg was de juiste. Hier stond het bord „Vier hoofdletters". .EEN van de mooiste ritten is de jaar lijkse mosselrit, met aankomst te Phi lippine, waar de deelnemers een ge zamenlijke mosselmaaltijd hebben. Ik heb het er altijd druk mee, maar ik vind het een mooie vrijetijdsbeste ding. Ik doe \et dan ook met veel ge noegen, hoewel het wel eens proble men geeft, omdat ik over geen ver voermiddel beschik.

de Stem | 1968 | | pagina 3